piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 28.11.2020 01:29
W Zabrzu znów bez punktów
Duma Pomorza nie poprawiła bardzo słabego dorobku występów w Zabrzu. Emocjonujące widowisko zakończyło się wygraną Górnika 2:1, choć nie obyło się bez co najmniej jednego poważnego błędu arbitra głównego. Mecz obiecująco rozpoczęli goście. Sebastian Kowalczyk posłał płaskie podanie w pole karne, gdzie tor lotu piłki przeciął Przemysław Wiśniewski. Szczęśliwie dla miejscowych czujny między słupkami był ich bramkarz. W odpowiedzi zza pola karnego uderzył Bartosz Nowak. Dante Stipica dobrze odbił jego strzał do boku. W 16. minucie kibice obejrzeli pierwszą bramkę w Zabrzu. Wszystko stało się za sprawą rzutu rożnego dla Pogoni.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 27.11.2020 01:10
Przed szansą na podium
Czternastokrotni mistrzowie Polski będą kolejnym ligowym rywalem Pogoni Szczecin. Stawką piątkowej potyczki w Zabrzu będzie trzecia lokata na podium. Portowcy wracają do gry o punkty w PKO Ekstraklasie. Tydzień temu Duma Pomorza po bardzo słabym spotkaniu zapewniła sobie awans do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Portowcy dopiero po konkursie rzutów karnych wyeliminowali Wisłę Płock. Na kolejne emocje w pucharze trzeba poczekać do przyszłego roku i trzeba skoncentrować się na punktowaniu w lidze.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 20.11.2020 16:03
Pogoń gra dalej
autor: Magdalena Grzeszkowiak /maggi/ Pogoń Szczecin awansowała do 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Dopiero po rzutach karnych poznaliśmy zwycięzcę spotkania w Płocku. To Nafciarze rozwiązali worek z bramkami w piątkowym pojedynku. W 18. minucie koszmarny błąd defensywy Pogoni na gola zamienił Mateusz Lewandowski. Duma Pomorza wyrównała jeszcze przed przerwą. Wszystko za sprawą faulu na Adrianie Benedyczaku, za który Portowcy otrzymali jedenastkę. Tę na bramkę pewnie zamienił Kamil Drygas.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 17.11.2020 16:53
Kozłowski zostaje w Pogoni
autor: pogonszczecin.pl W poniedziałek wieczorem w mediach pojawiła się informacja łącząca Kacpra Kozłowskiego z Legią Warszawa. - Nie ma tematu, Kacper nie odchodzi z Pogoni - komentuje krótko szef pionu sportowego Pogoni Dariusz Adamczuk. - Już dotąd miał dużo propozycji z klubów zagranicznych, ale on chce zdobyć coś z klubem i zagrać na nowym stadionie.
piłka nożna / Ekstraklasa WpV - 10.11.2020 05:10
Benedyczak daje Pogoni remis
autor: MeW rozegranym awansem meczu 10. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Pogoń Szczecin niespodziewanie zremisowała na własnym stadionie z plasującym się w dole stawki Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1.

Goście objęli prowadzenie w pierwszej połowie za sprawą Kamila Bilińskiego, w drugiej odsłonie do wyrównania doprowadził 20-letni Adrian Benedyczak, dla którego było to premierowe trafienie na boiskach ekstraklasy.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 08.11.2020 21:11
Najlepsi kontra najsłabsi
Poniedziałek przyniesie mecz najlepszej z najsłabszą defensywą w lidze. Pogoń Szczecin na własnym boisku zagra pierwszą potyczkę z beniaminkiem w tym sezonie. Rywalem Dumy Pomorza będzie Podbeskidzie Bielsko-Biała. To zespół, który wraca na salony po czterech latach przerwy i spadku w dramatycznych okolicznościach. Na ten moment bielszczanie to jedna z najsłabszych drużyn w lidze. Górale uzbierali tylko pięć punktów, a ich największą bolączką jest gra w obronie.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 04.11.2020 11:33
Ruszył demontaż krzesełek na trybunie północnej
To historyczny moment związany z budową nowego Stadionu Miejskiego w Szczecinie. Rozpoczął się demontaż krzesełek z trybuny północnej.

Demontaż krzesełek oznacza, że rozpoczyna się kolejny, ważny etap inwestycji. Już wkrótce wraz z krzesełkami zniknie stara, wysłużona trybuna północna stadionu. Po zdemontowaniu siedzisk, zostaną one zinwentaryzowane i poddane ocenie w kontekście ich ponownego wykorzystania. Wykonawcą inwestycji jest Konsorcjum: Stadion Szczecin Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Sp. J. Nadzór sprawuje Spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie.
piłka nożna / Ekstraklasa skryba1213 - 04.11.2020 11:30
Nowe terminy meczów z Wisłą i Podbeskidziem
Departament Logistyki Rozgrywek zaktualizował terminarz 9. i 10. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, uwzględniając plany transmisyjne Canal+ i TVP oraz aktualną sytuację epidemiczną.

W przypadku Pogoni Szczecin zmiany dotyczą dwóch spotkań. Portowcy zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała w najbliższy poniedziałek, 9.11., a z Wisłą Płock w czwartek, 19.11. Aktualizacja terminów dotyczy pięciu meczów w 9. kolejce oraz trzech meczów w 10. kolejce. Dwa spotkania 10. kolejki zostaną rozegrane awansem 7 i 9 listopada. Na późniejszy termin przełożono także mecz Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław.

Kolejka 9
Czwartek 2020-11-19: Wisła Płock - Pogoń Szczecin - 20:30 CANAL+ SPORT

Kolejka 10
Poniedziałek 2020-11-09: Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała - 18:00 CANAL+ SPORT