kempes7
piłka nożna / I liga
piłka nożna / I liga pszczolek - 23.07.2017 21:14
Powtórka z rozrywki
autor: Przemekkk23 lipca 2016 Drutex-Bytovia Bytów wyeliminowała w pierwszej rundzie Pucharu Polski Błękitnych Stargard. Pierwszoligowcy wygrali wtedy w Stargardzie 2:1. 364 dni później doszło do rewanżu w tych samych rozgrywkach i na tym samym szczeblu. Choć scenariusz tym razem był nieco inny, goście do przerwy po golach Janusza Surdykowskiego i Bartosza Biela prowadzili już 2:0 to jednak finalnie zakończyło się tak samo. Niestety mimi kilku prób honorowego gola dla biało-niebieskich strzelił jedynie w 57. minucie Mateusz Węsierski i to oznacza, że nie będzie powtórki z historycznego sezonu 2015/2016, kiedy to podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zawędrowali do półfinału tych rozgrywek.
piłka nożna / I liga pszczolek - 16.07.2017 20:28
Kotwica długo opierała się Gieksie
W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski zespół Kotwicy Kołobrzeg przegrał z pierwszoligowym GKS Tychy 0:2. Po dokonanych wzmocnieniach drużyna z Tych wymieniana jest w gronie faworytów do wygrania rozgrywek na zapleczu ekstraklasy. Natomiast kołobrzeski zespół po spadku do trzeciej ligi jest w trakcie przebudowy i szykowany do rozgrywek, których inauguracja nastąpi 12 sierpnia.

Był to pierwszy występ Biało-Niebieskich w takim składzie personalnym i trzeba przyznać, że na tle faworyzowanego przeciwnika drużyna prezentowała się bardzo dobrze. O przegranej Kotwicy zadecydowała końcówka spotkania, w której kołobrzescy zawodnicy opadli z sił i nie byli w stanie skutecznie bronić dostępu do własnej bramki.
piłka nożna / I liga Kawaler - 07.07.2017 07:25
Porażka w Słupsku
Kolejną grę kontrolną rozegrali przygotowujący się do trzecioligowego sezonu piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Po porażce 2:4 z Błękitnymi, w czwartek (06.07) podopieczni tymczasowego szkoleniowca Daniela Kokosińskiego w Słupsku ulegli pierwszoligowej Drutex-Bytovii Bytów 1:4. Bramkę dla Kotwicy zdobył w 3. minucie zdobył Michał Michurski.

W zespole Biało-Niebieskich zabrakło kilku kluczowych graczy, z którymi sprawy kontraktowe są już dopięte, ale z różnych względów w mecz z Bytovią wystąpić nie mogli.
Zagrali natomiast wychowankowie AP Kotwica, 16-letni Mateusz Zaniewicz oraz FCSM 17-letni Paweł Figa.
piłka nożna / I liga Kawaler - 22.06.2017 12:36
MKP z Błękitnymi, Kotwica z GKS-em Tychy
Punktualnie w południe odbyło się losowanie rundy wstępnej Piłkarskiego Pucharu Polski. Na tym szczeblu rozgrywek wystąpią zdobywca Zachodniopomorskiego Pucharu Polski: MKP Szczecinek i drugoligowcy z sezonu 2016/2017, tj. Błękitni Stargard oraz Kotwica Kołobrzeg.
Los chciał, że te dwa pierwsze zespoły zagrają ze sobą. Ponieważ MKP występuje w IV lidze to ono 15 lub 16 lipca zagra na własnym boisku. Kotwicę czeka pojedynek z pierwszoligowym GKS-em Tychy. Ten mecz odbędzie się na Pomorzu Zachodnim w podobnym terminie.
piłka nożna / I liga royal447 - 05.01.2017 11:59
Kosakiewicz w Niemczech?
autor: Tasia Urodzony w Szczecinie Łukasz Kosakiewicz przebywa na testach w niemieckim SC Paderborn 07. Były zawodnik m.in. Energetyka Gryfino, Regi Trzebiatów czy Błękitnych Stargard jesienią występował w pierwszoligowej Chojniczance Chojnice. Czarno-niebiescy występują obecnie w trzeciej lidze i zajmują odległe, czternaste miejsce w tabeli. W 2014 roku zespół osiągnął historyczny awans do Bundesligi. Klub ten w przeszłości reprezentował Tomasz Jaworek oraz znany z gry w Pogoni Szczecin Emil Noll.
piłka nożna / I liga royal447 - 06.12.2016 23:23
Wawszczyk może opuścić Górali
autor: RafalMorawski Bez wątpienia nie tak miała wyglądać przygoda Ariela Wawszczyka w Podbeskidziu Bielsko-Biała. 25-latek dostał od Górali zielone światło na poszukiwanie nowego pracodawcy. Wychowanek Błękitnych Stargard trafił pod Klimczok latem tego roku. Zanotował zaledwie pięć gier w barwach Górali (cztery w lidze i jedną w Pucharze Polski). Na boisku spędził jedynie 107 minut. Ariel Wawszczyk być może podobnie jak Maciej Liśkiewicz wróci na stare śmieci. Trener Podbeskidzia Bielsko-Biała, Słowak Jan Kocian nie widzi już dla niego miejsca w składzie.
piłka nożna / I liga Bengoro - 24.08.2016 15:25
Z Podbeskidzia do Kotwicy
autor: http://www.brukbet.com/ Mateusz Janeczko został wypożyczony z z Podbeskidzia Bielsko-Biała do Kotwicy Kołobrzeg.

Janeczko został wypożyczony z bielskiego klubu do Kotwicy na rok. 21-letni pomocnik w swojej przygodzie z piłką reprezentował barwy: Podbeskidzia Bielsko-Biała, Chrobrego Głogów, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza oraz Bytovii Bytów. Rundę wiosenną spędził w pierwszoligowcu z Bytowa, gdzie na zapleczu Ekstraklasy rozegrał cztery spotkania.
piłka nożna / I liga Bengoro - 24.07.2016 11:24
Błękitni odpadli z Pucharu Polski
autor: yatamankaBłękitni Stargard przegrali z Drutex-Bytovią Bytów 1:2 w I rundzie Pucharu Polski.

Stargardzianie od początku spotkania konstruowali akcje ofensywne. W 18. minucie objęli prowadzenie po rzucie wolnym wykonywanym przez Wojciecha Fadeckiego. Bramkarz gości nie miał szans przy precyzyjnym uderzeniu zawodnika gospodarzy w okienko. Przyjezdni starali się odrobić straty, ale na posterunku był Przemysław Wróbel. Na bramkę miejscowych strzelali Surdykowski i Wróbel, bez skutku. W doliczonym czasie pierwszej połowy Liśkiewicz sfaulował Mandrysza w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki dla zespołu prowadzonego przez Tomasza Kafarskiego był Łukasz Wróbel.