piłka nożna / Kobiety paulinus - 19.05.2017 22:49
Grają panie
www.ligowiec.net Tempa nabierają rozgrywki pań. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.05.2017 22:01
Punkty jednak dla Olimpii
autor: /KoGut/ K.GrzeszkowiakDecyzją Komisji ds. Rozgrywek i Piłkarstwa Profesjonalnego PZPN mecz Sztorm Gdańsk - Olimpia Szczecin został zweryfikowany jako walkower 3:0 na korzyść Olimpii Szczecin. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Sztormu, ale w zespole gospodarzy wystąpiła nieuprawniona zawodniczka, która nie była wpisana do protokołu Od ww. decyzji stronom przysługuje odwołanie w ciągu czternastu dni.
piłka nożna / Kobiety kalosz80 - 22.05.2017 11:48
Kolejne punkty rezerw Olimpii
Za nami dobry weekend w wykonaniu piłkarek Olimpii Szczecin. Poza remisem pierwszego zespołu, komplety punktów zgarnęły druga i trzecia drużyna. Podopieczne Pawła Osucha pewnie pokonały swoje rywalki z Ostrowa Wielkopolskiego 4-1.

Jeszcze przed przerwą na listę strzelczyń wpisały się Amelia Bińkowska (dwukrotnie) oraz Sandra Kita, a dla gości Małgorzata Knuła. Na cztery minuty przed końcem wynik meczu ustaliła Natalia Oleszkiewicz. Po niedzielnym zwycięstwie nasze rezerwistki nadal zajmują trzecie miejsce w drugoligowej tabeli. Kolejne spotkanie rozegrają na wyjeździe z zespołem Olimp Gościno.
piłka nożna / Kobiety kalosz80 - 22.05.2017 11:40
Remis po dobrym meczu
autor:kalosz80Podziałem punktów zakończył się niedzielny pojedynek Olimpii Szczecin z AZS-em UJ Kraków. Pomimo, że obie drużyny miały zapewniony byt na następny sezon w Ekstralidze to i tak stworzyły dobre piłkarskie widowisko, którego losy rozstrzygały się do ostatniego gwizdka sędzi.

Pierwsze prowadzenie objęły olimpijki za sprawą Roksany Ratajczyk, która strzałem głową wykończyła precyzyjne dośrodkowanie Natalii Niewolnej. Na odpowiedź krakowianek czekaliśmy do 22. minuty, kiedy niezdecydowanie szczecińskiej obrony wykorzystała Natalia Sitarz.

piłka nożna / Kobiety kalosz80 - 19.05.2017 09:09
Utrzymanie zapewnione
autor: Kalosz80Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek Ekstraligi piłkarki Olimpii Szczecin zapewniły sobie utrzymanie, pokonując AZS PSW Biała Podlaska 4-0.

W środowe popołudnie szczecinianki rozegrały bardzo dobre spotkanie, w którym nawet przez chwilę nie straciły kontroli i panowania nad wydarzeniami na boisku. Po dość sennym początku olimpijki skutecznie uderzyły pod koniec pierwszej połowy. Dwa dośrodkowania z prawej strony boiska, pięknymi strzałami głową wykończyła Patrycja Trzcińska.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 17.05.2017 18:29
Wysoka wygrana sianowianek
Bardzo dobrze spisały się piłkarki sianowskiej Victorii SP2, które grając na wyjeździe z rezerwami Błękitnych Stargard pokonały je 12:0. Zespół sianowski od początku ustawiony był na atak. Grał system 3 4 3 czyli trójką w obronie, czwórką w pomocy i trójką w ataku. Niestety początek w wykonaniu sianowianek nie był najlepszy. Zmarnowały one w pierwszych sześciu minutach aż pięć świetnych do strzelenia bramek sytuacji. Dopiero w 11 minucie po wykopie sianowskiej bramkarki Alicji Wojciechowskiej pierwszą bramkę strzela Malwina Grzelak. W 26 minucie po ładnym podaniu Wiktorii Mąki drugą bramkę uzyskuje ponownie Malwina Grzelak.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.05.2017 20:52
Odrabiają zaległości
autor: kalosz80W środę o godzinie 13:00 na stadionie przy ulicy Witkiewicza piłkarki Olimpii rozegrają pierwsze spotkanie w Szczecinie po podziale na grupy. Pierwotnie spotkanie z AZS PSW Biała Podlaska zaplanowane było na wcześniejszy termin, ale w związku z chorobą piłkarek z Białej zostało przełożone.
Podopieczne Natalii Niewolnej podczas weekendu przegrały z Sztorm AWFiS Gdańsk 0:1, natomiast piłkarki AZS-u bezbramkowo zremisowały z Mitechem Żywiec.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 16.05.2017 20:29
Porażka ze Sztormem
autor: paulinusTrzynastej porażki w sezonie doznały piłkarki Olimpii Szczecin, ulegając w sobotę Sztormowi Gdańsk 0-1.
Początek meczu wyraźnie należał do gospodyń, które stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji bramkowych. Już w 14. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystała Olga Sirant, która strzałem głową pokonała Beatę Niesterowicz, wyprowadzając gdańszczanki na prowadzenie. Olimpia wyraźnie nie znajdowała sposobu na defensywę gospodyń. Szczecinianki szybko pozbywały się piłki i popełniały proste błędy w obronie. Dopiero od 30. minuty olimpijki powoli nabierały tempa, zaczęły kreować grę i stwarzać okazje bramkowe. Groźne strzały oddawały w tym okresie meczu Anita Janik oraz Weronika Szymaszek, a dobrą sytuację miała także Marta Fil. Żadna z wymienionych sytuacji nie zakończyła się jednak bramką dla naszego zespołu.