ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - kwiecień 2017
pokaż:
01 kwiecień
XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U8 - finał wojewódzki więcej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych "CKS Handball Cup" więcej
Rowerowa wyprawa z Gryfusem do Malmö więcej
42 Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej 17 Memoriał Anny Kłos-Sulimy więcej
Topliga: Husaria Szczecin - Seahawks Gdynia 13:31 więcej
LBO 2012 - Grupa Drawska - Czaplinek więcej
LBO 2012 - Grupa Koszalińska Grodzka - Koszalin więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
V Turniej Minisiatkówki Dziewcząt - Szczecin 2017 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - MOSiR Krosno 73 - 104 więcej
Trefl Sopot - Energa Czarni Słupsk 80 - 84 więcej
Rosa Radom - AZS Koszalin 85 - 68 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Asseco Gdynia 80 - 62 więcej
Stelmet Zielona Góra - Start Lublin 86 - 75 więcej
Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek 83 - 90 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Gryf Goleniów - KK Warszawa 59 - 76 więcej
ŁKS Łódź - AZS Politechnika Kraków 64 - 104 więcej
AZS PO Opole - Śląsk Wrocław 95 - 94 więcej
Sudety Jelenia Góra - AZS AWF Katowice 66 - 81 więcej
Polonia Bytom - AZS UMCS Lublin 83 - 78 więcej
AZS UMK Toruń - Księżak Łowicz 64 - 67 więcej
SMS Władysławowo - Górnik Wałbrzych 67 - 77 więcej
Stal II Ostrów Wlkp. - Jedynka Pelplin 59 - 67 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2 - 4 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Radomiak Radom 3 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice 0 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów 1 - 2 więcej
Odra Opole - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Siarka Tarnobrzeg 4 - 2 więcej
Olimpia Zambrów - Puszcza Niepołomice 1 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
KS Chwaszczyno - Świt Skolwin 2 - 3 więcej
Lech II Poznań - Jarota Jarocin 5 - 1 więcej
Vineta Wolin - Wda Świecie 1 - 4 więcej
Polonia Środa Wlkp. - GKS Przodkowo 2 - 0 więcej
Elana Toruń - KKS 1925 Kalisz 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Hutnik Szczecin 4 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Osadnik Myślibórz 1 - 3 więcej
Jeziorak Szczecin - Drawa Drawsko Pom. 2 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Olimp Gościno 3 - 1 więcej
Piast Chociwel - Ina Goleniów 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno 1 - 1 więcej
Gryf Polanów - Arkadia Malechowo 4 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Piast Karsko 5 - 1 więcej
Stal Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Ina Ińsko 5 - 1 więcej
Odra Chojna - Iskra Golczewo 1 - 2 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 0 - 3 więcej
Polonia Płoty - Zorza Dobrzany 3 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Błonie Barwice - Spójnia Świdwin 7 - 0 więcej
Iskra Białogard - Sokół Karlino 2 - 0 więcej
Korona Człopa - Sława Sławno 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Saturn Mielno 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Wieża Postomino 4 - 6 więcej
Olimp Złocieniec - Orzeł Wałcz 3 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra 3 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Flota Świnoujście 0 - 4 więcej
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Krąpiel 2 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Mewa Resko 3 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty 1 - 6 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orkan Suchań - Polonia Giżyn 0 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Gavia Choszczno 0 - 1 więcej
Kłos Pełczyce - Unia Dolice 0 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Mieszko Mieszkowice 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Jedność Tuczno 6 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca 0 - 1 więcej
Redłovia Redło - Sad Chwiram 0 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Drzewiarz Świerczyna 1 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Wiarus Żółtnica 2 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Academy Wrocław - Lech Poznań 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Górnik Zabrze 1 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 7 - 3 więcej
Miedź Legnica - SALOS Szczecin 2 - 0 więcej
Piast Gliwice - Gwarek Zabrze 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Mitech Żywiec - Czarni Sosnowiec 2 - 0 więcej
GOSiRki Piaseczno - UKS SMS Łódź 2 - 1 więcej
Medyk Konin - Olimpia Szczecin 5 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 2 więcej
AZS Wrocław - Górnik Łęczna 2 - 4 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - AZS PSW Biała Podlaska 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Radowia Radowo Małe - Znicz Wysoka Kamieńska 3 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Zieloni Wyszobór 10 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Pionier Żarnowo - Jastrząb Łosośnica 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Jedność Przewłoki 1 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Unia Stargard 2 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Orzeł Pęzino 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 3 więcej
Aquila Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 1 więcej
Zryw Kołbaskowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Zalew Stepnica 0 - 5 więcej
KP Przecław - Arkonia II Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Pro-Team Żarczyn 6 - 2 więcej
Grot Gardno - Rurzyca Nawodna 1 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Chrobry Lisie Pole 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Korona Raduń 5 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Olimpia Smolnica 5 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Stal Lipiany 1 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Piast II Karsko 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Chemik Police 1 - 3 więcej
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Flota Świnoujście 4 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Sokół II Pyrzyce - Wicher Steklno 5 - 1 więcej
Polonia Gryfino - Pionier Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błękitni Białęgi - Sekwoja Brwice 0 - 6 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Victoria Sianów 0 - 1 więcej
Energetyk Junior Gryfino - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 4 więcej
Hattrick Kołobrzeg - Błękitni II Stargard 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
KS Raszyn - TKKF Stilon Gorzów 2 - 1 więcej
MUKS Praga Warszawa - Unifreeze Górzno 3 - 1 więcej
Stomil Olsztyn - Medyk II Konin 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP LG Gdańsk - KKP Chełmża 7 - 1 więcej
Polonia Środa WLKP - GSS Grodzisk Wielkopolski 1 - 2 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Górnicza Konin 1 - 1 więcej
Grom Wolsztyn - Mustang Wielgie 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Mewa Resko 0 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Orzeł Łożnica - Zalew Stepnica 1 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Promień Mosty 3 - 0 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Pomorzanin Krąpiel 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - AP Hutnik Szczecin 2 - 9 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 - 11 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Myśla Dargomyśl - Zieloni Zielin 0 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Witniczanka Witnica 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Zootechnik Kołbacz 6 - 3 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Czarni Lubanowo 0 - 4 więcej
Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Radew Białogórzyno - Płomień Myślino 5 - 3 więcej
Olimp Gościno - Rasel Dygowo 2 - 5 więcej
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 0 więcej
Victoria Sianów - Wicher Mierzym 7 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Bajgiel Będzino 1 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Mechanik Bobolice 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Drawa Drawsko Pom. - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Arkadia Malechowo - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Wda Świecie 2 - 1 więcej
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gwardia Koszalin - Gavia Choszczno 2 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Sambor Tczew - SMS II Gdańsk 36 - 36 więcej
Cartusia Kartuzy - Gwardia Koszalin 19 - 21 więcej
Orkan Ostróda - Szczypiorniak Olsztyn 38 - 29 więcej
Wybrzeże II Gdańsk - AZS UKW Bydgoszcz 38 - 33 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Górnik Zabrze 29 - 36 więcej
Stal Mielec - Zagłębie Lubin 24 - 27 więcej
Gwardia Opole - Pogoń Szczecin 30 - 29 więcej
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 19 - 35 więcej
Meble Wójcik Elbląg - Chrobry Głogów 20 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Energa AZS Koszalin - MKS Selgros Lublin 20 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
UKS PCM Kościerzyna - KPR Jelenia Góra 27 - 25 więcej
siatkówka Plus Liga
BBTS Bielsko-Biała - Lotos Trefl Gdańsk 2 - 3 więcej
AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3 - 0 więcej
Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Cuprum Lubin - AZS Częstochowa 3 - 0 więcej
Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Espadon III Szczecin - LO - SMS I Świnoujście 3 - 0 więcej
Wiking Rymań - Mieszko Połczyn Zdrój 3 - 1 więcej
Nowa Rega Trzebiatów - Olimp Łobez 0 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Olimpia Sulęcin - Trefl Lębork 3 - 1 więcej
Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk 1 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - Energetyk Poznań 3 - 0 więcej
02 kwiecień
37. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet w Maratonie / 44. Maraton Dębno więcej
Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10 więcej
Rowerowa wyprawa z Gryfusem do Malmö więcej
42 Międzynarodowy Turniej Wiosny w gimnastyce artystycznej 17 Memoriał Anny Kłos-Sulimy więcej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych "CKS Handball Cup" więcej
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju więcej
4. edycja Ligi Żaków Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej więcej
V Turniej Minisiatkówki Dziewcząt - Szczecin 2017 więcej
koszykówka I liga koszykarzy
Kotwica 50 Kołobrzeg - Znicz Basket Pruszków 51 - 71 więcej
Spójnia Stargard - GTK Gliwice 57 - 84 więcej
Polonia Leszno - Pogoń Prudnik 72 - 69 więcej
Sokół Łańcut - Rosa II Radom 88 - 94 więcej
SKK Siedlce - GKS Tychy 70 - 74 więcej
Noteć Inowrocław - Doral Nysa Kłodzko 68 - 78 więcej
Astoria Bydgoszcz - Basket Poznań 78 - 87 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - MKS Dąbrowa Górnicza 62 - 69 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Polonia Warszawa - Gryf Wejherowo 1 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 2 - 1 więcej
Pogoń Lębork - Górnik Konin 0 - 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - GKS Leśnik Manowo 3 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Victoria Sianów 2 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Zootechnik Kołbacz 1 - 0 więcej
Wicher Brojce - Orzeł Łożnica 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Biali Sądów 0 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Zieloni Zielin 1 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Koral Mostkowo 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Kotwica II Kołobrzeg - Grom Świelino 4 - 0 więcej
LZS Kowalewice - GKS Leśnik II/Zefir Manowo 0 - 0 więcej
Płomień Myślino - Fala Hen Gąski 2 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Bałtyk Koszalin - Falubaz Zielona Góra 0 - 1 więcej
Gryf Słupsk - Śląsk Wrocław 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Sowianka Sowno 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Rolpol Chlebowo - Zorza Tychowo 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - PC Kluczevia II Stargard 2 - 0 więcej
WODR Barzkowice - Dąb Dębice 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Znicz Niedźwiedź - Wołczkowo-Bezrzecze 1 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Sparta Skalin 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Zjednoczeni Kurzycko - Korona Klępicz 1 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Iskra Banie 3 - 0 więcej
LUKS Krzywin - Unia Swochowo 1 - 7 więcej
Energetyk II Gryfino - Łabędź Widuchowa 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Drawa Drawno 0 - 3 więcej
Sokół Sokoliniec - Saturn Szadzko 2 - 1 więcej
Świt Barnimie - Iskra Warszyn 2 - 3 więcej
Gryf Objezierze - Orzeł Bierzwnik 1 - 7 więcej
Sokół Granowo - Błękitni Sarnik 1 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Pomorzanin Zamęcin 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Iskra Lutówko 3 - 3 więcej
Orkan Rów - Gryf Nowielin 2 - 3 więcej
Wicher Przelewice - Czarni Czerników 2 - 0 więcej
Piast Piaseczno - Pomorzanin Cychry 2 - 7 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Świt Skolwin 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Iskra II Golczewo - Orzeł Mrzeżyno 0 - 0 więcej
Orzeł Prusinowo - Jantar II Dziwnów 4 - 1 więcej
Światowid 63 II Łobez - Światowid Łobez 0 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Ogniwo Dzwonowo 6 - 1 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Zjednoczeni Wapnica 1 - 5 więcej
Bryza Reńsko - Błyskawica Kluki 5 - 3 więcej
Orkan II Suchań - Piast Kolin 0 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Ogniwo II Babinek - Hutnik II Szczecin 2 - 6 więcej
Komarex Komarowo - Leśnik Kliniska 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Grom Płonno - Orzeł Żeńsko 2 - 1 więcej
Gryf Przekolno - Skrzydlaci Będargowo 2 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn 6 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Tywa Swobnica - Zryw Góralice 3 - 3 więcej
Olimpia Troszyn - Chrobry Boleszkowice 0 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Olimpia III Szczecin 7 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Zalew Stepnica 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Błękitni Stargard - KKP Bydgoszcz 0 - 1 więcej
Polonia Poznań - UKS SMS II Łódź 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Kotwica Kórnik - Olimpia II Szczecin 2 - 4 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Olimp Gościno 3 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Arkadia II Malechowo - Strong Zielenica 2 - 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Sieciemin 0 - 7 więcej
Olympic Warszkowo - Orzeł Smardzewo 1 - 0 więcej
KS Skibno - Płomień Jeżyczki 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
SP Wilcze Laski - Pogoń Wierzchowo 7 - 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - Mechanik Turowo 1 - 4 więcej
Głaz Tychowo - Mechanik II / Iskra Kłanino 3 - 0 więcej
Graf Bukówko - KS Gwda Wielka 4 - 0 więcej
Gryf Dobrowo - Grot Bonin 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Pomorzanin Nowogard - Energetyk Gryfino 0 - 3 więcej
Unia Dolice - Odra Chojna 0 - 6 więcej
SALOS II Szczecin - Sparta Gryfice 10 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Polski Cukier Kluczevia Stargard 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje 7 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Mechanik Warnice - Orkan Suchań 1 - 5 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 2 - 8 więcej
Piast Chociwel - Sparta Węgorzyno 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - Jeziorak Szczecin 3 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Mieszko Mieszkowice - Morzycko Moryń 1 - 4 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Kłos Pełczyce - Stal Lipiany 1 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Sokół Lulewice - Drzewiarz Krosino 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - Błonie Barwice 1 - 3 więcej
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 2 - 1 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Korona Człopa 2 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Astra Ustronie Morskie 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Zryw Kretomino 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Saturn Mielno 4 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Wieża Postomino 0 - 2 więcej
FCSM Kołobrzeg - Sława Sławno 1 - 2 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
AP Kotwica Kołobrzeg - AP Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Vineta Wolin - Chemik Police 1 - 2 więcej
Stal Szczecin - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Grot Gorawino - Syrena-Grot Rymań 2 - 2 więcej
KS Łącko - Dolina Łętowska 8 - 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Tytani Wejherowo - Energetyk Gryfino 20 - 35 więcej
AZS UMK Toruń - MKS Grudziądz 32 - 46 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Start Elbląg - Zagłębie Lubin 23 - 21 więcej
Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin 25 - 17 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 33 - 29 więcej
KPR Kobierzyce - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 25 - 21 więcej
siatkówka Plus Liga
Espadon Szczecin - MKS Będzin 3 - 2 więcej
Skra Bełchatów - Effector Kielce 3 - 0 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Bronek Koszalin - SGS Goleniów 1 - 3 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Wilki Wilczyn - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 0 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
UŻKPS Kościan - Energetyk Poznań 3 - 2 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off o m.3
Spójnia Stargard - SKF KS Poznań 3 - 0 więcej
03 kwiecień
XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U12 - finał wojewódzki więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Ruch Chorzów - Piast Gliwice 0 - 0 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
DevelopRes Rzeszów - Chemik Police 0 - 3 więcej
04 kwiecień
XVII Ogólnopolski Turniej Z Podwórka na Stadion - Puchar Tymbarku U10 - finał wojewódzki więcej
piłka nożna Puchar Polski
Arka Gdynia - Wigry Suwałki 2 - 4 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
Budowlani Łódź - Impel Wrocław 3 - 1 więcej
siatkówka Plus Liga play-off m.11-12
Espadon Szczecin - MKS Będzin 1 - 3 więcej
05 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
MKS Dąbrowa Górnicza - King Wilki Morskie Szczecin 90 - 79 więcej
Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra 81 - 68 więcej
Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. 64 - 73 więcej
Asseco Gdynia - Rosa Radom 80 - 90 więcej
Pro-Basket Kutno - Trefl Sopot 59 - 75 więcej
Energa Czarni Słupsk - Siarka Tarnobrzeg 92 - 86 więcej
MOSiR Krosno - Polpharma Starogard Gd. 74 - 85 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
AZS UMCS Lublin - Polonia Bytom 77 - 59 więcej
Śląsk Wrocław - AZS PO Opole 89 - 69 więcej
piłka nożna Puchar Polski
Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - Arkadia Malechowo 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
SCRS Barlinek - Zorza Dobrzany 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Olimp Złocieniec - Orzeł Łubowo 0 - 3 więcej
Spójnia Świdwin - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 2 - 0 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn
Pogoń Szczecin - Vive Tauron Kielce 25 - 37 więcej
MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk 33 - 23 więcej
Warmia Olsztyn - Gwardia Opole 22 - 28 więcej
Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy 36 - 24 więcej
06 kwiecień
Turniej Orlików w Reczu więcej
07 kwiecień
Baja Drawsko więcej
LBO 2012 - Grupa Koszalińska Grodzka - Koszalin więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Legia Warszawa - Basket Poznań 57 - 69 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok 3 - 4 więcej
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Radomiak Radom - Raków Częstochowa 0 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Odra Opole 0 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - Lech Czaplinek 1 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Stal Mielec - Chrobry Głogów 30 - 27 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Mieszko Połczyn Zdrój - Espadon III Szczecin 0 - 3 więcej
08 kwiecień
Topliga: Falcons Tychy - Husaria Szczecin 36:0 więcej
Baja Drawsko więcej
LBO 2012 - Grupa Świdwińska - Połczyn Zdrój więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Polpharma Starogard Gd. - Energa Czarni Słupsk 83 - 78 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Pro-Basket Kutno 67 - 72 więcej
Trefl Sopot - AZS Koszalin 107 - 80 więcej
Twarde Pierniki Toruń - Asseco Gdynia 109 - 108 więcej
Stelmet Zielona Góra - Turów Zgorzelec 94 - 85 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
KK Warszawa - AZS AWF Katowice 62 - 54 więcej
Śląsk Wrocław - Księżak Łowicz 89 - 79 więcej
AZS Politechnika Kraków - Górnik Wałbrzych 73 - 58 więcej
Jedynka Pelplin - AZS UMCS Lublin 65 - 69 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
GKS Tychy - Spójnia Stargard 82 - 87 więcej
GTK Gliwice - Polonia Leszno 88 - 72 więcej
Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 87 - 81 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 5 - 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wisła Kraków 2 - 3 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Płock 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 2 - 2 więcej
Rozwój Katowice - Olimpia Zambrów 1 - 0 więcej
Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Bytom 2 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa 0 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg 1 - 4 więcej
GKS Bełchatów - Warta Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Elana Toruń - Sokół Kleczew 3 - 3 więcej
Lech II Poznań - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
Świt Skolwin - Pogoń Lębork 1 - 0 więcej
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 1 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Vineta Wolin 1 - 0 więcej
Wda Świecie - Pogoń II Szczecin 2 - 0 więcej
Jarota Jarocin - KS Chwaszczyno 3 - 2 więcej
Górnik Konin - Chemik Bydgoszcz 1 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Gryf Polanów 1 - 3 więcej
Arkadia Malechowo - Energetyk Gryfino 0 - 3 więcej
Dąb Dębno - Sparta Węgorzyno 1 - 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
Ina Goleniów - Rasel Dygowo 0 - 1 więcej
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 3 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 5 więcej
Osadnik Myślibórz - Gryf Kamień Pomorski 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Stal Szczecin 11 - 1 więcej
Piast Karsko - Polonia Płoty 2 - 3 więcej
Zorza Dobrzany - Chemik Police 0 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Odra Chojna 1 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Morzycko Moryń 1 - 2 więcej
Ina Ińsko - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Mierzynianka Mierzyn 1 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Olimp Złocieniec - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Mechanik Bobolice 1 - 1 więcej
Wieża Postomino - Lech Czaplinek 3 - 0 więcej
Saturn Mielno - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Sława Sławno - Iskra Białogard 1 - 3 więcej
Spójnia Świdwin - Wiekowianka Wiekowo 2 - 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Victoria Sianów 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Iskierka Szczecin 0 - 4 więcej
Promień Mosty - Błękitni Trzygłów 4 - 3 więcej
Masovia Maszewo - Wicher Brojce 2 - 2 więcej
Orzeł Łożnica - Sparta Gryfice 0 - 5 więcej
Mewa Resko - Tanowia Tanowo 3 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Ehrle Dobra Szczecińska 8 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Gavia Choszczno 3 - 5 więcej
Mieszko Mieszkowice - Kłos Pełczyce 0 - 2 więcej
Unia Dolice - Klon Krzęcin 7 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Wrzos Wrzosowo 1 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 6 - 1 więcej
Fala Hen Gąski - LZS Kowalewice 3 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Manowo - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 2 więcej
Grom Świelino - Radew Białogórzyno 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Sokół Suliszewo 2 - 1 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Mirstal Mirosławiec 1 - 1 więcej
Sad Chwiram - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Orzeł Łubowo 0 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Lech Poznań - Gryf Słupsk 7 - 0 więcej
Gwarek Zabrze - Miedź Legnica 1 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Arka Gdynia 0 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Warta Poznań 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Bizon Cerkwica 4 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Prawobrzeże Świnoujście 3 - 2 więcej
Zieloni Wyszobór - Radowia Radowo Małe 3 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Fala Międzyzdroje 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Zorza Tychowo - Jedność Przewłoki 1 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
KP Przecław - Zjednoczeni Kobylanka 4 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Zryw Kołbaskowo 7 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Aquila Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Pro-Team Żarczyn - Energetyk II Gryfino 2 - 4 więcej
Witniczanka Witnica - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Świt Barnimie 11 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Piast Piaseczno 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Błękitni Stargard 1 - 3 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Chemik Police 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Jantar II Dziwnów - Iskra II Golczewo 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Bryza Reńsko 2 - 2 więcej
Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo 1 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Leśnik Kliniska - Polonia Gryfino 7 - 0 więcej
Pionier Szczecin - Ogniwo II Babinek 3 - 3 więcej
Hutnik II Szczecin - Sokół II Pyrzyce 5 - 0 więcej
Wicher Steklno - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Fala Międzyzdroje 0 - 3 więcej
Zalew Stepnica - Energetyk Junior Gryfino 4 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 więcej
Victoria Sianów - Olimpia III Szczecin 9 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Grom Wolsztyn 9 - 0 więcej
Górnicza Konin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 - 0 więcej
Olimp Gościno - Polonia Środa WLKP 2 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Zorza Dobrzany - Unia Dolice 2 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Mewa Resko 3 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Zalew Stepnica - Dąbrovia Stara Dąbrowa 8 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Orzeł Pęzino 4 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Mechanik Warnice 3 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Piast Chociwel 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Prawobrzeże Szczecin - Stal II Szczecin 0 - 11 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
GKS Golenice - Mieszko Mieszkowice 0 - 3 więcej
Witniczanka Witnica - Myśla Dargomyśl 15 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Osadnik Myślibórz 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Stal Lipiany - Biali Sądów 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Łabędź Widuchowa - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 - 4 więcej
  Czarni Lubanowo - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Błonie Barwice - Wiarus Żółtnica 2 - 6 więcej
Lech Czaplinek - Drzewiarz Świerczyna 20 - 0 więcej
Akademia MKP II Szczecinek - Grom Szwecja 6 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Radew Białogórzyno 7 - 2 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Iskra Białogard 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Zryw Kretomino - Błękitni Stary Jarosław 8 - 0 więcej
Wicher Mierzym - Gryf Polanów 1 - 6 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Mechanik Bobolice 2 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Victoria Sianów 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 3 więcej
Olimp Złocieniec - Drawa Drawsko Pom. 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
FCSM Kołobrzeg - Saturn Mielno 7 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Rasel Dygowo 0 - 5 więcej
Bajgiel Będzino - Sokół Karlino 1 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 1 - 1 więcej
Warta Poznań - Arka Gdynia 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
SALOS Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 0 więcej
Akademia MKP Szczecinek - FASE Szczecin 1 - 0 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UKW Bydgoszcz - AZS UMK Toruń 32 - 22 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - Tytani Wejherowo 35 - 29 więcej
Energetyk Gryfino - Cartusia Kartuzy 29 - 26 więcej
MKS Grudziądz - Orkan Ostróda 33 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KPR Legionowo 29 - 26 więcej
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 25 - 33 więcej
Azoty Puławy - Wybrzeże Gdańsk 29 - 32 więcej
MMTS Kwidzyn - Meble Wójcik Elbląg 25 - 28 więcej
Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce 18 - 23 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin 25 - 21 więcej
Zagłębie Lubin - Energa AZS Koszalin 24 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Jelenia Góra 24 - 22 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - UKS PCM Kościerzyna 30 - 25 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Olimp Łobez - Bronek Koszalin 0 - 3 więcej
SGS Goleniów - Wiking Rymań 3 - 0 więcej
LO - SMS I Świnoujście - OPP-Powiat Kołobrzeski II 3 - 1 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off
Energetyk Poznań - UŻKPS Kościan 2 - 3 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
Chemik Police - DevelopRes Rzeszów 3 - 0 więcej
09 kwiecień
Szturm na Wieżę Cross Duathlon więcej
4. edycja Ligi Żaków KOZPN grupa drawsko-wałecka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa drawska więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - MOSiR Krosno 105 - 78 więcej
Rosa Radom - Start Lublin 80 - 47 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 71 - 75 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
GKS Tychy - Spójnia Stargard 99 - 51 więcej
GTK Gliwice - Polonia Leszno 71 - 67 więcej
Sokół Łańcut - Pogoń Prudnik 105 - 77 więcej
Legia Warszawa - Basket Poznań 57 - 69 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Legia Warszawa 1 - 2 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - Bałtyk Gdynia 2 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Bałtyk Koszalin - MKP Szczecinek 3 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Czarni Lubanowo - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sokół Karlino - Błonie Barwice 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Pomorzanin Krąpiel - Pomorzanin Nowogard 0 - 6 więcej
Zootechnik Kołbacz - Sarmata Dobra 2 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sokół Pyrzyce 3 - 7 więcej
Koral Mostkowo - Sęp Brzesko 1 - 1 więcej
Zieloni Zielin - Orkan Suchań 4 - 0 więcej
Polonia Giżyn - Ogniwo Babinek 3 - 1 więcej
Biali Sądów - SCRS Barlinek 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Jedność-Ikar Krosino 1 - 4 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Darłovia Darłowo 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Redłovia Redło 5 - 5 więcej
Grom Szwecja - Jedność Tuczno 7 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice 0 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Falubaz Zielona Góra - Academy Wrocław 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Jantar Dziwnów 0 - 5 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bałtyk Gostyń 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
WODR Barzkowice - Czarni Marianowo 2 - 3 więcej
Dąb Dębice - Światowid 63 Łobez 1 - 0 więcej
Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 0 więcej
PC Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo 0 - 3 więcej
Unia Stargard - Rolpol Chlebowo 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 4 więcej
Arkonia II Szczecin - Vielgovia Szczecin 3 - 0 więcej
Sparta Skalin - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Hanza Goleniów 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Grot Gardno 5 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Czarni Czarnówko 3 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 3 - 0 więcej
Unia Swochowo - Czcibor Cedynia 3 - 3 więcej
Iskra Banie - Korona Klępicz 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Iskra Pomień 6 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Remor Recz 2 - 3 więcej
Korona Raduń - Sokół Granowo 6 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Gryf Objezierze 5 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Sokół Sokoliniec 4 - 0 więcej
Saturn Szadzko - Drawa Drawno 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Santos Sarbinowo - GKS Golenice 0 - 2 więcej
Piast II Karsko - Myśla Dargomyśl 0 - 4 więcej
Pomorzanin Cychry - Goplana Żabów 2 - 5 więcej
Olimpia Smolnica - Wicher Przelewice 1 - 4 więcej
Czarni Czerników - Orkan Rów 2 - 2 więcej
Gryf Nowielin - Iskra Lutówko 1 - 8 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 2 - 3 więcej
Świt Skolwin - Stal Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Gardominka Mechowo 7 - 1 więcej
Lotnik Czarne - Orzeł Prusinowo 2 - 4 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Błękitni II Trzygłów 4 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Dęby Rogowo 2 - 2 więcej
Błyskawica Kluki - Unia II/Gwiazda Żalęcino 5 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pomorzanka Jarosławsko - Grom Płonno 0 - 1 więcej
Pionier Zwierzyn - Gryf Przekolno 1 - 4 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Orzeł Żeńsko 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Sokół Różańsko - Błękitni Białęgi 3 - 3 więcej
Sekwoja Brwice - Merkury Nowogródek Pom. 1 - 3 więcej
Chrobry Boleszkowice - Zryw Góralice 1 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Błękitni II Stargard - Vielgovia Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Mustang Wielgie - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 2 - 0 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - AP LG Gdańsk 3 - 0 więcej
KKP Chełmża - Kotwica Kórnik 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Olympic Warszkowo - Wrzos Wrześnica 1 - 2 więcej
Passat Bukowo Morskie - KS Skibno 2 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Darpol Barzowice 1 - 2 więcej
KS Sieciemin - Arkadia II Malechowo 0 - 2 więcej
Strong Zielenica - Dolina Łętowska 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Rąbino 3 - 2 więcej
Grot Gorawino - Wicher Mierzym 3 - 3 więcej
Huragan Bierzwnica - Syrena-Grot Rymań 1 - 6 więcej
Jantar Siemyśl - Płomień Pobłocie Wlk. 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Grot Bonin - Graf Bukówko 3 - 1 więcej
KS Gwda Wielka - Głaz Tychowo 1 - 2 więcej
Mechanik II / Iskra Kłanino - Błękitni Gonne Małe 4 - 2 więcej
Mechanik Turowo - SP Wilcze Laski 4 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Sokół Spore 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo 1 - 1 więcej
Bytyń Nakielno - Wspólni Różewo 3 - 5 więcej
Grom Giżyno - Santos Kłębowiec 0 - 2 więcej
Gryf Budowo - Legion Strączno 1 - 2 więcej
LKS Karsibór - Kolejarz Wierzchowo 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - SALOS II Szczecin 0 - 13 więcej
Ina Goleniów - SCRS Barlinek 10 - 1 więcej
Odra Chojna - Pomorzanin Nowogard 5 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Błękitni Trzygłów - Polonia Płoty 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąb Dębice - Masovia Maszewo 1 - 5 więcej
Rolpol Chlebowo - Leśnik Kliniska 7 - 0 więcej
Promień Mosty - Orzeł Łożnica 4 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Vielgovia Szczecin 7 - 2 więcej
AP Hutnik Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Dąb Dębno - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Piast Karsko - Sęp Brzesko 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Iskra Banie - Grot Gardno 0 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Grab Grabowo 8 - 1 więcej
Pogoń Noskowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Sokół Lulewice 0 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Korona Człopa - Sad Chwiram 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Spójnia Świdwin 2 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - LZS Kowalewice 6 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wieża Postomino - Arkadia Malechowo 6 - 2 więcej
Sława Sławno - Zryw Kretomino 1 - 2 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Wda Świecie - CWZS Bydgoszcz 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 0 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Vineta Wolin 0 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police 1 - 1 więcej
AP Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 0 - 5 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - Sambor Tczew 29 - 36 więcej
Gwardia Koszalin - SMS II Gdańsk 23 - 25 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
Gwardia Opole - Zagłębie Lubin 34 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Vistal Gdynia - Start Elbląg 38 - 29 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - KPR Kobierzyce 27 - 23 więcej
siatkówka III liga mężczyzn
Nowa Rega Trzebiatów - Bronek Koszalin 0 - 3 więcej
siatkówka II liga kobiet gr.1 - play-off o m.3
SKF KS Poznań - Spójnia Stargard 4 - 0 więcej
10 kwiecień
Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Ruch Chorzów 1 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Lech Poznań 0 - 3 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
Impel Wrocław - Budowlani Łódź 2 - 3 więcej
11 kwiecień
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa sławieńska więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Pomorzanin Sławoborze - Pionier 95 Borne Sulinowo 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - o dziką kartę
Stal Mielec - Górnik Zabrze 27 - 28 więcej
12 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Turów Zgorzelec 74 - 95 więcej
Twarde Pierniki Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 81 - 89 więcej
Pro-Basket Kutno - Polpharma Starogard Gd. 72 - 86 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Jarota Jarocin - Świt Skolwin 0 - 5 więcej
Lech II Poznań - Wda Świecie 1 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Vineta Wolin - KKS 1925 Kalisz 1 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew 2 - 0 więcej
Elana Toruń - GKS Leśnik Manowo 2 - 2 więcej
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin 2 - 2 więcej
Chemik Bydgoszcz - Pogoń Lębork 0 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań 0 - 6 więcej
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Flota Świnoujście 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Medyk II Konin - Błękitni Stargard 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Sokół Pyrzyce - Klon Krzęcin 15 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Sad Chwiram - Lech Czaplinek 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Akademia MKP II Szczecinek 0 - 10 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn
Vive Tauron Kielce - Gwardia Opole 38 - 23 więcej
MMTS Kwidzyn - Orlen Wisła Płock 23 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
MKS Selgros Lublin - Zagłębie Lubin 17 - 19 więcej
Start Elbląg - Pogoń Baltica Szczecin 29 - 26 więcej
Vistal Gdynia - Energa AZS Koszalin 29 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 - 29 więcej
UKS PCM Kościerzyna - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 27 - 22 więcej
KPR Jelenia Góra - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - o dziką kartę
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów 33 - 30 więcej
siatkówka Plus Liga play-off m.11-12
MKS Będzin - Espadon Szczecin 3 - 0 więcej
13 kwiecień
piłka nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Academy Wrocław - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
Bałtyk Koszalin - Zagłębie Lubin 1 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 4 - 0 więcej
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 1 - 1 więcej
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Sztorm AWFiS Gdańsk - GOSiRki Piaseczno 3 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 0 - 1 więcej
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 4 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 3 - 0 więcej
Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź 2 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 0 - 6 więcej
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 1 - 8 więcej
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
TKKF Stilon Gorzów - Polonia Poznań 0 - 1 więcej
UKS SMS II Łódź - MUKS Praga Warszawa 3 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - Stomil Olsztyn 1 - 0 więcej
KKP Bydgoszcz - KS Raszyn 4 - 1 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Arka Gdynia - Wda Świecie 3 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 - 1 więcej
CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - o dziką kartę
Górnik Zabrze - Stal Mielec 34 - 27 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
DevelopRes Rzeszów - Impel Wrocław 3 - 2 więcej
14 kwiecień
piłka nożna III liga gr. 2
KS Chwaszczyno - Gwardia Koszalin 0 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Czarni Lubanowo 3 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PWSZ Wałbrzych - Medyk Konin 1 - 5 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
Budowlani Łódź - Chemik Police 0 - 3 więcej
15 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 105 - 54 więcej
Stelmet Zielona Góra - Pro-Basket Kutno 94 - 48 więcej
Turów Zgorzelec - Stal Ostrów Wlkp. 97 - 74 więcej
Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 69 - 72 więcej
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 79 - 94 więcej
Energa Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 84 - 77 więcej
MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 74 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Wisła Płock - Lech Poznań 0 - 3 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2 - 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - Polonia Warszawa 1 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 0 - 0 więcej
Warta Poznań - Gryf Wejherowo 2 - 2 więcej
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 4 - 3 więcej
Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4 - 3 więcej
Polonia Bytom - Radomiak Radom 0 - 3 więcej
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2 - 1 więcej
Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 2 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 4 więcej
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 więcej
Piast Chociwel - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 4 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Arkadia Malechowo 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Gryf Polanów 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ina Ińsko 6 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 2 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 3 - 0 więcej
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 2 - 1 więcej
Chemik Police - Piast Karsko 6 - 0 więcej
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 3 więcej
Victoria Sianów - Spójnia Świdwin 3 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sokół Karlino 2 - 4 więcej
Błonie Barwice - Sława Sławno 3 - 1 więcej
Iskra Białogard - Saturn Mielno 9 - 1 więcej
Korona Człopa - Wieża Postomino 3 - 5 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 4 - 2 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Zootechnik Kołbacz 7 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Flota Świnoujście 1 - 7 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Krąpiel 9 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 1 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Orzeł Łożnica 1 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Promień Mosty 5 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 6 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 więcej
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Zieloni Zielin 3 - 2 więcej
Orkan Suchań - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Unia Dolice 0 - 3 więcej
Klon Krzęcin - Mieszko Mieszkowice 4 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Koral Mostkowo 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Bajgiel Będzino 2 - 2 więcej
Radew Białogórzyno - GKS Leśnik II/Zefir Manowo 2 - 4 więcej
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 1 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 9 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo 3 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 1 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 3 - 3 więcej
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Wiarus Żółtnica 3 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór 4 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Piast Gliwice - Gryf Słupsk 4 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 11 - 3 więcej
Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy 3 - 3 więcej
AZS UG Gdańsk - Euromaster Chrobry Głogów 3 - 6 więcej
FC Toruń - AZS UŚ Katowice 2 - 2 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów 7 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - o dziką kartę
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 30 - 18 więcej
17 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Anwil Włocławek - Rosa Radom 80 - 74 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Korona Kielce 0 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice 2 - 2 więcej
18 kwiecień
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Spójnia Świdwin - Olimp Gościno 1 - 5 więcej
19 kwiecień
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Kotwica II Kołobrzeg - Fala Hen Gąski 6 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Miedź Legnica - Piast Gliwice 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - Medyk Konin 1 - 5 więcej
AZS UJ Kraków - Czarni Sosnowiec 3 - 2 więcej
AZS Wrocław - UKS SMS Łódź 0 - 0 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - Mitech Żywiec 3 - 1 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Olimpia Szczecin 2 - 0 więcej
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 2 - 1 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Świt Skolwin - Vineta Wolin 3 - 5 więcej
Morzycko Moryń - Pogoń II Szczecin 2 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Rasel Dygowo 0 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Grom Szwecja - Błonie Barwice 5 - 3 więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
Rekord Bielsko-Biała - Gwiazda Ruda Śl. 2 - 0 więcej
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 5 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 1 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn 24 - 29 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
Chemik Police - Budowlani Łódź 3 - 1 więcej
Impel Wrocław - DevelopRes Rzeszów 0 - 3 więcej
20 kwiecień
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy 24 - 27 więcej
21 kwiecień
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa białogardzka więcej
piłka nożna II liga
Radomiak Radom - Odra Opole 1 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Górnik Konin - Elana Toruń 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Klon Krzęcin - Piast Karsko 2 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Wieża Postomino 3 - 1 więcej
Sokół Karlino - Sława Sławno 1 - 2 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 26 - 31 więcej
22 kwiecień
Liga Bałtycka Żaków - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa wałecka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa szczecinecka więcej
VII Turniej Tańca Nowoczesnego Keepart więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. koszalińska grodzka więcej
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Eagles Warszawa 0:53 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Pro-Basket Kutno 77 - 75 więcej
MKS Dąbrowa Górnicza - Energa Czarni Słupsk 89 - 85 więcej
Polpharma Starogard Gd. - AZS Koszalin 75 - 72 więcej
Trefl Sopot - Start Lublin 92 - 70 więcej
Rosa Radom - Turów Zgorzelec 90 - 83 więcej
Stal Ostrów Wlkp. - Stelmet Zielona Góra 90 - 85 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Księżak Łowicz - Śląsk Wrocław 75 - 76 więcej
AZS AWF Katowice - KK Warszawa 73 - 62 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Basket Poznań - Legia Warszawa 63 - 70 więcej
Pogoń Prudnik - Sokół Łańcut 59 - 73 więcej
Polonia Leszno - GTK Gliwice 61 - 62 więcej
Spójnia Stargard - GKS Tychy 84 - 72 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Ruch Chorzów 3 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 3 - 1 więcej
Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0 - 1 więcej
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Arka Gdynia - Wisła Płock 1 - 1 więcej
Cracovia Kraków - Legia Warszawa 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 więcej
Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 6 - 2 więcej
Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 1 - 1 więcej
Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 2 - 0 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 1 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Warta Poznań 1 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 4 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Sokół Kleczew - Vineta Wolin 2 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Lech II Poznań 1 - 1 więcej
Wda Świecie - KS Chwaszczyno 6 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Jarota Jarocin 1 - 2 więcej
Świt Skolwin - Chemik Bydgoszcz 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Energetyk Gryfino 0 - 2 więcej
Gryf Polanów - Sparta Węgorzyno 1 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
Dąb Dębno - Piast Chociwel 2 - 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Jeziorak Szczecin 2 - 4 więcej
Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard 1 - 1 więcej
Olimp Gościno - Gryf Kamień Pomorski 3 - 0 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Osadnik Myślibórz 0 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Polonia Płoty - Stal Szczecin 4 - 3 więcej
Błękitni II Stargard - Chemik Police 1 - 2 więcej
Piast Karsko - Odra Chojna 1 - 4 więcej
Zorza Dobrzany - Morzycko Moryń 0 - 3 więcej
Arkonia Szczecin - Intermarche-Rega Trzebiatów 1 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo 5 - 0 więcej
Ina Ińsko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 4 więcej
Błękit Pniewo - Czarni Lubanowo 1 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 6 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 1 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Korona Człopa 2 - 2 więcej
Wieża Postomino - Iskra Białogard 0 - 2 więcej
Saturn Mielno - Błonie Barwice 3 - 9 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 3 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 6 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Błękitni Trzygłów - Iskierka Szczecin 5 - 3 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Wicher Brojce 1 - 4 więcej
Promień Mosty - Sparta Gryfice 2 - 1 więcej
Masovia Maszewo - Tanowia Tanowo 5 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Sarmata Dobra 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Zootechnik Kołbacz 4 - 0 więcej
Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mieszko Mieszkowice - Mechanik Warnice 0 - 1 więcej
Unia Dolice - Orkan Suchań 0 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Ogniwo Babinek 3 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Jedność-Ikar Krosino 0 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Darłovia Darłowo 2 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice 1 - 1 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Kotwica II Kołobrzeg 0 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Jedność Tuczno - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Redłovia Redło 1 - 3 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Pionier 95 Borne Sulinowo 4 - 0 więcej
Sad Chwiram - Grom Szwecja 5 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Lech Poznań - Piast Gliwice 1 - 0 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 0 - 2 więcej
Gwarek Zabrze - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
SALOS Szczecin - Warta Poznań 1 - 3 więcej
Lechia Gdańsk - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Zagłębie Lubin - Academy Wrocław 5 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Euromaster Chrobry Głogów - Red Devils Chojnice 3 - 2 więcej
Gatta Zduńska Wola - AZS UG Gdańsk 4 - 1 więcej
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy 6 - 2 więcej
Piast Gliwice - Pogoń '04 Szczecin 6 - 2 więcej
Clearex Chorzów - FC Toruń 3 - 1 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała 2 - 5 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
Medyk Konin - Górnik Łęczna 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Sowianka Sowno 1 - 5 więcej
Bałtyk Gostyń - Zieloni Wyszobór 5 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Korona Stuchowo 3 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jastrząb Łosośnica 3 - 1 więcej
Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Zorza Tychowo 2 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Pęzino 1 - 1 więcej
Światowid 63 Łobez - WODR Barzkowice 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Aquila Szczecin - Zalew Stepnica 3 - 2 więcej
Zryw Kołbaskowo - Wołczkowo-Bezrzecze 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Chrobry Lisie Pole 3 - 0 więcej
Grot Gardno - Witniczanka Witnica 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Ina Nadarzyn 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Stal Lipiany 5 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - Gwardia Koszalin 4 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Akademia MKP Szczecinek 0 - 6 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Światowid 63 II Łobez 2 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Florek Trzeszczyn - Hutnik II Szczecin 0 - 3 więcej
Sokół II Pyrzyce - Pionier Szczecin 15 - 1 więcej
Polonia Gryfino - Komarex Komarowo 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Troszyn - Sekwoja Brwice 0 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Pomorzanin Nowogard - Zalew Stepnica 6 - 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Stomil Olsztyn - UKS SMS II Łódź 2 - 0 więcej
KS Raszyn - Medyk II Konin 1 - 1 więcej
MUKS Praga Warszawa - Polonia Poznań 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP LG Gdańsk - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Polonia Środa WLKP - Górnicza Konin 3 - 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Mustang Wielgie 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Pomorzanin Nowogard - Zorza Dobrzany 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal 6 - 5 więcej
Jantar Dziwnów - Fala Międzyzdroje 4 - 0 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Błękitni Trzygłów 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Promień Mosty 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sarmata Dobra - Orkan Dalewo 4 - 9 więcej
Orzeł Pęzino - Pomorzanin Krąpiel 6 - 10 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Kasta Szczecin-Majowe - Mierzynianka Mierzyn 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - GKS Golenice 6 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Biali Sądów - Kłos Pełczyce 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Czarni Lubanowo 0 - 3 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Iskra Banie 4 - 6 więcej
piłka nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Gryf Kamień Pomorski 3 - 2 więcej
Radowia Radowo Małe - Victoria Sianów 3 - 5 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Sparta Gryfice 1 - 5 więcej
Amator Kołobrzeg - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga PLO
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 3 - 3 więcej
Ikar Krosino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Intermarche-Rega Trzebiatów 4 - 4 więcej
Lech Czaplinek - Maxtrans-Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Lotnik Mirosławiec - Oldboje Manowo 3 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Iskra Białogard - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pogoń Połczyn Zdrój 6 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Błękitni Stary Jarosław - Wicher Mierzym 6 - 3 więcej
Victoria Sianów - Wiekowianka Wiekowo 0 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Olimp Złocieniec 0 - 3 więcej
Lech Czaplinek - Orzeł Łubowo 2 - 2 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Spójnia Świdwin 0 - 2 więcej
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Pomorzanin Sławoborze 10 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Zryw Kretomino - Saturn Mielno 4 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Bajgiel Będzino 0 - 1 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Lech Poznań 0 - 5 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - Energetyk Gryfino 29 - 26 więcej
Tytani Wejherowo - MKS Grudziądz 28 - 32 więcej
Orkan Ostróda - AZS UKW Bydgoszcz 37 - 30 więcej
AZS UMK Toruń - Wybrzeże II Gdańsk 27 - 24 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Pogoń Baltica Szczecin - Zagłębie Lubin 24 - 21 więcej
Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 27 - 31 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
Piotrcovia Piotrków Tryb. - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 - 18 więcej
KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna 24 - 19 więcej
KPR Jelenia Góra - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 29 - 24 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Stoczniowiec Gdańsk - Trefl Lębork 2 - 3 więcej
23 kwiecień
Liga Bałtycka Żaków - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Żaków - grupa białogardzko-kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa drawska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Młodzików - grupa koszalińska grodzka więcej
Powiatowy Turniej Młodzików w Świeszynie więcej
Liga Żaków F ZZPN - grupa regionalna 10 więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 69 - 73 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
AZS UMCS Lublin - Jedynka Pelplin 75 - 62 więcej
Górnik Wałbrzych - AZS Politechnika Kraków 67 - 88 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Spójnia Stargard - GKS Tychy 87 - 83 więcej
Basket Poznań - Legia Warszawa 77 - 82 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń Lębork - Bałtyk Gdynia 1 - 3 więcej
GKS Leśnik Manowo - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 więcej
KKS 1925 Kalisz - Pogoń II Szczecin 0 - 4 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sokół Karlino - Victoria Sianów 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 0 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce 2 - 0 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Kłos Pełczyce 2 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Klon Krzęcin 1 - 2 więcej
Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 3 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Biali Sądów 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Płomień Myślino 1 - 2 więcej
Fala Hen Gąski - Radew Białogórzyno 3 - 1 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Manowo - Grom Świelino 5 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Mirstal Mirosławiec - Hubertus Biały Bór 1 - 3 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Orzeł Łubowo 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Gryf Słupsk - Miedź Legnica 1 - 0 więcej
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra 1 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
GOSiRki Piaseczno - Mitech Żywiec 1 - 2 więcej
UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin 5 - 2 więcej
Czarni Sosnowiec - AZS PWSZ Wałbrzych 2 - 2 więcej
AZS Wrocław - Sztorm AWFiS Gdańsk 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Znicz Wysoka Kamieńska 7 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Jedność Przewłoki - Unia Stargard 2 - 5 więcej
Rolpol Chlebowo - PC Kluczevia II Stargard 2 - 3 więcej
Orkan Dalewo - Płomień Lisowo 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Kasta Szczecin-Majowe 3 - 2 więcej
Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów 1 - 7 więcej
Hanza Goleniów - Sparta Skalin 2 - 0 więcej
Znicz Niedźwiedź - Arkonia II Szczecin 0 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - KP Przecław 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Korona Klępicz - Unia Swochowo 7 - 2 więcej
Czcibor Cedynia - Łabędź Widuchowa 1 - 1 więcej
LUKS Krzywin - Pro-Team Żarczyn 1 - 3 więcej
Energetyk II Gryfino - Rurzyca Nawodna 0 - 2 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Iskra Banie 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Saturn Szadzko 7 - 1 więcej
Drawa Drawno - Iskra Warszyn 5 - 2 więcej
Sokół Sokoliniec - Orzeł Bierzwnik 1 - 2 więcej
Świt Barnimie - Błękitni Sarnik 4 - 3 więcej
Gryf Objezierze - Korona Raduń 2 - 2 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanin Zamęcin 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Gryf Nowielin 3 - 3 więcej
Iskra Lutówko - Czarni Czerników 3 - 8 więcej
Orkan Rów - Olimpia Smolnica 6 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Pomorzanin Cychry 2 - 1 więcej
Piast Piaseczno - Piast II Karsko 2 - 2 więcej
Myśla Dargomyśl - Santos Sarbinowo 6 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 3 - 5 więcej
Świt Skolwin - Chemik Police 5 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Błękitni II Trzygłów - Jantar II Dziwnów 3 - 1 więcej
Iskra II Golczewo - Lotnik Czarne 5 - 2 więcej
Orzeł Prusinowo - Światowid Łobez 0 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Podlesie Sowno 2 - 0 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Zjednoczeni Wapnica 0 - 13 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Piast Kolin 0 - 5 więcej
Bryza Reńsko - Orkan II Suchań 2 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Leśnik Kliniska - Ogniwo II Babinek 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Grom Płonno - Skrzydlaci Będargowo 0 - 0 więcej
Orzeł Żeńsko - Pionier Zwierzyn 3 - 4 więcej
Gryf Przekolno - Pomorzanka Jarosławsko 6 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice 2 - 2 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Sokół Różańsko 9 - 1 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
Olimpia III Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 4 więcej
Vielgovia Szczecin - Hattrick Kołobrzeg 11 - 0 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
KKP Bydgoszcz - TKKF Stilon Gorzów 10 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Unifreeze Górzno 3 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
GSS Grodzisk Wielkopolski - Kotwica Kórnik 2 - 2 więcej
KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin 3 - 1 więcej
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Grom Wolsztyn 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Dolina Łętowska - KS Sieciemin 1 - 2 więcej
Arkadia II Malechowo - Płomień Jeżyczki 0 - 1 więcej
Darpol Barzowice - Passat Bukowo Morskie 0 - 1 więcej
KS Skibno - Olympic Warszkowo 1 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Orzeł Smardzewo 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Resko Karcino - Huragan Bierzwnica 2 - 1 więcej
Jantar Siemyśl - Derby Karścino 2 - 8 więcej
Syrena-Grot Rymań - Grot Gorawino 2 - 2 więcej
Wicher Mierzym - Wicher Rąbino 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Sokół Spore - Mechanik Turowo 1 - 3 więcej
SP Wilcze Laski - Mechanik II / Iskra Kłanino 3 - 2 więcej
Błękitni Gonne Małe - KS Gwda Wielka 5 - 2 więcej
Głaz Tychowo - Grot Bonin 1 - 0 więcej
Graf Bukówko - Gryf Dobrowo 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
LKS Karsibór - Błękitni Pomierzyn 1 - 9 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Gryf Budowo 1 - 0 więcej
Legion Strączno - Grom Giżyno 5 - 3 więcej
Santos Kłębowiec - Bytyń Nakielno 1 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Znicz Dzikowo 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Odra Chojna - Energetyk Gryfino 2 - 2 więcej
Unia Dolice - Ina Goleniów 0 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Sparta Gryfice 2 - 4 więcej
SALOS II Szczecin - Światowid 63 Łobez 5 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Masovia Maszewo - Zalew Stepnica 3 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Rolpol Chlebowo 1 - 6 więcej
Leśnik Kliniska - Dąb Dębice 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Piast Chociwel - Orkan Suchań 3 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Mechanik Warnice 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
SALOS II Szczecin - Jeziorak Szczecin 3 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - AP Hutnik Szczecin 3 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Mieszko Mieszkowice - Dąb Dębno 0 - 10 więcej
Morzycko Moryń - Zieloni Zielin 0 - 1 więcej
Osadnik Myślibórz - Witniczanka Witnica 8 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Zootechnik Kołbacz - Łabędź Widuchowa 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Hajka Zegrze Pomorskie - Derby Gwiazdowo 2 - 3 więcej
Grab Grabowo - KS Łącko 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 4 - 1 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Sokół Lulewice 0 - 11 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Drzewiarz Świerczyna - Akademia MKP II Szczecinek 0 - 9 więcej
Wiarus Żółtnica - Korona Człopa 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Bajgiel Będzino 4 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Zryw Kretomino 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
FCSM Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 0 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Wda Świecie - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz 2 - 1 więcej
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
AP Kotwica Kołobrzeg - FASE Szczecin 2 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 7 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Chemik Police 7 - 0 więcej
Arkonia Szczecin - Gavia Choszczno 9 - 0 więcej
Vineta Wolin - Błękitni Stargard 0 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Stal Szczecin 2 - 2 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Vistal Gdynia - MKS Selgros Lublin 23 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Górnik Zabrze - Vive Tauron Kielce 23 - 33 więcej
Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 21 - 29 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29 - 27 więcej
siatkówka II liga mężczyzn gr.1 - play-off
Trefl Lębork - Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 więcej
24 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
Siarka Tarnobrzeg - Asseco Gdynia 96 - 100 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
KPR Legionowo - Meble Wójcik Elbląg 16 - 26 więcej
25 kwiecień
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 22 - 25 więcej
26 kwiecień
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Kobiet więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
King Wilki Morskie Szczecin - Trefl Sopot 76 - 93 więcej
Rosa Radom - MOSiR Krosno 65 - 63 więcej
Energa Czarni Słupsk - Stal Ostrów Wlkp. 82 - 77 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
KK Warszawa - AZS AWF Katowice 75 - 64 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Ina Ińsko - Odra Chojna 1 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Stal Szczecin 0 - 2 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
MKP Szczecinek - Astra Ustronie Morskie 4 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 9 - 5 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce 2 - 5 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Wiarus Żółtnica 3 - 4 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 2 - 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
Wybrzeże II Gdańsk - Orkan Ostróda 37 - 38 więcej
Szczypiorniak Olsztyn - SMS II Gdańsk 26 - 38 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Energa AZS Koszalin - Pogoń Baltica Szczecin 16 - 30 więcej
Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia 24 - 24 więcej
MKS Selgros Lublin - Start Elbląg 28 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
UKS PCM Kościerzyna - Piotrcovia Piotrków Tryb. 23 - 22 więcej
KPR Jelenia Góra - KPR Kobierzyce 23 - 24 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 23 - 22 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Azoty Puławy - Wybrzeże Gdańsk 28 - 21 więcej
27 kwiecień
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Stal II Szczecin - SALOS II Szczecin 1 - 6 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
KPR Legionowo - Zagłębie Lubin 28 - 25 więcej
28 kwiecień
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
LBO 2012 - Grupa sławieńska- Malechowo więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 85 - 75 więcej
piłka nożna II liga
Polonia Warszawa - Radomiak Radom 4 - 1 więcej
Polonia Bytom - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zalew Stepnica - Orzeł Grzędzice 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Olimp Złocieniec - Lech Czaplinek 7 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Pogoń Szczecin - Wda Świecie 1 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 3 więcej
FASE Szczecin - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Korona Kielce 3 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Arka Gdynia - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Pogoń Szczecin 28 - 31 więcej
29 kwiecień
Supermaraton Rowerowy im. Pawla Zugaja więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalin ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
TOPLIGA: Husaria Szczecin - Lowlanders Białystok 0:35 więcej
Double WarmUp Match Race w ramach cyklu Polish Match Tour więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Śląsk Wrocław - KK Warszawa 52 - 68 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Sokół Łańcut - GTK Gliwice 77 - 80 więcej
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 104 - 80 więcej
piłka nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów 1 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1 - 0 więcej
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 3 - 2 więcej
Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik 0 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 więcej
Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Błękitni Stargard 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 0 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Wda Świecie 3 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - GKS Przodkowo 1 - 0 więcej
Lech II Poznań - KKS 1925 Kalisz 3 - 0 więcej
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0 - 1 więcej
Vineta Wolin - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin 1 - 1 więcej
Elana Toruń - Pogoń Lębork 3 - 0 więcej
Bałtyk Gdynia - Chemik Bydgoszcz 1 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Drawa Drawsko Pom. - Hutnik Szczecin 2 - 7 więcej
Osadnik Myślibórz - Olimp Gościno 0 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Ina Goleniów 4 - 2 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
Piast Chociwel - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Gryf Polanów 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Energetyk Gryfino 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Błękit Pniewo 0 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo 4 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia Szczecin 4 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Zorza Dobrzany 3 - 1 więcej
Odra Chojna - Błękitni II Stargard 1 - 2 więcej
Chemik Police - Polonia Płoty 7 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Victoria Sianów - Sława Sławno 1 - 3 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 2 - 2 więcej
Błonie Barwice - Wieża Postomino 0 - 4 więcej
Iskra Białogard - Orzeł Wałcz 3 - 2 więcej
Korona Człopa - Olimp Złocieniec 2 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Mechanik Bobolice 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Flota Świnoujście 2 - 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Pomorzanin Krąpiel 3 - 2 więcej
Sarmata Dobra - Mewa Resko 0 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Orzeł Łożnica 3 - 1 więcej
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
Tanowia Tanowo - Promień Mosty 2 - 7 więcej
Sparta Gryfice - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 4 - 2 więcej
Wicher Brojce - Błękitni Trzygłów 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
Biali Sądów - Zieloni Zielin 2 - 2 więcej
SCRS Barlinek - Gavia Choszczno 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Unia Dolice 2 - 0 więcej
Orkan Suchań - Mieszko Mieszkowice 1 - 2 więcej
Mechanik Warnice - Koral Mostkowo 3 - 1 więcej
Klon Krzęcin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 1 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Fala Hen Gąski 2 - 1 więcej
Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze 0 - 5 więcej
Płomień Myślino - Wrzos Wrzosowo 4 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Jedność Tuczno - Sad Chwiram 1 - 5 więcej
Grom Szwecja - Drzewiarz Świerczyna 3 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 4 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Wiarus Żółtnica 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Hubertus Biały Bór 2 - 2 więcej
Mirstal Mirosławiec - Sokół Suliszewo 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin 0 - 2 więcej
Academy Wrocław - Lechia Gdańsk 3 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - SALOS Szczecin 1 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS UJ Kraków - AZS PSW Biała Podlaska 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 3 - 0 więcej
Pionier Żarnowo - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 5 więcej
Korona Stuchowo - Bałtyk Gostyń 2 - 4 więcej
Zieloni Wyszobór - Intermarche-Rega II Trzebiatów 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Światowid 63 Łobez - Czarni Marianowo 5 - 0 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 1 - 1 więcej
Orzeł Pęzino - Orkan Dalewo 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
KP Przecław - Znicz Niedźwiedź 3 - 1 więcej
Arkonia II Szczecin - Hanza Goleniów 1 - 4 więcej
Sparta Skalin - Zryw Kołbaskowo 3 - 3 więcej
OKS Center MD Goleniów - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko 4 - 1 więcej
Pro-Team Żarczyn - Czcibor Cedynia 0 - 3 więcej
Grot Gardno - Zjednoczeni Kurzycko 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Iskra Pomień 2 - 1 więcej
Orzeł Bierzwnik - Drawa Drawno 2 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - Flota Świnoujście 3 - 0 więcej
Błękitni Stargard - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Iskra II Golczewo 3 - 1 więcej
Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Bryza Reńsko - Dęby Rogowo 9 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Leśnik Kliniska - Sokół II Pyrzyce 3 - 0 więcej
Pionier Szczecin - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błękitni Białęgi - Tywa Swobnica 2 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Olimpia Troszyn 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Hattrick Kołobrzeg - Energetyk Junior Gryfino 0 - 4 więcej
Błękitni II Stargard - Pomorzanin Nowogard 0 - 0 więcej
Zalew Stepnica - Olimpia III Szczecin 1 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Victoria Sianów 1 - 0 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
TKKF Stilon Gorzów - MUKS Praga Warszawa 0 - 1 więcej
UKS SMS II Łódź - Błękitni Stargard 4 - 1 więcej
Medyk II Konin - KKP Bydgoszcz 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Grom Wolsztyn - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 2 - 5 więcej
Mustang Wielgie - Polonia Środa WLKP 1 - 5 więcej
Górnicza Konin - AP LG Gdańsk 2 - 2 więcej
Olimp Gościno - Kotwica Kórnik 3 - 11 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Kolejarz Wierzchowo 3 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Energetyk Gryfino - SALOS II Szczecin 0 - 5 więcej
Zorza Dobrzany - Odra Chojna 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Błękitni Trzygłów - Bizon Cerkwica 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Masovia Maszewo 2 - 19 więcej
Dąb Dębice - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino 2 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Piast Chociwel 1 - 2 więcej
Orkan Suchań - Sarmata Dobra 5 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Sparta Węgorzyno 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Vielgovia Szczecin - Stal II Szczecin 3 - 0 więcej
Prawobrzeże Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mieszko Mieszkowice 4 - 0 więcej
GKS Golenice - Myśla Dargomyśl 3 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Morzycko Moryń 3 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Dąb Dębno 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Łabędź Widuchowa - Czarni Lubanowo 5 - 3 więcej
piłka nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 1 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Gryf Kamień Pomorski 7 - 4 więcej
Sparta Gryfice - Radowia Radowo Małe 2 - 5 więcej
Amator Kołobrzeg - Iskra Białogard 4 - 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sokół St. Dąbrowa 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga PLO
Pamet Świdwin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Ikar Krosino 4 - 2 więcej
Oldboje Manowo - TKKF Strażak Koszalin 4 - 2 więcej
Lotnik Mirosławiec - Lech Czaplinek 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Sad Chwiram 10 - 0 więcej
Drzewiarz Świerczyna - Grom Szwecja 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Płomień Myślino 5 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - LZS Kowalewice 8 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Wybrzeże Biesiekierz 6 - 1 więcej
Wicher Mierzym - Mechanik Bobolice 2 - 0 więcej
Bajgiel Będzino - Błękitni Stary Jarosław 6 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Pionier 95 Borne Sulinowo - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 0 - 0 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Spójnia Świdwin 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Saturn Mielno - Sława Sławno 0 - 7 więcej
Wrzos Wrzosowo - Zryw Kretomino 2 - 5 więcej
Bajgiel Będzino - Rasel Dygowo 1 - 1 więcej
Wieża Postomino - FCSM Kołobrzeg 3 - 3 więcej
piłka nożna Puchar Polski Kobiet PZPN
Górnik Łęczna - Mitech Żywiec 2 - 1 więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów 3 - 2 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań 1 - 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
AP Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - Ruch Chorzów 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 0 - 2 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
AZS UMK Toruń - Sambor Tczew 35 - 16 więcej
AZS UKW Bydgoszcz - Tytani Wejherowo 35 - 32 więcej
MKS Grudziądz - Cartusia Kartuzy 35 - 29 więcej
Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 27 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Pogoń Baltica Szczecin - Vistal Gdynia 27 - 27 więcej
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 25 - 20 więcej
MKS Selgros Lublin - Energa AZS Koszalin 26 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - KPR Kobierzyce 23 - 18 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Vive Tauron Kielce - Górnik Zabrze 32 - 19 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Meble Wójcik Elbląg - Stal Mielec 27 - 24 więcej
30 kwiecień
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
Grand Prix Polski w tańcu towarzyskim więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalin ziemska więcej
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
Finał Ogólnopolski XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” więcej
Double WarmUp Match Race w ramach cyklu Polish Match Tour więcej
Integracyjne Spotkanie Polsko-Niemieckie więcej
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - King Wilki Morskie Szczecin 81 - 111 więcej
Stelmet Zielona Góra - Rosa Radom 85 - 86 więcej
Turów Zgorzelec - Twarde Pierniki Toruń 86 - 89 więcej
Anwil Włocławek - Trefl Sopot 102 - 89 więcej
Start Lublin - Siarka Tarnobrzeg 79 - 88 więcej
Asseco Gdynia - Polpharma Starogard Gd. 69 - 86 więcej
Pro-Basket Kutno - MKS Dąbrowa Górnicza 76 - 85 więcej
Energa Czarni Słupsk - MOSiR Krosno 89 - 70 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
AZS Politechnika Kraków - AZS UMCS Lublin 93 - 64 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Sokół Łańcut - GTK Gliwice 67 - 68 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Czarni Lubanowo - Ina Ińsko 1 - 1 więcej
Morzycko Moryń - Piast Karsko 4 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Spójnia Świdwin 5 - 4 więcej
Sokół Karlino - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Bajgiel Będzino 6 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Błękitni Stary Jarosław 5 - 0 więcej
LZS Kowalewice - Wybrzeże Biesiekierz 4 - 2 więcej
Darłovia Darłowo - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Lech Poznań 2 - 2 więcej
Warta Poznań - Gwarek Zabrze 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Gryf Słupsk 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Radowia Radowo Małe 0 - 1 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Fala Międzyzdroje 0 - 9 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Rolpol Chlebowo 2 - 0 więcej
Unia Stargard - Zorza Tychowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Vielgovia Szczecin - Zjednoczeni Kobylanka 5 - 0 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Energetyk II Gryfino 1 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - LUKS Krzywin 3 - 0 więcej
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz 5 - 2 więcej
Unia Swochowo - Iskra Banie 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Ina Nadarzyn - Sokół Granowo 14 - 4 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Gryf Objezierze 2 - 1 więcej
Korona Raduń - Świt Barnimie 3 - 1 więcej
Błękitni Sarnik - Sokół Sokoliniec 3 - 0 więcej
Iskra Warszyn - Saturn Szadzko 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Myśla Dargomyśl - GKS Golenice 3 - 3 więcej
Santos Sarbinowo - Piast Piaseczno 1 - 3 więcej
Piast II Karsko - Goplana Żabów 1 - 2 więcej
Pomorzanin Cychry - Orkan Rów 3 - 3 więcej
Olimpia Smolnica - Iskra Lutówko 5 - 3 więcej
Czarni Czerników - Gryf Nowielin 6 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - Akademia MKP Szczecinek 3 - 2 więcej
Chemik Police - AP Kotwica Kołobrzeg 7 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid 63 II Łobez - Orzeł Prusinowo 8 - 0 więcej
Lotnik Czarne - Błękitni II Trzygłów 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Unia II/Gwiazda Żalęcino 0 - 3 więcej
Błyskawica Kluki - Ogniwo Dzwonowo 5 - 3 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Podlesie Sowno 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Komarex Komarowo - Ogniwo II Babinek 3 - 0 więcej
Hutnik II Szczecin - Wicher Steklno 6 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Gryf Przekolno - Grom Płonno 2 - 4 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Orzeł Żeńsko 1 - 0 więcej
Pionier Zwierzyn - Skrzydlaci Będargowo 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Sekwoja Brwice - Zryw Góralice 2 - 1 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Vielgovia Szczecin - Fala Międzyzdroje 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Polonia Poznań - Stomil Olsztyn 0 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - KS Raszyn 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Orzeł Smardzewo - KS Skibno 0 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Darpol Barzowice 5 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Arkadia II Malechowo 5 - 1 więcej
Płomień Jeżyczki - Dolina Łętowska 3 - 0 więcej
KS Sieciemin - Strong Zielenica 0 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Wicher Mierzym 1 - 3 więcej
Wicher Rąbino - Syrena-Grot Rymań 0 - 2 więcej
Resko Karcino - Grot Gorawino 3 - 1 więcej
Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Gryf Dobrowo - Głaz Tychowo 1 - 4 więcej
Grot Bonin - Błękitni Gonne Małe 1 - 2 więcej
KS Gwda Wielka - SP Wilcze Laski 2 - 3 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Sokół Spore 2 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Pogoń Wierzchowo 7 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Wspólni Różewo 4 - 1 więcej
Znicz Dzikowo - Santos Kłębowiec 3 - 0 więcej
Bytyń Nakielno - Legion Strączno 1 - 1 więcej
Gryf Budowo - LKS Karsibór 5 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Polski Cukier Kluczevia Stargard - SCRS Barlinek 4 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Unia Dolice 1 - 3 więcej
Ina Goleniów - Pomorzanin Nowogard 4 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Rolpol Chlebowo - Orzeł Łożnica 2 - 4 więcej
Promień Mosty - Zalew Stepnica 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Mierzynianka Mierzyn - Arkonia II Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Stal Lipiany - Klon Krzęcin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno 3 - 1 więcej
11:00  Iskra Banie - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
KS Łącko - Hajka Zegrze Pomorskie 6 - 2 więcej
Derby Gwiazdowo - Pogoń Noskowo 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 13 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Drzewiarz Krosino 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Korona Człopa - Błonie Barwice 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wiekowianka Wiekowo - Gryf Polanów 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Drawa Drawsko Pom. 4 - 3 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Lech Poznań - Arka Gdynia 4 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Gavia Choszczno - Bałtyk Koszalin 0 - 2 więcej
Chemik Police - SALOS Szczecin 0 - 6 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin 1 - 0 więcej
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - Piotrcovia Piotrków Tryb. 27 - 29 więcej
KPR Jelenia Góra - UKS PCM Kościerzyna 24 - 26 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów 30 - 21 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia




autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
2 » W środę gra pierwsza li »
2 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Przemysław Matłoka: 'De »
mecze:
34 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
29 » Kotwica II Kołobrzeg-Ko »
27 » Mirstal Mirosławiec-Sła »
26 » Sparta Węgorzyno-Rasel  »
25 » Legionovia Legionowo-Bł »
22 » KP Przecław-Sparta Gryf »
22 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Grom Płonno-Koral Mostk »
21 » Jedność-Ikar Krosino-LZ »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
kondzio2
gości: 926
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102807
• newsów: 67126
• użytkowników: 60742
• komentarzy: 1026563
• zdjęć: 718661
• relacji: 35519
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies