piłka nożna / Kobiety paulinus - 20.04.2017 20:10
Grają panie
www.ligowiec.net Tempa nabierają rozgrywki pań. Zapraszamy do śledzenia poczynań piłkarek w tym sezonie. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 25.04.2017 19:19
Fala liderem
autor: victoria sp2 sianówW niedzielne popołudnie na Stadionie miejskim w Międzyzdrojach od godziny 13:00 rozgrywany był mecz w ramach 12 kolejki III Ligi Kobiet ZZPN. Gospodynie KS Fala Międzyzdroje podejmowały zespół z pierwszoligową przeszłością Victorię SP2 Sianów, której trenerem jest wieloletni działacz oraz członek Komisji Piłkarstwa Kobiecego PZPN Jędrzej Bielecki. Zarówno piłkarki z Sianowa jak i gospodynie w rundzie wiosennej nie zaznały jeszcze porażki więc można było się spodziewać ciekawego widowiska. I tak też faktycznie było. W piątej minucie sianowianki mogły prowadzić 1:0, ale sytuacji sam na sam nie wykorzystała Malwina Grzelak. Mimo początkowej przewagi optycznej drużyny gości to gospodynie za sprawą Emilii Janik w 8 minucie meczu wychodzą na prowadzenie po stałym fragmencie gry.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 22.04.2017 09:18
Olimpia gra w Łodzi
autor: kalosz80Piłkarki Olimpii Szczecin zmierzą się dziś na wyjeździe w ostatnim meczu rundy zasadniczej z UKS SMS Łódź. Niestety porażka 0:2 z AZS PWSZ Biała Podlaska w poświątecznym tygodniu pozbawiła podopieczne Natalii Niewolnej miejsca w pierwszej szóstce. Wobec tego szczeciniankom po podziale na grupy pozostanie walka o utrzymanie. A walka zapowiada się interesująco i choć Olimpia zgromadziła ciut więcej punktów od pozostałych zespołów w strefie spadkowej to za jej plecami jest już bardzo ciasno.
piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.04.2017 23:11
Sukces młodych Olimpijek
autor: MKS OlimpiaKolejnym sukcesem piłkarek Olimpii Szczecin zakończył się środowy turniej strefowy Mistrzostw Polski Młodziczek. Z Gorzowa Wielkopolskiego młode olimpijki przywiozły trzy zwycięstwa nad UKS Delta Nowy Staw 4-0, GSS Grodzisk Wielkopolski 2-1 oraz Stilonem Gorzów 2-0, co przyniosło im zdecydowany tryumf w całym turnieju.
Dodatkowo królową strzelczyń imprezy została Karolina Chreptowicz, zdobywczyni czterech bramek.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 21.04.2017 22:57
Pozostaje walka o utrzymanie
autor: paulinusNie udał się Olimpii wyjazd do Białej Podlaskiej. Nasze piłkarki nie zrewanżowały się za jesienną porażkę i ponownie uległy zespołowi AZS PSW - tym razem 0:2.
Początek meczu należał do szczecinianek, które już w drugiej minucie stworzyły sobie dobrą sytuację bramkową. W kolejnych minutach pojedynek wyrównał się, a swoje okazje miały piłkarki obydwu zespołów. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy faul Joanny Preś przed polem karnym zakończył się żółta kartką, a z przyznanego rzutu wolnego bramkę dla gospodyń zdobyła Ewa Cieśla.
piłka nożna / Kobiety Bengoro - 15.04.2017 20:22
Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
piłka nożna / Kobiety kalosz80 - 13.04.2017 23:46
Punkty zostały w Szczecinie
autor: kalosz80Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Olimpia Szczecin pokonała Czarnych Sosnowiec 3-0.

Pierwsza połowa rozgrywana była pod dyktando przyjezdnych, które stworzyły sobie kilka dobrych sytuacji do objęcia prowadzenia. Szczęście uśmiechnęło się jednak do szczecinianek, które pod koniec pierwszej części zdobyły bramkę. Zamieszanie po rzucie rożnym wykorzystała Kamila Szafrańska, która sprytnym strzałem po ziemi pokonała Weronikę Klimek.

piłka nożna / Kobiety paulinus - 13.04.2017 00:06