ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 17.09.2021 09:07
Grają w okręgówce
autor: aszefPrzed nami kolejne mecze kolejki rundy jesiennej w ramach Klasy Okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy.
Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 14.09.2021 20:37
IV runda Pucharu Polski ZZPN
W środę, 15 września o godz. 17:15 rozegrane zostaną spotkania IV rundy Pucharu Polski ZZPN.

Pary Pucharu ZZPN Szczecin
Pary Pucharu ZZPN Koszalin
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 10.09.2021 17:53
Piąta kolejka Okręgówki
autor: aszefPrzed nami kolejne mecze kolejki rundy jesiennej w ramach Klasy Okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy.
Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 07.09.2021 21:16
Wyniki losowania IV rundy Pucharu Polski ZZPN
Wydział Rozgrywek prezentuje wyniki losowania IV rundy Pucharu Polski ZZPN. Termin rozegrania spotkań: 15.09.2021r. (środa), godz. 17:15.

Pary Pucharu ZZPN Szczecin
Pary Pucharu ZZPN Koszalin
piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa Bengoro - 02.09.2021 09:15
Czwarta kolejka Okręgówki
autor: aszefPrzed nami mecze czwartej kolejki rundy jesiennej w ramach Klasy Okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy.
Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki
piłka nożna / Pozostałe rozgrywki Bengoro - 31.08.2021 20:28
III runda Pucharu Polski ZZPN
W środę, 1 września o godzinie 17:30 rozegrane zostaną spotkania III rundy Pucharu Polski ZZPN Szczecin oraz ZZPN Koszalin.


Pary Pucharu ZZPN Szczecin

Pary Pucharu ZZPN Koszalin

piłka nożna / Klasa Okręgowa
piłka nożna / Klasa Okręgowa me - 26.08.2021 20:23
Trzecia kolejka Okręgówki
autor: aszefPrzed nami mecze trzeciej kolejki rundy jesiennej w ramach Klasy Okręgowej.

Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy.
Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.
autor: Artur Szefer
18 sierpnia 2021 r. w warszawskim hotelu Sofitel Victoria odbyło się walne zebranie delegatów Polskiego Związku Piłki Nożnej, które miało na celu wybór nowych władz federacji na kolejną czteroletnią kadencję. Niespodziewanie na funkcję wiceprezesa ds. szkoleniowych wybrany został prezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej Maciej Mateńko. Naszej redakcji udało się jako pierwszej przeprowadzić wywiad z prezesem Maciejem Mateńko, zapraszamy.
        starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Kamień Pomorski 6 15 5 0 1 23 / 5
2.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 15 5 0 1 19 / 9
3.  Pomorzanin Nowogard 6 14 4 2 0 15 / 6
4.  Astra Ustronie Morskie 6 10 3 1 2 9 / 9
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Iskierka Szczecin 6 15 5 0 1 15 / 6
2.  Stal Lipiany 6 14 4 2 0 23 / 10
3.  Osadnik Myślibórz 6 13 4 1 1 15 / 5
4.  Iskra Banie 6 13 4 1 1 14 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Mechanik Bobolice 6 18 6 0 0 32 / 4
2.  Wiekowianka Wiekowo 6 16 5 1 0 28 / 6
3.  Vimobilia Będzino 6 15 5 0 1 19 / 8
4.  Głaz Tychowo 6 12 3 3 0 14 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 2021/2022 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 6 14 4 2 0 17 / 4
2.  KP Drawsko Pomorskie 6 13 4 1 1 17 / 5
3.  Gavia Choszczno 6 13 4 1 1 11 / 5
4.  Olimp Złocieniec 6 12 4 0 2 19 / 9
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1
22-09 Intermarche-Rega Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście
25-09 Spójnia Świdwin - Pomorzanin Nowogard
25-09 Ikar Krosino - Iskra Golczewo
25-09 Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście
25-09 Gryf Kamień Pomorski - Pomorzanin Sławoborze
25-09 Sparta Gryfice - Mewa Resko
25-09 Masovia Maszewo - Intermarche-Rega Trzebiatów
26-09 Astra Ustronie Morskie - Wybrzeże Rewalskie Rewal

Klasa Okręgowa gr. 2
25-09 Sokół Pyrzyce - Mierzynianka Mierzyn
25-09 Arkonia Szczecin - Stal Lipiany
25-09 Osadnik Myślibórz - Unia Dolice
25-09 Pogoń Barlinek - Energetyk Gryfino
25-09 Iskierka Szczecin - Łabędź Widuchowa
25-09 Morzycko Moryń - Iskra Banie
26-09 Stal Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska
26-09 Czarni Fiege Lubanowo - Odra Chojna

Klasa Okręgowa gr. 3
25-09 Radew Białogórzyno - LZS Kowalewice
25-09 Wrzos Wrześnica - Vimobilia Będzino
25-09 Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło
25-09 Wiarus Żółtnica - Wybrzeże Biesiekierz
25-09 Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów
25-09 Mechanik Bobolice - Victoria Sianów
25-09 Głaz Tychowo - Sława Sławno
26-09 Grot Bonin - Iskra Białogard

Klasa Okręgowa gr. 4
25-09 Ina Ińsko - Drawa Drawno
25-09 Calisia Kalisz Pomorski - Światowid 63 Łobez
25-09 Sarmata Dobra - Błękitni Pomierzyn
25-09 Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel
25-09 Olimp Złocieniec - Zorza Dobrzany
25-09 Gavia Choszczno - KP Drawsko Pomorskie
25-09 Orzeł Bierzwnik - Lech Czaplinek
26-09 Iskra Pomień - Korona Człopa

rozegrane mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1
1:2 - Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin
2:0 - Prawobrzeże Świnoujście - Ikar Krosino
5:0 - Intermarche-Rega Trzebiatów - Kotwica II Kołobrzeg
0:3 - Jantar Dziwnów - Gryf Kamień Pomorski
1:0 - Mewa Resko - Astra Ustronie Morskie
9:2 - Iskra Golczewo - Sparta Gryfice
3:0 - Pomorzanin Nowogard - Polonia Płoty
4:1 - Wybrzeże Rewalskie Rewal - Masovia Maszewo

Klasa Okręgowa gr. 2
0:2 - Mierzynianka Mierzyn - Morzycko Moryń
2:1 - Iskra Banie - Stal Szczecin
0:0 - Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce
0:2 - Odra Chojna - Osadnik Myślibórz
2:2 - Łabędź Widuchowa - Arkonia Szczecin
3:4 - Energetyk Gryfino - Czarni Fiege Lubanowo
0:2 - Unia Dolice - Iskierka Szczecin
1:2 - Ehrle Dobra Szczecińska - Pogoń Barlinek

Klasa Okręgowa gr. 3
0:0 - Gryf Polanów - Głaz Tychowo
8:1 - Wybrzeże Biesiekierz - Grot Bonin
5:2 - LZS Kowalewice - Zawisza Grzmiąca
1:0 - Sława Sławno - Wiarus Żółtnica
1:3 - Redłovia Redło - Wiekowianka Wiekowo
4:1 - Victoria Sianów - Wrzos Wrześnica
1:5 - Iskra Białogard - Mechanik Bobolice
2:1 - Vimobilia Będzino - Radew Białogórzyno

Klasa Okręgowa gr. 4
0:2 - KP Drawsko Pomorskie - Sarmata Dobra
2:2 - Korona Człopa - Calisia Kalisz Pomorski
2:3 - Błękitni Pomierzyn - Orzeł Bierzwnik
1:4 - Drawa Drawno - Gavia Choszczno
0:2 - Światowid 63 Łobez - Olimp Złocieniec
1:0 - Piast Chociwel - Ina Ińsko
4:3 - Zorza Dobrzany - Sparta Węgorzyno
5:4 - Lech Czaplinek - Iskra Pomień

 
top komentarze
newsy:
2 » Jacek Nawrocki nowym tr »
mecze:
40 » Pomorzanin Nowogard-Pol »
37 » Dąb Dębno-Orzeł Wałcz
34 » Sokół Karlino-Gwardia K »
33 » Wieża Postomino-Dąb Dęb »
23 » Orzeł Grzędzice-Orzeł P »
23 » KP Drawsko Pomorskie-Sa »
22 » Orzeł Wałcz-Flota Świno »
21 » KKS Kalisz-Pogoń Szczec »
16 » Biali Sądów-Olimp Gości »
16 » Pogoń Połczyn Zdrój-Ina »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
maggi
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2960
• imprez: 132141
• newsów: 75401
• użytkowników: 79359
• komentarzy: 1126098
• zdjęć: 826263
• relacji: 39412
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2021 - by ligowiec team
Polityka Cookies