ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 25.09.2014 07:40
Grają juniorzy
W najbliższy weekend rozegrane kolejne spotkania w rozgrywkach juniorskich. Zapraszamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy Majchrzak - 29.09.2014 20:11
Świt zdobywa pierwszy komplet punktów
W ostatnim meczu pierwszej rundy rozgrywek WLJ starszych, juniorzy Świtu zdobyli upragnione trzy punkty.
Z tarczą wrócili ze Świnoujścia. Pokonując Flotę zepchnęli gospodarzy na ostatnie miejsce w tabeli, sami zaś awansowali dwa oczka wyżej. Zwycięstwo Świtowców zapowiadało się od dawna, jednak młodemu, niedoświadczonemu zespołowi brakowało postawienia 'kropki nad i' w poprzednich meczach. Przełamanie w końcu nastąpiło, ale też stawia przed Skolwinianami nowe wyzwania, bowiem odtąd rywale zmienią nastawienie przed meczami z beniaminkiem rozgrywek.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy MariuszK - 29.09.2014 19:20
Młodzi piłkarze Energetyka Junior w Bełchatowie
27 września Czternastu zawodników UKS Energetyk Junior Gryfino zadebiutowało na murawie Ekstraklasy.
Co prawda był to debiut UKS-u EJ, jako wyprowadzający dorosłych zawodników w meczu PGE GKS Bełchatów z Pogonią Szczecin, ale zawsze to jest jakiś początek. Początek dobrej i zdrowej współpracy UKS z profesjonalnym klubem z Bełchatowa. Debiutujący „Wyprowadzający” zostali zaproszeni do sektora rodzinnego by obejrzeć zmagania swoich starszych kolegów. Niestety mimo gorącego dopingu młodych adeptów piłki, Pogoń przegrała. Bezpośrednio po meczu, za wspaniały doping, zawodnicy Pogoni podziękowali zawodnikom UKS Energetyk Junior Gryfino, osobiście!
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy krab - 29.09.2014 11:55
Cały dzień piłkarskich emocji
Akademia Młodych Orlików uroczyście rozpoczęła w sobotę w Szczecinie działalność. To był cały dzień piłkarskich emocji. Podczas imprezy „Dni Talentu” na Orliku przy ul. Janosika trenerzy Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej sprawdzili umiejętności ponad stu młodych adeptów futbolu.
- Przeprowadziliśmy nabór w trzech kategoriach wiekowych: w skrzatach (6-7 lat), żakach (8-9 lat) oraz orlikach (10-11 lat). Na podstawie testów i po obejrzeniu krótkiej gry wyselekcjonowaliśmy kilkadziesiąt dzieci. Już na pierwszy rzut oka widać, że w tym gronie jest duża liczba bardzo utalentowanych chłopców - powiedział trener Sławomir Rafałowicz, szef szczecińskiej Akademii Młodych Orłów.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy skryba1213 - 26.09.2014 10:04
Wojtkowski i Listkowski zagrali z Luksemburgiem
autor: pogonszczecin.plReprezentacja Polski do lat 17 pokonała na wyjeździe Luksemburg 4:2 w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Consdorfie.

W spotkaniu tym wystąpiło dwóch piłkarzy Pogoni Szczecin. Kamil Wojtkowski zdobył ostatnią bramkę dla Polaków i zagrał 80 minut. Natomiast Marcin Listkowski (na zdjęciu) został zmieniony w 60 minucie przez Patryka Czarnowskiego. Mecz trwał dwa razy po 40 minut.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy akademia - 26.09.2014 07:49
Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin prowadzi nabór
Akademia Piłkarska Hutnik Szczecin prowadzi nabór uzupełniający, Zapraszamy chłopców z roczników 2000, 2001, 2002. Trener Tomasz nr telefonu: 507 339 104.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy krab - 25.09.2014 08:11
Pierwsze mecze reprezentacji ZZPN
W Słupsku reprezentacje Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały pierwsze spotkania mistrzowskie w turniejach o Puchar Włodzimierza Smolarka oraz o Puchar prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
W turnieju o puchar Włodzimierza Smolarka (rocznik 2001) reprezentacja Zachodniopomorskiego ZPN przegrała z Pomorskim ZPN 0:5 (0:1). Trenerami naszego zespołu są Marcin Łazowski oraz Kamil Chicewicz. W drugim meczu grupowym Wielkopolski ZPN zremisował 2:2 z Kujawsko-Pomorski ZPN. Dużo lepiej wypadł nasz młodszy zespół z rocznika 2002. Reprezentacja Zachodniopomorskiego ZPN wygrała z Pomorskim ZPN 2:0 (0:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Kamil Kort oraz Kacper Łukasik (obaj Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin). Trenerami naszego zespołu są Tomasz Bielecki oraz Bartłomiej Kuniczuk.
piłka nożna / Juniorzy
piłka nożna / Juniorzy Bengoro - 24.09.2014 19:52
Powołanie do Reprezentacji Polski U-18
autor: K.GrzeszkowiakPaweł Marczuk i Michał Walski (na zdjęciu) zostali powołani na konsultację Reprezentacji Polski U-18.

Powołani przez trenera Rafała Janasa udadzą się do Jarocina na cztery dni w październiku (6-10.10).

Kadra na konsultację:
Sebastian Chruściel (APS Atrómitos Athinón, Grecja), Kevin Pytlik (VfL Bochum 1848, Niemcy), Damian Dudała (Jagiellonia Białystok), Kacper Piechniak (Jagiellonia Białystok), Szymon Walczak (1.FC Köln, Niemcy), Michał Borecki (SS Lazio, Włochy), Mateusz Lis (Lech Poznań), Paweł Krauz (Nielba Wągrowiec),
        starsze newsy   
 
Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Lech Poznań 8 19 6 1 1 23 / 13
2.  Górnik Zabrze 8 16 5 1 2 14 / 7
3.  Zagłębie Lubin 7 15 5 0 2 28 / 6
4.  Pogoń Szczecin 8 15 4 3 1 18 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
WLJ Starszych 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Gwardia Koszalin 7 15 5 0 2 23 / 11
2.  SALOS Szczecin 7 14 4 2 1 14 / 6
3.  AP Szczecinek 7 14 4 2 1 18 / 10
4.  AP Kotwica Kołobrzeg 7 13 4 1 2 11 / 7
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
WLJ Młodszych 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Pogoń Szczecin 7 21 7 0 0 35 / 3
2.  SALOS Szczecin 6 13 4 1 1 17 / 13
3.  Stal Szczecin 6 10 3 1 2 15 / 13
4.  Akademia Pogoń Szczecin 6 10 3 1 2 13 / 13
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płn. 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Gryf Kamień Pomorski 5 12 4 0 1 18 / 8
2.  Hutnik Szczecin 5 10 3 1 1 20 / 6
3.  Stal Szczecin 3 7 2 1 0 13 / 2
4.  Światowid Łobez 4 7 2 1 1 15 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd. 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Arkonia Szczecin 5 13 4 1 0 18 / 5
2.  Błękitni Stargard 4 9 3 0 1 17 / 6
3.  Zorza Dobrzany 4 7 2 1 1 9 / 7
4.  Odra Chojna 5 6 2 0 3 8 / 10
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Spójnia Świdwin 4 12 4 0 0 19 / 8
2.  Drawa Drawsko Pom. 4 9 3 0 1 14 / 7
3.  Olimp Złocieniec 4 5 1 2 1 5 / 7
4.  Lech Czaplinek 4 4 1 1 2 5 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Rasel Dygowo 4 12 4 0 0 34 / 4
2.  Arkadia Malechowo 4 10 3 1 0 16 / 4
3.  GKS Leśnik Manowo 4 10 3 1 0 12 / 4
4.  Olimp Gościno 4 9 3 0 1 10 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar Siemyśl 4 12 4 0 0 18 / 5
2.  Start-Iskra Mokre 3 9 3 0 0 29 / 7
3.  Darpol Barzowice 3 9 3 0 0 15 / 4
4.  Pomorzanin Sławoborze 4 9 3 0 1 20 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Wiarus Żółtnica 4 12 4 0 0 31 / 6
2.  Korona Człopa 4 12 4 0 0 19 / 4
3.  Sad Chwiram 4 9 3 0 1 21 / 6
4.  Legion Strączno 4 9 3 0 1 15 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Prawobrzeże Szczecin 5 15 5 0 0 38 / 8
2.  Chemik Police 5 12 4 0 1 35 / 5
3.  Wybrzeże Rewalskie Rewal 5 12 4 0 1 29 / 18
4.  Flota Świnoujście 5 10 3 1 1 15 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  AP Szczecinek 3 9 3 0 0 17 / 2
2.  Spójnia Świdwin 3 6 2 0 1 9 / 5
3.  AP II Szczecinek 2 6 2 0 0 6 / 1
4.  Błonie Barwice 3 6 2 0 1 7 / 3
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  AP Kotwica Kołobrzeg 4 10 3 1 0 27 / 1
2.  Unia Białogard 4 10 3 1 0 17 / 2
3.  Gwardia Koszalin 3 9 3 0 0 24 / 4
4.  Piast Drzonowo 3 6 2 0 1 12 / 8
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Rega Bierzwnica 1 3 1 0 0 8 / 0
2.  Pogoń Połczyn Zdrój 1 3 1 0 0 6 / 0
3.  Wicher Rąbino 0 0 0 0 0 0 / 0
4.  Pomorzanin Sławoborze 2 0 0 0 2 0 / 14
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.1 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Jantar Dziwnów 5 12 4 0 1 34 / 7
2.  Polonia Płoty 4 9 3 0 1 20 / 9
3.  Bizon Cerkwica 4 9 3 0 1 10 / 7
4.  Wicher Brojce 4 9 3 0 1 14 / 4
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.2 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Piast Chociwel 5 15 5 0 0 24 / 3
2.  Masovia Maszewo 5 12 4 0 1 20 / 5
3.  Dąb Dębice 5 9 3 0 2 7 / 9
4.  Promień Mosty 4 7 2 1 1 10 / 7
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.3 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Orkan Suchań 4 12 4 0 0 22 / 4
2.  Orkan Dalewo 5 9 3 0 2 22 / 11
3.  Mechanik Warnice 3 9 3 0 0 11 / 3
4.  Wicher Reptowo 5 9 3 0 2 20 / 19
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.4 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Tanowia Tanowo 4 12 4 0 0 34 / 3
2.  Vielgovia Szczecin 5 10 3 1 1 17 / 10
3.  GKS Mierzyn 5 9 2 3 0 13 / 8
4.  GUKS Widuchowa 4 9 3 0 1 13 / 6
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.5 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Piast Piaseczno 4 12 4 0 0 35 / 5
2.  Morzycko Moryń 5 12 4 0 1 34 / 4
3.  Myśla Dargomyśl 4 9 3 0 1 14 / 16
4.  Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 7 2 1 1 9 / 7
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.6 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Osadnik Myślibórz 5 13 4 1 0 33 / 7
2.  Kłos Pełczyce 5 13 4 1 0 21 / 4
3.  Wicher Przelewice 4 12 4 0 0 19 / 6
4.  Goplana Żabów 5 12 4 0 1 17 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz
II Klasa Juniorów Szczecin gr.7 2014/2015 m pkt Z R P +/-
1.  Orzeł Bierzwnik 3 7 2 1 0 17 / 8
2.  Sokół Granowo 3 4 1 1 1 10 / 10
3.  Drawa Drawno 3 3 1 0 2 11 / 13
4.  Remor Recz 3 3 1 0 2 5 / 12
zobacz pełną tabelę, wyniki i terminarz

najbliższe mecze:
Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
04-10 Odra Opole - Ruch Chorzów
04-10 UKP Zielona Góra - Śląsk Wrocław
04-10 Górnik Zabrze - Olimpia Grudziądz
04-10 Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia
04-10 Warta Poznań - Lech Poznań
04-10 Pogoń Szczecin - MKS Kluczbork
04-10 Zagłębie Lubin - Bałtyk Koszalin
05-10 Lechia Gdańsk - Stilon Gorzów

WLJ Starszych
04-10 SALOS Szczecin - Świt Skolwin
04-10 Chemik Police - Energetyk Gryfino
04-10 Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin
04-10 AP Kotwica Kołobrzeg - AP Szczecinek

WLJ Młodszych
01-10 Stal Szczecin - SALOS Szczecin
04-10 Pogoń Szczecin - Sława Sławno
04-10 Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin
04-10 Akademia Pogoń Szczecin - Arkonia Szczecin

I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płn.
04-10 Światowid Łobez - Sarmata Dobra
04-10 Vineta Wolin - Ina Goleniów
04-10 Stal Szczecin - Sparta Gryfice
04-10 Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski

I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd.
04-10 Zorza Dobrzany - Iskierka Szczecin-Śmierdnica
04-10 Arkonia Szczecin - Błękitni Stargard
04-10 Victoria 95 Przecław - AP Hutnik Szczecin
05-10 Unia Dolice - Odra Chojna

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
05-10 Drawa Drawsko Pom. - Wielim Szczecinek
05-10 Olimp Złocieniec - Spójnia Świdwin
05-10 Lech Czaplinek - Calisia Kalisz Pomorski

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
04-10 Rasel Dygowo - Wybrzeże Biesiekierz
04-10 Astra Ustronie Morskie - Gryf Polanów
04-10 Saturn Mielno - GKS Leśnik Manowo
04-10 Sianowska Akademia Sportu - Mechanik Bobolice
04-10 Wiekowianka Wiekowo - Fala Hen Gąski
04-10 Olimp Gościno - Arkadia Malechowo

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
04-10 Płomień Myślino - Pomorzanin Sławoborze
04-10 Jantar Siemyśl - Darłovia Darłowo
04-10 Zryw Kretomino - Victoria Sianów
04-10 Piast Drzonowo - Darpol Barzowice
04-10 Grom Świelino - Głaz Tychowo
04-10 Start-Iskra Mokre - Bajgiel Będzino

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4
04-10 Korona Człopa - Zawisza Grzmiąca
04-10 Drzewiarz Świerczyna - Kolejarz Wierzchowo
04-10 Legion Strączno - Wiarus Żółtnica
04-10 Grom Szwecja - Grom Giżyno
04-10 Sad Chwiram - Wspólni Różewo

I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
04-10 Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście
04-10 Błękitni Stargard - Energetyk Gryfino
04-10 CRS Barlinek - Kluczevia Stargard
04-10 Dąb Dębno - Chemik Police
04-10 AP Hutnik Szczecin - Fala Międzyzdroje
04-10 SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
04-10 Drawa Drawsko Pom. - Spójnia Świdwin
04-10 Błonie Barwice - Czwórka Wałcz
04-10 Pionier 95 Borne Sulinowo - AP II Szczecinek
11-10 Czwórka Wałcz - Drawa Drawsko Pom.

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
04-10 ZS Dąbrowa - AP Kotwica II Kołobrzeg
04-10 AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
04-10 Graf Bukówko - Unia Białogard
04-10 Sława Sławno - Piast Drzonowo

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3
03-10 Pomorzanin Sławoborze - Wicher Rąbino
03-10 Rega Bierzwnica - Pogoń Połczyn Zdrój

II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
04-10 Zalew Stepnica - Orzeł Łożnica
04-10 Wicher Brojce - Mewa Resko
04-10 Bizon Cerkwica - Jantar Dziwnów
04-10 Iskra Golczewo - Korona Stuchowo
05-10 Bałtyk Gostyń - Polonia Płoty

II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
04-10 OKS Euroinsbud Goleniów - Piast Chociwel
04-10 Sparta Węgorzyno - Masovia Maszewo
04-10 Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard
04-10 Dąb Dębice - Hanza Goleniów
04-10 Radowia Radowo Małe - Ina Ińsko

II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
04-10 Znicz Niedźwiedź - Pomorzanin Krąpiel
04-10 Fagus Kołbacz - Orzeł Pęzino
04-10 Mechanik Warnice - Orkan Suchań
04-10 Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo
11-10 Unia Stargard - Mechanik Warnice

II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
04-10 Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe
04-10 Vielgovia Szczecin - Jeziorak Szczecin
04-10 Odrzanka Radziszewo - Leśnik Kliniska
04-10 Błękit Pniewo - Grot Gardno
04-10 AP Hutnik Szczecin - GKS Mierzyn

II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
04-10 Zieloni Zielin - Myśla Dargomyśl
04-10 Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice
04-10 Chrobry Boleszkowice - Iskra Banie
04-10 Piast Piaseczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój
05-10 Witniczanka Witnica - Ogniwo Babinek

II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
04-10 Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce
04-10 Spartakus Rychnów - Sęp Brzesko
04-10 Goplana Żabów - Osadnik II Myślibórz
05-10 Kłos Pełczyce - Piast Karsko
05-10 Wicher Przelewice - Unia Swochowo

II Klasa Juniorów Szczecin gr.7
04-10 Orzeł Bierzwnik - Sokół Granowo
11-10 Remor Recz - Orzeł Bierzwnik

rozegrane mecze:
Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
: - Stilon Gorzów - Zagłębie Lubin
1:5 - Olimpia Grudziądz - Pogoń Szczecin
: - Śląsk Wrocław - Warta Poznań
2:0 - Arka Gdynia - Górnik Zabrze
2:3 - Bałtyk Koszalin - Odra Opole
0:2 - MKS Kluczbork - UKP Zielona Góra
1:0 - Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz
1:1 - Lech Poznań - Lechia Gdańsk

WLJ Starszych
1:4 - Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg
1:3 - Chemik Police - AP Szczecinek
3:1 - SALOS Szczecin - Energetyk Gryfino
0:3 - Flota Świnoujście - Świt Skolwin

WLJ Młodszych
2:1 - Akademia Pogoń Szczecin - Sława Sławno
5:1 - Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin
0:7 - Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin
2:5 - AP Bałtyk Koszalin - Stal Szczecin

I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płn.
5:5 - Sarmata Dobra - Vineta Wolin
2:1 - Sparta Gryfice - Światowid Łobez
: - Stal Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów
0:3 - Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski

I Kl. Jun. Starszych gr. Szczecin Płd.
1:3 - AP Hutnik Szczecin - Zorza Dobrzany
3:1 - Odra Chojna - Victoria 95 Przecław
6:0 - Błękitni Stargard - Gavia Choszczno
0:6 - Iskierka Szczecin-Śmierdnica - Arkonia Szczecin

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 1
1:1 - Wielim Szczecinek - Olimp Złocieniec
3:2 - Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek
2:6 - Calisia Kalisz Pomorski - Drawa Drawsko Pom.

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 2
5:0 - GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno
1:3 - Wiekowianka Wiekowo - Astra Ustronie Morskie
2:2 - Wybrzeże Biesiekierz - Saturn Mielno
3:3 - Gryf Polanów - Sianowska Akademia Sportu
6:1 - Arkadia Malechowo - Fala Hen Gąski
0:6 - Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 3
4:1 - Darpol Barzowice - Płomień Myślino
4:0 - Bajgiel Będzino - Grom Świelino
10:0 - Pomorzanin Sławoborze - Zryw Kretomino
: - Głaz Tychowo - Jantar Siemyśl
1:13 - Victoria Sianów - Start-Iskra Mokre
1:1 - Piast Drzonowo - Darłovia Darłowo

I Kl. Jun. Starszych gr. Koszalin 4
4:1 - Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram
1:0 - Kolejarz Wierzchowo - Grom Szwecja
5:3 - Wspólni Różewo - Drzewiarz Świerczyna
0:9 - Zawisza Grzmiąca - Legion Strączno
0:7 - Grom Giżyno - Korona Człopa

I Klasa Juniorów Młodszych Szczecin
6:3 - SALOS Szczecin - Dąb Dębno
0:3 - Fala Międzyzdroje - Błękitni Stargard
0:2 - Energetyk Gryfino - Chemik Police
1:9 - Kluczevia Stargard - Wybrzeże Rewalskie Rewal
4:2 - Prawobrzeże Szczecin - CRS Barlinek
2:1 - Flota Świnoujście - AP Hutnik Szczecin

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 1
2:4 - Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom.
9:0 - AP Szczecinek - Pionier 95 Borne Sulinowo
3:0 - Spójnia Świdwin - Błonie Barwice
: - AP Szczecinek - AP II Szczecinek

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 2
5:1 - Unia Białogard - ZS Dąbrowa
0:10 - AP Kotwica II Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg
3:1 - Piast Drzonowo - Orlik Darłowo
13:1 - Gwardia Koszalin - Sława Sławno

I Kl. Jun. Młodszych gr. Koszalin 3
6:0 - Pogoń Połczyn Zdrój - Pomorzanin Sławoborze
: - Wicher Rąbino - Rega Bierzwnica

II Klasa Juniorów Szczecin gr.1
3:0 - Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń
2:2 - Mewa Resko - Iskra Golczewo
0:6 - Orzeł Łożnica - Wicher Brojce
3:6 - Korona Stuchowo - Polonia Płoty
11:1 - Jantar Dziwnów - Zalew Stepnica

II Klasa Juniorów Szczecin gr.2
6:3 - Pomorzanin Nowogard - OKS Euroinsbud Goleniów
5:0 - Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno
10:1 - Masovia Maszewo - Radowia Radowo Małe
1:2 - Promień Mosty - Dąb Dębice
10:0 - Ina Ińsko - Hanza Goleniów

II Klasa Juniorów Szczecin gr.3
2:4 - Orkan Dalewo - Orkan Suchań
9:2 - Wicher Reptowo - Znicz Niedźwiedź
2:3 - Orzeł Pęzino - Dąbrovia Stara Dąbrowa
2:3 - Pomorzanin Krąpiel - Fagus Kołbacz
1:2 - Fagus Kołbacz - Wicher Reptowo

II Klasa Juniorów Szczecin gr.4
1:3 - Odrzanka Radziszewo - AP Hutnik Szczecin
0:17 - Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo
2:2 - Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin
2:2 - Grot Gardno - GKS Mierzyn
5:1 - GUKS Widuchowa - Błękit Pniewo

II Klasa Juniorów Szczecin gr.5
15:1 - Piast Piaseczno - Chrobry Boleszkowice
: - Ogniwo Babinek - Zieloni Zielin
1:3 - Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica
3:3 - Mieszko Mieszkowice - Iskra Banie
12:1 - Morzycko Moryń - Czarni Lubanowo

II Klasa Juniorów Szczecin gr.6
0:8 - Osadnik II Myślibórz - Kłos Pełczyce
0:1 - Piast Karsko - Osadnik Myślibórz
2:6 - Unia Swochowo - Goplana Żabów
7:3 - Sokół Pyrzyce - Spartakus Rychnów
2:6 - Sęp Brzesko - Wicher Przelewice

II Klasa Juniorów Szczecin gr.7
1:3 - Remor Recz - Drawa Drawno
3:5 - Drawa Drawno - Orzeł Bierzwnik

 
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
Eduardo69 Mlynek
Moniur Picu
Zabaleta
gości: 2846
statystyki portalu
• drużyn: 2376
• imprez: 72036
• newsów: 54030
• użytkowników: 52165
• komentarzy: 904906
• zdjęć: 594096
• relacji: 27800
home.pl


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2014 - by ligowiec team
Polityka Cookies