piłka nożna / kobiety
piłka nożna / kobiety paulinus - 19.03.2019 21:35
Zwycięstwo Sianowianek
autor: victoria sp2 sianówPo serii turniejów halowych UKS Victoria SP 2 Sianów rozegrała pierwszy mecz kontrolny z zespołem III ligi grupy pomorskiej KS Stalą Jezierzyce i po niezłym meczu pokonała jezierzyczanki 13:3 (4:2). Łupem bramkowym podzieliły się: Malwina Grzelak 8, Marta Fil 2, Wiktoria Ostróżka 2 i Oktawia Kaszewska 1. Początek meczu nie był zbyt udany dla sianowianek, bo po strzałach Małgorzaty Bogackiej i Patrycji Andrzejewskiej przegrywały 0:2. W miarę upływu czasu było już lepiej i na przerwę piłkarki Victorii SP2 schodziły prowadząc 4:2.
piłka nożna / kobiety paulinus - 18.03.2019 21:42
Sirant powołana
autor: MKS Olimpia SzczecinMarcin Kasprowicz ogłosił pełną kadrę reprezentacji Polski kobiet do lat 19 na turniej Elite Round eliminacji mistrzostw Europy, który w dniach 4-9 kwietnia odbędzie się w Belgii. Biało-czerwone zagrają z Finlandią (3.04), Szwajcarią (6.04) i Belgią (9.04). Powołanie otrzymało szesnaście zawodniczek z ligi polskiej i cztery z lig zagranicznych. Wśród nich Olga Sirant z Olimpii Szczecin.
piłka nożna / kobiety paulinus - 18.03.2019 21:31
Wygrana Olimpii
autor: MKS Olimpia
Po bardzo dobrym meczu piłkarki Olimpii zdobyły pierwsze wiosenne punkty, pokonując w Środzie Wielkopolskiej Polonię Poznań 4-0. Dwie bramki zdobyła Kornelia Grosicka, po jednej dorzuciły Olga Sirant i Aleksandra Witczak.

piłka nożna / kobiety paulinus - 16.03.2019 06:34
Jedziemy tam wygrać
autor: kalosz80W sobotę zawodniczki Olimpii będą szukały pierwszych, wiosennych punktów w Poznaniu. Ich przeciwniczkami będą piłkarki, zamykającej ligową tabelę Polonii. Jesienią pełną pulę olimpijki wydarły dopiero w ostatnich minutach meczu. O to jak będzie w najbliższym spotkaniu obu drużyn zapytaliśmy kapitana Olimpii - Roksanę Ratajczyk.
piłka nożna / kobiety paulinus - 15.03.2019 08:13
Rozpoczęły walkę o medal
autor: MKS OlimpiaZwycięstwem zainaugurowały swój tegoroczny udział w Makroregionalnej Lidze Juniorek Młodszych młode piłkarki Olimpii Szczecin, które w wyjazdowym spotkaniu w Wałczu pokonały Orła 2010 Women 2-0. Obie bramki dla szczecinianek zdobyła w drugiej części meczu Laura Witkowska. W kolejnym pojedynku olimpijki podejmą u siebie 23 marca - MUKS Kostrzyn.

piłka nożna / kobiety paulinus - 12.03.2019 08:22
Druga wiosenna porażka
autor: prespo
Pomimo prowadzenia do przerwy 1-0 piłkarki Olimpii nie zdobyły punktów w Szczecinie. W drugiej części GKS Katowice szybko doprowadził do wyrównania, a następnie zdobył kolejne bramki dające zdecydowane zwycięstwo.
piłka nożna / kobiety paulinus - 10.03.2019 07:02
Szczecińska inauguracja
autor: paulaPo zimowej przerwie piłkarki Olimpii rozegrają pierwszy ligowy mecz na swoim terenie. W najbliższą niedzielę o godzinie 11.00 podejmą przy ul. Witkiewicza siódmą drużynę ligi - GKS Katowice. Jesienią szczecinianki przywiozły ze Śląska trzy punkty, pokonując beniaminka 1-0 po samobójczym trafieniu Marleny Hajduk. To ostatnia szansa na włączenie się do gry o pierwszą szóstkę. Liczymy na punkty, ale też na Waszą obecność i gorący doping, który pomoże osiągnąć dziewczynom założony cel!
piłka nożna / kobiety hudini - 07.03.2019 20:27
Podział pieniędzy na piłkę w Szczecinie
autor: ezamosc.plUrząd Miasta w Szczecinie dokonał podziału środków pieniężnych na poszczególne kluby. Warto tu wspomnieć, że w samym Szczecinie funkcjonuje i jednocześnie działa w strukturach ZZPN aż 15 klubów na różnych szczeblach rozgrywkowych. Największą kwotę otrzymała, co nie powinno chyba nikogo dziwić ekstraklasowa Pogoń, najmniej występujący w B Klasie Czarni 44 Szczecin.