piłka nożna / III liga Tauri - 25.01.2015 20:11
Przegrana w Koszalinie
Piłkarze Błękitnych Stargard ulegli w Koszalinie tamtejszej Gwardii 1:0 (0:0). Gola dla zespołu Gwardii zdobył Ryuki Kozawa.

W pierwszych minutach spotkania Błękitni przejęli nieznaczną inicjatywę, lecz nie przełożyło się to na liczbę okazji do strzelenia gola. Z czasem piłkarze koszalińskiej Gwardii uporządkowali swoją grę i coraz częściej przedostawali się w okolice bramki strzeżonej przez Marka Ufnala. Sygnał do ataków dał strzałem głową Daniel Wojciechowski. W tej odsłonie groźnie uderzali również Jakub Zejglic i Fabian Słowiński.
piłka nożna / III liga Bengoro - 23.01.2015 11:24
Wygrana z Jantarem
Gwardia Koszalin pokonała Jantar Ustka 3:0. Był to trzeci sparing Gwardzistów podczas przygotowań do rundy wiosennej III Ligi Bałtyckiej.

W koszalińskim zespole testowano Michała Jaczewskiego z Leśnika Manowo i Wojciecha Wójcika z Jantara, a także Kamila Oblizajka z Gryfa Słupsk oraz Karola Sochaja z Mechanika Bobolice. W pierwszej połowie nie padła żadna bramka i oba zespoły na przerwę schodziły bez zdobyczy bramkowej.
piłka nożna / III liga Bengoro - 22.01.2015 13:12
Rezerwy Pogoni rozpoczęły przygotowania
autor: AszefW środę rezerwy Pogoni Szczecin rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej III Ligi Bałtyckiej.

Rano Portowcy swoje zajęcia spędzili na siłowni, a wieczorem trenowali na sztucznym boisku. - Rano mierzyliśmy maksymalne osiągi naszych zawodników, by móc zindywidualizować treningi. Zajęcia boiskowe do końca stycznia będą miały charakter siłowo-wytrzymałościowy - powiedział dla pogonszczecin.pl trener rezerw Adam Gołubowski. W zajęciach, które się odbyły nie trenowało wielu zawodników, którzy znajdowali się w kadrze w rundzie jesiennej. Sześciu zawodników z Pogoni II do Pogorzelicy zabrał ze sobą trener I zespołu Jan Kocian. - Jeszcze nie wiem, czy będą z nami od poniedziałku. Może któremuś uda się załapać do kadry na obóz w Turcji - dodaje Adam Gołubowski.
piłka nożna / III liga Bengoro - 17.01.2015 14:03
Gwardzisiści trenują
autor: P. SkibaTrwają przygotowania Gwardii Koszalin do rundy wiosennej III Ligi Bałtyckiej.

W środę koszalinianie przegrali w swoim pierwszym sparingu 1:5 z Pogonią Szczecin. Znany jest szczegółowy terminarz spotkań kontrolnych, które mają przed sobą podopieczni trenera Żakiety. Następnym sparing Gwardziści rozegrają 21 stycznia, w środę ich rywalem będzie zespół juniorów starszych Bałtyku Koszalin. A dzień później rywalem będzie Jantar Ustka występujący w czwartej lidze. W niedzielę zaś, 25 stycznia zespół z Fałata zagra na euroboisku z Błękitnymi Stargard Szczeciński, którzy w sobotę, 17 stycznia pokonali w Pobierowie Pogoń Szczecin 2:1.
piłka nożna / III liga royal447 - 14.01.2015 20:58
Młody Gwardzista o korok od Legii
autor: crash Aleksander Karbowiak z Gwardii Koszalin znów przebywa na testach w Warszawie. 18-letni pomocnik przymierzany jest do gry w rezerwach aktualnego mistrza Polski. Młody zawodnik zadebiutował w pierwszej drużynie Gwardii w marcu ubiegłego roku. W minionym sezonie nie otrzymał jednak zbyt wiele szans. Bieżące rozgrywki dla Aleksandra Karbowiaka były już bardziej owocne. Występujący z numerem czternastym piłkarz jesienią czternaście razy pojawił się na boisku w barwach koszalińskiej drużyny. W swoim dorobku ma także jedną bramkę - w wygranym przez Gwardię meczu z Drawą Drawsko Pomorskie (3:1).
piłka nożna / III liga royal447 - 14.01.2015 18:07
Pogrom na początek
autor: P. Skiba Udanie rozpoczęli okres sparingowy Portowcy. W Pobierowie Duma Pomorza pewnie pokonała Gwardię Koszalin 5:1 (2:1). Trener Jan Kocian w pierwszym sparingu w tym roku skorzystał z 22. piłkarzy. W Pobierowie nie wystąpili Radosław Janukiewicz, Oskar Fijałkowski, Dawid Kort, Kamil Wojtkowski oraz Kamil Zieliński. Lepiej spisał się skład z drugiej części, który wygrał swoją połowę 3:0. Co warte odnotowania, po przerwie w linii defensywy zobaczyliśmy Adama Frączczaka oraz Mateusza Matrasa. Dwadzieścia minut od trenera dostał 19-letni bramkarz zespołu rezerw, Adrian Henger.
piłka nożna / III liga skryba1213 - 13.01.2015 14:23
Zagrają z Gwardią Koszalin
W środę, 14 stycznia o 16:00 na boisku w Pobierowie Pogoń Szczecin zmierzy się z Gwardią Koszalin. Będzie to pierwszy sparing w tym roku.

Dla szczecinian będzie to pierwszy sparing podczas obozu w Pogorzelicy. Jan Kocian do dyspozycji ma 24 piłkarzy Pogoni oraz trzech zawodników, którzy będą testowani Karola Danielaka, Dejana Glavicę i Vladimirisa Kamessa. - Do sparingów w Pogorzelicy będziemy wchodzić z pełnego treningu. Wyniki nie są najważniejsze, chociaż nikt nie chce przegrywać. Najważniejszym treningiem jest jednak mecz. Spotkania kontrolne pokażą nam wiele. Będzie kliku zawodników testowanych i zobaczymy ich w warunkach meczowych. Druga taka grupa to zawodnicy, którzy byli wypożyczeni. Te spotkania mają więc sens - powiedział dla pogonszczecin.pl trener Jan Kocian.
piłka nożna / III liga KiCiAcZeK - 12.01.2015 13:58
Zawodnicy Bałtyku rozpoczęli przygotowania
Zawodnicy Bałtyku Koszalin rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2014/15. W godzinach porannych zajęcia rozpoczęli juniorzy CLJ. Przed zawodnikami bardzo ważna runda rewanżowa. Po 17 meczach nasi zawodnicy mają 6 punktów przewagi nad zagrożonym spadkiem Zawiszą Bydgoszcz. Pierwszy mecz juniorzy zagrają z Lechem Poznań w dniu 7 marca we Wronkach.