ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
Plebiscyt roku - najlepsi w tej chwili

Ekstraklasa

518Dante Stipica(Pogoń Szczecin)
130Benedikt Zech(Pogoń Szczecin)
104Damian Dąbrowski(Pogoń Szczecin)

III liga

3858Szymon Kapelusz(Świt Szczecin)
1822Jakub Lis(Pogoń II Szczecin)
274Patryk Brzozowski(Chemik Police)
162Adam Ładziak(Świt Szczecin)
96Michał Stasiak(Flota Świnoujście)
90Bartłomiej Putno(Bałtyk Koszalin)
90Kacper Zaborski(Pogoń II Szczecin)
62Oskar Klimkowicz(Chemik Police)
48Bartosz Gęsior(Kotwica Kołobrzeg)
28Konrad Prawucki(Flota Świnoujście)
12Michał Kozajda(Kotwica Kołobrzeg)
8Dawid Gruchała-Węsierski(Bałtyk Koszalin)

IV liga

8064Adrian Nagórski(Vineta Wolin)
7542Bartłomiej Babiak(Lech Czaplinek)
724Marek Hermanowicz(Orzeł Wałcz)
472Artur Nabrzewski(Polonia Płoty)
400Paweł Olejnik(Iskierka Szczecin)
238Piotr Surma(Kluczevia Stargard)
170Dominik Dziąbek(Hutnik Szczecin )
164Karol Jabłoński(Mechanik Bobolice)
82Paweł Pelikan(Błękitni II Stargard)
80Michał Jarząbek(Ina Goleniów)
56Mateusz Myśliński(Leśnik Manowo)
50Łukasz Włodarczyk(Rasel Dygowo)
38Jakub Pszczoła(Sparta Węgorzyno)
34Kamil Kordowski(Intermarche-Rega Trzebiatów)
22Wiktor Sawicki(Darłovia Darłowo)

Klasa Okręgowa

7124Artur Bator(Zawisza Grzmiąca)
5618Adrian Gościło(Arkonia Szczecin)
1690Kamil Zaborowski(Zorza Dobrzany)
1166Tomasz Majdański(Dąb Dębice)
642Damian Teofil(Orzeł Łożnica)
532Mateusz Hamer(Pogoń Połczyn Zdrój)
304Jakub Krawętek(Światowid 63 Łobez)
294Bartłomiej Siejko(CRS Pogoń Barlinek)
276Tomasz Zajączkowski(Drawa Drawno)
192Damian Dzierbicki(Sarmata Dobra)
186Damian Żaba(Piast Chociwel)
150Mateusz Niedźwiecki(Dąb Dębno)
134Kamil Szlufarski(Sparta Gryfice)
128Maciej Kubiak(Kłos Pełczyce)
124Konrad Bednarski(Sokół Pyrzyce)
106Bartosz Jędrasiak(Morzycko Moryń)
100Mateusz Łatwiński(Osadnik Myślibórz)
98Paweł Lisowski(Stal Szczecin)
68Kamil Raniszewski(Orkan Suchań)
60Jakub Plesiniak(Iskra Banie)
60Tomasz Kozioł(Stal Lipiany)
50Patryk Gawiński(Jeziorak Szczecin)
44Piotr Siemionow(Wicher Brojce)
44Mateusz Gepert(Iskra Golczewo)
38Dominik Gatkowski(Energetyk Gryfino)
38Tomasz Dusza(Olimp Złocieniec)
36Robert Koziński(Iskra Białogard)
36Marcin Sarnecki(Orzeł Trzcińsko-Zdrój)
28Patryk Kupidura (Saturn Mielno)
26Marcin Lipski(Wiekowianka Wiekowo)
26Konrad Kusiak(Odra Chojna)
22Robert Klimaszewski(Unia Dolice)
22Dawid Jaracz(Prawobrzeże Świnoujście)
22Tomasz Jęśko(GKS Mierzyn)
20Tomasz Żoła(Wybrzeże Rewalskie Rewal)
18Adam Leśniak(Gavia Choszczno)
18Jakub Rośczak(Mewa Resko)
16Łukasz Podgórzański(Orzeł Lubowo)
14Mateusz Ciesielski(Jantar Dziwnów)
14Mikołaj Bobrowski(Pomorzanin Nowogard)
10Konrad Mularczyk(Korona Człopa)
8Mateusz Szadkowski(Sława Sławno)
8Mateusz Gorgol(Wybrzeże Biesiekierz)
6Patryk Kaczorowski(Tanowia Tanowo)
2Marcin Jasiński(Vimobilia Będzino)
2Norbert Dondera(Radew Białogórzyno)
2Mariusz Grzywaczewski(Fala Międzyzdroje)

A Klasa

1184Wiktor Kosmala(AP Kotwica Kołobrzeg)
716Cezary Kubicki(Łabędź Widuchowa)
598Mateusz Zakrzewski(Błękitni Trzygłów)
478Kacper Skowyra(Sowianka Sowno)
452Martin Trigo Moutinho(Chemik II Police)
364Mateusz Zalcer(Polonia Giżyn)
358Aleks Miłaszewski(Hajka Zegrze Pomorskie)
320Artur Kobus(Sokół Sokoliniec)
218Paweł Rębisz(Bizon Cerkwica)
198Mateusz Witkowski(Kluczevia II Stargard)
162Łukasz Łaszczuk(Płomień Lisowo)
150Konrad Kmiecik(Ina Ińsko)
138Artur Wojtowicz(Świt Barnimie)
138Patryk Bachorski(Ina Nadarzyn)
134Krzysztof Grzebieniak(Wrzos Wrzosowo)
120Paweł Rosiak(Mieszko Mieszkowice)
112Dawid Pawłowski(Korona Stuchowo)
82Sebastian Maciejewski(Mechanik Warnice)
78Łukasz Koper(Iskra II Banie)
70Kamil Chłopecki(Orkan Dalewo)
64Maciej Kwiatkowski(Sokół Suliszewo)
64Krzysztof Mamuszka(Unia Swochowo)
56Marek Bembel(Bałtyk Gostyń )
50Sebastian Kłudziak(GKS Golenice)
46Michał Frydrych(Aquila Szczecin)
46Kornel Klewin(OKS Center MD Goleniów)
44Adam Organ(Sparta Skalin)
44Arkadiusz Kondraciuk(Ehrle Dobra Szczecińska)
44Wojciech Hermanowicz(Orzeł Żeńsko)
42Leszek Rorat(OKS Kasta Szczecin Majowe )
40Jakub Lechnaty(Bryza Reńsko)
40Seweryn Malanowski(Zryw Kołbaskowo)
38Kacper Aleksiuk(Kotwica II Kołobrzeg)
30Sylwester Kryszkiewicz(Wicher Reptowo)
28Damian Michalczyk(Masovia Maszewo)
26Paweł Lewandowski(Klon Krzęcin)
26Filip Bajek(WODR Baszkowice)
24Patryk Wiśniowski(Radowia Radowo Małe)
20Damian Waluś(Witniczanka Witnica)
16Ernest Maszczyk(Wicher Steklno)
16Patryk Juszczyk(Sekwoja Brwice)
14Maciej Kaczmarek(Czarni Szczecin)
14Konrad Juchlke(Piast Piaseczno)
12Filip Walczak(Iskra Pomień)
12Arkadiusz Bronakowski(Czcibor Cedynia)
12Michał Pawlak(Wicher Przelewice)
10Władysław Wojcieszek(Jedność Przewłoki)
10Kacper Strzelecki(Znicz Wysoka Kamieńska)
10Mariusz Misiel(Orzeł Pęzino)
8Ruslan Mushchenskyi(KS Gwda Wielka)
8Tomasz Pluta(Dąbrovia Stara Dąbrowa)
8Grzegorz Madajczak(Chrobry Lisie Pole )
8Szymon Polak(Wspólni Różewo)
8Grzegorz Leszkiewicz(Orzeł Małkocin)
8Michał Roguski(Vielgovia Szczecin)
6Tomasz Sobolewski(Koral Mostkowo)
6Tomasz Żrółka(Zalew Stepnica)
6Rafał Matuszak(Pionier Żarnowo)
6Sylwester Barczuk(Grot Bonin)
4Piotr Gałka(Czarni Fiege Lubanowo)
4Michał Lebioda(Hanza Goleniów)
4Radosław Wardach(Zorza Tychowo)
4Andrzej Stelmach(Zieloni Zielin)
4Dominik Tiso(Derby Gwiazdowo)
2Jakub Bruździński(Promień Mosty)
2Patryk Wolny(Ina Recz)
2Adam Woźniak(Błękitni Pomierzyn)

B Klasa

5872Bartłomiej Lewandowski(Morzycko II Moryń)
3594Krzysztof Karwecki(CRS Pogoń II Barlinek)
314Sebastian Kwiatkowski(Lotnik Czarne)
204Seweryn Fierka(Ina Stradzewo)
172Eryk Jagodziński(Zorza II Dobrzany)
150Krzysztof Sadowski(Okręt Szczecin)
130Artur Domowicz(Sokół II Pyrzyce)
108Leszek Radziejewski(Sparta II Węgorzyno)
102Piotr Pluta(Jantar II Dziwnów)
88Krystian Sioła(Zieloni Wyszobór)
56Marcin Parka(Pomorzanin Krąpiel)
52Eryk Leder(Polonia II Płoty)
38Jacek Skórka(Orkan II Suchań)
34Szymon Karasiewicz(Stal II Lipiany)
26Łukasz Frączak(Sokół Różańsko)
20Jakub Wójcik(Iskierka II Szczecin)
20Krzysztof Kwiatkowski(Strzała Płotno)
14Mateusz Przybyłowski(Aquila II Szczecin)
12Karol Nikiel(Prawobrzeże II Świnoujście)
8Kamil Czajkowski(GKS Kołbacz)
8Daniel Wiśniewski(Wicher II Brojce)
8Mateusz Stelmasiak(Pionier Zwierzyn)
6Karol Kobus(Unia II Dolice)
6Mateusz Kacprzycki(Orzeł Mrzeżyno)
6Mariusz Kruczek(Klon Krzymów)
4Paweł Rząd(Korona Klępicz)
4Grzegorz Wojtkiewicz(Sztorm Szczecin)
4Norbert Wasik(Sparta Sobiemyśl)
2Rafał Szałek(Prawobrzeże Szczecin)
2Grzegorz Winczakowski(Future Szczecin)
2Jakub Włodarczyk(Dęby Rogowo)
2Paweł Łacek(Grom Płonno)

Ligi Kobiece

2670Katarzyna Tarnowska(LFA Szczecin)
300Malwina Grzelak(UKS VICTORIA SP 2 SIANÓW)
150Natalia Gugała(Błękitni Stargard)
70Agnieszka Fecycz(AP Kotwica Kołobrzeg)
36Emilia Konstantynopolska(UKS Energetyk Junior Gryfino Kobiety)
36Katarzyna Gajda(Vielgovia Szczecin)

Futsal

42Łukasz Koszmider(Futsal Szczecin)
38Rafał Gnap(Futsal Szczecin)
10Łukasz Kubicki(Futsal Szczecin)

II liga

478Mateusz Bochnak(Błękitni Stargard)
142Bartosz Sitkowski(Błękitni Stargard)
22Michał Cywiński(Błękitni Stargard)
Dane aktualizowane co 6 godzin.
 

multimedia
najnowsze multimedia




Przypominamy o funkcjonalności portalu ligowiec.net, która jest dostępna dla KAŻDEGO użytkownika. Każdy z Was może dodać newsa, relację z meczu, czy innego wydarzenia sportowego, na którym był. Jak to zrobić?

Aby dodać newsa przykładowo w kategorii piłka nożna -> okręgówka, należy przejść do działu okręgówka, następnie kliknąć w baner u góry: Dodaj newsa. Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Po kliknięciu ten link otworzy się nam specjalny formularz, w którym należy wpisać treść newsa zgodnie , a następnie potwierdzić przyciskiem dodaj newsa.

autor: maggi

Uwaga. Przyciski dodaj swojego newsa w tej kategorii są dostępne tylko w konkretnych działach. Nie ma go na stronie głównej, także jest on nie widoczny, gdy klikniemy treść jakiegoś innego newsa zamieszczonego już u nas portalu. Pozwala to nam od razu przypisać newsa do właściwego działu.

Jakie kryteria musi spełniać news aby został zamieszczony?

Dodane przez użytkownika newsy muszą spełniać następujące kryteria:
- muszą być pisane poprawna polszczyzną, bez błędów ortograficznych.
- treść newsa musi być prawdziwa, jeśli użytkownik dodawać będzie nieprawdziwe informacje możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

W przypadku wklejenia informacji z gazety, innej strony internetowej, radia lub TV bezwzględnie należy podać źródło. Jeśli użytkownik dodawać będzie newsy pozbawione źródła informacji możliwość dodawania newsów zostanie zablokowana.

Zapraszamy do dzielenia się informacjami, które macie.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2021 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
2 » Jacek Nawrocki nowym tr »
mecze:
40 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
39 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
34 » Sokół Karlino-Gwardia K »
24 » KP Drawsko Pomorskie-Sa »
24 » Orzeł Grzędzice-Orzeł P »
22 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
18 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
16 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
16 » Biali Sądów-Olimp Gości »
15 » Rasel Dygowo-GKS Manowo
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2960
• imprez: 132140
• newsów: 75396
• użytkowników: 79356
• komentarzy: 1126004
• zdjęć: 826220
• relacji: 39408
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies