pszczolek
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 26.02.2017 10:54
Pojedynek beniaminków
autor: Espadon SzczecinJuż w najbliższą niedzielę siatkarze Espadonu staną przed kolejną szansą na zdobycie punktów we własnej hali. Tym razem do Azoty Areny przyjedzie zespół GKS-u Katowice. Spotkanie dwóch tegorocznych beniaminków PlusLigi rozpocznie się o godzinie 17:00.

Do weekendowej konfrontacji szczecińscy siatkarze będą przystępować kilka dni po wyjazdowej porażce z Jastrzębskim Węglem. Podopieczni Michała Gogola z seta na set grali wprawdzie coraz lepiej, ale ostatecznie nie zdołali sprawić niespodzianki i przegrali 0:3. - Żałujemy, że ten mecz skończył się w taki sposób, ponieważ zależy nam na tym, aby się w końcu przełamać - mówi Dawid Murek, libero Espadonu.
siatkówka / III liga
siatkówka / III liga pszczolek - 24.02.2017 16:41
Grają też w trzeciej lidze
W najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania w rozgrywkach siatkarskiej III ligi.
Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy. Masz problem jak to zrobić? Przeczytaj naszą POMOC.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 24.02.2017 16:38
Po raz dwudziesty czwarty
Przed nami 24. kolejka Plus Ligi. Nasz jedyny przedstawiciel na tym szczeblu rozgrywek, tj. Espadon Szczecin w niedzielę w hali Azoty Arena zagra mecz z GKS-em Katowice.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 24.02.2017 15:55
Pewna wygrana Chemiczek
autor: adasko
Chemik Police pokonał Legionovię Legionowo 3:0. To 21 zwycięstwo policzanek w ORLEN Lidze.

Chemik do meczu w Legionowie przystępował zaledwie dwa dni po rywalizacji w Lidze Mistrzyń, z czego jeden z tych dni prawie w całości poświęcił na podróż do do miasta czwartkowego przeciwnika. Choćby dlatego trener Jakub Głuszak zdecydował się wystawić mocno zmieniony skład. Z zestawienia grającego w meczu z Baku pozostały tylko Katarzyna Zaroślińska i Stefana Veljković.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn Bengoro - 23.02.2017 20:30
Sportowy weekend w regionie
Przed nami ostatni już lutowy sportowy weekend oraz możliwości na spędzenie wolnego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

W piątek o 20:30 na stadionie przy Twardowskiego 'Pogonić Leszka' czyli Pogoń Szczecin vs Lech Poznań. Najpierw ligowo, a za kilka dni w Pucharze Polski.

W sobotę w hali przy Twardowskiego podopieczni Mariusza Jurasika rozegrają kolejne spotkanie. Pogoń Szczecin podejmować będzie Zagłębie Lubin.
siatkówka / Ekstraklasa mężczyzn pszczolek - 23.02.2017 13:03
Espadon słabszy od Jastrzębskiego Węgla
Podopieczni Michała Gogola nie dali rady sprawić niespodzianki i zakończyli środowe spotkanie z zerowym dorobkiem punktowym. Nasi siatkarze z seta na set grali coraz lepiej, ale nie zdołali pokonać rywali i skończyło się na wyniku 0:3.

Espadon do meczu przystępował po porażce 2:3 z Cerradem Czarnymi Radom. W tamtym spotkaniu, choć przegranym, szczecinianie zaprezentowali wielkiego ducha walki, wrócili ze stanu 0:2 i doprowadzili do tie-breaka. Zawodnicy Jastrzębskiego Węgla mieli w ostatnich dniach jeszcze więcej powodów do zadowolenia. Zespół Marka Lebedewa pokonał na wyjeździe Asseco Resovię Rzeszów 3:1 i zbliżył się w tabeli do wicemistrzów Polski na dystans jednego punktu. W środę Jastrzębie chciało pokonać kolejną przeszkodę w drodze do najlepszej czwórki, a Espadon z kolei marzył o sprawieniu niespodzianki i poprawieniu swojej sytuacji w tabeli.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 23.02.2017 12:55
Trzecie zwycięstwo Chemiczek w Lidze Mistrzyń [wideo]
autor: internetChemik Police pokonał Telekom Baku 3:1. To trzecie zwycięstwo policzanek w Lidze Mistrzyń, w tym drugie za trzy punkty.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych. Azerki znacznie lepiej spisywały się w kontrataku i znakomicie broniły. Szybko wyszły na czteropunktowe prowadzenie. Chemik stopniowo odrabiał straty. Dobrze spisywała się Stefana Veljković. Po punktowym bloku Agnieszki Bednarek-Kaszy policzanki doprowadziły do wyrównania 18:18. W końcówce jednak wróciły problemy z początku seta, na prowadzenie wyszły rywalki (21:25).

siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 23.02.2017 11:01
Gra Orlen Liga

Przed nami już dwudziesta pierwsza kolejka siatkarskiej Orlen Ligi. Mistrzynie z Polic w czwartek czeka starcie z Legionovią Legionowo..