pszczolek
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 31.10.2014 01:44
Powiedzieli po meczu
autor: KoGut Henning Berg, Legia Warszawa: - To był dobry mecz, który powinniśmy wygrać wyżej, a przede wszystkim rozstrzygnąć go już przed dogrywką, bo mieliśmy ku temu bardzo dużo sytuacji. Remis, który utrzymywał się tak długo, był dla Pogoni szczęśliwym wynikiem, który nas trochę krzywdził. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak moja drużyna zaprezentowała się pod względem przygotowania fizycznego. Te dodatkowe trzydzieści minut można potraktować jak ekstra trening.W dogrywce na szczęście nie musieliśmy dużo biegać, bo szybko strzeliliśmy gola, a Pogoń była już bardzo zmęczona.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 31.10.2014 00:35
Sił nie wystarczyło
autor: KoGut Nie zdołali sprawić niespodzianki Portowcy w Warszawie. Co prawda szczecinianie napsuli sporo krwi Legionistom, ale po dogrywce pożegnali się z rozgrywkami o Puchar Polski. Szkoleniowiec Pogoni dał możliwość pokazania się zawodnikom, którzy w ostatnim czasie częściej przesiadywali na ławce rezerwowych. W bramce cały mecz rozegrał Dawid Kudła, a w polu szanse dostali m.in. Mateusz Matras czy Jakub Bąk. Niestety Portowcy tylko w pierwszej połowie dotrzymywali kroku Wojskowym. Po przerwie i niemal do końca dogrywki szczecinianie nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką Legii. Mecz w stolicy z urazem zakończył Patryk Małecki.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 30.10.2014 11:57
Przeszkoda do ćwierćfinału
Już dziś poznamy ostatnich ćwierćfinalistów Pucharu Polski. Na drodze Dumy Pomorza stanie mistrz Polski, Legia Warszawa. W opinii bukmacherów zdecydowanym faworytem czwartkowego meczu są Wojskowi. Trudno się z tym nie zgodzić. Może jednak Portowcy pokuszą się o niespodziankę, i tak jak wczoraj w Anglii Newcastle United odprawiło z kwitkiem aktualnego mistrza kraju Manchester City, tak oni wyeliminują Legionistów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45, a transmisję na żywo przeprowadzi stacja Polsat Sport.
piłka nożna / Ekstraklasa Bengoro - 28.10.2014 16:39
Jan Kocian pierwszym trenerem Pogoni Szczecin
autor: aszefPogoń Szczecin informuje, że od dziś Ján Kocian oficjalnie pełni rolę I trenera.

Komisja Techniczna Polskiego Związku Piłki Nożnej wysłuchała wyjaśnień klubu, a następnie pozytywnie zaopiniowała możliwość zatrudnienia Jána Kociana na stanowisku I trenera Pogoni Szczecin. W praktyce oznacza to, że od pucharowego meczu z Legią Warszawa słowacki szkoleniowiec będzie już mógł wykonywać swoje obowiązki jako I trener, a jego asystentem będzie Maciej Stolarczyk. Zarząd Klubu chciałby podziękować Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za pomoc w szybkim wyjaśnieniu sytuacji.
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 28.10.2014 15:41
Lisowski odchodzi z Pogoni
autor: Artur Szefer Tomasz Lisowski nie jest już obrońcą Pogoni Szczecin. 29-letni piłkarz rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.

Defensor miał być wzmocnieniem lewej strony bloku obrony, ale jego szanse na zaistnienie w zespole przekreśliła kontuzja. W Dumie Pomorza wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach, w sumie na boisku przebywał 113 minut. Tomasz Lisowski do Pogoni trafił na początku tego sezonu. Wcześniej występował m.in. w Koronie Kielce, Widzewie Łódź czy Amice Wronki.
piłka nożna / Ekstraklasa krab - 27.10.2014 21:52
Zrób zakupy, idź na Pogoń
W nowo otwartym salonie Amber Sport, FOOTBALL ELITE za zakupy o wartości min. 200 zł można zgarnąć bilety na mecze Pogoni Szczecin u siebie z Legią Warszawa, Podbeskidziem Bielsko-Biała i Koroną Kielce.

Bilety można wybierać spośród sektorów 7-14.

artykuł sponsorowany
piłka nożna / Ekstraklasa royal447 - 27.10.2014 16:22
Znowu z Lechem
Kolejny sparing z poznańskim Lechem rozegra zespół Dumy Pomorza. Mecz zostanie rozegrany 15 listopada o godzinie 12. Ostatnia sparingowa potyczka tych drużyn miała miejsce 11 października również we Wronkach. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.
piłka nożna / Ekstraklasa paulinus - 26.10.2014 10:53
Zwycięstwo z nowym trenerem
autor: kaczmarek foto
Piłkarze Pogoni Szczecin pod wodza nowego trenera Jana Kociana pokonali na własnym boisku Cracovię Kraków. Pogoń była zespołem lepszym, ale goście też stworzyli swoje sytuacje. Dobre spotkanie zagrał w końcu Radosław Janukiewicz, który kilkakrotnie wobec słabej postawy obrony ratował swój zespół przed stratą bramki.