piłka nożna / IV liga skryba1213 - 18.10.2018 11:03
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania IV ligi zachodniopomorskiej. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga Bengoro - 17.10.2018 13:25
Podczas wtorkowej konferencji prasowej burmistrz Polic Władysław Diakun oraz dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Waldemar Echaust poinformowali o podjęciu decyzji dotyczącej budowy stadionu miejskiego.

Warunkiem realizacji tej inwestycji ma być pozyskanie części środków zewnętrznych m.in. z Ministerstwa Sportu oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Projekt nowego stadionu zakłada budowę dwóch przeciwległych trybun, które pomieściłyby łącznie 2 660 kibiców. - Chcemy, aby był to obiekt na potrzeby drugiej ligi, czyli spełniający licencje Polskiego Związku Piłki Nożnej - powiedział na konferencji Waldemar Echaust, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach. Obiekt zlokalizowany ma być bliżej ulicy Siedleckiej. Rozebrane zostaną budynki, w których przed laty znajdowały się szatnie dla piłkarzy, siłownia oraz magazyny OSiRu.
piłka nożna / IV liga kspogon - 16.10.2018 10:29
Pogoń wywozi cenne trzy punkty ze Stargardu
W meczu 11. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej połczyńska Pogoń pokonała na wyjeździe Kluczevię Stargard 2:1 i pierwszy raz w obecnym sezonie opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Na listę strzelców po naszej stronie wpisał się dwukrotnie Grzegorz Wawreńczuk.

Początek spotkania zdecydowanie należał do 'biało-niebieskich' W 2. minucie po akcji lewą stroną boiska i dośrodkowaniu Pawła Bugały, wynik meczu uderzeniem w 'okienko' otworzył Grzegorz Wawreńczuk. W pierwszej połowie gra zaostrzyła się, efektem czego były pokazane przez sędziego trzy żółte kartki. Do szatni Pogoń schodziła prowadząc, więc plan zdobycia kolejnych punktów na czwartoligowych boiskach był w połowie wykonany.
piłka nożna / IV liga jancis - 12.10.2018 11:08
Klasyfikacja strzelców po 10. kolejkach IV Ligi
autor: PszczółekKlasyfikacja strzelców po 10. kolejkach IV Ligi

Strzelcy:
10 - Paweł Iskra (Sparta Węgorzyno)(na zdj), Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),

9 - Artur Blasius (Morzycko Moryń), Sebastian Inczewski (Kluczevia Stargard), Mykyta Vovchenko (Chemik Police),
8 - Mateusz Myśliński (Leśnik Manowo),
7 - Jarosław Kiernicki (Sparta Węgorzyno),
6 - Szymon Kapelusz (Chemik Police),
autor: ks pogońKolejny zdobyty punkt zapisali na swoim koncie w IV-to ligowej tabeli seniorzy połczyńskiej Pogoni. W meczu 10. kolejki zremisowali na własnym boisku z Leśnikiem Manowo - 2:2, mimo iż do 50. minuty to goście prowadzili dwoma bramkami.
Spotkanie rozpoczęło się pechowo dla zawodników z Manowa. W 18. minucie Damian Więckowski sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Igora Walczaka, za co obejrzał bezpośrednią czerwoną kartą. Mimo, iż goście grali przez większość meczu w osłabieniu zdołali zdobyć dwie bramki ze stałych fragmentów gry. Przed przerwą w okolicy pola karnego faulowany był Łukasz Jastrzębski, do piłki ustawionej na 18 metrze podszedł Paweł Rakowski, który strzałem pod poprzeczkę nie dał szans Wojciechowi Ostrowskiemu. Do szatni 'Leśnicy' schodzili prowadząc jedną bramką.