ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - lipiec 2017
pokaż:
01 lipiec
Sedina Horse Show więcej
piłka nożna Sparingi
Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg 4 - 2 więcej
02 lipiec
Sedina Horse Show więcej
03 lipiec
Saller Dobiegniew Cup więcej
04 lipiec
Saller Dobiegniew Cup więcej
Podsumowanie sezonu 2016/2017 ZZPN więcej
05 lipiec
Saller Dobiegniew Cup więcej
06 lipiec
Saller Dobiegniew Cup więcej
piłka nożna Sparingi
Drutex-Bytovia Bytów - Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 więcej
Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
07 lipiec
Saller Dobiegniew Cup więcej
piłka nożna Sparingi
Pogoń Szczecin - Chojniczanka Chojnice 2 - 4 więcej
08 lipiec
Saller Dobiegniew Cup więcej
Turniej Mistrzów Pomorskiej Ligi Oldbojów więcej
piłka nożna Sparingi
Kotwica Kołobrzeg - Energetyk Gryfino 2 - 1 więcej
Świt Skolwin - SALOS Szczecin 3 - 0 więcej
09 lipiec
Triathlon Szczecin 2017 więcej
piłka nożna Sparingi
Drawa Drawno - Grom Giżyno 4 - 4 więcej
12 lipiec
piłka nożna Sparingi
Gwardia Koszalin - Energetyk Gryfino 1 - 1 więcej
13 lipiec
piłka nożna Sparingi
Sparta Węgorzyno - Orkan Suchań 3 - 0 więcej
14 lipiec
piłka nożna Puchar Polski
Polonia Środa Wlkp. - ROW 1964 Rybnik 1 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków 1 - 2 więcej
Wisła Płock - Lechia Gdańsk 0 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Vineta Wolin - Wicher Brojce 5 - 3 więcej
15 lipiec
Grand Prix Kołobrzegu w koszykówce 3x3 więcej
Finał Pucharu Polski Kayak Polo więcej
piłka nożna Puchar Polski
MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 0 - 7 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 0 - 2 więcej
Świt Nowy Dwór - Odra Opole 5 - 0 więcej
Wda Świecie - Radomiak Radom 1 - 3 więcej
Warta Sieradz - Stomil Olsztyn 4 - 2 więcej
Gryf Słupsk - MKS Kluczbork 2 - 4 więcej
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg 6 - 4 więcej
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 więcej
Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 3 - 1 więcej
Wisła Puławy - Raków Częstochowa 3 - 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 0 - 3 więcej
ŁKS Łomża - Drutex-Bytovia Bytów 2 - 4 więcej
Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów 10 - 9 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 2 - 4 więcej
Świt Skolwin - Gwardia Koszalin 4 - 2 więcej
Błonie Barwice - Sokół Karlino 2 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 3 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Gościno 0 - 3 więcej
Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 4 - 1 więcej
16 lipiec
Grand Prix Kołobrzegu w koszykówce 3x3 więcej
Finał Pucharu Polski Kayak Polo więcej
Mistrzostwa Europy w kajakarstwie więcej
Pucharze Świata Młodzieży więcej
piłka nożna Puchar Polski
Rekord Bielsko-Biała - GKS Bełchatów 2 - 6 więcej
Stilon Gorzów Wlkp. - Puszcza Niepołomice 1 - 3 więcej
Zagłębie II Lubin - Gryf Wejherowo 0 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 2 - 0 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Lech Poznań - Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 więcej
17 lipiec
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Zagłębie Lubin 0 - 1 więcej
18 lipiec
piłka nożna Puchar Polski
KSZO Ostrowiec Św. - Warta Poznań 4 - 3 więcej
Sokół Ostróda - Polonia Warszawa 2 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Gwardia Koszalin - Drutex-Bytovia Bytów 0 - 1 więcej
Gwardia Koszalin - Torgelower FC Greif 2 - 1 więcej
Stilon Gorzów Wlkp. - Błękitni Stargard 0 - 4 więcej
Świt Skolwin - Polonia Środa Wlkp. 1 - 0 więcej
19 lipiec
piłka nożna Sparingi
Gryf Kamień Pomorski - Wicher Brojce 4 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Kotwica Kołobrzeg 0 - 3 więcej
20 lipiec
piłka nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Fala Międzyzdroje 3 - 2 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Pomorzanin Nowogard 1 - 2 więcej
21 lipiec
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
Wisła Kraków - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Polski Cukier Kluczevia Stargard - Odra Chojna 1 - 2 więcej
Jedność-Ikar Krosino - Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 5 więcej
Klon Krzęcin - Piast Karsko 1 - 5 więcej
Orzeł Łożnica - Iskra Golczewo 2 - 3 więcej
22 lipiec
XII Maraton MTB dookoła Jeziora Miedwie więcej
Powiatowy Turniej Siatkówki Plażowej z okazji Dni Miasta Połczyna-Zdroju więcej
piłka nożna Puchar Polski
Błękitni Stargard - Drutex-Bytovia Bytów 1 - 2 więcej
Radomiak Radom - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 5 więcej
Stal Rzeszów - Miedź Legnica 1 - 3 więcej
Ruch Zdzieszowice - Gryf Wejherowo 2 - 1 więcej
KSZO Ostrowiec Św. - Stal Mielec 0 - 1 więcej
Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 6 - 5 więcej
Puszcza Niepołomice - GKS Tychy 0 - 1 więcej
Świt Nowy Dwór - Olimpia Grudziądz 7 - 6 więcej
Siarka Tarnobrzeg - GKS Katowice 1 - 0 więcej
Chełmianka Chełm - Zagłębie Sosnowiec 0 - 3 więcej
MKS Kluczbork - Chrobry Głogów 0 - 3 więcej
GKS Bełchatów - Wigry Suwałki 2 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Chojniczanka Chojnice 1 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków 0 - 1 więcej
Legia Warszawa - Korona Kielce 1 - 1 więcej
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Sowianka Sowno 4 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - GKS Leśnik Manowo 0 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel 3 - 1 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Jantar Dziwnów 3 - 5 więcej
Orzeł Wałcz - Mirstal Mirosławiec 6 - 1 więcej
Błonie Barwice - Sokół Wyczechy 4 - 2 więcej
Flota Świnoujście - Gryf Kamień Pomorski 2 - 2 więcej
Gavia Choszczno - Arkonia Szczecin 6 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Światowid 63 Łobez 2 - 3 więcej
Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe 4 - 4 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1 - 1 więcej
Świt Skolwin - Warta Poznań 1 - 2 więcej
Świt Skolwin - KS Polkowice 2 - 0 więcej
23 lipiec
I Memoriał Zbigniewa Ponichtery w Piłce Nożnej więcej
piłka nożna Puchar Polski
Sokół Ostróda - Stal Stalowa Wola 2 - 1 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2 - 1 więcej
Wisła Płock - Lech Poznań 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Mechanik Warnice 1 - 4 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Zryw Kołbaskowo 5 - 5 więcej
Drawa Drawno - Pomorzanin Sławoborze 6 - 2 więcej
Orzeł Pęzino - Płomień Lisowo 7 - 4 więcej
Kotwica II Kołobrzeg - Płomień Myślino 3 - 4 więcej
Korona Człopa - KS Leżenica 2 - 1 więcej
Czarni Lubanowo - Energetyk II Gryfino 2 - 2 więcej
Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel 3 - 1 więcej
24 lipiec
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 1 - 0 więcej
25 lipiec
piłka nożna Sparingi
Intermarche-Rega Trzebiatów - Wicher Brojce 3 - 2 więcej
26 lipiec
piłka nożna Puchar Polski
Warta Sieradz - Sandecja Nowy Sącz 1 - 5 więcej
ROW 1964 Rybnik - Górnik Zabrze 0 - 2 więcej
piłka nożna Sparingi
Orzeł Pęckowo - Korona Człopa 2 - 9 więcej
Sparta Węgorzyno - Polonia Warszawa 2 - 3 więcej
Darłovia Darłowo - Wieża Postomino 0 - 0 więcej
Pogoń Szczecin - Energetyk Gryfino 5 - 0 więcej
Bałtyk Koszalin - Gryf Słupsk 1 - 0 więcej
27 lipiec
piłka nożna Sparingi
Korona Stuchowo - Sparta Gryfice 2 - 6 więcej
Gryf Kamień Pomorski - FASE Szczecin 3 - 1 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Sparta Sycewice 2 - 3 więcej
28 lipiec
Międzynarodowe mistrzostwa Polski w klasie Micro więcej
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce plażowej do lat 21 więcej
Mistrzostwa Polski w piłce plażowej kobiet więcej
Mistrzostwa Polski w piłce plażowej mężczyzn więcej
Tour De PoMorze 700 km Non Stop więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Lubin 1 - 1 więcej
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 3 - 2 więcej
piłka nożna II liga
Radomiak Radom - Garbarnia Kraków 1 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Darłovia Darłowo - Arkadia Malechowo 4 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Orkan Suchań 7 - 5 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Sokół Suliszewo 4 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Warta Słońsk 4 - 2 więcej
29 lipiec
Międzynarodowe mistrzostwa Polski w klasie Micro więcej
I EKO BIEGI w Dobrej więcej
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce plażowej do lat 21 więcej
Mistrzostwa Polski w piłce plażowej kobiet więcej
Mistrzostwa Polski w piłce plażowej mężczyzn więcej
Tour De PoMorze 700 km Non Stop więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 3 - 2 więcej
Legia Warszawa - Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 2 - 1 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - MKS Kluczbork 5 - 1 więcej
Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin 1 - 2 więcej
ŁKS Łódź - ROW 1964 Rybnik 0 - 0 więcej
Warta Poznań - Rozwój Katowice 3 - 1 więcej
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Drawa Drawsko Pom. - Światowid 63 Łobez 1 - 4 więcej
Błękitni Trzygłów - Jantar Dziwnów 3 - 2 więcej
Zorza Dobrzany - Płomień Lisowo 4 - 0 więcej
Iskierka Szczecin - Piast Chociwel 1 - 4 więcej
Orzeł Łubowo - Hubertus Biały Bór 5 - 3 więcej
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 2 - 1 więcej
Błonie Barwice - Chojniczanka Chojnice 4 - 5 więcej
Hutnik Szczecin - Odra Chojna 1 - 1 więcej
Darłovia Darłowo - SSV 80 Gardelegen 1 - 1 więcej
Orzeł Łożnica - Znicz Niedźwiedź 1 - 4 więcej
Gryf Słupsk - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
Wicher Brojce - Iskra Golczewo 3 - 1 więcej
Jeziorak Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 3 - 3 więcej
30 lipiec
Międzynarodowe mistrzostwa Polski w klasie Micro więcej
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce plażowej do lat 21 więcej
Mistrzostwa Polski w piłce plażowej kobiet więcej
Mistrzostwa Polski w piłce plażowej mężczyzn więcej
Tour De PoMorze 700 km Non Stop więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok 0 - 1 więcej
Arka Gdynia - Wisła Płock 1 - 1 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 5 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1 - 1 więcej
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 2 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Sokół Sokoliniec - Zjednoczeni Kobylanka 2 - 7 więcej
Wrzos Wrześnica - Sokół Kuleszewo 6 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko 1 - 5 więcej
Pomorzanka Jarosławsko - Błękitni Sarnik 3 - 5 więcej
Orzeł Żeńsko - Sława Choszczno 4 - 4 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Światowid 63 II Łobez 7 - 3 więcej
Piast Kolin - PC Kluczevia II Stargard 4 - 1 więcej
Unia Dolice - Orzeł Bierzwnik 5 - 6 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Płomień Myślino 0 - 10 więcej
Energetyk II Gryfino - Czarni Lubanowo 3 - 2 więcej
Łabędź Widuchowa - Kasta Szczecin-Majowe 2 - 2 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Błękitni II Stargard 5 - 3 więcej
31 lipiec
Tour De PoMorze 700 km Non Stop więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Cracovia Kraków 4 - 2 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia







autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 30-31 października w Barwicach odbędą Międzynarodowe warsztaty bramkarskie w Barwicach

Warsztaty prowadzone będą przez trenerów z Polski i Anglii (. Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Po zakończeniu uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikaty. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.
autor: http://goalkeeper.com.plArtykuł sponsorowany

W dniach 28-29 października w Barwicach odbędzie się Międzynarodowa konferencja dla trenerów bramkarzy, prezesów klubów, menedżerów i skautów piłki nożnej

Organizatorami są Szkółka Bramkarska Siergieja Szypowskiego i MGLKS Błonie Barwice. Każdy uczestnik kursokonferencji otrzyma certyfikat, który będzie akceptowany przy wydaniu i przedłużeniu licencji trenerskiej. Liczba miejsc na konferencję jest ograniczona i można się na nią zgłaszać do 10 października br. Więcej informacji na stronie lub pod numerem telefonu 690 129 866, bądź mailowo sergey.shipovskiy@gmail.com.

co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
 
top komentarze
newsy:
9 » Terziotti zrezygnował
3 » Nie żyje prezes Tanowii
2 » W środę gra pierwsza li »
1 » Najlepsi strzelcy kosza »
1 » Lisek ze Złotymi Kolcam »
1 » Nowi członkowie w zarzą »
1 » Niedosyt Świtu mimo ros »
mecze:
61 » Pogoń Szczecin-Bruk-Bet »
40 » Ina Nadarzyn-Remor Recz
40 » Merkury Nowogródek Pom. »
34 » Gryf Wejherowo-Gwardia  »
31 » Błękitni Stargard-ROW 1 »
25 » GKS Bełchatów-Gwardia K »
23 » Orzeł Pęzino-Dąbrovia S »
22 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
21 » Morzycko Moryń-Gryf Kam »
19 » Gryf Polanów-Sokół Karl »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
Massachuse... piszzmiane
pszczolek
gości: 1012
statystyki portalu
• drużyn: 2688
• imprez: 102817
• newsów: 67185
• użytkowników: 60773
• komentarzy: 1027566
• zdjęć: 719865
• relacji: 35556
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies