ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 28 maj 2017
dodaj sparing
pokaż:
28 maj
Arkonia Cup więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa kołobrzeska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał grupy koszalińskiej grodzkiej więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa wałecka więcej
Szczecińska Spartakiada Karate Dzieci i Młodzieży więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11:00  Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Astra Ustronie Morskie - Ina Goleniów więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
17:00  Błękitni II Stargard - Czarni Lubanowo więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Sokół Karlino - Saturn Mielno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
12:00  Masovia Maszewo - Pomorzanin Krąpiel więcej
14:00  Orzeł Łożnica - Mewa Resko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Mechanik Warnice - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Koral Mostkowo - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
12:00  Górnik Zabrze - Gwarek Zabrze więcej
12:00  Bałtyk Koszalin - Piast Gliwice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
13:00  Jastrząb Łosośnica - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
14:00  Płomień Lisowo - PC Kluczevia II Stargard więcej
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Czarni Marianowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów więcej
15:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Zalew Stepnica więcej
16:00  Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo więcej
16:00  Vielgovia Szczecin - Aquila Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
14:00  Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie więcej
14:00  Energetyk II Gryfino - Zjednoczeni Kurzycko więcej
16:00  Rurzyca Nawodna - Unia Swochowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Gryf Objezierze - Iskra Pomień więcej
15:00  Sokół Granowo - Świt Barnimie więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Drawa Drawno więcej
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Saturn Szadzko więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik więcej
17:00  Remor Recz - Sokół Sokoliniec więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15:30  Piast Piaseczno - Wicher Przelewice więcej
16:00  Santos Sarbinowo - Iskra Lutówko więcej
16:00  Piast II Karsko - Gryf Nowielin więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Olimpia Smolnica więcej
17:00  Myśla Dargomyśl - Orkan Rów więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
17:30  AP Kotwica Kołobrzeg - Stal Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
14:00  Orzeł Prusinowo - Błękitni II Trzygłów więcej
15:00  Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
15:00  Bryza Reńsko - Podlesie Sowno więcej
16:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Ogniwo Dzwonowo więcej
16:00  Orkan II Suchań - Zjednoczeni Wapnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
12:00  Komarex Komarowo - Hutnik II Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
14:00  Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko więcej
14:00  Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Przekolno więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Grom Płonno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
16:00  Sokół Różańsko - Sekwoja Brwice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  KS Skibno - Arkadia II Malechowo więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - Dolina Łętowska więcej
12:00  Orzeł Smardzewo - Strong Zielenica więcej
12:00  Olympic Warszkowo - KS Sieciemin więcej
12:00  Passat Bukowo Morskie - Płomień Jeżyczki więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
12:00  Wicher Mierzym - Jantar Siemyśl więcej
12:00  Grot Gorawino - Huragan Bierzwnica więcej
13:30  Resko Karcino - Derby Karścino więcej
14:00  Syrena-Grot Rymań - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
11:00  Grot Bonin - Mechanik Turowo więcej
12:00  Głaz Tychowo - SP Wilcze Laski więcej
12:00  Graf Bukówko - Sokół Spore więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Pogoń Wierzchowo więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
13:00  Błękitni Pomierzyn - Legion Strączno więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Wspólni Różewo - LKS Karsibór więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Gryf Budowo więcej
13:00  Bytyń Nakielno - Grom Giżyno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
11:00  Światowid 63 Łobez - Odra Chojna więcej
12:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
16:00  Hanza Goleniów - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orzeł Pęzino - Sarmata Dobra więcej
  Orzeł Grzędzice - Orkan Dalewo więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Orkan Suchań więcej
11:00  Mechanik Warnice - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
11:00  Mierzynianka Mierzyn - AP Hutnik Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
13:00  Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Derby Gwiazdowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
16:00  KS Łącko - Grab Grabowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Akademia MKP II Szczecinek - Spójnia Świdwin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
13:00  FCSM Kołobrzeg - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
18:00  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok więcej
18:00  Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
18:00  Korona Kielce - Legia Warszawa więcej
18:00  Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
14:00  Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
  MN Sport
top komentarze
newsy:
14 » Skorża poprowadzi Pogoń
10 » Kto poprowadzi Pogoń?
10 » Odszedł od nas Tadeusz  »
5 » Tomasz Hołota piłkarzem »
2 » Maciej Wołosz odchodzi  »
2 » Pomorzanin partnerem Po »
1 » Mateusz Malinowski dołą »
1 » Pogoń z licencją na sez »
1 » Głowacki zmierzy się z  »
1 » Historyczny medal Skrzy »
mecze:
58 » Błękitni Stargard-Polon »
40 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
39 » Odra Opole-Kotwica Koło »
37 » Zryw Kretomino-Bajgiel  »
29 » Resko Karcino-Syrena-Gr »
26 » Olimpia Elbląg-Błękitni »
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Mirstal Mirosławiec-Pio »
21 » Rasel Dygowo-Sparta Węg »
19 » Flota Świnoujście-Masov »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
bodziu
gości: 711
statystyki portalu
• drużyn: 2625
• imprez: 96496
• newsów: 65717
• użytkowników: 60226
• komentarzy: 1010848
• zdjęć: 698072
• relacji: 34827
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies