piłka nożna / IV liga Bengoro - 14.08.2014 08:22
W najbliższy weekend zostaną rozegrane spotkania pierwsze spotkania w rundzie jesiennej w ramach I kolejki IV ligi zachodniopomorskiej.

Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i wideorelacji oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / IV liga tomygun - 20.08.2014 11:42
Lech Czaplinek liderem
autor: Pszczółek16 sierpnia Lech Czaplinek pokonał na inauguracji sezonu Inę Goleniów 3:0, która w zeszłym sezonie zajęła wysokie, 5. miejsce w IV Lidze.
Bramki w meczu strzelali Wożniak, T.Tomczak i Borowczyk. Bardzo dużym wzmocnieniem zespołu okazał się Mateusz Jureczko. Okazałe zwycięstwo w pierwszej kolejce sprawiło, że Lech został pierwszym liderem IV ligi. Warto dodać również, że Ina Goleniów ma drużynę w przebudowie i powtórzenie rezultatów z poprzedniego sezonu może być wyjątkowo trudne.
piłka nożna / IV liga ISKRA1946GOL - 19.08.2014 20:07
W drugiej kolejce Iskra ponownie gra u siebie
23 sierpnia o godzinie 16:00 w 2 kolejce IV Ligi ZZPN na Stadionie Miejskim w Białogardzie, miejscowa Iskra podejmie drużynę Świtu Skolwin Szczecin.
W pierwszej kolejce Iskra przegrała swój mecz z zespołem Dąb Dębno 0:2 (0:1), a Świt Skolwin Szczecin pokonał Darzbór Szczecinek 1:0 (1:0). Teraz oba zespoły na pewno powalczą o komplet punktów, gdyż Iskra będzie się chciała zrehabilitować swoim kibicom za porażkę.

relacja fotki komentarze
23-08 16:00  Iskra Białogard - Świt Skolwin 1 0 6
piłka nożna / IV liga Snajper19 - 19.08.2014 16:23
Udana inauguracja biało-zielonych
W sierpniowe popołudnie przy obecności 350 kibiców, Odra pokonała 1:0 Hutnika Szczecin w ramach pierwszej kolejki IV ligi.
Gospodarze od początku meczu przeprowadzali ataki na bramkę przeciwnika i już 9 minucie gry, po dośrodkowaniu piłki w pole karne rywala, gola głową zdobył Krystian Zielas. Do końca pierwszej cześć gry, gospodarze kontrolowali przebieg meczu.
piłka nożna / IV liga ISKRA1946GOL - 18.08.2014 04:55
Statystyczne podsumowanie 1. kolejki IV ligi
W zakończonej 1. kolejce IV Ligi ZZPN nadszedł czas na jej podsumowanie w liczbach. Pierwszym liderem tych rozgrywek został beniaminek z KKO - zespół Lecha Czaplinek. Natomiast tzw.: czerwoną latarnią Ina Goleniów.
W 1. kolejce zanotowaliśmy następujące statystyki po rozegraniu 8 meczów:
- 5 zwycięstw gospodarzy
- 1 zwycięstwo gości
- 2 remisy

Ogółem padło 20 goli, co daje średnią 2,5 gola na mecz.
piłka nożna / IV liga ISKRA1946GOL - 17.08.2014 14:47
Nieudany debiut beniaminka
W meczu rozegranym w sobotę, 16.08 na Stadionie Miejskim 'Iskra' w Białogardzie pomiędzy zespołami Iskra Białogard - Dąb Dębno padł wynik 0:2 (0:1).
Mecz planowo miał się odbyć o godzinie 15:00, lecz rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem, gdyż drużyna gości dojechała na mecz niemal 15 minut przed planowaną godziną meczu. Na trybunach stadionu zasiadło około 350 widzów. Od pierwszego gwizdka sędziego byliśmy świadkami wyrównanej gry obu zespołów z lekką przewagą optyczną Iskry, lecz niestety trwało to zaledwie do 30 minuty pierwszej połowy. Potem do głosu zaczęli dochodzić goście z Dębna, czego efektem była bramka na 0-1. W 38 minucie celnym strzałem w długi róg zdobył gola Damian Kuśnierczak.
piłka nożna / IV liga szlemiel - 16.08.2014 23:30
Zwycięski powrót Osadnika
autor: meLepszego powrotu do IV Ligi Zachodniopomorskiej MKS Osadnik nie mógł sobie wymarzyć. Na inaugurację rozgrywek beniaminek pokonał - przed tłumnie zgromadzoną na stadionie miejskim w Myśliborzu publicznością - mający III-ligowe aspiracje Gryf Kamień Pomorski 2:0!

Co prawda to zawodnicy Stanisława Kuryłły zdecydowanie częściej utrzymywali się przy piłce i stworzyli sobie więcej sytuacji strzeleckich, ale żadnej z nich nie byli w stanie wykorzystać. Co więcej, ani razu nie zmusili Bartosza Kwapiszewskiego do większego wysiłku, chociaż kilka razy myśliborski bramkarz musiał zaprezentować swoje umiejętności, jak choćby w drugiej połowie, w bardzo dobrym stylu broniąc nogami uderzenie piłkarza Gryfa.
piłka nożna / IV liga Majchrzak - 16.08.2014 21:19
Na początek Świt za trzy punkty
Po ciężkim boju, okupionym dwiema czerwonymi kartkami, Świtowcy pokonali Darzbór Szczecinek, inkasując tym samym komplet punktów na inaugurację sezonu 2014/2015.
Mecz zapowiadał się niezwykle interesująco szczególnie ze względu na przedsezonowe wieści płynące z obozu szczecineckiej drużyny, mówiące nawet o awansie do III ligi. Niestety pod względem piłkarskim pojedynek nie był porywającym widowiskiem, gra była rwana, następowały częste straty piłek czy niewymuszone błędy z obu stron. Piłkarzom nie można jednak odmówić woli walki, tej nie brakowało, a zawodnicy obu drużyn „gryźli trawę” na całej długości i szerokości boiska. Wynik został ustalony już w czwartej minucie, kiedy po dośrodkowaniu z lewej strony Adriana Kronkowskiego piłkę otrzymał niepilnowany na prawym skrzydle Grzegorz Celmer i silnym strzałem po ziemi pokonał golkipera gości.