piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn skryba1213 - 10.06.2021 13:09
Arsenić i Wiśniewski golkiperami Sandra SPA
autor: https://www.be8player.comLuka Arsenić i Tomasz Wiśniewski przez co najmniej 2 lata będą tworzyć duet bramkarzy w drużynie Sandra SPA Pogoni Szczecin. Zastąpią odchodzących z klubu Antona Terekhova i Mateusz Gawrysia.

27 - letni Serb do Szczecin trafił z Vojvodiny Nowy Sad z którą związany jest praktycznie przez całą swoją karierę, a razem z klubem występował w rozgrywkach elitarnej Ligi Mistrzów, EHF Cup czy SEHA Lige. Dla golkipera będzie to pierwszy zagraniczny klub w karierze, choć sam nie ukrywa, że polska liga nie jest obca. - Słyszałem, że polska liga jest jedną z czołowych w Europie i cieszę się, że będę mógł ją porównać z Liga SEHA i ligą serbską w którym teraz gram, także każdy z nas zna takie zespoły jak Łomża VIVE Kielce i Orlen Wisła Płock - mówi Luka Arsenić - kiedy pojawiła się propozycja ze Szczecina zacząłem oglądać mecze Sandra SPA Pogoni i widziałem w zespole wielką chemię, którą mają jako zespół i mam nadzieję, że będę mógł się wpasować i być częścią tak zgranego zespołu. Chciałbym z zespołem wygrać tyle meczów ile to będzie możliwe, wierzę, że to będzie naprawdę dobry sezon!
piłka ręczna / Superliga mężczyzn skryba1213 - 20.05.2021 13:50
Matija Starčević wzmocni zespół Sandra SPA Pogoni
autor: http://handball.szczecin.plMłodzieżowy Reprezentant Chorwacji Matija Starčević od sezonu 2021/2022 dołączy do zespołu Sandra SPA Pogoni. Zawodnik ze szczecińskim klubem związał się trzyletnim kontraktem.

Matija Starčević w lipcu skończy 21 lat, występuje na lewym rozegraniu i w drużynie zastąpi odchodzącego do 2. Bundesligi Patryka Biernackiego. Obecnie występuje w chorwackiej ekstraklasie w HC Zamet. W Szczecinie był na kilkudniowych testach i od razu przypadł do gustu szkoleniowcom. - Wystarczyło kilka chwil, żeby Matija nas do siebie przekonał - mówi szkoleniowiec Rafał Biały - jest innym typem zawodnika niż Patryk Biernacki, lubi i nie boi się rzucać na pewno będzie wzmocnieniem naszej drugiej linii.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 26.04.2021 09:33
Szczecinianie wygrywają w Lubinie
autor: Kuba HajdukPierwsze minuty nie wskazywały na późniejszą katastrofę. Trzy bramki Romana Chychykalo i trzy trafienia Łukasza Gieraka okaz bramka Dawida Fedeńczaka sprawiły, że było 3:4. Emocje skończyli się szybko, bo właśnie w tym momencie. Portowcy szybko odskoczyli i do przerwy prowadzili różnica pięciu bramek. Pierwsza połowa w wykonaniu Zagłębia była bardzo słaba, co wykorzystali goście, którzy z minuty na minutę zyskiwali pewność siebie.

piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 18.04.2021 09:00
Sandra SPA Pogoń ze zwycięstwem, bezcennym w walce o pierwszą szóstkę
autor: Kuba HajdukSzczypiorniści Sandra SPA Pogoni po kapitalnej pierwszej połowie, w której prowadzili 16:7, ostatecznie odnieśli bezcenne zwycięstwo wygrywając z Gwardią Opole 30:24. Bohaterem spotkania został zdobywca 10 bramek Dawid Krysiak, a swoje w bramce zrobił będący w ostatnio w znakomitej formie Anton Terekhov.
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni wiedzieli, jaki ciężar gatunkowy towarzyszy spotkaniu z Gwardią Opole. Jeśli chcieli sprostać założeniu przedsezonowemu - miejsca w pierwszej szóstce, to musieli mecz z podopiecznymi Rafała Kuptela bezwzględnie wygrać. Z kolei opolanie w przypadku zwycięstwa umocniliby się na szóstym miejscu i ochoczo spoglądali na 5. miejsce, które zajmowała Energa MKS Kalisz.

piłka ręczna / Superliga mężczyzn paulinus - 12.04.2021 10:09
MMTS Kwidzyn traci punkty na własnym boisku. Zaskakująca porażka ze Szczecinem
autor: Kuba Hajduk
Podopieczni trenera Bartłomieja Jaszki przegrali ligowe starcie z Sandrą SPA Pogonią Szczecin 25:28. Decydujące okazało się ostatnie 7 minut meczu, podczas których kwidzynianie nie zdołali zdobyć żadnej bramki z gry. Sukces przyniosła twarda i konsekwentna gra zawodników Pogoni, którzy po raz drugi w tym sezonie znaleźli receptę na drużynę z Kwidzyna.

Początek meczu należał do zespołu gości, którzy rozpoczęli grę od prowadzenia 0:3. Mimo starań gospodarzom początkowo nie udawało się przebić przez szczelną obronę Szczecina. Stało się to dopiero w 7 minucie po efektownym rzucie Damiana Przytuły. Wydawało się, że to przełamało początkową niemoc gospodarzy, bo już w 10 minucie kwidzynianie zbliżyli się do rywali na jedną bramkę - 4:5. Niestety chwilę później gole Pawła Krupy i Łukasza Gieraka dały szczecinianom trzybramkową przewagę - 4:7.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 04.04.2021 00:35
Wesołych Świąt!
Pogody ducha, zdrowia i radości oraz wszelkiego dobra z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim naszym użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom życzy Redakcja Ligowiec.net.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn Bengoro - 05.11.2020 19:52
Koronawirus w Sandra SPA Pogoni
Komunikat Sandra SPA Pogoni Szczecin:

Długo broniliśmy się przed koronawirusem, ale niestety dopadł także nas. W wyniku przeprowadzonych testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, otrzymaliśmy 10 pozytywnych wyników. Na szczęście wszyscy zakażeni koronawirusa przechodzą łagodnie bądź bardzo łagodnie i nie wymagają hospitalizacji. Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni nie trenują od ubiegłego tygodnia. Klub w podjętych działaniach postępuje według wytycznych sanepidu oraz protokołu sanitarno-epidemicznego PGNIG Superligi. Jesteśmy także w stałym kontakcie z Komisarzem Ligi.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 10.10.2020 17:30
Sandra Spa Pogoń rozbiła rywala w Tarnowie
autor: Kuba HajdukKapitalne spotkanie rozegrała Sandra Spa Pogoń Szczecin w Tarnowie. Portowcy wygrali, ba, rozbili wręcz gospodarzy aż 31:19, ale swoją wyższość udokumentowali bardziej po zmianie stron. Drugą połowę zwyciężyli bowiem aż 18:10. Dzięki temu triumfowi szczypiorniści z Grodu Gryfa doskoczyli do ścisłej czołówki. Po 4 seriach gier, choć ta była 5. kolejką, awansowali już na 3. lokatę. Na największe brawa zasłużył Anton Terekhof (na zdjęciu w czerwonej koszulce). Bronił ze skutecznością 51 procent.