koszykówka / ligi mężczyzn
koszykówka / ligi mężczyzn maggi - 25.01.2024 10:23
Koszykarskie derby
autor: BengoroPo efektowym zwycięstwie nad rezerwami Śląska Wrocław (98:75), koszykarzy Kotwicy czeka wyjazdowy mecz w Krakowie. W sobotę kołobrzeżanie zmierzą się z tamtejszym AZS AGH.
Po powrocie z Małopolski Czarodzieje będą się szykowali do derbowego pojedynku! W środę 31 stycznia na Hali Milenium, rywalem Sensation Kotwicy Port Morski Kołobrzeg będzie MKKS Żak Koszalin.

W pierwszym meczu tych zespół minimalnie lepszy był rywal zza miedzy. W tej chwili koszalinianie są mają dwa zwycięstwa mniej od Kotwicy (dziś rozegrają zaległy mecz z WKS Śląskiem)
Bilety na to spotkanie można kupić online na stronie bilety.kotwica50.kolobrzeg.pl oraz w biurze klubu w godzinach 10-15 (wyłączając weekend).
koszykówka / ligi mężczyzn paulinus - 16.12.2022 10:08
Ostatni mecz w tym roku
autor: organizatorW sobotę Sesnation Kotwica rozegra ostatni mecz w tym roku. Na kolejny w Hali Milenium, kibice będą musieli czekać aż do 15 stycznia. O godzinie 18:00 kołobrzeżanie rozpoczną pojedynek z Polonią Bytom. Przed i w trakcie tego spotkanie kołobrzescy wolontariusze będą prowadzić zbiórkę w ramach akcji humanitarnej - Jedziemy na Ukrainę

Inicjatorzy akcji zbierają przede wszystkim żywność z dłuższym terminem przydatności, środki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, na przeziębienia itp. (np. Polopiryna Complex), butle gazowe (mile widziane turystyczne razem z palnikiem), opatrunki (wszelkiego rodzaju),
 kule ortopedyczne, termosy, latarki, baterie, świeczki (także wkłady do zniczy), śpiwory, koce, środki higieniczne, proszki do prania, buty zimowe, zimowe ubrania, słodycze, militaria (np. rękawice taktyczne, plecaki taktyczne itd.) oraz powerbanki.

koszykówka / ligi mężczyzn Bengoro - 02.04.2022 05:00
Starcie na szczycie
autor: BengoroPo środowej wygranej nad Śląskiem Kotwicę czeka długa podróż do Łańcuta gdzie już w sobotę 2 kwietnia zmierzy się z miejscowym Sokołem.

Podopieczni trenera Kaszowskiego zajmują obecnie 1 miejsce w lidze ze świetnym bilansem 24 zwycięstw i 6 porażek. Czarodziejów z Wydm czeka bardzo trudny pojedynek, który może zadecydować o układzie pierwszej trójki drużyn w ligowej tabeli na koniec rundy zasadniczej.
koszykówka / ligi mężczyzn Bengoro - 30.03.2022 10:32
Podtrzymać dobrą passę
autor: BengoroW ramach 32 kolejki Suzuki 1 Ligi Mężczyzn podejmować będziemy w hali Milenium rezerwy Śląska Wrocław. Wrocławianie zajmują obecnie 11 miejsce w tabeli z bilansem 13 zwycięstw i 16 porażek. W pierwszym meczu tych drużyn górą była Kotwica 87-88.

Liderami Śląska są: Szymon Tomczak średnio 17 punktów i 10 zbiórek na mecz. Kacper Gordon średnio 15 punktów i 6 asyst na mecz. Sebastian Bożenko średnio 14 punktów i asysty na mecz. Jan Wójcik średnio 11 punktów i ponad 9 zbiórek na mecz. Wspomagani są przez Aleksandra Leńczuka, Kacpra Marchewkę i Maksymiliana Zagórskiego. Warto dodać, że w drużynie z Wrocławia występuje były zawodnik Kotwicy Paweł Strzępek.
koszykówka / ligi mężczyzn Bengoro - 25.03.2022 14:44
Pruszków zdobyty
autor: BengoroNietypowo, bo w czwartek podopieczni trenera Franka zmierzyli się w Pruszkowie z miejscowym Zniczem. Do Pruszkowa Kotwica wyruszyła już z wracającym po kontuzji Wojtkiem Jakubiakiem, ale niestety bez Remona Nelsona, który nadal leczy kontuzję.

Mecz rozpoczęła rozpoczęliśmy taką samą piątką jak w spotkaniu ze Starogardem Gdańskim w ostatniej kolejce: Karol Kutta, Piotr Śmigielski, Damian Pieloch, Mikołaj Kurpisz, Szymon Długosz. Bardzo dobrze w mecz weszli gospodarze po dwóch celnych rzutach z dystansu Dębskiego. W kolejnych akcjach utrzymywała się przewaga Znicza, a po dwóch stronach parkietu widzieliśmy bardzo dużo rzutów z dystansu i właśnie dwoma rzutami z dystansu w ostatniej minucie kwarty na prowadzenie Kotwicę wyprowadził powracający po kontuzji Jakubiak. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem Kotwicy 25-29.
koszykówka / ligi mężczyzn Bengoro - 23.03.2022 12:00
Do Pruszkowa po dwa punkty
autor: BengoroNietypowo, bo w czwartek 24 marca o godzinie 19:00 Sensation Kotwica zmierzy się w Pruszkowie z miejscowym Zniczem.

Podopieczni trenera Spychały zajmują obecnie 14 miejsce w lidze i walczą o dalszy byt w Suzuki 1 Lidze Mężczyzn. W ostatnim spotkaniu po walce ulegli Górnikowi 86-76.
koszykówka / ligi mężczyzn Bengoro - 21.03.2022 14:23
Powrócili na zwycięską ścieżkę
autor: BengoroPodczas dnia meczowego zorganizowaliśmy wraz z Wojskową Komendą Uzupełnień w Kołobrzegu dzień weterana. Przed meczem odegrany został hymn Polski, wysłuchaliśmy również przemówienia organizatorów boju o Kołobrzeg i uczciliśmy minutą ciszy pamięć żołnierzy poległych w walce o nasze miasto.

Między pierwszą a drugą kwartą mieliśmy przyjemność wyróżnić i podziękować za służbę trzem weteranom pułkownikowi Adamowi Dłużniewskiemu, młodszemu chorążemu Robertowi Kowalowi i starszemu kapralowi Tomaszowi Zalewskiemu. Nie zapominamy o tym co dzieje się za naszą wschodnią granicą, dlatego zorganizowaliśmy przed meczem zbiórkę artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych na rzecz uchodźców z Ukrainy. W dużej przerwie odbyła się licytacja koszulki meczowej z podpisami całej drużyny. Koszulka została zakupiona za kwotę 760 złotych. Środki zostały przekazane również na rzecz uchodźców.
koszykówka / ligi mężczyzn Bengoro - 19.03.2022 05:00
Zatrzymać Kociewskie Diabły
autor: http://kotwica50.kolobrzeg.pl/ KPodopieczni trenera Franka zmierzą się w hali Milenium z rozpędzonymi Kociewskimi Diabłami.

Starogardzianie mają na swoim koncie w 5 ostatnich spotkaniach 4 zwycięstwa w tym ostatnie w środę (16 marca) na własnym parkiecie z rezerwami Śląska Wrocław. Aktualnie zajmują oni 11 miejsce z bilansem 13 zwycięstw i 13 porażek. W trakcie dnia meczowego zorganizujemy wraz z Wojskową Komendą Uzupełnień w Kołobrzegu dzień weterana, o czym więcej w dalszej części zapowiedzi.