ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2024
pokaż:
01 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 83 : 88 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Sława Sławno 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Gavia Choszczno 0 : 7 więcej
Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko 0 : 4 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Perła URB Dygowo 9 : 1 więcej
Wieża Postomino - Odra Chojna 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Fala Międzyzdroje - Leśnik Kliniska 2 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Promień Mosty 1 : 1 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 2 : 0 więcej
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 1 więcej
Grot Gardno - Rybak Trzebież 3 : 6 więcej
Odrzanka Radziszewo - Świt II Szczecin 0 : 6 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Ogniwo Babinek - Zieloni Zielin 0 : 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 5 : 1 więcej
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 4 : 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Mewa Resko - Wicher Brojce 8 : 1 więcej
Płomień Myślino - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
Redłovia Redło - Sparta Węgorzyno 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard 2 : 6 więcej
Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 2 : 0 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo 5 : 8 więcej
Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo 5 : 10 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 3 : 0 więcej
Fala Gąski - Darłovia II Darłowo 2 : 3 więcej
Mechanik II Iskra Kłanino - Strong Zielenica 0 : 3 więcej
Saturn Mielno - KS Sieciemin 4 : 1 więcej
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice 0 : 2 więcej
Wrzos Wrześnica - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Grom Szwecja - Pogoń Wierzchowo 0 : 3 więcej
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 2 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 2 więcej
Orzeł Łubowo - KS Dzikowo 2 : 1 więcej
Wspólni Różewo - Wiarus Żółtnica 7 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Orzeł Mrzeżyno 7 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Ina II Goleniów 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - FASE Szczecin 0 : 3 więcej
Pionier Szczecin - GKS II Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Klon Krzymów 1 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Polonia Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Bryza Reńsko 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Gwardia II Koszalin 2 : 6 więcej
Derby Karścino - Perła II Dygowo 5 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Jedność Tuczno 1 : 5 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 5 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 2 : 0 więcej
Błękitni Stargard - Noteć Czarnków 2 : 4 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 2 : 6 więcej
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 0 : 1 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 : 3 więcej
Warta Poznań - Odra Opole 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Wisła Kraków - Cracovia 7 : 0 więcej
Widzew Łódź - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1 : 7 więcej
02 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 84 : 81 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Gryf Kamień Pomorski - Dąbrovia Stara Dąbrowa 7 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Orzeł Grzędzice - Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów 6 : 1 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 4 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Sparta Gryfice - Vineta II Wolin 3 : 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Dąb Dębno - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 : 2 więcej
Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz 0 : 6 więcej
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 0 więcej
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 3 : 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz 0 : 2 więcej
Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
Myśla Dargomyśl - Mierzynianka Mierzyn 1 : 6 więcej
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 3 : 4 więcej
Gryf Polanów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 2 : 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 8 : 1 więcej
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 4 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - MKS Sokół Karlino 2 : 2 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 2 : 6 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 5 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Santos Kłębowiec 2 : 3 więcej
Sokół Suliszewo - Korona Człopa 6 : 1 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 2 : 5 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Tanowia Tanowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 : 1 więcej
Vielgovia Szczecin - Błękit Pniewo 2 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Chemik II Police 3 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
GKS Golenice - Czarni Lubanowo 2 : 1 więcej
Kłos Kamienny Jaz - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Jastrząb Łosośnica - Błękitni Ostrowice 3 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Chrobry Drzonowo 3 : 3 więcej
Wrzos Wrzosowo - Jantar Siemyśl 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Iskra Pomień - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
Świt Barnimie - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Stal Lipiany 2 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Skrzydlaci Będargowo 3 : 0 więcej
Piast Karsko - Wicher Przelewice 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Piast Kolin 1 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 : 11 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wieża II Postomino - Victoria II - KS Skibno 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Błonie Barwice 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Future Szczecin - Okręt Szczecin 2 : 1 więcej
10:00  Iskierka II Mirand Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zryw Góralice - Czcibor Bielin 2 : 6 więcej
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 0 : 1 więcej
Piast Piaseczno - Sokół Różańsko 3 : 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 4 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 2 więcej
Sokół Granowo - Ogniwo Dzwonowo 3 : 4 więcej
Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko 3 : 1 więcej
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 5 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
04 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 87 : 85 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Mierzynianka II Mierzyn - Czarni II Szczecin 3 : 5 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin 0 : 0 więcej
05 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 75 : 59 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Orzeł Grzędzice - Iskra Golczewo 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Sztorm Szczecin - Chemik II Police 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Gwardia II Koszalin - KS Mustang 9 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Iskra Banie - Flota Świnoujście 1 : 2 więcej
06 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Gwardia Koszalin - Olimp Gościno 5 : 0 więcej
07 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 81 : 76 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Gedania Gdańsk - Vineta Wolin 5 : 1 więcej
Świt Szczecin - Polonia Środa Wielkopolska 5 : 0 więcej
08 czerwiec
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łoźnica 4 : 2 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 4 : 4 więcej
Masovia Maszewo - Iskra Golczewo 0 : 2 więcej
OKS Center MD Goleniów - Światowid 63 Łobez 0 : 3 więcej
Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski 0 : 2 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Orzeł Grzędzice 5 : 0 więcej
Rega Trzebiatów - Sarmata Dobra 4 : 1 więcej
Vineta II Wolin - Polonia Płoty 3 : 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Arkonia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 4 : 1 więcej
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz 4 : 3 więcej
Energetyk Gryfino - Iskra Banie 2 : 1 więcej
GKS Kołbacz - Morzycko Moryń 7 : 0 więcej
Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin 3 : 3 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin 4 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - GKS Kołbaskowo-Przecław 3 : 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Ehrle Dobra 10 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg - Wybrzeże Biesiekierz 3 : 0 więcej
Arkadia Malechowo - Głaz Tychowo 5 : 3 więcej
Astra Ustronie Morskie - MKS Sokół Karlino 2 : 0 więcej
Iskra Białogard - Pomorzanin Sławoborze 1 : 5 więcej
Sława Sławno - Radew Białogórzyno 5 : 2 więcej
Victoria Sianów - Gryf Polanów 0 : 1 więcej
Vimobilia Będzino - Wiekowianka Wiekowo 1 : 2 więcej
Zefir Wyszewo - GKS Manowo 0 : 3 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Calisia Kalisz Pomorski - Pogoń Barlinek 1 : 2 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Bierzwnik 5 : 0 więcej
Ina Ińsko - Zorza Dobrzany 4 : 2 więcej
Korona Człopa - Ina Recz 3 : 6 więcej
Olimp Złocieniec - Kłos Pełczyce 3 : 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek 1 : 0 więcej
Santos Kłębowiec - Sokół Suliszewo 7 : 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Drawa Drawsko Pom. 3 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Biali Sądów - Iskierka Mirand Szczecin 3 : 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Bałtyk Koszalin 0 : 2 więcej
Mechanik Bobolice - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 : 5 więcej
MKP Szczecinek - Unia Dolice 2 : 0 więcej
Orzeł Wałcz - Odra Chojna 1 : 0 więcej
Perła URB Dygowo - Darłovia Darłowo 0 : 5 więcej
Wieża Postomino - Chemik Police 0 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czarni Lubanowo - Ogniwo Babinek 0 : 3 więcej
Mieszko Mieszkowice - Chrobry Lisie Pole 3 : 2 więcej
Zieloni Zielin - Łabędź Widuchowa 0 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wicher Brojce - Wrzos Wrzosowo 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Błękitni Pomierzyn - Czarni Marianowo 4 : 0 więcej
Kluczevia II Stargard - Iskra Pomień 6 : 1 więcej
Rolpol Chlebowo - Świt Barnimie 4 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
LZS Kowalewice - Saturn Mielno 3 : 0 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Wieża II Postomino 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Wrzos Borne Sulinowo - Mechanik Turowo 6 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Bałtyk Gostyń 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Polonia Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko 6 : 2 więcej
Czcibor Bielin - Klon Krzymów 4 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Ogniwo Dzwonowo - Strzała Płotno 2 : 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Unia II Dolice 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino 1 : 3 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Cartusia Kartuzy 3 : 1 więcej
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin 3 : 0 więcej
Flota Świnoujście - KP Starogard Gdański 2 : 1 więcej
Unia Solec Kujawski - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 : 3 więcej
Stolem Gniewino - Elana Toruń 0 : 3 więcej
Noteć Czarnków - Zawisza Bydgoszcz 1 : 5 więcej
Wikęd Luzino - Błękitni Stargard 4 : 3 więcej
09 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Błękitni II Stargard - Ina Goleniów 2 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
LZS Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje 2 : 1 więcej
Dąb Dębice - Pionier Żarnowo 1 : 2 więcej
Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów 1 : 1 więcej
Pomorzanin Przybiernów - Korona Stuchowo 1 : 5 więcej
Zalew Stepnica - Bizon Cerkwica 5 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Błękit Pniewo - Grot Gardno 0 : 6 więcej
Chemik II Police - Tanowia Tanowo 2 : 1 więcej
GKS II Kołbaskowo-Przecław - Vielgovia Szczecin 1 : 5 więcej
Świt II Szczecin - Czarni Szczecin 5 : 1 więcej
Sztorm Szczecin - Wicher Reptowo 4 : 2 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Odrzanka Radziszewo 3 : 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Rybak Trzebież 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Czcibor Cedynia - Kłos Kamienny Jaz 1 : 1 więcej
Sekwoja Brwice - GKS Golenice 1 : 7 więcej
Unia Swochowo - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 0 : 3 więcej
Witniczanka Witnica - Pomorzanin Cychry 0 : 5 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Błękitni Ostrowice - Płomień Lisowo 3 : 0 więcej
Chrobry Drzonowo - Płomień Myślino 3 : 2 więcej
Jantar Siemyśl - Redłovia Redło 11 : 0 więcej
Sparta Węgorzyno - Radowia Radowo Małe 5 : 2 więcej
Spójnia Świdwin - Jastrząb Łosośnica 3 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Dęby Rogowo - Orzeł Pęzino 7 : 1 więcej
Ina Stradzewo - Sparta Skalin 9 : 2 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Małkocin 5 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Ina Nadarzyn - Gwiazda Żalęcino 7 : 2 więcej
Klon Krzęcin - Iskra Lutówko 8 : 1 więcej
Piast Kolin - Pomorzanin Zamęcin 10 : 0 więcej
Sęp Brzesko - Polonia Giżyn 4 : 6 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Piast Karsko 1 : 3 więcej
Stal Lipiany - Mechanik Warnice 10 : 1 więcej
Wicher Przelewice - Korona Raduń 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Darłovia II Darłowo - Błękitni Stary Jarosław 5 : 0 więcej
KS Sieciemin - Fala Gąski 4 : 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - Mechanik II Iskra Kłanino 6 : 0 więcej
Victoria II - KS Skibno - Wicher Mierzym 4 : 4 więcej
Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica 1 : 4 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
KS Dzikowo - Hubertus Biały Bór 3 : 0 więcej
KS Gwda Wielka - Sad Chwiram 1 : 6 więcej
Pogoń Wierzchowo - Orzeł Łubowo 1 : 1 więcej
Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja 1 : 2 więcej
Zawisza Grzmiąca - Wspólni Różewo 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Ina II Goleniów - Znicz Wysoka Kamieńska 4 : 0 więcej
Sowianka Sowno - Orzeł Mrzeżyno 1 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Osadnik II Myślibórz - KLUKS Krzywin 3 : 2 więcej
Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno 8 : 2 więcej
Sokół Różańsko - Wicher Steklno 1 : 5 więcej
Sokół II Pyrzyce - Zryw Góralice 3 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - WODR Barzkowice 3 : 1 więcej
Jedność Przewłoki - Sokół Granowo 1 : 5 więcej
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 2 : 2 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Bryza Reńsko 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Grot Gorawino - Wicher Rąbino 1 : 3 więcej
Perła II Dygowo - Sokół Lulewice 3 : 3 więcej
piła nożna Ekstraliga kobiet
UKS SMS Łódź - GKS Katowice 1 : 0 więcej
Śląsk Wrocław - Czarni Sosnowiec 1 : 2 więcej
APLG Gdańsk - Stomilanki Olsztyn 1 : 0 więcej
UJ Kraków - Górnik Łęczna 1 : 4 więcej
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin 0 : 6 więcej
Pogoń Tczew - Medyk Konin 3 : 3 więcej
10 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 88 : 84 więcej
12 czerwiec
piła nożna B klasa gr. 3
Sokół II Pyrzyce - Czarni Czarnówko 3 : 0 więcej
piła nożna Puchar Polski ZZPN
Flota Świnoujście - Świt Szczecin 0 : 1 więcej
13 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 80 : 101 więcej
14 czerwiec
Karnety na Pogoń więcej
15 czerwiec
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 5 : 1 więcej
Darłovia Darłowo - Biali Sądów 1 : 1 więcej
Iskierka Mirand Szczecin - Mechanik Bobolice 2 : 3 więcej
MKP Szczecinek - Ina Goleniów 1 : 3 więcej
Odra Chojna - Gwardia Koszalin 0 : 1 więcej
Olimp Gościno - Błękitni II Stargard 2 : 2 więcej
Unia Dolice - Perła URB Dygowo 3 : 0 więcej
Wieża Postomino - Orzeł Wałcz 6 : 2 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Unia II Dolice - Ogniwo Dzwonowo 3 : 3 więcej
piła nożna Baraże o IV ligę
Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino 2 : 1 więcej
Zefir Wyszewo - Ina Ińsko 0 : 1 więcej
piła nożna Baraże o klasę okręgową
Zawisza Grzmiąca - Darłovia II Darłowo 1 : 3 więcej
Kluczevia II Stargard - Pomorzanin Przybiernów 6 : 1 więcej
Klon Krzęcin - Wołczkowo Bezrzecze 2 : 3 więcej
Spójnia Świdwin - Czcibor Cedynia 3 : 0 więcej
16 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 77 : 71 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Czcibor Bielin 4 : 1 więcej
Klon Krzymów - Sokół II Pyrzyce 0 : 1 więcej
Zryw Góralice - Sokół Różańsko 2 : 1 więcej
Wicher Steklno - Czarni Czarnówko 3 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Polonia Gryfino 0 : 6 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Osadnik II Myślibórz 6 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Bryza Reńsko - Orzeł Żeńsko 10 : 2 więcej
Grom Płonno - Sokół Sokoliniec 4 : 0 więcej
Sokół Granowo - Pogoń II Barlinek 0 : 7 więcej
Strzała Płotno - Jedność Przewłoki 4 : 2 więcej
WODR Barzkowice - Pomorzanka Jarosławsko 3 : 0 więcej
18 czerwiec
Finał Ligi Bałtyckiej w Kretominie więcej
22 czerwiec
piła nożna Baraże o IV ligę
16:00  Gryf Kamień Pomorski - Chemik Police więcej
17:00  Ina Ińsko - Orzeł Wałcz więcej
piła nożna Baraże o klasę okręgową
Darłovia II Darłowo - Korona Człopa 3 : 0 więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Wołczkowo Bezrzecze - Morzycko Moryń więcej
17:00  Kluczevia II Stargard - Kasta Szczecin-Majowe więcej
23 czerwiec
piła nożna Sparingi
  Pogoń Szczecin - Sigma Ołomuniec więcej
26 czerwiec
piła nożna Sparingi
  Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
29 czerwiec
piła nożna Sparingi
  Pogoń Szczecin - Baník Ostrawa więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » 29 zawodników na starci »
1 » Bartosz Klebaniuk odcho »
mecze:
16 » Zawisza Grzmiąca-Darłov »
16 » Zefir Wyszewo-Ina Ińsko
16 » Spójnia Świdwin-Czcibor »
13 » Klon Krzęcin-Wołczkowo  »
11 » Gryf Kamień Pomorski-En »
11 » Iskierka Mirand Szczeci »
9 » Bałtyk Koszalin-Chemik  »
8 » MKP Szczecinek-Ina Gole »
7 » Ina Ińsko-Orzeł Wałcz
7 » Wieża Postomino-Orzeł W »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 48
statystyki portalu
• drużyn: 3130
• imprez: 151774
• newsów: 78288
• użytkowników: 81229
• komentarzy: 1177597
• zdjęć: 903529
• relacji: 40698
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies