ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 17 czerwiec 2017
pokaż:
17 czerwiec
Iras Cup 2017 - Turniej Piłki Nożnej dla dzieci więcej
Finał Wojewódzki ZZPN - Orlik E1 więcej
XII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków U-8 Nasza Mała Ekstraklasa Myślibórz 2017 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Hutnik Szczecin - Jeziorak Szczecin 2 - 4 więcej
Rasel Dygowo - Polski Cukier Kluczevia Stargard 2 - 1 więcej
Piast Chociwel - Gryf Kamień Pomorski 4 - 2 więcej
MKP Szczecinek - Osadnik Myślibórz 1 - 2 więcej
Sparta Węgorzyno - Drawa Drawsko Pom. 4 - 5 więcej
Energetyk Gryfino - Olimp Gościno 2 - 1 więcej
Gryf Polanów - Ina Goleniów 0 - 4 więcej
Arkadia Malechowo - Astra Ustronie Morskie 0 - 0 więcej
Dąb Dębno - Bałtyk Koszalin 1 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany 4 - 1 więcej
Arkonia Szczecin - Piast Karsko 5 - 2 więcej
Iskra Golczewo - Błękitni II Stargard 2 - 2 więcej
Ina Ińsko - Polonia Płoty 1 - 1 więcej
Błękit Pniewo - Chemik Police 0 - 7 więcej
Czarni Lubanowo - Odra Chojna 0 - 4 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Morzycko Moryń 4 - 7 więcej
Mierzynianka Mierzyn - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 5 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Mechanik Bobolice - Spójnia Świdwin 5 - 1 więcej
Orzeł Wałcz - Sława Sławno 1 - 5 więcej
Olimp Złocieniec - Sokół Karlino 1 - 2 więcej
Błonie Barwice - Bałtyk II Świeszyno/Koszalin 0 - 2 więcej
Korona Człopa - Victoria Sianów 3 - 0 więcej
Wieża Postomino - Saturn Mielno 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Iskierka Szczecin - Masovia Maszewo 5 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Promień Mosty 0 - 0 więcej
Mewa Resko - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 3 - 1 więcej
Pomorzanin Krąpiel - Błękitni Trzygłów 0 - 3 więcej
Flota Świnoujście - Wicher Brojce 0 - 3 więcej
Zootechnik Kołbacz - Sparta Gryfice 1 - 7 więcej
Sarmata Dobra - Tanowia Tanowo 0 - 1 więcej
Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Sokół Pyrzyce - Mieszko Mieszkowice 8 - 0 więcej
Unia Dolice - Koral Mostkowo 4 - 0 więcej
Gavia Choszczno - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 4 - 2 więcej
Zieloni Zielin - Sęp Brzesko 3 - 2 więcej
Polonia Giżyn - Kłos Pełczyce 4 - 2 więcej
Biali Sądów - Klon Krzęcin 4 - 0 więcej
SCRS Barlinek - Mechanik Warnice 11 - 2 więcej
Ogniwo Babinek - Orkan Suchań 2 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Fala Hen Gąski - Jedność-Ikar Krosino 1 - 7 więcej
Bajgiel Będzino - Kotwica II Kołobrzeg 5 - 2 więcej
LZS Kowalewice - Radew Białogórzyno 3 - 0 więcej
Płomień Myślino - Grom Świelino 4 - 0 więcej
Wrzos Wrzosowo - Pomorzanin Sławoborze 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Pionier 95 Borne Sulinowo - Grom Szwecja 1 - 3 więcej
Redłovia Redło - Jedność Tuczno 6 - 3 więcej
Mirstal Mirosławiec - Zawisza Grzmiąca 3 - 0 więcej
Sokół Suliszewo - Sad Chwiram 2 - 4 więcej
Hubertus Biały Bór - Drzewiarz Świerczyna 1 - 0 więcej
Wiarus Żółtnica - Calisia Kalisz Pomorski 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Intermarche-Rega II Trzebiatów - Bałtyk Gostyń 1 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Czarni Marianowo - Orzeł Pęzino 1 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Łabędź Widuchowa - Witniczanka Witnica 2 - 3 więcej
Pro-Team Żarczyn - Chrobry Lisie Pole 5 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Gryf Nowielin - Piast Piaseczno 2 - 5 więcej
Orkan Rów - Wicher Przelewice 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - GSS Grodzisk Wielkopolski 3 - 0 więcej
Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. - KKP Chełmża 8 - 5 więcej
Grom Wolsztyn - Olimp Gościno 3 - 0 więcej
Polonia Środa WLKP - Kotwica Kórnik 2 - 2 więcej
piłka nożna I liga PLO
Victoria Sianów - Sokół St. Dąbrowa 3 - 0 więcej
Olimp Złocieniec - Jesion-Trans-Oldboje Tychowo 3 - 4 więcej
Amator Kołobrzeg - Sparta Gryfice 1 - 4 więcej
Gryf Kamień Pomorski - Iskra Białogard 6 - 3 więcej
piłka nożna II liga PLO
Pamet Świdwin - Ikar Krosino 0 - 0 więcej
Bizon Cerkwica - TKKF Strażak Koszalin 1 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lech Czaplinek 4 - 1 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - Lotnik Mirosławiec 0 - 2 więcej
Maxtrans-Sokół Karlino - Oldboje Manowo 0 - 2 więcej
piłka nożna Baraże o udział w CLJ
Odra Opole - Stal Szczecin 2 - 0 więcej
 

Pogoń Szczecin - piłkarz 70 lecia.
multimedia
najnowsze multimedia




Od dziś można oddawać głosy w plebiscycie na Piłkarza Roku województwa zachodniopomorskiego. Portal Ligowiec.net wspólnie z Zachodniopomorskim Związkiem Piłki Nożnej oraz Głosem Szczecińskim oraz Głosem Koszalińskim organizują po raz kolejny „Plebiscyt na najpopularniejszego piłkarza województwa zachodniopomorskiego”. Formuła plebiscytu pozostaje niezmienna - kibice wybierają najpopularniejszych zawodników i zawodniczki z regionu szczecińskiego i koszalińskiego.

Swoje głosy można oddawać we wszystkich klasach rozgrywkowych - wybieramy piłkarza Ekstraklasy, najlepszego futsalowca oraz piłkarza II ligi, III ligi, IV ligi, Szczecińskiej Klasy Okręgowej, Koszalińskiej Klasy Okręgowej, regionalnej okręgówki Szczecin oraz Koszalin, A-klasowca, B-klasowca oraz najlepszą piłkarkę.

Jak głosować?

Wystarczy na naszym portalu wybrać ligę, w której chce się oddać głos. A następnie zagłosować na wybranego zawodnika. Nowością jest to, że jeden głos oddany na portalu ligowiec.net liczony będzie w plebiscycie jako 2 punkty. Głosowanie potrwa do północy 31 stycznia. W internecie będzie można śledzić klasyfikację.

Sprawdź aktualne wyniki!. Wyniki aktualizowane są co 6 godzin.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 1
inne/plebiscyt roku: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 2
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
7 » Frączczak z nową umową!
6 » Piłkarze Energetyka odc »
5 » Vineta zgarnia najwięks »
3 » Gyurcsó wypożyczony do »
3 » Głosowanie czas zacząć!
2 » Wybieramy najlepszą jed »
1 » Przepadło ponad 15 mln  »
1 » Flota wznawia zajęcia
1 » Noworoczne zmiany w Kot »
1 » Piłkarze z wizytą u prz »
mecze:
6 » Pogoń Szczecin-Chojnicz »
1 » Kłos Pełczyce-Drawa Dra »
1 » Zagłębie Lubin-Energa A »
1 » IX Memoriał im. Zygmunt »
1 » Sęp Brzesko-SCRS Barlin »
1 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
1 » Energa AZS Koszalin-SPR »
1 » AZS Koszalin-Anwil Włoc »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 38
adi888x8 alf
alfa1 babacia
beka bombelo
cocolinoo danilo0184
DarekDarek dizel
fbi gisi1
gumis1 himba
Junioro kacpirowsk...
kitajec krasz
kuksu kupa1
lapek lisek1
mamamija nurek
oblivion97... radar87
rybka666 sexy
shamix stalowy
supersayaj... szerwony17
tadeuszads trenerka
vabank yeti1
zara zywyy
gości: 1231
statystyki portalu
• drużyn: 2694
• imprez: 103002
• newsów: 67875
• użytkowników: 63471
• komentarzy: 1033390
• zdjęć: 725465
• relacji: 35912
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies