ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 21 maj 2017
pokaż:
21 maj
EU Nations Water Polo Cup 2017 więcej
Floating Garden Szczecin Open 2017 więcej
37 Rajd Magnolii więcej
VII Wyjazd rowerowy dookoła Zalewu Szczecińskiego więcej
Liga Bałtycka Młodzików - grupa koszalińska ziemska więcej
piłka nożna II liga
Polonia Bytom - Raków Częstochowa 1 - 4 więcej
Polonia Warszawa - Olimpia Zambrów 2 - 1 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Chemik Bydgoszcz 0 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Morzycko Moryń - Odra Chojna 8 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Saturn Mielno - Spójnia Świdwin 4 - 2 więcej
Wieża Postomino - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 więcej
Olimp Złocieniec - Wiekowianka Wiekowo 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Zootechnik Kołbacz - Promień Mosty 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Ogniwo Babinek - Sęp Brzesko 4 - 0 więcej
Mechanik Warnice - Klon Krzęcin 5 - 1 więcej
Polonia Giżyn - Mieszko Mieszkowice 6 - 0 więcej
Biali Sądów - Koral Mostkowo 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Wybrzeże Biesiekierz - Grom Świelino 1 - 0 więcej
Błękitni Stary Jarosław - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 2 - 3 więcej
Gryf Słupsk - Bałtyk Koszalin 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica 2 - 0 więcej
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Pionier Żarnowo 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Unia Stargard - Płomień Lisowo 8 - 0 więcej
Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice 4 - 0 więcej
Orkan Dalewo - Światowid 63 Łobez 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zjednoczeni Kobylanka - Zalew Stepnica 1 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Znicz Niedźwiedź 2 - 2 więcej
Aquila Szczecin - KP Przecław 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Energetyk II Gryfino - Czarni Czarnówko 3 - 1 więcej
Iskra Banie - Rurzyca Nawodna 3 - 1 więcej
Korona Klępicz - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - Witniczanka Witnica 5 - 1 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 2 - 5 więcej
Unia Swochowo - Pro-Team Żarczyn 5 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik 4 - 7 więcej
Świt Barnimie - Remor Recz 4 - 1 więcej
Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn 0 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
GKS Golenice - Olimpia Smolnica 2 - 3 więcej
Czarni Czerników - Pomorzanin Cychry 5 - 0 więcej
Gryf Nowielin - Stal Lipiany 0 - 5 więcej
Iskra Lutówko - Piast II Karsko 0 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Gwardia Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 1 - 3 więcej
Stal Szczecin - Świt Skolwin 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Iskra II Golczewo - Orzeł Prusinowo 3 - 2 więcej
Orzeł Mrzeżyno - Światowid 63 II Łobez 2 - 4 więcej
Jantar II Dziwnów - Światowid Łobez 0 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Błyskawica Kluki 2 - 3 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Bryza Reńsko 0 - 6 więcej
Zjednoczeni Wapnica - Piast Kolin 1 - 5 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Hutnik II Szczecin - Leśnik Kliniska 1 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
Grom Płonno - Pomorzanka Jarosławsko 3 - 4 więcej
Gryf Przekolno - Pionier Zwierzyn 2 - 1 więcej
Orzeł Żeńsko - Skrzydlaci Będargowo 0 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice 2 - 4 więcej
Zryw Góralice - Błękitni Białęgi 3 - 3 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Fala Międzyzdroje - Zalew Stepnica 0 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Strong Zielenica - Olympic Warszkowo 0 - 2 więcej
Dolina Łętowska - Orzeł Smardzewo 0 - 2 więcej
Arkadia II Malechowo - Wrzos Wrześnica 0 - 3 więcej
Darpol Barzowice - KS Skibno 3 - 2 więcej
KS Sieciemin - Passat Bukowo Morskie 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Płomień Pobłocie Wlk. - Wicher Mierzym 1 - 2 więcej
Huragan Bierzwnica - Derby Karścino 1 - 1 więcej
Resko Karcino - Syrena-Grot Rymań 0 - 2 więcej
Jantar Siemyśl - Wicher Rąbino 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
Mechanik Turowo - KS Gwda Wielka 7 - 0 więcej
Sokół Spore - Gryf Dobrowo 2 - 4 więcej
SP Wilcze Laski - Graf Bukówko 5 - 3 więcej
Błękitni Gonne Małe - Głaz Tychowo 0 - 2 więcej
Pogoń Wierzchowo - Grot Bonin 1 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Grom Giżyno - Błękitni Pomierzyn 1 - 1 więcej
Gryf Budowo - Bytyń Nakielno 2 - 1 więcej
LKS Karsibór - Znicz Dzikowo 0 - 10 więcej
Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Ina Goleniów - Energetyk Gryfino 4 - 2 więcej
Unia Dolice - SALOS II Szczecin 0 - 12 więcej
Pomorzanin Nowogard - Światowid 63 Łobez 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów 2 - 9 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Promień Mosty - Rolpol Chlebowo 2 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Hanza Goleniów 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Sparta Węgorzyno - Orzeł Grzędzice 7 - 3 więcej
Piast Chociwel - Orzeł Pęzino 4 - 2 więcej
Orkan Dalewo - Pomorzanin Krąpiel 0 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Stal II Szczecin - AP Hutnik Szczecin 3 - 9 więcej
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Mieszko Mieszkowice - Witniczanka Witnica 3 - 2 więcej
Dąb Dębno - GKS Golenice 3 - 0 więcej
Osadnik Myślibórz - Myśla Dargomyśl 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
Piast Karsko - Kłos Pełczyce 7 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Łabędź Widuchowa 3 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Grab Grabowo - Derby Gwiazdowo 2 - 4 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Pogoń Noskowo 3 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Drzewiarz Krosino - Sokół Lulewice 1 - 2 więcej
Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo - Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo 2 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Korona Człopa - Akademia MKP II Szczecinek 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
LZS Kowalewice - Wicher Mierzym 3 - 0 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 3 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Gryf Polanów 1 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Sława Sławno - Bajgiel Będzino 2 - 3 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Wda Świecie - Warta Poznań 0 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Arkonia Szczecin - Vineta Wolin 3 - 0 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Gavia Choszczno 8 - 0 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Błękitni Stargard 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 0 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Olimpia Szczecin - AZS UJ Kraków 2 - 2 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - GOSiRki Piaseczno 4 - 0 więcej
Mitech Żywiec - Sztorm AWFiS Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec 0 - 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - AZS Wrocław 3 - 0 więcej
Medyk Konin - UKS SMS Łódź 9 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów 8 - 3 więcej
Gatta Zduńska Wola - Pogoń '04 Szczecin 8 - 4 więcej
Piast Gliwice - FC Toruń 2 - 2 więcej
piłka ręczna Puchar Polski Mężczyzn
Orlen Wisła Płock - Vive Tauron Kielce 24 - 31 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Energetyk szuka sparing »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
1 » Szósty zagraniczny ster »
1 » Rusza Plebiscyt Roku! C »
1 » Chemik Police w grupie  »
1 » Skaut Ruchu Chorzów na  »
mecze:
37 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
25 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
22 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kain2 Sydzia11
gości: 1021
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67438
• użytkowników: 60886
• komentarzy: 1031768
• zdjęć: 724058
• relacji: 35686
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies