ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - czerwiec 2017
dodaj sparing
pokaż:
02 czerwiec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska grodzka więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa sławieńska więcej
Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski młodzików u14m więcej
piłka nożna I liga PLO
18:00  Iskra Białogard - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa spadkowa
20:30  Wisła Płock - Śląsk Wrocław więcej
20:30  Cracovia Kraków - Piast Gliwice więcej
20:30  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
20:30  Ruch Chorzów - Górnik Łęczna więcej
03 czerwiec
XII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Cup więcej
Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski młodzików u14m więcej
piłka nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg więcej
  ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom więcej
  Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice więcej
  Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice więcej
  GKS Bełchatów - Błękitni Stargard więcej
  Warta Poznań - Olimpia Zambrów więcej
  Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Polonia Warszawa - Raków Częstochowa więcej
  Odra Opole - Polonia Bytom więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  KKS 1925 Kalisz - Świt Skolwin więcej
  GKS Przodkowo - Sokół Kleczew więcej
  Wda Świecie - GKS Leśnik Manowo więcej
  Gwardia Koszalin - Górnik Konin więcej
  Jarota Jarocin - Pogoń Lębork więcej
  Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia więcej
  Pogoń II Szczecin - Elana Toruń więcej
  Vineta Wolin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  KS Chwaszczyno - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Astra Ustronie Morskie - Hutnik Szczecin więcej
  Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin więcej
  Olimp Gościno - Dąb Dębno więcej
  Drawa Drawsko Pom. - Arkadia Malechowo więcej
  Osadnik Myślibórz - Gryf Polanów więcej
16:30  Gryf Kamień Pomorski - Energetyk Gryfino więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno więcej
  Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek więcej
17:00  Rasel Dygowo - Piast Chociwel więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Stal Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Błękit Pniewo - Błękitni II Stargard więcej
  Czarni Lubanowo - Polonia Płoty więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Morzycko Moryń więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
12:00  Iskra Białogard - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin więcej
17:00  Korona Człopa - Błonie Barwice więcej
14:00  Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Victoria Sianów więcej
17:00  Orzeł Wałcz - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Wieża Postomino - Sokół Karlino więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Saturn Mielno - Sława Sławno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Iskierka Szczecin - Orzeł Łożnica więcej
16:00  Mewa Resko - Masovia Maszewo więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Promień Mosty więcej
  Flota Świnoujście - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Zootechnik Kołbacz - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Sarmata Dobra - Wicher Brojce więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice więcej
  Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Sokół Pyrzyce - Unia Dolice więcej
16:00  Gavia Choszczno - Mieszko Mieszkowice więcej
  Zieloni Zielin - Koral Mostkowo więcej
  Polonia Giżyn - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce więcej
  Ogniwo Babinek - Klon Krzęcin więcej
17:00  Orkan Suchań - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice więcej
  Płomień Myślino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Darłovia Darłowo - Radew Białogórzyno więcej
  Jedność-Ikar Krosino - Grom Świelino więcej
  Wrzos Wrzosowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Fala Hen Gąski więcej
  Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Redłovia Redło - Orzeł Łubowo więcej
  Mirstal Mirosławiec - Grom Szwecja więcej
  Sokół Suliszewo - Jedność Tuczno więcej
  Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca więcej
  Wiarus Żółtnica - Sad Chwiram więcej
  Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
  Miedź Legnica - Bałtyk Koszalin więcej
  Piast Gliwice - Academy Wrocław więcej
  Gryf Słupsk - Falubaz Zielona Góra więcej
  Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze więcej
  Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin więcej
  SALOS Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Bizon Cerkwica - Zieloni Wyszobór więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo więcej
17:00  Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo więcej
14:00  Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów więcej
  Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Czarni Marianowo - Płomień Lisowo więcej
  PC Kluczevia II Stargard - Orzeł Pęzino więcej
15:00  Zorza Tychowo - WODR Barzkowice więcej
  Jedność Przewłoki - Światowid 63 Łobez więcej
  Orkan Dalewo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Zalew Stepnica - Sparta Skalin więcej
  OKS Center MD Goleniów - Arkonia II Szczecin więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - KP Przecław więcej
  Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin więcej
  Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
  Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna więcej
  Unia Swochowo - Chrobry Lisie Pole więcej
  Iskra Banie - Witniczanka Witnica więcej
  Korona Klępicz - Grot Gardno więcej
  Czcibor Cedynia - Czarni Czarnówko więcej
  LUKS Krzywin - Energetyk II Gryfino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
17:00  Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  GKS Golenice - Pomorzanin Cychry więcej
  Olimpia Smolnica - Stal Lipiany więcej
  Iskra Lutówko - Myśla Dargomyśl więcej
  Orkan Rów - Piast Piaseczno więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Gwardia Koszalin - Stal Szczecin więcej
  Błękitni Stargard - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Police - Świt Skolwin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
16:00  Dęby Rogowo - Piast Kolin więcej
16:00  Błyskawica Kluki - Orkan II Suchań więcej
16:00  Zjednoczeni Wapnica - Bryza Reńsko więcej
16:00  Podlesie Sowno - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Olimpia II Szczecin - Polonia Środa WLKP więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - AP LG Gdańsk więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Kotwica Kórnik więcej
  Grom Wolsztyn - KKP Chełmża więcej
  Mustang Wielgie - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Górnicza Konin - Olimp Gościno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
  Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez więcej
11:00  Odra Chojna - SALOS II Szczecin więcej
  Unia Dolice - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Bizon Cerkwica więcej
  Mewa Resko - Jantar Dziwnów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Promień Mosty - Leśnik Kliniska więcej
  Zalew Stepnica - Hanza Goleniów więcej
12:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice więcej
  Sparta Węgorzyno - Orzeł Pęzino więcej
  Sarmata Dobra - Piast Chociwel więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Stal II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
AP Hutnik Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 - 0 więcej
  Jeziorak Szczecin - Vielgovia Szczecin więcej
  SALOS II Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Witniczanka Witnica - GKS Golenice więcej
  Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Dąb Dębno - Myśla Dargomyśl więcej
  Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
  Grot Gardno - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Zootechnik Kołbacz - Iskra Banie więcej
  Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Sokół St. Dąbrowa - Zryw Kretomino więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Amator Kołobrzeg więcej
17:00  Victoria Sianów - Olimp Złocieniec więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Pamet Świdwin - Lech Czaplinek więcej
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  Oldboje Manowo - Ikar Krosino więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
11:00  Astra Ustronie Morskie - Spójnia Świdwin więcej
11:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno więcej
11:00  Płomień Myślino - Iskra Białogard więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
11:00  Zryw Kretomino - Victoria Sianów więcej
11:00  Wicher Mierzym - Wiekowianka Wiekowo więcej
11:00  Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów więcej
11:00  LZS Kowalewice - Bajgiel Będzino więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
11:00  Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Łubowo więcej
11:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Olimp Złocieniec więcej
11:00  Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek więcej
11:00  Pomorzanin Sławoborze - Akademia MKP II Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
11:00  Saturn Mielno - Arkadia Malechowo więcej
11:00  Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino więcej
11:00  Zryw Kretomino - FCSM Kołobrzeg więcej
11:00  Wieża Postomino - Sokół Karlino więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  Gavia Choszczno - Chemik Police więcej
  Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Stal Szczecin - FASE Szczecin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - SALOS Szczecin więcej
  Vineta Wolin - AP Bałtyk Koszalin więcej
  Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
04 czerwiec
XII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Cup więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. drawsko-wałecka więcej
Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski młodzików u14m więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Ina Ińsko - Piast Karsko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Biali Sądów - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
12:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
17:00  Unia Stargard - Dąb Dębice więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Pro-Team Żarczyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Iskra Pomień - Błękitni Sarnik więcej
16:00  Iskra Warszyn - Pomorzanin Zamęcin więcej
14:00  Saturn Szadzko - Ina Nadarzyn więcej
13:00  Drawa Drawno - Remor Recz więcej
15:00  Sokół Sokoliniec - Sokół Granowo więcej
16:00  Świt Barnimie - Gryf Objezierze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Czarni Czerników - Piast II Karsko więcej
16:00  Gryf Nowielin - Santos Sarbinowo więcej
15:00  Wicher Przelewice - Goplana Żabów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Lotnik Czarne - Światowid 63 II Łobez więcej
16:00  Jantar II Dziwnów - Gardominka Mechowo więcej
16:00  Orzeł Mrzeżyno - Orzeł Prusinowo więcej
16:00  Błękitni II Trzygłów - Iskra II Golczewo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
16:00  Pionier Szczecin - Komarex Komarowo więcej
16:00  Hutnik II Szczecin - Polonia Gryfino więcej
16:00  Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek więcej
16:00  Florek Trzeszczyn - Sokół II Pyrzyce więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
15:00  Grom Płonno - Gryf Przekolno więcej
16:00  Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko więcej
15:00  Skrzydlaci Będargowo - Pionier Zwierzyn więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
  Tywa Swobnica - Sokół Różańsko więcej
  Chrobry Boleszkowice - Merkury Nowogródek Pom. więcej
Zryw Góralice - Olimpia Troszyn 3 - 0 więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
16:00  Fala Międzyzdroje - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Zalew Stepnica - Hattrick Kołobrzeg więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Vielgovia Szczecin więcej
16:00  Victoria Sianów - Energetyk Junior Gryfino więcej
16:00  Olimpia III Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  Płomień Jeżyczki - Olympic Warszkowo więcej
12:00  KS Sieciemin - Orzeł Smardzewo więcej
12:00  Strong Zielenica - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  Dolina Łętowska - KS Skibno więcej
12:00  Arkadia II Malechowo - Darpol Barzowice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
12:00  Grot Gorawino - Derby Karścino więcej
12:00  Huragan Bierzwnica - Wicher Rąbino więcej
12:00  Jantar Siemyśl - Syrena-Grot Rymań więcej
13:30  Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Mechanik II /Iskra Bobolice - Grot Bonin więcej
12:00  Mechanik Turowo - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Pogoń Wierzchowo - Graf Bukówko więcej
12:00  Sokół Spore - Głaz Tychowo więcej
12:00  SP Wilcze Laski - Błękitni Gonne Małe więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
13:00  Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn więcej
13:00  Grom Giżyno - Znicz Dzikowo więcej
13:00  Gryf Budowo - Wspólni Różewo więcej
13:00  LKS Karsibór - Santos Kłębowiec więcej
13:00  Kolejarz Wierzchowo - Legion Strączno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
16:00  Sparta Gryfice - Energetyk Gryfino więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
11:00  Masovia Maszewo - Rolpol Chlebowo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
13:30  Orkan Dalewo - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Hajka Zegrze Pomorskie - KS Łącko więcej
16:00  Pogoń Noskowo - Derby Gwiazdowo więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
12:00  Sława Sławno - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
15:00  Akademia Pogoń Szczecin - Wda Świecie więcej
15:00  CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk więcej
15:00  Lech Poznań - Warta Poznań więcej
15:00  Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Ekstraklasa - grupa mistrzowska
18:00  Jagiellonia Białystok - Lech Poznań więcej
18:00  Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
18:00  Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
18:00  Pogoń Szczecin - Korona Kielce więcej
05 czerwiec
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
18:00  AP Hutnik Szczecin - SALOS II Szczecin więcej
07 czerwiec
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
18:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo więcej
18:00  Piast Chociwel - Jeziorak Szczecin więcej
18:00  MKP Szczecinek - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
18:00  Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski więcej
18:00  Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz więcej
18:00  Arkadia Malechowo - Olimp Gościno więcej
18:00  Dąb Dębno - Ina Goleniów więcej
18:00  Bałtyk Koszalin - Astra Ustronie Morskie więcej
09 czerwiec
147 Ultra 100 mil Szczecin - Kołobrzeg więcej
piłka nożna II liga PLO
18:30  Ikar Krosino - Lech Czaplinek więcej
10 czerwiec
147 Ultra 100 mil Szczecin - Kołobrzeg więcej
Liga Bałtycka Żaków - finał KOZPN więcej
63. Memoriał Janusza Kusocińskiego więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Świt Skolwin - Vineta Wolin więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
  Elana Toruń - Lech II Poznań więcej
  Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno więcej
  Pogoń Lębork - Gwardia Koszalin więcej
  Górnik Konin - Wda Świecie więcej
  GKS Leśnik Manowo - GKS Przodkowo więcej
  Sokół Kleczew - KKS 1925 Kalisz więcej
  Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Gryf Polanów - Drawa Drawsko Pom. więcej
  Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
  Astra Ustronie Morskie - Dąb Dębno więcej
  Ina Goleniów - Arkadia Malechowo więcej
  Olimp Gościno - Gryf Polanów więcej
  Drawa Drawsko Pom. - Energetyk Gryfino więcej
  Osadnik Myślibórz - Sparta Węgorzyno więcej
  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
14:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Piast Chociwel więcej
  Jeziorak Szczecin - Rasel Dygowo więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Stal Szczecin więcej
  Morzycko Moryń - Mierzynianka Mierzyn więcej
17:00  Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Chemik Police - Czarni Lubanowo więcej
  Polonia Płoty - Błękit Pniewo więcej
17:00  Błękitni II Stargard - Ina Ińsko więcej
16:00  Piast Karsko - Iskra Golczewo więcej
11:00  Zorza Dobrzany - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Saturn Mielno więcej
17:00  Sława Sławno - Wieża Postomino więcej
17:00  Sokół Karlino - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Mechanik Bobolice więcej
17:00  Victoria Sianów - Lech Czaplinek więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Korona Człopa więcej
17:00  Błonie Barwice - Iskra Białogard więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Pomorzanin Nowogard - Iskierka Szczecin więcej
  Tanowia Tanowo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
15:00  Sparta Gryfice - Sarmata Dobra więcej
17:00  Wicher Brojce - Zootechnik Kołbacz więcej
11:00  Błękitni Trzygłów - Flota Świnoujście więcej
17:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Promień Mosty - Mewa Resko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
11:00  Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce więcej
16:00  Klon Krzęcin - SCRS Barlinek więcej
17:00  Kłos Pełczyce - Biali Sądów więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Zieloni Zielin więcej
  Koral Mostkowo - Gavia Choszczno więcej
17:00  Mieszko Mieszkowice - Unia Dolice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino więcej
  Pomorzanin Sławoborze - Wybrzeże Biesiekierz więcej
  Fala Hen Gąski - Wrzos Wrzosowo więcej
  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Grom Świelino - Darłovia Darłowo więcej
  Radew Białogórzyno - Płomień Myślino więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - LZS Kowalewice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Drzewiarz Świerczyna - Wiarus Żółtnica więcej
  Sad Chwiram - Hubertus Biały Bór więcej
  Zawisza Grzmiąca - Sokół Suliszewo więcej
  Jedność Tuczno - Mirstal Mirosławiec więcej
  Grom Szwecja - Redłovia Redło więcej
  Orzeł Łubowo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Bałtyk Gostyń - Bizon Cerkwica więcej
  Radowia Radowo Małe - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
16:00  Prawobrzeże Świnoujście - Fala Międzyzdroje więcej
17:00  Jantar Dziwnów - Sowianka Sowno więcej
16:00  Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Orkan Dalewo - Czarni Marianowo więcej
15:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Zorza Tychowo więcej
  WODR Barzkowice - Unia Stargard więcej
17:00  Dąb Dębice - PC Kluczevia II Stargard więcej
  Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Zryw Kołbaskowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Hanza Goleniów - Aquila Szczecin więcej
  Znicz Niedźwiedź - Orzeł Grzędzice więcej
  Vielgovia Szczecin - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  KP Przecław - OKS Center MD Goleniów więcej
  Arkonia II Szczecin - Zalew Stepnica więcej
  Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Energetyk II Gryfino - Czcibor Cedynia więcej
  Czarni Czarnówko - Korona Klępicz więcej
  Grot Gardno - Iskra Banie więcej
  Witniczanka Witnica - Unia Swochowo więcej
  Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa więcej
  Rurzyca Nawodna - Pro-Team Żarczyn więcej
  LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
17:00  Remor Recz - Saturn Szadzko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Goplana Żabów - Orkan Rów więcej
  Myśla Dargomyśl - Gryf Nowielin więcej
  Santos Sarbinowo - Czarni Czerników więcej
  Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Górnicza Konin - Olimpia II Szczecin więcej
  Olimp Gościno - Mustang Wielgie więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Grom Wolsztyn więcej
  KKP Chełmża - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Kotwica Kórnik - Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. więcej
  AP LG Gdańsk - Polonia Środa WLKP więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.7
  Łabędź Widuchowa - Grot Gardno więcej
  Iskra Banie - Czarni Lubanowo więcej
  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Zootechnik Kołbacz więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Iskra Białogard więcej
17:00  Radowia Radowo Małe - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Jesion-Trans-Oldboje Tychowo - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Victoria Sianów więcej
17:00  Sparta Gryfice - Olimp Złocieniec więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  TKKF Strażak Koszalin - Pamet Świdwin więcej
17:15  Lotnik Mirosławiec - Bizon Cerkwica więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Oldboje Manowo więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Maxtrans-Sokół Karlino więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
14:00  Wda Świecie - Pogoń Szczecin więcej
14:00  Arka Gdynia - Lech Poznań więcej
14:00  Warta Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
14:00  Lechia Gdańsk - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
  Gavia Choszczno - FASE Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  Stal Szczecin - AP Bałtyk Koszalin więcej
  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
  Vineta Wolin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Gwardia Koszalin - SALOS Szczecin więcej
11 czerwiec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał KOZPN więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
12:00  Masovia Maszewo - Orzeł Łożnica więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Mechanik Warnice - Ogniwo Babinek więcej
18:00  Sęp Brzesko - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
13:00  Jastrząb Łosośnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Świt Barnimie - Iskra Pomień więcej
16:00  Gryf Objezierze - Sokół Sokoliniec więcej
16:00  Sokół Granowo - Drawa Drawno więcej
15:00  Ina Nadarzyn - Iskra Warszyn więcej
15:00  Pomorzanin Zamęcin - Orzeł Bierzwnik więcej
17:00  Korona Raduń - Błękitni Sarnik więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
15:00  Wicher Przelewice - GKS Golenice więcej
15:30  Piast Piaseczno - Iskra Lutówko więcej
16:00  Piast II Karsko - Olimpia Smolnica więcej
piłka nożna WLJ Starszych
16:00  Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin więcej
16:00  Akademia MKP Szczecinek - Świt Skolwin więcej
16:00  AP Kotwica Kołobrzeg - Chemik Police więcej
16:00  Stal Szczecin - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
16:00  Pionier Zwierzyn - Grom Płonno więcej
16:00  Pomorzanka Jarosławsko - Skrzydlaci Będargowo więcej
16:00  Gryf Przekolno - Orzeł Żeńsko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  Darpol Barzowice - Dolina Łętowska więcej
12:00  KS Skibno - Strong Zielenica więcej
12:00  Wrzos Wrześnica - KS Sieciemin więcej
12:00  Orzeł Smardzewo - Płomień Jeżyczki więcej
12:00  Olympic Warszkowo - Passat Bukowo Morskie więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
12:00  Derby Karścino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
13:30  Resko Karcino - Jantar Siemyśl więcej
12:00  Wicher Mierzym - Huragan Bierzwnica więcej
12:00  Wicher Rąbino - Grot Gorawino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  Błękitni Gonne Małe - Sokół Spore więcej
12:00  Głaz Tychowo - Pogoń Wierzchowo więcej
12:00  Graf Bukówko - Mechanik Turowo więcej
12:00  Gryf Dobrowo - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
16:30  Grot Bonin - KS Gwda Wielka więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
13:00  Błękitni Pomierzyn - Kolejarz Wierzchowo więcej
13:00  Legion Strączno - LKS Karsibór więcej
13:00  Santos Kłębowiec - Gryf Budowo więcej
13:00  Wspólni Różewo - Grom Giżyno więcej
13:00  Znicz Dzikowo - Bytyń Nakielno więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
16:00  Energetyk Gryfino - Unia Dolice więcej
16:00  SCRS Barlinek - Pomorzanin Nowogard więcej
16:00  SALOS II Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Światowid 63 Łobez - Ina Goleniów więcej
16:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  KS Łącko - Pogoń Noskowo więcej
16:00  Grab Grabowo - Hajka Zegrze Pomorskie więcej
13 czerwiec
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
17:30  MKP Szczecinek - Rasel Dygowo więcej
14 czerwiec
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
18:30  Zryw Kołbaskowo - Arkonia II Szczecin więcej
15 czerwiec
piłka nożna III liga gr. 2
  Sokół Kleczew - Świt Skolwin więcej
  KKS 1925 Kalisz - GKS Leśnik Manowo więcej
  GKS Przodkowo - Górnik Konin więcej
  Wda Świecie - Pogoń Lębork więcej
  Jarota Jarocin - Bałtyk Gdynia więcej
  KS Chwaszczyno - Elana Toruń więcej
  Lech II Poznań - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Pogoń II Szczecin - Vineta Wolin więcej
  Gwardia Koszalin - Chemik Bydgoszcz więcej
17 czerwiec
Liga Bałtycka Orlik 2012 - finał zachodniopomorski więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin więcej
16:00  Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
16:00  Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  MKP Szczecinek - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pom. więcej
16:00  Energetyk Gryfino - Olimp Gościno więcej
16:00  Gryf Polanów - Ina Goleniów więcej
16:00  Arkadia Malechowo - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
16:00  Stal Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Piast Karsko więcej
16:00  Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard więcej
16:00  Ina Ińsko - Polonia Płoty więcej
16:00  Błękit Pniewo - Chemik Police więcej
16:00  Czarni Lubanowo - Odra Chojna więcej
16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Morzycko Moryń więcej
16:00  Mierzynianka Mierzyn - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Błonie Barwice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin więcej
17:00  Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo więcej
17:00  Korona Człopa - Victoria Sianów więcej
17:00  Lech Czaplinek - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
17:00  Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Sokół Karlino więcej
17:00  Orzeł Wałcz - Sława Sławno więcej
17:00  Wieża Postomino - Saturn Mielno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo więcej
16:00  Orzeł Łożnica - Promień Mosty więcej
16:00  Mewa Resko - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
16:00  Pomorzanin Krąpiel - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Flota Świnoujście - Wicher Brojce więcej
16:00  Zootechnik Kołbacz - Sparta Gryfice więcej
16:00  Sarmata Dobra - Tanowia Tanowo więcej
16:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Sokół Pyrzyce - Mieszko Mieszkowice więcej
16:00  Unia Dolice - Koral Mostkowo więcej
16:00  Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
16:00  Zieloni Zielin - Sęp Brzesko więcej
16:00  Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Biali Sądów - Klon Krzęcin więcej
16:00  SCRS Barlinek - Mechanik Warnice więcej
16:00  Ogniwo Babinek - Orkan Suchań więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Bajgiel Będzino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno więcej
  Płomień Myślino - Grom Świelino więcej
  Darłovia Darłowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
  Fala Hen Gąski - Jedność-Ikar Krosino więcej
  Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
  Wybrzeże Biesiekierz - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
  Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja więcej
  Redłovia Redło - Jedność Tuczno więcej
  Mirstal Mirosławiec - Zawisza Grzmiąca więcej
  Sokół Suliszewo - Sad Chwiram więcej
  Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna więcej
  Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo więcej
  Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo więcej
  Fala Międzyzdroje - Radowia Radowo Małe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino więcej
16:00  Płomień Lisowo - Dąb Dębice więcej
16:00  PC Kluczevia II Stargard - WODR Barzkowice więcej
16:00  Unia Stargard - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Sparta Skalin więcej
16:00  Wołczkowo-Bezrzecze - Arkonia II Szczecin więcej
16:00  Zalew Stepnica - KP Przecław więcej
16:00  OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin więcej
16:00  Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź więcej
16:00  Orzeł Grzędzice - Hanza Goleniów więcej
16:00  Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica więcej
16:00  Unia Swochowo - Grot Gardno więcej
16:00  Iskra Banie - Czarni Czarnówko więcej
16:00  Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino więcej
16:00  Czcibor Cedynia - LUKS Krzywin więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Olimpia II Szczecin - AP LG Gdańsk więcej
  Polonia Środa WLKP - Kotwica Kórnik więcej
  Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Grom Wolsztyn - Olimp Gościno więcej
  Mustang Wielgie - Górnicza Konin więcej
piłka nożna I liga PLO
17:00  Zryw Kretomino - Radowia Radowo Małe więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard więcej
17:00  Victoria Sianów - Sokół St. Dąbrowa więcej
17:00  Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo więcej
17:00  Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna II liga PLO
17:00  Pamet Świdwin - Ikar Krosino więcej
17:00  Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin więcej
17:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Lotnik Mirosławiec więcej
17:00  Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Manowo więcej
18 czerwiec
piłka nożna III liga gr. 2
  Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin więcej
  Vineta Wolin - Lech II Poznań więcej
  Polonia Środa Wlkp. - KS Chwaszczyno więcej
  Elana Toruń - Jarota Jarocin więcej
  Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin więcej
  Pogoń Lębork - GKS Przodkowo więcej
  Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz więcej
  GKS Leśnik Manowo - Sokół Kleczew więcej
  Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bałtyk Gostyń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
16:00  Iskra Pomień - Korona Raduń więcej
16:00  Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin więcej
16:00  Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn więcej
16:00  Iskra Warszyn - Remor Recz więcej
16:00  Saturn Szadzko - Sokół Granowo więcej
16:00  Drawa Drawno - Gryf Objezierze więcej
16:00  Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  GKS Golenice - Stal Lipiany więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Piast II Karsko więcej
16:00  Olimpia Smolnica - Santos Sarbinowo więcej
16:00  Czarni Czerników - Myśla Dargomyśl więcej
16:00  Gryf Nowielin - Piast Piaseczno więcej
16:00  Iskra Lutówko - Goplana Żabów więcej
16:00  Orkan Rów - Wicher Przelewice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  Passat Bukowo Morskie - Orzeł Smardzewo więcej
12:00  Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica więcej
12:00  KS Sieciemin - KS Skibno więcej
12:00  Strong Zielenica - Darpol Barzowice więcej
12:00  Dolina Łętowska - Arkadia II Malechowo więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
16:00  Pogoń Noskowo - Grab Grabowo więcej
16:00  Derby Gwiazdowo - KS Łącko więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
14:00  Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek więcej
14:00  Bałtyk Koszalin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
14:00  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
14:00  FASE Szczecin - Błękitni Stargard więcej
14:00  AP Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
14:00  SALOS Szczecin - Vineta Wolin więcej
24 czerwiec
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Bałtyk II Świeszyno/Koszalin - Wieża Postomino więcej
17:00  Saturn Mielno - Orzeł Wałcz więcej
17:00  Sława Sławno - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Lech Czaplinek więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Korona Człopa więcej
17:00  Victoria Sianów - Iskra Białogard więcej
17:00  Wiekowianka Wiekowo - Błonie Barwice więcej
17:00  Sokół Karlino - Mechanik Bobolice więcej
25 czerwiec
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
12:00  KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo więcej
12:00  Mechanik II /Iskra Bobolice - Graf Bukówko więcej
12:00  Mechanik Turowo - Głaz Tychowo więcej
12:00  Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe więcej
12:00  Sokół Spore - SP Wilcze Laski więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
  MN Sport
top komentarze
newsy:
14 » Skorża poprowadzi Pogoń
10 » Odszedł od nas Tadeusz  »
10 » Kto poprowadzi Pogoń?
5 » Tomasz Hołota piłkarzem »
2 » Maciej Wołosz odchodzi  »
2 » Pomorzanin partnerem Po »
1 » Pogoń z licencją na sez »
1 » Głowacki zmierzy się z  »
1 » Historyczny medal Skrzy »
1 » Jagiełło odchodzi z Pol »
mecze:
58 » Błękitni Stargard-Polon »
40 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
39 » Odra Opole-Kotwica Koło »
37 » Zryw Kretomino-Bajgiel  »
29 » Resko Karcino-Syrena-Gr »
26 » Olimpia Elbląg-Błękitni »
24 » Intermarche-Rega Trzebi »
24 » Mirstal Mirosławiec-Pio »
21 » Rasel Dygowo-Sparta Węg »
19 » Flota Świnoujście-Masov »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 1
bodziu
gości: 768
statystyki portalu
• drużyn: 2625
• imprez: 96496
• newsów: 65717
• użytkowników: 60226
• komentarzy: 1010848
• zdjęć: 698072
• relacji: 34827
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies