ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 maj 2017
pokaż:
14 maj
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików w koszykówce u14m więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Topliga: Panthers Wrocław - Husaria Szczecin 56:3 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Śląsk Wrocław - AZS Politechnika Kraków 70 - 89 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 1 - 2 więcej
Pogoń Lębork - Pogoń II Szczecin 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 7 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sokół Karlino 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 1 - 3 więcej
Koral Mostkowo - SCRS Barlinek 0 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino 2 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 8 - 0 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Gryf Słupsk 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Orzeł Grzędzice 2 - 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 5 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 1 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Iskra Pomień 2 - 3 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 4 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Saturn Szadzko 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin 6 - 0 więcej
Olimpia Smolnica - Czarni Czerników 2 - 5 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 2 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
Piast II Karsko - Orkan Rów 5 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Goplana Żabów 6 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 6 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 5 więcej
Świt Skolwin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Orzeł Mrzeżyno 8 - 0 więcej
Światowid 63 II Łobez - Błękitni II Trzygłów 2 - 2 więcej
Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 3 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 7 - 2 więcej
Błyskawica Kluki - Zjednoczeni Wapnica 0 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo 2 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Leśnik Kliniska - Wicher Steklno 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 3 - 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Gryf Przekolno 2 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Tywa Swobnica 3 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice 6 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Polonia Poznań - KS Raszyn 4 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Medyk II Konin 0 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Olimp Gościno 7 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2 - 2 więcej
Orzeł Smardzewo - Arkadia II Malechowo 6 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Dolina Łętowska 5 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 2 - 3 więcej
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Rąbino - Płomień Pobłocie Wlk. 0 - 3 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 2 - 2 więcej
Resko Karcino - Wicher Mierzym 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - Błękitni Gonne Małe 6 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 0 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Mechanik Turowo 3 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski 2 - 1 więcej
Grot Bonin - Sokół Spore 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 4 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 0 - 4 więcej
Bytyń Nakielno - LKS Karsibór 13 - 0 więcej
Grom Giżyno - Gryf Budowo 4 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 7 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Odra Chojna 3 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Bizon Cerkwica - Polonia Płoty 1 - 15 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Orzeł Łożnica 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra 4 - 3 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Sparta Węgorzyno 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 1 - 9 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Biali Sądów - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
Stal Lipiany - Piast Karsko 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 4 - 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 - 11 więcej
Czarni Lubanowo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Grab Grabowo - Pogoń Noskowo 3 - 3 więcej
KS Łącko - Derby Gwiazdowo 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Korona Człopa 5 - 2 więcej
Akademia MKP II Szczecinek - Błonie Barwice 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Płomień Myślino 12 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 4 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 3 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
FASE Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 - 0 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 26 - 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
1 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
37 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
25 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
22 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
maniek100 Sydzia11
gości: 1363
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67438
• użytkowników: 60886
• komentarzy: 1031768
• zdjęć: 724058
• relacji: 35686
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies