piłka nożna / III liga Bengoro - 24.03.2017 11:26
20. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami kolejne wiosenne spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga Bengoro - 25.03.2017 21:39
Rezerwy Pogoni zwycięskie
autor: EBP Pogoń SzczecinPogoń II Szczecin wygrała 2:0 z Jarotą w Jarocinie po bramkach Mateusza Bochnaka (na zdjęciu) i Seiya Kitano. Zwycięstwo dało awans szczecinianom na 11. miejsce w tabeli.

- To był mecz walki - powiedział dla pogonszczecin.pl po meczu Paweł Sikora. - Zarówno my, jak i piłkarze Jaroty mieliśmy okazję do zdobycia goli. Cieszę się, bo zagraliśmy mądrze nie tylko w ofensywie, ale również w defensywie. W zespole gości wystąpili zawodnicy z pierwszego zespołu: Adrian Henger, Robert Obst, Hubert Matynia, Dawid Kort i Seiya Kitano.
piłka nożna / III liga Bengoro - 24.03.2017 21:32
Po przełamanie do Jarocina
Rezerwy Pogoni Szczecin po dwóch porażkach z rzędu zagrają w Jarocinie o przełamanie, o godzinie 15:00 rozpocznie się ich mecz z miejscową Jarotą.

W poprzedniej kolejce zespół Pawła Sikory przegrał 1:3 z KS-em Chwaszczyno, a tydzień wcześniej 0:1 we Wronkach z Lechem II Poznań. - Każdy z nas jest zły, że nie udało się wygrać - powiedział dla pogonszczecin.pl Szymon Jopek. - Zostawiliśmy dużo zdrowia na boisku. Kosztowało nas to sporo sił. Każdy z nas chciał zwyciężyć. Zależało nam na tym. Zespół z Wielkopolski po dwóch kolejkach wzbogacił swoje konto o sześć punktów i zajmuje w lidze 7. miejsce tracąc do liderującej Gwardii pięć oczek. Granatowo-bordowi mają coraz mniejszą przewagę nad strefą spadkową.
piłka nożna / III liga Bengoro - 24.03.2017 21:09
Marcowy weekend sportowy
Przed nami kolejny marcowy sportowy weekend oraz bardzo dużo możliwości na spędzenie wolnego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

Sobota
Po rozmowach zawodników z właścicielem miejmy nadzieję, że King Wilki Morskie Szczecin pokonają zespół z Kociewia, czyli Polpharmę Starogard Gdański. Początek tego spotkania o 17:00.

A godzinę później AZS Koszalin podejmować będzie Stal Ostrów Wielkopolski. Wygrana Akademików mile widziana!
piłka nożna / III liga Majchrzak - 20.03.2017 20:41
Zasłużona porażka Świtu z rezerwami Lecha
autor: zuzawodzinskaNiezbyt dobrze będą wspominać włodarze, kibicie, zawodnicy i sztab szkoleniowy Świtu Skolwin wyprawę na Wielkopolskę. Pogromcą Świtowców okazały się rezerwy poznańskiego Lecha.
- W obliczu całego spotkania zagraliśmy słabe spotkanie, w szczególności w defensywie. Stworzyliśmy sobie w trakcie meczu kilka dogodnych sytuacji, ale również dopuściliśmy przeciwnika do wielu akcji, głównie w drugiej połowie. Lech w zasadzie wykorzystał każdą szansę do zdobycia bramki. Naszym katem okazał się trenujący na co dzień z pierwszą drużyną Kolejorza - Paweł Tomczyk - napisał prezes Świtu Paweł Adamczak
piłka nożna / III liga Bengoro - 20.03.2017 10:10
KS Chwaszczyno lepsze od rezerw Pogoni
autor: EBP Pogoń Szczecin/W. UflandRezerwy Pogoni Szczecin przegrały drugi mecz w rundzie wiosennej. Na boisku przy Pomarańczowej 3:1 zwyciężył zespół KS Chwaszczyno. Bramkę dla szczecinian zdobył Seiya Kitano.

Goście bardzo szybko objęli prowadzenie. W 20. sekundzie spotkania Mateusz Węsierski przelobował Dawida Kudłę. Po chwil golkiper Portowców zrehabilitował się broniąc strzały Łazaja i Mosiejki. W 16. minucie bramkarza gości, Mateusza Macholę sprawdził Sebastian Kowalczyk. Ostatnie pięć minut pierwszej połowy to pressing zespołu Pawła Sikory, najpierw uderzał Listkowski, a następnie Jopek. W 45. minucie przyszło wyrównanie, gola na swoje konto zapisał Seiya Kitano.
piłka nożna / III liga Bengoro - 16.03.2017 08:01
19. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami pierwsze wiosenne spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga Bengoro - 16.03.2017 07:44

Piątek
Siatkarze Espadonu Szczecin powalczą o kolejne punkty w Plus Lidze. Rywalem zespołu Michała Gogola będzie BBTS Bielsko-Biała. Spotkanie zostanie rozegrane w hali sportowej Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach, mieszczącej się przy ul. Siedleckiej 6.