ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
me
co ? gdzie ? kiedy ? - 06 maj 2017
pokaż:
06 maj
Ostrowski na Mistrzostwach Świata w Beach Soccer więcej
Mistrzostwa Polski Kadetów – Olecko 2017 więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa szczeciniecka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
AZS UMCS Lublin - AZS Politechnika Kraków 63 - 86 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
GTK Gliwice - Sokół Łańcut 83 - 78 więcej
Spójnia Stargard - Legia Warszawa 82 - 88 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Polonia Bytom 1 - 0 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 3 - 2 więcej
Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa 3 - 2 więcej
Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa 0 - 1 więcej
Rozwój Katowice - Odra Opole 0 - 5 więcej
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2 - 1 więcej
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 2 - 1 więcej
ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 1 - 0 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - GKS Leśnik Manowo 4 - 0 więcej
KS Chwaszczyno - Sokół Kleczew 3 - 3 więcej
Pogoń II Szczecin - Górnik Konin 3 - 0 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 3 - 1 więcej
Wda Świecie - Świt Skolwin 3 - 2 więcej
Polonia Środa Wlkp. - Chemik Bydgoszcz 3 - 0 więcej
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1 - 3 więcej
Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz 0 - 0 więcej
Vineta Wolin - Pogoń Lębork 1 - 1 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Dąb Dębno 0 - 0 więcej
Olimp Gościno - Hutnik Szczecin 1 - 3 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Ina Goleniów 1 - 6 więcej
Piast Chociwel - Energetyk Gryfino 0 - 3 więcej
MKP Szczecinek - Sparta Węgorzyno 4 - 0 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Bałtyk Koszalin 2 - 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Astra Ustronie Morskie 1 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Arkadia Malechowo 1 - 2 więcej
Rasel Dygowo - Gryf Polanów 2 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Czarni Lubanowo - Arkonia Szczecin 1 - 3 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Zorza Dobrzany 4 - 1 więcej
Stal Szczecin - Ina Ińsko 3 - 0 więcej
Morzycko Moryń - Polonia Płoty 5 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Iskra Golczewo 4 - 1 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Piast Karsko 3 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Błękitni II Stargard 4 - 1 więcej
Odra Chojna - Chemik Police 0 - 1 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 3 - 0 więcej
Sława Sławno - Pogoń Połczyn Zdrój 0 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Iskra Białogard 0 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Błonie Barwice 2 - 1 więcej
Wieża Postomino - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 więcej
Saturn Mielno - Victoria Sianów 2 - 0 więcej
Spójnia Świdwin - Sokół Karlino 0 - 12 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Promień Mosty 2 - 2 więcej
Tanowia Tanowo - Błękitni Trzygłów 3 - 3 więcej
Iskierka Szczecin - Pomorzanin Krąpiel 11 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Masovia Maszewo 1 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 1 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Wicher Brojce 0 - 4 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Mieszko Mieszkowice 3 - 1 więcej
Orkan Suchań - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 0 więcej
Klon Krzęcin - Kłos Pełczyce 1 - 2 więcej
Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino 1 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - LZS Kowalewice 7 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Kotwica II Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Bajgiel Będzino - Darłovia Darłowo 1 - 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Grom Świelino 0 - 0 więcej
Fala Hen Gąski - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Wiarus Żółtnica - Orzeł Łubowo 1 - 0 więcej
Calisia Kalisz Pomorski - Grom Szwecja 5 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Redłovia Redło 3 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Pionier 95 Borne Sulinowo 3 - 2 więcej
Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca 7 - 0 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Gwarek Zabrze - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1 - 3 więcej
SALOS Szczecin - Academy Wrocław 1 - 0 więcej
Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra 2 - 1 więcej
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze 1 - 0 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Zieloni Wyszobór 3 - 0 więcej
Radowia Radowo Małe - Pionier Żarnowo 5 - 3 więcej
Sowianka Sowno - Znicz Wysoka Kamieńska 7 - 0 więcej
Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica 2 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Unia Stargard 2 - 4 więcej
Zorza Tychowo - PC Kluczevia II Stargard 2 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - WODR Barzkowice 0 - 3 więcej
Jedność Przewłoki - Płomień Lisowo 4 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 3
Orzeł Grzędzice - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Zalew Stepnica 4 - 3 więcej
Hanza Goleniów - KP Przecław 2 - 2 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Grot Gardno 1 - 4 więcej
piła nożna A klasa Szczecin gr. 6
Goplana Żabów - Santos Sarbinowo 7 - 1 więcej
Wicher Przelewice - Piast II Karsko 6 - 4 więcej
piła nożna WLJ Starszych
Błękitni Stargard - Chemik Police 6 - 2 więcej
Stal Szczecin - Akademia MKP Szczecinek 2 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 2
Podlesie Sowno - Błyskawica Kluki 3 - 0 więcej
piła nożna B klasa Szczecin gr. 4
Wicher Steklno - Pionier Szczecin 3 - 0 więcej
Florek Trzeszczyn - Leśnik Kliniska 0 - 3 więcej
piła nożna III Liga Kobiet
Victoria Sianów - Zalew Stepnica 7 - 2 więcej
Pomorzanin Nowogard - Hattrick Kołobrzeg 14 - 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Vielgovia Szczecin 0 - 6 więcej
Fala Międzyzdroje - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 więcej
piła nożna I liga Kobiet gr. północna
KKP Bydgoszcz - Unifreeze Górzno 1 - 1 więcej
KS Raszyn - UKS SMS II Łódź 5 - 3 więcej
piła nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
AP LG Gdańsk - Mustang Wielgie 3 - 1 więcej
piła nożna A klasa Koszalin gr. 4
Kolejarz Wierzchowo - Bytyń Nakielno 2 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Zorza Dobrzany - Energetyk Gryfino 1 - 4 więcej
Unia Dolice - Polski Cukier Kluczevia Stargard 0 - 3 więcej
SCRS Barlinek - Światowid 63 Łobez 3 - 0 więcej
Odra Chojna - Ina Goleniów 2 - 0 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 3 - 0 więcej
Orzeł Łożnica - Dąb Dębice 3 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sarmata Dobra - Pomorzanin Krąpiel 4 - 1 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Sęp Brzesko - Biali Sądów 3 - 7 więcej
piła nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Grot Gardno - Łabędź Widuchowa 4 - 1 więcej
piła nożna I liga PLO
Zryw Kretomino - Olimp Złocieniec 3 - 1 więcej
Victoria Sianów - Sparta Gryfice 1 - 1 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Amator Kołobrzeg 8 - 0 więcej
piła nożna II liga PLO
Intermarche-Rega Trzebiatów - Pamet Świdwin 5 - 3 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 1 więcej
Bizon Cerkwica - Oldboje Manowo 0 - 5 więcej
Lech Czaplinek - TKKF Strażak Koszalin 1 - 2 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Radew Białogórzyno - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
piła nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Błękitni Stary Jarosław - Wiekowianka Wiekowo 2 - 0 więcej
Gryf Polanów - Victoria Sianów 9 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Wicher Mierzym 0 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Zryw Kretomino 1 - 5 więcej
Mechanik Bobolice - Bajgiel Będzino 3 - 3 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
UKS B-MAX ZS Grzmiąca - Orzeł Łubowo 3 - 1 więcej
piła nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Zryw Kretomino - Wieża Postomino 6 - 2 więcej
Sokół Karlino - Saturn Mielno 6 - 0 więcej
piła nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 0 - 2 więcej
piła nożna WLJ Młodszych - etap II
AP Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1 - 1 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 0 - 1 więcej
piła nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
Górnik Łęczna - Wisła Płock 2 - 3 więcej
piła nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów 7 - 3 więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
SMS II Gdańsk - MKS Grudziądz 50 - 37 więcej
Gwardia Koszalin - Szczypiorniak Olsztyn 35 - 32 więcej
Sambor Tczew - Energetyk Gryfino 30 - 38 więcej
Cartusia Kartuzy - AZS UKW Bydgoszcz 34 - 23 więcej
Tytani Wejherowo - Wybrzeże II Gdańsk 35 - 30 więcej
Orkan Ostróda - AZS UMK Toruń 40 - 27 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Pogoń Baltica Szczecin - Start Elbląg 25 - 27 więcej
Energa AZS Koszalin - Vistal Gdynia 21 - 30 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - KPR Jelenia Góra 26 - 27 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Stal Mielec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25 - 32 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 1
 
top komentarze
newsy:
5 » Mija kolejny tydzień pr »
3 » Pierwszy sparing biało- »
3 » Pogoń testuje
2 » 28 zawodników poleciało »
2 » Plan przygotowań Błękit »
2 » Plany Drawska
1 » Czas start!
1 » Czy piłkarski Kołobrzeg »
1 » Błękitni Trzygłów przed »
1 » Pogoń wygrywa w pierwsz »
mecze:
17 » Sparta Gryfice-Pomorzan »
2 » Polonia Płoty-Vineta Wo »
2 » Wisła Płock-Pogoń Szcze »
2 » Pogoń Szczecin-Universi »
1 » Gryf Dobrowo-Hajka Zegr »
1 » Hertha Berlin-Pogoń Szc »
1 » Arkonia Szczecin-FC Aqu »
1 » Świt Barnimie-Orzeł Bie »
1 » King Wilki Morskie Szcz »
1 » Sokół Karlino-Sparta Wę »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 30
ankieta anna09
anulka2 ArtMik269
beti073 faza98
fazowanie gzuromski
johny1 Justi09
Kasia01031... KIERO2266
kowalski00 KSPionierS...
lalik lary22
luty32 malwa05
MartynaD mksmieszko
OlaMichnic... Pskonejott
router styczenzno...
synek212 targon1994
tomiii Wojcieszek...
Wojtaszek4... wojtek8888...
gości: 10150
statystyki portalu
• drużyn: 2833
• imprez: 121808
• newsów: 72935
• użytkowników: 70922
• komentarzy: 1093646
• zdjęć: 790910
• relacji: 38434
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2020 - by ligowiec team
Polityka Cookies