skryba1213
piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 17.03.2019 10:27
Gwardziści przedłużają serię zwycięstw
autor: loola1991Gwardia Koszalin odniosła trzecie kolejne zwycięstwo w pierwszej lidze piłkarzy ręcznych. W meczu 17 kolejki koszalinianie wygrali 36:26 z Jurandem Ciechanów. Obecnie Gwardia zajmuje bardzo dobre piąte miejsce w tabeli.

Podopieczni Piotra Stasiuka bardzo dobrze weszli w mecz. W 10 minucie prowadzili już 7:3, po golu Mykola Maliarevych. Następnie Gwardia powiększała przewagę, w 21 minucie wynosiła ona już siedem trafień. W końcówce pierwszej połowy koszalinianie utrzymali wywalczone prowadzenie. Do przerwy było 18:12 dla Gwardii.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 16.03.2019 08:27
Po trzy punkty do Ciechanowa
autor: Artur RutkowskiPodopieczni Piotra Stasiuka w sobotę 16 marca w Ciechanowie zmierzą się z miejscowym CKS Jurand. Koszalinianie na ten mecz wybierają się w doskonałych nastrojach.

W ostatnim ligowym meczu Gwardia swoim fanom sprawiła miłą niespodziankę pokonując we własnej hali SMS ZPRP Gdańsk 30:28. Gospodarze do spotkania z Koszalinem przystępują, również po wygranym meczu. Jurand w ostatniej kolejce pokonał na wyjeździe Sambor Tczew 26:25.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 24.02.2019 10:00
79 bramek w Elblągu. 3 punkty dla Gwardii
autor: artiPodopieczni Piotra Stasiuka w sobotę 23 lutego pokonali na wyjeździe Meble Wójcik Elbląg 42:37. Oba zespoły, co widać po wyniku nastawili się na grę ofensywną.

Pierwszy kwadrans rywalizacji był bardzo wyrównany. Żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć rywalowi. Po 15 minutach gospodarze prowadzili 10:8. Niedługo później Elbląg posiadał już cztery bramki przewagi. Koszalinianie zdołali doprowadzić do wyrównania w 28 minucie. W końcówce pierwszej połowy Gwardia wyszła na prowadzenie 20:19.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 23.02.2019 08:42
Gwardię czeka ważny mecz
autor: Artur RutkowskiNiezwykle ważny mecz przed podopiecznymi Piotra Stasiuka, którzy 23 lutego na wyjeździe zmierzą się z Meble Wójcik Elbląg. Oba zespoły po trzynastu spotkaniach mają na swoim koncie piętnaście punktów.

Drugą rundę zespół z Elbląga rozpoczął od przegranej 26:28 z Warmią Energa Olsztyn. Następnie Meble Wójcik pokonały 31:28 Sokół Porcelana Lubiana Kościerzyna i 33:30 Sambor Tczew.

Koszalinianie rundę rewanżową rozpoczęli od dwóch porażek we własnej hali. W pierwszym meczu Gwardia uległa 22:23 z Nielbą Wągrowiec oraz 22:23 ze Stalą Gorzów. W trzecim spotkaniu podopieczni Piotra Stasiuka w rzutach karnych pokonali 5:4 GKS Żukowo, po 60 minutach był remis 28:28.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 09.02.2019 07:53
Gwardia zamierza wygrać po raz pierwszy w 2019 roku
autor: loola1991Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 9 lutego zmierzą się w Żukowie z miejscowym GKS-em. Podopieczni Piotra Stasiuka zamierzają wygrać po raz pierwszy w 2019 roku.

Druga runda zmagań dla koszalinian rozpoczęła się obiecująco, bowiem od dwóch porażek różnicą jednej bramki z zespołami z czołówki I ligi. Na inaugurację rundy rewanżowej Gwardia przegrała 22:23 z Nielbą Wągrowiec, a w drugim meczu takim samym wynikiem koszalinianie przegrali ze Stalą Gorzów.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 05.02.2019 13:10
Ponownie zabrakło jednej bramki
autor: crashGwardia Koszalin przegrała przed własną publicznością z faworyzowaną Stalą Gorzów 22:23. Koszalinianie byli bliscy sprawienia niespodzianki

Pierwsze fragmenty rywalizacji należały do Stali Gorzów, która po 6 minutach prowadziła 4:0. Koszalinianie odpowiedzieli serią trzech trafień z rzędu. W 16 minucie, po trafieniu Romana Berezhnyi był remis 5:5. Następnie goście rzucili cztery bramki z rzędu. W końcówce pierwszej połowy Gwardii udało się dogonić rywala na jedną bramkę. Do przerwy 12:11 dla Stali.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 01.02.2019 11:51
Gwardia zagra ze Stalą awansem
autor: arti W najbliższą niedzielę 3 lutego kolejny trudny mecz przed pierwszoligową Gwardią Koszalin. Do Koszalina przyjeżdża czwarty zespół ligowej tabeli - Stal Gorzów. Spotkanie zostanie rozegrane awansem z 21 kolejki (13-14 kwietnia 2019).

Pierwsze ligowe starcie w 2019 roku Stal Gorzów wygrała z Mazurem Sierpc 22:20, zaś Gwardia została podrażniona porażką 22:23 z Nielbą Wągrowiec.

Po jedenastej kolejce spotkań Stal ma na swoim koncie 21 punktów. Koszalinianie zgromadzili 13 punktów w jedenastu meczach.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 17.01.2019 08:23
Pogoń w drugiej połowie pokazała siłę
autor: crashGwardia Koszalin przegrała z Sandra Spa Pogoń Szczecin 20:26. Koszalinianie w pierwszej połowie zaprezentowali się fantastycznie i po 30 minutach gry prowadzili.

Pierwsze 30 minut było wyrównane. Znakomita forma koszalińskich bramkarzy pozwoliła podopiecznym Piotra Stasiuka prowadzić różnicą dwóch trafień 12:10.