piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa cetnar8 - 18.03.2024 03:31
Ogniwo Dzwonowo poszukuje sparingpartnera
Ogniwo Dzwonowo poszukuje sparingpartnera na 24.03.2024r. Godzina do ustalenia miejsce do ustalenia.
Nr tel.505 219 254 - Prezes Klubu Mariusz Cetnarski
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.03.2024 22:18
Ocaleni
autor: tkow Niewiele brakowało, a Portowcy zaliczyliby dużą wpadkę w Kielcach. Jej rozmiary szczecinianie zdołali zmniejszyć i zremisowali z Koroną 2:2, choć przegrywali do przerwy 2:0. To gospodarze zdecydowanie ruszyli wraz z pierwszym gwizdkiem. W 18. minucie do bramki Pogoni trafił Dawid Błanik, na szczęście gol nie został uznany bo były gracz Portowców był na spalonym. Cztery minuty później Korona znalazła prawidłową drogę do siatki.
piłka nożna / Kobiety
piłka nożna / Kobiety Bengoro - 17.03.2024 15:18
Pierwsza porażka w lidze
autor: tkowPierwszą porażkę w ligowych rozgrywkach poniosły piłkarki szczecińskiej Pogoni. Oba gole dla Śląska Wrocław padły w drugiej połowie spotkania.

Pierwszy w historii mecz kobiecej Pogoni Szczecin na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera rozpoczął się chwilę po godzinie piętnastej. Pierwsza odsłona gry była dość wyrównana z lekkim wskazaniem na podopieczne trenera Piotra Łęczyńskiego. Po nieco ponad dwudziestu minutach gry Natalia Oleszkiewicz stanęła oko w oko z Anną Bocian, jednak górą była bramkarka Śląska. Kolejne świetne okazje do zdobycia bramki miały Marianna Litwiniec oraz Kornelia Okoniewska, lecz ich strzały nieznacznie poszybowały obok prawego słupka.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.03.2024 00:17
Powrót przed przerwą
autor: tkow Szczecinianie zawiedli w minionej kolejce i przegrali przed własną publicznością. O poprawę powalczą tak gdzie punktują najlepiej, na wyjeździe. Przeciwnikiem Pogoni Szczecin będzie Korna Kielce. Tym spotkaniem Portowcy zakończą pierwszą część wiosny, ponieważ pora na mecze reprezentacji. Szczecinianie muszą wygrać w Kielcach jeśli chcą zachować bezpieczny dystans do ścisłej czołówki. Początek niedzielnego pojedynku o godzinie 12:30, a poprowadzi go Piotr Lasyk.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 15.03.2024 10:03
Kamil Grosicki powołany na mecze barażowe
autor: BengoroSelekcjoner Michał Probierz ogłosił kadrę reprezentacji Polski na baraże o awans do mistrzostw Europy.

W półfinale 'biało-czerwoni' zagrają z Estonią (21 marca, 20:45, Warszawa), a w następnym spotkaniu zmierzą się towarzysko lub w finale baraży z Finlandią (26 marca, 18:00, Helsinki) lub Walią (26 marca, 20:45, Cardiff). Wśród powołanych zawodników znajduje się kapitan Portowców, Kamil Grosicki.

piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 14.03.2024 12:11
'Spotkanie z historią' już 23 marca. Powspominajmy razem!
autor: BengoroBo to historia, bo to marzenia. Bo to historia godna przypomnienia. Już 23 marca od godziny 11:00 będzie miała miejsce druga edycja wydarzenia 'Spotkanie z historią', które jest organizowane na Stadionie Miejskim w Szczecinie, w głównym holu trybuny C.

Ubiegłoroczny event cieszył się olbrzymim zainteresowaniem odwiedzających, zatem wierzymy, że i tym razem będzie podobnie. Tym bardziej, że program przedsięwzięcia zwiastuje moc atrakcji i niemniej emocji! Choć będzie to weekend, podczas którego PKO Bank Polski Ekstraklasa odpoczywa (trwać będzie przerwa reprezentacyjna), zapraszamy do spędzenia soboty wspólnie z Pogonią Szczecin. Od g. 11 do g. 14 chętni będą mogli wziąć udział w 'Spotkaniu z historią'. Wstęp wolny - niebiletowany i bezpłatny.