piłka nożna / III liga skryba1213 - 26.03.2015 08:10
19. kolejka III Ligi Bałtyckiej
W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania 19. kolejki rundy wiosennej III ligi Bałtyckiej. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje dotyczące zachodniopomorskich drużyn ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / III liga Bengoro - 28.03.2015 21:27
Remis w Derbach Koszalina
Remisem 1:1 zakończyły się sobotnie Derby Koszalina. Dla obu zespołów wynik ten jest jak porażka.

Początek spotkania należał do piłkarzu Bałtyku. Szanse na zdobycie bramki miał Ziętarski, ale piłka minęła o kilka centymetrów bramkę gospodarzy. Gwardziści zaczęli grać jednak składnie i udało im się zdobyć bramkę. W 22 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Junpei Shinmura. Zakończył się on prowadzaniem dla podopiecznych trenera Żakiety. Pod koniec pierwszej połowy mogło być 2:0. Wiśniewski jednak nieudanie próbował przelobować Dulewicza.
piłka nożna / III liga Bengoro - 28.03.2015 17:59
Bartoszewicz zapewnił trzy punkty
autor: EBP Pogoń SzczecinPodopieczni trenera Gołubowskiego pokonali w Chwaszczynie miejscowy Klub Sportowy 1:0. Bramkę dającą bardzo ważne trzy punkty zdobył Konrad Bartoszewicz (na zdjęciu).

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowo. Najwięcej emocji dostarczyło ostatnie 15 minut sobotniego pojedynku. Oba zespoły grały osłabione po czerwonej kartce. W ekipie gości po dwóch żółtych kartkach boisko opuścił Jakub Okuszko. Ciekawostką jest, że efekt gry w dziesięciu sprawił, że mecz stał się bardziej ciekawszy. Chwaszczynianie przestali się jedynie bronił i ruszyli do ataków.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 27.03.2015 11:49
Derby Koszalina przy Fałata
autor: R. Machowicz W sobotę, 28 marca o 16:00 rozpoczną się kolejne Derby Koszalina. Gwardia na swoim obiekcie zmierzy się z Bałtykiem.

Pojedynek ten wzbudza wiele emocji wśród kibiców, dla których jest to najważniejsze spotkanie sezonu. Jesienią Bałtyk pokonał swojego derbowego rywala 1:0. A bramkę dającą trzy punkty zdobył Tomasz Kamiński. O zmianach w Gwardii Koszalin informowaliśmy na bieżąco na łamach portalu.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 27.03.2015 11:10
Zmazać plamę z jesieni
W sobotnie przedpołudnie, 28 marca o 11:00 rezerwy Pogoni Szczecin powalczą o trzy punkty w Chwaszczynie z miejscowym Klubem Sportowym

Zespół prowadzony przez trenera Gołubowskiego, będzie chciał na wyjeździe naprawić jesienną wpadkę. W Szczecinie beniaminek III Ligi Bałtyckiej wygrał 4:1. Cenne trzy punkty dla szczecinian pozwolą zdobyć trzy punkty i zrównać się ze swoim jutrzejszym rywalem. II zespół Pogoni w rozgrywkach wiosennych nie zaznał jeszcze porażki, ma na swoim koncie dwie wygrane i dwa remisy.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 23.03.2015 10:51
Premierowe trafienie Neumanna
autor: tasiaW niedzielne popołudnie Gwardia Koszalin pokonała w Kartuzach Cartusię 1:0. Bramkę dającą trzy punkty dla gości zdobył Norbert Neumann.

Niedzielne pojedynek był bardzo ważny dla przyjezdnych. Oba zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli rozgrywek III Ligi Bałtyckiej. Poza tym przed Gwardzistami pojedynki z zespołami z górnej części tabeli. Za tydzień derby z Bałtykiem Koszalin, a następnie wyjazd do Wejherowa na mecz z miejscowym Gryfem.
piłka nożna / III liga Bengoro - 22.03.2015 14:01
Tylko remis
autor: P. Smokowska/PogonSzczecin.pl Rezerwy Pogoni Szczecin zremisowały z GKS-em Przodkowo 2:2.

W sobotnim spotkaniu szczecinianie od początku spotkania starali się objąć prowadzenie. Swoje szanse na pokonanie bramkarza gości mieli Galoch, a następnie Kun. W pojedynku tym na boisku wyróżnili się piłkarze I zespołu Pogoni. Tuż przed przerwą Danielak miał szansę na otwarcie wyniku, ale piłka minęła słupek bramki. Co nie udało się miejscowym, wykorzystali goście. Przed przerwą Kudłę pokonał Marczak.
piłka nożna / III liga Bengoro - 20.03.2015 21:02
Po punkty na Kaszuby
autor: Jurgol 22 marca o 14:00 w Kartuzach Gwardia Koszalin rozpocznie swój pojedynek z miejscową Cartusią.

W poprzedniej kolejce Gwardziści 1:0 pokonali Chemika Police. Bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Wojciechowski. Niedzielny pojedynek będzie rywalizację zespołów mających po 29 punktów na koncie. Gospodarze są groźni na swoim boisku. Na osiem meczów pięć wygrali. W rundzie wiosennej kartuzianie zremisowali i ponieśli porażkę.