ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 maj 2017
pokaż:
20 maj
EU Nations Water Polo Cup 2017 więcej
Floating Garden Szczecin Open 2017 więcej
37 Rajd Magnolii więcej
VII Wyjazd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. koszalińska ziemska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa szczeciniecka więcej
Topliga: Outlaws Wrocław - Husaria Szczecin 0:13 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
AZS Politechnika Kraków - Śląsk Wrocław 88 - 61 więcej
AZS UMCS Lublin - KK Warszawa 57 - 59 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Sokół Łańcut - Spójnia Stargard 89 - 76 więcej
GTK Gliwice - Legia Warszawa 65 - 74 więcej
piłka nożna II liga
Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik 2 - 0 więcej
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom 3 - 3 więcej
GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice 0 - 0 więcej
Warta Poznań - Rozwój Katowice 0 - 0 więcej
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard 2 - 1 więcej
Odra Opole - Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Pogoń Lębork 2 - 0 więcej
KS Chwaszczyno - Górnik Konin 1 - 0 więcej
Wda Świecie - KKS 1925 Kalisz 4 - 1 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń 1 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - Sokół Kleczew 1 - 0 więcej
Jarota Jarocin - GKS Leśnik Manowo 2 - 0 więcej
Vineta Wolin - Bałtyk Gdynia 0 - 2 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Arkadia Malechowo 1 - 0 więcej
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Polanów 1 - 0 więcej
Piast Chociwel - MKP Szczecinek 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Hutnik Szczecin 5 - 1 więcej
Olimp Gościno - Astra Ustronie Morskie 1 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Dąb Dębno 1 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Sparta Węgorzyno 3 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Iskra Golczewo 2 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Piast Karsko 2 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 8 - 2 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty 2 - 1 więcej
Ina Ińsko - Arkonia Szczecin 3 - 4 więcej
Błękit Pniewo - Zorza Dobrzany 3 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Chemik Police 1 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Sława Sławno - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Korona Człopa - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 1 - 2 więcej
Lech Czaplinek - Iskra Białogard 2 - 3 więcej
Mechanik Bobolice - Błonie Barwice 2 - 3 więcej
Orzeł Wałcz - Victoria Sianów 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Błękitni Trzygłów 3 - 3 więcej
Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice 1 - 1 więcej
Iskierka Szczecin - Mewa Resko 2 - 2 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Łożnica 2 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Masovia Maszewo 9 - 1 więcej
Sarmata Dobra - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 4 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Wicher Brojce 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Unia Dolice 3 - 1 więcej
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce 2 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Gavia Choszczno 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Bajgiel Będzino - Płomień Myślino 3 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - LZS Kowalewice 3 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - Radew Białogórzyno 5 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Fala Hen Gąski 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Mirstal Mirosławiec - Pionier 95 Borne Sulinowo 8 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Grom Szwecja 9 - 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Orzeł Łubowo 3 - 3 więcej
Wiarus Żółtnica - Jedność Tuczno 7 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Piast Gliwice - Warta Poznań 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Academy Wrocław 0 - 2 więcej
SALOS Szczecin - Górnik Zabrze 2 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1 - 1 więcej
Gwarek Zabrze - Falubaz Zielona Góra 1 - 2 więcej
Lech Poznań - Arka Gdynia 3 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Znicz Wysoka Kamieńska 5 - 1 więcej
Radowia Radowo Małe - Prawobrzeże Świnoujście 2 - 0 więcej
Sowianka Sowno - Korona Stuchowo 3 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jantar Dziwnów 2 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - PC Kluczevia II Stargard 1 - 3 więcej
Zorza Tychowo - Orzeł Pęzino 1 - 8 więcej
Jedność Przewłoki - Dąb Dębice 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zryw Kołbaskowo - Vielgovia Szczecin 6 - 4 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Sparta Skalin 5 - 0 więcej
Orzeł Grzędzice - Arkonia II Szczecin 1 - 0 więcej
OKS Center MD Goleniów - Wołczkowo-Bezrzecze 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
LUKS Krzywin - Grot Gardno 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Saturn Szadzko - Korona Raduń 5 - 3 więcej
Drawa Drawno - Pomorzanin Zamęcin 3 - 0 więcej
Gryf Objezierze - Sokół Granowo 7 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Myśla Dargomyśl 0 - 0 więcej
Goplana Żabów - Piast Piaseczno 2 - 3 więcej
Orkan Rów - Santos Sarbinowo 4 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Flota Świnoujście 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Błękitni II Trzygłów - Gardominka Mechowo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Podlesie Sowno - Orkan II Suchań 1 - 7 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Florek Trzeszczyn - Polonia Gryfino 0 - 3 więcej
Wicher Steklno - Komarex Komarowo 5 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Olimpia Troszyn - Merkury Nowogródek Pom. 0 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni II Stargard 3 - 0 więcej
Victoria Sianów - Hattrick Kołobrzeg 17 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Energetyk Junior Gryfino 0 - 3 więcej
Olimpia III Szczecin - Vielgovia Szczecin 2 - 0 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Unifreeze Górzno - TKKF Stilon Gorzów 7 - 0 więcej
Medyk II Konin - UKS SMS II Łódź 0 - 1 więcej
KKP Bydgoszcz - Polonia Poznań 2 - 0 więcej
KS Raszyn - MUKS Praga Warszawa 1 - 3 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Polonia Środa WLKP 0 - 0 więcej
Mustang Wielgie - Kotwica Kórnik 2 - 3 więcej
Górnicza Konin - KKP Chełmża 3 - 1 więcej
Olimp Gościno - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 7 więcej
Grom Wolsztyn - AP LG Gdańsk 2 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Legion Strączno - Santos Kłębowiec 4 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Odra Chojna - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 1 więcej
Zorza Dobrzany - Sparta Gryfice 5 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Polonia Płoty - Fala Międzyzdroje 1 - 4 więcej
Jantar Dziwnów - Bizon Cerkwica 14 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Zalew Stepnica - Dąb Dębice 4 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Leśnik Kliniska 10 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sarmata Dobra - Mechanik Warnice 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
SALOS II Szczecin - Vielgovia Szczecin 7 - 0 więcej
Arkonia II Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe 4 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Morzycko Moryń - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 6 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Iskra Banie 6 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Czarni Lubanowo 2 - 7 więcej
piłka nożna I liga PLO
Amator Kołobrzeg - Zryw Kretomino 1 - 2 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Sparta Gryfice 0 - 1 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Olimp Złocieniec 2 - 8 więcej
piłka nożna II liga PLO
Oldboje Manowo - Pamet Świdwin 2 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lech Czaplinek 2 - 2 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 więcej
Lotnik Mirosławiec - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Błonie Barwice - Drzewiarz Świerczyna 9 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Astra Ustronie Morskie - Rasel Dygowo 2 - 3 więcej
Radew Białogórzyno - Iskra Białogard 0 - 7 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Wybrzeże Biesiekierz - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Zryw Kretomino - Bajgiel Będzino 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Drawa Drawsko Pom. - Pionier 95 Borne Sulinowo 2 - 2 więcej
Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec 1 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Orzeł Łubowo 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Saturn Mielno - Wieża Postomino 1 - 1 więcej
Zryw Kretomino - Arkadia Malechowo 3 - 0 więcej
FCSM Kołobrzeg - Rasel Dygowo 3 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Pogoń Szczecin 0 - 7 więcej
CWZS Bydgoszcz - Lech Poznań 0 - 5 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
AP Bałtyk Koszalin - Chemik Police 2 - 5 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 4 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1 - 2 więcej
Piast Gliwice - Górnik Łęczna 2 - 1 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Kobiet
Zagłębie Lubin - Start Elbląg 29 - 26 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 23 - 40 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Select
Gwardia Opole - Chrobry Głogów 40 - 41 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Nieprawidłowości w KOZP »
5 » Grupa Azoty nie wycofa  »
3 » Plan przygotowań Gavii
3 » Przygotowania Wichra Br »
3 » Zmarł Leszek Zegzdryn
2 » Klub Jedność-Ikar Krosi »
1 » III liga: Paweł Ozga: ' »
1 » Złoty medal Woźniak
1 » Spotkanie ws. II-ligowy »
mecze:
40 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
6 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
5 » Lechia Gdańsk-Pogoń Szc »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
2 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
2 » Jagiellonia Białystok-P »
1 » SCRS Barlinek-Polonia G »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » Turniej Halowej Piłki N »
1 » XVI Memoriał im. Jerzeg »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 877
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102911
• newsów: 67613
• użytkowników: 61028
• komentarzy: 1033009
• zdjęć: 724839
• relacji: 35781
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies