piłka nożna / III liga Bengoro - 21.05.2015 19:59
W weekend rozegrane zostaną spotkania 27. kolejki rundy wiosennej III ligi Bałtyckiej.

Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje dotyczące zachodniopomorskich drużyn ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / III liga Bengoro - 22.05.2015 18:15
Rezerwy Pogoni jadą do Koszalina
W sobotę o 13:00 na stadionie przy Andersa w Koszalinie Pogoń II Szczecin powalczy o punkty z miejscowym Bałtykiem.

Dla gospodarzy będzie ot bardzo ważne spotkanie. W przypadku spadku z II ligi Kotwicy Kołobrzeg koszalinianie mogą spaść do IV ligi. Do pozycji w tabeli dającej spokojne utrzymanie brakuje im 6 punktów. W poprzedniej kolejce Bałtyk przegrał w Wejherowie 0:2 z Gryfem.
piłka nożna / III liga ArieL - 18.05.2015 17:35
Dygowo Zdobyte
autor: C80W zakończonym spotkaniu XXVI kolejki piłkarze Chemika Police wygrali na wyjeździe z Raselem Dygowo 1:0. Jedyną bramkę w 62 minucie zdobył Łukasz Cyruk.
Dzisiejsze spotkanie mogło zacząć się idealnie dla naszego zespołu. W drugiej minucie spotkania wynik meczu mógł otworzyć Kapelusz. Niestety Kapel nieczysto trafił w piłkę i ta poszybowała ponad bramką Jadczyka. Przez kolejne 20 minut spotkania więcej z gry mieli gospodarze, którzy jednak na nasze szczęście nie potrafili poważnie zagrozić bramce Kosiorka.
piłka nożna / III liga piotrm - 17.05.2015 16:02
Oświadczenie Zarządu Klubu GKS Leśnik Manowo
W związku z brakiem spodziewanych wyników sportowych przez III - ligowy zespół seniorów a także pojawiającą się nieustannie krytyką i żądaniami ustąpienia Zarządu, w dniu 16.05.2015 r. na nadzwyczajnym posiedzeniu Zarządu GKS Leśnik Manowo ustalił termin walnego zebrania członków klubu na dzień 22.05.2015 r. /piątek/ godz. 18.00 w budynku świetlicy wiejskiej w Manowie. W w/w terminie Zarząd podda się ocenie członków klubu i złoży dymisję.
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.05.2015 13:57
Bramki Janoty i Okuszki dają 3 punkty
autor: P. Skiba Rezerwy Pogoni Szczecin pokonały Cartusię Kartuzy w 26.kolejce III Ligi Bałtyckiej. Bramki dla gospodarzy zdobyli Michał Janota (na zdjęciu) oraz Jakub Okuszko.

Szczecinianie od początku ruszyli do ataków na bramkę gości. Swoje dwie szanse miał Łukasz Zakrzewski. Piłkarze z Kaszub w pierwszej połowie starali się kontratakować. Na szczęście w jednej z sytuacji górą był golkiper Portowców. Podopieczni Pawła Sikory objęli prowadzenie w 33 minucie. Po faulu w polu karnym na Patryku Paczuku sędzia Mirosław Cyrson wskazał na wapno. Bramkarza gości pewnym strzałem pokonał Michał Janota.
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.05.2015 10:38
Z Cartusią na głównym
autor: aszefW niedzielne przedpołudnie podopieczni Pawła Sikory w ramach III Ligi Bałtyckiej o 11:00 podejmować będą Cartusię Kartuzy.

W poprzedniej kolejce szczecinianie przegrali w Policach z Chemikiem 1:2. Ciekawostką jest fakt, że pojedynek ten rozegrany zostanie na płycie głównej Stadion Miejskiego im. Floriana Krygiera. Spowodowane jest to rozgrywaniem międzynarodowego turnieju Szczecin International Youth Cup. Kartuzianie w poprzedniej kolejce na swoim obiekcie przegrali 0:2 z Gryfem Wejherowo. Jesienią na Kaszubach górą był zespół prowadzony przez Piotra Kwiatkowskiego, który wygrał 1:0 po bramce Ryszarda Dawidowskiego. Oba zespoły przed tym spotkanie dzieli różnica dwóch punktów w tabeli.
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.05.2015 10:36
Wygrana w Chwaszczynie
autor: ksenergetykgryfino.futbolowo.pl Gwardia Koszalin pokonała w Chwaszczynie Klub Sportowy 1:0 po bramce Przemysława Brzeziańskiego (na zdjęciu).

W spotkaniu tym przyjezdni chcieli zrehabilitować się po zeszłotygodniowej porażce u siebie z GKS-em Przodkowo 1:2. Sobotnie spotkanie mogło podobać się zebranym na miejscowym stadionie kibicom. Oba zespoły dążyły do strzelenia bramek. Jednak po 45 minutach żaden z bramkarzy nie wyciągał futbolówki z siatki.
piłka nożna / III liga Bengoro - 16.05.2015 13:03
Gwardziści jadą na Kaszuby
autor: JurgolW 26. kolejce III Ligi Bałtyckiej Gwardia Koszalin swoje spotkanie rozegra na wyjeździe. Ich rywalem będzie drużyna z powiatu kartuskiego - KS Chwaszczyno.

Sobotni rywal Gwardzistów zajmuje aktualnie 12.miejsce z 31 punktami na koncie. Zespół prowadzony przez Aleksandra Cybulskiego gra w kratkę, raz wygrywa, raz przegrywa, a także remisuje. W poprzedniej kolejce chwaszczynianie zremisowali w Kaszubskich Derbach bezbramkowo z Kaszubią Kościerzyna. Jesienią w Koszalinie przy Fałata po bramkach Kozawy i Miętka górą byli gospodarze.

0:1 - KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin
0:4 - Astra Ustronie Morskie - Drawa Drawsko Pom.
0:1 - Rasel Dygowo - Chemik Police
1:3 - GKS Leśnik Manowo - Lechia II Gdańsk

zalogowanych: 11
97percent buenosaire...