inne / inne sporty Bengoro - 24.12.2020 13:50
To już czternaste święta Bożego Narodzenia, które spędzamy razem. Składamy tradycyjne życzenia - 'zdrowych, wesołych', powrotu na trybuny na stadionach od Ekstraklasy do b-klasy oraz sprofilowane pod naszych użytkowników - bezkontuzyjnych świąt.

Redakcja portalu Ligowiec.net życzy Wam spełnienia wszystkich marzeń.
inne / p3ywanie
inne / p3ywanie paulinus - 21.12.2020 10:40
Dwa medale Zaborowskiego
autor: archiwum prywatne Filip ZaborowsW Olsztynie odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Pływaniu. Po dwóch latach przerwy złoty medal na dystansie 800 metrów stylem dowolnym wywalczył Filip Zaborowski, zawodnik MKP Szczecin. - W finale 800m stylem dowolnym zajmuje pierwsze miejsce z czasem 7:46,12 ! Jest 5 wynik w mojej karierze i najlepszy uzyskany czas od 2017 roku 💪🏽.
Całe mistrzostwa kończę z dorobkiem jednego złotego i jednego srebrnego medalu! Cieszę się, że po 2 latach przerwy wracam na najwyższy stopień podium 😁. Smak złota jest nie do zastąpienia 🔥😍
.[pisownia oryg.]- napisał na swoim fejsbuku Zaborowski.
inne / p3ywanie paulinus - 09.12.2020 08:57
Medale niepełnosprawnych pływaków
autor: ksi start szczecinW dniach 4-6 grudnia w Gorzowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych. KSI Start Szczecin reprezentowało 5 zawodników i 3 zawodniczki. Łącznie nasi pływacy zdobyli 8 medali ( 2 złote, 4 srebrne i 2 brązowe).
Złote medale: Krzysztof Lechniak w grupie S 1-4 i Frankiewicz Grzegorz w grupie S-8
Srebrne medale: Krzysztof Lechniak na 200 m stylem dowolnym, Nikola Lisiak na 400 m stylem dowolnym, Natalia Czarnuch w grupie S 1-4, Ewa Skowron w grupie S 5-6
inne / inne sporty paulinus - 07.12.2020 10:03
Nowicki wicemistrzem Polski
Adam Nowicki (MKL Szczecin) został wicemistrzem Polski w Maratonie. Podczas zawodów, które odbyły się w niedzielę w Oleśnie szczecinianin uległ tylko Kamilowi Jastrzębskiemu z Kraśnika, tracąc do zwycięzcy 47 sekund. Trzeci na mecie wyścigu na nieco ponad 42 kilometry był Kamil Karbowiak (LZS KL Kotwica Brzeg).
inne / inne sporty Musachi - 04.12.2020 14:51
Samuraj Cup przed nami
W sobotę 5 grudnia 2020r. w Szczecinie odbędzie się 'Samuraj Cup', XXII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego w Karate Olimpijskim, organizowana przez Klub Karate Samuraj i UKS Polsko-Amerykańskich Szkół.
Turniej odbędzie się w Hali Sportowej MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b. Rozpoczęcie Turnieju jest zaplanowane na  godzinę 10.00.

inne / lekka atletyka
inne / lekka atletyka paulinus - 01.12.2020 11:03
Kaczyńska Mistrzynią Polski
autor: loola1991Paulina Kaczyńska (WMLKS Pomorze Stargard) została Mistrzynią Polski w Biegach Przełajowych na 4 kilometry. Zawody odbyły się w Kwidzyniu. Biegaczka pokonała dystans w czasie 12:42. Druga na mecie była Beata Topka (12:45) a trzecia Sylwia Indeka (12:52). Na dystansie 3 kilometrów drugie miejsce zajęła Anna Hrycyk (KMKL Sztorm Kołobrzeg).
inne / inne sporty paulinus - 23.11.2020 19:10
Daria Parada Mistrzynią Europy
Dwukrotnie w niedzielny wieczór rozbrzmiał Mazurek Dąbrowskiego w hali w czarnogórskiej Budvie - Mistrzyniami Europy Juniorek w boksie zostały Alexas Kubicki (51 kg, Carbo Gliwice) i Daria Parada (75 kg, Skorpion Szczecin). W pojedynkach finałowych obie reprezentantki Biało-Czerwonych wygrały z Rosjankami - Alexas Kubicki z Anastazją Kirienko, a Daria Parada z Margaritą Zujewą, mając rywalkę liczoną w drugiej rundzie. Daria Parada pokonała Rosjankę Zujewą także przed 2 laty w walce o złoto ME kadetów. W Budvie pięściarka Skorpiona miała liczoną także półfinałową przeciwniczkę Ukrainkę Raisę Piskun.
inne / inne sporty paulinus - 23.11.2020 18:52
Medale rozdane
autor: AR BonoDamian Durkacz (63 kg) i Oskar Safarian (+91 kg) zdobyli złote medale dla Concordii Knurów, a Bartosz Gołębiewski (75 kg) i Daniel Adamiec (81 kg) - dla RUSHH Kielce podczas gali finałowej 91 Indywidualnych Mistrzostw Polski Seniorów w Wałczu. Po tytuły sięgnęli też m.in. Dominik Kida (69 kg, RKB Wisłok Rzeszów) i Mateusz Bereźnicki (91 kg, BKS Skorpion Szczecin).