piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety Kawaler - 18.09.2018 06:52
Kanonada w Sianowie
autor: materiały prasoweNiecodziennym wynikiem 10:5 zakończył się mecz II ligi kobiet pomiędzy miejscową Victorią SP2 a Biało-Zielonymi Gdańsk. Rzadko zdarza się na meczach tyle bramek ile zafundowały sianowskim kibicom obydwa zespoły. Ostatecznie wygrała sianowska Victoria SP 2 różnicą pięciu bramek, ale pomimo wysokiego zwycięstwa nie ustrzegła się wielu błędów w obronie.

Mecz na pewno podobał się kibicom, ale już mniej trenerom obydwu zespołów ze względu na dużą ilość straconych bramek. Klasą dla siebie była Malwina Grzelak, która strzeliła aż 7 bramek (2,5,41,46,58,75,79).
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.09.2018 09:31
Kolejna porażka rezerw Pogoni
autor: pogonszczecin.pl Zespół rezerw Pogoni Szczecin nadal pozostaje bez wygranej w III lidze. Tym razem szczecinianie przegrali 1:3 w Kleczewie z Sokołem. - To był mecz o dwóch twarzach. W pierwszej połowie zdominowaliśmy rywala, ale w drugiej znowu dostaliśmy lekcję - powiedział szkoleniowiec rezerw Pogoni.

Portowcy na ten pojedynek wybierali się w roli ligowego outsidera, w sześciu spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. - Spodziewamy się trudnego pojedynku. Prawdopodobnie - podobnie jak we wcześniejszych meczach - to rywal będzie dyktował warunki na boisku. Jestem jednak przekonany, że zagramy zdecydowanie lepiej w defensywie i ustrzeżemy się błędów, które dotychczas popełnialiśmy - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Tychowski. Portowcy nie dali się jednak zdominować rywalom i narzucili im swoje warunki gry.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa TopNews - 16.09.2018 23:20
Podsumowanie 7 kolejki V Ligii Koszalińskiej
Miniona już 7 kolejka spotkań o mistrzostwo Ligi Okręgowej Koszalińskiej przyniosła nam wiele emocji oraz goli, a także następujących statystyk:

Saturn wygrywa z Iskrą
W niedzielę 16 września 2018 roku o godzinie 16:00 na stadionie Saturna w Mielnie w ramach 7 kolejki o Mistrzostwo V Ligii Koszalińskiej miejscowy Saturn Mielno podejmował Iskrę Białogard. Obie drużyny potrzebowały zwycięstwa w tym meczu. Saturn, by opuścić ostatnie 17 miejsce w tabeli, natomiast Iskra, by przybliżyć się do drużyn z pierwszej ósemki.

Pierwsza połowa meczu to wyraźna przewaga Iskry. Sytuacji podbramkowych było sporo, także stałych fragmentów gry takich jak rzuty wolne, czy rzuty rożne lub wyrzuty z autu na wysokości pola karnego Saturna. Niestety żadnej ze stworzonych sytuacji nie udało zamienić się na gola. Najbliżej zdobycia gola Iskra była w 19 minucie meczu, gdy po kąśliwym i soczystym strzale w światło bramki jednego z zawodników Iskry bramkarz Saturna sparował lekko piłkę na poprzeczkę. Piłka odbita od wewnętrznej części poprzeczki ostatecznie trafia tuż przed linię bramkową po zewnętrznej stronie bramki, a później w dłoniach bramkarza. Saturn w pierwszej połowie meczu podjął walkę także próbując groźnie zaatakować bramkę Iskry i strzelić gola, lecz z kilku stworzonych sytuacji nie udało się tego zrobić. Pierwsza odsłona meczu po wyrównanej walce z lekką przewagą Iskry kończy się bezbramkowym remisem 0-0.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 16.09.2018 20:39
Runjaic: Nikt nie zasłużył na zwycięstwo w tym meczu
autor: Skiba Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Z pewnością nie możemy być zadowoleni ani z wyniku, ani z gry w drugiej połowie. W pierwszej połowie gra była wyrównana. Szybko objęliśmy prowadzenie. Oczekiwałem, że będzie widać więcej pewności siebie po drużynie, która gra u siebie. Postanowiliśmy, że po przerwie będziemy zwalczać przeciwnika i utrzymamy prowadzenie, ale tego nie było w drugiej połowie. Widzieliśmy, jak doszło do rzutu rożnego po którym padł gol. Takie błędy nie mogą przytrafiać się w ekstraklasie. Tu nie ma znaczenia, czy był to młody czy stary zawodnik. Każdy powołany na mecz ma obowiązek coś pokazać. Nikt nie zasłużył na zwycięstwo w tym meczu.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 16.09.2018 19:02
Pogoń znów nie wygrywa
autor: /meGwizdy żegnały zawodników Pogoni Szczecin po niedzielnym spotkaniu ligowym z Koroną Kielce. Portowcy ponownie nie byli w stanie wygrać spotkania, tym razem zremisowali 1:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył już w 3 minucie Radosław Majewski, wyrównał w drugiej połowie Elhadji Pape Diaw. Jednak to nie sam wynik meczu, a postawa zawodników w jego końcówce spowodowała emocjonalną reakcję widzów zgromadzonych na Stadionie Miejskim w Szczecinie. Podopieczni Kosty Runjaicia w całym meczu popełniali wiele błędów, jednak w końcówce zamiast starać się ponownie wyjść na prowadzenie, często rozgrywali piłkę na własnej połowie, niejednokrotnie głupio ją tracąc.
piłka nożna / II liga
piłka nożna / II liga royal447 - 16.09.2018 01:21
Popełnialiśmy olbrzymie błędy
autor: KibicStargard Wypowiedzi trenerów po spotkaniu Widzew Łódź - Błękitni Stargard (4:2).
Adam Topolski (Błękitni) - Już przed meczem mówiłem, że jedziemy do drużyny, która przewyższa nas sportowo. My pokazaliśmy, że też umiemy grać, ale wyszliśmy przestraszeni i popełnialiśmy olbrzymie błędy. Musiałem porozmawiać z moimi zawodnikami w przerwie, bo bałem się, ze dojdzie do kompromitacji. W drugiej połowie pokazaliśmy jednak, ze potrafiliśmy grać, a mecz stał się ciekawszy. Dzisiejsza atmosfera przypomniała mi moje mecze, kiedy przyjeżdżałem tu z Legią jako zawodnik. Życzę Widzewowi, żeby szybko wrócił do Ekstraklasy, bo na to zasługuje. Trener Mroczkowski komponuje tu ciekawy zespół, który potrafi grać w piłkę.
piłka nożna / II liga royal447 - 16.09.2018 00:33
W Łodzi grad goli, ale Błękitni wciąż w niedoli
Niesieni dopingiem 16 658 kibiców piłkarze Widzewa Łódź nie dali najmniejszych szans na zwycięstwo Błękitnym Stargard. Błędy w defensywie już po 30 minutach pokazały, że zespół Adama Topolskiego będzie miał problem z wywalczeniem choćby punktu w Łodzi. Po 40 minutach wydawało się, że stargardzianie opuszczą Łódź z kompromitującym wynikiem. Ostatecznie udało się im uratować honor, choć punktów nie wywalczyli.