piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 11.08.2018 23:11
Festiwal rzutów karnych w Pruszkowie
Wbrew temu czego się spodziewaliśmy, sobotnie popołudnie w Pruszkowie było bardzo emocjonujące. Stargardzianie drugi raz w historii pokonali Znicza, pozostając tym samym niepokonanymi przez zespół z Pruszkowa. Choć mecz rozpoczął się od przewagi gospodarzy, to przyjezdni pierwsi znaleźli drogę do bramki. W 6. minucie Przemysław Brzeziański wykorzystał złe ustawienie Piotra Misztala. Kilka minut później mogło być 2:0, ale arbiter słusznie nie uznał gola Michała Cywińskiego, który był na spalonym.
piłka nożna / II liga royal447 - 10.08.2018 19:03
Po pucharowej wpadce
Stargardzianie nie mają czasu na rozpamiętywanie pucharowej porażki z MKS-em Kluczbork. W sobotę czeka ich ligowa potyczka ze Zniczem Pruszków. Obie drużyn do tej pory punktują identycznie. Znicz tak jak i Błękitni ma na swoim koncie zwycięstwo, remis oraz porażkę. W minionej kolejce jedni i drudzy dopisali do swojego dorobku oczko. Stargardzianie podzieli się punktami z Rozwojem Katowice, a zespół z Pruszkowa wywalczył punkt w wyjazdowym starciu z Widzewem Łódź.
piłka nożna / II liga royal447 - 08.08.2018 22:37
Upalne pożegnanie
Błękitni Stargard szybko zakończyli swoją przygodę w Pucharze Polski. Stargardzianie pożegnali się z rozgrywkami po porażce z MKS-em Kluczbork. W tropikalnych warunkach stargardzianom przyszyło zmierzyć się z przyjezdnymi z Kluczborka, którzy jeszcze w poprzednich rozgrywkach byli ich ligowym rywalem. Błękitni już w 6. minucie mogli wyjść na prowadzenie. Centrostrzał Grzegorza Rogali ostemplował jednak poprzeczkę bramki MKS-u. Gospodarze przeważali w pierwszej połowie meczu. Nie byli jednak w stanie jej udokumentować.
piłka nożna / II liga royal447 - 05.08.2018 17:15
Zgodnie z tradycją
Błękitni Stargard nie zdołali pokonać na własnym boisku Rozwoju Katowice. Zespół ze Śląska uratował punkt w doliczonym czasie gry. Katowiczanie podtrzymali dobrą passę i znów nie dali ograć się Błękitnym. Potwierdzili także, że kiedy w meczu ze stargardzką drużyną zdobywają choć jedną bramkę, zawsze punktują. Podopieczni Adama Topolskiego własne boisko będą mogli odczarować już w najbliższą środę. Błękitni zagrają wówczas z MKS-em Kluczbork w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski.
piłka nożna / II liga royal447 - 04.08.2018 00:44
Wygrać w domu
W sobotnie popołudnie Stargard odwiedzą goście ze Śląska. Rozwój Katowice to zespół, z którym Błękitni przegrali ostatnie trzy pojedynki. Zwycięstwem w Elblągu stargardzianie nieco uspokoili swoich fanów. Podopieczni Adama Topolskiego spróbują potwierdzić wzrost formy i lepsze zgranie. Rywale Błękitnych przyjadą do Stargardu po domowej klęsce z Widzewem Łódź (4:0).
piłka nożna / II liga royal447 - 03.08.2018 15:46
Nowy napastnik w Błękitnych
autor: ZKS Olimpia Elbląg Błękitni Stargard wzmocnili swoją kadrę kolejnym zawodnikiem. Dwuletni kontrakt ze stargardzkim klubem podpisał Piotr Kurbiel. 22-latek to środkowy napastnik, który piłkarską przygodę zaczynał w UKS-ie Radom. W przeszłości wypatrzyli go skauci Lecha Poznań, w barwach którego zaliczył trzy krótkie epizody w Ekstraklasie. Warto odnotować, że był jednym z lepszych strzelców rezerw Kolejorza. Następnie był zawodnikiem pierwszoligowej Pogoni Siedlce (21 spotkań, 1 gol), a w minionych rozgrywkach występował w Olimpii Elbląg.
piłka nożna / II liga royal447 - 29.07.2018 23:35
Pierwsze zwycięstwo
Błękitni Stargard wywalczyli pierwsze trzy punkty w tym sezonie. Stargardzianie zapomnieli o porażce z Olimpią Grudziądz i pokonali jej imienniczkę z Elbląga. Obie drużyny odważnie przystąpiły do ataków wraz z pierwszym gwizdkiem. Konkretniejsi byli jednak przyjezdni. Po strzale Filipa Karmańskiego skutecznie interweniował Krzysztof Pilarz. Chwilę później doświadczony bramkarz zespołu z Elbląga skapitulował.
piłka nożna / II liga royal447 - 21.07.2018 23:38
Spadkowicz wypunktował Błękitnych
Od porażki nowy sezon w drugiej lidze rozpoczęli Błękitni Stargard. Stargardzianie bez wątpienia potrzebują czasu, aby wejść na właściwe tory. Sobotnie spotkanie dla przebudowanej drużyny gospodarzy mogło rozpocząć się idealnie. Do sytuacji sam na sam z bramkarzem gości wychodził Przemysław Brzeziański, ale tuż przed polem karnym został sfaulowany. Tym samym od 9. minuty Olimpia grała w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartę obejrzał Piotr Witasik.