skryba1213
piłka ręczna / Superliga mężczyzn
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 15.10.2019 11:17
Jeśli nie Zagłębie Lubin, to może Chrobry Głogów?
Nie udała się wyprawa Sandra Spa Pogoni Szczecin do Lubina. Portowcy nie zdobyli terenu i nie dopisali sobie dodatkowych 3 punktów, choć istniała na to bardzo duża szansa. Przez lwią część spotkanie szczecinianie prowadzili w meczu kilkoma bramkami. W najbliższą środę (16 października) podejmą kolejnego przedstawiciela Dolnego Śląska. Przy ul. Twardowskiego 12 b Pogoń podejmie Chrobrego Głogów, z którym ma całkiem miłe wspomnienia i coś sobie do udowodnienia.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 13.10.2019 16:41
Pogoń przegrała z Zagłębiem, choć nie musiało tak być
autor: /meWyprawa na Dolny Śląsk zakończyła się porażką Sandra Spa Pogoni. Szczecinianie mogli jednak sięgnąć po kolejne trzy punkty w Lubinie, zwłaszcza, że po pierwszych 30 minutach boiskowe wydarzenia pokazywały, że wygrana po regulaminowym czasie jest jak najbardziej w zasięgu zawodników Rafała Białego. Tablica świetlna wskazywała bowiem rezultat 16:11. Duża w tym zasługa formacji defensywnej. Przez ponad 11 minut Portowcy nie dali sobie wbić żadnej bramki. Wszystko odmieniło się w drugiej połowie. Jeszcze raz sprawdziło się powiedzenie, że mecz nie trwa 30 minut, a 60 i koncentrację trzeba zachować do samego końca.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.10.2019 15:25
Zwycięstwo KPR
autor: KPR GRYFINODo Torunia przybyliśmy w 12-osobowym mocnym składzie. Na miejscu byliśmy dopiero o 12:30 i mieliśmy raptem 20 minut na rozgrzewkę. Mecz od początku gospodarzom układał się pod ich dyktando, aż do 20 minuty prowadzili z nami jedną, dwiema bramkami. W 25 minucie nasz zespół zdołał wyrównać i na przerwę schodził z jednobramkową przewagą 13-14. W przerwie meczu, trener Arkadiusz Augustyniak, przeprowadził z zawodnikami bardzo męską rozmowę, co dało efekty w II Połowie. Wyszliśmy naładowani pozytywną energią i już do samego końca meczu spokojnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania ostatecznie wygrywając mecz 32:23 💪🤾‍♂️🔥😍

piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 10.10.2019 11:00
Pogoń zagra o przedłużenie serii na Dolnym Śląsku
autor: cubajdukPrzed Sandra Spa Pogonią Szczecin trudny wyjazd na Dolny Śląsk. W Lubinie podopieczni Rafała Białego staną do walki o ligowe punkty z tamtejszym Zagłębiem.
Miedziowi to drużyna, która plasuje się w tabeli PGNiG Superligi Mężczyzn tuż nad Portowcami. Ewentualna wygrana sprawi, że zespoły zamienią się miejscami w stawce. Co więcej, naszym szczypiornistom będzie już bardzo blisko dostania się do czołowej ósemki.

Przypomnijmy, że to już siódma kolejka w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 09.10.2019 21:43
Wzmocnienia w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOKolejny dzień, kolejne dobre wiadomości. Jakoś ostatnio to słoneczko bardzo mocno świeci nad naszą drużyna w Gryfinie.

Drodzy Państwo z olbrzymią przyjemnością informujemy, iż od dnia dzisiejszego naszą drużynę reprezentować będzie na zasadzie rocznego użyczenia z Klubu MKS CKS SMS Szczecin - dwóch bardzo zdolnych, młodych i głodnych gry w drużynie seniorskiej 18-latków,a są nimi : Kuba Bujnowski i Jakub Słodkowski. Panowie pochodzą z Koszalina i są wychowankami naszej zaprzyjaźnionej od wielu lat drużyny 1-Ligowej - KSPR Gwardia Koszalin.
piłka ręczna / II liga kobiet
piłka ręczna / II liga kobiet kempes7 - 06.10.2019 17:57
Zwycięskie otwarcie MKS-u Kusego Szczecin w Sianowie
autor: Oskar BłaszkowskiMKS Kusy Szczecin w swoim pierwszym meczu w II lidze odniósł premierowe zwycięstwo. Rywalizował w Sianowie z UKS-em Morskim. Spotkanie skończyło się wynikiem 23:19 na korzyść teamu prowadzonego przez duet trenerski: Barbara Bielecka - Magdalena Michniewicz. Świetne zawody zaliczyła urodzona 26 listopada 2001 roku rozgrywająca Wiktoria Stefaniak - autorka aż 11 celnych rzutów w tych zawodach. Na zdjęciu Katarzyna Zimny, bramkarka Kusego, a wcześniej także SPR-u Pogoni Szczecin, z którą zadebiutowała już w PGNiG Superlidze Kobiet.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 06.10.2019 15:49
Rafał Biały po thillerze z MMTS-em Kwidzyn: Siwieję powoli
autor: cubajdukSandra Spa Pogoń wygrała 27:24 z MMTS-em Kwidzyn, choć gdyby skończyło się odwrotnym wynikiem, nikt nie miałby tutaj większych pretensji. Po prostu szczecinianie popełniali dużo błędów. Ale ostatecznie popełnili ich mniej niż ich przeciwnicy. Bardzo dużo dobrego zebrał po zawodach bramkarz Anton Terekhof. Jednak szkoleniowiec Rafał Biały w swoim stylu, nie wyróżnił nikogo.

- Nie ma tutaj bohaterów tego spotkania. Mateusz Gawryś bardzo dobrze bronił w pierwszej połowie. W drugiej wyszedł Anton. To jest gra błędów - stwierdził. Więcej w materiale poniżej.
piłka ręczna / Superliga mężczyzn kempes7 - 05.10.2019 21:57
Kapitalna promocja piłki ręcznej. Pogoń po horrorze ograła MMTS
autor: Kuba HajdukKonia z rzędem temu, kto przewidział zwycięzcę tego meczu, a jeszcze większa chwała, kto przypuszczał, że spotkanie Sandra Spa Pogoni z MMTS-em Kwidzyn będzie miało tak dramatyczny przebieg. W 6. kolejce szczecinianie po zrywie z końcówki wygrali 27:24, choć na 12 minut przed końcem rywalizacji tracili do gości aż 5 bramek. W piłce ręcznej na tym etapie zawodów bardzo trudno jest odwrócić wynik. Pogoń jednak tego dokonała.