piłka nożna / III liga Bengoro - 22.09.2016 10:01
8. kolejka III ligi gr. 2
www.ligowiec.net Przed nami kolejne spotkania III Ligi grupy 2. Zachęcamy do dodawania własnych relacji i fotorelacji, oraz oczywiście do komentarzy. Najlepsze relacje ukażą się również jako newsy.Przeczytaj naszą POMOC.
piłka nożna / III liga Bengoro - 26.09.2016 09:08
Rezerwy Pogoni bez wygranej na wyjeździe
autor: EBP Pogoń Szczecin/Wiola Rezerwy Pogoni Szczecin przegrały na wyjeździe 1:2 z Sokołem Kleczew. Szczecinianie prowadzili do przerwy po bramce Roberta Obsta.

- Nie zasłużyliśmy na porażkę - powiedział po meczu dla pogonszczecin.pl trener Paweł Sikora. - Prowadziliśmy grę, a znów straciliśmy bramkę po stałym fragmencie. Nie możemy tak się zachowywać. Każdy z zawodników ma rozpisane zadania przed meczem, więc chcemy unikać takich błędów. Z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na remis lub coś więcej. Portowcy prowadzenie objęli już w 5. minucie, kiedy to na strzał z 35. metrów zdecydował się Robert Obst (na zdjęciu). Golkiper Sokoła miał pecha, futbolówka musnęła jego rękawice i zatrzymała się w siatce. Kilka minut później Obst mógł zdobyć drugiego gola. Po centrze Matyni piłka po jego strzale głową poleciała wysoko nad poprzeczką.
piłka nożna / III liga arti15 - 25.09.2016 21:25
Koniec serii Gwardii
autor: crashKażda seria kiedyś się kończy. Dzisiaj skończyła się seria meczów bez porażki podopiecznych Tadeusza Zakiety. Dopiero siódmym meczu obecnego sezonu pierwszej ligowej porażki doznali piłkarze Gwardii Koszalin. Katem koszalinian okazał się Świt Skolwin, który u siebie wygrał 2:0.

Biorąc pod uwagę poprzedni sezon seria zespołu z Pomorza Środkowego trwała dziewięć ligowych spotkań. Pojedynek od początku nie układał się dla Gwardii pomyślnie. Już w 17 minucie arbiter podyktował rzut karny przeciwko 'Trójkolorowym'. Jedenastkę na bramkę zamienił Ernest Graś. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

piłka nożna / III liga Bengoro - 25.09.2016 10:25
Rezerwy Pogoni jadą do Kleczewa
W niedzielę, 25 września o 15:00 w Kleczewie rezerwy Pogoni Szczecin powalczą o wyjazdową wygraną z miejscowym Sokołem.

Szczecinianie powalczą o pierwszą wygraną na wyjeździe tej jesieni. - Zwycięstwa zawsze dają dawkę pozytywnej energii - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Portowców Paweł Sikora. - Udało nam się wyciągnąć wnioski po meczu z GKS-em Przodkowo i zapomnieć o nim. To było jedno z tych spotkań, w których nie zasłużyliśmy na tak wysoką porażkę, ale popełnialiśmy zbyt dużo błędów. Dotychczas II zespół Pogoni rozegrał trzy mecze na wyjeździe, które zakończyły się przegraną.
piłka nożna / III liga arti15 - 21.09.2016 20:42
Niepokonana Gwardia gra ze Świtem
autor: crashGwardia Koszalin w najbliższy weekend rozegra kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem w Szczecinie zmierzy się ze Świtem Skolwin. Faworytem są podopieczni Tadeusza Żakiety, którzy jeszcze w obecnym sezonie nie przegrali.

Koszalinianie imponują formą od pierwszego spotkania, w którym pokonali faworyzowaną Elanę Toruń 1:0. Następnie zremisowali 2:2 z Polonią Środa Wielkopolska i bezbramkowo z Vinetą Wolin. W kolejnych trzech Gwardia pokonała Pogoń II 1:0, KS Chwaszczyno 2:1 i w ostatniej kolejce efektownie 3:0 Jarotę Jarocin.
piłka nożna / III liga Bengoro - 19.09.2016 08:46
O wygranej zadecydowała bramka samobójcza
autor: EBP Pogoń SzczecinRezerwy Pogoni Szczecin zrehabilitowały się po ostatniej wysokiej porażce w Przodkowie. W niedzielne popołudnie pokonali KKS Kalisz 1:0 po bramce samobójczej Kayode'a Baloguna.

Pierwszy kwadrans niedzielnego pojedynku był bardzo wyrównany. Obie drużyny sprawdzały swoje możliwości. Kaliszanie mieli okazję, aby prowadzić w sytuacji sam na sam był Rafał Jankowski, ale górą był Jakub Słowik. Po akcji gości Portowcy mieli dwie szanse na bramkę. Najpierw uderzał Dawid Kort, jego strzał wybronił Jędrzej Dorynek. Po chwili gola mógł zdobyć Sebastian Kowalczyk, zabrakło mu jednak skuteczności.
piłka nożna / III liga Bengoro - 18.09.2016 11:15
Rezerwy Pogoni na głównej murawie
Rezerwy Pogoni Szczecin w niedzielne popołudnie podejmować będą KKS Kalisz. Pojedynek ten zostanie rozegrany na głównej murawie stadionu im. Floriana Krygiera.

Dla szczecinian będzie to czwarty pojedynek tej jesieni w roli gospodarza. Dotychczas Portowcy przegrali u siebie z Lechem II Poznań 0:1, zremisowali z Jarotą Jarocin 1:1 i pokonali Wdę Świecie 4:2. - Przed niedzielnym meczem da się odczuć wśród nas chęć pokazania, że w ostatniej kolejce tak wysoka przegrana była niesprawiedliwa - powiedział dla pogonszczecin.pl Krystian Peda. - Musimy wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych samych błędów, które kosztują nas utratę bramek.
piłka nożna / III liga arti15 - 16.09.2016 23:01
Gwardia liderem trzeciej ligi
autor: R. MachowiczGwardia kontynuuje serię meczów bez porażki, tym razem podopieczni Tadeusza Żakiety wygrali 3:0 z Jarotą Jarocin. Zwycięstwo dało koszalinianom awans na pozycję lidera trzeciej ligi.

Spotkanie znakomicie rozpoczęło się dla koszalinian, którzy już w 8 minucie objęli prowadzenie. Szubert otrzymał znakomite podanie za linię obrony. Następnie wyłożył piłkę Bartłomiejowi Maciągowi, który bez problemów skierował piłkę do siatki.

W 14 minucie mogło być 2:0 dla Gwardii, ale dośrodkowania Kołodziejskiego nie wykorzystał Szubert. Gospodarze, również mieli swoje szanse m.in. w 26 minucie, po dośrodkowaniu strzału głową szukał Pacyński, ale uderzył niecelnie. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ już zmianie. Do przerwy podopieczni Tadeusza Żakiety prowadzili 1:0.