ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
krab
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy szlemiel - 31.07.2015 23:09
Mateńko związał się z Football Academy Szczecin
autor: własnePo tym, jak pod koniec czerwca Pogoń Szczecin dość niespodziewanie pożegnała się z trenerem juniorów młodszych Maciejem Mateńką, ten pozostawał bez pracy. Ale nie na długo. Dziś został przedstawiony jako nowy szkoleniowiec w szkółce piłkarskiej Football Academy Szczecin.

W przeszłości Mateńko zdobywał Mistrzostwo Polski juniorów młodszych z Chemikiem Police oraz brązowe medale z Pogonią Szczecin.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy kichu - 29.07.2015 09:42
Nabór do drużyny juniorów Masovii
LKS Masovia Maszewo zaprasza chętnych (z Maszewa i okolic) chłopców urodzonych w latach 1997, 1998, 1999, 2000 (oraz za szczególną zgodą rodziców z rocznika 2001) do gry w drużynie juniorów LKS Masovii Maszewo, która w sezonie 2015/2016 występować będzie w II klasie juniorów.
Pierwszy trening w okresie przygotowawczym odbędzie się 3 sierpnia (poniedziałek) o godz.18:00 na Stadionie Miejskim w Maszewie przy ul. Szkolnej 10.

Szczegółowe informacje u Pana Artura Golusa pod nr telefonu 509 497 542
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy trener1996 - 29.07.2015 00:39
Energetyk tworzy rezerwy
autor: ksenergetykgryfino.plKS Energetyk Gryfino zaprasza do zasilenia szeregów dwóch zespołów: nowo powstających rezerwy: Energetyka II Gryfino - rocznik 1998 i starsi oraz I klasa juniorów młodszych - roczniki 1999 i młodsi.
W rezerwach Energetyka mają grać obecni i byli zawodnicy Energetyka (serdecznie zapraszamy), którzy będą bezpośrednim zapleczem pierwszego zespołu. Mile widziani są również zawodnicy z gminy i okolic Gryfina z roczników 1994 - 1998, którzy chcieliby spróbować sił w barwach Energii. Byłaby to doskonała możliwość promocji swoich umiejętności pod kątem gry w pierwszej drużynie Energetyka.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy GaCuS - 28.07.2015 20:58
Trener Cretti zabrał do Mogilna 22 zawodników
autor: pogonszczecin.plJuniorzy starsi Pogoni Szczecin od wczoraj przebywają na obozie przygotowawczym do zbliżającego się sezonu. Tak jak w przypadku rezerw miejscem zgrupowania jest Mogilno, do którego trener Paweł Cretti zabrał 22 zawodników.

- Jedziemy tam z celem stworzenia zespołu. W kadrze jest wielu nowych zawodników i chcę żeby „ja” przekuło się w „my”. Oczywiście nie jest to ostateczny skład. Na bieżąco będą zachodziły zmiany, bo na pewno ktoś będzie do nas oddelegowany z pierwszego zespołu i rezerw na mecze ligowe - mówi opiekun zespołu.

piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy UniaStargard12 - 26.07.2015 20:40
Nabór do Unii
Klub Sportowy Unia Stargard Szczeciński prowadzi nabór zawodników z roczników 1999, 2000 do II klasy juniorów młodszych na treningi, które odbywają się we wtorek, czwartek i piątek o godzinie 18:35 na stadionie przy ul. Ceglanej 1. Zapraszamy osoby zamieszkujące w Stargardzie Szczecińskim oraz okolic z dobrym dojazdem do miasta. W razie upewnienia się co do treningów można skontaktować się dzwoniąc lub poprzez SMS pod numerem: 781128545
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy ludko - 24.07.2015 11:47
Orzeł Pęzino poszukuje juniorów
Klub Sportowy Orzeł Pęzino poszukuje młodych adeptów piłki nożnej do reprezentowania zespołu w rozgrywkach II klasy juniorów. Zapraszamy również zawodników z roczników 95-97 chcących walczyć o miejsce w podstawowym składzie drużyny seniorskiej, występującej w regionalnej klasie okręgowej. Zapewniamy transport na mecze z okolic Stargardu. Chętni zawodnicy proszeni są o kontakt pod numerem: 501791025
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy orzelgrzedzice - 23.07.2015 12:43
Nabór do Orła
autor: maggi

Klub Orzeł Grzędzie grający w grupie drugiej szczecińskiej A klasy poszukuje chętnych zawodników do gry w drużynach juniorów i seniorów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 600 22 11 86.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy ksg1984 - 20.07.2015 14:03
Klub Sportowy Gwardia Koszalin ogłasza nabór
W związku ze stałym rozwojem naszych grup młodzieżowych Klub Sportowy Gwardia Koszalin zaprasza wszystkich chętnych do spróbowania sił w naszych drużynach piłkarskich.
Nasze zespoły uczestniczą w najwyższych klasach rozgrywkowych na terenie województwa Zachodniopomorskiego, m.in. w wojewódzkich ligach juniorów oraz trampkarzy. Bierzemy udział również w wielu turniejach na szczeblu regionalnym, wojewódzkim, a także ogólnopolskim.

        starsze newsy   
 
Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach 2015/2016 m pkt Z R P +/-
1.  Zagłębie Lubin 1 3 1 0 0 5 / 0
2.  Śląsk Wrocław 1 3 1 0 0 3 / 0
3.  Academy Wrocław 1 3 1 0 0 3 / 0
4.  Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
WLJ Starszych 2015/2016 m pkt Z R P +/-
1.  SALOS Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Flota Świnoujście 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Chemik Police 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Stal Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
WLJ Młodszych 2015/2016 m pkt Z R P +/-
1.  SALOS Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Stal Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Arkonia Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Klasa Juniorów Starszych Szczecin 2015/2016 m pkt Z R P +/-
1.  Energetyk Gryfino 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Ina Goleniów 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Odra Chojna 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Spójnia Świdwin 20 48 16 0 4 64 / 30
2.  Wielim Szczecinek 20 40 13 1 6 55 / 29
3.  Drawa Drawsko Pom. 20 35 11 2 7 47 / 37
4.  Lech Czaplinek 20 28 9 1 10 56 / 41
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Rasel Dygowo 22 58 19 1 2 139 / 27
2.  GKS Leśnik Manowo 22 54 17 3 2 70 / 17
3.  Arkadia Malechowo 22 45 14 3 5 73 / 31
4.  Gryf Polanów 22 39 12 3 7 51 / 41
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Sławoborze 16 39 13 0 3 67 / 33
2.  Jantar Siemyśl 16 39 13 0 3 85 / 31
3.  Bajgiel Będzino 16 30 10 0 6 45 / 36
4.  Start-Iskra Mokre 16 25 8 1 7 74 / 34
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Wspólni Różewo 18 47 15 2 1 78 / 32
2.  Legion Strączno 18 33 11 0 7 51 / 33
3.  Wiarus Żółtnica 18 33 11 0 7 72 / 41
4.  Grom Szwecja 18 31 10 1 7 52 / 40
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin 2015/2016 m pkt Z R P +/-
1.  Chemik Police 0 0 0 0 0 0 / 0
2.  Energetyk Gryfino 0 0 0 0 0 0 / 0
3.  Błękitni Stargard 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  SALOS II Szczecin 0 0 0 0 0 0 / 0
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  AP II Szczecinek 15 38 12 2 1 36 / 7
2.  AP Szczecinek 14 34 10 4 0 49 / 10
3.  Czwórka Wałcz 14 24 7 3 4 43 / 21
4.  Spójnia Świdwin 15 21 7 0 8 40 / 36
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Gwardia Koszalin 16 43 14 1 1 85 / 9
2.  AP Kotwica Kołobrzeg 16 38 12 2 2 83 / 12
3.  Unia Białogard 16 37 12 1 3 66 / 19
4.  ZS Dąbrowa 16 27 9 0 7 51 / 38
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Połczyn Zdrój 9 20 6 2 1 23 / 9
2.  Pomorzanin Sławoborze 13 19 6 1 6 36 / 39
3.  Rega Bierzwnica 10 18 5 3 2 29 / 12
4.  Wicher Rąbino 8 5 1 2 5 11 / 27
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Korona Stuchowo 16 37 12 1 3 69 / 44
2.  Jantar Dziwnów 15 29 9 2 4 72 / 22
3.  Wicher Brojce 16 26 7 5 4 51 / 23
4.  Prawobrzeże Świnoujście 15 24 7 3 5 36 / 31
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Piast Chociwel 18 51 17 0 1 99 / 12
2.  Masovia Maszewo 18 48 16 0 2 95 / 18
3.  Ina Ińsko 18 28 8 4 6 51 / 38
4.  Pomorzanin Nowogard 18 28 9 1 8 42 / 48
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Orkan Suchań 16 37 12 1 3 67 / 23
2.  Mechanik Warnice 16 33 11 0 5 63 / 32
3.  Fagus Kołbacz 16 33 11 0 5 62 / 30
4.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 16 31 10 1 5 59 / 31
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Tanowia Tanowo 18 49 16 1 1 83 / 13
2.  Vielgovia Szczecin 18 37 12 1 5 70 / 29
3.  AP Hutnik Szczecin 19 36 12 0 7 91 / 41
4.  Jeziorak Szczecin 17 32 10 2 5 45 / 42
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.5 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Morzycko Moryń 20 48 15 3 2 82 / 22
2.  Piast Piaseczno 20 46 15 2 3 103 / 35
3.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 20 45 14 3 3 80 / 31
4.  Myśla Dargomyśl 20 34 11 2 7 56 / 48
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.6 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Osadnik Myślibórz 18 45 14 3 1 108 / 26
2.  Piast Karsko 18 41 13 2 3 94 / 28
3.  Kłos Pełczyce 18 38 12 2 4 68 / 30
4.  Stal Lipiany 18 36 12 0 6 63 / 43
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.7 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 12 28 9 1 2 45 / 39
2.  Drawa Drawno 12 22 7 1 4 64 / 29
3.  Remor Recz 12 13 4 1 7 27 / 40
4.  Sokół Granowo 12 7 2 1 9 20 / 48
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Finał Junior Młodszy KOZPN 2014/2015

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Finał Junior Starszy KOZPN 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Pomorzanin Sławoborze 2 6 2 0 0 9 / 6
2.  Rasel Dygowo 2 3 1 0 1 11 / 10
3.  Spójnia Świdwin 2 3 1 0 1 11 / 12
4.  Wspólni Różewo 2 0 0 0 2 13 / 16
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Finał Junior Starszy ZZPN 2014/2015

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Baraż o udział WLJ Młodszych 2014/2015

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Baraż o udział WLJ Starszych 2014/2015

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

Baraże o udział w Centr. Lidze Juniorów 2014/2015

zobacz wszystkie wyniki i terminarz

MN Sport

najbliższe mecze:
Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
02-08 Warta Poznań - Ruch Chorzów
02-08 Arka Nowa Sól - Lechia Gdańsk
08-08 Ruch Chorzów - Bałtyk Koszalin
08-08 Academy Wrocław - Gwarek Zabrze
08-08 Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
08-08 Lech Poznań - Pomologia Prószków
08-08 Pogoń Szczecin - Arka Nowa Sól
08-08 Górnik Zabrze - Warta Poznań

WLJ Starszych
22-08 Stal Szczecin - Flota Świnoujście
22-08 AP Szczecinek - Świt Skolwin
22-08 Chemik Police - SALOS Szczecin
22-08 Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg

WLJ Młodszych
22-08 Akademia Pogoń Szczecin - Bałtyk Koszalin
22-08 Pogoń Szczecin - AP Bałtyk Koszalin
22-08 Stal Szczecin - SALOS Szczecin
22-08 Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin

I Klasa Juniorów Starszych Szczecin
29-08 Unia Dolice - Zorza Dobrzany
29-08 Sarmata Dobra - Odra Chojna
29-08 Osadnik Myślibórz - AP Hutnik Szczecin
29-08 Światowid Łobez - Błękitni Stargard
29-08 Prawobrzeże Szczecin - Ina Goleniów
30-08 Sparta Gryfice - Energetyk Gryfino





I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
29-08 Vineta Wolin - Kluczevia Stargard
29-08 Arkonia II Szczecin - SALOS II Szczecin
29-08 Dąb Dębno - CRS Barlinek
29-08 Gavia Choszczno - AP Hutnik Szczecin
29-08 Energetyk Gryfino - Błękitni Stargard

















rozegrane mecze:
Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
5:0 - Zagłębie Lubin - Pomologia Prószków
3:0 - Academy Wrocław - Arka Gdynia
0:3 - Zawisza Bydgoszcz - Śląsk Wrocław
: - Gwarek Zabrze - Górnik Zabrze
: - UKP Zielona Góra - Lech Poznań
: - Bałtyk Koszalin - Pogoń Szczecin




I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
2:5 - Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin
9:0 - Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski
3:1 - Drawa Drawsko Pom. - Wielim Szczecinek

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
3:0 - Arkadia Malechowo - Victoria Sianów
0:3 - Fala Hen Gąski - Saturn Mielno
3:0 - GKS Leśnik Manowo - Gryf Polanów
9:1 - Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie
0:3 - Olimp Gościno - Wiekowianka Wiekowo
9:0 - Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
: - Grom Świelino - Płomień Myślino
3:4 - Pomorzanin Sławoborze - Głaz Tychowo
3:2 - Bajgiel Będzino - Zryw Kretomino
0:3 - Start-Iskra Mokre - Darpol Barzowice

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4
2:4 - Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna
10:2 - Wiarus Żółtnica - Kolejarz Wierzchowo
1:2 - Legion Strączno - Grom Szwecja
3:1 - Wspólni Różewo - Korona Człopa
0:3 - Zawisza Grzmiąca - Grom Giżyno


I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
0:3 - Drawa Drawsko Pom. - UKS B-Max ZS Grzmiąca
2:2 - AP II Szczecinek - Błonie Barwice
2:2 - AP Szczecinek - Lech Czaplinek
4:0 - Czwórka Wałcz - Spójnia Świdwin

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
0:3 - ZS Dąbrowa - Unia Białogard
0:3 - Piast Drzonowo - Unia Białogard
3:0 - Orlik Darłovia Darłowo - Graf Bukówko
3:0 - Gwardia Koszalin - AP Kotwica II Kołobrzeg

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3
: - Rega Bierzwnica - Pogoń Połczyn Zdrój
: - Wicher Rąbino - Jedność Łąkowo

II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
1:4 - Zalew Stepnica - Wicher Brojce
1:1 - Bizon Cerkwica - Iskra Golczewo
2:1 - Prawobrzeże Świnoujście - Polonia Płoty
1:2 - Polonia Płoty - Bizon Cerkwica

II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
3:0 - Piast Chociwel - Radowia Radowo Małe
0:0 - Dąb Dębice - OKS Center MD Goleniów
3:0 - Ina Ińsko - Promień Mosty
2:2 - OKS Center MD Goleniów - Hanza Goleniów
7:3 - Promień Mosty - Ina Ińsko

II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
20:3 - Wicher Reptowo - Orzeł Pęzino
3:12 - Znicz Niedźwiedź - Fagus Kołbacz
6:0 - Mechanik Warnice - Pomorzanin Krąpiel
11:3 - Pomorzanin Krąpiel - Wicher Reptowo

II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
6:1 - AP Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin
2:4 - Kasta Szczecin-Majowe - GUKS Widuchowa
4:2 - Odrzanka Radziszewo - GKS Mierzyn
11:1 - Tanowia Tanowo - Błękit Pniewo
1:2 - GKS Mierzyn - Tanowia Tanowo

II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
3:0 - Ogniwo Babinek - Morzycko Moryń
1:0 - Witniczanka Witnica - Czarni Lubanowo
17:0 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice
11:0 - Piast Piaseczno - Iskra Banie
0:3 - Chrobry Boleszkowice - Myśla Dargomyśl

II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
3:0 - Wicher Przelewice - Goplana Żabów
0:9 - Sokół Pyrzyce - Piast Karsko
2:1 - Sęp Brzesko - Osadnik II Myślibórz
1:2 - Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz
7:6 - Unia Swochowo - Sęp Brzesko

II Klasa Juniorów Szczecin gr.7
2:2 - Remor Recz - Drawa Drawno
15:1 - Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik

Finał Junior Młodszy KOZPN
3:1 - Gwardia Koszalin - AP II Szczecinek

Finał Junior Starszy KOZPN
6:7 - Rasel Dygowo - Pomorzanin Sławoborze
11:10 - Spójnia Świdwin - Wspólni Różewo

Finał Junior Starszy ZZPN
2:0 - Stal Szczecin - Błękitni Stargard

Baraż o udział WLJ Młodszych
2:0 - Prawobrzeże Szczecin - Gwardia Koszalin

Baraż o udział WLJ Starszych
0:5 - Pomorzanin Sławoborze - Stal Szczecin

Baraże o udział w Centr. Lidze Juniorów
0:13 - Gwardia Koszalin - Gwarek Zabrze

 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
Dave708
gości: 816
MN Sport
statystyki portalu
• drużyn: 2462
• imprez: 79836
• newsów: 58287
• użytkowników: 53785
• komentarzy: 942130
• zdjęć: 623648
• relacji: 30316
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2015 - by ligowiec team
Polityka Cookies