ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 03 czerwiec 2017
pokaż:
03 czerwiec
Turniej półfinałowy Mistrzostw Polski młodzików u14m więcej
IV edycja Akademii Młodych Orłów w Szczecinie więcej
XIII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Cup więcej
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate WKF więcej
Liga Bałtycka Żaków - gr. sławieńska więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa sławieńska więcej
Finał Regionalny ZZPN Szczecin E1 więcej
Turniej piłki nożnej im. Floriana Krygiera więcej
Liga Bałtycka Orlik 2012 - grupa koszalińska ziemska więcej
piłka nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Radomiak Radom 1 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Puszcza Niepołomice 1 - 2 więcej
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice 0 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard 0 - 2 więcej
Warta Poznań - Olimpia Zambrów 2 - 2 więcej
Olimpia Elbląg - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Polonia Warszawa - Raków Częstochowa 1 - 2 więcej
Odra Opole - Polonia Bytom 3 - 0 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń 0 - 2 więcej
Wda Świecie - GKS Leśnik Manowo 3 - 0 więcej
Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 3 - 1 więcej
Vineta Wolin - Polonia Środa Wlkp. 0 - 1 więcej
KS Chwaszczyno - Chemik Bydgoszcz 3 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 1 - 1 więcej
KKS 1925 Kalisz - Świt Skolwin 1 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Górnik Konin 2 - 1 więcej
Jarota Jarocin - Pogoń Lębork 2 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Sparta Węgorzyno 3 - 4 więcej
Astra Ustronie Morskie - Hutnik Szczecin 3 - 3 więcej
Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Drawa Drawsko Pom. - Arkadia Malechowo 1 - 6 więcej
Olimp Gościno - Dąb Dębno 0 - 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Gryf Polanów 2 - 2 więcej
Jeziorak Szczecin - MKP Szczecinek 1 - 1 więcej
Rasel Dygowo - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 4 więcej
Czarni Lubanowo - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Chemik Police 1 - 5 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Odra Chojna 2 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Zorza Dobrzany 4 - 0 więcej
Błękit Pniewo - Błękitni II Stargard 1 - 2 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Iskra Białogard - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 2 - 0 więcej
Lech Czaplinek - Wiekowianka Wiekowo 2 - 1 więcej
Korona Człopa - Błonie Barwice 4 - 5 więcej
Mechanik Bobolice - Victoria Sianów 2 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Spójnia Świdwin 4 - 4 więcej
Olimp Złocieniec - Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 0 więcej
Saturn Mielno - Sława Sławno 2 - 4 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Sparta Gryfice 4 - 2 więcej
Iskierka Szczecin - Orzeł Łożnica 4 - 1 więcej
Mewa Resko - Masovia Maszewo 3 - 0 więcej
Sarmata Dobra - Wicher Brojce 0 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 11 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Tanowia Tanowo 4 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Gavia Choszczno - Mieszko Mieszkowice 9 - 0 więcej
Zieloni Zielin - Koral Mostkowo 2 - 1 więcej
SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce 0 - 3 więcej
Orkan Suchań - Mechanik Warnice 4 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Błękitni Stary Jarosław - Pomorzanin Sławoborze 4 - 3 więcej
Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice 4 - 1 więcej
Płomień Myślino - Kotwica II Kołobrzeg 2 - 4 więcej
Darłovia Darłowo - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Grom Świelino 4 - 1 więcej
Wrzos Wrzosowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 3 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Fala Hen Gąski 3 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 więcej
Redłovia Redło - Orzeł Łubowo 6 - 1 więcej
Sokół Suliszewo - Jedność Tuczno 7 - 0 więcej
Hubertus Biały Bór - Zawisza Grzmiąca 1 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
Lech Poznań - Pogoń Szczecin 2 - 0 więcej
Arka Gdynia - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Miedź Legnica - Bałtyk Koszalin 1 - 0 więcej
Piast Gliwice - Academy Wrocław 4 - 2 więcej
Gryf Słupsk - Falubaz Zielona Góra 1 - 5 więcej
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 0 - 1 więcej
Gwarek Zabrze - Zagłębie Lubin 1 - 3 więcej
SALOS Szczecin - Lechia Gdańsk 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów 0 - 3 więcej
Bałtyk Gostyń - Radowia Radowo Małe 1 - 5 więcej
Sowianka Sowno - Pionier Żarnowo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Płomień Lisowo 2 - 3 więcej
Zorza Tychowo - WODR Barzkowice 3 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Światowid 63 Łobez 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
OKS Center MD Goleniów - Arkonia II Szczecin 4 - 0 więcej
Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź 6 - 0 więcej
Zryw Kołbaskowo - Hanza Goleniów 3 - 6 więcej
Zalew Stepnica - Sparta Skalin 3 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - KP Przecław 0 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Orzeł Bierzwnik - Korona Raduń 5 - 1 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
Dęby Rogowo - Piast Kolin 2 - 3 więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 6
Chrobry Boleszkowice - Merkury Nowogródek Pom. 0 - 10 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Kotwica Kórnik 0 - 2 więcej
Górnicza Konin - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz.
Odra Chojna - SALOS II Szczecin 1 - 9 więcej
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
Fala Międzyzdroje - Błękitni Trzygłów 0 - 4 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
Zalew Stepnica - Hanza Goleniów 10 - 1 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Łożnica 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
Orkan Suchań - Orzeł Grzędzice 1 - 4 więcej
Sarmata Dobra - Piast Chociwel 0 - 12 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
AP Hutnik Szczecin - Prawobrzeże Szczecin 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 2 - 3 więcej
Witniczanka Witnica - GKS Golenice 1 - 2 więcej
piłka nożna I liga PLO
Sokół St. Dąbrowa - Zryw Kretomino 2 - 6 więcej
Victoria Sianów - Olimp Złocieniec 0 - 1 więcej
piłka nożna II liga PLO
Pamet Świdwin - Lech Czaplinek 3 - 0 więcej
TKKF Strażak Koszalin - Lotnik Mirosławiec 2 - 6 więcej
Oldboje Manowo - Ikar Krosino 1 - 4 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Bizon Cerkwica 6 - 2 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 - 0 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 2
Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Gościno 1 - 1 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Kosz. 3
Zryw Kretomino - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
Wicher Mierzym - Wiekowianka Wiekowo 5 - 4 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Gryf Polanów 3 - 2 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 1
Drawa Drawsko Pom. - Orzeł Łubowo 5 - 1 więcej
Pionier 95 Borne Sulinowo - Olimp Złocieniec 1 - 2 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Akademia MKP II Szczecinek 1 - 6 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior młodszy gr. Kosz. 2
Saturn Mielno - Arkadia Malechowo 3 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Bajgiel Będzino 3 - 3 więcej
Wieża Postomino - Sokół Karlino 0 - 5 więcej
Zryw Kretomino - FCSM Kołobrzeg 1 - 0 więcej
piłka nożna Liga Makroregionalna JM gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - Wda Świecie 5 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
Błękitni Stargard - Akademia MKP Szczecinek 2 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/I liga: 1
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 5
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
piłka nożna/wojewódzka okręgówka: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 2
  MN Sport
top komentarze
newsy:
22 » Gwardia Koszalin bez li »
15 » Działacze spotkali się  »
8 » Rega Trzebiatów pisze n »
7 » Pogoń Szczecin pojechał »
7 » Walukiewicz piłkarzem P »
6 » Gwardia... Kołobrzeg?
4 » Sparingpartner poszukiw »
4 » Błękitni po pierwszych  »
3 » Ranking strzelców A Kla »
3 » Słowik bramkarzem Śląs »
mecze:
47 » Kasta Szczecin-Majowe-Z »
39 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
34 » Bałtyk II Świeszyno/Kos »
31 » Nest Paliwa Odrzanka Ra »
29 » Wiekowianka Wiekowo-Bło »
10 » Pogoń Połczyn Zdrój-Kor »
10 » Bałtyk Gdynia-Gwardia K »
8 » Spójnia Świdwin-Lech Cz »
8 » MKP Szczecinek-Błękitni »
7 » Znicz Wysoka Kamieńska- »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 2
kostkarubi... ltr
gości: 1030
statystyki portalu
• drużyn: 2626
• imprez: 96594
• newsów: 66027
• użytkowników: 60329
• komentarzy: 1015593
• zdjęć: 703260
• relacji: 34964
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies