ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 czerwiec 2017
pokaż:
17 czerwiec
Iras Cup 2017 - Turniej Piłki Nożnej dla dzieci więcej
Finał Wojewódzki ZZPN - Orlik E1 więcej
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków U-8 Nasza Mała Ekstraklasa Myślibórz 2017 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 4 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski 4 - 2 więcej
MKP Szczecinek - Osadnik Myślibórz 1 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pom. 4 - 5 więcej
Energetyk Gryfino - Olimp Gościno 2 - 1 więcej
Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 - 4 więcej
Arkadia Malechowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 więcej
Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 4 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Piast Karsko 5 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard 2 - 2 więcej
Ina Ińsko - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Chemik Police 0 - 7 więcej
Czarni Lubanowo - Odra Chojna 0 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Morzycko Moryń 4 - 7 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 5 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin 5 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Sława Sławno 1 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Błonie Barwice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 2 więcej
Korona Człopa - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo 5 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Promień Mosty 0 - 0 więcej
Mewa Resko - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Błękitni Trzygłów 0 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Wicher Brojce 0 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Sparta Gryfice 1 - 7 więcej
Sarmata Dobra - Tanowia Tanowo 0 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Mieszko Mieszkowice 8 - 0 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 4 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 3 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 4 - 2 więcej
Biali Sądów - Klon Krzęcin 4 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Mechanik Warnice 11 - 2 więcej
Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Fala Hen Gąski - Jedność-Ikar Krosino 1 - 7 więcej
Bajgiel Będzino - Kotwica II Kołobrzeg 5 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
Płomień Myślino - Grom Świelino 4 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Jedność Tuczno 6 - 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 2 - 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 1 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bałtyk Gostyń 1 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 2 - 3 więcej
Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Piast Piaseczno 2 - 5 więcej
Orkan Rów - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża 8 - 5 więcej
Grom Wolsztyn - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Polonia Środa WLKP - Kotwica Kórnik 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Sokół St. Dąbrowa 3 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice 1 - 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 6 - 3 więcej
piłka nożna II liga PLO
Pamet Świdwin - Ikar Krosino 0 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 1 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lotnik Mirosławiec 0 - 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Manowo 0 - 2 więcej
piłka nożna Baraże o udział w CLJ
Odra Opole - Stal Szczecin 2 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Terziotti zrezygnował
3 » Nie żyje prezes Tanowii
2 » W środę gra pierwsza li »
1 » Niedosyt Świtu mimo ros »
1 » Najlepsi strzelcy kosza »
1 » Lisek ze Złotymi Kolcam »
1 » Nowi członkowie w zarzą »
mecze:
61 » Pogoń Szczecin-Bruk-Bet »
40 » Ina Nadarzyn-Remor Recz
39 » Merkury Nowogródek Pom. »
34 » Gryf Wejherowo-Gwardia  »
31 » Błękitni Stargard-ROW 1 »
25 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
23 » Orzeł Pęzino-Dąbrovia S »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
19 » Gryf Polanów-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
ebi hudini
piszzmiane pszczolek
gości: 1005
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102817
• newsów: 67185
• użytkowników: 60773
• komentarzy: 1027567
• zdjęć: 719865
• relacji: 35556
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies