ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 kwiecień 2017
pokaż:
13 kwiecień
piłka nożna II liga
Kotwica Kołobrzeg - Rozwój Katowice 1 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Bałtyk Koszalin - Zagłębie Lubin 1 - 3 więcej
Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin 4 - 0 więcej
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
Arka Gdynia - Gwarek Zabrze 1 - 1 więcej
Academy Wrocław - Górnik Zabrze 1 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław 0 - 1 więcej
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 4 - 1 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - GOSiRki Piaseczno 3 - 1 więcej
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 3 - 0 więcej
Mitech Żywiec - UKS SMS Łódź 2 - 4 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Akademia MKP Szczecinek 0 - 6 więcej
Błękitni Stargard - Świt Skolwin 1 - 8 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
TKKF Stilon Gorzów - Polonia Poznań 0 - 1 więcej
UKS SMS II Łódź - MUKS Praga Warszawa 3 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - Stomil Olsztyn 1 - 0 więcej
KKP Bydgoszcz - KS Raszyn 4 - 1 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Arka Gdynia - Wda Świecie 3 - 2 więcej
CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 - 1 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - o dziką kartę
Górnik Zabrze - Stal Mielec 34 - 27 więcej
siatkówka Orlen Liga - play-off
DevelopRes Rzeszów - Impel Wrocław 3 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
34 » Błękitni bez trenera. K »
10 » Majewski pilkarzem Pogo »
7 » Zvonimir Kožulj Portowc »
3 » Kapuściński od lipca tr »
3 » Malec rozpocznie trenin »
3 » Soufian Benyamina piłka »
3 » Pogoń rozpoczęła współp »
2 » Klub zakończył współpra »
1 » Kotwica rozpoczyna budo »
1 » Majewski przejdzie bada »
mecze:
54 » Świt Barnimie-Iskra Pom »
42 » Syrena-Grot Rymań-Arkad »
40 » Orkan Dalewo-Dąb Dębice
38 » Orzeł Wałcz-Lech Czapli »
37 » Intermarche-Rega Trzebi »
36 » Orzeł Bierzwnik-Ina Nad »
36 » Jeziorak Szczecin-Vinet »
35 » Saturn Mielno-Pogoń Poł »
29 » Korona Człopa-Olimp Zło »
27 » Myśla Dargomyśl-Gavia C »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
nitek91
gości: 1192
statystyki portalu
• drużyn: 2714
• imprez: 106522
• newsów: 69264
• użytkowników: 67643
• komentarzy: 1047059
• zdjęć: 742723
• relacji: 36664
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies