piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn arti15 - 21.01.2017 18:37
Wielki skok w karierze Jakuba Radosza
Wielki krok w karierze zrobił Jakub Radosz, najskuteczniejszy zawodnik w pierwszej rundzie trwającego sezonu II ligi piłkarzy ręcznych. Popularny 'Kaczor' odszedł z koszalińskiej Gwardii do zespołu Superligi - Sandra Spa Pogoń Szczecin.

Skrzydłowy wzbudził zainteresowanie Mariusza Jurasika podczas spotkania Pucharu Polski, które odbyło się w Koszalinie. Gwardia derby Pomorza Zachodniego wyraźnie przegrała, ale sam Jakub Radosz w tym spotkaniu rzucił dziesięć bramek.

piłka ręczna / Superliga mężczyzn Bengoro - 24.12.2016 15:18
Wesołych Świąt
autor: maggiTo już dziesiąte święta, które spędzamy razem. Oczywiście po raz kolejny składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych' oraz sprofilowane pod naszych użytkowników - bezkontuzyjnych świąt.

Ale jako redakcja portalu Ligowiec.net nie zamierzamy się wymądrzać i zgadywać. Sami wiecie najlepiej czego chcecie i potrzebujecie, a my właśnie tego Wam życzymy :).

Znacie możliwości portalu. Możecie dodawać swoje życzenia - zarówno w komentarzach, jako zdjęcia lub wideo.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn arti15 - 16.12.2016 20:57
Godna postawa Gwardii. Jurasik pierwszy raz triumfuje
autor: Artur RutkowskiNa takie spotkanie Koszalin czekał, aż 22 lata. Podopieczni Piotra Stasiuka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, mimo porażki 27:39. Dobre spotkanie w barwach Gwardii zagrał m.in. bramkarz - Dawid Gryzio, a także Jakub Radosz, który rzucił 10 bramek. Natomiast po drugiej stronie „błyszczał” Mariusz Jurasik zdobywca 12 bramek.

W pierwszych fragmentach pojedynek był wyrównany, a wynik „kręcił się” wokół remisu. Niespodziewanie po dwunastu minutach to Gwardia prowadziła 7:5. Następnie przyjezdni nie zamierzali oddać inicjatywy podopiecznym Piotra Stasiuka. W 22 minuty to zespół ze Szczecina prowadził 14:12. Do przerwy koszalinianie już bramki nie zdobyli. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 12:19.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn Bengoro - 16.12.2016 07:19
Sportowy weekend w regionie
Przed nami kolejny sportowy weekend oraz kilka możliwości na spędzenie wolnego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

Sportowy weekend zaczynamy od piątku i Koszalina. O godzinie 18:00 w hali przy Fałata zostanie rozegrany mecz 1/16 finału Pucharu Polski w piłce ręczne mężczyzn, w którym Gwardia podejmować będzie Sandrę Spa Pogoń Szczecin Więcej o Derbach Pomorza w Pucharze Polski.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 10.12.2016 21:10
Obrona zmorą Sandra Spa Pogoni w Puławach
autor: cubajdukSandra Spa Pogoń znów bez punktów w PGNiG Superlidze mężczyzn. W Puławach jak na dłoni widać było, w czym tkwi problem szczecinian. Jest nią dziurawa jak ser szwajcarski obrona. Gospodarze w mało której akcji mieli problem ze zdobywaniem kolejnych bramek. Niemniej do przerwy można było odnieść wrażenie, że jest jeszcze o co walczyć. Kiedy jednak Azoty wrzuciły przysłowiowy wyższy bieg, o jakichkolwiek punktach Portowców można było zapomnieć. Dodajmy, że to było pierwsze spotkanie z rundy rewanżowej.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 10.12.2016 00:36
Po raz ostatni w tym roku
Przed nami kolejne spotkania Superligi mężczyzn w piłce ręcznej. Jedyny nasz przedstawiciel na tym szczeblu szczypiorniaka, tj. Sandra Spa Pogoń Szczecin zagra z KS Azoty Puławy.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 08.12.2016 17:14
Nowy trener, ale problem ten sam
autor: Krzysztof Cichomski C80Na tarczy wrócili z Zabrza zawodnicy Sandra Spa Pogoni Szczecin. Przegrali z Górnikiem na ich parkiecie 37:26. To była ich 10. przegrana w sezonie 2016/2017 PGNiG Superligi mężczyzn. Nieciekawie wygląda także sytuacja Portowców w ligowej tabeli grupy granatowej. Co prawda, rozegrali oni o 3 mecze mniej, ale to i tak marne pocieszenie. Na uwagę zasługuje jedynie fakt, że szczecinian wspomógł Mariusz Jurasik, który ponownie przywdział strój sportowy i tym samym wznowił swoją bogatą sportową karierę. W meczu dołożył aż 6 bramek.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn Kawaler - 07.12.2016 15:45