piłka nożna / III liga skryba1213 - 16.04.2014 08:32
23. kolejka Trzeciej Ligi Bałtyckiej
W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania 23. kolejki III ligi Bałtyckiej. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje dotyczące zachodniopomorskich drużyn ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / III liga Rolnik2012 - 17.04.2014 23:25
Kotwica gromi Potęgowo
autor: darinchaTo będą przyjemne święta dla kołobrzeżan. W Wielki Czwartek Kotwica rozgromiła u siebie Pomorze Potęgowo aż 6:0 i Wielkanoc spędzi niezmiennie na fotelu lidera III ligi. Po dwie bramki strzelili Tomasz Rydzak i Krzysztof Biegański, a listę strzelców uzupełnili Patryk Pietras i Patryk Skórecki.
Pierwszą groźną okazję kołobrzeżanie stworzyli sobie w 6 minucie. Z prawej strony dośrodkował Tomasz Rydzak, a po uderzeniu głową Damiana Kupisza bramkarz gości odbił piłkę na słupek. W 22 minucie znów dośrodkowywał Rydzak, tym razem z rzutu rożnego, ale główkujący w polu karnym Paweł Szutenberg przerzucił piłkę nad bramką. Dwie minuty później strzał Kupisza ręką zatrzymał jeden z obrońców, a rzut karny pewnie wykorzystał Rydzak, otwierając wynik meczu.
piłka nożna / III liga piotrm - 14.04.2014 14:15
Podsumowanie 22 kolejki
autor: /KoGut/ K.GrzeszkowiakZa nami 22 kolejka spotkań o mistrzostwo w III lidze Bałtyckiej. Jak co tydzień zostało rozegranych w niej osiem meczów. Jeden z nich odbył się w piątek 11 kwietnia, pięć w sobotę 12 kwietnia oraz dwa w niedzielę 13 kwietnia. Cztery spotkania zakończyły się zwycięstwem którejś z drużyn oraz w czterech kluby musiały się podzielić punktami. Ta kolejka była bardziej udana dla gospodarzy, którzy odnieśli trzy zwycięstwa, natomiast goście tylko jedno. Kibice zgromadzeni na III-ligowych stadionach w województwie Pomorskim i Zachodniopomorskim obejrzeli osiemnaście bramek, z których jedenaście zdobyli gospodarze, a pozostałe siedem goście.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 14.04.2014 11:11
Rezerwy niepokonane
autor: AszefPogoń II Szczecin w rundzie wiosennej nie przegrała jeszcze. Niedzielny pojedynek z rezerwami Lechii Gdańsk zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla Portowców zdobył Szymon Kapelusz. - Było to najsłabsze spotkanie w naszym wykonaniu wiosną. W pierwszej połowie Lechia miała zdecydowaną przewaga. Widać było, że to bardzo dobra drużyna. Brakowało nam komunikacji w środku pola. Do tego wkradła się bojaźliwość - skomentował Adam Gołubowski. Pierwsze piętnaście minut należało do zespołu gości, którzy objęli prowadzenie.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 14.04.2014 08:29
Derby Koszalina dla Gwardii
autor: Statysta Zawodnicy Gwardii Koszalin pokonali swojego rywala zza miedzy 1:0. Tym samym zrewanżowali się Bałtykowi za jesienną porażkę przy Andersa 1:2. Bramkę dla teamu z Fałata 34 zdobył Damian Miętek. Na początku spotkania do ataku ruszyli Gwardziści, na bramkę Bałtyku uderzał Wiśniewski, lecz jego strzał został zablokowany. Kolejne minuty należy do zespołu prowadzonego przez Wojciecha Polakowskiego. Dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia mieli Kołodziejski, Ziętarski i Chyła. Jednak po ich strzałach piłka mijała bramkę Fabiańskiego.
piłka nożna / III liga piotrm - 12.04.2014 23:30
Podział punktów w Manowie
autor: RobusLesnkRossaW sobotę drużyna GKS-u Manowo rozegrała mecz w ramach dwudziestej drugiej kolejki spotkań o mistrzostwo w III lidze Bałtyckiej. Przeciwnikiem manowian był lider, czyli kołobrzeska Kotwica, która była faworytem dzisiejszego meczu.

Po pierwszej bardzo dobrej części spotkania w wykonaniu zawodników Tomasza Chrupałły oraz drugiej dobrej w wykonaniu kołobrzeżan ostatecznie drużyny musiały podzielić się punktami. Chociaż gdyby arbiter nie popełniłby kilku błędów w przebiegu całego spotkania trzy punkty zostałyby w Manowie.
piłka nożna / III liga adasko - 11.04.2014 09:11
Derby czas zacząć
autor: PstrykJuż w najbliższą sobotę piłkarskich kibiców w naszym mieście czekają ogromne piłkarskie emocje. W derbach Koszalina, Gwardia zmierzy się z Bałtykiem. Jesienią nasi piłkarze ulegli rywalowi 1:2.

Pojedynki pomiędzy lokalnymi rywalami od zawsze cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem kibiców. O takich konfrontacjach piłkarscy sympatycy rozmawiają już kilka dni przed meczem. Ciśnienie rośnie wraz z czasem upływającym do pierwszego gwizdka. Żadna z drużyn nie chce przegrać tak prestiżowego spotkania. Wszyscy piłkarze zostawiają na boisku zdrowie i serce za barwy swojego klubu.

piłka nożna / III liga adasko - 11.04.2014 09:03
Wspieraj piłkarzy Kotwicy w Manowie
autor: adaskoW sobotnie popołudnie Kotwica będzie broniła fotela lidera rozgrywek III ligi. W wyjazdowym spotkaniu w pobliskim Manowie zmierzy się z tamtejszą drużyną GKS.

Manowianie w obecnym sezonie odnieśli osiem zwycięstw, pięć spotkań zremisowali oraz osiem przegrali. Mecze u siebie nie są mocną stroną drużyny z Manowa - zawodnicy GKSu z rozegranych dziesięciu spotkań przed własną publicznością wygrali tylko dwa, cztery zremisowali oraz ponieśli cztery porażek, a bilans bramkowy tych meczów to osiem bramek strzelonych przy jedenastu straconych.