ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 15.08.2018 17:12
Ostatnie szlify w Klasie A
W najbliższy weekend w końcu wyczekiwany start rozgrywek Klasy A Grupy Południowej.

Drużyny w przeciągu ostatniego tygodnia i weekendu rozegrały już ostatnie mecze sparingowe (drużyny z tej ligi wielką czcionką), a oto ich wyniki:

- ORKAN Suchań : Iskra Pomień 7:1
- DRAWA Drawno : Remor Recz 9:0
- KLON Krzęcin : ŚWIT Barnimie 3:7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa kojot6 - 07.08.2018 18:32
Radew zastąpi Saturn
Wydział Gier i Ewidencji Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej informuje, że w miejsce Saturna Mielno w rozgrywkach Klasy A Grupy 1 w sezonie 2018 / 2019 występować będzie drużyna Radew Białogórzyno.

Przypomnijmy, że zgodnie z decyzją Prezydium Zarządu KOZPN z dnia 26 lipca br. Saturn Mielno został przywrócony do rozgrywek Klasy Okręgowej w sezonie 2018 / 2019. Natomiast Radew przegrała baraż o utrzymanie z Pionierem Borne Sulimowo, ale wobec wakatu w A klasie zagra w tych rozgrywkach.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 06.08.2018 13:08
Sparingi Szczecińskiej Klasy A Grupy Południowej, cz. 2
autor: /meZa niecałe dwa tygodnie start rozgrywek Klasy A (dawnej regionalnej okręgówki).

Drużyny powoli kończą już mecze towarzyskie, a oto ich wyniki (drużyny tej ligi wielką czcionką):
- Odra Chojna - CZCIBOR Cedynia 2:2
- Korona Człopa - DRAWA Drawno 4:2
- INA Ińsko - Sokół Suliszewo 2:3
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 01.08.2018 12:27
DKS Jantar Dziwnów poszukuje sparingpartnera

Klub DKS Jantar Dziwnów poszukuje sparingpartnera na 3 sierpnia (piątek) lub 5 sierpnia (niedziela). Godzina oraz miejsce do ustalenia. Numer kontaktowy 782 386 934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Giallorossi - 27.07.2018 13:02
Orkan jesienią zagra w Sadłowie
autor: gutosław11Zarząd Klubu Sportowego Orkan Suchań informuje , iż w związku z remontem oraz wymianą płyty boiska w Suchaniu . Mecze rundy jesiennej sezonu 2018/2019 o mistrzostwo poszczególnych rozgrywek w roli gospodarza , wszystkich drużyn Orkana tj :seniorów , juniorów , rezerw , młodzików oraz orlików, będą rozgrywane na boisku 'rezerwowym' w pobliskim Sadłowie.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa hudini - 26.07.2018 15:08
Sparingi A Klasowców Gr. Południe
autor: adaskoWiększość drużyn, jak nie wszystkie przystąpiły już do przygotowań przed nowym sezonem nowej Klasy A, która rusza już 18-19 sierpnia. Większość drużyn Grupy Południowej rozegrała dotychczas po jednym lub dwa mecze sparingowe.

A oto wyniki niektórych z nich:
- Błękit Pniewo : Sokół Pyrzyce 6-1
- Błękit Pniewo : Iskra Banie 3-3
- Energetyk Gryfino : Odra Chojna 3-7
- Unia Dolice : Piast Kolin 7-3
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa PS1024 - 26.07.2018 14:21
Pomorzanin poszukuje sparingpartnera
Pomorzanin Sławoborze poszukuje sparingpartnera na 8 sierpnia (środa) i 11 sierpnia (sobota). Godzina do ustalenia. Numer kontaktowy 502097907.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Kawaler - 20.07.2018 09:18
Będzie można awansować o dwie ligi...
autor: PszczółekPo sezonie 2017/2018 nastąpiła zmiana nazewnictwa najniższych lig piłkarskich w naszym regionie. W wyniku tych modyfikacji dokonanych przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej regionalna klasa okręgowa stała się A klasą, A klasa B klasą natomiast B klasa C klasą. Zabiegi te mają ujednolicić nazwy poszczególnych szczebli rozgrywek piłkarskich w Polsce. To jednak nie koniec.
Po bieżących rozgrywkach zmian będzie jeszcze więcej, bowiem ZZPN będzie chciał w regionie szczecińskim przywrócić dwie grupy klasy okręgowej (obecnie jest jedna) oraz sześć grup A klasy (obecnie są dwie). W wyniku tych zabiegów zwycięzcy B klas będą mogli a C klas awansują o dwa szczeble rozgrywkowe.
        starsze newsy   
 

A klasa Szczecin gr. płn 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Masovia Maszewo 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Mewa Resko 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Wicher Brojce 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Polonia Płoty 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. płd 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Czcibor Cedynia 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Sęp Brzesko 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Stal Lipiany 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Unia Dolice 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. płn 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Victoria Sianów 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Płomień Myślino 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Arkadia Malechowo 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Wrzos Wrzosowo 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. płd 2018/2019 m pkt Z R P +/-
1.  Zawisza Grzmiąca 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Orzeł Łubowo 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Głaz Tychowo 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Mirstal Mirosławiec 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa Szczecin gr. płn
18-08 KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska
18-08 Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów
18-08 Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica
18-08 OKS Center MD Goleniów - Masovia Maszewo
18-08 Mewa Resko - Arkonia Szczecin
18-08 Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice
18-08 Dąb Dębice - Polonia Płoty
18-08 Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal

A klasa Szczecin gr. płd
18-08 Unia Dolice - Orkan Suchań
18-08 Drawa Drawno - Ina Ińsko
18-08 Stal Lipiany - Kłos Pełczyce
18-08 Świt Barnimie - Piast Karsko
18-08 Sęp Brzesko - Klon Krzęcin
19-08 Energetyk Gryfino - Błękit Pniewo
19-08 Czcibor Cedynia - Zieloni Zielin
19-08 Polonia Giżyn - SCRS Pogoń Barlinek

A klasa Koszalin gr. płn
18-08 Zefir Wyszewo - Arkadia Malechowo
18-08 Strong Zielenica - Victoria Sianów
18-08 Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno
18-08 Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino
18-08 Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice
18-08 Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino
19-08 Resko Karcino - Passat Bukowo Morskie

A klasa Koszalin gr. płd
18-08 Santos Kłębowiec - Drzewiarz Świerczyna
18-08 Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja
18-08 Sad Chwiram - Mechanik Turowo
18-08 Pionier 95 Borne Sulinowo - Orzeł Łubowo
18-08 Głaz Tychowo - Wiarus Żółtnica
18-08 Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór
18-08 Redłovia Redło - Sokół Suliszewo

rozegrane mecze:
 
top komentarze
newsy:
6 » Mateusz Kuś w WB
3 » Listkowski w Rakowie
3 » Nowy zawodnik KPR Gryfi »
2 » Zwycięstwo Dębu na koni »
2 » Sparingi Szczecińskiej  »
1 » Sparingi czwartoligowcó »
1 » Stasiak wraca do Floty
1 » Polska - Anglia w Kołob »
1 » Sparingi Szczecińskiej  »
1 »
mecze:
70 » Morzycko Moryń-Sparta W »
41 » Rasel Dygowo-Intermarch »
35 » Dąb Dębno-Osadnik Myśli »
33 » Intermarche-Rega Trzebi »
23 » Spójnia Świdwin-Astra U »
22 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
21 » Hutnik Szczecin-Vineta  »
21 » Jedność-Ikar Krosino-Ko »
18 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
16 » Hutnik Szczecin-Chemik  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
ArieL bramkarzyk...
denzel1 kokej
mokyS Pimpek1
pszczolek
gości: 707
statystyki portalu
• drużyn: 2739
• imprez: 109249
• newsów: 69583
• użytkowników: 67691
• komentarzy: 1048713
• zdjęć: 744523
• relacji: 36744
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies