ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
Bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 01 czerwiec 2024
pokaż:
01 czerwiec
koszykówka PLK Faza play-off
PGE Spójnia Stargard - WKS Śląsk Wrocław 83 : 88 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 3
GKS Manowo - Sława Sławno 2 : 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa gr. 4
Drawa Drawsko Pom. - Gavia Choszczno 0 : 7 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Ina Ińsko 0 : 4 więcej
Kłos Pełczyce - Lech Czaplinek 4 : 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Iskierka Mirand Szczecin - Perła URB Dygowo 9 : 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Mechanik Bobolice 3 : 1 więcej
Ina Goleniów - Gwardia Koszalin 2 : 2 więcej
Wieża Postomino - Odra Chojna 4 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 1
Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 3 : 4 więcej
Korona Stuchowo - Zalew Stepnica 2 : 0 więcej
Fala Międzyzdroje - Leśnik Kliniska 2 : 2 więcej
Hanza Goleniów - Promień Mosty 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 2
Czarni Szczecin - Sztorm Szczecin 1 : 1 więcej
Grot Gardno - Rybak Trzebież 3 : 6 więcej
Odrzanka Radziszewo - Świt II Szczecin 0 : 6 więcej
Wołczkowo Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź 1 : 0 więcej
piła nożna A klasa gr. 3
Ogniwo Babinek - Zieloni Zielin 0 : 0 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 0 : 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Sekwoja Brwice 4 : 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 5 : 1 więcej
Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 4
Redłovia Redło - Sparta Węgorzyno 1 : 4 więcej
Mewa Resko - Wicher Brojce 8 : 1 więcej
Płomień Myślino - Spójnia Świdwin 0 : 3 więcej
piła nożna A klasa gr. 5
Orzeł Małkocin - Orkan Dalewo 2 : 0 więcej
Sparta Skalin - Rolpol Chlebowo 5 : 10 więcej
Czarni Marianowo - Kluczevia II Stargard 2 : 6 więcej
Orzeł Pęzino - Ina Stradzewo 5 : 8 więcej
piła nożna A klasa gr. 6
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 2 : 3 więcej
Mechanik Warnice - Sęp Brzesko 1 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 7
Mechanik II Iskra Kłanino - Strong Zielenica 0 : 3 więcej
Wrzos Wrześnica - Hajka Zegrze Pomorskie 3 : 5 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Passat Bukowo Morskie 3 : 0 więcej
Fala Gąski - Darłovia II Darłowo 2 : 3 więcej
Wicher Mierzym - LZS Kowalewice 0 : 2 więcej
Saturn Mielno - KS Sieciemin 4 : 1 więcej
piła nożna A klasa gr. 8
Orzeł Łubowo - KS Dzikowo 2 : 1 więcej
Mechanik Turowo - Zawisza Grzmiąca 2 : 2 więcej
Wspólni Różewo - Wiarus Żółtnica 7 : 0 więcej
Hubertus Biały Bór - KS Gwda Wielka 2 : 1 więcej
Grom Szwecja - Pogoń Wierzchowo 0 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 1
Pomorzanin 1964 Nowogard - Orzeł Mrzeżyno 7 : 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Ina II Goleniów 2 : 5 więcej
piła nożna B klasa gr. 2
Hutnik II Szczecin - FASE Szczecin 0 : 3 więcej
Pionier Szczecin - GKS II Kołbacz 2 : 4 więcej
piła nożna B klasa gr. 3
KLUKS Krzywin - Klon Krzymów 1 : 1 więcej
Osadnik II Myślibórz - Polonia Gryfino 3 : 0 więcej
piła nożna B klasa gr. 4
WODR Barzkowice - Bryza Reńsko 2 : 3 więcej
piła nożna B klasa gr. 5
Wicher Rąbino - Gwardia II Koszalin 2 : 6 więcej
Derby Karścino - Perła II Dygowo 5 : 6 więcej
piła nożna B klasa gr. 6
Bytyń Nakielno - Jedność Tuczno 1 : 5 więcej
Legion Strączno - Mirstal Mirosławiec 0 : 2 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Błękitni Stargard - Noteć Czarnków 2 : 4 więcej
Pogoń Nowe Skalmierzyce - Elana Toruń 1 : 2 więcej
Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 0 : 1 więcej
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 5 : 1 więcej
Zawisza Bydgoszcz - Gedania Gdańsk 2 : 0 więcej
Vineta Wolin - Świt Szczecin 2 : 6 więcej
piła nożna Centralna Liga Juniorów (U-18)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2 : 3 więcej
Warta Poznań - Odra Opole 2 : 1 więcej
Raków Częstochowa - Lech Poznań 1 : 2 więcej
Wisła Kraków - Cracovia 7 : 0 więcej
Widzew Łódź - Arka Gdynia 1 : 1 więcej
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 1 : 2 więcej
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 1 : 7 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2024 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/I liga: 1
 
top komentarze
newsy:
1 » Michał Kwiecień zostaje »
mecze:
4 » Pogoń Szczecin-Korona K »
4 » Dąb Dębno-Błękitni II S »
3 » Pogoń Szczecin-Kotwica  »
3 » Dąb Dębno-Pogoń Świebod »
2 » Gavia Choszczno-Biali S »
1 » GKS Manowo-MKP Szczecin »
1 » Olimp Złocieniec-Świato »
1 » Morzycko Moryń-Kłos Kam »
1 » Gryf Polanów-Sława Sław »
1 » Santos Kłębowiec-Zorza  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Bengoro
gości: 11
statystyki portalu
• drużyn: 3133
• imprez: 152673
• newsów: 78310
• użytkowników: 81240
• komentarzy: 1177677
• zdjęć: 903842
• relacji: 40702
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2024 - by ligowiec team
Polityka Cookies