ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
skryba1213
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa toyka - 16.07.2019 10:32
Trener poszukiwany
SKS Wybrzeże Biesiekierz poszukuje trenera do drużyny seniorów występującej w grupie 3 Klasy Okręgowej.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa krystianm - 15.07.2019 19:39
Plan przygotowań LKS Polonia Płoty
Plan przygotowań LKS Polonia Płoty.

15.07 trening Godz 18:00
16.07 trening Godz 18:00
18.07 trening Godz 18:00
20.07 sparing Olimp Gościno godz 18:00
22.07 trening Godz 18:00
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa kspogon - 11.07.2019 16:51
Początek przygotowań Pogoni Połczyn-Zdrój do rundy jesiennej
W czwartek, 18 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Połczynie-Zdroju przygotowania do rundy jesiennej rozpoczną zawodnicy Pogoni Połczyn-Zdrój.

Treningi odbywać się będą dwa lub trzy razy w tygodniu (od 18 lipca) - na boisku przy ulicy Szczecineckiej 25.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa radar87 - 09.07.2019 10:01
Przygotowania Odry
W poniedziałek, 15 lipca Odra Chojna rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu 2019/20.

Pierwszy trening odbędzie się na obiektach stadionu miejskiego o 18.30. Jak zwykle zapraszamy ambitne osoby, które chcą spróbować swoich sił w stabilnym klubie. Zaplanowanych jest sześć gier kontrolnych, które przedstawiamy poniżej:
20.07. SB KS Energetyk Gryfino - Odra
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa karol1972 - 07.07.2019 11:40
Redłovia rekrutuje
Klub Sportowy LKS Redłovia Redło, zaprasza chętnych do gry w drużynie seniorów (kl. Okręgowa), grupie trampkarzy oraz orlików.

Poszukujemy również sparingpartnerów na terminy: 27.07; 03.08.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa toyka - 06.07.2019 21:04
Biesiekierz zaprasza piłkarzy
SKS Wybrzeże Biesiekierz występujący w piłkarskiej V lidze w grupie zachodniopomorskiej, zaprasza osoby chętne do gry w drużynie seniorskiej.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa Bartek99999 - 05.07.2019 10:24
Iskra Banie szuka sparingpartenera
Iskra Banie szuka sparingpartenera 3-4 .08.2019 miejsca spotkania do ustalenia tel. 795614999.
piłka nożna / klasa okręgowa
piłka nożna / klasa okręgowa PS1024 - 04.07.2019 12:45
Sparingpartner poszukiwany
Klub Pomorzanin Sławoborze poszukuje sparingpartnera w terminach: 27 lipca, 3 sierpnia, 10 sierpnia. Godzina do ustalenia. Ze względu na renowację płyty brak możliwości gry w Sławoborzu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem: 502 097 907
        starsze newsy   
 

Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Wicher Brojce 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Piast Chociwel 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Polonia Płoty 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Pomorzanin Nowogard 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Czcibor Cedynia 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Iskra Banie 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Morzycko Moryń 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Stal Lipiany 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Astra Ustronie Morskie 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Sława Sławno 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Victoria Sianów 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Płomień Myślino 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe 2019/2020 m pkt Z R P +/-
1.  Błonie Barwice 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Zawisza Grzmiąca 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Orzeł Łubowo 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Pogoń Połczyn Zdrój 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Klasa Okręgowa gr. 1 Szczecin północ
17-08 Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
17-08 Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce
17-08 Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal
17-08 Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin
17-08 Piast Chociwel - Zorza Dobrzany
17-08 Mewa Resko - Światowid 63 Łobez
17-08 Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice
17-08 Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo

Klasa Okręgowa gr. 2 Szczecin południe
17-08 Orkan Suchań - Drawa Drawno
17-08 Stal Lipiany - Ogniwo Babinek
17-08 Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce
17-08 Morzycko Moryń - Dąb Dębno
17-08 Iskra Banie - Energetyk Gryfino
17-08 Czcibor Cedynia - Odra Chojna
17-08 Unia Dolice - Osadnik Myślibórz
18-08 Piast Karsko - Biali Sądów

Klasa Okręgowa gr. 3 Koszalin północ
17-08 Strong Zielenica - Wieża Postomino
17-08 Zefir Wyszewo - Wiekowianka Wiekowo
17-08 Bajgiel Będzino - Kotwica II Kołobrzeg
17-08 Pomorzanin Sławoborze - Iskra Białogard
17-08 Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław
17-08 LZS Kowalewice - Sława Sławno
17-08 Płomień Myślino - Astra Ustronie Morskie
17-08 Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno

Klasa Okręgowa gr. 4 Koszalin południe
17-08 Redłovia Redło - Ikar Krosino
17-08 Głaz Tychowo - Mechanik Bobolice
17-08 Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec
17-08 Zawisza Grzmiąca - Hubertus Biały Bór
17-08 Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica
17-08 Mechanik Turowo - Błonie Barwice
17-08 Calisia Kalisz Pomorski - Korona Człopa
18-08 Drzewiarz Świerczyna - Pogoń Połczyn Zdrój

rozegrane mecze:
 
top komentarze
newsy:
4 » Fadecki powraca do Błęk »
4 » Jedność poszukuje zawod »
1 » Niesamowity Lisek!
1 » Sparingpartnerzy poszuk »
1 » Trener poszukiwany
1 » Plan przygotowań LKS Po »
1 » Sparingpartner poszukiw »
1 » Polakowski odchodzi z G »
1 » Kolejni zawodnicy w Błę »
mecze:
19 » Morzycko Moryń-Dąb Dębn »
10 » SCRS Barlinek-Koral Mos »
8 » Sokół Granowo-Błękitni  »
6 » Bizon Cerkwica-Błękitni »
5 » Zjednoczeni Wapnica-Ina »
4 » Prawobrzeże Świnoujście »
3 » Polonia Giżyn-Iskra War »
3 » Remor Recz-Sokół Sokoli »
3 » Orzeł Bierzwnik-Świt Ba »
3 » Chemik Police-Świt Szcz »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 998
statystyki portalu
• drużyn: 2788
• imprez: 117072
• newsów: 72020
• użytkowników: 70036
• komentarzy: 1078269
• zdjęć: 777328
• relacji: 38013
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies