ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 16.10.2014 12:24
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa krab - 18.10.2014 12:02
20% rabatu w Football Elite
autor: adaskoByło wielkie otwarcie, były bilety na mecze reprezentacji Polski z Niemcami i ze Szkocją, a teraz do końca października klienci otrzymują 20-procentową kartę rabatową.
Nowy salon FOOTBALL ELITE (ul. Boh. Warszawy 34 w Szczecinie) został otwarty w ramach obchodów 20-lecia firmy AMBERSPORT. To właśnie tam piłkarze mają możliwość zapoznania się z nowymi trendami i technologiami współczesnego futbolu. Można się też zapoznać z najnowszymi modelami obuwia, odzieży, akcesorii i sprzętu dla bramkarzy.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa krab - 09.10.2014 12:03
Nowy salon na 20-lecie Amber-Sport
Z okazji 20-lecia, firma Amber-Sport w piątek, 10 października 2014 otwiera nowy salon przy ulicy Bohaterów Warszawy 34.
Spośród wszystkich, którzy w tym dniu dokonają zakupu w nowym salonie, około godziny 18.00 zostaną rozlosowane dwa bilety na mecz Polska-Niemcy, które zostaną wręczone przez zawodników Pogoni Szczecin. Natomiast spośród osób, które dokonają zakupu do poniedziałku, 13 października 2014, w tym dniu około godziny 18.00 zostaną rozlosowane dwa bilety na mecz Polska-Szkocja.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 09.10.2014 07:39
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa arbiter78 - 03.10.2014 19:55
Wyznaczono pary następnych rund
Wydział Gier i Ewidencji ZZPN wyznaczył pary IV Rundy Pucharu Polski ZZPN - regionu szczecińskiego oraz drabinki 1/8 i 1/4 PP.
Termin rozegrania spotkań IV rundy - 30.11.2014 r. (niedziela) godz. 13:00.
Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkań w dniu 29.11.2014 za zgodą przeciwnika.

piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 02.10.2014 17:30
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 25.09.2014 07:40
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Kawaler - 23.09.2014 14:41
Grają o puchar
W najbliższe trzy dni (23, 24 i 25 września) rozegrane zostaną spotkania o Puchar Polski zarówno ten ogólnopolski jaki regionalne eliminacje do przyszłorocznych rozgrywek.
W rozgrywkach pod egidą PZPN dobrnęliśmy do drugiej rundy a w niej Flota jako jedyny zespół będzie mogła zagrać na własnym boisku. Rywalem Świnoujścian będzie nie byle kto bo rewelacyjny beniaminek ekstraklasy GKS Bełtchatów.
Natomiast szczecińska Pogoń uda się do Ząbek, gdzie zmierzy się z miejscowym Dolcanem. Błękitni Stargard Szczeciński będą próbowali pomścić Kotwicę w Wejherowie mierząc się z jej pogromcą tj. miejscowym Gryfem.
Na szczeblu ZZPN i KOZPN dojdzie do spotkań trzeciej rundy, do boju przystąpią drużyny z czwartej ligi.

Wszystkie pary Pucharu Polski PZPN

Wszystkie pary Pucharu Polski ZZPN

Wszystkie pary Pucharu Polski KOZPN
        starsze newsy   
 
B klasa Szczecin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Gardominka/Polonia II Mechowo 7 14 4 2 1 22 / 17
2.  Bizon Cerkwica 5 13 4 1 0 22 / 5
3.  Muszkieter Trzebiatów 6 9 2 3 1 13 / 11
4.  Bałtyk Międzywodzie 6 4 1 1 4 21 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Orkan II Suchań 7 21 7 0 0 22 / 7
2.  Saturn Szadzko 7 16 5 1 1 30 / 10
3.  Sparta Skalin 7 13 4 1 2 19 / 17
4.  Vitkowia Witkowo 7 12 4 0 3 24 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Aquila Szczecin 8 24 8 0 0 36 / 4
2.  Rybak Wełtyń 7 15 5 0 2 19 / 13
3.  Leśnik Kliniska 7 13 4 1 2 15 / 12
4.  Bonus Rzepnowo 7 11 3 2 2 15 / 14
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Błękitni Sarnik 7 19 6 1 0 20 / 4
2.  Orzeł II Bierzwnik 7 18 6 0 1 25 / 11
3.  Iskra Warszyn 7 15 5 0 2 43 / 9
4.  Piast II Karsko 8 13 4 1 3 29 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 5 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Czarni Czerników 8 20 6 2 0 32 / 14
2.  Pro-Team Żarczyn 8 18 5 3 0 28 / 12
3.  Korona Klępicz 8 18 6 0 2 25 / 8
4.  Błękitni Białęgi 8 16 5 1 2 25 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Olympic Warszkowo 8 17 5 2 1 34 / 14
2.  Kolorowi Rzyszczewo 8 16 5 1 2 19 / 15
3.  Błękitni Tychowo 8 14 4 2 2 23 / 9
4.  Dolina Łętowska 8 9 3 0 5 15 / 25
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Hajka Zegrze Pomorskie 7 18 6 0 1 42 / 11
2.  Husaria Tymień 6 16 5 1 0 25 / 6
3.  Bajgiel II Będzino 7 10 3 1 3 15 / 17
4.  Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno 6 3 1 0 5 7 / 37
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Trawnik Turowo 7 16 5 1 1 27 / 12
2.  Lider Sępolno Wielkie 8 16 5 1 2 25 / 14
3.  Gryf Budowo 8 16 5 1 2 24 / 15
4.  Polonia Stepień 7 10 3 1 3 24 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B klasa Szczecin gr. 1
25-10 Bizon Cerkwica - Zieloni Wyszobór
25-10 Gardominka/Polonia II Mechowo - Muszkieter Trzebiatów

B klasa Szczecin gr. 2
25-10 Dęby Rogowo - Vitkowia Witkowo
25-10 Orzeł II Pęzino - Piast Kolin
25-10 Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin
25-10 Orkan II Suchań - Saturn Szadzko

B klasa Szczecin gr. 3
25-10 Bonus Rzepnowo - Wicher Steklno
25-10 Komarex Komarowo - Leśnik Kliniska
26-10 Gryf Nowielin - Polonia Gryfino
26-10 Rybak Wełtyń - Podlesie Sowno

B klasa Szczecin gr. 4
25-10 Orzeł II Bierzwnik - Gavia II Choszczno
25-10 Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko
25-10 Klon II Krzęcin - Orzeł Żeńsko
26-10 Iskra Warszyn - Piast II Karsko
26-10 Drawa Drawno - Błękitni Sarnik

B klasa Szczecin gr. 5
25-10 Sekwoja Brwice - Błękitni Białęgi
25-10 Korona Klępicz - Czarni Czerników
25-10 Olimpia Troszyn - Sokół Przyjezierze
25-10 Odra Czelin - Zryw Góralice
26-10 Pro-Team Żarczyn - Sokół Różańsko
26-10 Rosnowianka Rosnowo - Tywa Swobnica

B klasa Koszalin gr. 1
26-10 Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo
26-10 Dolina Łętowska - Olympic Warszkowo
26-10 Kolorowi Rzyszczewo - Pogoń Noskowo

B klasa Koszalin gr. 2
26-10 Sokół Lulewice - Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno
26-10 Husaria Tymień - Hajka Zegrze Pomorskie

B klasa Koszalin gr. 3
26-10 Drzewiarz Krosino - Polonia Stepień
26-10 Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Trawnik Turowo
26-10 Gryf Budowo - Lider Sępolno Wielkie

rozegrane mecze:
B klasa Szczecin gr. 1
0:1 - Zieloni Wyszobór - Gardominka/Polonia II Mechowo
6:3 - Gardominka/Polonia II Mechowo - Bałtyk Międzywodzie

B klasa Szczecin gr. 2
1:3 - Sparta Skalin - Orkan II Suchań
3:0 - Piast Kolin - Orzeł Małkocin
6:1 - Saturn Szadzko - Orzeł II Pęzino
1:3 - Vitkowia Witkowo - Ogniwo Dzwonowo

B klasa Szczecin gr. 3
2:0 - Leśnik Kliniska - Rybak Wełtyń
1:7 - Podlesie Sowno - Aquila Szczecin
1:4 - Wicher Steklno - Gryf Nowielin
5:2 - Rybak Wełtyń - Polonia Gryfino

B klasa Szczecin gr. 4
1:8 - Pionier Zwierzyn - Iskra Warszyn
0:4 - Orzeł Żeńsko - Orzeł II Bierzwnik
2:2 - Piast II Karsko - Klon II Krzęcin
0:0 - Błękitni Sarnik - Grom Płonno
3:0 - Gavia II Choszczno - Drawa Drawno

B klasa Szczecin gr. 5
3:0 - Czarni Czerników - Odra Czelin
2:3 - Błękitni Białęgi - Korona Klępicz
0:0 - Sokół Przyjezierze - Sekwoja Brwice
2:0 - Zryw Góralice - Rosnowianka Rosnowo
2:4 - Sokół Różańsko - Olimpia Troszyn
1:1 - Tywa Swobnica - Pro-Team Żarczyn

B klasa Koszalin gr. 1
0:4 - Pogoń Noskowo - Dolina Łętowska
1:3 - Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo
1:2 - Derby Gwiazdowo - Kolorowi Rzyszczewo

B klasa Koszalin gr. 2
8:3 - Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice
4:0 - Bajgiel II Będzino - Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno

B klasa Koszalin gr. 3
3:3 - Polonia Stepień - Gryf Budowo
3:1 - Trawnik Turowo - Lider Sępolno Wielkie
2:2 - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino

 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 21
adi1990 amozebytak
ASUS Bengoro
fafciu22 fankoral
Hutnik81 JuziuStal
karol9 KibiccPias...
krab LokomotivM...
lukipiast Obelus
PonczoCHCL Ru10
Rupek szalik69
Thiago7 verva79
wszechstro...
gości: 1242
statystyki portalu
• drużyn: 2377
• imprez: 72141
• newsów: 54441
• użytkowników: 52380
• komentarzy: 911032
• zdjęć: 598447
• relacji: 28074
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2014 - by ligowiec team
Polityka Cookies