ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy trener1996 - 18.09.2020 10:21
Praca dla trenera
UKS Energetyk Junior Gryfino poszukuje trenerów🙋‍♀️🙋‍♂️ piłki nożnej🏟.
Wymagania:

- licencja min. UEFA C👍,
- dyspozycyjność👌,
- chęć rozwoju💪.
        starsze newsy   
 

Centralna Liga Juniorów (U-18) 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Śląsk Wrocław 6 15 5 0 1 13 / 4
2.  Zagłębie Lubin 6 13 4 1 1 9 / 6
3.  Legia Warszawa 6 12 4 0 2 15 / 7
4.  Wisła Kraków 5 12 4 0 1 14 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Lech Poznań 6 18 6 0 0 20 / 4
2.  FASE Szczecin 6 12 4 0 2 9 / 9
3.  Arka Gdynia 6 11 3 2 1 9 / 4
4.  Pogoń Szczecin 6 10 3 1 2 15 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Lech Poznań 5 15 5 0 0 35 / 1
2.  Lotos Gdańsk UKS 6 14 4 2 0 22 / 8
3.  FASE Szczecin 5 11 3 2 0 21 / 5
4.  Akademia Pogoń Szczecin 6 10 3 1 2 19 / 11
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1) 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  Gwardia Koszalin 5 15 5 0 0 14 / 2
2.  Vineta Wolin 5 11 3 2 0 12 / 6
3.  Chemik Police 4 10 3 1 0 13 / 2
4.  Błękitni Stargard 5 10 3 1 1 12 / 9
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1) 2020/2021 m pkt Z R P +/-
1.  SALOS Szczecin 7 19 6 1 0 35 / 6
2.  Bałtyk Koszalin 6 16 5 1 0 41 / 4
3.  Arkonia Szczecin 6 16 5 1 0 30 / 1
4.  Błękitni Stargard 7 15 5 0 2 31 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Centralna Liga Juniorów (U-18)
26-09 SMS Łódź - Górnik Zabrze
26-09 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
26-09 Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
27-09 Lech Poznań - Korona Kielce
27-09 Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
27-09 Cracovia Kraków - FCB Escola Varsovia
27-09 Gwarek Zabrze - Hutnik Kraków
27-09 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
26-09 Arka Gdynia - FASE Szczecin
26-09 CWZS Bydgoszcz - Pogoń Szczecin
26-09 Warta Poznań - Lech Poznań
27-09 AP Reissa Poznań - Lechia Gdańsk

Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
0:4 - Chemik Bydgoszcz - Lechia Gdańsk
26-09 Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin
26-09 AP Reissa Poznań - CWZS Bydgoszcz
26-09 Lech Poznań - Lotos Gdańsk UKS

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
26-09 SALOS Szczecin - Jeziorak Szczecin
26-09 Błękitni Stargard - Chemik Police
26-09 Hutnik Szczecin - Gwardia Koszalin
27-09 Vineta Wolin - Victoria Sianów
27-09 Flota Świnoujście - Prawobrzeże Świnoujście
27-09 Arkonia Szczecin - Stal Szczecin
27-09 Bałtyk Koszalin - Świt Szczecin
27-09 Mewa Resko - Sparta Gryfice

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
26-09 Arkonia Szczecin - Energetyk Gryfino
26-09 Bałtyk Koszalin - Gavia Choszczno
26-09 Bałtyk SP 7 Koszalin - Kotwica Kołobrzeg
26-09 Żaki Szczecin - Gwardia Koszalin
27-09 Unia Białogard - Sokół Karlino
27-09 Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek
27-09 Chemik Police - Świt Szczecin
03-10 Energetyk Gryfino - Żaki Szczecin
03-10 Gavia Choszczno - Błękitni Stargard

rozegrane mecze:
Centralna Liga Juniorów (U-18)
5:0 - Arka Gdynia - Lech Poznań
3:2 - Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
2:1 - FCB Escola Varsovia - Lechia Gdańsk
3:0 - Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
0:4 - Hutnik Kraków - Jagiellonia Białystok
2:0 - Górnik Zabrze - Lech Poznań
2:1 - Wisła Kraków - Gwarek Zabrze
1:2 - Korona Kielce - Arka Gdynia

Centralna Liga Juniorów (U-17) - jesień
2:3 - Arka Gdynia - Lech Poznań
3:0 - Pogoń Szczecin - Warta Poznań
3:0 - FASE Szczecin - CWZS Bydgoszcz
3:1 - Lech Poznań - AP Reissa Poznań

Centralna Liga Juniorów (U-15) - jesień
3:2 - Lotos Gdańsk UKS - AP Reissa Poznań
0:5 - Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin
4:1 - CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz
7:0 - Akademia Pogoń Szczecin - Chemik Bydgoszcz

Wojewódzka Liga Juniorów Starszych (A1)
0:2 - Mewa Resko - Bałtyk Koszalin
3:1 - Błękitni Stargard - Flota Świnoujście
0:2 - Jeziorak Szczecin - Vineta Wolin
: - Chemik Police - Bałtyk Koszalin
1:0 - Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin
2:2 - Sparta Gryfice - SALOS Szczecin
1:1 - Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście
0:3 - Victoria Sianów - Hutnik Szczecin

Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych (B1)
3:5 - AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin
3:2 - SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin
0:3 - Świt Szczecin - Arkonia Szczecin
2:4 - FASE Szczecin - Żaki Szczecin
1:2 - Świt Szczecin - Błękitni Stargard
0:8 - Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin
: - Chemik Police - Bałtyk SP 7 Koszalin
7:0 - Prawobrzeże Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg
: - Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin

 
top komentarze
newsy:
3 » Przemysław Brzeziański  »
mecze:
57 » Kotwica II Kołobrzeg-AP »
39 » Orzeł Wałcz-Polonia Pło »
39 » Iskra Golczewo-Pomorzan »
34 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
29 » Osadnik Myślibórz-Dąb D »
22 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
21 » Drawa Drawno-Pogoń Połc »
20 » Wybrzeże Rewalskie Rewa »
20 » Sparta Węgorzyno-Hutnik »
19 » Polonia Płoty-Błękitni  »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
emil123 kokej
Mati57 Nakr3cony
Pomorzanin... ricken
wallace3
gości: 1
statystyki portalu
• drużyn: 2890
• imprez: 124746
• newsów: 73893
• użytkowników: 74835
• komentarzy: 1103345
• zdjęć: 801363
• relacji: 38757
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies