ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa spencer84 - 12.12.2019 08:56
Poszukiwany sparingpartner. Nabór do drużyny seniorów !!!
Osiedlowy Klub Sportowy 'Center MD' Goleniów występujący na co dzień na boiskach A-klasy poszukuje sparingpartnera na dzień 14 marca 2020 roku, miejscem rozegrania meczu kontrolnego mogłoby być sztuczne boisko w Goleniowie. Ponadto ogłaszamy nabór nowych zawodników do drużyny seniorskiej, zachęcamy do wzięcia udział w okresie przygotowawczym. Zainteresowany Klub i zawodnicy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w OKS-ie prosimy o kontakt z trenerem drużyny: Bartosz Paszkowski, tel. 508-053-512.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 10.12.2019 08:42
V Runda Pucharu Polski ZZPN
W poniedziałek w siedzibie Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par V rundy Pucharu Polski ZZPN. Spotkania odbędą się 29 lutego lub 7 marca 2020 r. o godz. 14:00.

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary V rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa baniadzw - 10.12.2019 06:41
Jantar szuka sparingpartnera
DKS JANTAR DZIWNÓW (A klasa gr. I - Szczecin) poszukuje sparingpartnera w terminie 29.02.2019 r. (sobota) Miejsce oraz dokładna godzinna do ustalenia. Zainteresowane kluby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 782386934.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 29.11.2019 08:44
Grają o Puchar Polski
W sobotę, 30 listopada br. o godz. 13:00 rozegrane zostaną mecze IV rundy Pucharu Polski ZZPN - okręg Szczecin oraz Koszalin.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Szczecin

Pary IV rundy Pucharu ZZPN - Koszalin
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 17:06
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 11 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 11 po rundzie jesiennej.

1. Wojciech Witoń (KP Drawsko Pomorskie) - 30
2. Tomasz Walkiewicz (KP Drawsko Pomorskie) - 13
3. Michał Duda (Mirstal Mirosławiec) - 12
3. Tomasz Rutka (Santos Kłębowiec) - 12

5. Łukasz Drabik (Kopanik Lubno) - 9
5. Piotr Zdun (Gryf Budowo) - 9
5. Maciej Żubrecki (Wspólni Różewo) - 9
8. Piotr Kobusiński (Legion Strączno) - 8
9. Artur Muzyka (Mirstal Mirosławiec) - 7
9. Wojciech Plikus (Błękitni Pomierzyn) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 16:07
Najlepsi strzelcy klasy A gr. 10 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 10 po rundzie jesiennej.

1. Miłosz Malinowski (Pionier Borne Sulinowo) - 17
2. Michał Piławski (Mechanik II Bobolice) - 14
3. Łukasz Pniewski (Mechanik II Bobolice) - 11
4. Hubert Czeszczewik (SP Wilcze Laski) - 9
5. Dawid Grzybowski (Wicher Rąbino) - 8
5. Tomasz Kamiński (Mechanik II Bobolice) - 8
5. Dominik Łabul (Błękitni Gonne Małe) - 8
5. Piotr Sternal (SP Wilcze Laski) - 8
9. Paweł Adasiak (Drzewiarz Krosino) - 6
9. Tomasz Wodzyński (Pionier Borne Sulinowo) - 6
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 27.11.2019 15:30
Klasyfikacja strzelców Klasy A gr. 9 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 9 po rundzie jesiennej.

1. Kamil Makowski (Arkadia Malechowo) - 17
2. Mateusz Dzierzyński (Gryf Polanów) - 12
3. Wojciech Bartkowiak (Passat Bukowo Morskie) - 11
3. Mateusz Pietrzyk (Olympic Warszkowo) - 11
3. Marcin Woźniak (KS Skibno) - 11

6. Michał Cydzik (Arkadia Malechowo) - 10
7. Igor Iwanisik (Wrzos Wrześnica) - 9
8. Łukasz Cygan (KS Sieciemin) - 7
8. Mateusz Łagiewczyk (Wieża II Postomino) - 7
8. Marcin Olejarczyk (Gryf Polanów) - 7
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa KSRossa - 26.11.2019 22:31
Strzelcy A Klasy gr. 8 po rundzie jesiennej
autor: P. SkibaPrzedstawiamy strzelców klasy A Gr. 8 po rundzie jesiennej.

1. Chałupa Jarosław (Resko Karcino) - 17
1. Nazar Mariusz (Fala Gąski) - 17
3. Barczuk Sylwester (Sokół Lulewice) - 15
3. Dondera Norbert (Radew Białogórzyno) - 15
3. Szczepański Mariusz (Radew Białogórzyno) - 15

6. Nowocień Mateusz (Wicher Mierzym) - 13
7. Chyła Marcin (Radew Białogórzyno) - 12
7. Jaworski Patryk (Wicher Mierzym) - 12
7. Kubisiak Maciej (Jantar Siemyśl) - 12
7. Lewandowski Maciej (Fala Gąski) - 12
        starsze newsy   
 

A-klasa Gr. 1 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Fala Międzyzdroje 12 30 10 0 2 50 / 8
2.  Jantar Dziwnów 12 29 9 2 1 53 / 10
3.  Zalew Stepnica 12 29 9 2 1 27 / 12
4.  Pionier Żarnowo 12 22 7 1 4 27 / 15
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 2 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 13 37 12 1 0 33 / 10
2.  Sarmata Dobra 13 34 11 1 1 57 / 13
3.  Ina Ińsko 13 31 10 1 2 39 / 16
4.  Radowia Radowo Małe 13 26 8 2 3 50 / 17
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 3 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Arkonia Szczecin 12 31 10 1 1 52 / 17
2.  Ehrle Dobra Szczecińska 12 30 10 0 2 38 / 17
3.  Czarni 44 Szczecin 12 25 8 1 3 29 / 16
4.  Świat Drzewa KP Przecław 12 25 8 1 3 29 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 4 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Ogniwo Babinek 13 33 11 0 2 43 / 20
2.  Orzeł Grzędzice 13 32 10 2 1 40 / 15
3.  Łabędź Widuchowa 13 29 9 2 2 53 / 18
4.  Grot Gardno 13 25 8 1 4 41 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 5 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 12 32 10 2 0 59 / 15
2.  Myśla Dargomyśl 12 26 8 2 2 36 / 22
3.  Zieloni Zielin 12 26 8 2 2 46 / 14
4.  Pomorzanin Cychry 12 24 7 3 2 30 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 6 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  SCRS Barlinek 13 34 11 1 1 66 / 10
2.  Polski Cukier Kluczevia II St. 13 31 10 1 2 50 / 16
3.  Sęp Brzesko 13 29 9 2 2 47 / 22
4.  Polonia Giżyn 13 29 9 2 2 56 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 7 - Szczecin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 12 34 11 1 0 61 / 12
2.  Ina Nadarzyn 12 30 10 0 2 53 / 16
3.  Klon Krzęcin 12 28 9 1 2 33 / 15
4.  Iskra Pomień 12 22 7 1 4 38 / 22
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 8 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Radew Białogórzyno 13 34 11 1 1 68 / 23
2.  Wrzos Wrzosowo 13 31 10 1 2 53 / 17
3.  Resko Karcino 13 27 9 0 4 49 / 31
4.  Jantar Siemyśl 13 27 9 0 4 44 / 29
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 9 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Polanów 12 32 10 2 0 48 / 12
2.  Arkadia Malechowo 12 28 9 1 2 41 / 15
3.  Wrzos Wrześnica 12 26 8 2 2 39 / 19
4.  KS Skibno 12 25 8 1 3 37 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 10 - Koszalin 2019/2029 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik II / Iskra 10 28 9 1 0 48 / 13
2.  KS Gwda Wielka 10 23 7 2 1 23 / 12
3.  Pionier 95 Borne Sulinowo 10 19 6 1 3 33 / 21
4.  Grom Świelino 10 18 6 0 4 19 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A-klasa Gr. 11 - Koszalin 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  KP Drawsko Pomorskie 13 39 13 0 0 73 / 4
2.  Grom Szwecja 13 29 9 2 2 34 / 11
3.  Sokół Suliszewo 13 29 9 2 2 34 / 17
4.  Santos Kłębowiec 13 27 9 0 4 35 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
21-03 Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica
21-03 Sowianka Sowno - Jastrząb Łosośnica
21-03 Jantar Dziwnów - Bałtyk Gostyń
21-03 Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica
21-03 Fala Międzyzdroje - Prawobrzeże II Świnoujście
21-03 Pomorzanin Przybiernów - Znicz Wysoka Kamieńska

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
21-03 Orzeł Pęzino - WODR Barzkowice
21-03 Radowia Radowo Małe - Sarmata Dobra
21-03 Ina Ińsko - Płomień Lisowo
21-03 Czarni Marianowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
21-03 Orkan Dalewo - Dąb Dębice
21-03 Promień Mosty - Masovia Maszewo
21-03 Unia Stargard - Rolpol Chlebowo

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
21-03 Ehrle Dobra Szczecińska - Świat Drzewa KP Przecław
21-03 OKS Center MD Goleniów - Chemik II Police
21-03 Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze
21-03 Aquila Szczecin - Hanza Goleniów
21-03 Czarni 44 Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe
21-03 Leśnik Kliniska - Vielgovia Szczecin

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
21-03 Ogniwo Babinek - Łabędź Widuchowa
21-03 Znicz Niedźwiedź - Wicher Steklno
21-03 Zjednoczeni Kobylanka - Orzeł Małkocin
21-03 Czarni Czarnówko - Unia Swochowo
21-03 Grot Gardno - Czarni Fiege Lubanowo
21-03 Odrzanka Radziszewo - Orzeł Grzędzice
21-03 Podlesie Sowno - Zootechnik Kołbacz

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
21-03 Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin
21-03 Myśla Dargomyśl - Pomorzanin Cychry
21-03 GKS Golenice - Piast Piaseczno
21-03 Chrobry Lisie Pole - KLUKS Krzywin
21-03 Zjednoczeni Kurzycko - Sekwoja Brwice
21-03 Mieszko Mieszkowice - Rurzyca Nawodna

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
21-03 Błyskawica Kluki - Jedność Przewłoki
21-03 Wicher Przelewice - Piast Kolin
21-03 Zorza Tychowo - Bryza Reńsko
21-03 Mechanik Warnice - Polski Cukier Kluczevia II St.
21-03 Koral Mostkowo - SCRS Barlinek
21-03 Iskra Warszyn - Polonia Giżyn
21-03 Iskra Lutówko - Sęp Brzesko

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
21-03 Sokół Sokoliniec - Remor Recz
21-03 Błękitni Sarnik - Sokół Granowo
21-03 Świt Barnimie - Orzeł Bierzwnik
21-03 Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Żeńsko
21-03 Iskra Pomień - Korona Raduń
21-03 Ina Nadarzyn - Zjednoczeni Wapnica

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
21-03 Resko Karcino - Jantar Siemyśl
21-03 Sokół Lulewice - Radew Białogórzyno
21-03 Wicher Mierzym - Grot Bonin
21-03 Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań
21-03 Gryf Dobrowo - Hajka Zegrze Pomorskie
21-03 Fala ABFrost Gąski - Wrzos Wrzosowo
21-03 Płomień Pobłocie Wielkie - Derby Karścino

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
21-03 Derby Gwiazdowo - Gryf Polanów
21-03 KS Skibno - KS Sieciemin
21-03 Wieża II Postomino - Wrzos Wrześnica
21-03 Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo
21-03 Passat Bukowo Morskie - Arkadia Malechowo
21-03 Pogoń Noskowo - Błękitni Tychowo

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
28-03 Wicher Rąbino - Huragan Bierzwnica
28-03 Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore
28-03 Drzewiarz Krosino - Błękitni Gonne Małe
28-03 SP Wilcze Laski - KS Gwda Wielka
28-03 Grom Świelino - Mechanik II / Iskra

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
21-03 Kolejarz Wierzchowo - Grom Szwecja
21-03 Legion Strączno - Santos Kłębowiec
21-03 Grom Giżyno - Mirstal Mirosławiec
21-03 Błękitni Pomierzyn - KP Drawsko Pomorskie
21-03 Kopanik Lubno - Wspólni Różewo
21-03 Bytyń Nakielno - Znicz Dzikowo
21-03 Gryf Budowo - Sokół Suliszewo

rozegrane mecze:
A-klasa Gr. 1 - Szczecin
0:4 - Pomorzanin Przybiernów - Jastrząb Łosośnica
2:3 - Błękitni Trzygłów - Bałtyk Gostyń
4:6 - Korona Stuchowo - Bizon Cerkwica
10:1 - Jantar Dziwnów - Znicz Wysoka Kamieńska
2:0 - Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica
4:0 - Sowianka Sowno - Prawobrzeże II Świnoujście

A-klasa Gr. 2 - Szczecin
1:2 - Unia Stargard - Płomień Lisowo
0:2 - Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa
4:1 - WODR Barzkowice - Orkan Dalewo
0:3 - Promień Mosty - Sarmata Dobra
1:1 - Czarni Marianowo - Rolpol Chlebowo
1:1 - Radowia Radowo Małe - Dąb Dębice
4:2 - Ina Ińsko - Masovia Maszewo

A-klasa Gr. 3 - Szczecin
0:2 - OKS Center MD Goleniów - Świat Drzewa KP Przecław
1:6 - Leśnik Kliniska - Wołczkowo-Bezrzecze
2:3 - Arkonia Szczecin - Zryw Kołbaskowo
4:0 - Czarni 44 Szczecin - Chemik II Police
4:1 - Ehrle Dobra Szczecińska - Hanza Goleniów
1:4 - Aquila Szczecin - Vielgovia Szczecin

A-klasa Gr. 4 - Szczecin
1:10 - Czarni Czarnówko - Wicher Steklno
3:0 - Odrzanka Radziszewo - Orzeł Małkocin
2:4 - Podlesie Sowno - Unia Swochowo
2:2 - Zjednoczeni Kobylanka - Zootechnik Kołbacz
3:11 - Czarni Czarnówko - Łabędź Widuchowa
2:1 - Znicz Niedźwiedź - Czarni Fiege Lubanowo
2:1 - Wicher Steklno - Ogniwo Babinek

A-klasa Gr. 5 - Szczecin
3:4 - Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl
1:3 - GKS Golenice - Witniczanka Witnica
3:0 - Zjednoczeni Kurzycko - KLUKS Krzywin
2:2 - Myśla Dargomyśl - Rurzyca Nawodna
4:4 - Chrobry Lisie Pole - Piast Piaseczno
5:0 - Mieszko Mieszkowice - Sekwoja Brwice

A-klasa Gr. 6 - Szczecin
2:4 - Wicher Przelewice - Polonia Giżyn
1:5 - Zorza Tychowo - Sęp Brzesko
0:5 - Iskra Warszyn - Bryza Reńsko
1:1 - Iskra Lutówko - Polski Cukier Kluczevia II St.
2:1 - Mechanik Warnice - Jedność Przewłoki
1:0 - Koral Mostkowo - Piast Kolin
3:0 - SCRS Barlinek - Błyskawica Kluki

A-klasa Gr. 7 - Szczecin
2:0 - Iskra Pomień - Remor Recz
2:5 - Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik
1:4 - Sokół Granowo - Ina Nadarzyn
2:2 - Orzeł Żeńsko - Sokół Sokoliniec
3:4 - Świt Barnimie - Zjednoczeni Wapnica
6:1 - Klon Krzęcin - Korona Raduń

A-klasa Gr. 8 - Koszalin
3:1 - Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice
5:2 - Wicher Mierzym - Derby Karścino
1:2 - Grot Gorawino - Jantar Siemyśl
5:4 - Płomień Pobłocie Wielkie - Syrena-Grot Rymań
5:1 - Wrzos Wrzosowo - Resko Karcino
1:6 - Gryf Dobrowo - Grot Bonin
2:8 - Fala ABFrost Gąski - Radew Białogórzyno

A-klasa Gr. 9 - Koszalin
1:6 - Pogoń Noskowo - KS Sieciemin
1:5 - Passat Bukowo Morskie - Gryf Polanów
0:4 - Darpol Barzowice - Wrzos Wrześnica
1:3 - KS Skibno - Arkadia Malechowo
2:2 - Derby Gwiazdowo - Płomień Jeżyczki
11:4 - Wieża II Postomino - Błękitni Tychowo

A-klasa Gr. 10 - Koszalin
6:3 - Pionier 95 Borne Sulinowo - Błękitni Gonne Małe
0:3 - Wicher Rąbino - Mechanik II / Iskra
2:1 - Grom Świelino - Pionier 95 Borne Sulinowo
1:2 - Drzewiarz Krosino - Huragan Bierzwnica
1:3 - Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe

A-klasa Gr. 11 - Koszalin
4:5 - Legion Strączno - Wspólni Różewo
3:4 - Grom Giżyno - Sokół Suliszewo
3:0 - Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo
0:1 - Kopanik Lubno - Znicz Dzikowo
0:4 - Błękitni Pomierzyn - Grom Szwecja
3:0 - Bytyń Nakielno - Mirstal Mirosławiec
1:2 - Gryf Budowo - KP Drawsko Pomorskie

 
top komentarze
newsy:
3 » Gorycz połączona z nadz »
1 » Klasyfikacja strzelców  »
1 » Majewski prezesem Gryfa »
mecze:
9 » Pogoń Szczecin-Piast Gl »
5 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
3 » SCRS Barlinek-Hutnik Sz »
2 » Masovia Maszewo-Flota Ś »
1 » Błękitni Stargard-Stal  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 2286
statystyki portalu
• drużyn: 2829
• imprez: 121745
• newsów: 72801
• użytkowników: 70472
• komentarzy: 1093420
• zdjęć: 790238
• relacji: 38390
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies