piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 20.10.2018 10:05
Grają z liderem
Szczypiorniści Gwardii Koszalin w sobotę 20 października zmierzą się z liderem pierwszej ligi SMS-em Gdańsk. Koszalinianie zamierzają zostać pierwszym zespołem, który pokona gdański SMS.

Rywal Koszalinian bardzo dobrze rozpoczął sezon, po czerech kolejkach SMS Gdańsk z kompletem punktów otwiera tabelę pierwszej ligi. Drużyna z Trójmiasta w trwającym sezonie pokonała Jurand Ciechanów 24:23, Warmię Olsztyn 30:24, Sokół Kościerzyna 35:27 oraz Sambor Tczw 30:22.
relacja fotki komentarze
20-10 16:00  SMS Gdańsk - Gwardia Koszalin 1 0 0
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 16.10.2018 21:36
Hit kolejki w Gryfinie
autor: KPR GRYFINOW imieniu całej drużyny KPR Gryfino chcielibyśmy zaprosić Państwa na hitowy mecz o mistrzostwo II ligi Pomorskiej. Do Gryfina zawita drużyna USAR Kwidzyn - która do tej pory, po 5 kolejkach nie doznała jeszcze ani jednej porażki i obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze.

Po przegranym meczu w Wejherowie, nasza drużyna chce wszystkim kibicom udowodnić, że też liczy się w walce o awans do I Ligi.

20-10 18:00  KPR Gryfino - SKPR USAR Kwidzyn 1 0 1
piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 15.10.2018 07:35
Roszak trafia, Energa AZS wygrywa
autor:  loola1991Energa AZS Koszalin pokonała we własnej hali KPR Kobierzyce 33:28. Znakomity mecz w barwach gospodyń zagrała Romana Roszak, która rzuciła 12 bramek, w drużynie KPR-u najskuteczniejsza Anna Mączka rzuciła 9 bramek.

Pierwsze minuty należały do przyjezdnych, które po trafieniu Anny Mączki w 4 minucie prowadziły 3:1. Następnie podopieczne Anity Unijat wyszły na prowadzenie 4:3, po golu Romany Roszak. W kolejnych minutach akademiczki zaczęły odskakiwać rywalkom, w 13 minucie rywalizacji gospodynie prowadziły 8:5.
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 14.10.2018 08:02
Energa podejmuje KPR Kobierzyce
autor: Energa AZS KoszalinW niedzielę 14 października Energa AZS podejmie w meczu na szczycie PGNiG Superliga kobiet - KPR Kobierzyce. Oba zespoły mają na swoim koncie cztery zwycięstwa, kto sięgnie po piątą wygraną?
Najbliższy rywal akademiczek w trwającym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Po inauguracyjnej porażce 23:25 z Pogonią Szczecin zespół z Kobierzyc zaczął zdobywać punkty. KPR Kobierzyce w ostatnich czterech spotkaniach zdobył komplet punktów pokonując kolejno Arkę Gdynia 27:18, Start Elbląg 23:21, Ruch Chorzów 29:21 oraz UKS PCM Kościerzyna 32:27.

piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 14.10.2018 07:10
Dobry mecz koszalinian
autor: loola1991Drugie ligowe zwycięstwo odnieśli szczypiorniści Gwardii Koszalin. Przed własną publicznością zespół Piotra Stasiuka pokonał KS Meble Wójcik Elbląg 36:29.

Pierwsze fragmenty spotkania należały do gości, którzy po trafieniach Marka Boneczko i Adama Nowakowskiego prowadzili 2:0. Następnie Gwardia goniła wynik i w 11 minucie Piotr Gorerig doprowadził do remisu 4:4. W 14 minucie trafienie Marka Jakutowicza dało pierwsze prowadzenie w meczu koszalinianom 7:6. W 16 minucie Filip Ostałowski po raz ostatni wyprowadził zespół z Elbląga na prowadzenie. W kolejnych minutach kontrolę nad spotkaniem przejęli podopieczni Piotra Stasiuka, którzy do przerwy prowadzili 18:16.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn KPRGryfino - 13.10.2018 18:26
Pierwsza Porażka KPR Gryfino
autor:  KPR GryfinoNo i niestety, nie udało się zdobyć kompletu punktów w Wejherowie.
Tamtejsi Tytani okazali się dzisiaj lepsza drużyną od gryfińskie i spokojnie dowieźli zwycięstwo 34 - 28 do samego końca meczu.

- Sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie, dużo walki, dużo niepotrzebnych wykluczeń, no i wynik niestety nie korzystny dla nas. Zawodnicy dali dzisiaj z siebie wszystko, co akurat mogli w danym dniu dać. Nie mamy pretensji do naszych zawodników, szkoda tylko podwójnej kary dla Mateusz Kminikowski, oraz małego błędu w obronie Artur Matwisa - w pewnym momencie musieliśmy grać w 4 na boisku i to nas wybiło z rytmu. Duża pochwała należy się Rafał Lasko, który dzisiaj nie pudłował i z meczu na mecz robi olbrzymie postępy. Cieszy fakt, iż do bramki po ciężkiej kontuzji i długiej rehabilitacji powrócił Michał Młynarczyk - Powiedział po meczu Andrzej Kejs vice-prezes KPR Gryfino.
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 12.10.2018 14:45
Gwardia rywalizuje z Elblągiem
Oba zespoły wygrały swoje ostatnie spotkania. Gwardia Koszalin zrobi wszystko, aby wygrać drugie spotkanie w pierwszej lidze.

Szczypiorniści Mebli Wójcik Elbląg rozgrywki rozpoczęli od porażek 24:32 z Warmią Olsztyn i 21:33 z Sokołem Kościerzyna. W ostatniej kolejce zespół z Elbląga pokonał przed własną publicznością Sambor Tczew 30:22.

piłka ręczna / Superliga kobiet adi1990 - 07.10.2018 17:11
Mecz z Arką Gdynia w Netto Arena
autor: scashoneW najbliższą środę (tj. 10.10.2018) rozegrają kolejny mecz przed własną publicznością, a przeciwnikiem będzie Arka Gdynia i pojedynek odbędzie się tym razem w Netto Arena.
Szczecinianki okazują się być faworytem w meczu z Arką, ponieważ nie tylko zajmują godną pozycję w lidze, ale okazuję się, że gdynianki są słabsze w tym sezonie, gdyż odeszło kilka kluczowych zawodniczek i w lidze kiepsko im idzie