piłka nożna / I liga
piłka nożna / I liga royal447 - 29.08.2014 22:18
VI kolejka I ligi
Przed nami szósta seria gier w I lidze. Po pięciu seriach gier na czele niespodziewanie znajdują się Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Stomil Olsztyn. Wyspiarze jak na razie zdobywają średnio punkt na mecz. Ostatnio opuściło ich jednak szczęście i tracą oczka w końcówkach spotkań. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji oraz komentowania występów Floty Świnoujście w I lidze. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / I liga royal447 - 31.08.2014 21:34
Flota wygrywa w domu
autor: Pezet Pierwszy w tym sezonie mecz u siebie wygrali Wyspiarze. Świnoujścianie pewnie pokonali Sandecję Nowy Sącz 2:0. Flota mogła wygrać wyżej, ale przyjezdnych przed pogromem uratował Marek Kozioł. Golkiper Sandecji obronił m.in. rzut karny egzekwowany przez Daniela Bruda. Mimo pozasportowych kłopotów w klubie, zespół Tomasza Kafarskiego na boisku ciągle udowadnia, że zasługuje na grę w pierwszej lidze.
piłka nożna / I liga royal447 - 30.08.2014 22:03
Goście z daleka
Po straconych punktach z GKS-em Katowice i Dolcanem Ząbki, świnoujścianie są żądni kompletu oczek. Jutro na własnym boisku zagrają z Sandecją Nowy Sącz, czyli rywalem z dalekiego południa kraju. Obie drużyny w bieżącym sezonie punktują w podobnym stylu. Przed niedzielnym meczem nowosądeczanie wyprzedzają świnoujścian o jedno oczko. Historia wizyt Sandecji na wyspie Uznam przemawia za gospodarzami.
piłka nożna / I liga Bengoro - 30.08.2014 10:04
To nie koniec świata
autor: M. DoroszTydzień po wyborach nowy zarząd klubu na czele z prezes Małgorzatą Dorosz spotkał się z dziennikarzami na konferencji prasowej.

Na początku nie brakowało nawiązań do wspomnianego walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego członków klubu. - Mieliśmy wątpliwości głównie co do przedmiotu zawiązania spółki - mówił sekretarz Floty, Krzysztof Łaciński. - Przedstawiana była tylko jedna osoba do zawiązania spółki: Piotr Gorczak. My chcieliśmy mieć mandat do rozmawiania z innymi kandydatami.
piłka nożna / I liga skryba1213 - 28.08.2014 08:37
Komunikat Zarządu MKS Flota Świnoujście
W dniu 27.08.2014r. odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu MKS Flota Świnoujście, które trwało do późnych godzin wieczornych.

Głównym punktem posiedzenia było omówienie aktualnej sytuacji organizacyjno - finansowej klubu. Sekretarz klubu przedstawił skutki złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości jak również dwa warianty wyjścia z sytuacji, o których mowa w poprzednim komunikacie Zarządu.
autor: M. DoroszWypowiedź Tomasza Kafarskiego po meczu z Dolcanem Ząbki.
- W meczu tym widać było, że obie drużyny miały dla siebie sporo respektu. Dolcan oddał nam inicjatywę w pierwszej połowie, kiedy to my kontrolowaliśmy przebieg spotkania, a oni nastawili się na kontry i czasami było groźnie. W pierwszej połowie raczej nie było klarownych sytuacji, a w drugiej też niewiele działo się pod bramkami, gra była głównie w środku pola, ale jednak to w tej części padły bramki. Po jednej fajnej wymianie podań Grzelak zagrał do Olszara, ten wyszedł na sam na sam, zachował zimną krew i pokonał bramkarza.
piłka nożna / I liga royal447 - 27.08.2014 22:37
Kolejne straty w końcówce
autor: slaskwroclaw.pl Znów końcówka meczu przesądziła o stracie punktów przez Flotę Świnoujście. Kiedy w 87 minucie meczu do bramki Dolcanu trafił Sebastian Olszar, wydawało się, że trzy oczka powędrują na wyspę Uznam. Niestety w 93 minucie gospodarzy uratował Norbert Neumann. Był to kolejny mecz z udziałem Wyspiarzy, który długo rozczarowywał. Emocje znów pojawiły się dopiero w końcowych minutach gry.
piłka nożna / I liga royal447 - 26.08.2014 22:44
Znowu ze starymi znajomymi
Znów z meczem Floty Świnoujście wiąże się trzynastka. Dolcan Ząbki to drugi po GKS-ie Katowice rywal, z którym Wyspiarze nieprzerwanie rywalizują od początku występów w I lidze. Świnoujścianie punktują jak na razie w kratkę. Ostatnio w głupi sposób stracili cenny komplet punktów na własnym boisku. Porażka z Gieksą bez wątpienia rozczarowała. Teraz formę Wyspiarze sprawdzą w Ząbkach. Dolcan jak na razie nie zaznał smaku porażki, a grał z Arką czy Termaliką.