ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / IV liga
piłka nożna / IV liga jancis - 21.09.2020 16:13
Klasyfikacja strzelców po 10. kolejkach IV Ligi
autor: pzpn.plStrzelcy:
12 - Karol Jabłoński (Mechanik Bobolice), Wiktor Sawicki (Darłovia Darłowo),
10 - Jakub Żelazowski (Hutnik Szczecin),
8 - Adrian Rutkowski (Rega Trzebiatów),
7 - Piotr Kozdra (Wieża Postomino), Jakub Pożyczka (Hutnik Szczecin),
6 - Sebastian Inczewski (Biali Sądów), Grzegorz Magnuski (Kluczevia Stargard), Charles Nwaogu (Sparta Węgorzyno),
5 - Damian Banachewicz (Ina Goleniów), Konrad Bartoszewicz (Vineta Wolin), Marcin Gozdal (Sokół Karlino), Michał Jarząbek (Ina Goleniów), Michał Magnuski (Kluczevia Stargard), Marcin Nowicki (Olimp Gościno), Mariusz Stachowiak (Polonia Płoty), Kamil Wiśniewski (Vineta Wolin),
        starsze newsy   
 

IV liga zachodniopomorska 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Hutnik Szczecin 10 28 9 1 0 30 / 10
2.  Vineta Wolin 10 18 5 3 2 25 / 12
3.  Darłovia Darłowo 11 18 4 6 1 21 / 15
4.  Olimp Gościno 11 18 6 0 5 24 / 17
5.  Ina Goleniów 11 17 5 2 4 23 / 21
6.  Lech Czaplinek 10 17 5 2 3 11 / 10
7.  Intermarche-Rega Trzebiatów 10 16 5 1 4 19 / 24
8.  Biali Sądów 10 16 5 1 4 18 / 18
9.  Sokół Karlino 10 16 5 1 4 19 / 20
10.  Mechanik Bobolice 11 16 5 1 5 23 / 17
11.  Wieża Postomino 11 15 4 3 4 21 / 21
12.  Polski Cukier Kluczevia Stargard 10 14 4 2 4 23 / 20
13.  Iskierka Szczecin 11 14 4 2 5 15 / 17
14.  MKP Szczecinek 10 14 4 2 4 18 / 19
15.  Gryf Kamień Pomorski 11 13 4 1 6 19 / 19
16.  Polonia Płoty 11 12 3 3 5 19 / 35
17.  Rasel Dygowo 10 11 3 2 5 15 / 20
18.  Orzeł Wałcz 11 11 3 2 6 12 / 20
19.  GKS Leśnik Manowo 10 11 3 2 5 16 / 18
20.  Sparta Węgorzyno 11 10 3 1 7 17 / 25
21.  Błękitni II Stargard 10 5 1 2 7 16 / 26
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
IV liga zachodniopomorska
03-10 Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek
03-10 Polski Cukier Kluczevia Stargard - Polonia Płoty
03-10 Vineta Wolin - Gryf Kamień Pomorski
03-10 Biali Sądów - Iskierka Szczecin
03-10 Orzeł Wałcz - GKS Leśnik Manowo
03-10 Rasel Dygowo - Wieża Postomino
03-10 Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów
03-10 Sokół Karlino - Mechanik Bobolice
03-10 Olimp Gościno - Hutnik Szczecin
04-10 Błękitni II Stargard - Lech Czaplinek

rozegrane mecze:
IV liga zachodniopomorska
3:0 - Iskierka Szczecin - Sokół Karlino
1:0 - Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz
3:0 - Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo
0:2 - MKP Szczecinek - Olimp Gościno
4:3 - Polonia Płoty - Błękitni II Stargard
2:0 - Gryf Kamień Pomorski - Biali Sądów
0:2 - Wieża Postomino - Polski Cukier Kluczevia Stargard
1:1 - GKS Leśnik Manowo - Darłovia Darłowo
1:1 - Hutnik Szczecin - Ina Goleniów
4:3 - Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Węgorzyno

 
top komentarze
newsy:
3 » Najlepsi strzelcy gr. 2 »
3 » Przemysław Brzeziański  »
1 » Najlepsi strzelcy gr. 1 »
mecze:
51 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
38 » Polonia Płoty-Błękitni  »
36 » Orzeł Grzędzice-Stal Li »
31 » Kotwica Kołobrzeg-Gward »
30 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
27 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
26 » Kłos Pełczyce-Unia Doli »
23 » Lech Czaplinek-Orzeł Wa »
22 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-S »
21 » GKS Leśnik Manowo-Darło »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
hudini
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124731
• newsów: 73901
• użytkowników: 74866
• komentarzy: 1104129
• zdjęć: 801962
• relacji: 38761
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies