ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 18.09.2014 07:29
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze jesienne spotkania grup szczecińskich i kolejne koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa PIECIA55 - 19.09.2014 15:35
Pary III rundy Pucharu Polski KOZPN
Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej dokonał losowania par III rundy Pucharu Polski na szczeblu KOZPN w sezonie 2014 / 2015. Spotkania te odbędą się 23 i 24 września. Na tym etapie rozgrywek do rywalizacji przystępują drużyny grające w Koszalińskiej Lidze Okręgowej oraz w IV lidze.

Wszystkie pary III rundy KOZPN
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa ali - 19.09.2014 09:50
Nadwiślan Góra trenował w Dziwnowie
W piątek o godz. 17.00 na gościnnym boisku drużyny DKS Jantar Dziwnów kolejna drużyna z wyższej ligi przeprowadzi trening.

Tym razem będzie to beniaminek II ligi Nadwiślan Góra który przygotowuje się do ważnego meczu z Kotwicą Kołobrzeg. Drużyna z południa Polski aby wydostać się z strefy spadkowej musi powalczyć o zwycięstwo. Początek spotkania o godz. 18.00 w sobotę 20.09.2014r na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa krab - 16.09.2014 21:26
Sędziowie szkolili się w Niechorzu
autor: BengoroBlisko dwustu zachodniopomorskich sędziów piłkarskich uczestniczyło w corocznym obozie szkoleniowym, który tym razem odbył się w Niechorzu.
Jednym z punktów szkolenia był wykład poprowadzony przez sędziego ekstraklasy Bartosza Frankowskiego. Arbiter z Torunia wyjaśniał zasady komunikacji pomiędzy trójką sędziowską za pomocą zestawu słuchawkowego. W kolejnym dniu obozu sędziowie zdawali egzaminy teoretyczne oraz spotkali się z Janem Bednarkiem, prezesem Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Blacha24 - 15.09.2014 13:40
Sokół kolejny raz wygrywa
autor: Blacha24Istny pogrom zaserwowali zawodnicy Sokoła Suliszewo drużynie Santosu Kłębowiec w meczu 3. kolejki 4. grupy A-klasy KOZPN, w którym Sokół wygrał, aż 11:1.

Sokół nie kazał długo czekać zgromadzonym kibicom na pierwszego gola, bo już w 4 minucie najlepszy strzelec zespołu w tym sezonie - Mateusz Zwindowski wyprowadził nas na prowadzenie po dokładnym podaniu Marcina Jakubowskiego. Niestety trzy minuty później wydawałoby się, że z niegroźnego rzutu wolnego z okolic 35 metra, tracimy bramkę i mamy remis - jednak to było wszystko co mogli zrobić tego dnia goście.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Junioro - 13.09.2014 10:06
W oczekiwaniu na zwycięstwo
W sobotnie popołudnie w Międzyzdrojach seniorzy Prawobrzeża gościnnie zagrali z lokalnym rywalem międzyzdrojską „Falą”. Po pierwszym w fatalnym stylu przegranym meczu podopieczni trenera Michała Stelmaszczyka liczyli na przełamanie i pierwsze zwycięstwo ligowe na terenie gospodarzy. Mecz zaczął sie od wyrównanej walki w środka pola, Prawobrzeże osłabione brakiem braci Waliszewskich z czasem zyskiwało optyczna przewagę, jednak nie miało to wpływu na tworzenie sobie dogodnych sytuacji bramkowych co jest bolączka świnoujskiej drużyny od początku sezonu. W momencie uzyskania przez Prawobrzeże znacznej przewagi gospodarze wyprowadzili szybka kontrę po której cieszyli sie z gola, zawodnicy UKS-u chcieli szybko odpowiedzieć bramka kontaktowa jednak ich ataki były rozbijane na 20 metrze.
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa Kawaler - 12.09.2014 11:53
ZZPN wyznaczył pary trzeciej rundy
autor: tasiaWydział Gier i Ewidencji ZZPN wyznaczył pary III Rundy Pucharu Polski ZZPN -regionu szczecińskiego z udziałem zwycięzców II rundy oraz zespołów
IV ligi. Spotkania zaplanowano na 24.09.2014 na godzinę 16.30.
W trzeciej rundzie, która zostanie rozegrana 24.09 do rozgrywek dołączą czwartoligowcy.

Na swojego rywala musi czekać Ina Goleniów, bowiem dopiero 17 września zostanie wyłoniony zwycięzca meczu II rundy pomiędzy WODR-em Barzkowice a Błękitnymi II Stargard Szczeciński.

Wszystkie pary III rundy Pucharu Polski ZZPN
piłka nożna / A klasa
piłka nożna / A klasa skryba1213 - 11.09.2014 08:13
Grają w A-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną pierwsze jesienne spotkania grup szczecińskich i kolejne koszalińskich klas A. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
        starsze newsy   
 
A klasa Szczecin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar Dziwnów 3 9 3 0 0 16 / 1
2.  Korona Stuchowo 3 9 3 0 0 15 / 2
3.  Znicz Wysoka Kamieńska 3 9 3 0 0 9 / 2
4.  Fala Międzyzdroje 3 7 2 1 0 7 / 2
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Dąb Dębice 3 9 3 0 0 17 / 2
2.  Rolpol Chlebowo 3 9 3 0 0 7 / 1
3.  Pomorzanin Krąpiel 3 7 2 1 0 7 / 5
4.  Czarni Marianowo 3 6 2 0 1 10 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Hanza Goleniów 3 9 3 0 0 8 / 0
2.  Wicher Reptowo 3 7 2 1 0 12 / 3
3.  Wołczkowo-Bezrzecze 3 7 2 1 0 7 / 2
4.  Pomorzanin Przybiernów 3 7 2 1 0 6 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  KLUKS Krzywin 3 9 3 0 0 16 / 4
2.  Łabędź-GryfHurt Widuch. 3 9 3 0 0 11 / 3
3.  Zryw Kołbaskowo 3 6 2 0 1 10 / 6
4.  Witniczanka Witnica 3 6 2 0 1 10 / 7
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 5 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Biali Sądów 3 7 2 1 0 4 / 1
2.  Spartakus Rychnów 3 7 2 1 0 4 / 1
3.  Orzeł Bierzwnik 3 7 2 1 0 16 / 6
4.  Gryf Objezierze 3 6 2 0 1 11 / 5
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Szczecin gr. 6 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Sęp Brzesko 3 9 3 0 0 23 / 2
2.  Piast Piaseczno 3 7 2 1 0 7 / 4
3.  GKS Golenice 3 6 2 0 1 11 / 5
4.  Olimpia Smolnica 3 6 2 0 1 11 / 9
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Arkadia II Malechowo 4 10 3 1 0 8 / 3
2.  Wieża Postomino 4 9 3 0 1 15 / 4
3.  LZS Kowalewice 4 7 2 1 1 16 / 11
4.  Wrzos Wrześnica 4 6 2 0 2 11 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Rąbino 3 9 3 0 0 16 / 3
2.  Płomień Pobłocie Wlk. 3 6 2 0 1 17 / 7
3.  Fala Hen Gąski 2 6 2 0 0 6 / 1
4.  Resko Karcino 3 6 2 0 1 9 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  SP Wilcze Laski 3 9 3 0 0 10 / 3
2.  Redłovia Redło 3 7 2 1 0 8 / 3
3.  Huragan Bierzwnica 3 7 2 1 0 9 / 5
4.  Iskra Kłanino 3 4 1 1 1 5 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
A klasa Koszalin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Sokół Suliszewo 3 9 3 0 0 22 / 5
2.  Unia Człopa 3 9 3 0 0 8 / 3
3.  Grom Szwecja 3 6 2 0 1 16 / 2
4.  Bytyń Nakielno 3 6 2 0 1 14 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
20-09 Fala Międzyzdroje - Orzeł Prusinowo
20-09 Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo
20-09 Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica
20-09 Błękitni Trzygłów - Pionier Żarnowo
21-09 Znicz Wysoka Kamieńska - Prawobrzeże Świnoujście
21-09 Sowianka Sowno - Radowia Radowo Małe

A klasa Szczecin gr. 2
20-09 Czarni Marianowo - Orkan Dalewo
21-09 Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo
21-09 Zenit Koszewo - WODR Barzkowice
21-09 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel
21-09 Zorza Tychowo - Unia Stargard
21-09 Kluczevia II Stargard - Płomień Lisowo

A klasa Szczecin gr. 3
20-09 Zalew Stepnica - Wołczkowo-Bezrzecze
21-09 Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów
21-09 Orzeł Grzędzice - Pomorzanin II Nowogard
21-09 Znicz Niedźwiedź - Wicher Reptowo
21-09 Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Przybiernów
27-09 Pomorzanin II Nowogard - Vielgovia Szczecin

A klasa Szczecin gr. 4
20-09 Witniczanka Witnica - Unia Swochowo
20-09 Zryw Kołbaskowo - Rurzyca Nawodna
20-09 Grot Gardno - Klon Krzymów
20-09 Czarni Czarnówko - Łabędź-GryfHurt Widuch.
21-09 Czcibor Cedynia - KLUKS Krzywin
21-09 Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie

A klasa Szczecin gr. 5
20-09 Iskra Lutówko - Korona Raduń
21-09 Świt Barnimie - Sokół Granowo
21-09 Spartakus Rychnów - Sokół Sokoliniec
21-09 Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin
21-09 Ina Nadarzyn - Orzeł Bierzwnik
21-09 Biali Sądów - Iskra Pomień

A klasa Szczecin gr. 6
20-09 Sęp Brzesko - Santos Sarbinowo
20-09 GKS Golenice - Osadnik II Myślibórz
20-09 Goplana Żabów - Orkan Rów
20-09 Zjednoczeni Kurzycko - Pomorzanin Cychry
21-09 Błyskawica Kluki - Olimpia Smolnica
21-09 Gwiazda Żalęcino - Piast Piaseczno

A klasa Koszalin gr. 1
21-09 Passat Bukowo Morskie - Arkadia II Malechowo
21-09 Strong Zielenica - Victoria II Sianów
21-09 Orzeł Smardzewo - LZS Kowalewice
21-09 Start-Iskra Mokre - Wrzos Wrześnica
21-09 Wieża Postomino - Zryw II Kretomino/Bonin
21-09 Płomień Jeżyczki - Baszta Sławno

A klasa Koszalin gr. 2
21-09 Płomień Pobłocie Wlk. - Fala Hen Gąski
21-09 Grot Gorawino - Korona Strachomino
21-09 Syrena-Grot Rymań - Derby Karścino
21-09 Resko Karcino - Gryf Dobrowo

A klasa Koszalin gr. 3
21-09 Błękitni Gonne Małe - Pogoń Wierzchowo
21-09 Redłovia Redło - SP Wilcze Laski
21-09 Bricomarche Radacz - Huragan Bierzwnica
21-09 Sokół Spore - Jedność Łąkowo
21-09 Iskra Kłanino - Głaz Tychowo

A klasa Koszalin gr. 4
21-09 Legion Strączno - Bytyń Nakielno
21-09 Grom Giżyno - Sokół Suliszewo
21-09 Santos Kłębowiec - Grom Szwecja
21-09 Błękitni Pomierzyn - Unia Człopa
21-09 Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo

rozegrane mecze:
A klasa Szczecin gr. 1
6:0 - Sowianka Sowno - Bałtyk Gostyń
1:10 - Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów
0:6 - Orzeł Prusinowo - Jantar Dziwnów
2:3 - Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska
7:0 - Korona Stuchowo - Jastrząb Łosośnica
1:1 - Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje

A klasa Szczecin gr. 2
1:10 - Unia Stargard - Dąb Dębice
2:0 - Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa
3:2 - Pomorzanin Krąpiel - Kluczevia II Stargard
6:1 - Zorza Tychowo - WODR Barzkowice
2:0 - Płomień Lisowo - Orkan Dalewo
5:0 - Zenit Koszewo - Czarni Marianowo

A klasa Szczecin gr. 3
4:1 - Wicher Reptowo - Orzeł Łożnica
2:2 - Pomorzanin II Nowogard - OKS Euroinsbud Goleniów
3:0 - Hanza Goleniów - Vielgovia Szczecin
1:1 - Pomorzanin Przybiernów - Orzeł Grzędzice
0:7 - Zalew Stepnica - Chemik II Police
4:1 - Wołczkowo-Bezrzecze - Znicz Niedźwiedź

A klasa Szczecin gr. 4
2:1 - Łabędź-GryfHurt Widuch. - Czcibor Cedynia
4:1 - Klon Krzymów - Iskra Banie
2:1 - Unia Swochowo - Zryw Kołbaskowo
2:1 - Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko
6:1 - KLUKS Krzywin - Grot Gardno
4:2 - Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole

A klasa Szczecin gr. 5
4:2 - Korona Raduń - Iskra Pomień
5:3 - Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn
2:4 - Sokół Granowo - Gryf Objezierze
0:0 - Spartakus Rychnów - Biali Sądów
8:1 - Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko
2:1 - Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie

A klasa Szczecin gr. 6
6:0 - Sęp Brzesko - Błyskawica Kluki
2:0 - Piast Piaseczno - GKS Golenice
3:2 - Pomorzanin Cychry - Gwiazda Żalęcino
4:1 - Osadnik II Myślibórz - Goplana Żabów
3:0 - Santos Sarbinowo - Zjednoczeni Kurzycko
2:4 - Orkan Rów - Olimpia Smolnica

A klasa Koszalin gr. 1
2:2 - LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie
0:3 - Victoria II Sianów - Wieża Postomino
3:3 - Zryw II Kretomino/Bonin - Orzeł Smardzewo
2:2 - Baszta Sławno - Start-Iskra Mokre
8:1 - Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica
2:1 - Arkadia II Malechowo - Płomień Jeżyczki

A klasa Koszalin gr. 2
1:3 - Syrena-Grot Rymań - Resko Karcino
3:4 - Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino
0:2 - Derby Karścino - Wicher Rąbino
0:3 - Korona Strachomino - Gryf Dobrowo

A klasa Koszalin gr. 3
4:1 - Huragan Bierzwnica - Głaz Tychowo
2:0 - Redłovia Redło - Iskra Kłanino
6:0 - Pogoń Wierzchowo - Bricomarche Radacz
3:1 - SP Wilcze Laski - Sokół Spore
0:4 - Jedność Łąkowo - Błękitni Gonne Małe

A klasa Koszalin gr. 4
11:1 - Sokół Suliszewo - Santos Kłębowiec
0:2 - Znicz Dzikowo - LKS Karsibór
7:0 - Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn
1:2 - Grom Szwecja - Wspólni Różewo
4:2 - Unia Człopa - Grom Giżyno

 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
BrutaL92 kokej
pszczolek
gości: 686
statystyki portalu
• drużyn: 2375
• imprez: 71924
• newsów: 53805
• użytkowników: 52050
• komentarzy: 901757
• zdjęć: 591739
• relacji: 27673
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2014 - by ligowiec team
Polityka Cookies