koszykówka / Pozostałe rozgrywki
koszykówka / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 15.04.2017 20:22
Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki TexasRanger - 02.04.2017 11:47
Koniec pięknego snu Gryfa
autor: TasiaTo jest już koniec! Gryf Goleniów przegrał w sobotę przed własną publicznością z Klubem Koszykówki Warszawa 59:76 i całą rywalizację z ekipą ze stolicy 0:2 kończąc tym samym debiutancki sezon w szesnastce najlepszych drużyn drugoligowych w kraju (na łącznie 54 ekipy, które we wrześniu ubiegłego roku rozpoczęły walkę na tym poziomie rozgrywkowym).

Mistrz Grupy B, zespół KK Warszawa, okazał się zdecydowanie lepszy, choć w sobotnie popołudnie goleniowianie w pierwszej części spotkania postawili się faworyzowanym rywalom. W drużynie Gryfa nie wystąpił w tym meczu rozgrywający Tomek Balcerek, który w ostatnich dniach zmagał się z urazem kolana. Zabiegi fizjoterapeutyczne niestety nie przyniosły efektu i popularny „Balcer” na rozgrzewce zgłosił sztabowi szkoleniowemu iż nie jest w stanie zagrać w meczu przeciwko KK Warszawa.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 31.03.2017 14:01
Pozostaną w grze?
W drugiej lidze koszykarzy czekają nas rewanżowe spotkania pierwszej rundy play-off. Koszykarze Gryfa Goleniów po porażce w pierwszym meczu z KK Warszawa w sobotę muszą wygrać, jeśli nie chcą przedwcześnie kończyć sezonu. Jeśli wygrają gospodarze w środę w Warszawie dojdzie do decydującego meczu o życie...
koszykówka / Pozostałe rozgrywki TexasRanger - 26.03.2017 21:19
Wysoka przegrana w Warszawie
autor: R. MachowiczZimny prysznic spotkał zespół Gryfa w 2. rundzie play off. Goleniowianie ulegli w stolicy tamtejszemu zespołowi KK różnicą aż 24 punktów. Pierwsze pięć minut spotkania okazało się szokujące dla Gryfa.

Gospodarze w tym czasie zdobyli 15 punktów z rzędu, i dokładnie taką różnicą zakończyła się pierwsza kwarta (24:9). W drugiej kwarcie goście podjęłi próbę odrobienia strat, w pewnym momencie wydawało się, że wraca wszystko do normy. Trójki Żyłczyńskiego i Balcerka oraz cztery rzuty wolne Soczewskiego zniwelowały stratę do ośmiu oczek (31:23). Cóż z tego skoro gospodarze w ostatnich niespełna trzech minutach ponownie seryjnie punktowali i na przerwę schodzili prowadząc 44:25. Druga część spotkania była już nieco lepsza w wykonaniu gości , którzy jednak nie zdołali zredukować strat z pierwszych dwóch kwart i ostatecznie przegrali różnicą 24 punktów.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki TexasRanger - 24.03.2017 21:02
Gryf rusza na stolicę
autor: tasiaKlub Koszykówki Warszawa będzie rywalem goleniowskiego Gryfa w 2. rundzie play off o awans do I ligi koszykówki. Mecz numer jeden już jutro, a więc w sobotę 25 marca o godzinie 18 w stolicy.
Goleniowski beniaminek II ligi znalazł się w gronie 16 najlepszych drużyn drugoligowego frontu, a jego zawodnicy nie zamierzają kończyć tej przygody i w bojowych nastrojach przygotowywali się od czwartku do konfrontacji z drużyną ze stolicy. Jaki padnie wynik na warszawskim Ursynowie? Przekonamy się tuż przed godziną 20 w sobotni wieczór.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki TexasRanger - 22.03.2017 22:20
KK Warszawa rywalem Gryfa
W środę wieczorem goleniowianie poznali przeciwnika w drugiej rundzie. Będzie nim Klub Koszykówki Warszawa!
W konfrontacji KK Warszawa - AZS UJK Kielce do wyłonienia zwycięzcy też był potrzebny trzeci mecz. Ostatecznie w środowy wieczór triumfował zespół KK Warszawa 64:58 i to ten zespół będzie rywalem goleniowian w drugiej rundzie. Pierwszy mecz już w sobotę 25 marca w Warszawie, rewanż tydzień później 1 kwietnia w Goleniowie. Gdyby po tych dwóch spotkaniach był remis, trzecie spotkanie rozegrane zostanie na warszawskim Ursynowie. Na tym etapie rywalizacja również toczy się do dwóch zwycięstw.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki TexasRanger - 22.03.2017 19:54
Gryf demoluje i melduje się w drugiej rundzie
autor: tasiaTakiego meczu oczekiwali kibice Gryfa! Beniaminek drugiej ligi w 3. meczu pierwszej rundy play off decydującym o awansie do dalszej fazy rozgrywek rozbił rywali z Inowrocławia różnicą 21 punktów!
Zawodnicy z Goleniowa odrobili lekcję po sobotniej porażce na parkiecie Domino. Przeprowadzona wczoraj analiza wideo oraz wieczorny trening przyniosły efekty. Zespół z Inowrocławia nie miał dziś żadnych argumentów w choćby nawiązaniu wyrównanej walki z Gryfem.
koszykówka / Pozostałe rozgrywki tasia - 19.03.2017 20:48
Rozstrzygnie trzeci mecz
autor: tasiaW środę 22 marca o godz. 17.00 rozpocznie się mecz nr 3 w rywalizacji play off goleniowskiego Gryfa. O tej godzinie podopieczni duetu trenerskiego A. Molenda - M. Zarzeczny po raz trzeci zmierzą się z Domino Inowrocław. Rywalizacja w tej fazie toczy się do dwóch wygranych spotkań, a na ten moment mamy remis 1:1. Pierwszy mecz rozegrany w Goleniowie wygrał Gryf 53:50. Drugie spotkanie, które odbyło się w sobotni wieczór w Inowrocławiu zwyciężyło Domino 73:66. Kto przejdzie do drugiej rundy play off rozstrzygnie zatem spotkanie numer 3, które odbędzie się w środowe popołudnie w hali widowiskowej przy ul. Niepodległości 1 w Goleniowie. 'Wszyscy na Gryfa' to hasło, które przyświeca tej rywalizacji od niedzielnego popołudnia. Zapraszamy wszystkich kibiców Gryfa i sympatków koszykówki na ten mecz, którego stawką będzie awans do II rundy play off. Gorący doping z pewnością pomoże zawodnikom Gryfa! Tak więc w środowe popołudnie 'Wszyscy na Gryfa!'