ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - maj 2017
dodaj sparing
pokaż:
01 maj
Ogólnopolskie Regaty Kajakowe „Dni Gryfina 2017” więcej
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
I Turniej o Puchar Dyrektora MGOK w Płotach więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
12:00  PC Kluczevia II Stargard - Jedność Przewłoki więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
18:00  Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków więcej
02 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
piłka nożna I liga PLO
18:00  Gryf Kamień Pomorski - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Olimp Gościno - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
11:00  GOSiRki Piaseczno - Olimpia Szczecin więcej
03 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
piłka nożna III liga gr. 2
18:00  Świt Skolwin - Bałtyk Gdynia więcej
17:00  Pogoń Lębork - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Górnik Konin - Vineta Wolin więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - Pogoń II Szczecin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Lech II Poznań więcej
15:00  KKS 1925 Kalisz - KS Chwaszczyno więcej
15:00  GKS Przodkowo - Jarota Jarocin więcej
16:00  Wda Świecie - Gwardia Koszalin więcej
11:00  Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
12:00  Energetyk Gryfino - MKP Szczecinek więcej
11:00  Gryf Polanów - Piast Chociwel więcej
17:00  Arkadia Malechowo - Rasel Dygowo więcej
16:00  Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin więcej
17:00  Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
16:00  Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz więcej
13:00  Olimp Gościno - Drawa Drawsko Pom. więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Chemik Police - Stal Szczecin więcej
12:00  Polonia Płoty - Odra Chojna więcej
14:30  Błękitni II Stargard - Morzycko Moryń więcej
11:00  Piast Karsko - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
15:00  Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Iskra Golczewo - Czarni Lubanowo więcej
17:00  Ina Ińsko - Błękit Pniewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
11:00  Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
13:00  Wicher Brojce - Iskierka Szczecin więcej
14:00  Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice więcej
17:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard więcej
14:00  Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra więcej
12:00  Mewa Resko - Zootechnik Kołbacz więcej
15:00  Pomorzanin Krąpiel - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Sęp Brzesko - Klon Krzęcin więcej
15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mechanik Warnice więcej
15:00  Koral Mostkowo - Orkan Suchań więcej
17:00  Mieszko Mieszkowice - Ogniwo Babinek więcej
16:00  Unia Dolice - SCRS Barlinek więcej
16:00  Gavia Choszczno - Biali Sądów więcej
17:00  Zieloni Zielin - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna WLJ Starszych
17:00  Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Flota Świnoujście - Świt Skolwin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
12:00  Akademia MKP II Szczecinek - Lech Czaplinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Mechanik Bobolice - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Akademia MKP II Szczecinek więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
  Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
12:00  AZS PSW Biała Podlaska - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
11:00  AZS Wrocław - Medyk Konin więcej
11:00  AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec więcej
11:30  Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
17:00  Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin więcej
18:00  MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin więcej
18:00  Start Elbląg - Vistal Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
  KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Olimpia-Beskid Nowy Sącz więcej
  KPR Kobierzyce - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk więcej
04 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
05 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
piłka nożna I liga PLO
17:30  Radowia Radowo Małe - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
piłka nożna II liga PLO
18:00  Lotnik Mirosławiec - Ikar Krosino więcej
06 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
  KK Warszawa - Śląsk Wrocław więcej
  AZS UMCS Lublin - AZS Politechnika Kraków więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
  Spójnia Stargard - Legia Warszawa więcej
  GTK Gliwice - Sokół Łańcut więcej
piłka nożna II liga
  Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola więcej
  Błękitni Stargard - Polonia Bytom więcej
  Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa więcej
  Rozwój Katowice - Odra Opole więcej
  Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa więcej
  Radomiak Radom - Olimpia Elbląg więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań więcej
  ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów więcej
  Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Wda Świecie - Świt Skolwin więcej
  Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo więcej
  Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz więcej
  KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew więcej
  Lech II Poznań - GKS Leśnik Manowo więcej
  Pogoń II Szczecin - Górnik Konin więcej
  Vineta Wolin - Pogoń Lębork więcej
  Elana Toruń - Bałtyk Gdynia więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Olimp Gościno - Hutnik Szczecin więcej
  Drawa Drawsko Pom. - Ina Goleniów więcej
  Osadnik Myślibórz - Astra Ustronie Morskie więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno więcej
  Jeziorak Szczecin - Arkadia Malechowo więcej
17:00  Rasel Dygowo - Gryf Polanów więcej
16:00  Piast Chociwel - Energetyk Gryfino więcej
  MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
  Stal Szczecin - Ina Ińsko więcej
16:00  Błękit Pniewo - Iskra Golczewo więcej
11:00  Czarni Lubanowo - Arkonia Szczecin więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Piast Karsko więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard więcej
  Morzycko Moryń - Polonia Płoty więcej
17:00  Odra Chojna - Chemik Police więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
14:00  Lech Czaplinek - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Korona Człopa więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Iskra Białogard więcej
17:00  Orzeł Wałcz - Błonie Barwice więcej
17:00  Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Saturn Mielno - Victoria Sianów więcej
17:00  Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Iskierka Szczecin - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Flota Świnoujście - Mewa Resko więcej
  Zootechnik Kołbacz - Orzeł Łożnica więcej
16:00  Sarmata Dobra - Masovia Maszewo więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty więcej
  Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Tanowia Tanowo - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Sparta Gryfice - Wicher Brojce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin więcej
  Polonia Giżyn - Gavia Choszczno więcej
15:00  SCRS Barlinek - Mieszko Mieszkowice więcej
  Ogniwo Babinek - Koral Mostkowo więcej
15:00  Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Bajgiel Będzino - Darłovia Darłowo więcej
  Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino więcej
  Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Radew Białogórzyno więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino więcej
  Fala Hen Gąski - GKS Leśnik II/Zefir Manowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Sokół Suliszewo - Redłovia Redło więcej
  Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo więcej
  Calisia Kalisz Pomorski - Grom Szwecja więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Jedność Tuczno więcej
17:00  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Lech Poznań - Miedź Legnica więcej
  Piast Gliwice - Arka Gdynia więcej
  Gryf Słupsk - Pogoń Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - Warta Poznań więcej
  Gwarek Zabrze - Bałtyk Koszalin więcej
  SALOS Szczecin - Academy Wrocław więcej
  Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra więcej
  Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
  Fala Międzyzdroje - Zieloni Wyszobór więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica więcej
  Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Czarni Marianowo - Unia Stargard więcej
15:00  Zorza Tychowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo więcej
  Orkan Dalewo - Dąb Dębice więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Kasta Szczecin-Majowe - Zalew Stepnica więcej
  Orzeł Grzędzice - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Aquila Szczecin - Sparta Skalin więcej
  Hanza Goleniów - KP Przecław więcej
  Znicz Niedźwiedź - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Iskra Banie - Łabędź Widuchowa więcej
  Korona Klępicz - Pro-Team Żarczyn więcej
  Czcibor Cedynia - Rurzyca Nawodna więcej
  LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole więcej
  Energetyk II Gryfino - Witniczanka Witnica więcej
  Czarni Czarnówko - Grot Gardno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Czarni Czerników więcej
  Iskra Lutówko - Pomorzanin Cychry więcej
16:00  Wicher Przelewice - Piast II Karsko więcej
  Goplana Żabów - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Gwardia Koszalin - Świt Skolwin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Flota Świnoujście więcej
  Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Błękitni Stargard - Chemik Police więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Błękitni II Trzygłów - Światowid Łobez więcej
  Orzeł Prusinowo - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Dęby Rogowo - Zjednoczeni Wapnica więcej
  Podlesie Sowno - Błyskawica Kluki więcej
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Bryza Reńsko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Wicher Steklno - Pionier Szczecin więcej
  Florek Trzeszczyn - Leśnik Kliniska więcej
  Sokół II Pyrzyce - Komarex Komarowo więcej
  Ogniwo II Babinek - Polonia Gryfino więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Chrobry Boleszkowice - Sekwoja Brwice więcej
  Zryw Góralice - Sokół Różańsko więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Błękitni Białęgi więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Victoria Sianów - Zalew Stepnica więcej
  Fala Międzyzdroje - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Olimpia III Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
  Pomorzanin Nowogard - Hattrick Kołobrzeg więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
  Medyk II Konin - TKKF Stilon Gorzów więcej
  KKP Bydgoszcz - Unifreeze Górzno więcej
  KS Raszyn - UKS SMS II Łódź więcej
  Błękitni Stargard - Polonia Poznań więcej
  Stomil Olsztyn - MUKS Praga Warszawa więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Olimpia II Szczecin więcej
  KKP Chełmża - Olimp Gościno więcej
  Kotwica Kórnik - Górnicza Konin więcej
  AP LG Gdańsk - Mustang Wielgie więcej
  Polonia Środa WLKP - Grom Wolsztyn więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
  Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino więcej
11:00  Odra Chojna - Ina Goleniów więcej
  Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice więcej
  Unia Dolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  SCRS Barlinek - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Fala Międzyzdroje więcej
  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
  Bizon Cerkwica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
12:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
12:00  Orzeł Łożnica - Dąb Dębice więcej
  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań więcej
  Sarmata Dobra - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Stal II Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
  SALOS II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Arkonia II Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin więcej
  Dąb Dębno - Witniczanka Witnica więcej
  Osadnik Myślibórz - GKS Golenice więcej
  Myśla Dargomyśl - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Sokół Pyrzyce - Stal Lipiany więcej
  Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce więcej
  Sęp Brzesko - Biali Sądów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
  Grot Gardno - Łabędź Widuchowa więcej
  Czarni Lubanowo - Iskra Banie więcej
  Zootechnik Kołbacz - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Victoria Sianów - Sparta Gryfice więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Iskra Białogard - Sokół St. Dąbrowa więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Oldboje Manowo więcej
17:00  Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Wiarus Żółtnica - Akademia MKP II Szczecinek więcej
11:00  Sad Chwiram - Drzewiarz Świerczyna więcej
11:00  Grom Szwecja - Korona Człopa więcej
11:00  Błonie Barwice - Lech Czaplinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Płomień Myślino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
11:00  Radew Białogórzyno - Olimp Gościno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo więcej
11:00  Gryf Polanów - Victoria Sianów więcej
11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wicher Mierzym więcej
11:00  LZS Kowalewice - Zryw Kretomino więcej
11:00  Mechanik Bobolice - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Lech Czaplinek - Akademia MKP II Szczecinek więcej
11:00  Drawa Drawsko Pom. - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Spójnia Świdwin - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
11:00  UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Orzeł Łubowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Rasel Dygowo - Arkadia Malechowo więcej
11:00  Zryw Kretomino - Wieża Postomino więcej
11:00  Sokół Karlino - Saturn Mielno więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
  Wda Świecie - Lechia Gdańsk więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
  CWZS Bydgoszcz - Arka Gdynia więcej
  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  AP Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Stal Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  SALOS Szczecin - Gavia Choszczno więcej
  Bałtyk Koszalin - Błękitni Stargard więcej
  Vineta Wolin - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
  Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
  Górnik Łęczna - Wisła Płock więcej
  Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin więcej
  Piast Gliwice - Śląsk Wrocław więcej
  Cracovia Kraków - Arka Gdynia więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
16:00  Sambor Tczew - Energetyk Gryfino więcej
14:00  Gwardia Koszalin - Szczypiorniak Olsztyn więcej
13:00  SMS II Gdańsk - MKS Grudziądz więcej
17:00  Cartusia Kartuzy - AZS UKW Bydgoszcz więcej
18:00  Tytani Wejherowo - Wybrzeże II Gdańsk więcej
18:00  Orkan Ostróda - AZS UMK Toruń więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
17:00  Energa AZS Koszalin - Vistal Gdynia więcej
16:00  Pogoń Baltica Szczecin - Start Elbląg więcej
  Zagłębie Lubin - MKS Selgros Lublin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - KPR Kobierzyce więcej
  AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Olimpia-Beskid Nowy Sącz - KPR Jelenia Góra więcej
07 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Biali Sądów - Unia Dolice więcej
15:00  Mechanik Warnice - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
15:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Korona Stuchowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Unia Swochowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Iskra Pomień - Iskra Warszyn więcej
14:00  Saturn Szadzko - Orzeł Bierzwnik więcej
13:00  Drawa Drawno - Błękitni Sarnik więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Korona Raduń więcej
14:00  Świt Barnimie - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Gryf Objezierze - Ina Nadarzyn więcej
15:00  Sokół Granowo - Remor Recz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Gryf Nowielin - Olimpia Smolnica więcej
15:00  Orkan Rów - Stal Lipiany więcej
15:30  Piast Piaseczno - Myśla Dargomyśl więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
12:00  Orzeł Mrzeżyno - Lotnik Czarne więcej
12:00  Iskra II Golczewo - Światowid 63 II Łobez więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Ogniwo Dzwonowo - Piast Kolin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
15:00  Grom Płonno - Pionier Zwierzyn więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Pomorzanka Jarosławsko więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Gryf Przekolno więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  Strong Zielenica - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Dolina Łętowska - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Arkadia II Malechowo - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Darpol Barzowice - Orzeł Smardzewo więcej
12:00  KS Skibno - Wrzos Wrześnica więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
12:00  Jantar Siemyśl - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Grot Gorawino więcej
13:30  Resko Karcino - Wicher Rąbino więcej
14:00  Syrena-Grot Rymań - Wicher Mierzym więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Pogoń Wierzchowo - Mechanik II / Iskra Kłanino więcej
12:00  Sokół Spore - KS Gwda Wielka więcej
12:00  SP Wilcze Laski - Grot Bonin więcej
12:00  Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Głaz Tychowo - Graf Bukówko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
13:00  Gryf Budowo - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  LKS Karsibór - Grom Giżyno więcej
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno więcej
13:00  Legion Strączno - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Wspólni Różewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
07-05 11:00  Masovia Maszewo - Promień Mosty 0 0 0
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
13:00  Piast Chociwel - Orzeł Grzędzice więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Pogoń Noskowo - KS Łącko więcej
16:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Grab Grabowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
12:00  Sokół Lulewice - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
16:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Drzewiarz Krosino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Iskra Białogard - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
12:00  Sława Sławno - Wrzos Wrzosowo więcej
13:00  FCSM Kołobrzeg - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
18:00  Pogoń Szczecin - Legia Warszawa więcej
10 maj
piłka nożna I liga PLO
16:00  Iskra Białogard - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Iskra Białogard - Victoria Sianów więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn
  Gwardia Opole - Vive Tauron Kielce więcej
  Orlen Wisła Płock - MMTS Kwidzyn więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
  Pogoń Szczecin - KPR Legionowo więcej
  Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Zagłębie Lubin - Meble Wójcik Elbląg więcej
13 maj
II Maraton Szosowy dookoła Jeziora Miedwie więcej
piłka nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo więcej
  Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik więcej
  GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Warta Poznań - Radomiak Radom więcej
  Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice więcej
  Polonia Warszawa - Rozwój Katowice więcej
  Odra Opole - Błękitni Stargard więcej
  Polonia Bytom - Olimpia Zambrów więcej
  Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Świt Skolwin - Elana Toruń więcej
  Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Pogoń Lębork - Pogoń II Szczecin więcej
  Górnik Konin - Lech II Poznań więcej
  GKS Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno więcej
  Sokół Kleczew - Jarota Jarocin więcej
  KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin więcej
  GKS Przodkowo - Wda Świecie więcej
17:00  Chemik Bydgoszcz - Vineta Wolin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek więcej
11:00  Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel więcej
  Energetyk Gryfino - Rasel Dygowo więcej
  Gryf Polanów - Jeziorak Szczecin więcej
  Arkadia Malechowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Dąb Dębno - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Bałtyk Koszalin - Osadnik Myślibórz więcej
  Astra Ustronie Morskie - Drawa Drawsko Pom. więcej
  Ina Goleniów - Olimp Gościno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
17:30  Odra Chojna - Stal Szczecin więcej
  Chemik Police - Morzycko Moryń więcej
  Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Piast Karsko - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Zorza Dobrzany - Czarni Lubanowo więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Błękit Pniewo więcej
  Iskra Golczewo - Ina Ińsko więcej
  Stal Szczecin - Iskra Golczewo więcej
16:00  Błękit Pniewo - Zorza Dobrzany więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty więcej
  Morzycko Moryń - Odra Chojna więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sokół Karlino więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Sława Sławno więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno więcej
17:00  Victoria Sianów - Wieża Postomino więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Błonie Barwice - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Iskra Białogard - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Korona Człopa - Lech Czaplinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
15:00  Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin więcej
17:00  Wicher Brojce - Tanowia Tanowo więcej
  Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard więcej
17:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Promień Mosty - Sarmata Dobra więcej
11:00  Masovia Maszewo - Zootechnik Kołbacz więcej
16:00  Orzeł Łożnica - Flota Świnoujście więcej
  Mewa Resko - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce więcej
17:00  Kłos Pełczyce - Mechanik Warnice więcej
  Sęp Brzesko - Orkan Suchań więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek więcej
  Koral Mostkowo - SCRS Barlinek więcej
  Unia Dolice - Polonia Giżyn więcej
  Gavia Choszczno - Zieloni Zielin więcej
17:00  Mieszko Mieszkowice - Biali Sądów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Fala Hen Gąski - Bajgiel Będzino więcej
  GKS Leśnik II/Zefir Manowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław więcej
  Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo więcej
  LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Płomień Myślino - Darłovia Darłowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
17:00  Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica więcej
  Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo więcej
  Redłovia Redło - Mirstal Mirosławiec więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Zagłębie Lubin - Lech Poznań więcej
  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
  Falubaz Zielona Góra - SALOS Szczecin więcej
  Academy Wrocław - Gwarek Zabrze więcej
  Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław więcej
  Warta Poznań - Gryf Słupsk więcej
  Pogoń Szczecin - Piast Gliwice więcej
  Arka Gdynia - Miedź Legnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Jantar Dziwnów - Radowia Radowo Małe więcej
  Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń więcej
16:00  Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje więcej
16:00  Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
13:00  Światowid 63 Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  WODR Barzkowice - Orkan Dalewo więcej
14:00  Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo więcej
  Orzeł Pęzino - Jedność Przewłoki więcej
  PC Kluczevia II Stargard - Unia Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów więcej
  KP Przecław - Zryw Kołbaskowo więcej
  Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin więcej
  Sparta Skalin - Orzeł Grzędzice więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Grot Gardno - Energetyk II Gryfino więcej
  Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin więcej
  Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia więcej
  Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz więcej
  Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie więcej
  Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
17:00  Remor Recz - Gryf Objezierze więcej
17:00  Korona Raduń - Drawa Drawno więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Piast Piaseczno - GKS Golenice więcej
  Myśla Dargomyśl - Goplana Żabów więcej
  Stal Lipiany - Iskra Lutówko więcej
  Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin więcej
  Olimpia Smolnica - Czarni Czerników więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Chemik Police - Gwardia Koszalin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard więcej
  Flota Świnoujście - Stal Szczecin więcej
  Świt Skolwin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Gardominka Mechowo - Iskra II Golczewo więcej
  Światowid Łobez - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo więcej
  Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo więcej
  Piast Kolin - Podlesie Sowno więcej
  Błyskawica Kluki - Zjednoczeni Wapnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce więcej
  Komarex Komarowo - Florek Trzeszczyn więcej
  Leśnik Kliniska - Wicher Steklno więcej
  Pionier Szczecin - Hutnik II Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Merkury Nowogródek Pom. - Tywa Swobnica więcej
Błękitni Białęgi - Olimpia Troszyn 3 - 0 więcej
  Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Błękitni II Stargard - Victoria Sianów więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje więcej
  Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
  Hattrick Kołobrzeg - Olimpia III Szczecin więcej
  Zalew Stepnica - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
  TKKF Stilon Gorzów - Stomil Olsztyn więcej
  MUKS Praga Warszawa - Błękitni Stargard więcej
  Polonia Poznań - KS Raszyn więcej
  UKS SMS II Łódź - KKP Bydgoszcz więcej
  Unifreeze Górzno - Medyk II Konin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
  SALOS II Szczecin - SCRS Barlinek więcej
  Światowid 63 Łobez - Unia Dolice więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard więcej
  Ina Goleniów - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Bizon Cerkwica - Polonia Płoty więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów więcej
  Błękitni Trzygłów - Mewa Resko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Hanza Goleniów - Masovia Maszewo więcej
  Leśnik Kliniska - Orzeł Łożnica więcej
  Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
11:00  Rolpol Chlebowo - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
11:00  Mechanik Warnice - Piast Chociwel więcej
  Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Sparta Węgorzyno więcej
  Orkan Suchań - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Kasta Szczecin-Majowe - Stal II Szczecin więcej
  Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - SALOS II Szczecin więcej
  AP Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz więcej
  GKS Golenice - Morzycko Moryń więcej
  Witniczanka Witnica - Zieloni Zielin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Biali Sądów - Klon Krzęcin więcej
  Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
  Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno więcej
  Czarni Lubanowo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Łabędź Widuchowa - Iskra Banie więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Sparta Gryfice - Zryw Kretomino więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Pamet Świdwin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Oldboje Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:15  Lotnik Mirosławiec - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Lech Czaplinek więcej
17:00  Ikar Krosino - TKKF Strażak Koszalin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Akademia MKP II Szczecinek - Błonie Barwice więcej
11:00  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica więcej
11:00  Lech Czaplinek - Korona Człopa więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie więcej
11:00  Rasel Dygowo - Płomień Myślino więcej
11:00  Spójnia Świdwin - Radew Białogórzyno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław więcej
11:00  Wicher Mierzym - Zryw Kretomino więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz więcej
11:00  Gryf Polanów - LZS Kowalewice więcej
11:00  Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Lech Czaplinek - Drawa Drawsko Pom. więcej
11:00  Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin więcej
11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
11:00  Olimp Złocieniec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno więcej
11:00  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
11:00  Arkadia Malechowo - FCSM Kołobrzeg więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Zryw Kretomino więcej
11:00  Wieża Postomino - Sława Sławno więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
  Lech Poznań - Wda Świecie więcej
  Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
  Arka Gdynia - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  FASE Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
  Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  Błękitni Stargard - SALOS Szczecin więcej
  Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Police - Arkonia Szczecin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - AP Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
  Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków więcej
  Lechia Gdańsk - Korona Kielce więcej
  Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
  Wisła Płock - Cracovia Kraków więcej
  Arka Gdynia - Górnik Łęczna więcej
  Zagłębie Lubin - Piast Gliwice więcej
  Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
  Energa AZS Koszalin - Start Elbląg więcej
  Zagłębie Lubin - Pogoń Baltica Szczecin więcej
  MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
  AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - KPR Jelenia Góra więcej
  Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  UKS PCM Kościerzyna - KPR Kobierzyce więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
  Meble Wójcik Elbląg - Pogoń Szczecin więcej
  KPR Legionowo - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
14 maj
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
13:00  Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
17:00  Płomień Lisowo - Zorza Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Sokół Granowo - Iskra Pomień więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Świt Barnimie więcej
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Saturn Szadzko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice więcej
16:00  Piast II Karsko - Orkan Rów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
15:00  Światowid 63 II Łobez - Błękitni II Trzygłów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
15:00  Orzeł Żeńsko - Grom Płonno więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Gryf Przekolno więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice więcej
12:00  Orzeł Smardzewo - Arkadia II Malechowo więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Dolina Łętowska więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
12:00  Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań więcej
13:30  Resko Karcino - Wicher Mierzym więcej
12:00  Wicher Rąbino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Grot Gorawino - Jantar Siemyśl więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Graf Bukówko - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Grot Bonin - Sokół Spore więcej
12:00  Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Mechanik II / Iskra Kłanino - Mechanik Turowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
13:00  Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec więcej
13:00  Wspólni Różewo - Legion Strączno więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Bytyń Nakielno - LKS Karsibór więcej
13:00  Grom Giżyno - Gryf Budowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
16:00  Sparta Gryfice - Odra Chojna więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
15:00  Stal Lipiany - Piast Karsko więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Grab Grabowo - Pogoń Noskowo więcej
16:00  KS Łącko - Derby Gwiazdowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
16:00  Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino więcej
12:00  Sokół Lulewice - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
15:30  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
16 maj
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
  Arka Gdynia - Wisła Płock więcej
  Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław więcej
  Ruch Chorzów - Piast Gliwice więcej
  Górnik Łęczna - Cracovia Kraków więcej
17 maj
piłka nożna II liga
  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Bytom więcej
  Błękitni Stargard - Polonia Warszawa więcej
  Raków Częstochowa - Stal Stalowa Wola więcej
  Olimpia Zambrów - Odra Opole więcej
  Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg więcej
  Puszcza Niepołomice - Warta Poznań więcej
  Radomiak Radom - GKS Bełchatów więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo więcej
  ROW 1964 Rybnik - Legionovia Legionowo więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
17:30  MKP Szczecinek - Vineta Wolin więcej
17:30  Morzycko Moryń - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
17:30  Sad Chwiram - Grom Szwecja więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
20:30  Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok więcej
  Legia Warszawa - Lech Poznań więcej
  Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
  Pogoń Baltica Szczecin - Energa AZS Koszalin więcej
18:00  Start Elbląg - MKS Selgros Lublin więcej
  Vistal Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - UKS PCM Kościerzyna więcej
  KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra więcej
  AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - Olimpia-Beskid Nowy Sącz więcej
20 maj
Liga Bałtycka Żaków - gr. koszalińska grodzka więcej
piłka nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik więcej
  Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Gryf Wejherowo - Radomiak Radom więcej
  GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice więcej
  Warta Poznań - Rozwój Katowice więcej
  Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard więcej
  Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów więcej
  Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Polonia Bytom - Raków Częstochowa więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  GKS Przodkowo - Świt Skolwin więcej
  Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz więcej
  Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew więcej
  Jarota Jarocin - GKS Leśnik Manowo więcej
  KS Chwaszczyno - Górnik Konin więcej
  Lech II Poznań - Pogoń Lębork więcej
  Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń więcej
  Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Ina Goleniów - Hutnik Szczecin więcej
  Olimp Gościno - Astra Ustronie Morskie więcej
  Drawa Drawsko Pom. - Bałtyk Koszalin więcej
  Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Arkadia Malechowo więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Polanów więcej
  Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
17:00  Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno więcej
15:00  Piast Chociwel - MKP Szczecinek więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
16:00  Ina Ińsko - Arkonia Szczecin więcej
11:00  Czarni Lubanowo - Piast Karsko więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Korona Człopa - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin więcej
17:00  Lech Czaplinek - Iskra Białogard więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Błonie Barwice więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Orzeł Wałcz - Victoria Sianów więcej
17:00  Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Saturn Mielno - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Sława Sławno - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Iskierka Szczecin - Mewa Resko więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Łożnica więcej
16:00  Flota Świnoujście - Masovia Maszewo więcej
  Zootechnik Kołbacz - Promień Mosty więcej
  Sarmata Dobra - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów więcej
15:00  Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice więcej
  Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno więcej
  Zieloni Zielin - Unia Dolice więcej
  SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko więcej
16:00  Orkan Suchań - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Bajgiel Będzino - Płomień Myślino więcej
  Darłovia Darłowo - LZS Kowalewice więcej
  Jedność-Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino więcej
  Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Manowo więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Fala Hen Gąski więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
  Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo więcej
  Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja więcej
  Wiarus Żółtnica - Jedność Tuczno więcej
  Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca więcej
  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
16:00  Sowianka Sowno - Korona Stuchowo więcej
  Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów więcej
  Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Czarni Marianowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
15:00  Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino więcej
  Jedność Przewłoki - Dąb Dębice więcej
  Orkan Dalewo - Światowid 63 Łobez więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Skalin więcej
  Orzeł Grzędzice - Arkonia II Szczecin więcej
  Aquila Szczecin - KP Przecław więcej
  Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin więcej
  Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn więcej
  Iskra Banie - Rurzyca Nawodna więcej
  Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole więcej
  Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica więcej
  LUKS Krzywin - Grot Gardno więcej
  Energetyk II Gryfino - Czarni Czarnówko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
13:00  Saturn Szadzko - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Olimpia Smolnica więcej
  Czarni Czerników - Pomorzanin Cychry więcej
  Orkan Rów - Santos Sarbinowo więcej
15:00  Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl więcej
  Goplana Żabów - Piast Piaseczno więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Stal Szczecin - Świt Skolwin więcej
  Błękitni Stargard - Flota Świnoujście więcej
  Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Błękitni II Trzygłów - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Dęby Rogowo - Błyskawica Kluki więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Piast Kolin więcej
  Podlesie Sowno - Orkan II Suchań więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Bryza Reńsko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Hutnik II Szczecin - Leśnik Kliniska więcej
  Wicher Steklno - Komarex Komarowo więcej
  Florek Trzeszczyn - Polonia Gryfino więcej
  Sokół II Pyrzyce - Ogniwo II Babinek więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice więcej
  Zryw Góralice - Błękitni Białęgi więcej
Olimpia Troszyn - Merkury Nowogródek Pom. 0 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Victoria Sianów - Hattrick Kołobrzeg więcej
  Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni II Stargard więcej
  Olimpia III Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
  Pomorzanin Nowogard - Energetyk Junior Gryfino więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
  Unifreeze Górzno - TKKF Stilon Gorzów więcej
  Medyk II Konin - UKS SMS II Łódź więcej
  KKP Bydgoszcz - Polonia Poznań więcej
  KS Raszyn - MUKS Praga Warszawa więcej
  Błękitni Stargard - Stomil Olsztyn więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Olimpia II Szczecin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Polonia Środa WLKP więcej
  Grom Wolsztyn - AP LG Gdańsk więcej
  Mustang Wielgie - Kotwica Kórnik więcej
  Górnicza Konin - KKP Chełmża więcej
  Olimp Gościno - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
  Ina Goleniów - Energetyk Gryfino więcej
  Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice więcej
11:00  Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez więcej
  Unia Dolice - SALOS II Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów więcej
  Mewa Resko - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Zalew Stepnica - Dąb Dębice więcej
12:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Leśnik Kliniska więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Sparta Węgorzyno - Orzeł Grzędzice więcej
  Sarmata Dobra - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Stal II Szczecin - AP Hutnik Szczecin więcej
  Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  SALOS II Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
  Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica więcej
  Dąb Dębno - GKS Golenice więcej
  Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Sokół Pyrzyce - Biali Sądów więcej
  Klon Krzęcin - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
  Grot Gardno - Iskra Banie więcej
  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa więcej
  Zootechnik Kołbacz - Czarni Lubanowo więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice więcej
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Oldboje Manowo - Pamet Świdwin więcej
17:15  Lotnik Mirosławiec - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
17:00  Bizon Cerkwica - Ikar Krosino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
11:00  Grom Szwecja - Lech Czaplinek więcej
11:00  Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna więcej
11:00  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Olimp Gościno - Płomień Myślino więcej
11:00  Astra Ustronie Morskie - Rasel Dygowo więcej
11:00  Radew Białogórzyno - Iskra Białogard więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów więcej
11:00  Zryw Kretomino - Bajgiel Będzino więcej
11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo więcej
11:00  LZS Kowalewice - Wicher Mierzym więcej
11:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Drawa Drawsko Pom. - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
11:00  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec więcej
11:00  Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Łubowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Saturn Mielno - Wieża Postomino więcej
11:00  Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo więcej
11:00  Sokół Karlino - Wrzos Wrzosowo więcej
11:00  FCSM Kołobrzeg - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
  Wda Świecie - Warta Poznań więcej
  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin więcej
  CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  Akademia MKP Szczecinek - Gavia Choszczno więcej
  AP Bałtyk Koszalin - Chemik Police więcej
  Arkonia Szczecin - Vineta Wolin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard więcej
  SALOS Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
20:30  Wisła Kraków - Pogoń Szczecin więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
  Wisła Płock - Zagłębie Lubin więcej
  Śląsk Wrocław - Arka Gdynia więcej
  Cracovia Kraków - Ruch Chorzów więcej
  Piast Gliwice - Górnik Łęczna więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  Stal Mielec - KPR Legionowo więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Meble Wójcik Elbląg więcej
21 maj
Liga Bałtycka Młodzików - grupa koszalińska grodzka więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Chemik Police więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Polonia Giżyn - Mieszko Mieszkowice więcej
17:00  Biali Sądów - Koral Mostkowo więcej
15:00  Mechanik Warnice - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
  Miedź Legnica - Pogoń Szczecin więcej
  Piast Gliwice - Warta Poznań więcej
  Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin więcej
  Śląsk Wrocław - Academy Wrocław więcej
  Gwarek Zabrze - Falubaz Zielona Góra więcej
  SALOS Szczecin - Górnik Zabrze więcej
  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Pionier Żarnowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  Unia Stargard - Płomień Lisowo więcej
15:00  Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik więcej
16:00  Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik więcej
13:00  Drawa Drawno - Pomorzanin Zamęcin więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn więcej
15:00  Świt Barnimie - Remor Recz więcej
15:00  Gryf Objezierze - Sokół Granowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Gryf Nowielin - Stal Lipiany więcej
16:00  Iskra Lutówko - Piast II Karsko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Jantar II Dziwnów - Światowid Łobez więcej
12:00  Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez więcej
11:00  Iskra II Golczewo - Orzeł Prusinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
15:00  Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko więcej
15:00  Gryf Przekolno - Pionier Zwierzyn więcej
15:00  Orzeł Żeńsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie więcej
12:00  Strong Zielenica - Olympic Warszkowo więcej
12:00  Dolina Łętowska - Orzeł Smardzewo więcej
12:00  Arkadia II Malechowo - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Darpol Barzowice - KS Skibno więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
12:00  Huragan Bierzwnica - Derby Karścino więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino więcej
12:00  Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym więcej
13:30  Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka więcej
12:00  Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin więcej
12:00  Sokół Spore - Gryf Dobrowo więcej
12:00  SP Wilcze Laski - Graf Bukówko więcej
12:00  Błękitni Gonne Małe - Głaz Tychowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
13:00  Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Gryf Budowo - Bytyń Nakielno więcej
13:00  LKS Karsibór - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo więcej
13:00  Legion Strączno - Santos Kłębowiec więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
12:00  Promień Mosty - Rolpol Chlebowo więcej
12:00  Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
13:00  Piast Chociwel - Orzeł Pęzino więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
11:00  Piast Karsko - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Grab Grabowo - Derby Gwiazdowo więcej
16:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Noskowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
16:00  Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo więcej
13:00  Drzewiarz Krosino - Sokół Lulewice więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
13:00  Korona Człopa - Akademia MKP II Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
12:00  Sława Sławno - Bajgiel Będzino więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
  Zagłębie Lubin - Start Elbląg więcej
24 maj
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Bałtyk Koszalin - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
  CWZS Bydgoszcz - Wda Świecie więcej
  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
27 maj
Mecz Gwiazd 2017 więcej
KSW 39 Colosseum więcej
XII Choszczeński Maraton Rowerowy więcej
piłka nożna II liga
  Kotwica Kołobrzeg - Polonia Warszawa więcej
  Błękitni Stargard - Warta Poznań więcej
  Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola więcej
  Raków Częstochowa - Odra Opole więcej
  Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg więcej
  Rozwój Katowice - GKS Bełchatów więcej
  Puszcza Niepołomice - Gryf Wejherowo więcej
  Radomiak Radom - Legionovia Legionowo więcej
  Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Elana Toruń - Vineta Wolin więcej
  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
  Pogoń Lębork - KS Chwaszczyno więcej
  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
  GKS Leśnik Manowo - Gwardia Koszalin więcej
  Sokół Kleczew - Wda Świecie więcej
  KKS 1925 Kalisz - GKS Przodkowo więcej
  Chemik Bydgoszcz - Lech II Poznań więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
12:00  Hutnik Szczecin - Piast Chociwel więcej
  MKP Szczecinek - Rasel Dygowo więcej
  Sparta Węgorzyno - Jeziorak Szczecin więcej
  Energetyk Gryfino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Gryf Polanów - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Arkadia Malechowo - Osadnik Myślibórz więcej
  Dąb Dębno - Drawa Drawsko Pom. więcej
  Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno więcej
  Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
  Morzycko Moryń - Stal Szczecin więcej
18:00  Odra Chojna - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Błękitni II Stargard - Czarni Lubanowo więcej
16:00  Piast Karsko - Błękit Pniewo więcej
  Zorza Dobrzany - Ina Ińsko więcej
17:00  Arkonia Szczecin - Iskra Golczewo więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sława Sławno więcej
17:00  Sokół Karlino - Saturn Mielno więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Wieża Postomino więcej
11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Victoria Sianów - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Błonie Barwice - Lech Czaplinek więcej
17:00  Iskra Białogard - Korona Człopa więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Tanowia Tanowo - Iskierka Szczecin więcej
15:00  Sparta Gryfice - Pomorzanin Nowogard więcej
17:00  Wicher Brojce - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Błękitni Trzygłów - Sarmata Dobra więcej
17:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz więcej
  Promień Mosty - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Klon Krzęcin - Orkan Suchań więcej
  Kłos Pełczyce - Ogniwo Babinek więcej
  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
  Koral Mostkowo - Polonia Giżyn więcej
17:00  Mieszko Mieszkowice - Zieloni Zielin więcej
  Unia Dolice - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Pomorzanin Sławoborze - Bajgiel Będzino więcej
  Fala Hen Gąski - Błękitni Stary Jarosław więcej
  GKS Leśnik II/Zefir Manowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Grom Świelino - Wrzos Wrzosowo więcej
  Radew Białogórzyno - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo więcej
  LZS Kowalewice - Płomień Myślino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski więcej
  Zawisza Grzmiąca - Wiarus Żółtnica więcej
  Jedność Tuczno - Hubertus Biały Bór więcej
  Grom Szwecja - Sokół Suliszewo więcej
  Orzeł Łubowo - Mirstal Mirosławiec więcej
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Redłovia Redło więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
  Zagłębie Lubin - SALOS Szczecin więcej
  Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze więcej
  Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław więcej
  Academy Wrocław - Gryf Słupsk więcej
  Bałtyk Koszalin - Piast Gliwice więcej
  Warta Poznań - Miedź Legnica więcej
  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Radowia Radowo Małe - Bizon Cerkwica więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Bałtyk Gostyń więcej
17:00  Jantar Dziwnów - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
  Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje więcej
  Zieloni Wyszobór - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Światowid 63 Łobez - Rolpol Chlebowo więcej
  WODR Barzkowice - Jedność Przewłoki więcej
17:00  Dąb Dębice - Zorza Tychowo więcej
  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
19:00  Hanza Goleniów - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo więcej
  Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin więcej
  KP Przecław - Orzeł Grzędzice więcej
19:15  Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin więcej
  Grot Gardno - Czcibor Cedynia więcej
  Witniczanka Witnica - Korona Klępicz więcej
  Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie więcej
  Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo więcej
  Pro-Team Żarczyn - Łabędź Widuchowa więcej
  Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
17:00  Remor Recz - Sokół Sokoliniec więcej
17:00  Korona Raduń - Iskra Warszyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Goplana Żabów - GKS Golenice więcej
  Myśla Dargomyśl - Orkan Rów więcej
  Santos Sarbinowo - Iskra Lutówko więcej
  Stal Lipiany - Czarni Czerników więcej
  Pomorzanin Cychry - Olimpia Smolnica więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Akademia MKP Szczecinek - Gwardia Koszalin więcej
  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
  Świt Skolwin - Błękitni Stargard więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Prusinowo - Błękitni II Trzygłów więcej
16:00  Gardominka Mechowo - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Światowid Łobez - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Piast Kolin - Błyskawica Kluki więcej
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Ogniwo Dzwonowo więcej
  Bryza Reńsko - Podlesie Sowno więcej
  Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Ogniwo II Babinek - Florek Trzeszczyn więcej
  Polonia Gryfino - Wicher Steklno więcej
  Komarex Komarowo - Hutnik II Szczecin więcej
  Leśnik Kliniska - Pionier Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Troszyn - Tywa Swobnica 0 - 3 więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Zryw Góralice więcej
  Błękitni Białęgi - Chrobry Boleszkowice więcej
  Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Pomorzanin Nowogard - Fala Międzyzdroje więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Olimpia III Szczecin więcej
  Vielgovia Szczecin - Victoria Sianów więcej
  Hattrick Kołobrzeg - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Błękitni II Stargard - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
  TKKF Stilon Gorzów - Błękitni Stargard więcej
  Stomil Olsztyn - KS Raszyn więcej
  MUKS Praga Warszawa - KKP Bydgoszcz więcej
  Polonia Poznań - Medyk II Konin więcej
  UKS SMS II Łódź - Unifreeze Górzno więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Olimp Gościno - Olimpia II Szczecin więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin więcej
  KKP Chełmża - Mustang Wielgie więcej
  Kotwica Kórnik - Grom Wolsztyn więcej
  AP LG Gdańsk - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Polonia Środa WLKP - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
  Energetyk Gryfino - SCRS Barlinek więcej
  SALOS II Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Jantar Dziwnów - Polonia Płoty więcej
  Bizon Cerkwica - Mewa Resko więcej
  Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
12:00  Orzeł Łożnica - Masovia Maszewo więcej
  Hanza Goleniów - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Leśnik Kliniska - Zalew Stepnica więcej
  Promień Mosty - Dąb Dębice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Arkonia II Szczecin - Stal II Szczecin więcej
  SALOS II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
  Mierzynianka Mierzyn - AP Hutnik Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Osadnik Myślibórz - Mieszko Mieszkowice więcej
  Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno więcej
  GKS Golenice - Zieloni Zielin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
  Czarni Lubanowo - Grot Gardno więcej
  Łabędź Widuchowa - Zootechnik Kołbacz więcej
  Iskra Banie - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Sparta Gryfice - Iskra Białogard więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  Victoria Sianów - Gryf Kamień Pomorski więcej
piłka nożna II liga PLO
17:15  Lotnik Mirosławiec - Pamet Świdwin więcej
17:00  Lech Czaplinek - Oldboje Manowo więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
17:00  Ikar Krosino - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Spójnia Świdwin - Płomień Myślino więcej
11:00  Olimp Gościno - Astra Ustronie Morskie więcej
11:00  Rasel Dygowo - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Błękitni Stary Jarosław - LZS Kowalewice więcej
11:00  Victoria Sianów - Wybrzeże Biesiekierz więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Wicher Mierzym więcej
11:00  Gryf Polanów - Mechanik Bobolice więcej
11:00  Wiekowianka Wiekowo - Zryw Kretomino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Lech Czaplinek - UKS B-MAX ZS Grzmiąca więcej
11:00  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
11:00  Olimp Złocieniec - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Rasel Dygowo - Zryw Kretomino więcej
11:00  Arkadia Malechowo - Sława Sławno więcej
11:00  Bajgiel Będzino - Saturn Mielno więcej
11:00  Wieża Postomino - Wrzos Wrzosowo więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
  Wda Świecie - Arka Gdynia więcej
  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  Vineta Wolin - Bałtyk Koszalin więcej
  Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin więcej
  Gavia Choszczno - AP Bałtyk Koszalin więcej
  FASE Szczecin - Chemik Police więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
18:00  Piast Gliwice - Wisła Płock więcej
18:00  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
18:00  Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin więcej
18:00  Arka Gdynia - Ruch Chorzów więcej
28 maj
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał grupy koszalińskiej grodzkiej więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
12:00  Masovia Maszewo - Pomorzanin Krąpiel więcej
14:00  Orzeł Łożnica - Mewa Resko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Biali Sądów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
13:00  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo więcej
14:00  Płomień Lisowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Gryf Objezierze - Iskra Pomień więcej
15:00  Sokół Granowo - Świt Barnimie więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Drawa Drawno więcej
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Saturn Szadzko więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15:30  Piast Piaseczno - Wicher Przelewice więcej
16:00  Piast II Karsko - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
15:00  Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno więcej
14:00  Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Przekolno więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  KS Skibno - Arkadia II Malechowo więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Dolina Łętowska więcej
12:00  Orzeł Smardzewo - Strong Zielenica więcej
12:00  Olympic Warszkowo - KS Sieciemin więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
14:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
12:00  Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl więcej
12:00  Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Głaz Tychowo - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Graf Bukówko - Sokół Spore więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Grot Bonin - Mechanik Turowo więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Mechanik II / Iskra Kłanino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
13:00  Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Wspólni Różewo - LKS Karsibór więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Gryf Budowo więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Grom Giżyno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
11:00  Światowid 63 Łobez - Odra Chojna więcej
16:00  Sparta Gryfice - Ina Goleniów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra więcej
11:00  Mechanik Warnice - Sparta Węgorzyno więcej
  Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Orkan Suchań więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
13:00  Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Derby Gwiazdowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
16:00  KS Łącko - Grab Grabowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Akademia MKP II Szczecinek - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
13:00  FCSM Kołobrzeg - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
18:00  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
18:00  Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
31 maj
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
18:00  Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 1
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Pierwsza część zachodni »
3 » Pogoń zagra o medale
2 » Pogrom w Policach
1 » Podium Romaniuk
1 » Monika Głowińska zakońc »
1 » Pogoń przedstawia konce »
1 » Pierwsze wzmocnienie Es »
1 » Frączczak: Musimy stawi »
1 » Zrobili ważny krok
mecze:
33 » Rasel Dygowo-Dąb Dębno
24 » Victoria Sianów-Sława S »
23 » Chemik Police-Polonia P »
23 » Gwardia Koszalin-Świt S »
21 » Orzeł Bierzwnik-Drawa D »
20 » Kotwica Kołobrzeg-Olimp »
19 » MKP Szczecinek-Gryf Pol »
18 » Drawa Drawno-Iskra Wars »
17 » Morzycko Moryń-Piast Ka »
16 » Sparta Węgorzyno-Energe »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 23
67marian 9Arek9
adi1990 ArieL
bartekr bartola5
Cyrkiel195... diabel10
dobryPAZIU flambeau
gajowy1984 KaRpIsZoN
kichu kspogon
kulfon69 marcin567
Moniur PrzemoDzis...
pszczolek ToMeQ696
welpis wrzosowiak...
zorzafan1
gości: 1273
statystyki portalu
• drużyn: 2621
• imprez: 96364
• newsów: 65477
• użytkowników: 60117
• komentarzy: 1006847
• zdjęć: 693901
• relacji: 34666
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies