siatkówka / Ekstraklasa kobiet
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 24.03.2017 21:13
Ostatnia kolejka
Przed nami już dwudziesta szósta siatkarskiej Orlen Ligi. Mistrzynie z Polic w niedzielę czeka obrona pierwszej pozycji w w ligowej tabeli. Chemiczki zagrają w Trójmieście z Treflem..
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 21.03.2017 22:06
Impel nie odpuścił
autor: adasko
Impel Wrocław pokonał Chemik Police 3:1. To druga porażka policzanek w bieżącym sezonie.

Pierwszy set spotkania to prawdziwa huśtawka nastrojów. Impel zaczął od prowadzenia 4:0, o czas poprosił trener Głuszak. Chwilę później zrobiło się 7:5, o czas prosił trener gospodarzy. Następnie Chemik wyszedł na prowadzenie 9:8, żeby chwilę później przegrywać czterema oczkami. W dobrej formie była Katarzyna Konieczna. Atakująca z Wrocławia dostawała dużo piłek i większość z nich zamieniała na punkty. Impel wygrał do 21.

siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 21.03.2017 15:48
Potrzebują dwóch setów
We wtorek (21.03.) o godzinie 18 Impel Wrocław podejmie Chemik Police. Jest to zaległe spotkanie 22 kolejki Orlen Ligi.

Runda zasadnicza powoli dobiega końca. Znamy już czwórkę zespołów, które powalczą o tytuł mistrza Polski. Do walki o finał przystąpią Chemik Police, Impel Wrocław, Grot Budowlani Łódź i Developres SkyRes Rzeszów. Wiele wskazuje, że ta ostatnia z drużyn będzie przeciwniczkami Policzanek w dalszych grach.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 21.03.2017 09:46
Odrabiają zaległości

Zawodniczki Orlen Ligi odrabiają zaległości. We wtorek mistrzynie z Polic udają się do Wrocławia, gdzie czeka je hitowe starcie z Impelem Wrocław.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 16.03.2017 09:26
Azoty Arena nie do zdobycia
autor: KudłatyChemik Police zwyciężył Polski Cukier Muszyniankę 3:0. Policzanki pozostają niepokonane w Azoty Arenie w rundzie zasadniczej.

Pierwszy set był dość dziwny, ponieważ punkty rozkładały się seriami. W jednej chwili Chemik zdobył przewagę dwoma efektownymi blokami, żeby później roztrwonić ją błędami w przyjęciu. Policzanki przegrywały kilkoma oczkami, wyrównały dopiero w samej końcówce i doprowadziły do gry na przewagi (24:24). Mistrzynie Polski były już w podbramkowej sytuacji. Przegrywały 26:27 i kontrę w górze miały rywalki. Udało się ofiarnie wybronić i zdobyć punkt po sytuacyjnym ataku Madelaynne Montano. Następnie w pole serwisowe wprowadzona została Anna Werblińska. Przyjmująca posłała dwie bardzo trudne zagrywki, które w kontrach na punkty zamieniła Stefana Veljković.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 14.03.2017 08:45
Gra Orlen Liga
Przed nami już dwudziesta piąta czwarta siatkarskiej Orlen Ligi. Mistrzynie z Polic w środę czeka w niej starcie z Muszynianka Muszyna..
siatkówka / Ekstraklasa kobiet Kawaler - 13.03.2017 12:15
Pierwsza porażka w Orlen Lidze
Grot Budowlani Łódź pokonali Chemik Police 3:1. To pierwsza porażka Chemika w rozgrywkach Orlen Ligi.

Przyjezdne bardzo dobrze weszły mecz. Po kąśliwych serwisach Agnieszki Bednarek-Kaszy i problemach w przyjęciu Heike Beier prowadziły 4:0. Sytuacja jednak zaczęła się zmieniać. Budowlani przejmowali inicjatywę, a Chemik popełniał zbyt dużo błędów. Dobrze w ataku spisywała się Gabriela Polańska. Przy stanie 24:23 atak z drugiej linii skończyła Kaja Grobelna, dzięki czemu gospodynie wyszły na prowadzenie 1:0 w setach.
siatkówka / Ekstraklasa kobiet pszczolek - 10.03.2017 21:37
Przed nami już dwudziesta czwarta czwarta siatkarskiej Orlen Ligi. Mistrzynie z Polic w czwartek czeka w niej starcie z Budowlanymi Łódź..