pszczolek
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 18.02.2018 19:48
Sandra Spa Pogoń odrobiła ligowe braki, ale z Górnikiem przegrała
autor: cubajdukW spotkaniu 19. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn NMC Górnik Zabrze pokonał Sandra Spa Pogoń Szczecin 30:21. Oba zespoły nadrobiły zaległości. Ekipa ze Śląska umocniła się na 2. lokacie w swojej grupie.

Sandra Spa Pogoń udała się na Śląsk tuż po dwumeczu przeciwko Azotom Puławy. Jak mówił w wywiadzie Dawid Krysiak, tamte spotkania zostawiły pewien ślad u szczecinian. Górnik zaś ostatni pojedynek w lidze rozegrał 13 lutego i, co więcej, nie musiał opuszczać Zabrza.
piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 18.02.2018 10:46
Ruch pokonany. Pogoń pewna gry o mistrzostwo Polski
W meczach przeciwko Ruchowi Chorzów zawodniczki SPR Pogoni Szczecin poprawiły swoje statystyki. W 19. kolejce PGNiG Superligi kobiet zgodnie z przewidywaniami pokonały bowiem ekipę prowadzoną przez Jarosława Knopika 33:20. SPR Pogoń swój plan na ten mecz zaczęła realizować od pierwszego gwizdka zawodów. Już po 30 minutach szczecinianki miały 8 bramek więcej (18:10). Tym razem skutecznością błysnęła Chorwatka Valentina Blažević, która zdobyła 7 bramek, z czego 3 dołożyła dzięki dobrze wykonanym rzutom karnym.
piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 18.02.2018 08:25
Coraz trudniejsza sytuacja Gwardii
autor: art15Podopieczni Piotra Stasiuka doznali wysokiej porażki w wyjazdowym meczu z Polskim Cukrem Pomezania Malbork 20:37. Najskuteczniejszym zawodnikiem Gwardii był Patryk Kiciński, który zdobył 6 bramek, zaś dla Polskiego Cukru najwięcej goli zdobył Mateusz Kopyciński, który rzucił 12 trafień.

Spotkanie rozpoczęło się dobrze dla koszalinian, którzy w drugiej minucie po golu Krzysztofa Karnacewicza prowadzili 2:1. Następnie trwała wyrównana walka do dziesiątej minuty, w której gospodarze prowadzili 5:4. Niestety w kolejnych minutach na parkiecie rządzili gracze z Malborka, którzy w 20 minucie prowadzili 10:6. W końcówce pierwszej połowy przewaga Polskiego Cukru jeszcze się powiększyła. Do przerwy Gwardia przegrywała 8:17.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 18.02.2018 08:10
Koniec serii zwycięstw akademiczek
Energa AZS Koszalin przegrała w Lublinie z liderem Superligi kobiet MKS-em Perła Lublin 24:31. Porażka przerwała serię pięciu kolejnych wygranych zespołu z Pomorza Środkowego.

Spotkanie bardzo dobrze rozpoczęło się dla koszalinianek, które po trafieniach Moniki Michałów i Romany Roszak prowadziły 2:0. Następnie gospodynie już w 6 minucie doprowadziły do remisu 3:3.

Podopieczne Anity Unijat w kolejnych minutach zaskoczyły gospodynie trafiając cztery bramki z rzędu, co dało prowadzenie 7:3. Akademiczki utrzymywały prowadzenie do 26 minuty.
piłka ręczna / Superliga kobiet Bengoro - 17.02.2018 12:21
SPR Pogoń faworytem?
SPR Pogoni Szczecin w meczu przeciwko KPR Ruchowi Chorzów znów przypadnie rola murowanego faworyta.

Wskazuje na to nie tylko ligowa tabela, ale i wyniki rywalizacji naszych zawodniczek ze śląskim klubem choćby tylko w tym sezonie. Jak do tej pory mierzyliśmy się już dwukrotnie - raz w lidze i raz w 1/8 finału Pucharu Polski. Za każdym razem szczecinianki rzucały przeciwniczkom ponad 40 bramek. Przed zbyt pochopnym potraktowaniem rywalek przestrzega jednak Valentina Blažević. - Gramy na wyjeździe, więc musimy być bardziej skupione - mówi Chorwatka.
piłka ręczna / I liga mężczyzn pszczolek - 17.02.2018 10:31
18. kolejka pierwszej ligi
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie w Malborku.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn pszczolek - 17.02.2018 10:27
Pogoń w Zabrzu
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne mecze Superligi mężczyzn. Jedyny nasz przedstawiciel na tym szczeblu szczypiorniaka, tj. Sandra Spa Pogoń Szczecin zagra na wyjeździe w Zabrzu.
piłka ręczna / Superliga kobiet Bengoro - 16.02.2018 10:32