piłka nożna / IV liga skryba1213 - 20.11.2014 07:37
W najbliższy weekend zostaną rozegrane ostatnie spotkania w rundzie jesiennej w ramach 16 kolejki IV ligi zachodniopomorskiej.

Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga KelvinCors - 24.11.2014 12:29
Popis nieskuteczności i remis na własne życzenie
Ina Goleniów nie zdołała pokonać na własnym stadionie w ostatniej jesiennej kolejce zamykającą tabelę Stal Szczecin. Mecz zakończył się remisem 2:2, choć Ina do przerwy prowadziła 2:0 i wydawało się, że wszystkie atuty są po jej stronie. Warto podkreślić również, że był to mecz jednych z najmłodszych drużyn w IV lidze.
piłka nożna / IV liga Sondern - 22.11.2014 17:23
Derby powiatu dla Odry
Energetyk Gryfino przegrał w meczu derbowym z Odrą Chojna 0:1.
Mecz został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Spotkanie nie obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych, toczyło się głównie w środku boiska. Po wygranej nad Energetykiem, Odra wskoczyła na czwarte miejsce w ligowej tabeli, tracąc do miejsca dającego awans już tylko trzy oczka.
piłka nożna / IV liga KelvinCors - 21.11.2014 14:48
Ze Stalą na zakończenie jesieni
Ina Goleniów w sobotę 22 listopada o godzinie 13.00 rozegra ostatni ligowy mecz tej rundy. Przed własną publicznością podejmie ostatnią w tabeli Stal Szczecin. Dotychczasowa postawa rywala biało-zielonych jest sporą niespodzianką - niewielu spodziewało się, że pod koniec rundy zespół ten będzie tak nisko w tabeli. Tym bardziej, że szczecinianie przegrali 6 meczów, czyli mniej niż sześć innych zespołów, a tyle samo, co Hutnik Szczecin, który okupuje pozycję w pierwszej połówce tabeli. W ilości remisów na obecną chwilę Stal jest za to rekordzistką - zremisowała siedmiokrotnie (połowa rozegranych spotkań) - i to w tym fakcie należy upatrywać powodu bycia czerwoną latarnią.
piłka nożna / IV liga szlemiel - 20.11.2014 12:32
Kto lepiej zakończy rundę? Hutnik kontra Osadnik
autor: rudy66Co prawda w ostatnim meczu rundy jesiennej o mistrzostwo IV Ligi Zachodniopomorskiej Osadnik Myślibórz zmierzy się na wyjeździe z niżej notowanym Hutnikiem Szczecin - dwa punkty różnicy w tabeli - to nie będzie faworytem tego spotkania.

Szczecinianie na własnym stadionie na sześć rozegranych meczów odnieśli pięć zwycięstw, jedynie raz zremisowali i nie ponieśli żadnej porażki. Myśliborzanie za to na boisku przeciwnika wygrali tylko w Czaplinku z Lechem, z tym samym, z którym gracze ze Stołczyna przegrali w ostatniej kolejce. Trenerem Hutnika jest Arkadiusz Jarymowicz (na zdj.), były klubowy kolega kapitana Osadnika, Jarosława Norsesowicza (w Pogoni II Szczecin) i najlepszego strzelca, Piotra Gajewskiego (w GKP Gorzów Wielkopolski).
piłka nożna / IV liga KelvinCors - 17.11.2014 20:29
Świt ogrywa Inę i zostaje mistrzem jesieni
autor: Wojciech PieczyńskiŚwit Skolwin pokonał na własnym stadionie Inę Goleniów 2:0 po bramkach Milkowskiego i Jankowiaka, czym zapewnił sobie tytuł mistrza jesieni w IV lidze. Przed kolejką szansę na wyprzedzenie Świtu miał jeszcze Dąb Dębno, jednak po zwycięstwie drużyny z północy Szczecina, stracił tę szansę i rundę zakończy z 2- lub 5-punktową stratą do lidera rozgrywek.

piłka nożna / IV liga szlemiel - 15.11.2014 17:06
Do przerwy - różnica co najmniej jednej klasy
autor: meGdyby już po pierwszej połowie Osadnik Myślibórz prowadził z Energetykiem Gryfino nawet z 8:0, to podopieczni Krzysztofa Sobieszczuka nie mogliby mieć do nikogo pretensji, a tylko do siebie. Beniaminek IV ligi robił co chciał ze spadkowiczem z III ligi.

Już w 3. minucie powinno być 1:0, ale Piotr Gajewski jeszcze nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji, uderzając piłkę głową tuż obok bramki. Jeszcze, bo siedem minut później w sytuacji sam na sam z Konradem Falkiewiczem strzelił w długi róg i myśliborzanie mogli cieszyć się ze zdobycia pierwszego gola. Nie minęły dwie minuty, a było już 2:0. Jacek Jarecki podaje do ustawionego w polu karnym Piotra Gajewskiego, jego uderzenie zostaje zablokowane przez obrońcę Energetyka, ale piłka spada pod nogi Marcina Gajewskiego, który nie marnuje okazji.
piłka nożna / IV liga pierin - 15.11.2014 16:47
Wymęczone zwycięstwo na pożegnanie z Dębnem
autor: Marek PerećZgodnie z oczekiwaniami kibiców piłkarze z Dębna zwycięstwem pożegnali się z nimi na własnym boisku.

W dzisiejsze, chłodne popołudnie skromnie choć zasłużenie pokonali Darzbór Szczecinek 1:0 po bramce Damiana Kuśnierczaka. Przy Gorzowskiej dębnianie przegrali w rundzie jesiennej tylko raz, na inaugurację z wolińską Vinetą 0:1. Wszystkie pozostałe sześć spotkań zakończyło się zwycięstwami Dębu.