ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 maj 2017
pokaż:
14 maj
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików w koszykówce u14m więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Topliga: Panthers Wrocław - Husaria Szczecin 56:3 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Śląsk Wrocław - AZS Politechnika Kraków 70 - 89 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 1 - 2 więcej
Pogoń Lębork - Pogoń II Szczecin 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 7 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sokół Karlino 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 1 - 3 więcej
Koral Mostkowo - SCRS Barlinek 0 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino 2 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 8 - 0 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Gryf Słupsk 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Orzeł Grzędzice 2 - 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 5 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 1 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Iskra Pomień 2 - 3 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 4 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Saturn Szadzko 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin 6 - 0 więcej
Olimpia Smolnica - Czarni Czerników 2 - 5 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 2 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
Piast II Karsko - Orkan Rów 5 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Goplana Żabów 6 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 6 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 5 więcej
Świt Skolwin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Orzeł Mrzeżyno 8 - 0 więcej
Światowid 63 II Łobez - Błękitni II Trzygłów 2 - 2 więcej
Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 3 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 7 - 2 więcej
Błyskawica Kluki - Zjednoczeni Wapnica 0 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo 2 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Leśnik Kliniska - Wicher Steklno 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 3 - 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Gryf Przekolno 2 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Tywa Swobnica 3 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice 6 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Polonia Poznań - KS Raszyn 4 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Medyk II Konin 0 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Olimp Gościno 7 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2 - 2 więcej
Orzeł Smardzewo - Arkadia II Malechowo 6 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Dolina Łętowska 5 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 2 - 3 więcej
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Rąbino - Płomień Pobłocie Wlk. 0 - 3 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 2 - 2 więcej
Resko Karcino - Wicher Mierzym 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - Błękitni Gonne Małe 6 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 0 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Mechanik Turowo 3 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski 2 - 1 więcej
Grot Bonin - Sokół Spore 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 4 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 0 - 4 więcej
Bytyń Nakielno - LKS Karsibór 13 - 0 więcej
Grom Giżyno - Gryf Budowo 4 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 7 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Odra Chojna 3 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Bizon Cerkwica - Polonia Płoty 1 - 15 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Orzeł Łożnica 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra 4 - 3 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Sparta Węgorzyno 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 1 - 9 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce 0 - 0 więcej
Biali Sądów - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
Stal Lipiany - Piast Karsko 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 4 - 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 - 11 więcej
Czarni Lubanowo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Grab Grabowo - Pogoń Noskowo 3 - 3 więcej
KS Łącko - Derby Gwiazdowo 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Korona Człopa 5 - 2 więcej
Akademia MKP II Szczecinek - Błonie Barwice 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Płomień Myślino 12 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 4 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 3 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
FASE Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 - 0 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 26 - 29 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/Juniorzy: 2
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 3
piłka nożna/Oldboje: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
29 » Skorża poprowadzi Pogoń
13 » Odszedł od nas Tadeusz  »
11 » Kto poprowadzi Pogoń?
9 » Awanse i spadki ad. 201 »
5 » Kibice Kotwicy piszą do »
2 » Maciej Wołosz odchodzi  »
1 » Jagiełło odchodzi z Pol »
1 » Kolorowa Cedynia i braz »
1 » Frelek poprowadzi Sandr »
1 » Mateusz Malinowski dołą »
mecze:
32 » Chemik Police-Mierzynia »
27 » Kotwica Kołobrzeg-Polon »
24 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-B »
23 » Odra Chojna-Intermarche »
22 » Wicher Brojce-Ehrle Dob »
21 » Bałtyk Koszalin-Rasel D »
20 » GKS Leśnik Manowo-Gward »
17 » Ina Nadarzyn-Drawa Draw »
16 » Hutnik Szczecin-Piast C »
16 » Orzeł Łubowo-Mirstal Mi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 18
1986 Ajron
andrzej555 fikolek
filippo iskra04
kochampilk... KSHAJKA
marcin567 marianus14
nowy14 nutralny74
polo1 pszczolek
royal447 rudy007
tomasztoma... v2
gości: 1309
statystyki portalu
• drużyn: 2625
• imprez: 96498
• newsów: 65763
• użytkowników: 60237
• komentarzy: 1011384
• zdjęć: 698357
• relacji: 34846
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies