piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 10.12.2017 20:21
Runjaic: To jest bardzo rozczarowujące
autor: s Kosta Runjaic, trener Pogoni Szczecin: - Trudno jest znaleźć odpowiednie słowa. Wszystko, co powiem, może być opacznie zrozumiałe. Byliśmy blisko wygranej. Nie udało się zdobyć potrzebnych punktów. To jest bardzo rozczarowujące. W szatni było cicho po meczu. Teraz wraz ze sztabem musimy przygotować zespół do kolejnego meczu.
koszykówka / PLK pszczolek - 10.12.2017 20:07
Bez obrony i bez zwycięstwa
AZS Koszalin uległ na wyjeździe PGE Turowowi Zgorzelec 106:78. Wśród Akademików wyróżniali się Jakub Dłoniak (21 pkt.) i Diante Baldwin (14 pkt.).

Akademicy do meczu z PGE Turowem Zgorzelec przystępowali po świetnym spotkaniu z Rosą Radom, w którym pokonali podopiecznych Wojciecha Kamińskiego 92:75. Było to pierwsze zwycięstwo AZS na wyjeździe oraz pierwsze trenera Dragana Nikolicia, który objął stanowisko pierwszego szkoleniowca biało-niebieskich kilka dni przed tym pojedynkiem i od razy zmienił obraz gry koszalińskiego zespołu. AZS w Radomiu zagrał tak, jak każdy sobie by tego życzył. Podczas przerwy reprezantacyjnej w Zgorzelcu zmieniono trenera i po odejściu Mathiasa Fischera zespół objął Michael Claxton. W odróżnieniu do Akademików, zgorzelczanie swój pierwszy pojedynek pod wodzą nowego szkoleniowca przegrali z MKS Dąbrową Górniczą 84:95.
koszykówka / I liga
koszykówka / I liga pszczolek - 10.12.2017 19:55
Udane zakończenie roku na Milenium
autor: Kotwica KołobrzegTo był bardzo wymagający tydzień dla kołobrzeskich koszykarzy. Najpierw przegrana ze Spójnią w Kołobrzegu, potem zwycięstwo w Inowrocławiu, a na koniec wygrana z Siarką Tarnobrzeg „u siebie”. Wczorajszy mecz był jednocześnie pożegnaniem zawodników z halą Milenium w tym roku. 1 liga do Kołobrzegu zawita ponownie dopiero 14 stycznia.
Mogło się wydawać, że Siarka Tarnobrzeg, pauzująca w trzynastej kolejce, do Kołobrzegu przyjechała bardziej wypoczęta, ale już sam początek sobotniego meczu pokazał, że koszykarze Energi Kotwicy byli przygotowani na ten pojedynek. Pierwsze pięć minut w ich wykonaniu to szaleńczy atak na tarnobrzeski kosz, co zaowocowało 11 punktowym prowadzeniem gospodarzy. Do końca kwarty ta przewaga wzrosła do 15 oczek.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 10.12.2017 19:51
Pięć setów w Szczecinie
autor: Biuro Prasowe EspadonuZawodnicy Espadonu i Aluronu Virtu Warta Zawiercie zapewnili kibicom siatkówki pełen emocji niedzielny wieczór. Zacięta rywalizacja odbyła się na dystansie pięciu setów, a minimalnie lepsi okazali się gracze ze stolicy Pomorza Zachodniego.

Spotkanie, rozgrywane w ramach 13. kolejki PlusLigi, zaczęło się po myśli gospodarzy, którzy szybko zbudowali 4-punktowe prowadzenie (8:4). Podopieczni Michała Gogola dość często kiwali tuż za blok, a efektownymi atakami po ciasnym skosie popisywał się Jeffrey Menzel. Gdy szczecinianie prowadzili 17:11 wydawało się, że losy pierwszej partii niebawem zostaną rozstrzygnięte.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 10.12.2017 19:47
Szczecinianie przegrali po karnych wygrany mecz
Szczypiorniści Sandra SPA Pogoni przegrali po karnych 4:5 z SPR Stalą mimo, że do przerwy prowadzili 20:13, mielczanie z dalekiej podróży wrócili już w 44. minucie, kiedy to doprowadzili do stanu 24:24.

Pierwsza połowa spotkania to chyba najlepsze 30 minut w wykonaniu szczypiornistów w sezonie. Mecz toczony był w niesamowicie szybkim tempie. W 10 minucie szczecinianie prowadzili już 7 - 5. Mimo, że nie wykorzystywali karnych i 100 % sytuacji. W 15 minucie do bramki wszedł Marek Bartosik i dał pozytywny impuls całej drużynie. To był jego jak do tej pory najlepszy występ w szczecińskich barwach, a jego skuteczne interwencje połączone z obronami i kontrami w wykonaniu skrzydłowych pozwoliły zejść do szatni z przewagą 7 bramek.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 10.12.2017 17:42
Pierwsza ligowa porażka
autor: Chemik PolicePierwszej ligowej porażki w bieżącym sezonie doznały siatkarki Chemika Police. Kibiców polickiego klubu może smucić pierwsza od dwóch lat przegrana na własnym parkiecie, ale chyba większym zmartwienie jest styl w jakim do tego doszło. Podopieczne Jakuba Głuszaka były wyraźnie gorsze z Developers Rzeszów i zasłużenie uległy 0:3, w każdym secie przegrywając co najmniej różnicą pięciu punktów.
- Zaważyły błędy. Irytują nas nieskończone ataki czy niedokładne odbicia. To deprymuje, bo mamy w pamięci, że ostatnio w trakcie treningów gra wyglądała naprawdę ładnie. Wielokrotnie jednak przekonywałyśmy się, że można grać słabo w treningu, a dobrze w meczu. Tym razem było zupełnie na odwrót - uważa Izabela Bełcik.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 10.12.2017 17:32
Zwariowany mecz w Szczecinie
Do 92 minuty niedzielnego spotkania z Zagłębiem Lubin wydawało się, że Pogoń Szczecin w końcu odniesie zwycięstwo przed własną publicznością. Szczecinianie po świetnym meczu prowadzili z Miedziowymi 3:2, jednak w doliczonym czasie gry Jakub Świerczok strzelił swojego trzeciego gola w tym spotkaniu, zapewniając przyjezdnym jeden punkt. Dla gospodarzy bramki strzelali Spas Delev, Jakub Piotrowski i David Niepsuj. Drużyna Kosty Runjaića rozegrała jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie, co dobrze wróży przed ostatnimi dwoma spotkaniami w tym roku z Lechią w Gdańsku i domowym z Arką Gdynia.
koszykówka / I liga pszczolek - 10.12.2017 10:34
Rekord wyrównany w wielkim stylu
autor: Tomasz Surma materiały prasowePrzed ponad rokiem przy okazji spotkań Spójni Stargard w pierwszej lidze koszykarzy stworzyliśmy parafrazę słynnego powiedzenia Garego Linekera, że wszyscy grają w koszykówkę a na koniec i tak zwycięża Spójnia.... W tym sezonie mimo, że już były ku temu okazje, nie chcąc trochę zapeszać nie używaliśmy go, ale po wczorajszym (09.12) meczu przeciwko SKK Siedlce od razu to określenie przychodzi nam namyśl.

Biało-bordowi w drugiej kwarcie przegrywali różnicą 24. punktów a na 480 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry strata ta wynosiła czternaście oczek. Mimo to podopieczni Krzysztofa Koziorowicza po trafieniach Marcina Dymały, Huberta Pabiana oraz przede wszystkim Dawida Bręka doprowadzili do dogrywki.