siatkówka / Pozostałe rozgrywki
siatkówka / Pozostałe rozgrywki flora - 18.01.2017 21:07
Bez niespodzianki, czyli Chemik w ćwierćfinale PP
autor: adaskoOdtwórczynie głównych ról w dzisiejszym spektaklu nie zawiodły. Rozpoczęły od mocnych akcentów w pierwszym akcie widowiska i w podobny sposób zakończyły spotkanie Pucharu Polski z ŁKS-em Commercecon Łódź. W trzech setach i niespełna 70 minutach rozstrzygnęły losy awansu do ćwierćfinału tych rozgrywek.
Wynik nie jest żadnym zaskoczeniem. Murowanym faworytem był dziś Chemik i zadaniu sprostał. A jak zaprezentowały się przyjezdne? Oczekiwaliśmy od zespołu środka Orlen Ligi ambicji i waleczności. Tego nie zabrakło, ale dopiero od drugiego seta. W pierwszym zespół z Łodzi właściwie nie istniał, mimo że rozpoczął spotkanie znakomitym atakiem Ewy Kwiatkowskiej, wieloletniej zawodniczki pierwszoligowego Chemika sprzed lat. ŁKS miał duże problemy w przyjęciu, a co za tym idzie brakowało rozegrania i możliwości tworzenia akcji punktowych. Dzięki temu policzanki ze stoickim spokojem i pewnością siebie konstruowały swoje ataki. To był dobry mecz pod kątem szkoleniowym. Dziewczyny miały okazję sporo bronić i wyprowadzać kontry - mówił po spotkaniu Jakub Głuszak, szkoleniowiec Chemika.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki adasko - 18.01.2017 12:45
Trzeci front - Puchar Polski
autor: Biuro Prasowe Chemika PoliceNa rozgrzewkę przed kolejnym ligowym starciem, a przede wszystkim meczem w Lidze Mistrzyń w przyszłym tygodniu, siatkarki Chemika Police podejmą dziś ŁKS Commercecon Łódź.
Spotkanie zostanie rozegrane w ramach Pucharu Polski. Chemik, jako mistrz także tych rozgrywek, rozpoczyna walkę o obronę zdobytego w ubiegłym roku tytułu od 1/8. A zatem, jeśli zwycięży, znajdzie się już w ćwierćfinale pucharowych zmagań.
O to jednak wcale nie musi być tak łatwo. Po drugiej stronie siatki stanie ekipa środka tabeli z ambicjami gonienia czołówki, co udowodniła ostatnim zwycięstwem nad Tauronem Dąbrowa-Górnicza.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 18.01.2017 08:10
Grają o puchar
Kolejna środa w nowym roku to kolejne mecze siatkówki na najwyższym poziomie. Tym razem nie zagrają Panowie a Panie. Przed nami spotkania 1/8 Pucharu Polski. Chemik Police powalczy w hali Azoty Arena o awans do dalszej rundy z ŁKS-em Łódź.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 11.01.2017 14:53
Kolejna środa w nowym roku to kolejne mecze siatkówki na najwyższym poziomie. Co prawda nie gra Plus Liga, ale przed nami spotkania 1/4 Pucharu Polski, których stawką jest występ do Final Four tych rozgrywek. Espadon Szczecin powalczy o awans w Bełchatowie z miejscową Skrą.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki mksmieszko - 10.01.2017 23:07
III. kolejka PLAS Browar Połczyn - zapowiedź
W niedzielę, 15 stycznia w połczyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrana zostanie III kolejka Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki (PLAS Browar Połczyn) Kobiet i Mężczyzn.

PLAS Browar Połczyn Kobiet -godz. 13:00:
Gryf Arena Gryfice - S.O.S Koszalin
Politechnika Koszalin - ZSP CKU Świdwin
Gimnazjum Czaplinek - Janeczki Resko
siatkówka / Pozostałe rozgrywki pszczolek - 06.01.2017 15:54
Po Pile czas na Pałac i Telekom

Przed nami już piętnasta kolejka siatkarskiej Orlen Ligi. Mistrzynie z Polic po środowym zwycięstwie nad PTPS-em czeka teraz domowe starcie z Pałacem Bydgoszcz a potem ciężka przeprawa w Baku w ramach Ligi Mistrzów.
siatkówka / Pozostałe rozgrywki Kawaler - 05.01.2017 07:56
Zagrają z ŁKS-em
autor: lech0sW środę w siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej dokonano losowania par 1/8 Pucharu Polski Kobiet. Po wycofaniu się bez walki z rozgrywek PSPS Chemika Police, jedynym naszym przedstawicielem zostały Chemiczki z Plus Ligi. 18 stycznia o awans do ćwierćfinału zagra szesnaście drużyn. Policzanki na własnym parkiecie zmierzą się z ŁKS-em Łódź.
W 1/4 finału zwycięzca tej rywalizacji podejmie wygraną drużynę z duetu Wisła Warszawa - PTPS Piła.

Wszystkie pary 1/8 Pucharu Polski Kobiet
siatkówka / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 04.01.2017 20:42
Waleczny Espadon wygrywa w Lubinie
autor: Adam PilarczykSiatkarze ze Szczecina podnieśli się z wyniku 0:2 w setach, odwrócili losy meczu i pokonali w wyjazdowym spotkaniu Cuprum Lubin 3:2.

Dzięki temu zwycięstwu Espadon zapewnił sobie miejsce w ćwierćfinale Pucharu Polski. Obie ekipy mierzyły się już w tym sezonie w rozgrywkach ligowych. Pod koniec października lepsze wrażenie pozostawili po sobie zawodnicy Cuprum, którzy wygrali wtedy w Lubinie bez straty seta. W przypadku meczu o Puchar Polski zdecydowanym faworytem również byli podopieczni Gheorghe Cretu, ale Espadon jechał na ten pojedynek z zamiarem sprawienia niespodzianki.