ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 kwiecień 2017
pokaż:
15 kwiecień
koszykówka Polska Liga Koszykówki
AZS Koszalin - Siarka Tarnobrzeg 105 - 54 więcej
Stelmet Zielona Góra - Pro-Basket Kutno 94 - 48 więcej
Turów Zgorzelec - Stal Ostrów Wlkp. 97 - 74 więcej
Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 69 - 72 więcej
Asseco Gdynia - Trefl Sopot 79 - 94 więcej
Energa Czarni Słupsk - King Wilki Morskie Szczecin 84 - 77 więcej
MOSiR Krosno - MKS Dąbrowa Górnicza 74 - 79 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 2 - 2 więcej
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków 0 - 0 więcej
Wisła Płock - Lech Poznań 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga
ROW 1964 Rybnik - Polonia Warszawa 1 - 1 więcej
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice 2 - 1 więcej
Olimpia Zambrów - Błękitni Stargard 1 - 2 więcej
Warta Poznań - Gryf Wejherowo 2 - 2 więcej
Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg 4 - 3 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 0 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 4 - 3 więcej
Polonia Bytom - Radomiak Radom 0 - 3 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Hutnik Szczecin 1 - 2 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Drawa Drawsko Pom. 2 - 1 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Olimp Gościno 2 - 4 więcej
Rasel Dygowo - Astra Ustronie Morskie 3 - 1 więcej
Piast Chociwel - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
MKP Szczecinek - Dąb Dębno 4 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Arkadia Malechowo 2 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - Gryf Polanów 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Piast Karsko 6 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Ina Ińsko 6 - 0 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Iskra Golczewo 2 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Arkonia Szczecin 3 - 0 więcej
Odra Chojna - Zorza Dobrzany 2 - 1 więcej
Polonia Płoty - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Orzeł Wałcz 4 - 2 więcej
Victoria Sianów - Spójnia Świdwin 3 - 2 więcej
Błonie Barwice - Sława Sławno 3 - 1 więcej
Mechanik Bobolice - Olimp Złocieniec 4 - 1 więcej
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Pogoń Połczyn Zdrój 5 - 3 więcej
Korona Człopa - Wieża Postomino 3 - 5 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Sokół Karlino 2 - 4 więcej
Iskra Białogard - Saturn Mielno 9 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Zootechnik Kołbacz 7 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Flota Świnoujście 1 - 7 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Krąpiel 9 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko 1 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Orzeł Łożnica 1 - 2 więcej
Sparta Gryfice - Masovia Maszewo 0 - 2 więcej
Wicher Brojce - Promień Mosty 5 - 1 więcej
Błękitni Trzygłów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 6 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Biali Sądów 0 - 1 więcej
SCRS Barlinek - Polonia Giżyn 2 - 1 więcej
Ogniwo Babinek - Zieloni Zielin 3 - 2 więcej
Orkan Suchań - Gavia Choszczno 1 - 1 więcej
Mechanik Warnice - Unia Dolice 0 - 3 więcej
Klon Krzęcin - Mieszko Mieszkowice 4 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Koral Mostkowo 3 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - GKS Leśnik II/Zefir Manowo 2 - 4 więcej
Darłovia Darłowo - Wybrzeże Biesiekierz 9 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Wrzos Wrzosowo 3 - 3 więcej
LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze 4 - 1 więcej
Płomień Myślino - Błękitni Stary Jarosław 1 - 2 więcej
Grom Świelino - Bajgiel Będzino 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Zawisza Grzmiąca 2 - 3 więcej
Orzeł Łubowo - Sad Chwiram 1 - 0 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Drzewiarz Świerczyna 3 - 3 więcej
Redłovia Redło - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Wiarus Żółtnica 3 - 4 więcej
Sokół Suliszewo - Hubertus Biały Bór 4 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Piast Gliwice - Gryf Słupsk 4 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - runda zasadnicza
Pogoń '04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola 11 - 3 więcej
FC Toruń - AZS UŚ Katowice 2 - 2 więcej
MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów 7 - 2 więcej
AZS UG Gdańsk - Euromaster Chrobry Głogów 3 - 6 więcej
Red Devils Chojnice - Red Dragons Pniewy 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - o dziką kartę
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin 30 - 18 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni kwiecień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Pierwsza część zachodni »
3 » Pogoń zagra o medale
2 » Pogrom w Policach
1 » Podium Romaniuk
1 » Monika Głowińska zakońc »
1 » Pogoń przedstawia konce »
1 » Pierwsze wzmocnienie Es »
1 » Frączczak: Musimy stawi »
1 » Zrobili ważny krok
mecze:
33 » Rasel Dygowo-Dąb Dębno
24 » Victoria Sianów-Sława S »
23 » Chemik Police-Polonia P »
23 » Gwardia Koszalin-Świt S »
21 » Orzeł Bierzwnik-Drawa D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Olimp »
19 » MKP Szczecinek-Gryf Pol »
18 » Drawa Drawno-Iskra Wars »
17 » Morzycko Moryń-Piast Ka »
16 » Sparta Węgorzyno-Energe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 23
67marian 9Arek9
adi1990 ArieL
bartekr bartola5
Cyrkiel195... diabel10
dobryPAZIU flambeau
gajowy1984 KaRpIsZoN
kichu kspogon
kulfon69 marcin567
Moniur PrzemoDzis...
pszczolek ToMeQ696
welpis wrzosowiak...
zorzafan1
gości: 1273
statystyki portalu
• drużyn: 2621
• imprez: 96364
• newsów: 65477
• użytkowników: 60117
• komentarzy: 1006847
• zdjęć: 693901
• relacji: 34666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies