pszczolek
piłka nożna / III liga skryba1213 - 29.09.2014 11:11
Porażka w Wejherowie
Drawa Drawsko Pomorskie przegrała w Wejherowie z miejscowym Gryfem 1:2. Bramkę dla przyjezdnych zdobył Przemysław Brzeziański.

W pierwszej połowie przy piłce częściej byli gospodarze, ale nie kończyło się to sytuacją bramkową dla miejscowych. Golkipera Gryfa próbowali pokonać Gicewicz i Magnuski. Drawszczanie na szczęście mądrze kierowali defensywą i do przerwy nie było goli.
piłka nożna / III liga Bengoro - 28.09.2014 19:48
Kolejne zwycięstwo Gwardii
autor: R. MachowiczGwardia Koszalin pokonała w Ustroniu Morskim Astrę 4:0. Bramki dla gości zdobyli: Ryuki Kozawa 2 (na zdjęciu), Maciej Stańczyk i Jakub Zejglic.

Przyjezdni wyszli na prowadzenie już w 7 minucie. Podanie Wojciechowskiego wykorzystał Maciej Stańczyk i było 1:0 dla Gwardii. Zespół z Koszalina w pojedynku z beniaminkiem przeważał. Na bramkę miejscowych strzelali Jakub Zejglic, Daniel Sidor i Aleksander Karbowiak. Piłkarze Astry także mieli swoje sytuacje bramkowe. Fabiańskiego sprawdzili Doudou Ndao i Daniel Kocur.

piłka nożna / III liga ArieL - 28.09.2014 15:58
Remisowo w Koszalinie
autor: crashW sobotnie popołudnie piłkarze Chemika Police zremisowali z przedmeczowym faworytem Bałtykiem Koszalin 0:0.

Żółtozieloni mimo zaskakująco młodej dla wielu kibiców jedenastki wyjściowej, zagrali bardzo dojrzale z wymagającym przeciwnikiem, a przy minimalnie lepszej skuteczności mogli powrócić do Polic nie z jednym a trzema punktami. Gospodarze od pierwszej minuty próbowali narzucić podopiecznym Andrzeja Tychowskiego swój sposób gry i zepchnąć nasz zespół do defensywy. Już w pierwszej minucie Marcin Chyła był bliski by wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie, lecz jego strzał z siódmego metra został zablokowany przez naszego obrońcę.
piłka nożna / III liga Bengoro - 28.09.2014 08:58
Porażka z rezerwami Lechii
autor: AszefPogoń II Szczecin przegrała z rezerwami Lechii Gdańsk 2:3. Bramki dla szczecinian zdobyli Paczuk oraz Stańczyk.

Podopieczni Adama Gołubowskiego objęli prowadzenie w 12 minucie, kiedy to golkipera gości pokonał Patryk Paczuk. W zespole szczecinian z pierwszej drużyny jedynie Tomasz Lisowski. Radość miejscowych nie trwała długo. W 20 minucie było 1:1, a Hengera pokonał Łukasz Kopka. Kilka minut przed przerwą Lechiści prowadzili dzięki trafieniu Pawła Czychowskiego.
piłka nożna / III liga Bengoro - 27.09.2014 07:22
Rezerwy z Lechią
autor: AszefW sobotę, o 11 w Szczecinie zmierzą się ze sobą rezerwy ekstraklasowych zespołów Pogoń II oraz Lechia II Gdańsk.

Podopieczni Adama Gołubowskiego po trzech meczach bez wygranej w końcu zaczęli punktować przed tygodniem zremisowali w Gdyni z Bałtykiem 1:1, a wcześniej wygrali na swoim boisku z Gwardią Koszalin 1:0. W ubiegły piątek w Gdańsku pierwszy zespół Portowców wygrał z Lechią 1:0. Oby w dzisiejszym pojedynku górą byli także szczecinianie.
piłka nożna / III liga Bengoro - 26.09.2014 21:40
Po punkty do Ustronia
W sobotę, 27 września Gwardziści w Ustroniu Morskim zagrają o ligowe punkty z miejscową Astrą.

Astra obok Rasela Dygowo jest tegorocznym beniaminkiem III Ligi Bałtyckiej. Przed sezonem z Ustronia Morskiego odeszło kilki zawodników, w tym Kamil Twarzyński i Marcin Muzyczuk. Trener gospodarzy zespół kompletował przed startem ligi. W poprzedniej kolejce wygrał pierwszy raz w sezonie, w Kościerzynie ustronianie pokonali Kaszubię 5:3.
piłka nożna / III liga Bengoro - 26.09.2014 18:02
Zagrają ze spadkowiczem
autor: JurgolW sobotę, w ramach 8 kolejki III Ligi Bałtyckiej w Wejherowie Drawa Drawsko Pomorskie powalczy o pełną pulę z Gryfem.

Gospodarz sobotniej potyczki to spadkowicz z II ligi. Zespół prowadzony przez trenera Tomasza Kotwicę chce po roku banicji awansować. Wejherowianie zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. W poprzedniej kolejce zremisowali w Gdańsku z rezerwami Lechii 3:3, a w środę odpadli z Pucharu Polski po porażce 1:2 z Błękitnymi Stargard. Barwy Gryfa reprezentuje grający wiosną w Drawsku Grzegorz Gicewicz.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 25.09.2014 07:25