pszczolek
koszykówka / I liga
koszykówka / I liga Kawaler - 27.02.2017 09:48
Z Siedlec na tarczy
Nie zaliczy Kotwica Kołobrzeg do udanych, wyjazdu na niedzielny (26 lutego) mecz z SKK Siedlce.
Już pierwsze jego minuty wskazywały na ogromną wolę zwycięstwa miejscowych, a wstępna trzyminutowa seria 8:0 tę tezę potwierdzała. Goście wydawali się trochę zagubieni przy pełnych determinacji, solidnych akcjach siedlczan. Kreowali oni niezrozumiałą chyba dla przyjezdnych grę, kończoną celnymi rzutami. Od ósmej minuty tej kwarty i stanu 18:12, popisując się nadal dobrą skutecznością punktował już tylko SKK (kolejna ośmiopunktowa seria i 64 proc. za „dwa” w kwarcie, przy 22 procentach Kotwicy).
koszykówka / Pozostałe rozgrywki
koszykówka / Pozostałe rozgrywki TexasRanger - 26.02.2017 20:21
Gdańsk zdobyty
Goleniowianie jubileuszowy setny mecz ligowy w historii klubu uczcili doskonałym trzynastopunktowym zwycięstwem w Gdańsku
Goleniowianie wyjechali na przedostatni mecz rundy zasadniczej do Gdańska bez leczącego kontuzję Marcina Żylaka oraz grającego trenera Marcina Zarzecznego, który w poprzednim spotkaniu z SMS otrzymał trzecie w sezonie przewinienie techniczne i musiał w tej kolejce pauzować. Strata zwłaszcza tego drugiego zawodnika, który jest aktualnie najskuteczniejszym strzelcem zespołu zdobywając średnio w meczu 16 oczek, mogła być bolesna, ale jednak tak się nie stało. Pozostali zawodnicy udźwignęli ciężar spotkania wygrywając każdą z czterech części tego meczu. Mądra gra goleniowian, którzy najwyraźniej wyciągnęli wnioski z ostatniego spotkania zaowocowała 14. w sezonie, a 9. w rundzie rewanżowej zwycięstwem.
koszykówka / PLK pszczolek - 25.02.2017 23:17
Czarny dzień dla Wilków
autor: Adam PilarczykDzisiejszej (25.02) soboty kibice King Wilków Morskich Szczecin nie będą mile wspominać. Ich ulubieńcy w czwartej kwarcie przez ponad siedem minut nie trafili oczka przez co przegrali 69:74 w wyjazdowym starciu ze Stalą Ostrów Wlkp., ale także stracili też swoją największą gwiazdę Taylora Browna. Amerykanin choć był z drużyną w Wielkopolsce to jednak nie zagrał i to nie z powodu kontuzji. Okazało się, że zawodnika wykupił Lietuvos Rytas Wilno i zabronił mu też pożegnalnego występu w barwach szczecinian.
koszykówka / I liga pszczolek - 24.02.2017 23:12
Wygrana zapewniająca play-off
W pierwszym meczu 24. kolejki pierwszej ligi koszykarzy po niezbyt porywającym widowisku Spójnia Stargard pokonała na wyjeździe Polonię Leszno 68:65. Tym samym biało-bordowi odnosząc siedemnaste zwycięstwo w sezonie jako trzeci zespół z kolei zapewnili sobie udział w play-off.

Podopiecznych Krzysztofa Koziorowicza przed 'derbowym' starciem z Kotwicą Kołobrzeg czekał dzisiaj (24.02) chyba ważniejszy sprawdzian. Mecz na parkiecie rewelacyjnego beniaminka, który niespodziewanie dobił do czołówki ligi i jest jedną z drużyn, której oddech na plecach czują stargardzianie.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki TexasRanger - 24.02.2017 16:34
Zdobyć Gdańsk
Koszykarzy goleniowskiego Gryfa czeka w najbliższy weekend ostatni wyjazd w rundzie zasadniczej. Goleniowianie w niedzielę udadzą się do Gdańska, gdzie o godzinie 18 zmierzą się z drużyną tamtejszej Politechniki.

Co wiemy na pewno przed tym spotkaniem? Jedynie tyle, że obie ekipy mają zapewniony już udział w fazie play off o mistrzostwo II ligi. Poza tym nadal nie wiemy jakie miejsca zajmą obie drużyny, a spotkanie to może jedynie częściowo dać odpowiedź na to pytanie. Dzieje się tak, gdyż poza liderem Decką Pelplin, który ma już zagwarantowane pierwsze miejsce w tabeli pozostałe siedem drużyn wciąż może pozamieniać się miejscami. Gryf jeśli myśli o wyższej pozycji przed decydującą fazą sezonu powinien powrócić na ścieżkę zwycięskiej passy, jaka towarzyszy mu w rundzie rewanżowej.
koszykówka / PLK pszczolek - 24.02.2017 16:18
Gra PLK po raz dwudziesty
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w tym roku kalendarzowym spotkania koszykarskiej Polskiej Ligi Koszykówki. King Wilki Morskie Szczecin w sobotę zagrają ze Stalą Ostrów, natomiast AZS Koszalin zmierzy się z Asseco Gdynia.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 24.02.2017 16:14
Gryf zagra Politechniką
W drugiej lidze koszykarzy gr. A rozegrane zostaną kolejne w tym roku spotkania. Jedynego naszego przedstawiciela na tym poziomie rozgrywek Gryfa Goleniów czeka w niej starcie z Politechniką Gdańską.
koszykówka / I liga pszczolek - 24.02.2017 16:04
24. kolejka pierwszej ligi
Przed nami kolejne w tym roku spotkania koszykarskiej I ligi. Spójnię Stargard czeka w Lesznie z miejscową Polonią, natomiast Kotwica 50 Kołobrzeg zmierzy się z SKK Siledlce.