ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
Plebiscyt roku - najlepsi w tej chwili

Ekstraklasa

454Rafał Murawski(Pogoń Szczecin)
416Adam Gyurcso(Pogoń Szczecin)
264Jarosław Fojut(Pogoń Szczecin)

II liga

408Wojciech Fadecki(Błękitni Stargard)
267Grzegorz Szymusik(Błękitni Stargard)
38Arkadiusz Lewiński(Kotwica Kołobrzeg)
19Mateusz Świechowski(Kotwica Kołobrzeg)

III liga

377Adrian Hartleb(Gwardia Koszalin)
233Jakub Tarka(Vineta Wolin)
148Michał Kołodziejski(Świt Szczecin)
56Patryk Adamczuk(Pogoń II Szczecin)
55Mateusz Kołodziejski(Gwardia Koszalin)
43Oskar Szczepanik(Świt Szczecin)
21Sebastian Kowalczyk(Pogoń II Szczecin)
15Michał Adamczak(Vineta Wolin)

IV liga

2110Jacek Jarecki(Osadnik Myślibórz)
2043Jarosław Kiernicki(Sparta Węgorzyno)
1044Łukasz Włodarczyk(Hutnik Szczecin)
183Jakub Procyk(Piast Chociwel)
135Łukasz Szymfeld(Ina Goleniów)
118Mateusz Chlibyk(Jeziorak Szczecin)
76Konrad Romańczyk(Gryf Polanów)
75Oskar Dura(Kluczevia Stargard)
68Roman Majchrzak(Dąb Dębno)
60Paweł Bielecki(Energetyk Gryfino)
50Ireneusz Benedyczak(Gryf Kamień Pomorski)
45Maciej Płomiński(Astra Ustronie Morskie)
37Mateusz Gobis(MKP Szczecinek)
34Michał Świżek(Rasel Dygowo)
22Krystian Krauze(Bałtyk Koszalin)
19Sebastian Tkacz(Drawa Drawsko Pomorskie)
11Przemysław Sydoruk(Arkadia Malechowo)

Szczecińska Klasa Okręgowa

713Jarosław Piskorz(Błękitni II Stargard Szczeciński)
351Jakub Pożyczka(Odra Chojna)
344Szymon Kapelusz(Chemik Police)
276Bartosz Malczewski(Stal Szczecin)
139Artur Nabrzewski(Polonia Płoty)
108Kamil Kowalski(Iskra Golczewo)
72Filip Kosakowski(Arkonia Szczecin)
41Maciej Ropiejko(Morzycko Moryń)
27Jarosław Jarecki(Intermarche Rega Trzebiatów)
19Paweł Iskra(Czarni Lubanowo)
11Karol Janiak(Błękit Pniewo)
8Michał Diaków(Piast Karsko)
6Jacek Girczyc(Wybrzeże Rewalskie Rewal)
3Paweł Stasiak(Mierzynianka Mierzyn)

Koszalińska Klasa Okręgowa

427Adrian Rutkowski(Sokół Karlino)
403Adrian Bielecki(Mechanik Bobolice)
155Bartek Pisała(Korona Człopa)
73Mateusz Kowalczuk(Błonie Barwice)
71Ireneusz Krajewski(Wieża Postomino)
39Mateusz Przybysz(Iskra Białogard)
37Adam Glinka(Orzeł Wałcz)
36Mateusz Kowalczyk(Pogoń Połczyn Zdrój)
10Tomasz Mallek(Lech Czaplinek)
7Dariusz Stachura(Olimp Złocieniec)

Klasa Okręgowa - Szczecin

10989Maksym Luneko(Wicher Brojce)
4381Dominik Olszówka(Sęp Brzesko)
324Damian Sałapata(Orkan Suchań)
307Maciej Majak(Mewa Resko)
250Bartłomiej Ułasiuk(Błekitni Trzygłów)
129Szymon Dębowczyk(Masovia Maszewo)
112Grzegorz Gicewicz(AP Gavia Choszczno)
100Tomasz Walusiak(Klon Krzęcin)
93Michał Ziętala(Orzeł Łożnica)
85Grzegorz Skwara(Flota Świnoujście)
79Michał Korgul(Sparta Gryfice)
71Jarosław Jaszczuk(Sarmata Dobra)
56Rafał Listkiewicz(Pomorzanin Nowogard)
44Bartosz Kamiński(Unia Dolice)
43Arkadiusz Gałgan(Promień Mosty)
39Grzegorz Wawrzyniak(Koral Mostkowo)
31Wiktor Stankiewicz(Sokół Pyrzyce)
23Damian Wojciechowski(Orzeł Trzcińsko Zdrój)
18Krystian Cieplak(Pomorzanin Krąpiel)
18Piotr Sipko(Zootechnik Kołbacz)
17Tomasz Janas(Ogniwo Babinek)
15Wojciech Fiszer(Mechanik Warnice)
9Daniel Guzicki(Iskierka Szczecin)
8Jerzy Falkowski(Ehrle Espadon Dobra)
7Mateusz Tytoń(Zieloni Zielin)
4Mateusz Morszczyzna(Tanowia Tanowo)
2Krystian Weres(Polonia Giżyn)
2Krystian Piwiński(Kłos Pełczyce)

Klasa Okręgowa - Koszalin

697Mateusz Kifer(Płomień Myślino)
506Krystian Literski(Calisia Kalisz Pomorski)
186Wiktor Sawicki(Darłovia Darłowo)
178Kamil Catewicz(Zawisza Grzmiąca)
64Marcin Jakubowski(Sokół Suliszewo)
46Adrian Sochaj(Jedność-Ikar Krosino)
36Łukasz Steciak(Sad Chwiram)
24Krzysztof Grzebieniak(Wrzos Wrzosowo)
9Mariusz Szczepański(Radew Białogórzyno)
7Tadeusz Konieczny(Błękitni W. Głuszek Stary Jarosł)
4Michał Koza(Wybrzeże Biesiekierz)
4Mariusz Nazar(Fala-Hen Gąski)
2Piotr Kozdra(Sława Sławno)
1Bartłomiej Simiński(Drzewiarz Świerczyna)

A Klasa - Szczecin

1724Adam Jarmakowski(Sparta Skalin)
1343Sebastian Kuchcik(Energetyk II Gryfino)
607Paweł Łubian(Aquila Szczecin)
307Bartosz Paszkowski(Center MD Goleniów)
280Filip Żyliński(Zjednoczeni Kobylanka)
244Waldemar Jędrasik(Drawa Drawno)
241Rafał Juchlke(Piast Piaseczno)
199Damian Szkołuda(Jastrząb Łosośnica)
153Radosław Machalski(Radowia Radowo Małe)
131Dawid Mosiądz(Światowid 63 Łobez)
102Robert Żywulski(Korona Stuchowo)
85Bartosz Żaboklicki(GKS Golenice)
80Daniel Koczocik(Zryw Kołbaskowo)
72Paweł Symonowicz(Wołczkowo-Bezrzecze)
70Tomasz Wlaźlak(Biozn Cerkwica)
67Kamil Fadecki(Rolpol Chlebowo)
50Jacek Leszczyński(Czarni Marianowo)
50Hubert Cesarek(Iskra Warszyn)
45Patryk Małek(Arkonia II Szczecin)
44Jan Panasiuk(Myśla Dargomyśl)
43Rafał Szmaja(Prawobrzeże Świnoujcie)
39Błażej Żybko(Remor Recz)
37Wojciech Mierzwiak(Pro-team Żarczyn)
36Bartłomiej Durasiewicz(Iskra Banie)
27Daniel Sutor(Jantar Dziwnów)
26Sebastian Tomaszewski(Iskra Pomień)
18Cezary Piekarek(Pomorzanin Zamęcin)
16Dawid Zięcik(Łabędź Widuchowa)
16Krzysztof Koziatek(WODR Barzkowice)
13Mateusz Szelest(Znicz Niedźwiedź)
11Tomasz Zawilski(Dąb Dębice)
10Radosław Młynarczak(Grot Gardno)
10Paweł Wójcik(Znicz Wysoka Kamieńska)
10Kamil Kucharski(Pomorzanin Cychry)
9Antoni Kamiński(Orkan Dalewo)
8Krzysztof Wiśniewski(Kasta Majowe)
8Tomasz Kozioł(Stal Lipiany)
8Piotr Ślęzak(Sowianka Sowno)
8Daniel Czerniak(Unia Stargard)
7Sebastian Miąsko(Orkan Rów)
6Maciej Dyoniziak(Zieloni Wyszobór)
6Krzysztof Grochala(Orzeł Grzędzice)
5Daniel Zbyszewski(Korona Raduń)
5Marek Michalak(Piast II Karsko)
4Dawid Dobrowolski(Czarni Czarnówko)
4Krzysztof Mamuszka(Unia Swochowo)
3Piotr Żołnowski(Przecław KP)
3Przemysław Kośmider(Sokół Granowo)
3Mariusz Grabowski(Hanza Goleniów)
2Maciej Grudziński(Gryf Objezierze)
2Paweł Pastwa(Błękitni Sarnik)
2Bartosz Bartnicki(Dąbrovia Stara Dąbrowa)
2Paweł Szkolnicki(Zjednoczeni Kurzycko)
2Patryk Baranowski(Orzeł Bierzwnik)
2Damian Waluś(Witniczanka Witnica)
2Łukasz Łaszczuk(Saturn Szadzko)
2Aleksander Panicz(Korona Klępicz)
1Paweł Mucha(LUKS Krzywin)
1Szymon Skwaryj(Sokół Sokoliniec)
1Przemysław Szymański(Bałtyk Międzywodzie)
1Rafał Matuszak(Pionier Żarnowo)

A Klasa - Koszalin

374Dariusz Michalik(Legion Strączno)
352Damian Dryjer(Płomień Jeżyczki)
149Krzysztof Błanek(Gwda Wielka)
131Jarosław Kowalski(Strong Zielenica)
97Cyprian Chwiałkowski(Santos Kłębowiec)
70Bartłomiej Niemczyk(Grom Giżyno)
30Rafał Biliński(Grot Bonin)
19Paweł Bonisławski(Wrzos Wrześnica)
18Jarosław Nowicki(Jantar Siemyśl)
15Łukasz Lebioda(Passat Bukowo Morskie)
14Rafał Imioła(Wicher Mierzym)
9Paweł Radomski(Resko Karcino)
5Radosław Halaburda(Błękitni Pomierzyn)
4Wojciech Lewandowski(Syrena-Grot Rymań)
4Adrian Moskwa(Gorawiński Grot)
4Adian Klekocki(Derby Karścino)
2Damian Wojciechowski(Łętowska Dolina)
1Marcin Marczak(Husaria Tymień)

B Klasa - Szczecin

2500Paweł Urbański(Światowid 63 II Łobez)
1804Paweł Wołoszczuk(Pionier Szczecin)
649Jakub Chmielarz(Polonia Gryfino)
628Wojciech Balcerzak(Hutnik II Szczecin)
122Patryk Włóka(Światowid Łobez)
106Mariusz Skiba(Sokół II Pyrzyce-Rzepnowo)
83Jakub Prusak(Iskra II Golczewo)
53Krzysztof Szerszeń(Błękitni II Trzygłów)
51Dawid Maciąg(Gryf Przekolno)
43Dawid Czajka(Orzeł Mrzeżyno)
40Paweł Fadziejew(Komarex Komarowo)
39Artur Sobieski(Orkan II Suchań)
17Mateusz Domaradzki(Leśnik Kliniska Wielkie)
11Mariusz Bartosiewicz(Piast Kolin)
9Michał Pasławski(Merkury Nowogaródek Pomorski)
7Patryk Smolarek(Ogniwo Dzwonowo)
7Bartosz Waniak(Błyskawica Kluki)
6Piotr Śmieja(Florek Trzeszczyn)
5Dominik Banaszczyk(Dęby Rogowo)
5Albert Kurlapski(Pomorzanka Jarosławsko)
4Kamil Pleń(Sokół Różańsko)
4Jakub Kolański(Pionier Zwierzyn)
3Mateusz Zamrzycki(Skrzydlaci Będargowo)
3Maciej Jagielski(Orzeł Prusinowo)
1Krzysztof Markiewicz(Ogniwo II Babinek)
1Maciej Nowakowski(Jantar II Dziwnów)

B Klasa - Koszalin

117Sebastian Walczyk(Derby Gwiazdowo)
64Łukasz Głuchowski(Przyszłość dla Młodzieży)
47Krzysztof Pieczara(Drzewiarz Krosino)
24Mateusz Żyłka(Sokół Lulewice)
20Mariusz Brzuska(Pogoń Noskowo)
8Krzysztof Warenik(Błękitni Ostre Bardo)

Ligi Kobiece

760Roksana Ratajczyk(Olimpia Szczecin)
576Weronika Szuba(Błekitni Stargard Szczeciński)
177Karolina Kowalczuk(Pomorzanin Nowogard)
167Patrycja Kalmus(Vielgovia Szczecin)
90Klaudia Kołodziejczyk(Olimp Gościno)
8Oliwia Szperkowska(UKS Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz)
1Joanna Pastusiak(Olimpia II Szczecin)

Futsal

713Daniel Maćkiewicz(Pogoń 04 Szczecin)
381Mateusz Jakubiak(Pogoń 04 Szczecin)
22Michał Kubik(Pogoń 04 Szczecin)
Dane aktualizowane co 6 godzin.
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni listopad 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Juniorzy: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
11 » Zarząd Pogoni ukarał za »
5 » Liga Mistrzyń w Koszali »
3 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Pary IV Rundy Pucharu P »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Chemik Police w grupie  »
mecze:
45 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
33 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
31 » Gryf Kamień Pomorski-So »
28 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
27 » Korona Człopa-Błonie Ba »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
23 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
19 » Bałtyk Koszalin-Osadnik »
18 » Czcibor Cedynia-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
kencek Moniur
raffik
gości: 1038
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102883
• newsów: 67456
• użytkowników: 60896
• komentarzy: 1031931
• zdjęć: 724155
• relacji: 35699
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies