ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 13 maj 2017
pokaż:
13 maj
Zachodniopomorskie Wojewódzkie Uroczystości Dni Olimpijczyka więcej
Turniej Ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski Młodzików w koszykówce u14m więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. świdwińska więcej
II Maraton Szosowy dookoła Jeziora Miedwie więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa kołobrzeska więcej
Pokazowy mecz Gryf Goleniów vs VIP TEAM więcej
koszykówka II liga koszykarzy - play-off
KK Warszawa - AZS UMCS Lublin 67 - 82 więcej
koszykówka I liga koszykarzy - play-off
Legia Warszawa - GTK Gliwice 75 - 70 więcej
Spójnia Stargard - Sokół Łańcut 96 - 76 więcej
piłka nożna II liga
Odra Opole - Błękitni Stargard 3 - 2 więcej
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 więcej
Warta Poznań - Radomiak Radom 1 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 1 - 3 więcej
Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Elana Toruń 0 - 5 więcej
GKS Przodkowo - Wda Świecie 1 - 2 więcej
Górnik Konin - Lech II Poznań 2 - 2 więcej
Sokół Kleczew - Jarota Jarocin 0 - 2 więcej
KKS 1925 Kalisz - Gwardia Koszalin 2 - 0 więcej
Chemik Bydgoszcz - Vineta Wolin 3 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Sparta Węgorzyno - Piast Chociwel 3 - 2 więcej
Hutnik Szczecin - MKP Szczecinek 3 - 0 więcej
Gryf Polanów - Jeziorak Szczecin 4 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Rasel Dygowo 0 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Osadnik Myślibórz 2 - 0 więcej
Dąb Dębno - Gryf Kamień Pomorski 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Olimp Gościno 8 - 0 więcej
Arkadia Malechowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 3 - 2 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Polonia Płoty - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 7 więcej
Zorza Dobrzany - Czarni Lubanowo 4 - 1 więcej
Piast Karsko - Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Błękit Pniewo 6 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Ina Ińsko 6 - 1 więcej
Odra Chojna - Stal Szczecin 7 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Spójnia Świdwin - Sława Sławno 4 - 1 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Saturn Mielno 4 - 2 więcej
Victoria Sianów - Wieża Postomino 3 - 6 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz 3 - 1 więcej
Błonie Barwice - Olimp Złocieniec 1 - 0 więcej
Iskra Białogard - Mechanik Bobolice 1 - 2 więcej
Korona Człopa - Lech Czaplinek 2 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Zootechnik Kołbacz 5 - 1 więcej
Mewa Resko - Pomorzanin Krąpiel 7 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Iskierka Szczecin 1 - 0 więcej
Błękitni Trzygłów - Pomorzanin Nowogard 3 - 2 więcej
Promień Mosty - Sarmata Dobra 2 - 3 więcej
Orzeł Łożnica - Flota Świnoujście 0 - 5 więcej
Wicher Brojce - Tanowia Tanowo 6 - 0 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 2 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce 3 - 1 więcej
Unia Dolice - Polonia Giżyn 6 - 3 więcej
Gavia Choszczno - Zieloni Zielin 0 - 0 więcej
Kłos Pełczyce - Mechanik Warnice 6 - 1 więcej
Mieszko Mieszkowice - Biali Sądów 0 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław 2 - 4 więcej
Fala Hen Gąski - Bajgiel Będzino 0 - 0 więcej
Radew Białogórzyno - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 więcej
Płomień Myślino - Darłovia Darłowo 0 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 1 - 4 więcej
Zawisza Grzmiąca - Drzewiarz Świerczyna 0 - 1 więcej
Jedność Tuczno - Calisia Kalisz Pomorski 0 - 7 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Sokół Suliszewo 0 - 2 więcej
Redłovia Redło - Mirstal Mirosławiec 2 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 - 1 więcej
Falubaz Zielona Góra - SALOS Szczecin 0 - 2 więcej
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Pionier Żarnowo - Bałtyk Gostyń 1 - 4 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Bizon Cerkwica 9 - 2 więcej
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 1 - 3 więcej
Zieloni Wyszobór - Sowianka Sowno 1 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Radowia Radowo Małe 4 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Światowid 63 Łobez - Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 - 0 więcej
Dąb Dębice - Rolpol Chlebowo 1 - 0 więcej
Orzeł Pęzino - Jedność Przewłoki 4 - 1 więcej
WODR Barzkowice - Orkan Dalewo 2 - 3 więcej
PC Kluczevia II Stargard - Unia Stargard 1 - 6 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
KP Przecław - Zryw Kołbaskowo 2 - 1 więcej
Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów 1 - 5 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko 4 - 2 więcej
Pro-Team Żarczyn - Iskra Banie 1 - 3 więcej
Grot Gardno - Energetyk II Gryfino 2 - 2 więcej
Witniczanka Witnica - LUKS Krzywin 8 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Remor Recz - Gryf Objezierze 1 - 0 więcej
Korona Raduń - Drawa Drawno 1 - 8 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Warszyn 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Stal Lipiany - Iskra Lutówko 6 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Chemik Police - Gwardia Koszalin 3 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
Gardominka Mechowo - Iskra II Golczewo 2 - 2 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Piast Kolin - Podlesie Sowno 11 - 0 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
Komarex Komarowo - Florek Trzeszczyn 3 - 0 więcej
Pionier Szczecin - Hutnik II Szczecin 2 - 6 więcej
Polonia Gryfino - Sokół II Pyrzyce 6 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Błękitni Białęgi - Olimpia Troszyn 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
Zalew Stepnica - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 5 więcej
Vielgovia Szczecin - Pomorzanin Nowogard 3 - 0 więcej
Energetyk Junior Gryfino - Fala Międzyzdroje 0 - 3 więcej
piłka nożna I liga Kobiet gr. północna
TKKF Stilon Gorzów - Stomil Olsztyn 0 - 1 więcej
MUKS Praga Warszawa - Błękitni Stargard 3 - 3 więcej
UKS SMS II Łódź - KKP Bydgoszcz 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
Derby Karścino - Syrena-Grot Rymań 0 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
Znicz Dzikowo - Kolejarz Wierzchowo 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Ina Goleniów - Zorza Dobrzany 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Błękitni Trzygłów - Mewa Resko 2 - 1 więcej
Prawobrzeże Świnoujście - Jantar Dziwnów 2 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Rolpol Chlebowo - Zalew Stepnica 3 - 0 więcej
Dąb Dębice - Dąbrovia Stara Dąbrowa 2 - 2 więcej
Hanza Goleniów - Masovia Maszewo 3 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Mechanik Warnice - Piast Chociwel 0 - 3 więcej
Orkan Suchań - Orkan Dalewo 4 - 3 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
Prawobrzeże Szczecin - SALOS II Szczecin 0 - 3 więcej
Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 3 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Stal II Szczecin 8 - 2 więcej
AP Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
GKS Golenice - Morzycko Moryń 2 - 7 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 2
Błękitni-Grodzisko Ostre Bardo - Drzewiarz Krosino 1 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Przysz. Dla Młodzieży Rusinowo 11 - 0 więcej
piłka nożna I liga PLO
Sparta Gryfice - Zryw Kretomino 3 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - Amator Kołobrzeg 9 - 1 więcej
Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Victoria Sianów 1 - 2 więcej
Sokół St. Dąbrowa - Gryf Kamień Pomorski 2 - 4 więcej
Iskra Białogard - Radowia Radowo Małe 1 - 2 więcej
piłka nożna II liga PLO
Oldboje Manowo - Intermarche-Rega Trzebiatów 2 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - Lech Czaplinek 1 - 6 więcej
Ikar Krosino - TKKF Strażak Koszalin 1 - 0 więcej
Lotnik Mirosławiec - Wybrzeże Rewalskie Rewal 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 1
Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Pogoń Połczyn Zdrój - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 więcej
Spójnia Świdwin - Radew Białogórzyno 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Victoria Sianów - Błękitni Stary Jarosław 12 - 2 więcej
Wicher Mierzym - Zryw Kretomino 0 - 8 więcej
Bajgiel Będzino - Wybrzeże Biesiekierz 3 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Orzeł Łubowo - Spójnia Świdwin 2 - 2 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Pomorzanin Sławoborze 2 - 1 więcej
Olimp Złocieniec - UKS B-MAX ZS Grzmiąca 2 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Wrzos Wrzosowo - Saturn Mielno 3 - 2 więcej
Arkadia Malechowo - FCSM Kołobrzeg 0 - 4 więcej
Bajgiel Będzino - Zryw Kretomino 2 - 8 więcej
Wieża Postomino - Sława Sławno 3 - 1 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Warta Poznań - Lechia Gdańsk 3 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Akademia MKP Szczecinek - AP Bałtyk Koszalin 1 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków 2 - 0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 6 - 0 więcej
Wisła Płock - Cracovia Kraków 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa spadkowa
Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska 0 - 0 więcej
AZS UJ Kraków - GOSiRki Piaseczno 2 - 1 więcej
Sztorm AWFiS Gdańsk - Olimpia Szczecin 0 - 3 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet - grupa mistrzowska
Górnik Łęczna - AZS PWSZ Wałbrzych 1 - 1 więcej
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin 1 - 1 więcej
UKS SMS Łódź - AZS Wrocław 1 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa fustalu - grupa mistrzowska
Pogoń '04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała 3 - 3 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 1-6
Energa AZS Koszalin - Start Elbląg 23 - 24 więcej
MKS Selgros Lublin - Vistal Gdynia 25 - 27 więcej
Zagłębie Lubin - Pogoń Baltica Szczecin 33 - 28 więcej
piłka ręczna Superliga kobiet 7-12
AZS AWFiS Łączpol Gdańsk - KPR Jelenia Góra 21 - 23 więcej
Olimpia-Beskid Nowy Sącz - Piotrcovia Piotrków Tryb. 29 - 41 więcej
UKS PCM Kościerzyna - KPR Kobierzyce 27 - 35 więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn - play-off
MMTS Kwidzyn - Vive Tauron Kielce 19 - 24 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Suzuki
Meble Wójcik Elbląg - Pogoń Szczecin 25 - 28 więcej
KPR Legionowo - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 37 - 36 więcej
Zagłębie Lubin - Stal Mielec 29 - 31 więcej
piłka ręczna Puchar PGNiG Superligi gr. Select
Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 27 - 26 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni maj 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Operator hali o sporze  »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Kort z nowym kontraktem
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » Sędziowie w A-klasie
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
29 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Sparta Węgorzyno-Interm »
23 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
22 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
20 » Wisła Puławy-Gwardia Ko »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
19 » Jantar Dziwnów-Mewa Res »
17 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 6
Ambitny123 LokomotivM...
Majchrzak paulinus
Sss2002 zambaleta
gości: 911
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101604
• newsów: 66544
• użytkowników: 60432
• komentarzy: 1017956
• zdjęć: 707118
• relacji: 35143
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies