piłka nożna / Ekstraklasa futsalu
piłka nożna / Ekstraklasa futsalu Bengoro - 22.01.2017 20:27
Zero-Czwórka remisuje z Czerwonymi Smokami
Pogoń 04 Szczecin zremisowała 2:2 w rozegranym w niedzielę spotkaniu Ekstraklasy Futsalu z Red Dragons Pniewy.

Portowcy przed tym meczem mieli na swoim koncie dwa noworoczne zwycięstwa, a oba zespoły dzielił tylko jeden punkt. W pierwszej minucie dwukrotnie na bramkę Koszmidera uderzał grający trener gości, Łukasz Frajtag. W 6. minucie szczecinianie objęli prowadzenie, Jakubiak dograł do Artura Jurczaka, a ten zdobył swoją trzynastą bramkę w lidze w bieżącym sezonie.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy pszczolek - 22.01.2017 10:55
Młodzi Portowcy pokonują Hutnika [wideo]
Juniorzy starsi Pogoni Szczecin pokonali 5:1 występujący w czwartej lidze zachodniopomorskiej Hutnikiem Szczecin. Spotkanie rozegrano w sobotnie (21.01) popołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witkiewicza w Szczecinie.

Podopieczni Pawła Crettiego objęli prowadzenie już ósmej minucie starcia. To wtedy po błędzie w defensywie sam na sam z bramkarzem wyszedł Gracjan Kuśmierek. Skrzydłowy minął go i wpakował piłkę do siatki. Chwilę później wynik mógł podwyższyć Aron Stasiak, ale jego strzał był niecelny.
piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga pszczolek - 22.01.2017 01:36
Remisowo w Ustroniu Morskim [wideo]
Wynikiem 1:1 zakończył się 'awaryjny' mecz sparingowy pomiędzy Kotwicą Kołobrzeg a czwartoligowym Raselem Dygowo. Kołobrzeżanie mięli wczoraj (21.01) zagrać w Stargardzie z Błękitnymi, jednak z powodu śmierci Prezydenta tego miasta Sławomira Pajora i żałoby, która trwa do północy 23 stycznia 2017 starcie to zostało przełożone.

Spotkanie w Ustroniu Morskim było jednostronnym widowiskiem, w którym kołobrzeski zespół miał bardzo dużą przewagę. Drużyna z Dygowa ograniczyła się do obrony własnej bramki i trzeba przyznać, że robiła to bardzo umiejętnie. Bramka dla przeciwników padła z rzutu karnego za zagranie ręką jednego z defensorów Biało-Niebieskich. Gol wyrównujący padł tuż przed przerwą a zdobył go testowany zawodnik Adrian Bieńkowski.
piłka nożna / wojewódzka okręgówka
piłka nożna / wojewódzka okręgówka slupszczanin - 21.01.2017 22:14
Gryf Słupsk pokonał Wieżę Postomino
W pierwszym tegorocznym meczu sparingowym przed rundą wiosenną, IV-ligowy Gryf Słupsk pokonał grającą w lidze okręgowej Wieżę Postomino 3:1 (2:0). Gra jak na ten etap przygotowań obu zespołów, miała charakter wybitnie treningowy. Zwycięstwo gospodarzom, zapewniły celne trafienia Sebastiana Marszałka, Wojciecha Wójcika oraz syna trenera Kacpra Bednarczyka. Honorową bramkę dla Wieży uzyskał Piotr Lisowski. Zespół gości prowadzony był, przez byłego piłkarza między innymi Gryfa Słupsk oraz Jantara Ustka, Mirosława Iwana.

piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 21.01.2017 21:08
Kadra na zgrupowamoe w Pafos
autor: EBP Pogon SzczecinW niedzielę Pogoń Szczecin wyruszy na zgrupowanie do Pafos na Cyprze.

Trener Kazimierz Moskal do dyspozycji będzie miał dwudziestu pięciu zawodników. Na Cypr nie poleci z powodu kontuzji Hubert Matynia oraz Patryk Adamczyk, a także w Polsce zostanie Jakub Kuzko i Daniel Kusztan.
piłka nożna / Ekstraklasa maggi - 21.01.2017 20:45
Pogoń wygrywa z IV ligowcem
autor: over9W pierwszym sparingu w tym roku Pogoń Szczecin pokonała IV-ligowy Jeziorak Szczecin 2:0. Bramki strzelili Seiya Kitano i Gracjan Jaroch.

Rozgrywany na Prawobrzeżu mecz przyciągnął kilkuset kibiców. Tym razem fani nie zobaczyli gradu goli. Portowcy cały czas przeważali i kontrolowali przebieg gry, ale nie potrafili udokumentować tego kolejnymi trafieniami. I piłkarze, i sztab trenerski podkreślali, że celem tego spotkania było odbycie jednostki treningowej.

Trener Kazimierz Moskal nie mógł skorzystać z piłkarzy, którzy dochodzą do zdrowia albo dostali tego dnia wolne. Na tej liście znalazło się kilka znaczących nazwisk: kapitan Rafał Murawski, najlepszy strzelec zespołu Adam Frączczak, skrzydłowy Spas Delev, czy Łukasz Zwoliński. W drugiej połowie fani mogli natomiast zobaczyć po raz pierwszy Gruzina Mate Tsaintsadze.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 21.01.2017 17:06
Wygrana Świtu w pierwszym sparingu
Przygotowujący się do wznowienia rozgrywek, piłkarze III-ligowego Świtu Szczecin rozegrali w weekend pierwszy mecz kontrolny, w którym zmierzyli się w Gryfinie z tamtejszym Energetykiem. Mecz zakończył się zwycięstwem Dumy Skolwina w stosunku 1:4.

Spotkanie w pierwszych fragmentach było dość wyrównane, miejscowi zdołali nawet umieścić piłkę w bramce Świtu, lecz sędzia Barański odgwizdał przewinienie po faulu na bramkarzu Adrianie Kaczmarku. Po niespełna pół godzinie gry wynik zawodów otworzył ładnym strzałem Charles Nwaogu, dla którego było to premierowe trafienie w debiucie w barwach Świtu. Nigeryjski napastnik przejawiał bardzo dużą ochotę i co rusz nękał defensywę rywali. Z każdą kolejną minutą Świtowcy spisywali się coraz to lepiej, lecz do przerwy więcej goli już nie padło.
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka Kibic232 - 21.01.2017 08:26
Nowe władze w LZS Błękitni Trzygłów
autor: adaskoW dniu 20.01.2017r. o godz. 19.00 w świetlicy wiejskiej w Trzygłowie odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze klubu LZS ”Błękitni'.

W zebraniu uczestniczyli zawodnicy klubu oraz wielu fanów i sympatyków drużyny. Obecni na zebraniu członkowie Klubu udzielili absolutorium dotychczasowym władzom Klubu, a następnie odbyły się wybory do nowego Zarządu.