ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 23.10.2014 07:43
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa krab - 18.10.2014 12:02
20% rabatu w Football Elite
autor: adaskoByło wielkie otwarcie, były bilety na mecze reprezentacji Polski z Niemcami i ze Szkocją, a teraz do końca października klienci otrzymują 20-procentową kartę rabatową.
Nowy salon FOOTBALL ELITE (ul. Boh. Warszawy 34 w Szczecinie) został otwarty w ramach obchodów 20-lecia firmy AMBERSPORT. To właśnie tam piłkarze mają możliwość zapoznania się z nowymi trendami i technologiami współczesnego futbolu. Można się też zapoznać z najnowszymi modelami obuwia, odzieży, akcesorii i sprzętu dla bramkarzy.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 16.10.2014 12:24
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa krab - 09.10.2014 12:03
Nowy salon na 20-lecie Amber-Sport
Z okazji 20-lecia, firma Amber-Sport w piątek, 10 października 2014 otwiera nowy salon przy ulicy Bohaterów Warszawy 34.
Spośród wszystkich, którzy w tym dniu dokonają zakupu w nowym salonie, około godziny 18.00 zostaną rozlosowane dwa bilety na mecz Polska-Niemcy, które zostaną wręczone przez zawodników Pogoni Szczecin. Natomiast spośród osób, które dokonają zakupu do poniedziałku, 13 października 2014, w tym dniu około godziny 18.00 zostaną rozlosowane dwa bilety na mecz Polska-Szkocja.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 09.10.2014 07:39
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa arbiter78 - 03.10.2014 19:55
Wyznaczono pary następnych rund
Wydział Gier i Ewidencji ZZPN wyznaczył pary IV Rundy Pucharu Polski ZZPN - regionu szczecińskiego oraz drabinki 1/8 i 1/4 PP.
Termin rozegrania spotkań IV rundy - 30.11.2014 r. (niedziela) godz. 13:00.
Dopuszcza się możliwość rozegrania spotkań w dniu 29.11.2014 za zgodą przeciwnika.

piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa Bengoro - 02.10.2014 17:30
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / B klasa
piłka nożna / B klasa skryba1213 - 25.09.2014 07:40
Grają w B-klasie
www.ligowiec.netW najbliższy weekend rozegrane zostaną kolejne spotkania grup szczecińskich i koszalińskich klas B. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
        starsze newsy   
 
B klasa Szczecin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Gardominka/Polonia II Mechowo 7 14 4 2 1 22 / 17
2.  Bizon Cerkwica 5 13 4 1 0 22 / 5
3.  Muszkieter Trzebiatów 6 9 2 3 1 13 / 11
4.  Bałtyk Międzywodzie 6 4 1 1 4 21 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Orkan II Suchań 7 21 7 0 0 22 / 7
2.  Saturn Szadzko 7 16 5 1 1 30 / 10
3.  Sparta Skalin 7 13 4 1 2 19 / 17
4.  Vitkowia Witkowo 7 12 4 0 3 24 / 21
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Aquila Szczecin 8 24 8 0 0 36 / 4
2.  Rybak Wełtyń 7 15 5 0 2 19 / 13
3.  Leśnik Kliniska 7 13 4 1 2 15 / 12
4.  Bonus Rzepnowo 7 11 3 2 2 15 / 14
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Błękitni Sarnik 7 19 6 1 0 20 / 4
2.  Orzeł II Bierzwnik 7 18 6 0 1 25 / 11
3.  Iskra Warszyn 7 15 5 0 2 43 / 9
4.  Piast II Karsko 8 13 4 1 3 29 / 20
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Szczecin gr. 5 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Czarni Czerników 8 20 6 2 0 32 / 14
2.  Pro-Team Żarczyn 8 18 5 3 0 28 / 12
3.  Korona Klępicz 8 18 6 0 2 25 / 8
4.  Błękitni Białęgi 8 16 5 1 2 25 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Olympic Warszkowo 8 17 5 2 1 34 / 14
2.  Kolorowi Rzyszczewo 8 16 5 1 2 19 / 15
3.  Błękitni Tychowo 8 14 4 2 2 23 / 9
4.  Dolina Łętowska 8 9 3 0 5 15 / 25
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Hajka Zegrze Pomorskie 7 18 6 0 1 42 / 11
2.  Husaria Tymień 6 16 5 1 0 25 / 6
3.  Bajgiel II Będzino 7 10 3 1 3 15 / 17
4.  Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno 6 3 1 0 5 7 / 37
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
B klasa Koszalin gr. 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Trawnik Turowo 7 16 5 1 1 27 / 12
2.  Lider Sępolno Wielkie 8 16 5 1 2 25 / 14
3.  Gryf Budowo 8 16 5 1 2 24 / 15
4.  Polonia Stepień 7 10 3 1 3 24 / 18
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
B klasa Szczecin gr. 1
25-10 Bizon Cerkwica - Zieloni Wyszobór
26-10 Gardominka/Polonia II Mechowo - Muszkieter Trzebiatów

B klasa Szczecin gr. 2
25-10 Orzeł II Pęzino - Piast Kolin
25-10 Ogniwo Dzwonowo - Sparta Skalin
25-10 Orkan II Suchań - Saturn Szadzko
26-10 Dęby Rogowo - Vitkowia Witkowo

B klasa Szczecin gr. 3
25-10 Komarex Komarowo - Leśnik Kliniska
26-10 Gryf Nowielin - Polonia Gryfino
26-10 Rybak Wełtyń - Podlesie Sowno
26-10 Bonus Rzepnowo - Wicher Steklno

B klasa Szczecin gr. 4
26-10 Iskra Warszyn - Piast II Karsko
26-10 Klon II Krzęcin - Orzeł Żeńsko
26-10 Drawa Drawno - Błękitni Sarnik
26-10 Orzeł II Bierzwnik - Gavia II Choszczno
26-10 Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko

B klasa Szczecin gr. 5
25-10 Sekwoja Brwice - Błękitni Białęgi
25-10 Olimpia Troszyn - Sokół Przyjezierze
25-10 Odra Czelin - Zryw Góralice
26-10 Pro-Team Żarczyn - Sokół Różańsko
26-10 Korona Klępicz - Czarni Czerników
26-10 Rosnowianka Rosnowo - Tywa Swobnica

B klasa Koszalin gr. 1
26-10 Derby Gwiazdowo - Błękitni Tychowo
26-10 Dolina Łętowska - Olympic Warszkowo
26-10 Kolorowi Rzyszczewo - Pogoń Noskowo

B klasa Koszalin gr. 2
26-10 Sokół Lulewice - Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno
26-10 Husaria Tymień - Hajka Zegrze Pomorskie

B klasa Koszalin gr. 3
26-10 Drzewiarz Krosino - Polonia Stepień
26-10 Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Trawnik Turowo
26-10 Gryf Budowo - Lider Sępolno Wielkie

rozegrane mecze:
B klasa Szczecin gr. 1
0:1 - Zieloni Wyszobór - Gardominka/Polonia II Mechowo
6:3 - Gardominka/Polonia II Mechowo - Bałtyk Międzywodzie

B klasa Szczecin gr. 2
1:3 - Sparta Skalin - Orkan II Suchań
3:0 - Piast Kolin - Orzeł Małkocin
6:1 - Saturn Szadzko - Orzeł II Pęzino
1:3 - Vitkowia Witkowo - Ogniwo Dzwonowo

B klasa Szczecin gr. 3
2:0 - Leśnik Kliniska - Rybak Wełtyń
1:7 - Podlesie Sowno - Aquila Szczecin
1:4 - Wicher Steklno - Gryf Nowielin
0:0 - Leśnik Kliniska - Podlesie Sowno

B klasa Szczecin gr. 4
2:2 - Piast II Karsko - Klon II Krzęcin
1:8 - Pionier Zwierzyn - Iskra Warszyn
0:4 - Orzeł Żeńsko - Orzeł II Bierzwnik
0:0 - Błękitni Sarnik - Grom Płonno
3:0 - Gavia II Choszczno - Drawa Drawno

B klasa Szczecin gr. 5
3:0 - Czarni Czerników - Odra Czelin
2:3 - Błękitni Białęgi - Korona Klępicz
0:0 - Sokół Przyjezierze - Sekwoja Brwice
2:4 - Sokół Różańsko - Olimpia Troszyn
2:0 - Zryw Góralice - Rosnowianka Rosnowo
1:1 - Tywa Swobnica - Pro-Team Żarczyn

B klasa Koszalin gr. 1
1:3 - Błękitni Tychowo - Olympic Warszkowo
1:2 - Derby Gwiazdowo - Kolorowi Rzyszczewo
0:4 - Pogoń Noskowo - Dolina Łętowska

B klasa Koszalin gr. 2
8:3 - Hajka Zegrze Pomorskie - Sokół Lulewice
4:0 - Bajgiel II Będzino - Spójnia II - Don Bosko Rzepczyno

B klasa Koszalin gr. 3
2:2 - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino
3:3 - Polonia Stepień - Gryf Budowo
3:1 - Trawnik Turowo - Lider Sępolno Wielkie

 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 10
Bengoro david87
krab marian67
martysia michal88sl...
pilkarzMU1... PITO11
Pure zach78
gości: 3437
statystyki portalu
• drużyn: 2378
• imprez: 72146
• newsów: 54482
• użytkowników: 52388
• komentarzy: 911298
• zdjęć: 598466
• relacji: 28089
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2014 - by ligowiec team
Polityka Cookies