ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
bengoro
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 czerwiec 2017
pokaż:
18 czerwiec
Iras Cup 2017 - Turniej Piłki Nożnej dla dzieci więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin 4 - 0 więcej
Vineta Wolin - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KS Chwaszczyno 1 - 4 więcej
Elana Toruń - Jarota Jarocin 2 - 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 2 - 3 więcej
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz 3 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sokół Kleczew 1 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 - 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 0 - 9 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 3 więcej
PC Kluczevia II Stargard - WODR Barzkowice 1 - 2 więcej
Unia Stargard - Światowid 63 Łobez 0 - 4 więcej
Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 5 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Arkonia II Szczecin 4 - 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Sparta Skalin 1 - 2 więcej
Zalew Stepnica - KP Przecław 0 - 6 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 5 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Hanza Goleniów 2 - 1 więcej
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Grot Gardno 1 - 3 więcej
Iskra Banie - Czarni Czarnówko 0 - 1 więcej
Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino 3 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - LUKS Krzywin 1 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Korona Raduń 3 - 2 więcej
Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 4 - 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 5 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Remor Recz 1 - 3 więcej
Saturn Szadzko - Sokół Granowo 1 - 1 więcej
Drawa Drawno - Gryf Objezierze 6 - 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Piast II Karsko 7 - 4 więcej
Olimpia Smolnica - Santos Sarbinowo 0 - 3 więcej
Czarni Czerników - Myśla Dargomyśl 2 - 7 więcej
Iskra Lutówko - Goplana Żabów 4 - 3 więcej
GKS Golenice - Stal Lipiany 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - AP LG Gdańsk 3 - 0 więcej
Mustang Wielgie - Górnicza Konin 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Passat Bukowo Morskie - Orzeł Smardzewo 2 - 4 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 4 - 4 więcej
KS Sieciemin - KS Skibno 2 - 4 więcej
Strong Zielenica - Darpol Barzowice 6 - 1 więcej
Dolina Łętowska - Arkadia II Malechowo 1 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo 3 - 6 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Graf Bukówko 4 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Głaz Tychowo 3 - 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 8 - 3 więcej
Sokół Spore - SP Wilcze Laski 0 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Grab Grabowo 3 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Łącko 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 2 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 6 - 3 więcej
AP Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Juniorów Starszych
Pogoń Szczecin - SMS Łódź 2 - 0 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 4 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
6 » Łapiński trenerem Energ »
6 » Wojciech Fadecki odchod »
5 » Będzie można awansować  »
3 » Zmiany w Kotwicy Kołobr »
3 » Wiśniewski zawodnikiem  »
3 » Walne zebranie w Pęzini »
3 » Chcesz grać w seniorach »
2 » Najczęściej karani regi »
2 » Igor Czuryszkiewicz w W »
2 » Jeden przychodzi, dwóch »
mecze:
33 » Pomorzanin Nowogard-Orz »
10 » Miedź Legnica-Pogoń Szc »
9 » Błękitni Stargard-Olimp »
6 » Dąbrovia Stara Dąbrowa- »
5 » Błękitni Sarnik-Iskra L »
5 » Pogoń Szczecin-Błękitni »
4 » Czcibor Cedynia-Zieloni »
4 » Światowid 63 Łobez-Ogni »
4 » Chemik Police-Hutnik Sz »
4 » Orzeł Wałcz-MKP Szczeci »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 594
statystyki portalu
• drużyn: 2722
• imprez: 108335
• newsów: 69432
• użytkowników: 67660
• komentarzy: 1047551
• zdjęć: 743282
• relacji: 36697
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies