piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 28.08.2014 22:28
VII kolejka T-Mobile Ekstraklasy
Przed Portowcami długa podróż po punkty. W sobotę szczecinianie na wyjeździe zmierzą się z Górnikiem Łęczna. Najciekawiej w tej kolejce zapowiada się mecz Wisła Kraków - GKS Bełchatów. Obie drużyny obok Górnika Zabrze w tym sezonie jeszcze nie przegrały spotkania. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji oraz komentowania występów Pogoni Szczecin w T-Mobile Ekstraklasie. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 02.09.2014 09:51
Zagrają z RB Lipsk
Pogoń Szczecin w sobotę, 6 września o 13:00 rozegra spotkanie sparingowe z  RB Lipsk.

Mecz sparingowy Portowców odbędzie się w niemieckiej miejscowości Grimma, koło Lipska. Sobotni rywal szczecinian występuje aktualnie w 2. Bundeslidze i po czterech kolejkach zajmuje trzecie miejsce z ośmioma punktami, tyle samo mają punktów dwa pierwsze zespoły. Byki z Lipska mają gorszy bilans bramkowy.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 30.08.2014 23:23
D. Wdowczyk: Defensywa przypominała ser szwajcarski
autor: kogutDariusz Wdowczyk, trener Pogoni Szczecin: Trudno mi opanować nerwy po takiej drugiej połowie. Nic nie wskazywało na porażkę po pierwszych 45 minutach. Mecz w drugiej części się zmienił. Każda akcja w naszym polu karnym to było zagrożenie. Wręcz defensywa przypominała ser szwajcarski. Wystarczyło pokazać się w polu karnym, by zdobyć gola. Gra całej drużyny w defensywie była żenująca w drugiej połowie. Nie będę nikogo oceniać. Drugą połowę całkowicie oddaliśmy. Szybko stracone gole nakręciły Górnika. Nie mogliśmy nad tym w ogóle zapanować.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 30.08.2014 18:08
Robak to za mało
autor: royal447 Tylko do przerwy Portowcy dotrzymywali kroku beniaminkowi rozgrywek. Po przerwie dziurawa jak szwajcarski ser obrona nie sprostała górniczej ofensywie. Dziś szczecinianie stracili cztery gole, w sumie już trzynaście w tym sezonie. Gra w defensywie znów staje się bolączką. Momentami Grzegorz Bonin wręcz kompromitował swoich byłych kolegów.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 29.08.2014 20:05
Przed przerwą na wschód
W długą podróż po punkty udali się Portowcy. Ich sobotnim rywalem będzie beniaminek rozgrywek, Górnik Łęczna. Samolotem do Warszawy, a następnie autobusem do Łęcznej, tak wygląda najdłuższy wyjazd Portowców w tym sezonie. W linii prostej 600 kilometrów do pokonania (samochodem 755). Górnik Łęczna to rywal z którym szczecinianie mieli już okazję mierzyć swoje siły i trzeba przyznać, że na papierze jest to przeciwnik wygodny dla Dumy Pomorza.
piłka nożna / Ekstraklasa KoCuReK - 28.08.2014 20:25
Listowski strzela Norwegii
autor: pogonszczecin.plKolejny dobry mecz rozegrali młodzi Portowcy w Turnieju o Puchar Syrenki. Reprezentanci Polski do lat 17 pokonali Norwegię 3:0, a jedno trafienie zaliczył Marcin Listkowski (na zdjęciu).
Mecz z kadrą Norwegii był półfinałem turnieju. Marcin Listkowski i Kamil Wojtkowski pojawili się na placu gry w 59. minucie meczu. Ten pierwszy trafił do siatki 13 minut później. W piątek o godzinie 16. odbędzie się finał turnieju rozgrywanego w podwarszawskich miejscowościach. Polacy zmierzą się w nim ze Szwecją. Wcześniej reprezentanci naszego kraju wygrali z Łotyszami 1:0 po golu Kamila Wojtkowskiego.
piłka nożna / Ekstraklasa krab - 27.08.2014 18:23