piłka nożna / III liga Kawaler - 29.11.2016 08:03
Gwardia organizuje ligę zakładową
Klub Sportowy KS Gwardia organizuje rozgrywki ligi zakładowej. Mecze będą odbywać się pod Balonem przy ulicy Sportowej w Koszalinie na sztucznej nawierzchni. Start ligi zaplanowano na 3 grudnia. Chętne w udziału drużyny mogą się zgłaszać swój udział pod numerem telefonu: 600-411-228 lub bezpośrednio do Łukasza Drożdżały. Koszt wzięcia udziału w lidze to 1000 zł od drużyny.
W składzie drużyny maksymalnie może być 10 osób. Mecz rozgrywany będzie
na zasadach 4+bramkarz.
piłka nożna / III liga flora - 28.11.2016 20:41
Siatkarskie wyczyny, piłkarskie sinusoidy i nie tylko...
autor: P. SkibaAura (niestety) przypomina nam o zbliżającej się zimie, a kalendarz nieubłaganie wskazuje przymusowy rozbrat z piłką nożną, szczególnie na tych niższych poziomach. Oczywiście, odpoczynek od rodzimej kopanej jest jak najbardziej wskazany (również dla układu nerwowego przeciętnego kibica), ale w naszych warunkach geograficzno-sportowych oznacza kilka miesięcy przerwy... Długo.
Zanim wrócimy do naszej królowej sportu (oczywiście nie chodzi o lekką atletykę) musimy TO ZWYCIĘSTWO odtrąbić z podwójną mocą. Tak! W końcu kibice Espadonu Szczecin doczekali się wygranej w Plus Lidze. Zaznaczmy, że wygranej na parkiecie, a nie decyzją panów pod krawatami. Choć łatwo nie było, a przebieg pierwszego seta zdawał się pogłębiać kryzys. Na szczęście nasi siatkarze wzięli się w garść, bo z kim wygrywać, jak nie z przed przedostatnią ekipą tabeli? Uff…
piłka nożna / III liga arti15 - 27.11.2016 20:42
Remis na zakończenie rundy
autor: Z3Podopieczni Tadeusza Żakiety w ostatnim meczu ligowym w kończącym się roku zremisowali przed własną publicznością z Bałtykiem Gdynia 1:1. Gwardia przynajmniej do wiosny 2017 będzie zajmować miejsce na podium trzeciej ligi.

Pierwsi okazję mieli gospodarze, ale Maciej Stańczyk w dogodnej sytuacji uderzył głową nad bramką Marcina Matysiaka. W 17 minucie Wojciech Zyska po skutecznie wykonanym rzucie karnym dał prowadzenie zespołowi z Trójmiasta. Gwardia, również miała swoje szanse, ale nie potrafili ich wykorzystać Robert Ziętarski i Krzysztof Bułka.

piłka nożna / III liga Bengoro - 27.11.2016 14:18
Remis na koniec jesieni
autor: Pogoń Szczecin you tubeRemisem 1:1 zakończyło się spotkanie rezerw Pogoni Szczecin ze Świtem Skolwin. Bramkę dla Portowców na koniec rundy jesiennej zdobył Gracjan Jaroch.

Zespół prowadzony przez Pawła Sikorę od początku meczu starał się zdobyć bramkę. Golkipera ze Skolwina starali się zaskoczyć Obst i Bochnak. W 18. minucie Kronkowski uderzał z 30. metrów na bramkę Pogoni. Na szczęście na posterunku był Brzozowski. W pierwszej połowie oba zespoły niewiele stworzyły sobie okazji do objęcia prowadzenia. Skolwinianie mogli objąć prowadzenie po strzale Krystka, ale futbolówka minęła słupek.
piłka nożna / III liga Bengoro - 25.11.2016 07:38
Rezerwy Pogoni zagrają ze Świtem
autor: Świt SkolwinW sobotę, 26 listopada o 13:00 na boisku przy ul. Pomarańczowej na Osiedlu Bukowym w Szczecinie II zespół Pogoni zmierzy się ze Świtem Skolwin.

Będzie to ostatnie spotkanie w III lidze w tym roku. Przed tygodniem Portowcy wygrali w Wolinie z Vinetą 2:1 po dwóch bramkach Kitano. Było to bardzo ważne zwycięstwo, które pozwoliło awansować szczecinianom na jedenaste miejsce w tabeli. - Wiedzieliśmy, że Vineta ma doświadczonych zawodników - powiedział dla pogonszczecin.pl Krystian Peda. - Piłkarze takich zespołów, za którymi przemawia doświadczenie, nie lubią biegać za piłką. Staraliśmy się długo przy niej utrzymać. Dobrze wykonaliśmy plan.
piłka nożna / III liga Bengoro - 24.11.2016 19:00
Sportowy weekend w regionie
Przed nami kolejny sportowy weekend i mnóstwo możliwości na spędzenie tego czasu. Poniżej zapraszamy na wydarzenia sportowe, na które warto się wybrać.

Zaczynamy tym razem ostatnią kolejką III ligi grupy II. W sobotnie południe przy ul. Fałata Gwardia Koszalin podejmować będzie Bałtyk Gdynia Więcej informacji o pojedynku. 60. minut później na Osiedlu Bukowym w Szczecinie, na boisku przy ul Pomarańczowej Pogoń II w Derbach Grodu Gryfa zmierzy się ze Świtem Skolwin O 'Derbach Szczecina'.

Siatkarki Chemika Police w hali Azoty Arena zagrają z  BKS-em Bielsko-Biała, początek spotkania o 14:45.
piłka nożna / III liga Bengoro - 24.11.2016 07:22
17. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami ostatnie jesienne spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga arti15 - 23.11.2016 08:42
Hitowe stacie na koniec roku
autor: JurgolGwardia Koszalin hitowym starciem z Bałtykiem Gdynia zakończy rundę jesienną trzeciej ligi. Zwycięstwo koszalinianom może dać mistrzostwo pierwszej rundy.

W ostatnich tygodniach zespół z Trójmiasta ma problem z ustabilizowaniem formy. W pięciu ostatnich spotkaniach Bałtyk doznał, aż trzech porażek, w pozostałych odniósł zwycięstwa. Zły czas rozpoczął się od porażki z Vinetą Wolin 1:2, następnie gdynianie pokonali rezerwy Pogoni Szczecin 3:0, po czym przegrali z drugim zespołem Lecha Poznań 1:2. W kolejnym meczu Bałtyk rozgromił 5:1 KS Chwaszczyno, a w ostatniej kolejce przed własną publicznością najbliższy rywal Gwardii uległ Jarocie Jarocin 0:1.