krab
piłka nożna / III liga royal447 - 04.08.2015 22:49
Zejglic odchodzi do Gdyni
autor: Gwardia Koszalin 25-letni pomocnik Jakub Zejglic nie będzie już piłkarzem Gwardii Koszalin. Od przyszłego sezonu będzie zawodnikiem Bałtyku Gdynia. 25-latek jest wychowankiem Sławy Sławno. W swojej karierze był także związany z klubami z Pomorza, Lechią Gdańsk, Kaszubią Kościerzyna czy Bytovii Bytów. Do Gwardii przyszedł z Concordii Elbląg. W barwach klubu z Koszalina rozegrał łącznie 26 spotkań w III lidze, w których zdobył dwie bramki.
piłka nożna / III liga GaCuS - 03.08.2015 14:30
Wygrana Gwardii z Leśnikiem
Piłkarze Gwardii Koszalin mają za sobą przedostatni mecz kontrolny podczas letnich przygotowań. W spotkaniu rozegranym na własnym boisku, drużyna z Koszalina pokonała spadkowicza z Bałtyckiej trzeciej ligi, GKS Leśnik Manowo 3:1.
Już w trzeciej minucie czwartoligowcy stworzyli sobie znakomitą okazję do objęcia prowadzenia. W polu karnym faulowany był Marcin Gozdal, a 'jedenastkę' wykonywaną przez Seweryna Fijołka w dobrym stylu obronił Andrzej Budnik. W dwunastej minucie koszalińska drużyna strzeliła pierwszego gola. Podanie Kacpra Wąsowicza na bramkę zamienił Przemysław Brzeziański. Ci sami gracze dali Gwardii również drugiego gola. Filigranowy skrzydłowy dośrodkował z prawego skrzydła, a popularny 'Brzezian' głową posłał futbolówkę do siatki.
piłka nożna / III liga GaCuS - 03.08.2015 14:22
Porażka rezerw z Legią
Legia II Warszawa pokonała Pogoń II Szczecin 4:2 w sparingu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim. To piąty mecz kontrolny tego lata dla trzecioligowych rezerw.
- Uważam, że pokazaliśmy się z dobrej strony na tle silnego rywala. Potrafiliśmy stworzyć kilka naprawdę groźnych sytuacji i zaznaczyć swoją przewagę. Niestety, w pierwszej połowie straciliśmy trzy bramki po stałych fragmentach gry i to przeważyło o wyniku - podsumował Robert Kolendowicz.

Legioniści szybko objęli prowadzenie. Już od 4. minuty młodzi Portowcy musieli gonić wynik, co się udało. Szymon Kapelusz pewnie wykorzystał rzut karny kilka minut później podyktowany po zagraniu ręką przez obrońcę. Niestety, w pierwszej połowie jeszcze tylko warszawiacy zdobywali gole. Do przerwy Pogoń przegrywała 1:3.
piłka nożna / III liga slupszczanin - 03.08.2015 11:32
Sparing Gryfa Słupsk z Leśnikiem Manowo
Niemal tradycją już stają się mecze kontrolne pomiędzy słupskim Gryfem i Leśnikiem Manowo. Tak jak w trakcie trzech poprzednich sezonów, tak i teraz dojdzie do takiej konfrontacji.
W spotkaniach pomiędzy tymi rywalami, z reguły piłka dosyć często znajduje drogę do siatki przeciwników. Dla przypomnienia w poprzednich meczach, wyglądało to tak:

Mecz sparingowy: 11.07.2012, środa, godz. 18:00 - stadion 650-lecia
Gryf Słupsk (III liga) - Leśnik Manowo (IV liga) 6:1 (1:1)

Bramki: 0:1 31’ Gozdal Marcin, 1:1 42’ samobójcza (Kłączyński Łukasz), 2:1 47’ Biegański Krzysztof, 3:1 66’ Waleszczyk Paweł, 4:1 68’ Kozłowski Marcin, 5:1 79’ Witucki Jakub, 6:1 82’ Waleszczyk Paweł

relacja fotki komentarze
08-08 17:00  Gryf Słupsk - GKS Leśnik Manowo 1 0 1
piłka nożna / III liga 78viking - 02.08.2015 11:06
Vineta Wolin poszukuje sparingpartnera
Zespół Vinety Wolin poszukuje sparingpartnera w dniu 7 sierpnia 2015 r. lub 8 sierpnia 2015 r. Miejsce rozegrania spotkania Wolin.
Zainteresowane kluby proszone są o kontakt z kierownikiem drużyny Radosławem Baranowskim (tel. 601-659-597).
piłka nożna / III liga kkpn - 01.08.2015 20:34
Wygrana w Przechlewie
autor: R. MachowiczZespół seniorów Bałtyku Koszalin pokonał beniaminka IV ligi pomorskiej Brdę Przechlewo 2:1 (2:0). Bramki dla Bałtyku strzelili: Daniel Popiołek i Daniel Piechowski.
Mecz rozpoczął się o godzinie 16.00 z krótka 5-minutową przerwą. Około 55 minuty spotkania w Przechlewie rozległ się sygnał syreny, który równo o godzinie 17.00 honorował 71 rocznicę rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. Sędzia dał sygnał do przerwania spotkania i wszyscy obecni na meczu stojąc, w milczeniu, oddali hołd bohaterom.
piłka nożna / III liga Swit1952 - 01.08.2015 14:27
Trójmecz w wykonaniu Świtu
Piłkarze ze Skolwina rozegrali kolejny mecz sparingowy, tym razem na zasadzie trójmeczu z Hutnikiem Szczecin i Kluczevią Stargard. Rywalizacja odbyła się na boisku nr 2 kompleksu MOSRiR w Załomiu.
W pierwszych 45 minutach Świtowcy zremisowali bezbramkowo z Kluczevią, by w drugim pojedynku pokonać 2:0 Hutnik Szczecin, po bramkach Gejdyka i Sestreńskiego. W spotkaniu Hutnik Kluczevia lepsi okazali się Stargardzianie, którzy wygrali 1-0.

piłka nożna / III liga GaCuS - 31.07.2015 21:53
Potyczka rezerw Pogoni i Legii
Do ciekawego meczu sparingowego dojdzie w sobotnie popołudnie. Rezerwy Pogoni i Legii sprawdzą swoją formę w Grodzisku Wielkopolskim. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.

Portowcy w sobotę zmierzą się z rezerwami Legii, którzy w minionym sezonie zajęli 10. miejsce w swojej grupie. Będzie to konfrontacja młodych zawodników z klubów, które należą do krajowej czołówki w szkoleniu młodzieży.

To już piąty sparing tego lata drugiego zespołu Pogoni. Zaczęło się od porażki z Lechem Rypin (0:1), ale później było tylko lepiej. Kolejne sparingi kończyły się remisami po 1:1 z Spartą Brodnica (gol Patrzka Paczuka) i Torgelov FC Greif (gol Adriana Krzywickiego). Pierwsze zwycięstwo podopieczni Pawła Sikory i Roberta Kolendowicza odnieśli w minioną środą. Na wyspie Wolin pokonali tamtejszą Vinetę 4:2 po dwóch trafieniach Szymona Kapelusza, po jednym zaliczyli Patryk Paczuk i Damian Kowalczyk.