ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 maj 2017
pokaż:
28 maj
Arkonia Cup więcej
Netto MiniMundial Świnoujście więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał grupy koszalińskiej grodzkiej więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa wałecka więcej
Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 2 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów 1 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękitni II Stargard - Czarni Lubanowo 10 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sława Sławno 2 - 2 więcej
Sokół Karlino - Saturn Mielno 0 - 0 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Pomorzanin Krąpiel 8 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Mewa Resko 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce 2 - 2 więcej
Koral Mostkowo - Polonia Giżyn 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo 1 - 1 więcej
LZS Kowalewice - Płomień Myślino 3 - 2 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Sokół Suliszewo 3 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze 2 - 0 więcej
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław 0 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Piast Gliwice 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - PC Kluczevia II Stargard 3 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo 14 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów 0 - 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Zalew Stepnica 3 - 2 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo 4 - 0 więcej
Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 3 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko 10 - 1 więcej
Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Gryf Objezierze - Iskra Pomień 0 - 2 więcej
Sokół Granowo - Świt Barnimie 3 - 2 więcej
Ina Nadarzyn - Drawa Drawno 1 - 3 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Saturn Szadzko 2 - 4 więcej
Remor Recz - Sokół Sokoliniec 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Piast Piaseczno - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
Santos Sarbinowo - Iskra Lutówko 0 - 3 więcej
Piast II Karsko - Gryf Nowielin 2 - 3 więcej
Pomorzanin Cychry - Olimpia Smolnica 5 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Orkan Rów 6 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Flota Świnoujście - Chemik Police 1 - 4 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin 0 - 10 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Orzeł Prusinowo - Błękitni II Trzygłów 2 - 4 więcej
Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów 2 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Bryza Reńsko - Podlesie Sowno 2 - 1 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Ogniwo Dzwonowo 2 - 1 więcej
Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica 4 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno 2 - 3 więcej
Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko 2 - 1 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Przekolno 1 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice 4 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Vielgovia Szczecin - Victoria Sianów 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Mustang Wielgie 2 - 1 więcej
Kotwica Kórnik - Grom Wolsztyn 3 - 2 więcej
GSS Grodzisk Wielkopolski - Górnicza Konin 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
KS Skibno - Arkadia II Malechowo 3 - 1 więcej
Wrzos Wrześnica - Dolina Łętowska 1 - 1 więcej
Orzeł Smardzewo - Strong Zielenica 0 - 5 więcej
Olympic Warszkowo - KS Sieciemin 3 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl 1 - 2 więcej
Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica 3 - 0 więcej
Resko Karcino - Derby Karścino 1 - 2 więcej
Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Grot Bonin - Mechanik Turowo 2 - 3 więcej
Graf Bukówko - Sokół Spore 1 - 3 więcej
KS Gwda Wielka - Mechanik II /Iskra Bobolice 2 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - Pogoń Wierzchowo 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno 0 - 0 więcej
Wspólni Różewo - LKS Karsibór 14 - 0 więcej
Znicz Dzikowo - Gryf Budowo 8 - 3 więcej
Bytyń Nakielno - Grom Giżyno 3 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Światowid 63 Łobez - Odra Chojna 3 - 3 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Zorza Dobrzany 1 - 0 więcej
SALOS II Szczecin - Pomorzanin Nowogard 14 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Bizon Cerkwica - Mewa Resko 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Promień Mosty - Dąb Dębice 0 - 3 więcej
Hanza Goleniów - Dąbrovia Stara Dąbrowa 5 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Mechanik Warnice - Sparta Węgorzyno 0 - 3 więcej
Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
SALOS II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 6 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - AP Hutnik Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno 0 - 7 więcej
Myśla Dargomyśl - Morzycko Moryń 0 - 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Mieszko Mieszkowice 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Iskra Banie - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 - 3 więcej
Czarni Lubanowo - Grot Gardno 3 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Derby Gwiazdowo - Hajka Zegrze Pomorskie 1 - 3 więcej
KS Łącko - Grab Grabowo 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Korona Człopa - Lech Czaplinek 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - Mechanik Bobolice 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Spójnia Świdwin 5 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Zryw Kretomino 2 - 4 więcej
FCSM Kołobrzeg - Sokół Karlino 4 - 3 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Wda Świecie - Arka Gdynia 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Błękitni Stargard - Arkonia Szczecin 0 - 0 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Stal Szczecin 1 - 2 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin 6 - 1 więcej
FASE Szczecin - Chemik Police 3 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok 1 - 2 więcej
Lech Poznań - Wisła Kraków 2 - 1 więcej
Korona Kielce - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin 4 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Nieprawidłowości w KOZP »
5 » Grupa Azoty nie wycofa  »
3 » Plan przygotowań Gavii
3 » Przygotowania Wichra Br »
3 » Zmarł Leszek Zegzdryn
2 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
1 » III liga: Paweł Ozga: ' »
1 » Złoty medal Woźniak
1 » Spotkanie ws. II-ligowy »
mecze:
40 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
5 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
2 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
2 » Jagiellonia Białystok-P »
1 » SCRS Barlinek-Polonia G »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Turniej Halowej Piłki N »
1 » XVI Memoriał im. Jerzeg »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 877
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102911
• newsów: 67613
• użytkowników: 61028
• komentarzy: 1033009
• zdjęć: 724839
• relacji: 35781
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies