piłka nożna / III liga skryba1213 - 11.09.2014 07:46
6. kolejka III ligi Bałtyckiej
W najbliższy weekend rozegrane zostaną spotkania 6. kolejki rundy jesiennej III ligi Bałtyckiej. Zapraszamy do dodawania własnych relacji, fotorelacji i videorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje dotyczące zachodniopomorskich drużyn ukażą się także również jako newsy.
piłka nożna / III liga ArieL - 15.09.2014 10:34
Porażka w Gdyni
autor: C80Niestety nie udała się wyprawa żółtozielonych do Gdyni na mecz z rezerwami Arki. Zawodnicy Chemika Police przegrali z Arką II Gdynia 0:2.
Niedzielne spotkanie dla piłkarzy Chemika rozpoczęło się fatalnie, bo już od 5 minuty przegrywali. Po błędzie Adama Wiejkucia bramkę dla Arki zdobył Wojowski. Policzanie jeszcze nie otrząsnęli się z straty pierwszej bramki, a mogli przegrywać 0:2, ale doskonałej sytuacji w 8 minucie nie wykorzystał Szubert. Zespół Chemika próbował odrabiać straty jednak próby Pawłów Krawca, Cierecha oraz Kapelusza nie znalazły drogi do bramki Arki.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 15.09.2014 07:46
Bramka Trzebiatowskiego dała 3 punkty
autor: Bałtyk KoszalinPiłkarze Drawy Drawsko Pomorskie pokonali w Kartuzach Cartusię 1:0. Bramkę dla przyjezdnych zdobył Mateusz Trzebiatowski. (na zdjęciu)

Od początku sobotniego spotkania przewagę osiągnęli goście. Brakowało jednak sytuacji do objęcia prowadzenia. W 30 minucie na bramkę kartuzian strzelał Gałocha, jego uderzenie wybronił jednak Wenta. Gospodarze starali się kontratakować, jednak defensywa zespołu prowadzonego przez trenera Woźniaka spisywała się bardzo dobrze. Po 45 minutach był remis 0:0.
piłka nożna / III liga Bengoro - 14.09.2014 09:43
Rezerwy Pogoni w końcu zwycięskie
Rezerwy Pogoni Szczecin pokonały Gwardię Koszalin 1:0. Była to pierwsza wygrana szczecinian od trzech kolejek.

W pierwszej części sobotniego pojedynku bramkarze obu zespołów nie mieli okazji do wykazania się, brakowało sytuacji podbramkowych. Wyjątkiem było dośrodkowanie Daniela Jałoszyńskiego, które na bramkę dla Portowców zamienił Andrzej Kotłowski. Poza tym podopieczni Adama Gołubowskiego nie zagrozili przyjezdnym. Bardzo aktywny w tej części meczu był Walski. Brakowało jednak wykończenia jego akcji.

piłka nożna / III liga skryba1213 - 11.09.2014 12:39
Który z zespołów w końcu wygra?
autor: AszefW sobotę, 0 11:00 Pogoń II Szczecin zmierzy się z Gwardią Koszalin w ramach 6. kolejki III Ligi Bałtyckiej.

Gwardziści mają za sobą dwie porażki z rzędu. Przed dwoma tygodniami ulegli w derbach Koszalina Bałtykowi 0:1, a przed tygodniem Gryf Wejherowo wygrał przy Fałata 5:1. Podopieczni trenera Żakiety na swoim koncie mają 7 punktów.
piłka nożna / III liga Bengoro - 07.09.2014 12:57
Kolejna porażka Gwardii Koszalin
Gwardia Koszalin przegrała na swoim stadionie z Gryfem Wejherowo 1:5. Była to druga porażka z rzędu koszalinian, którzy przed tygodniem przy Andersa ulegli Bałtykowi 0:1 w derbach.

Od początku sobotniego pojedynku przewagę uzyskali goście. W 9 minucie na bramkę Ferry uderzał Miętek. W 16 minucie goście objęli prowadzenie po bramce Rzepy, a po dwóch minutach dla Kaszubii na 2:0 z rzutu wolnego trafił Skwiercz. Od 44 minuty Gwardziści grali w osłabieniu po czerwonej kartce Dondery. Do tego doszła kontuzja Fabiańskiego, którego po przerwie zmienił Kalkowski.

piłka nożna / III liga Bengoro - 07.09.2014 12:28
Kanonada w Kościerzynie
Pogon II Szczecin przegrała w Kościerzynie 4:5 z Kaszubią w 5 kolejce III Ligi Bałtyckiej. - Według mnie zabrakło nam kilku minut, żeby odwrócić losy meczu - powiedział Paweł Cretti.

Portowcy na samym początku zdobyli bramkę, jednak trafienie Paczuka nie zostało zaliczone z powodu spalonego. Za chwilę swoją szansę miał Jałoszyński, jednak jego strzał zatrzymał się na poprzeczce. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 17 minucie, Hengera pokonał Łuczak. Dwie minuty później był remis dzięki golowi Kozłowskiego. Zdobywca bramki Mateusz Łuczak w ciągu kilku następnych minut dwukrotnie trafił do siatki gości i na swoim koncie zapisał klasycznego hat-tricka. Po 45 minutach 3:1 prowadziła Kaszubia.

piłka nożna / III liga Bengoro - 05.09.2014 19:24
O trzy punkty ze spadkowiczem
autor: DWFlashW sobotę, 6 września Gwardia Koszalin na swoim stadionie podejmować będzie spadkowicza z II ligi zachodniej, Gryfa Wejherowo.

Koszalinianie po czterech kolejkach na swoim koncie mają siedem punktów, przed tygodniem przegrali w derbach miasta z Bałtykiem 0:1. Podopieczni trenera Żakiety będą chcieli wygrać z wejherowianami i przerwać niepowodzenia.