piłka nożna / III liga Bengoro - 20.04.2017 07:49
24. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami kolejne wiosenne spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy. Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga Majchrzak - 24.04.2017 16:53
Remis w Skolwinie po meczu walki
autor: Adam PilarczykW 24 serii gier Świt zremisował przed własną publicznością z Chemikiem Bydgoszcz 1:1. Obie bramki padły po stałych fragmentach gry, dla Świtu po strzale Pawła Krawca z rzutu karnego oraz dla Chemika po rzucie wolnym w wykonaniu Roberta Kawałka.

Spotkanie rozpoczęło się podobnie do pucharowego pojedynku z Vinetą, Świt mocno pressował, przez co przyjezdni w pierwszym kwadransie byli zmuszeni głównie do obrony. Najlepszą okazje do zdobycia bramki miał Jarosław Jóźwiak, lecz Karol Murawski sparował jego uderzenie z dystansu na rzut rożny. W odpowiedzi w 17 minucie Dawid Janicki przestrzelił nad bramką. W 26 minucie kolejny groźny strzał Jóźwiaka tym razem po kontrataku. Po niespełna pół godzinie gry faulowany w polu karnym gości był Grzegorz Szczepanik, a jedenastkę na bramkę zamienił Paweł Krawiec.
piłka nożna / III liga Bengoro - 24.04.2017 08:52
Rezerwy Pogoni pokonały KKS
autor: EBP Pogoń Szczecin/W. Ufland Rezerwy Pogoni Szczecin wygrały w Kaliszu z KKS-em 4:0. Bramkarza kaliszan pokonali: Seiya Kitano (dwukrotnie), Rafał Maćkowski i Gracjan Jaroch.

- To był jeden z najlepszych naszych meczów w III lidze - powiedział tuż po meczu dla pogonszczecin.pl trener Paweł Sikora. - Graliśmy dobrze i byliśmy skuteczni. Potrafiliśmy się utrzymywać przy piłce na połowie przeciwnika, co było kluczem do zwycięstwa. Przyjezdni prowadzenie objęli już w 7. minucie, Seiya Kitano wykorzystał podanie Maćkowskiego i posłał piłkę do siatki. Po chwili strzelec gola mógł powiększyć swój dorobek bramkowy, ale defensor gospodarzy wybił piłkę wślizgiem. Kitano zdobył swoją drugą bramkę w 27. minucie, tym razem asystował mu Kowalczyk.
piłka nożna / III liga Bengoro - 20.04.2017 07:39
Rezerwy Pogoni przegrały w Moryniu
autor: EBP Pogoń SzczecinRezerwy Pogoni Szczecin przegrały po dogrywce 1:2 z Morzyckiem w Moryniu. Do ustalenia rezultatu tego spotkania potrzebna była dogrywka.

Od początku spotkania atakowali Portowcy. Najpierw futbolówkę nad poprzeczką posłał Zakrzewski, a następnie Maćkowski sprawdził golkipera Morzycka, Prokopa. Przed przerwą bliski zdobycia bramki był Zakrzewski, ale w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił defensor gospodarzy.
piłka nożna / III liga Bengoro - 19.04.2017 08:21
Rezerwy Pogoni grają w Pucharze Polski
autor: P. SkibaRezerwy Pogoni Szczecin w środę o 17:00 zmierzą się w Moryniu z Morzyckiem. Będzie to spotkanie w ramach Pucharu Polski regionu szczecińskiego.

Zespół Sikory przed tygodniem w lidze pokonał GKS Przodkowo 1:0 po bramce Bochnaka. - Zdobycie bramki zaraz po wejściu na boisko daje wiele radości - powiedział po meczu z GKS-em dla pogonszczecin.pl Mateusz Bochnak. - Dostałem świetną piłkę od Sebastiana Kowalczyka. Nie pozostawało mi nic innego, jak tylko wykorzystać sytuację. Najważniejsze jednak, że wywalczyliśmy trzy punkty!. W środę szczecinianie zagrają w Moryniu, Morzycko w Pucharze gra od II rundy, ma za sobą wygrane z Czciborem Cedynia (5:0), GKS-em Golenice (4:0), Olimpią Smolnica (9:0), Polonią Płoty (2:1) o Spartą Węgorzyno (2:0).
piłka nożna / III liga Kawaler - 19.04.2017 08:19
Grają o Puchar
W środę, 19 kwietnia rozegrane zostaną trzy spotkania kolejnej rundy Pucharu Polski ZZPN. Rozgrywki wkraczają już w fazę ćwierćfinału. O godzinie 17.00 na boisko w Bobolicach wyjdą piłkarze miejscowego Mechanika i Rasela Dygowo. Także o tej samej porze rozegrane zostaną dwa inne mecze, w których Morzycko Moryń podejmie rezerwy Pogoni Szczecin oraz Świt Skolwin zmierzy się ze swoim ligowym rywalem Vinetą Wolin.
Czwarty pojedynek tej rundy, w którym MKP Szczecinek zmierzy się z Astrą Ustronie Morskie rozegrany zostanie 26 kwietnia.

Wszystkie mecze Pucharu Polski ZZPN
Wyniki pucharu KOZPN
piłka nożna / III liga Swit1952 - 17.04.2017 15:21
Vineta przyjeżdża na Północ Szczecina
Po Świątecznej przerwie piłkarze Świtu wybiegną na boisko już w środę 19 kwietnia o godzinie 17.00, kiedy to zmierzą się przed własną publicznością w ćwierćfinale Pucharu Polski z Vinetą Wolin.

Przyjezdnym nie wiedzie się najlepiej w rozgrywkach III ligi, gdzie zanotowali 8 kolejnych porażek, a ostatnim meczem w którym dopisali do swojego dorobku punkty było listopadowe spotkanie w Wolinie ze Świtem... Wikingów zdziesiątkowała plaga kontuzji, lecz w dalszym ciągu mają w swoich szeregach braci Nagórskich, którym należy poświęcić szczególną uwagę.
piłka nożna / III liga Bengoro - 15.04.2017 20:22
Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Ligowiec.net z okazji Świąt Wielkanocnych składa wszystkim użytkownikom, sportowcom, sponsorom i przyjaciołom najserdeczniejsze życzenia, smacznego jajka, mokrego dyngusa, a także odpoczynku w rodzinnym gronie.

Niech każdy z nas wykorzysta ten czas jak najlepiej.