piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.10.2020 19:06
Grają panie
www.ligowiec.netGrają panie. W ten weekend grają wszystkie ligi kobiece. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.10.2020 18:51
Sianowianki nie sprostały liderowi
Piłkarki sianowskiej Victorii SP2 pomimo niezłej i odważnej gry, niestety nie dały rady liderowi III ligi kobiet zespołowi KA4 resPect Krobia i przegrały 1:4. Już do przerwy sianowianki przegrywały 0:3. Piłkarki Victorii SP2 pomimo, że grały z prowadzącym w tabeli III ligi zespołem z Krobii nie nastawiły się na murowanie bramki a wręcz przeciwnie prowadziły otwartą grę i niestety w pierwszej połowie kosztowało to stratą aż trzech bramek. Pierwszego gola straciły już w 6 minucie meczu, po ładnej akcji dwóch zawodniczek Krobi, które rozklepały sianowską defensywę a kropkę nad i postawiła Klaudia Szymczak. Tak szybka strata bramki trochę zdeprymowała sianowianki, które oddały pole piłkarkom KA4resPect. Efektem tego była druga stracona bramka w 37minucie.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.10.2020 10:59
Pucharowe pary
Poznaliśmy pary 1/32 finału Pucharu Polski Kobiet. Mecze zostaną rozegrane 4 listopada. Pierwszy zespół Olimpii zmierzy się w meczu wyjazdowym z KKPK Medyk Konin, natomiast Olimpia II Szczecin zmierzy się z Respekt Myślenice. Trzecioligowa AP Kotwica Kołobrzeg zagra z ekstraligowym AZS UJ Kraków
piłka nożna / Kobiety paulinus - 19.10.2020 09:43
Powrót z dalekiej podróży szczecinianek
autor: lfa szczecinOd 0:2 do 4:2 tak z dalekiej podróży wróciły piłkarki LFA Szczecin ramach VIII kolejki III Ligi Kobiet gdzie w derbach Pomorza Zachodniego LFA Szczecin podejmowało sąsiadki z Stargardu. Rywalki nie bez powodu zajmują 6 miejsce w tabeli i początek meczu ułożył się po ich myśli i po bramkach w 8' i 18' prowadziły już 0:2. Szczecinianki szybko się zmobilizowały po drugiej straconej bramce i długo nie kazały czekać na gola kontaktowego gdzie po szybkiej kontrze Angelika Hejnowska w 20' pięknym strzałem z 17 metra pokonuje bramkarkę.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 19.10.2020 09:37
Choć przegrały - zwyciężyły
autor: MKS OlimpiaNie przemawia za tym wynik, ale tak czują szczecińscy kibice. Piłkarki Olimpii Szczecin uległy w niezwykle emocjonującym, trzymającym w napięciu do ostatnich sekund meczu ze Śląskiem Wrocław 3:4. Szczeciniaki przez całe spotkanie goniły wynik. Przegrywały kolejno 0:1, 1:2 oraz 1:3. Mimo to nie poddawały się, walczyły ambitnie, a w doliczonym czasie gry doprowadziły do remisu 3;3. Były nawet bliskie przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść. Bezwzględnie zasłużyły w sobotę na zdobycie przynajmniej jednego punktu.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.10.2020 08:34
Grają panie
piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.10.2020 08:25
Olimpia z Pucharem i kasą
autor: mks oLIMPIAW środowy wieczór odbył się w Policach wojewódzki finał rozgrywek Pucharu Polski. Naprzeciw siebie stanęły dwie szczecińskie ekipy LFA oraz rezerwy Olimpii. Po wyrównanym pojedynku, zwyciężyły piłkarki Olimpii 1-0 po bramce Wiktorii Bieleckiej.
W nagrodę zwyciężczynie otrzymały okazały puchar oraz czek o wartości 5000 zł, ufundowany przez Polski Związek Piłki Nożnej. Pokonane piłkarki LFA nie pozostały z pustymi rękami.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 12.10.2020 17:11
Malwina Grzelak jak Robert Lewandowski
Najlepsza snajperka Victorii SP2 Sianów Malwina Grzelak pozazdrościła Robertowi Lewandowskiemu strzelenia 4 bramek w meczu z Hertha Berlin i też to zrobiła. Co prawda tylko w III lidze kobiet ale zawsze to cztery bramki. I to się liczy. A na dodatek brameczki, które dały VictoriiSP2 pewne zwycięstwo. Pomimo zwycięstwa aż 4:1 z GOSRiT Luzino, trzeba powiedzieć, że  nie był to łatwy mecz dla Victorii SP 2. Ich przeciwniczki grały naprawdę dobrze i do końca walczyły o dobry wynik. Mecz nabrał rumieńców od strzału w poprzeczkę Karoliny Kawałek w 8 minucie.