ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Bengoro - 24.02.2018 13:37
Korona Stuchowo poszukuje sparingpartnera
Korona Stuchowo poszukuje sparingpartnera na niedzielę, 25 lutego na godz. 12:00.

Mecz zostanie rozegrany w Kamieniu Pomorskim. Zainteresowane drużyny proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 790285300.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa rrr16 - 22.02.2018 19:34
Sparingpartner poszukiwany
Grający na szczeblu A klasy w szczecińskiej grupie drugiej Piast Kolin poszukuje sparingpartnera na weekend 24, 25.02.2018 r. Sparing może zostać rozegrany na boisku w Kolinie. Zainteresowanych prosi się o kontakt z trenerem : 698043556
autor: robertjanW dniu 25 lutego br. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 w Goleniowie przy ulicy Norwida od godziny 10.00 odbywać się będzie już szósty Zimowy Turniej Piłki Halowej. Organizatorem imprezy sportowej jest Osiedlowy Klub Sportowy Center MD Goleniów, którego tradycją stała się w miesiącu lutym organizacja zmagań piłki halowej.

W niedzielne przedpołudnie w turnieju udział wezmą drużyny: MKS Ina Goleniów, Pionier Żarnowo, Aquila Szczecin, Zjednoczeni Kobylanka i dwa zespoły drużyny gospodarzy: seniorski i juniorski. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Gminy Goleniów, który ufundował trofea dla najlepszych drużyn. Głównym partnerem turnieju sportowego jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie. Organizatorzy zapraszają wszystkich kibiców piłkarskich na halę sportową przy ulicy Norwida w Goleniowie do wspólnego kibicowania.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Margos98 - 21.02.2018 17:51
Zawodnicy poszukiwani
Goplana Żabów występująca w szóstej grupie szczecińskiej A klasy poszukuje zawodników chętnych do gry. Zainteresowani proszeni są o zgłaszanie się w komentarzach my nawiążemy z ową osobą kontakt.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa prosty - 20.02.2018 16:53
Sparingpartner poszukiwany
Występująca w grupie trzeciej szczecińskiej A klasy OKS Vielgovia Szczecin poszukuje sparingpartnera z własnym boiskiem w terminie 24/25.03.2018. Więcej informacji pod nr: 668409944.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa dobryPAZIU - 20.02.2018 11:18
Nowy rywal poszukiwany
Z powodu wycofania się drużyny chętnej do rozegrania meczu kontrolnego, klub MKS Remor Recz poszukuje sparingpartnera. Sparing do rozegrania 24.02.2018r. o godzinie 14:00 w Drawsku Pomorskim na sztucznej murawie (ale czas i miejsce jest do ewentualnego ustalenia).
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa bulinio - 18.02.2018 16:52
Sparingpartner poszukiwany

Grająca w grupie trzeciej gorzowskiej A klasy drużyna Błękitnych Dobiegniew poszukuje sparingpartnera na dzień 17 marca. Spotkanie dobędzie w Dobiegniewie. Zainteresowane drużyny proszone są o kontakt pod numerem 505777815.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa maggi - 16.02.2018 11:06
Relacja live z rozdania nagród Plebiscytu na Piłkarza Roku
Dziś, w hotelu Dobosz, odbędzie się uroczysta gala plebiscytu 'Piłkarz Roku 2017 województwa zachodniopomorskiego' organizowanego przez Zachodniopomorski Związek
Piłki Nożnej, portal Ligowiec.net oraz Głos Szczeciński.


Oprócz głosów internautów, poznamy dziś decyzje kapituły plebiscytu w kategoriach: Piłkarz Roku, Trener Roku, Sędzia Roku, Inwestycja Sportowa Roku, Najzdolniejszy Junior, Przyjaciele małych piłkarzy, Partner Roku, Mecenas Piłki Nożnej oraz Impreza Roku.

Dodatkowo zostaną ogłoszone wyniki głosowania na jedenastkę 70-lecia Pogoni Szczecin.

Mamy dla Was niespodziankę - dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu przygotowujemy relację LIVE, którą będzie można oglądać na żywo na naszym kanale na YOUTUBE: https://www.youtube.com/user/ligowiec

Relacja live rozpocznie się o godzinie 19.30. Zasubskrybuj nasz kanał już teraz, żeby nie przegapić tego wydarzenia!

        starsze newsy   
 

A klasa Szczecin gr. 1 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Sowianka Sowno 12 33 11 0 1 40 / 11
2.  Korona Stuchowo 12 33 11 0 1 41 / 13
3.  Prawobrzeże Świnoujście 12 27 9 0 3 41 / 12
4.  Fala Międzyzdroje 12 27 9 0 3 47 / 14
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 2 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Pęzino 13 28 9 1 3 41 / 25
2.  Orkan Dalewo 13 27 9 0 4 31 / 22
3.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 26 8 2 3 33 / 18
4.  Dąb Dębice 13 24 7 3 3 36 / 19
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 3 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  OKS Center MD Goleniów 14 38 12 2 0 48 / 9
2.  Zootechnik Kołbacz 14 37 12 1 1 37 / 14
3.  Znicz Niedźwiedź 14 29 9 2 3 27 / 17
4.  Aquila Szczecin 14 25 8 1 5 41 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 4 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk II Gryfino 13 37 12 1 0 54 / 11
2.  Witniczanka Witnica 13 31 10 1 2 47 / 15
3.  Łabędź Widuchowa 13 25 8 1 4 39 / 26
4.  Mieszko Mieszkowice 13 23 7 2 4 32 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 5 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Świt Barnimie 13 32 10 2 1 48 / 13
2.  Orzeł Bierzwnik 13 29 9 2 2 49 / 12
3.  Iskra Pomień 13 28 9 1 3 52 / 22
4.  Remor Recz 13 28 9 1 3 28 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 6 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Stal Lipiany 12 36 12 0 0 92 / 9
2.  Bryza Reńsko 12 28 9 1 2 48 / 26
3.  Iskra Banie 12 27 9 0 3 47 / 18
4.  Mechanik Warnice 12 25 8 1 3 36 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 1 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Strong Zielenica 8 22 7 1 0 38 / 9
2.  KS Sieciemin 9 20 6 2 1 28 / 12
3.  Darpol Barzowice 9 18 6 0 3 25 / 15
4.  KS Skibno 9 18 6 0 3 32 / 22
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 2 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Resko Karcino 9 27 9 0 0 51 / 5
2.  Wicher Mierzym 9 22 7 1 1 64 / 12
3.  Grot Gorawino 9 18 6 0 3 29 / 12
4.  Derby Karścino 9 16 5 1 3 41 / 19
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 3 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Głaz Tychowo 8 22 7 1 0 26 / 7
2.  Gryf Dobrowo 8 18 6 0 2 31 / 10
3.  SP Wilcze Laski 8 18 6 0 2 34 / 23
4.  Mechanik II /Iskra Bobolice 9 15 5 0 4 29 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 4 2017/2018 m pkt Z R P +/-
1.  Santos Kłębowiec 7 15 5 0 2 38 / 16
2.  Bytyń Nakielno 7 13 4 1 2 17 / 15
3.  Znicz Dzikowo 7 10 3 1 3 16 / 21
4.  Grom Giżyno 7 10 3 1 3 15 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
17-03 Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska
17-03 Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica
17-03 Bałtyk Gostyń - Zalew Stepnica
17-03 Intermarche-Rega II Trzebiatów - Radowia Radowo Małe
17-03 Zieloni Wyszobór - Korona Stuchowo
18-03 Prawobrzeże Świnoujście - Sowianka Sowno

A klasa Szczecin gr. 2
00-03 Unia Stargard - Saturn Szadzko
17-03 Zorza Tychowo - Orkan Dalewo
17-03 Saturn Szadzko - PC Kluczevia II Stargard
17-03 Orzeł Pęzino - Jedność Przewłoki
17-03 Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
17-03 Dąb Dębice - Piast Kolin
17-03 Unia Stargard - Płomień Lisowo

A klasa Szczecin gr. 3
10-03 Arkonia II Szczecin - Hanza Goleniów
10-03 Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź
10-03 Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
10-03 OKS Center MD Goleniów - Tanowia Tanowo
10-03 Wołczkowo-Bezrzecze - Zootechnik Kołbacz
10-03 Zryw Kołbaskowo - Leśnik Kliniska
10-03 Vielgovia Szczecin - Orzeł Grzędzice

A klasa Szczecin gr. 4
03-03 Piast Piaseczno - Grot Gardno
17-03 Rurzyca Nawodna - Piast Piaseczno
17-03 Chrobry Lisie Pole - Zjednoczeni Kurzycko
17-03 Grot Gardno - Energetyk II Gryfino
17-03 Mieszko Mieszkowice - Unia Swochowo
17-03 Czarni Czarnówko - Korona Klępicz
17-03 Pro-Team Żarczyn - Witniczanka Witnica

A klasa Szczecin gr. 5
17-03 Gryf Objezierze - Świt Barnimie
17-03 Iskra Lutówko - Orzeł Bierzwnik
17-03 Pomorzanin Zamęcin - Koral Mostkowo
17-03 Błękitni Sarnik - Grom Płonno
17-03 Iskra Pomień - Iskra Warszyn
17-03 Ina Nadarzyn - Korona Raduń
17-03 Sokół Sokoliniec - Remor Recz

A klasa Szczecin gr. 6
17-03 GKS Golenice - Orkan Rów
17-03 Pomorzanin Cychry - Merkury Nowogródek Pom.
17-03 Goplana Żabów - Bryza Reńsko
17-03 Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo
17-03 Iskra Banie - Mechanik Warnice
17-03 Stal Lipiany - Wicher Przelewice





rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
2:0 - Jastrząb Łosośnica - Zieloni Wyszobór
1:2 - Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno
6:0 - Fala Międzyzdroje - Znicz Wysoka Kamieńska
1:2 - Bałtyk Gostyń - Korona Stuchowo
1:6 - Pionier Żarnowo - Radowia Radowo Małe
3:3 - Bizon Cerkwica - Zalew Stepnica

A klasa Szczecin gr. 2
0:0 - Piast Kolin - Jedność Przewłoki
3:2 - Unia Stargard - PC Kluczevia II Stargard
2:2 - Pomorzanin Krąpiel - Jedność Przewłoki
2:0 - Saturn Szadzko - Piast Kolin
0:4 - Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo
1:2 - Dąb Dębice - Orkan Dalewo
3:2 - Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo

A klasa Szczecin gr. 3
0:2 - Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
2:1 - Vielgovia Szczecin - Znicz Niedźwiedź
1:5 - Wołczkowo-Bezrzecze - Orzeł Grzędzice
3:5 - Sparta Skalin - Tanowia Tanowo
4:0 - Zryw Kołbaskowo - Zjednoczeni Kobylanka
7:0 - OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów
3:2 - Aquila Szczecin - Leśnik Kliniska

A klasa Szczecin gr. 4
3:1 - Łabędź Widuchowa - Mieszko Mieszkowice
7:0 - Czarni Czarnówko - Piast Piaseczno
1:8 - LUKS Krzywin - Energetyk II Gryfino
3:4 - Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo
0:0 - Chrobry Lisie Pole - Korona Klępicz
1:2 - Grot Gardno - Witniczanka Witnica
1:4 - Pro-Team Żarczyn - Zjednoczeni Kurzycko

A klasa Szczecin gr. 5
4:2 - Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik
3:4 - Iskra Pomień - Świt Barnimie
5:1 - Iskra Lutówko - Iskra Warszyn
0:1 - Pomorzanin Zamęcin - Korona Raduń
5:1 - Gryf Objezierze - Grom Płonno
1:3 - Błękitni Sarnik - Remor Recz
7:1 - Koral Mostkowo - Sokół Sokoliniec

A klasa Szczecin gr. 6
3:0 - Iskra Banie - Czarni Czerników
1:3 - GKS Golenice - Bryza Reńsko
2:1 - Gryf Nowielin - Orkan Rów
0:1 - Goplana Żabów - Wicher Przelewice
1:3 - Mechanik Warnice - Stal Lipiany
2:4 - Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo

A klasa Koszalin gr. 1
: - Gryf II Polanów - Strong Zielenica
3:2 - Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice
0:7 - Derby Gwiazdowo - Wrzos Wrześnica
2:3 - Jantar Korlino - Darpol Barzowice
4:1 - Olympic Warszkowo - Płomień Jeżyczki

A klasa Koszalin gr. 2
0:2 - Wicher Rąbino - Wicher Mierzym
2:0 - Resko Karcino - Derby Karścino
0:2 - Jantar Siemyśl - Resko Karcino
1:2 - Grot Gorawino - Wicher Rąbino
3:9 - Huragan Bierzwnica - Sokół Lulewice

A klasa Koszalin gr. 3
2:1 - Graf Bukówko - Mechanik II /Iskra Bobolice
2:2 - Grot Bonin - Graf Bukówko
1:3 - Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo
2:1 - Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore
: - Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski

A klasa Koszalin gr. 4
3:2 - Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo
3:3 - Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo
1:4 - Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno
6:0 - Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo

 
top komentarze
newsy:
2 » Pionier Zwierzyn Poszuk »
2 » Jaroch wypożyczony do B »
2 » Zawodnicy poszukiwani
2 » Cieszę się z tego wyróż »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Komarex poszukuje przec »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Komunikat Ekstraklasy S »
1 » Nowy rywal poszukiwany
mecze:
39 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
7 » Pogoń Szczecin-Wisła Pł »
7 » V Turniej Halowej Piłki »
3 » Błękitni Stargard-Gward »
3 » Dynamo Kazań-Chemik Pol »
2 » MKS Lublin-Energa AZS K »
2 » Chrobry Głogów-Świt Szc »
2 » Gala Plebiscytu Piłkarz »
2 » Ruch Chorzów-Energa AZS »
2 » Vielgovia Szczecin-Dąbr »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Misiordon
gości: 691
statystyki portalu
• drużyn: 2698
• imprez: 103600
• newsów: 68208
• użytkowników: 67288
• komentarzy: 1033781
• zdjęć: 726518
• relacji: 36083
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies