piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 23.04.2017 19:04
Derby dla Błękitnych
autor: KibicStargard Drugoligowe derby Pomorza Zachodniego dla Błękitnych Stargard. Podobnie jak jesienią stargardzianie pokonali Kotwicę Kołobrzeg. Pojedynek przy Ceglanej dobrze mógł rozpocząć dla przyjezdnych. W 6. minucie Piotr Giel prostopadłym podaniem uruchomił Bartosza Biela. Ten zalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gospodarzy i przegrał ten pojedynek. Chwilę później celnie z rzutu wolnego przymierzył Mateusz Świechowski. Piłkę pewnie jednak złapał Przemysław Wróbel. Jeszcze przed upływem pierwszego fragmentu gry ucierpiała defensywa miejscowych. Urazu nabawił się Maciej Liśkiewicz, który musiał opuścić boisko.
piłka nożna / II liga royal447 - 21.04.2017 20:08
Derby w Stargardzie
Jutro spotkają się nasi przedstawiciele na drugoligowym froncie. W Stargardzie Błękitni zagrają z Kotwicą Kołobrzeg. Przed kibicami emocjonujący, derbowy pojedynek. Jesienią stargardzianie wygrali nad morzem. Komplet punktów Błękitnym zagwarantował superzmiennik Sebastian Inczewski, który zdobył jedyną bramkę w meczu. Dziś obie drużyny znajdują się w odmiennych sytuacjach. Wiele wskazuje na to, że stargardzianie zakończą sezon w środowych rejonach tabeli. Zawodnicy Kotwicy grają z nożem na gardle, bowiem czeka ich walka o utrzymanie.
piłka nożna / II liga Bengoro - 15.04.2017 20:22
Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
piłka nożna / II liga royal447 - 14.04.2017 12:10
Święta w strefie spadkowej
Kotwica Kołobrzeg znów zawiodła swoich kibiców. Podopieczni Ryszarda Wieczorka tylko zremisowali u siebie z Rozwojem Katowice 1:1. Spotkanie obiecująco rozpoczęło się dla gospodarzy. To oni częściej byli przy piłce i operowali nią na połowie gości. Z optycznej przewagi nic jednak nie wynikało. Czujność bramkarza przyjezdnych sprawdził Mateusz Świechowski. Zawodnik Kotwicy oddał silny strzał z rzutu wolnego, lecz piłkę na rzut rożny odbił Bartosz Soliński.
piłka nożna / II liga royal447 - 14.04.2017 11:35
Mecz niezwyciężających
Ważny mecz w Wielką Sobotę rozegrają Błękitni Stargard. Stargardzianie zmierzą się na wyjeździe z Olimpią Zambrów. Jedni i drudzy od dłuższego czasu nie wiedzą co to radość po zwycięstwie. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego notują passę siedmiu z rzędu gier bez wygranej. Jeszcze gorzej jest w Zambrowie. Olimpia nie odpisała trzech punktów do swojego konta od dziesięciu spotkań z rzędu.
piłka nożna / II liga royal447 - 12.04.2017 10:29
Pozostać na powierzchni
Kotwica Kołobrzeg w ostatniej akcji meczu straciła ostatnio cenny punkt w Niepołomicach. O tym czy ten wynik podłamał zespół, bądź wywołał sportową złość dowiemy się w czwartek. Kołobrzeżanie nadal pozostają jedną z nagrzej punktujących drużyn w tym roku. Ich najbliższy rywal również walczy o bezpieczne utrzymanie, jednak w 2017 roku zdobył osiem oczek więcej niż Kotwica. Drużyna Ryszarda Wieczorka musi poszukać wygranej, aby zachować kontakt z zespołami sprzed strefy spadkowej.
piłka nożna / II liga royal447 - 09.04.2017 14:51
Porażka w ostatniej chwili
O krok od niespodzianki byli kołobrzeżanie. Kotwica przegrała jednak w Niepołomicach, tracąc gola w ostatniej akcji meczu. W sobotnim spotkaniu wróciły demony z pierwszych potyczek kołobrzeżan w tym roku. Już w 2. minucie gospodarze cieszyli się ze zdobycia gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka spadła przed bramkę gości, a z bliska w siatce umieścił ją doświadczony Piotr Stawarczyk. Miejscowi przeważali w pierwszej połowie, ale brakowało im skuteczności. Obrona Kotwicy znów miała problemy przy stałych fragmentach gry.
piłka nożna / II liga maggi - 08.04.2017 22:47
Pechowy remis Błękitnych
autor: jurgolNiestety kolejny mecz bez zwycięstwa na koncie Błękitnych Stargard. Tym razem bramkowym remisem 2:2 Błękitni podzielili się punktami ze Stalą Stalowa Wola. W grze Błękitnych widać było wolę zwycięstwa. Od samego początku zarówno z jednej jak i drugiej strony widzieliśmy sporo walki. Błękitni już w 10 minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Bramkę zdobył Patryk Skórecki. W 18 minucie goście wyrównali, a bramkę z rzutu karnego zdobył Bartłomiej Wasiluk.

W drugiej połowie Błękitni walczyli i szukali swoich sytuacji bramkowych. W 78 minucie po faulu w polu karnym zawodnika Stali na Sebastianie Inczewskim bramkę z rzutu karnego zdobył Maciej Liśkiewicz. Gdy wydawało się, że Błękitni dowiozą zwycięstwo do końca kolejny raz w tym roku w doliczonym czasie gry stało się coś co nie miało prawa się stać. Po kilku znakomitych sytuacjach do podwyższenia wyniku, goście przejęli piłkę na lewej stronie boiska i wyprowadzili zabójczą kontrę. Zawodnik Stali przebiegł nie kryty blisko 60 metrów, podał koledze, który strzałem od słupka, a następnie od nóg naszego bramkarza doprowadził do wyrównania.