piłka ręczna / Superliga kobiet
piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 25.04.2018 07:39
Czas na derby
Energa AZS w środę 25 kwietnia zmierzy się w derbach Pomorza Zachodniego z Pogonią Szczecin. Akademiczki mają już tylko matematyczne szanse na medal Superligi, Pogoń zaś nie gra już o medale. Jednak derby to zawsze derby. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Szczecińska Pogoń w rundzie mistrzowskiej rozegrała pięć spotkań, w których poniosła same porażki. W pierwszym meczu tej rundy Pogoń zmierzyła się z Energą AZS, koszalinianki wygrały 26:21. Następnie zespół ze Szczecina przegrał 27:29 z Zagłębiem Lubin, 28:29 z MKS-em Lubin, 20:27 ze Startem Elbląg oraz 22:27 z GTPR Gdynia.
piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 25.04.2018 05:30
Derbowo
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania w Superlidze kobiet. Tak się składa, że w 28. kolejce Energa AZS Koszalin podejmie SPR Pogoń Szczecin a więc czekają nas derby województwa zachodniopomorskiego.
piłka ręczna / Superliga kobiet kempes7 - 23.04.2018 18:40
Adrianna Nowicka: Mamy swój system grania
autor: internetPrzegrana Energi AZS Koszalin 22:32 nad Kram Startem Elbląg mocno utrudniła Akademiczkom walkę o medal mistrzostw Polski. Siódemka dowodzona z ławki przez trenera Andrzeja Niewrzawę ma już siedem punktów przewagi. Do końca pozostało co prawda jeszcze pięć kolejek, ale odrobić tę stratę koszaliniakom już tak łatwo nie będzie. Jak jednak przyznała Adrianna Nowicka, zawodniczki wciąż wierzą, że nie wszystko zostało zaprzepaszczone. - Nikt się chyba z tym jeszcze nie godzi - powiedziała tuż po końcowej syrenie sobotniego starcia.
piłka ręczna / I liga mężczyzn
piłka ręczna / I liga mężczyzn arti15 - 22.04.2018 08:08
Gwardia wygrywa po zaciętym meczu
autor: Artur RutkowskiSzczypiorniści Gwardii Koszalin odnieśli zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Sokołem Porcelana Lubiana Kościerzyna 24:22. Gwardziści zwycięstwo zapewnili sobie w ostatnich fragmentach rywalizacji.
Pierwsze fragmenty okazały się lepsze dla Sokoła, który w 10 minucie prowadził 4:1. Gwardia odpowiedziała pięcioma trafieniami z rzędu. W 23 minucie Kościerzyna, po golu Michała Derdzikowskiego prowadziła 8:7. Następnie koszalinianie zdołali odzyskać prowadzenie i do przerwy zespół Piotra Stasiuka prowadził 12:10.

piłka ręczna / Superliga kobiet arti15 - 22.04.2018 08:01
Start pokoazał moc po przerwie
autor: scashoneZ wielkimi nadziejami do meczu ze Startem Elbląg przystępowały podopieczne Anity Unijat. Zwycięstwo Enerdze AZS dawało nadzieję w walce o medale Superligi kobiet. Niestety piekielnie skuteczna gra w obronie dała Startowi pewne zwycięstwo 32:22, które przybliżyło Elbląg do medalu.
Od początku zarysowała się przewaga przyjezdnych, które po golach Lisewskiej i Kozimur prowadziły 2:0. Akademiczki zdołały zdobyć kontaktowe trafienie w 12 minucie za sprawą Pauliny Tracz było 4:5. Start niedługo później prowadził już 9:13. W końcówce pierwszej połowy akademiczki zdołały zmniejszyć straty do zaledwie jednej bramki. Do przerwy 15:16 dla Startu.

piłka ręczna / Superliga kobiet pszczolek - 21.04.2018 11:30
Grają Panie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne w 2018 roku spotkania w Superlidze kobiet. Energa AZS Koszalin zmierzy się we własnej hali ze Startem Elbląg, natomiast SPR Pogoń Szczecin czeka pojedynek z GTPR Gdynia.
piłka ręczna / II Liga mężczyzn
piłka ręczna / II Liga mężczyzn pszczolek - 21.04.2018 11:26
20. kolejka drugiej ligi
W 20. kolejce drugiej ligi piłkarze ręczni KPR Gryfino zagrają na wyjeździe z MLKS Borowiak Czersk.
piłka ręczna / I liga mężczyzn pszczolek - 21.04.2018 11:22
Gwardia w Kościerzynie
www.ligowiec.netPrzed nami kolejne spotkania w pierwszej lidze mężczyzn grupa A. Beniaminek rozgrywek Gwardię Koszalin czeka wyjazdowe starcie z Sokołem Kościerzyna. Będzie to mecz 24. kolejki.