ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 maj 2017
pokaż:
03 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
Mistrzostwa Polski Kadetów – Olecko 2017 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Chemik Bydgoszcz - Elana Toruń 0 - 0 więcej
GKS Leśnik Manowo - Pogoń II Szczecin 1 - 5 więcej
KKS 1925 Kalisz - KS Chwaszczyno 1 - 0 więcej
GKS Przodkowo - Jarota Jarocin 3 - 2 więcej
Wda Świecie - Gwardia Koszalin 0 - 1 więcej
Pogoń Lębork - Polonia Środa Wlkp. 3 - 2 więcej
Górnik Konin - Vineta Wolin 3 - 3 więcej
Sokół Kleczew - Lech II Poznań 6 - 1 więcej
Świt Skolwin - Bałtyk Gdynia 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Polanów - Piast Chociwel 0 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - Sparta Węgorzyno 3 - 0 więcej
Energetyk Gryfino - MKP Szczecinek 1 - 2 więcej
Olimp Gościno - Drawa Drawsko Pom. 3 - 0 więcej
Dąb Dębno - Jeziorak Szczecin 6 - 0 więcej
Astra Ustronie Morskie - Gryf Kamień Pomorski 3 - 3 więcej
Ina Goleniów - Osadnik Myślibórz 1 - 1 więcej
Arkadia Malechowo - Rasel Dygowo 0 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Polski Cukier Kluczevia Stargard 4 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Stal Szczecin 5 - 0 więcej
Piast Karsko - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 1 więcej
Polonia Płoty - Odra Chojna 2 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Morzycko Moryń 2 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn 2 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 0 więcej
Iskra Golczewo - Czarni Lubanowo 1 - 1 więcej
Ina Ińsko - Błękit Pniewo 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 1 - 3 więcej
Mewa Resko - Zootechnik Kołbacz 4 - 1 więcej
Wicher Brojce - Iskierka Szczecin 3 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Sparta Gryfice 3 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Sarmata Dobra 1 - 4 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Flota Świnoujście 0 - 6 więcej
Promień Mosty - Pomorzanin Nowogard 3 - 2 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Tanowia Tanowo 3 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Mechanik Warnice 2 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Orkan Suchań 1 - 3 więcej
Sęp Brzesko - Klon Krzęcin 1 - 2 więcej
Unia Dolice - SCRS Barlinek 1 - 1 więcej
Gavia Choszczno - Biali Sądów 0 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 1 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Ogniwo Babinek 2 - 3 więcej
Zieloni Zielin - Polonia Giżyn 1 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Akademia MKP II Szczecinek - Lech Czaplinek 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Mechanik Bobolice - Błękitni Stary Jarosław 6 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Akademia MKP II Szczecinek 1 - 2 więcej
piłka nożna Halowy Puchar Polski
Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Mitech Żywiec - AZS UJ Kraków 1 - 4 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
AZS Wrocław - Medyk Konin 1 - 3 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec 1 - 1 więcej
Górnik Łęczna - UKS SMS Łódź 4 - 0 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin 25 - 28 więcej
MKS Selgros Lublin - Pogoń Baltica Szczecin 25 - 21 więcej
Start Elbląg - Vistal Gdynia 26 - 21 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
UKS PCM Kościerzyna - Olimpia-Beskid Nowy Sącz 27 - 24 więcej
KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. 26 - 25 więcej
KPR Kobierzyce - AZS AWFiS Łączpol Gdańsk 24 - 28 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Kort z nowym kontraktem
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
2 » Operator hali o sporze  »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » Sędziowie w A-klasie
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
29 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Sparta Węgorzyno-Interm »
23 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
22 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
20 » Wisła Puławy-Gwardia Ko »
19 » Jantar Dziwnów-Mewa Res »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
17 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
Ambitny123 LokomotivM...
paulinus Sss2002
zambaleta
gości: 928
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101604
• newsów: 66543
• użytkowników: 60432
• komentarzy: 1017955
• zdjęć: 707118
• relacji: 35142
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies