inne / Zima z Ligowiec.net
inne / Zima z Ligowiec.net pszczolek - 25.01.2009 20:23
Zima z Ligowiec.net: Gospodarze najlepsi w Kamieniu
Najpierw była hala w Trzcińsku Zdroju, następnie w Stargardzie, Chociwlu i Goleniowie, teraz w Kamieniu Pomorskim odbył się ostatni z pięciu turniejów halowej piłki nożnej z cyklu Zima z Ligowiec.net.

Miejscowe drużyny grające na codzień w Kamieńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu nie były zbyt gościnne i zajęły dwa najważniejsze miejsca na podium. Najlepszą piątką turnieju został Bosman Chmino, który w finalnie pokonał 3:1 Net-Line Futsal Team. Trzecie miejsce w zawodach zajęła stargardzka drużyna Lomaru1, która w finale pocieszenia pokonała 5:4 weterana naszego turnieju LZS Warnik.
inne / Zima z Ligowiec.net hopkins - 22.01.2009 21:42
Zima z Ligowiec.net: Kamień Pomorski ostatnim gospodarzem
Najpierw była hala w Trzcińsku Zdroju, następnie w Stargardzie, Chociwlu i Goleniowie, teraz w Kamieniu Pomorskim odbędzie się ostatni z pięciu turniejów halowej piłki nożnej z cyklu Zima z Ligowiec.net.

W zawodach które odbędą się w niedzielę wystąpi już standardowo osiem zespołów, które będą podzielone na dwie grupy. Tym razem zapowiada się bardzo silna obsada. Jako pierwsi o godzinie 10 zagrają dwa z czterech zespołów reprezentujących Kamień Pomorski. UKS Jarszewo z III ligi Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Futsalu zmierzy się z Net-Line Futsal Team który występuję w lidze Super KALF. Po tym meczu nadal na parkiecie przebywać będą zespoły z grupy A. Commercial Union Zjednoczeni z 1 ligi HALP OSiR Stargard którzy zajęli drugiej miejsce w turnieju rozegranym w Stargardzie zagrają przeciw weteranowi Zimy z Ligowcem LZS'em Warnik.

inne / Zima z Ligowiec.net maggi - 17.01.2009 20:00
Zima z Ligowiec.net: Przystanek Goleniów na plus dla ZUKa
autor: katuPunktualnie o godzinie 10 w hali w Goleniowie rozpoczął się mecz inaugurujący kolejny turniej z serii Zima z Ligowiec.net. W grupie A drużyna gospodarzy - Biuro Rachunkowe pokonała OHP Szczecin 3:1. W drugim meczu zadebiutowała drużyna naszego portalu Kond-bud Ligowiec.net zwyciężając 4:2 z weteranem naszej zimowej zabawy - Euro Klinkierem. Początek meczu nie zapowiadał zwycięstwa ligowców. Euro Klinkier pierwszą bramkę zdobył zaledwie po 10 sekundach trwania spotkania! Nasza załoga nie poddała się i ambitnie wywalczyła zwycięstwo. Emocje dopiero się zaczynały. Klasę na hali w Goleniowie pokazał szczeciński Steed pokonując bramkarza West Coast aż 10 razy. W powietrzu wisiał sportowy duch walki i rywalizacji. Nie brakowało również zabawnych sytuacji - jak omyłkowe zamknięcie w szatni jednego z zawodników Instal Plus przez OHPowców;)
inne / Zima z Ligowiec.net hopkins - 14.01.2009 20:25
Zima z Ligowiec.net: Turniej w Goleniowie
Przedostatni Turniej Halowej Piłki Nożnej z cyklu 'Zima z Ligowiec.net' odbędzie się już w najbliższą sobotę. Tym razem miejscem zmagań ośmiu amatorskich drużyn będzie Hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Goleniowie.

Drużyny już standardowo najpierw będą rywalizować we dwóch grupach. Cztery najlepsze ekipy awansują do półfinałów a pozostałe od razu po trzech meczach grupowych zmierzą się o miejsca 7. i 5.

W grupie A wystąpi jedyny zespół reprezentujący Goleniów - Biuro Rachunkowe Robert Chomont które w zakończonych nie dawno goleniowskich rozgrywkach zajęło drugie miejsce. 'Gospodarze Hali' o wejście do półfinału będą walczyć z trzema zespołami ze Szczecina. Najpierw zmierzą się z UKS OHP Szczecin ze Środowiskowej Ligi Futsalu, a następnie z zespołami występującymi w HALP'ie, liderem 3 ligi Kond - Bud Ligowiec.net oraz Euro Klinkierem który po raz trzeci weźmie udział w Zimie z Ligowcem.
inne / Zima z Ligowiec.net hopkins - 11.01.2009 10:20
Zima z Ligowiec.net: Lomar1 wygrywa z Chociwlu
autor: KogutFirma ubezpieczeniowa Lomar1 ze Stargardu Szczecińskiego wygrała trzeci turniej
halowej piłki nożnej z cyklu Zima z Ligowiec.net.

Udział w zabawie która tym razem odbyła się w Hali Widowiskowo - Sportowej w
Chociwlu wzięło osiem zespołów. Na parkiecie było można zobaczyć...po prostu
wszystkich. Między sobą rywalizowały zakłady pracy, drużyny z lig halowych, kibice
oraz oczywiście piłkarze począwszy od tych występujących w trzeciej lidze Bałtyckiej.
inne / Zima z Ligowiec.net hopkins - 08.01.2009 12:33
Zima z Ligowiec.net: Pracownicy, Piłkarze, Kibice w Chociwlu

Cykl turniejów Zima z Ligowiec.net wkracza w decydującą fazę. Przez najbliższe trzy tygodnie odbędą się trzy turnieje halowe. Pierwszy z nich w najbliższą sobotę odbędzie się w Hali Widowiskowo - Sportowej w Chociwlu.

Do rywalizacji w Chociwlu która rozpocznie się o godzinie 9:30 przystąpi osiem zespołów, które będą podzielone na dwie grupy. Taki sam system będzie obowiązywał na dwóch następnych turniejach które kolejno odbędą się w Goleniowie 17 stycznia i Kamieniu Pomorskim 25 stycznia.

Każda drużyna występująca w turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom, a zwycięzcy otrzymają puchary oraz nagrody rzeczowe. Sponsorem nagród w turnieju jest Sportgryf.

Partnerami Zimy z Ligowcem są firmy Coca-ColaHome.pl.
inne / Zima z Ligowiec.net maggi - 02.01.2009 14:34
Zima z Ligowiec.net: Zagraj w Chociwlu - ostatnia chwila na zapisy!

W sobotę, 10 stycznia Hali Widowiskowo-Sportowej w Chociwlu odbędzie się kolejny Turniej Halowej Piłki Nożnej Zespołów Amatorskich w ramach programu 'Zima z Ligowiec.net', na który wciąż trwają zapisy.

Zabawa, której organizatorem jest nasz portal rozpoczęła się 6 grudnia w Trzcińsku Zdroju. Jest to seria 5 turniejów halowych przeznaczona dla każdego amatora. Mogą w niej wziąć udział zespoły występujące w ligach halowych, a także zakłady pracy.

Najbliższy przystanek do którego zakotwiczy Ligowiec to Hala Widowiskowo-Sportowa w Chociwlu. Turniej, który odbędzie się w następną sobotę jest przeznaczony dla ośmiu drużyn które będą rywalizowały w dwóch grupach. Początek zmagań o godzinie 9:30. Aktualnie są jeszcze dwa wolne miejsca na ten turniej. Zapisy prowadzi Paweł Kloskowski pod nr. telefonu 507 245 508.

inne / Zima z Ligowiec.net hopkins - 29.12.2008 12:52
Zima z Ligowiec.net: Zuk Stolarski obronił tytuł
autor: kogutDrugim z pięciu przystanków turniejów halowych 'Zima z Ligowiec.net' była Hala Miejska w Stargardzie Szczecińskim, gdzie został rozegrany II Świąteczno - Noworoczny Turniej Halowej Piłki Nożnej Zespołów Amatorskich.

Tytułu wywalczonego przed rokiem udało się obronić drużynie Zuk Stolarski z wałeckiego HALP'u, która to w finale pokonała jedną z miejscowych ekip - Commercial Union Zjednoczeni.

Trzecie miejsce po zwycięstwie nad LZS'em Warnik zajęła drużyna UKS OHP Szczecin. Na kolejnych lokatach uplasowały się drużyny Euro Klinkier, Dobrzany, Byki z Afryki i UBD Poland.