ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 14 maj 2017
pokaż:
14 maj
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików w koszykówce u14m więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa świdwińska więcej
Topliga: Panthers Wrocław - Husaria Szczecin 56:3 więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
Śląsk Wrocław - AZS Politechnika Kraków 70 - 89 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
GKS Leśnik Manowo - KS Chwaszczyno 1 - 2 więcej
Pogoń Lębork - Pogoń II Szczecin 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Chemik Police - Morzycko Moryń 1 - 1 więcej
Błękitni II Stargard - Mierzynianka Mierzyn 7 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Sokół Karlino 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Ogniwo Babinek 1 - 3 więcej
Koral Mostkowo - SCRS Barlinek 0 - 0 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
LZS Kowalewice - Jedność-Ikar Krosino 2 - 1 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Wrzos Wrzosowo 8 - 0 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Grom Szwecja - Wiarus Żółtnica 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław 0 - 4 więcej
Warta Poznań - Gryf Słupsk 2 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Intermarche-Rega II Trzebiatów 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Zorza Tychowo 2 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Sparta Skalin - Orzeł Grzędzice 2 - 4 więcej
Wołczkowo-Bezrzecze - Kasta Szczecin-Majowe 0 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Zjednoczeni Kobylanka 1 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Hanza Goleniów 2 - 3 więcej
Arkonia II Szczecin - Aquila Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Łabędź Widuchowa - Unia Swochowo 5 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Czcibor Cedynia 1 - 2 więcej
Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Sokół Granowo - Iskra Pomień 2 - 3 więcej
Ina Nadarzyn - Świt Barnimie 1 - 1 więcej
Pomorzanin Zamęcin - Sokół Sokoliniec 4 - 0 więcej
Błękitni Sarnik - Saturn Szadzko 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Gryf Nowielin 6 - 0 więcej
Olimpia Smolnica - Czarni Czerników 2 - 5 więcej
Piast Piaseczno - GKS Golenice 2 - 2 więcej
Santos Sarbinowo - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
Piast II Karsko - Orkan Rów 5 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Goplana Żabów 6 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 6 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Stal Szczecin 1 - 5 więcej
Świt Skolwin - AP Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Światowid Łobez - Orzeł Mrzeżyno 8 - 0 więcej
Światowid 63 II Łobez - Błękitni II Trzygłów 2 - 2 więcej
Lotnik Czarne - Jantar II Dziwnów 3 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo 7 - 2 więcej
Błyskawica Kluki - Zjednoczeni Wapnica 0 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Dęby Rogowo 2 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Leśnik Kliniska - Wicher Steklno 5 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Pionier Zwierzyn - Pomorzanka Jarosławsko 0 - 4 więcej
Orzeł Żeńsko - Grom Płonno 3 - 2 więcej
Skrzydlaci Będargowo - Gryf Przekolno 2 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Merkury Nowogródek Pom. - Tywa Swobnica 3 - 0 więcej
Sokół Różańsko - Chrobry Boleszkowice 6 - 1 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
Polonia Poznań - KS Raszyn 4 - 0 więcej
Unifreeze Górzno - Medyk II Konin 0 - 4 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
KKP Chełmża - Olimp Gościno 7 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice 2 - 2 więcej
Orzeł Smardzewo - Arkadia II Malechowo 6 - 1 więcej
Olympic Warszkowo - Dolina Łętowska 5 - 1 więcej
Passat Bukowo Morskie - Strong Zielenica 2 - 3 więcej
Płomień Jeżyczki - KS Sieciemin 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Wicher Rąbino - Płomień Pobłocie Wlk. 0 - 3 więcej
Grot Gorawino - Jantar Siemyśl 2 - 2 więcej
Resko Karcino - Wicher Mierzym 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Graf Bukówko - Błękitni Gonne Małe 6 - 1 więcej
Pogoń Wierzchowo - KS Gwda Wielka 0 - 2 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Mechanik Turowo 3 - 2 więcej
Gryf Dobrowo - SP Wilcze Laski 2 - 1 więcej
Grot Bonin - Sokół Spore 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Błękitni Pomierzyn - Santos Kłębowiec 4 - 1 więcej
Wspólni Różewo - Legion Strączno 0 - 4 więcej
Bytyń Nakielno - LKS Karsibór 13 - 0 więcej
Grom Giżyno - Gryf Budowo 4 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Światowid 63 Łobez - Unia Dolice 7 - 1 więcej
Sparta Gryfice - Odra Chojna 3 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - SCRS Barlinek 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Bizon Cerkwica - Polonia Płoty 1 - 15 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Leśnik Kliniska - Orzeł Łożnica 1 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orzeł Grzędzice - Sarmata Dobra 4 - 3 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Sparta Węgorzyno 0 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Osadnik Myślibórz 1 - 3 więcej
Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice 1 - 9 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Biali Sądów - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
Stal Lipiany - Piast Karsko 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Łabędź Widuchowa - Iskra Banie 4 - 2 więcej
Zootechnik Kołbacz - Grot Gardno 0 - 11 więcej
Czarni Lubanowo - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 0 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Grab Grabowo - Pogoń Noskowo 3 - 3 więcej
KS Łącko - Derby Gwiazdowo 0 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Lech Czaplinek - Korona Człopa 5 - 2 więcej
Akademia MKP II Szczecinek - Błonie Barwice 0 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Rasel Dygowo - Płomień Myślino 12 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Gryf Polanów - LZS Kowalewice 4 - 2 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Mechanik Bobolice 3 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 3 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Błękitni Stargard - SALOS Szczecin 0 - 4 więcej
Gavia Choszczno - AP Kotwica Kołobrzeg 0 - 7 więcej
Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Chemik Police - Arkonia Szczecin 1 - 1 więcej
FASE Szczecin - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 0 - 0 więcej
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Legia Warszawa - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 6 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock 26 - 29 więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia







Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
koszykówka/I liga: 2
koszykówka/PLK: 1
koszykówka/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 2
piłka ręczna/Superliga kobiet: 2
piłka ręczna/Superliga mężczyzn: 2
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 2
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
siatkówka/II liga kobiet: 1
siatkówka/II liga mężczyzn: 1
siatkówka/Pozostałe rozgrywki: 2
 
top komentarze
newsy:
7 » Frączczak z nową umową!
6 » Piłkarze Energetyka odc »
4 » Vineta zgarnia najwięks »
4 » Głosowanie czas zacząć!
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
2 » Wybieramy najlepszą jed »
1 » L’ubomir Tupta na »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Flota wznawia zajęcia
mecze:
5 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
1 » IX Memoriał im. Zygmunt »
1 » Błękitni Stargard-Chemi »
1 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 60
AndrzejBik annakierz
anto4554 antonio455...
arek22 arka4554
artur7887 asas5455
asas5456 bart4554
bartek5665 barto7887
bartosz455... beatka8998
bene2332 Boczunio
bolek1551 brun2332
cezar7887 eliz45
elka1221 erjnfc
faul filipo56
frane gmichal
gracjano78 gregor89
halinka hamsik
henio5665 hyurofd
irena7887 izka1221
jago1221 jaro5665
julek1221 just1221
kacpirowsk... kika1584
kika1690 kika1827
kika4578 kika5698
kika9876 mari567
mari5896 michel
Misiordon mko
skarpeta Swit1952
toyka waw2357
wewe428 wewe4299
wewe43258 wewe566
wewe85965 wiw6824
gości: 1516
statystyki portalu
• drużyn: 2697
• imprez: 103010
• newsów: 67900
• użytkowników: 63812
• komentarzy: 1033393
• zdjęć: 725465
• relacji: 35919
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies