siatkówka / Pozostałe rozgrywki
siatkówka / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 13.06.2017 23:56
Oldboje Espadonu Szczecin mistrzami Polski
autor: informacja prasowaOdboje szczecińskiego Espadonu po raz kolejny potwierdzili swoje nietuzinkowe umiejętności siatkarskie.
W Mistrzostwach Polski Odbojów, które rozegrane zostały na parkiecie w Kędzierzynie-Koźlu w kategorii +40 nie mieli sobie równych. W grupie wygrali w dwóch setach pojedynki z Bank Spółdzielczy Jastrzębie Borynia (25:17, 25:25) oraz z OldBoy Głogów (25:16,25:17). W ten sposób w półfinale nasi siatkarze trafili na BestCan-Kaman Volley, z którym problemy pojawiły się tylko w pierwszej partii kończącej się na przewagi. Ale i tu udało się wygrać w dwóch setach 2:0 (37:35, 25:17)
siatkówka / Pozostałe rozgrywki maggi - 09.05.2017 16:02
Maraton Świnoujście na piątkę
autor: ZGKolejny sukces zanotowali siatkarze z MMKS „MARATON” Świnoujście, którzy w dniach 03-07.05.2017 rywalizowali w Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski Kadetów PZPS w Olecku. Zajęli tam piąte miejsce. To wspaniały sukces podopiecznych trenerów Karola Janaszewskiego i Zdzisława Gogola. To także kolejny sukces środowiska siatkarskiego Klubu i Miasta Świnoujście. To również sukces pozostałych szkoleniowców klubu K. Dobka, D. Roszczyka, M. Dobek, itd. a także rodziców, działaczy i sympatyków siatkówki w Świnoujściu i regionie.

Kadeci ze Świnoujścia w tym sezonie rozgrywkowym odnieśli tylko 2 porażki i to właśnie podczas Finałów Mistrzostw Polski. Jedną z nich był mecz grupowy z późniejszym Mistrzem Polski - AZS 2020 Częstochowa. Nasz zespół uległ 2:3 walcząc do samego końca o jak najkorzystniejszy rezultat, który mógł gwarantować grę o medale Mistrzostw Polski.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 02.05.2017 15:36
Szczecinianie tuż za podium MMP
autor: Biuro Prasowe EspadonuW miniony weekend w Legionowie odbył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski. W imprezie wziął udział zespół Espadonu U-23.

Zaczęło się nie najlepiej, ponieważ w sobotnim półfinale nasza drużyna uległa RCS Cerradowi Czarnym Radom (późniejszemu mistrzowi) 0:3. Ekipa z Radomia, wzmocniona plusligowymi graczami, wykorzystała boiskowe doświadczenie i pewnie zwyciężyła bez straty seta. Dużo ciekawiej było za to dzień później, gdy ekipa ze stolicy Pomorza Zachodniego stanęła do walki o brąz.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki Voltair - 25.04.2017 19:08
V Turniej Minisiatkówki Dziewcząt
autor: uks pomorzanieDnia 1-2 kwietnia w Szczecinie odbył się V Międzynarodowy Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt w kategorii czwórek. Zawody zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 48 i UKS Pogodno SP 48 przy współpracy z Zespołem Szkół Salezjańskich oraz UKS Pomorzanie.
Do hali sportowej Zespołu Szkół Salezjańskich, przy ulicy Ku Słońcu przybyło 155 zawodniczek i  24 trenerów z różnych zakątków Polski. W ceremonii otwarcia turnieju uczestniczyli wice prezes ZZPS Zdzisław Gogol, członek zarządu ZZPS i koordynator zachodniopomorskiego SOS-u Jan Staniucha oraz gospodarz obiektu Ksiądz Dyrektor Leszek Zioła. 24 zespoły z 15 miast Polski wprowadzał tradycyjnie szczeciński Gryfuś w tym aktualnego mistrza Polski UKS Bytom, wicemistrza Polski MKS MOS Wieliczkę i brązowego medalistę Energę Gedanię Gdańsk.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 15.04.2017 20:22
Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju

W najbliższy weekend zapraszamy do połczyńskiej hali widowiskowo-sportowej, gdzie rozegrany zostanie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.

siatkówka / Pozostałe rozgrywki mksmieszko - 14.03.2017 20:11
Podsumowanie Turnieju Finałowego PLAS Browar Połczyn Kobiet i Mężczyzn
autor: mksmieszko
W sobotę 11 marca w połczyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano Turniej finałowy Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki Browar Połczyn Kobiet i Mężczyzn.
Organizatorami byli klub MKS Mieszko Połczyn-Zdrój, Gmina Połczyn-Zdrój oraz Browar Fuhrmann w Połczynie-Zdroju.

siatkówka / Pozostałe rozgrywki royal447 - 06.03.2017 12:47
Kubiak zostaje w Japonii
autor: Panasonic Panthers Michał Kubiak nadal będzie występował w Azji. Urodzony w Wałczu siatkarz przedłużył kontrakt z japońskim Panasonic Panthers. 29-latek występuje w Japonii od 2016 roku, po tym jak rozwiązał kontrakt z tureckim Halkbankiem Ankara. Panasonic Panthers zakończyli sezon ligowy. W decydującej fazie rozgrywek zespół wygrało tylko jeden z pięciu meczów i nie będzie walczył o medale.