piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga yodastars - 20.02.2019 01:25
Poznaliśmy zwycięzców Plebiscytu 'Piłkarz Roku'
Wiosenna pogoda za oknem, a co za tym idzie zbliżająca się runda rewanżowa rozgrywek piłkarskich to odpowiedni czas na podsumowania. W hotelu Dobosz, znajdującym się na terenie miasta Police odbyła się uroczysta Gala plebiscytu 'Piłkarz Roku 2018 województwa zachodniopomorskiego' organizowanego przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej, portal Ligowiec.net oraz Głos Szczeciński. Partnerem medialnym było TVP Szczecin.

Podczas tej uroczystości wręczono nagrody osobom, które zwyciężyły w głosowaniu internatów oraz laureatom wybranym przez specjalną kapitułę. Najważniejsza statuetka przyznawana przez Jury - 'Piłkarza Roku' powędrowała do rąk zawodnika Pogoni Szczecin Kamila Drygasa.
Była to już V edycja powyższych zmagań konkursowych. W tym roku jak podkreślił Prezes ZZPN Jan Bednarek, do ostatnich chwil toczyła się zacięta rywalizacja o wygraną w danej kategorii. Wśród grona zaproszonych polityków, sponsorów oraz działaczy znaleźli się także byli selekcjonerzy Reprezentacji Polski - Paweł JanasStefan Majewski.

piłka nożna / II liga Tauri - 17.02.2019 14:58
Sparing z Mieszkiem
autor: P. SkibaW kolejnym meczu kontrolnym rozegranym przy Ceglanej w Stargardzie, Błękitni zwyciężają z liderem trzeciej ligi grupa II Mieszkiem Gniezno 2:1.

Po pierwszej połowie goście prowadzili 1:0. W drugiej połowie wyższość pokazała nasza drużyna, która całkowicie zdominowała zespół z wielkopolski . Bramki strzelili Przemysław Brzeziański oraz testowany Krystian Sanocki.
piłka nożna / II liga royal447 - 11.02.2019 15:45
Nowi zawodnicy w Błękitnych
Dwóch zawodników dołączyło do zespołu Błękitnych Stargard. Umowy z klubem podpisali Jakub Szrek oraz Kostiantyn Karaman. Pierwszy z wymienionych to 22-letni defensywny pomocnik, który może występować także na prawej obronie. W ostatnim czasie był zawodnikiem drugoligowej Pogoni Siedlce, jesienią nie wystąpił jednak w żadnym z jej meczów. Z kolei drugi to 22-letni ukraiński prawy pomocnik, który może występować również w ataku. Jesienią występował w FC Insel Usedom (ósma liga niemiecka). W 10 meczach zdobył 9 goli.
piłka nożna / II liga royal447 - 10.02.2019 02:21
Porażka Błękitnych
Błękitni Stargard mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Stargardzianie przegrali u siebie z Wartą Gorzów Wielkopolski 1:0 (0:0). Jedyną bramkę w meczu zdobył Dawid Ufir75. minucie gry. W zespole Błękitnych testowany był pomocnik pierwszoligowej Warty Poznań, Nikodem Fiedosewicz. 21-letni zawodnik wystąpił jesienią w 12 meczach poznańskiej drużyny. Na boisku pojawili się także Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) oraz Krystian Sanocki (Warta Poznań). Kolejny sparing stargardzianie zagrają za tydzień, a ich rywalem będzie Mieszko Gniezno.
piłka nożna / II liga Tauri - 04.02.2019 16:53
Meczów kontrolnych ciąg dalszy
autor: tasia Błękitni Stargard pewnie pokonali w kolejnym meczu kontrolnym niemiecki zespół TSG Neustrelitz 2:0. Bramki dla naszej drużyny strzelali w pierwszej połowie Adrian Kwiatkowski oraz w drugiej połowie Piotr Kurbiel. W drużynie gości zagrali byli zawodnicy Błękitnych, Maciej Liśkiewicz i Bartosz Flis. W naszej drużynie testowany był pomocnik, 23-letni Krystian Sanocki z Warty Poznań, który w rundzie jesiennej rozegrał 12 spotkań w pierwszej lidze.
piłka nożna / II liga paulinus - 01.02.2019 10:00
Zwycięstwo Błękitnych
autor: Tadeusz SurmaW mocno eksperymentalnym składzie zagrali podopieczni Adama Topolskiego. Pierwszy zespół jest w trakcie stacjonarnego obozu sportowego. Jednostki treningowe są bardzo mocne, a zespół rozgrywa mecze sparingowe co 3 dni. Dziś większość zawodników pierwszego zespołu z uwagi na przeciążenia otrzymało wolne od grania w meczu sparingowym z Lubuszaninem Drezdenko. Mimo to Błękitni pewnie zwyciężyli 7:1.

piłka nożna / II liga Tauri - 31.01.2019 11:15
Kolejny sparing Błękitnych
autor: P. SkibaBłękitni Stargard zwyciężyli w kolejnym meczu sparingowym z Chemikiem Police 2:1.

Bramki dla Błękitnych strzelali Adrian Kwiatkowski i Przemysław Brzeziański. Chemik nie wykorzystał w pierwszej połowie dwóch rzutów karnych. Błękitni są w trakcie stacjonarnego obozu dochodzeniowego. Kolejny mecz kontrolny już w najbliższy czwartek na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Stargardzie o godzinie 18:00. Przeciwnikiem będzie Lubuszanin Drezdenko.
piłka nożna / II liga Bengoro - 28.01.2019 19:35
Stasiak wypożyczony do Górnika

Zespół z Lubelszczyzny występujący w II lidze zapewnił sobie także opcję pierwokupu po wypożyczeniu. W rundzie jesiennej Stasiak był na wypożyczeniu w Wigrach Suwałki, gdzie rozegrał 13 spotkań w I lidze i 1 w Pucharze Polski. Podczas testów w klubie z Łęcznej zdobył dwie bramki w sparingach z  Motorem Lublin i Avią Świdwin. - Aron to młody, silny, szybki zawodnik o dużej wydolności. Jego dodatkowym atutem jest łatwość w zdobywaniu bramek, a to w przypadku napastnika jest niezwykle ważną cechą. Może on grać również jako skrzydłowy więc wierzę, że sztab szkoleniowy będzie miał z niego duży pożytek - powiedział w rozmowie z gornik.leczna.pl Veljko Nikitović, dyrektor sportowy drugoligowca.