ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
Plebiscyt roku - najlepsi w tej chwili

Ekstraklasa

322Zvonimir Kozulj(Pogoń Szczecin)
222Kamil Drygas(Pogoń Szczecin)
148Adam Buksa(Pogoń Szczecin)

II liga

418Wojciech Fadecki(Błękitni Stargard)
86Filip Karmański(Błękitni Stargard)
76Mariusz Rzepecki(Błękitni Stargard)

III liga

5172Mariusz Bedliński(Chemik Police)
1616Adam Nagórski(Świt Szczecin)
218Oskar Pogorzelec(Bałtyk Koszalin)
182Sebastian Deja(Kotwica Kołobrzeg)
170Kacper Kozłowski(Pogoń II Szczecin)
128Andrey Protasenko(Chemik Police)
88Dawid Retlewski(Kotwica Kołobrzeg)
32Przemysław Matłoka(Świt Szczecin)
26Bartłomiej Putno(Bałtyk Koszalin)
24Maciej Żurawski(Pogoń II Szczecin)

IV liga

2326Paweł Iskra(Flota Świnoujście)
1048Jakub Matysiak(Gryf Kamień Pomorski)
682Michał Magnuski(Kluczevia Stargard)
466Dariusz Juracki(Orzeł Wałcz)
242Bartosz Babicki(Błękitni II Stargard)
240Mateusz Myśliński(Leśnik Manowo)
166Mateusz Górny(MKP Szczecinek)
154Adrian Henger(Ina Goleniów)
132Daniel Romańczyk(Sparta Węgorzyno)
116Paweł Miązek(Hutnik Szczecin)
110Marcin Mallek(Sokół Karlino)
88Kacper Lutyński(Lech Czaplinek)
58Kamil Kordowski(Intermarche Rega Trzebiatów)
52Dawid Łodyga(Vineta Wolin)
50Wiktor Sawicki(Darłovia Darłowo)
46Łukasz Wudarczyk(Olimp Gościno)
38Michał Bąba(Iskierka Szczecin)

Klasa Okręgowa

6234Dominik Wekwerth(Osadnik Myślibórz)
5146Damian Jaśnikowski(Sparta Gryfice)
4260Maciej Dobrowolski(Polonia Płoty)
1454Paweł Bugała(Calisia Kalisz Pomorski)
754Jerzy Sędzicki(Głaz Tychowo)
534Rafał Leoniewski(Olimp Złocieniec)
440Bruno Szczygieł(Pogoń Połczyn Zdrój)
326Patryk Filipowicz(Sokół Pyrzyce)
258Adam Leśniak(AP Gavia Choszczno)
236Patryk Wolny(Orkan Suchań)
232Damian Kuśnierczak(Dąb Dębno)
224Kamil Kocieniewski(Wybrzeże Rewalskie)
188Maciej Ignasiak(Jeziorak Szczecin)
182Zbigniew Matwiejuk(Korona Człopa)
138Dawid Dziewiński(Zorza Dobrzany)
126Arkadiusz Szustek(Pomorzanin Nowogard)
120Paweł Lisowski(Redłovia Redło)
108Rafał Listkiewicz(Orzeł Łożnica)
104Bartosz Wojtuszko(Drawa Drawno)
90Konrad Prawucki(Iskra Golczewo)
90Filip Lewicki(Światowid 63 Łobez)
80Wojciech Lewandowski(Vimobilia Będzino)
68Tomasz Kozioł(Stal Lipiany)
60Kamil Schab(Zawisza Grzmiąca)
58Mateusz Sudenis(Pomorzanin Sławoborze)
54Daniel Kozłowski(Mewa Resko)
52Krystian Mazurek(Stal Szczecin)
48Jakub Pożyczka(Odra Chojna)
42Kacper Sosna(Piast Chociwel)
38Adrian Woźniak(Prawobrzeże Świnoujście)
38Jerzy Kołakowski(Astra Ustronie Morskie)
36Krystian Sobstel(Wybrzeże Biesiekierz)
26Patryk Sikorski(Iskra Banie)
26Grzegorz Kaniecki(Energetyk Gryfino)
16Marcin Harasimowicz(Płomień Myślino)
16Marcin Garlej(Tanowia Tanowo)
14Dominik Pooch(Wiekowianka Wiekowo)
12Wojciech Gersztyn(Błonie Barwice)
12Aleksander Panicz(Czcibor Cedynia)
12Tomasz Kamiński(Zefir Wyszewo)
10Andrzej Mikulski(Drzewiarz Świerczyna)
8Mateusz Jakubowski(Orzeł Łubowo)
8Adrian Bielecki(Mechanik Bobolice)
6Ryszard Idasiak(LZS Kowalewice)
6Michał Saganowski(Victoria Sianów)
6Piotr Serewiś(Sława Sławno)
4Daniel Wiśniewski(Wicher Brojce)
4Adrian Sochaj(Ikar Krosino)
4Marcin Bartnik(Piast Karsko)
4Marcin Kutyło(Mierzynianka Mierzyn)
2Jakub Pożyczka(Odra Chojna)
2Patryk Fryska(Morzycko Moryń)
2Krzysztof Lisiak(Iskra Białogard)

A Klasa

6032Adrian Gościło(Arkonia Szczecin)
2490Mateusz Dolak(Sokół Suliszewo)
1834Władysław Wojcieszek(Jedność Przewłoki)
1594Mateusz Gucia(Iskra Lutówko)
1144Marcel Rybicki(WODR Barzkowice)
814Karol Kobus(Sokół Sokoliniec)
552Wojciech Antoniewicz(Orzeł Grzędzice)
420Paweł Żabierek(Jantar Dziwnów)
324Paweł Zdun(Gryf Budowo)
296Wojciech Witoń(KP Drawsko Pomorskie)
280Kordian Sawczuk(Sarmata Dobra)
240Mateusz Zakrzewski(Błękitni Trzygłów)
228Łukasz Tyrakowski(Wrzos Wrzosowo)
180Jacek Borsuk(Grot Gardno)
154Bartosz Litwiński(Zryw Kołbaskowo)
152Rafał Radawiec(Dąb Dębice)
118Jakub Szubert(Zjednoczeni Kobylanka)
112Sebastian Balcerowski(Polonia Giżyn)
86Patryk Mycyk(KS Gwda Wielka)
84Jakub Lechnaty(Bryza Reńsko)
72Wojciech Karcz(Sowianka Sowno)
72Mateusz Giec(Kasta Majowe)
68Damian Makrzanowski(Zieloni Zielin)
68Wojciech Podolak(Ina Nadarzyn)
66Gilbert Wypasek(Pogoń Noskowo)
62Marcin Wachowicz(Korona Raduń)
60Sebastian Maciejewski(Mechanik Warnice)
46Adrian Piwowarski(Odrzanka Radziszewo)
38Karol Lizurej(Orzeł Trzcińsko-Zdrój)
36Przemysław Kwiatkowski(Płomień Lisowo)
32Maciej Gębka(GKS Golenice)
30Piotr Kaszycki(Chrobry Lisie Pole)
28Ernest Maszczyk(Wicher Steklno)
28Sebastian Ładowski(Znicz Niedźwiedź)
26Artur Szkolnicki(Mieszko Mieszkowice)
24Konrad Kmiecik(Ina Ińsko)
20Radosław Machalski(Radowia Radowo Małe)
18Sebastian Rudnik(Chemik II Police)
18Arkadiusz Sztandera(Piast Kolin)
18Artur Muzyka(Mirstal Mirosławiec)
18Mariusz Nazar(Fala ABFrost Gąski)
14Sebastian Podhorodecki(Prawobrzeże II Świnoujście)
14Arkadiusz Żywulski(Korona Stuchowo)
14Mariusz Misiel(Orzeł Pęzino)
12Paweł Kirchhoff(Aquila Szczecin)
12Filip Kubicki(Wrzos Wrześnica)
12Tomasz Sosnowski(Czarni 44 Szczecin)
12Antoni Kamiński(Orkan Dalewo)
10Dominik Ceglarek(Fala Międzyzdroje)
10Paweł Pastwa(Błękitni Sarnik)
8Marek Bembel(Bałtyk Gostyń)
8Paweł Kapczuk(Piast Piaseczno)
8Dawid Modrzejewski(Masovia Maszewo)
8Robert Streflik(Błyskawica Kluki)
6Rafał Barszczewski(Orzeł Bierzwnik)
6Dominik Szurko(LUKS Krzywin)
6Marian Sztylka(Czarni Marianowo)
6Maciej Mróz(Dąbrovia Stara Dąbrowa)
6Michał Lebioda(Hanza Goleniów)
6Łukasz Kaczyński(Vielgovia Szczecin)
6Kacper Tawrel(Zootechnik Kołbacz)
6Kamil Klimek(Hajka Zegrze Pomorskie)
4Łukasz Bednarz(Grom Świelino)
4Rafał Matuszak(Pionier Żarnowo)
4Maciej Rębeliński(Kolejarz Wierzchowo)
4Łukasz Wasilewski(Witniczanka Witnica)
4Flilip Kop-Ostrowski(Wołczkowo-Bezrzecze)
4Daniel Kwiatkowski(Iskra Warszyn)
4Krzysztof Sikora(Myśla Dargomyśl)
4Karol Kujawa(Sokół Lulewice)
4Arkadiusz Kaźmierczak(Czarni Fiege Lubanowo)
4Mariusz Więcek(Remor Recz)
4Jacek Andruszczak(Ehrle Espadon Dobra)
4Sebastian Widurski(Koral Mostkowo)
2Maciej Wójtowicz(Świat Drzewa KP Przecław)
2Bartłomiej Woźniewski(Ogniwo Babinek)
2Kamil Tabaczkiewicz(Grot Bonin)
2Krzysztof Mamuszka(Unia Swochowo)
2Mateusz Polewiak(Unia Stargard)
2Cezary Piekarek(Pomorzanin Zamęcin)
2Bartłomiej Nawrocki(Zalew Stepnica)
2Mateusz Nowocień(Wicher Mierzym)
2Maksymilian Szulik(Iskra Pomień)
2Adrian Bielewski(Mechanik II Bobolice)
2Dominik Weichhaus(Derby Karścino)
2Oskar Dura(Orzeł Małkocin)

B Klasa

8522Kamil Zaborowski(Zorza II Dobrzany)
8332Krzysztof Jasieniecki(Pionier Szczecin)
200Sebastian Kwiatkowski(Lotnik Czarne)
150Dominik Sikora(Sokół II Pyrzyce)
112Jacek Skórka(Orkan II Suchań)
90Marek Rokosz(Światowid 63 Łobez II)
82Filip Głowacki(Sława Choszczno)
60Bartosz Plech(Zieloni Wyszobór)
34Piotr Fryda(Iskra II Banie)
18Mateusz Przybyłowski(Aquila II Szczecin)
14Kamil Bajda(Jantar II Dziwnów)
12Tomasz Trela(Iskierka II Szczecin)
10Dominik Kotłów(Korona II Stuchowo)
10Grzegorz Krzemień(Polonia Gryfino)
8Przemysław Weis(Sparta Sobiemyśl)
8Sławomir Prętkowski(Kasta II Majowe)
6Sławomir Kłos(Fase Szczecin)
6Oskar Bratz(Fala II Międzyzdroje)
6Paweł Erlich(Skrzydlaci Będargowo)

Ligi Kobiece

3084Katarzyna Tarnowska(Ladies Szczecin)
404Malwina Grzelak(Victoria Sianów)
220Aneta Krus(Błękitni Stargard)
96Aleksandra Ciechanowska(Sparta Gryfice)
42Alicja Biernat(Olimpia II Szczecin)
20Weronika Stefańska(Fala Międzyzdroje)
18Martyna Brodzik(Olimpia Szczecin)
18Oliwia Gołaszewska(Olimpia III Szczecin CLJ u17)
Dane aktualizowane co 6 godzin.
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni luty 2020 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
 
top komentarze
newsy:
67 » 'Sytuacja w Kotwicy jes »
7 » Chemik wygrywa z Kotwic »
5 » Przyznano dofinansowani »
2 » Co dzieje się zimą w Gw »
2 » Wielka gala i rozdanie  »
2 » Ostatni sparing w Polsc »
1 » Mateusz Kompanicki wyp »
1 » Twarzyński poprowadzi P »
1 » Głaz szuka
1 » Pilnie poszukiwany spar »
mecze:
16 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
9 » Pogoń Szczecin-Śląsk Wr »
2 » Vineta Wolin-Flota Świn »
2 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
1 » Światowid 63 Łobez-Ina  »
1 » Plebiscyt Roku 2019 - B »
1 » Młyny Stoisław Koszalin »
1 » Chemik Police-Gryf Kami »
1 » Iskra Warszyn-Polonia G »
1 » ŁKS Łódź-Pogoń Szczecin
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
skryba1213
gości: 543
statystyki portalu
• drużyn: 2837
• imprez: 122032
• newsów: 73061
• użytkowników: 74384
• komentarzy: 1093926
• zdjęć: 791858
• relacji: 38474
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies