piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki royal447 - 27.03.2017 00:06
Występ Grosickiego
autor: Kamil Grosicki twitter Cenne trzy punkty w Podgoricy wywalczyli Polacy. Biało-czerwoni pokonali Czarnogórę 2:1 i umocnili się na prowadzeniu w grupie E. Do 95. minuty na boisku przebywał Kamil Grosicki. Wychowanek Pogoni Szczecin został zmieniony w piątej minucie doliczonego czasu gry przez Sławomira Peszkę. Zawodnik Hull City rozegrał niezłe zawody, już na początku spotkania był bliski zdobycia gola.
piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 26.03.2017 23:53
Straty w Puszczy
Minus dziesięć - strata punktowa Błękitnych Stargard uległa powiększeniu po wyprawie do Niepołomic. Stargardzianie spadli na ósme miejsce w tabeli. - Stwarzaliśmy więcej sytuacji bramkowych i zasłużenie wygraliśmy - ocenił po zwycięskim meczu z Błękitnymi Stargard trener Puszczy Niepołomice Tomasz Tułacz. - Przy czym chcę podkreślić, że to bardzo niewygodny, euforycznie grający, trudny rywal. I tym bardziej cenne jest to zwycięstwo.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 26.03.2017 20:41
Pierwsza wygrana tej wiosny
autor: SkibaKorona Stuchowo pokonała Pionier Żarnowo 3:1. Dla stuchowian było to pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej a-klasy. Przed tygodniem mecz w Łosośnicy zakończył się remisem 1:1.

Pierwsza bramka w sobotnim spotkaniu padła w 22. minucie, a  golkipera gości pokonał Robert Stangrycki. Wynik ten utrzymywał się krótko. Zespół z Żarnowa wykorzystał błąd defensywy gospodarzy i Kamil Piotrowski skapitulował po strzale Ireneusza Dębowskiego w 29. minucie. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 26.03.2017 14:58
Dublet Deleva, występ Gyurcsó
autor: Przemek Sikba Dwóch Portowców wystąpiło wczoraj dla swoich reprezentacji. Bohaterem bułgarskiej kadry został Spas Delev. 28-latek ustrzelił dublet dla swojej drużyny. Bułgarzy pokonali w Sofii Holandię 2:0, a zawodnik Pogoni trafił do bramki w 5. i 20. minucie. W 89. minucie zmienił go Nikolay Bodurov. Z kolei Ádám Gyurcsó wystąpił od pierwszej do 69. minuty, a w jego miejsce pojawił się Zsolta Kalmár. Węgrzy przegrali w Lizbonie z Portugalią 3:0. Bułgaria podobnie jak Węgry plasuje się obecnie na trzeciej pozycji w swojej grupie eliminacyjnej.
piłka nożna / Oldboje
piłka nożna / Oldboje andrzej555 - 26.03.2017 07:48
Oldboje Sparty II Gryfice najlepsi w GRYF ARENIE
autor: Pszczółek25 marca 2017 roku w pięknej Hali Sportowej GRYF ARENA w Gryficach odbył się IV HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW o Puchar Starosty Gryfickiego „Winter Cup 2017”.

Organizatorem turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Gryficach, Oldboje Sparta Gryfice i Stowarzyszenie Oldbojów Piłki Nożnej „Pomorska Liga Oldbojów”. W turnieju uczestniczyło 9 zespołów: Zryw Kretomino, Gryf Kamień Pomorski, Sokół Stara Dąbrowa, Sparta I Gryfice, TKKF Strażak Koszalin, Wybrzeże Rewalskie Rewal, Bizon 1977 Cerkwica, Polonia Płoty i drugi zespół gospodarzy turnieju Sparta II Gryfice. Mimo zaproszenia z przyczyn obiektywnych swój udział w turnieju odwali oldboje Radowi Radowo Małe. Grano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”, 1 x 12 min, zmiany lotne.
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga pszczolek - 25.03.2017 23:33
Gryf zatrzymał Kluczevię
autor: PszczółekW meczu 20. kolejki zachodniopomorskiej czwartej ligi walczący o utrzymanie Gryf Kamień Pomorski niespodziewanie pokonał rozpędzoną na wiosnę PC Kluczevię Stargard 3:1. Gole dla miejscowych zdobywali w pierwszej połowie Kacper Wittbrodt oraz po przerwie Radosław Misztal i Kamil Kacperek. Honorową bramkę dla przyjezdnych zdobył w czwartej minucie doliczonego czasu gry Grzegorz Magnuski.

Przed ostatnim sobotnim starciem na czwartoligowym froncie wiele osób, także nasza redakcja zastanawiała się jak zaprezentuje się kamieński Gryf na tle Kluczevii, która piłkarską wiosnę rozpoczęła od dwóch zwycięstw. Zajmujący piątą lokatę stargardzianie pokonali bowiem nie byle kogo, bo znajdujących się wyżej od nich w tabeli Jezioraka i Hutnika.
piłka nożna / regionalna okręgówka
piłka nożna / regionalna okręgówka dwp - 25.03.2017 22:16
Iskierka budzi się z 'zimowego snu'
Od 5 listopada kibice Iskierki musieli czekać na ligowe zwycięstwo swoich ulubieńców. W sobotę OKS pokonał Promień Mosty 3:1.

Bramki na dla drużyny zdobyli Adam Kanigowski, Konrad Krzysztanowicz oraz Piotr Biwan. Iskierka przystępowała do tego meczu z nożem na gardle. Po porażce w Dobrej z Ehrle, atmosfera na linii zarząd - zawodnicy była bardzo napięta. Działacze zarzucali zawodnikom brak ambicji i woli walki. Sobotni mecz pokazał jak bardzo się mylili. Iskierka od pierwszych minut rzuciła się na przeciwnika, nie dając Promieniowi praktycznie okazji do zagrożenia bramki strzeżonej przez Łukasza Warachowskiego.
piłka nożna / III liga Bengoro - 25.03.2017 21:39
Rezerwy Pogoni zwycięskie
autor: EBP Pogoń SzczecinPogoń II Szczecin wygrała 2:0 z Jarotą w Jarocinie po bramkach Mateusza Bochnaka (na zdjęciu) i Seiya Kitano. Zwycięstwo dało awans szczecinianom na 11. miejsce w tabeli.

- To był mecz walki - powiedział dla pogonszczecin.pl po meczu Paweł Sikora. - Zarówno my, jak i piłkarze Jaroty mieliśmy okazję do zdobycia goli. Cieszę się, bo zagraliśmy mądrze nie tylko w ofensywie, ale również w defensywie. W zespole gości wystąpili zawodnicy z pierwszego zespołu: Adrian Henger, Robert Obst, Hubert Matynia, Dawid Kort i Seiya Kitano.

01-04 Błękitni Stargard - Rozwój Katowice
01-04 XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U8 - finał wojewódzki
01-04 Gryf Goleniów - KK Warszawa
01-04 Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz (osób: 2)
01-04 Korona Człopa - Sława Sławno (osób: 2)
01-04 Gryf Polanów - Arkadia Malechowo (osób: 2)
02-04 Espadon Szczecin - MKS Będzin
02-04 37. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie / 44. Maraton Dębno
02-04 Orkan II Suchań - Piast Kolin (osób: 1)
29-03 Polska U15 - Walia U15