siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 14.10.2017 00:01
Panie wracają na parkiety
Najbliższe dni to już mecze ligowe siatkarskiej Ekstraklasy. Mistrzynie z Polic w poniedziałek czeka pierwsze starcie z Budowlanymi Toruń.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Bengoro - 15.10.2017 20:52
3 punkty w inauguracji
autor: BP Chemika PoliceChemik Police pokonał POLI Budowlanych Toruń 3:0. To pierwsze zwycięstwo mistrzyń Polski w nowym sezonie Ligi Siatkówki Kobiet.

Gospodynie mecz otworzyły przekonująco. Dobrze w polu serwisowym spisywała się Izabela Bełcik, a kontry na punkty zamieniała Katarzyna Zaroślińska-Król. Chemik wypracował sześciopunktową przewagę, którą roztrwonił po problemach z przyjęciem. Podopieczne Jakuba Głuszaka nie dały ponieść się emocjom, uspokoiły grę, dobry serwis dołożyła Katarzyna Gajgał-Anioł. Set atakiem z szóstej strefy skończyła Natalia Mędrzyk.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 14.10.2017 08:10
Zapowiedź meczu Chemik Police - POLI Budowlani Toruń
autor: internetChemik Police meczem z Poli Budowlanymi Toruń zainauguruje rozgrywki Ligi Siatkówki Kobiet 2017/18. Pierwszy mecz sezonu rozegrany zostanie w niedzielę (15.10.) o godzinie 17 w hali przy ulicy Siedleckiej 6 e w Policach.

Ekstraklasa wraca do gry po kilkumiesięcznej przerwie. Tytułu broni Chemik Police, który w najbliższym sezonie powalczy o 5 złoto z rzędu.

- Patrząc na składy pozostałych zespołów w stawce mam wrażenie, że liga będzie ciekawsza - uważa Malwina Smarzek, przyjmująca.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 13.10.2017 01:00
Bilety na niedzielny mecz z Budowlanymi
autor: Chemik PoliceZapraszamy wszystkich kibiców na mecz Chemik Police - POLI Budowlani Toruń. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (15.10.2017) o godzinie 17 w HS ZS im. Łukasiewicza w Policach (Siedlecka 6e).

Bilety kupić można w internecie za pośrednictwem abilet.pl (TUTAJ) lub w punktach sprzedaży abilet (TUTAJ).
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 13.10.2017 00:57
Rusza Liga Siatkówki Kobiet
autor: materiały prasowe ChemikSiatkarki i sztab szkoleniowy Chemika Police spotkali się z kibicami przed siedzibą Grupy Azoty, głównego sponsora zachodniopomorskiego klubu. Zawodniczki wyposażone były w podwójne zaproszenia na niedzielny mecz z Poli Budowlanymi Toruń, kartki z autografami i gadżety klubowe.

Kibice odpowiadali na proste pytania dotyczące życia drużyny, w nagrodę za poprawną odpowiedź otrzymywali zaproszenia.

Siatkarki rozdały autografy i zrobiły wspólne zdjęcia z kibicami. Ponadto pojawiły się regionalne media, które przeprowadziły wywiady z mistrzyniami Polski.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 08.10.2017 11:43
Natalia Mędrzyk: Nie możemy siać afery
autor: informacje prasowe - ChemikNatalia Mędrzyk komentuje przegrany mecz o Superpuchar Polski z Budowlanymi Łódź. Policzanki uznawane były za faworyta spotkania, Budowlani jednak nie czuli respektu i zgarnęli pierwsze trofeum w nowym sezonie. Chemikowi wystarczyło amunicji, aby wygrać jeden set.

- Zadecydowały błędy własne, wiele nieporozumień, które przytrafiło nam się na boisku. Trochę tłumaczy nas fakt, że nie jesteśmy ze sobą zbyt długo, bo spotkaliśmy się zaledwie 2 dni temu. Nie możemy siać afery, mam nadzieję, że wszystko będzie szło w lepszym kierunku. Spokojnie, będziemy wygrywać to, co mamy wygrywać - zaznacza Mędrzyk.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 06.10.2017 15:02
Chemiczki zagrają o Superpuchar Polski
autor: informacja prasowa / Chemik PoliW meczu o Superpuchar inaugurującym sezon 2017/18 Chemik Police zmierzy się z Grot Budowlanymi Łódź. Początek spotkania w piątek (6.10.) o godzinie 18. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

Mecz o Superpuchar wraca po rocznej przerwie. Ostatni pojedynek o to trofeum rozegrany został w 2015 roku. Wtedy Chemik pokonał Atom Trefl Sopot 3:0.

O pierwsze trofeum nowego sezonu zagrają Chemik, mistrz Polski, oraz Budowlani, wicemistrz. W kwietniowych meczach finałowych dwukrotnie lepsze okazały się policzanki, które zwyciężyły 3:0 i 3:1.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 01.10.2017 14:28
Ruszyła sprzedaż karnetów na mecze Chemiczek
29.09.2017 września o godzinie 12 ruszała sprzedaż karnetów na mecze Chemika Police w sezonie 2017/18. Ceny karnetów będą niższe od tych z zeszłego roku. Karnet normalny, uprawniający kibiców do wejścia na wszystkie spotkania Chemika w roli gospodarza (Liga Siatkówki Kobiet, Puchar Polski i Liga Mistrzyń), kosztować będzie 165 złotych. Dla porównania, w ubiegłym sezonie identyczny karnet kosztował 200 złotych.