ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 02 czerwiec 2024
pokaż:
02 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
Trefl Sopot - King Wilki Morskie Szczecin 84 : 81 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 1
Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów 2 : 0 więcej
Orzeł Łoźnica - OKS Center MD Goleniów 6 : 1 więcej
Polonia Płoty - Masovia Maszewo 4 : 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Dąbrovia Stara Dąbrowa 7 : 2 więcej
Iskra Golczewo - Prawobrzeże Świnoujście 1 : 1 więcej
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 2 : 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Rega Trzebiatów 0 : 3 więcej
Sparta Gryfice - Vineta II Wolin 3 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 2
Ehrle Dobra - Osadnik Myślibórz 0 : 6 więcej
Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin 4 : 1 więcej
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 1 : 0 więcej
Dąb Dębno - GKS Kołbaskowo-Przecław 1 : 2 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - GKS Kołbacz 0 : 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Mierzynianka Mierzyn 1 : 6 więcej
Iskra Banie - Arkonia Szczecin 3 : 1 więcej
Morzycko Moryń - Rurzyca Nawodna 1 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Iskra Białogard 2 : 6 więcej
Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo 3 : 4 więcej
Radew Białogórzyno - Arkadia Malechowo 4 : 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - MKS Sokół Karlino 2 : 2 więcej
Gryf Polanów - AP FENESTRA Kotwica Kołobrzeg 2 : 3 więcej
Głaz Tychowo - Victoria Sianów 2 : 5 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Vimobilia Będzino 8 : 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Ina Recz - Calisia Kalisz Pomorski 0 : 5 więcej
Zorza Dobrzany - Sokół Pyrzyce 4 : 1 więcej
Sokół Suliszewo - Korona Człopa 6 : 1 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Barlinek 1 : 3 więcej
Orzeł Bierzwnik - Santos Kłębowiec 2 : 3 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Darłovia Darłowo - MKP Szczecinek 2 : 5 więcej
Olimp Gościno - Orzeł Wałcz 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Bizon Cerkwica - LZS Błękitni Trzygłów 3 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Vielgovia Szczecin - Błękit Pniewo 2 : 0 więcej
Wicher Reptowo - Chemik II Police 3 : 4 więcej
Tanowia Tanowo - GKS II Kołbaskowo-Przecław 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Kłos Kamienny Jaz - Unia Swochowo 3 : 0 więcej
GKS Golenice - Czarni Lubanowo 2 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Wrzos Wrzosowo - Jantar Siemyśl 3 : 3 więcej
Jastrząb Łosośnica - Błękitni Ostrowice 3 : 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Chrobry Drzonowo 3 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Świt Barnimie - Błękitni Pomierzyn 3 : 1 więcej
Iskra Pomień - Orkan Suchań 2 : 2 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Gwiazda Żalęcino - Stal Lipiany 2 : 2 więcej
Iskra Lutówko - Skrzydlaci Będargowo 3 : 0 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Klon Krzęcin 0 : 11 więcej
Piast Karsko - Wicher Przelewice 3 : 0 więcej
Polonia Giżyn - Piast Kolin 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Wieża II Postomino - Victoria II - KS Skibno 7 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Sad Chwiram - Błonie Barwice 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Znicz Wysoka Kamieńska - Sowianka Sowno 0 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
10:00  Iskierka II Mirand Szczecin - Energetyk II Gryfino więcej
Future Szczecin - Okręt Szczecin 2 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
Zjednoczeni Kurzycko - Czarni Czarnówko 4 : 2 więcej
Piast Piaseczno - Sokół Różańsko 3 : 2 więcej
Zryw Góralice - Czcibor Bielin 2 : 6 więcej
Wicher Steklno - Sokół II Pyrzyce 0 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
Pogoń II Barlinek - Jedność Przewłoki 3 : 0 więcej
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 2 : 2 więcej
Strzała Płotno - Sokół Sokoliniec 1 : 3 więcej
Sokół Granowo - Ogniwo Dzwonowo 3 : 4 więcej
Unia II Dolice - Orzeł Żeńsko 3 : 1 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
KS Mustang - Syrena-Grot Rymań 2 : 2 więcej
Sokół Lulewice - Grot Gorawino 2 : 2 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Drzewiarz Krosino - Sokół Spore 5 : 1 więcej
Lech II Czaplinek - Orzeł II Łubowo 3 : 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
2 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
ginol27
gości: 5
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177673
• zdjęć: 903842
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies