piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików
piłka nożna / Liga Bałtycka Orlików henryk133 - 21.09.2021 23:57
Turnieje Orlików i Żaków w Bobolicach
autor: henryk133W sobotę 25 września 2021r. od godz. 10.00 w Bobolicach na Stadionie Miejskim przy ul. Mickiewicza 20, odbędą się że turnieje w ramach rozgrywek dzieci ZZPN 'Pierwsza Piłka' w kategorii Żak U10 i Orlik U8 - grup 7.

Wśród Orlików wystąpią zespoły : UKS Olimpia I Bobolice, UKS Olimpia II Bobolice, GMLKS Głaz Tychowo i GKS Szakale Świeszyno. Natomiast w kategorii Żaków planowany jest udział takich zespołów jak : UKS Olimpia I Bobolice, UKS Olimpia II Bobolice, Zryw Kretomino, Hubertus Biały Bór, GKS Szakale I Świeszyno i GKS Szakale II Świeszyno.

Organizatorem zawodów jest UKS Olimpia Bobolice, a wsparcia udzieliło ZZ LZS w Szczecinie, Powiat Koszaliński i Gmina Bobolice.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 21.09.2021 23:53
Kaliska hańba
Pucharowe rozgrywki bardzo często dostarczają niespodzianek. Następną przykrą w ostatnich latach sprawili swoim kibicom piłkarze Pogoni Szczecin. Szczecinianie wybrali się do Kalisza z jednym celem - po awans. Skończyło się bardzo boleśnie. Portowcy zupełnie rozczarowali i odpadli z drugoligowcem w I rundzie rozgrywek o Puchar Polski. Trofeum które przez szczecińską drużynę jest bagatelizowane od wielu sezonów. Szczecinianie przegrali w Kaliszu w stylu niegodnym medalisty i zespołu z ekstraklasy. Portowcy po prostu skompromitowali się. Owszem można przegrać z teoretycznie słabszą drużyną, ale nie bez walki i nie w taki sposób.
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga maggi - 21.09.2021 14:12
75 lecie Iny Goleniów
autor: ArieL
W najbliższą sobotę odbędzie się mecz ligowy Iny Goleniów z Jeziorakiem Szczecin. Mecz będzie równocześnie okazją do świętowania 75 lecia Iny Goleniów. Po zakończonych zawodach zostaną wręczone odznaczenia PZPN oraz ZZPN dla zasłużonych członków stowarzyszenia.

Wśród kibiców rozdane zostaną piłki z autografami naszej drużyny. Dla wielu z nas będzie to okazja do spotkania z nowym Prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, a jednocześnie Wiceprezesem Prezesem PZPN Maciejem Mateńką.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 21.09.2021 01:14
Awans to obowiązek
Czas na ligową odskocznię. Przed nami pierwsze spotkania I rundy Fortuna Pucharu Polski. Przeciwnikiem Pogoni Szczecin na tym etapie będzie drugoligowy KKS 1925 Kalisz. Szczecinianie nie mogą liczyć na żadną wymówkę. Ich obowiązkiem jest awans do 1/16 finału. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Dumy Pomorza będzie sensacją i zarazem kompromitacją. Początek spotkania o godzinie 18, a poprowadzi je 36-letni arbiter Paweł Malec.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 20.09.2021 10:33
Świt odwrócił losy meczu
autor: dyroSwituPiłkarze Świtu Szczecin zaserwowali swoim sympatykom spotkanie pełne emocji po, którym pokonali niewygodny zespół KP Starogard Gdański 3:1.

Mecz był ciekawy i obfitował w wiele sytuacji strzeleckich oraz zwrotów akcji. Już w 4 minucie do siatki mógł trafić Adam Nagórski, ale posłał piłkę nieznacznie obok słupka, goście odpowiedzieli strzałem w poprzeczkę. W 20 minucie ofiarnie interweniujący we własnym polu karnym Patryk Bil zablokował strzał rywala łokciem i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Filip Sosnowski. Świt mógł wyrównać w 26 minucie, kiedy to Damian Michułka zagrał w polu karnym do Jakuba Białczyka, ale ten zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału. Niespełna 10 minut przed przerwą świetnie z piłką w pole karne gości zabrał się Szymon Kapelusz, który podał do Adama Nagórskiego, a ten ze spokojem pokonał bramkarza KP i doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed zmianą stron Szymon Kapelusz po solowej akcji trafił w słupek, ale w tej części gry wynik nie uległ już zmianie.
autor: me
Podopieczni Kosty Runjaicia zremisowali na własnym obiekcie z Cracovią Kraków 1:1. Portowcy prowadzenie objęli w 24 minucie po strzale głową Kacpra Kozłowskiego. Samobójczą bramkę dającą Pasom jeden punkt strzelił Rafał Kurzawa.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.09.2021 15:26
Pozostać bez błędu
autor: /me Dwa oblicza prezentuje w tym sezonie Pogoń Szczecin. Bezbłędne u siebie (trzy wygrane z rzędu) i to z brakiem koncentracji w meczach wyjazdowych. Sobotnim rywalem szczecinian będzie Cracovia Kraków. Pasy po złym początku sezonu złapały wiatr w żagle. W ostatnich trzech spotkaniach drużyna z Krakowa uzbierała siedem punktów. Piłkarze Michała Probierza z zespołami ze ścisłej czołówki do tej pory zanotowali porażki. Tak było w meczach z Lechem Poznań (2:0) oraz ze Śląskiem Wrocław (2:1). Początek sobotniego spotkania o godzinie 15. Zawody poprowadzi Zbigniew Dobrynin.
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.09.2021 09:10
Dziewiąta kolejka trzeciej ligi
W weekend rozegraną zostaną kolejne mecze III Ligi grupy II w rundzie jesiennej. .

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy.
Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.