ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 18 czerwiec 2017
pokaż:
18 czerwiec
Iras Cup 2017 - Turniej Piłki Nożnej dla dzieci więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Świt Skolwin - Pogoń II Szczecin 4 - 0 więcej
Vineta Wolin - Lech II Poznań 0 - 3 więcej
Polonia Środa Wlkp. - KS Chwaszczyno 1 - 4 więcej
Elana Toruń - Jarota Jarocin 2 - 3 więcej
Bałtyk Gdynia - Gwardia Koszalin 4 - 1 więcej
Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 2 - 3 więcej
Górnik Konin - KKS 1925 Kalisz 3 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Sokół Kleczew 1 - 3 więcej
Chemik Bydgoszcz - Wda Świecie 2 - 1 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Iskra Białogard - Wiekowianka Wiekowo 4 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo 0 - 1 więcej
Zieloni Wyszobór - Jastrząb Łosośnica 0 - 9 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Pionier Żarnowo 0 - 1 więcej
Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 4 - 3 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Dąb Dębice 1 - 3 więcej
PC Kluczevia II Stargard - WODR Barzkowice 1 - 2 więcej
Unia Stargard - Światowid 63 Łobez 0 - 4 więcej
Jedność Przewłoki - Dąbrovia Stara Dąbrowa 3 - 5 więcej
Rolpol Chlebowo - Orkan Dalewo 3 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Wołczkowo-Bezrzecze - Arkonia II Szczecin 4 - 0 więcej
Zjednoczeni Kobylanka - Sparta Skalin 1 - 2 więcej
Zalew Stepnica - KP Przecław 0 - 6 więcej
OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin 5 - 1 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Hanza Goleniów 2 - 1 więcej
Aquila Szczecin - Zryw Kołbaskowo 8 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Grot Gardno 1 - 3 więcej
Iskra Banie - Czarni Czarnówko 0 - 1 więcej
Korona Klępicz - Energetyk II Gryfino 3 - 1 więcej
Czcibor Cedynia - LUKS Krzywin 1 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna 3 - 4 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Pomień - Korona Raduń 3 - 2 więcej
Błękitni Sarnik - Pomorzanin Zamęcin 4 - 2 więcej
Orzeł Bierzwnik - Ina Nadarzyn 5 - 1 więcej
Iskra Warszyn - Remor Recz 1 - 3 więcej
Saturn Szadzko - Sokół Granowo 1 - 1 więcej
Drawa Drawno - Gryf Objezierze 6 - 0 więcej
Sokół Sokoliniec - Świt Barnimie 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Pomorzanin Cychry - Piast II Karsko 7 - 4 więcej
Olimpia Smolnica - Santos Sarbinowo 0 - 3 więcej
Czarni Czerników - Myśla Dargomyśl 2 - 7 więcej
Iskra Lutówko - Goplana Żabów 4 - 3 więcej
GKS Golenice - Stal Lipiany 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - AP LG Gdańsk 3 - 0 więcej
Mustang Wielgie - Górnicza Konin 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
Passat Bukowo Morskie - Orzeł Smardzewo 2 - 4 więcej
Płomień Jeżyczki - Wrzos Wrześnica 4 - 4 więcej
KS Sieciemin - KS Skibno 2 - 4 więcej
Strong Zielenica - Darpol Barzowice 6 - 1 więcej
Dolina Łętowska - Arkadia II Malechowo 1 - 7 więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
KS Gwda Wielka - Gryf Dobrowo 3 - 6 więcej
Mechanik II /Iskra Bobolice - Graf Bukówko 4 - 2 więcej
Mechanik Turowo - Głaz Tychowo 3 - 3 więcej
Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe 8 - 3 więcej
Sokół Spore - SP Wilcze Laski 0 - 4 więcej
piłka nożna B klasa Koszalin gr. 1
Pogoń Noskowo - Grab Grabowo 3 - 1 więcej
Derby Gwiazdowo - KS Łącko 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych - etap II
FASE Szczecin - Błękitni Stargard 2 - 2 więcej
Chemik Police - Akademia MKP Szczecinek 6 - 3 więcej
AP Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin 2 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Juniorów Starszych
Pogoń Szczecin - SMS Łódź 2 - 0 więcej
Legia Warszawa - Lech Poznań 4 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni czerwiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
dzisiejsze newsy
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/IV liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 2
piłka nożna/regionalna okręgówka: 1
piłka nożna/wojewódzka okręgówka: 2
  MN Sport
top komentarze
newsy:
4 » Sędziowie w A-klasie
3 » Światowid nie zagra w A »
2 » Kort z nowym kontraktem
1 » Pierwsze wzmocnienie Ko »
1 » Chemik rozpoczyna przyg »
1 » Sprzedaż karnetów na me »
1 » KS Sława Choszczno posz »
1 » Srebro Liska
1 » Powołano Spółkę odpowie »
1 » Sokół poszukuje sparin »
mecze:
29 » Morzycko Moryń-Sparta W »
21 » Olimpia Elbląg-Gwardia  »
19 » GKS 1962 Jastrzębie-Błę »
17 » Sokół Karlino-GKS Leśni »
17 » Pogoń Szczecin-Lechia G »
16 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
15 » Intermarche-Rega Trzebi »
11 » Iskra Białogard-Bałtyk  »
10 » Jeziorak Szczecin-Hutni »
8 » Gryf Kamień Pomorski-Vi »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
GSSJR Gunnerblog
haha10
gości: 1068
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101597
• newsów: 66476
• użytkowników: 60406
• komentarzy: 1017210
• zdjęć: 706362
• relacji: 35096
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies