ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 15 lipiec 2017
pokaż:
15 lipiec
Finał Pucharu Polski Kayak Polo więcej
Grand Prix Kołobrzegu w koszykówce 3x3 więcej
piłka nożna Puchar Polski
MKP Szczecinek - Błękitni Stargard 0 - 7 więcej
Kotwica Kołobrzeg - GKS Tychy 0 - 2 więcej
Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków 3 - 1 więcej
Wisła Puławy - Raków Częstochowa 3 - 2 więcej
Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 0 - 3 więcej
Stal Rzeszów - Olimpia Zambrów 10 - 9 więcej
Warta Sieradz - Stomil Olsztyn 4 - 2 więcej
Ruch Zdzieszowice - Olimpia Elbląg 6 - 4 więcej
Chełmianka Chełm - Rozwój Katowice 1 - 0 więcej
ŁKS Łomża - Drutex-Bytovia Bytów 2 - 4 więcej
Świt Nowy Dwór - Odra Opole 5 - 0 więcej
Wda Świecie - Radomiak Radom 1 - 3 więcej
Gryf Słupsk - MKS Kluczbork 2 - 4 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Cracovia Kraków - Piast Gliwice 1 - 1 więcej
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 3 - 1 więcej
piłka nożna Sparingi
Sparta Węgorzyno - Bałtyk Koszalin 0 - 3 więcej
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin 2 - 4 więcej
Świt Skolwin - Gwardia Koszalin 4 - 2 więcej
Błonie Barwice - Sokół Karlino 2 - 5 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Piast Chociwel 2 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Iskra Golczewo 3 - 1 więcej
Iskra Banie - Pro-Team Żarczyn 4 - 1 więcej
Korona Stuchowo - Błękitni Trzygłów 2 - 2 więcej
Światowid 63 Łobez - Olimp Gościno 0 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni lipiec 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
3 » Pary IV Rundy Pucharu P »
3 » Paweł Odlanicki: Jesteś »
2 » Szymon Rduch wraca do K »
2 » Szczeciński sport walcz »
2 » Dariuszem Szczubiał odc »
2 » Energetyk szuka sparing »
1 » Błotny odszedł. Cader i »
1 » Mateusz Niżejewski mist »
1 » Zmieni Słupsk na Starga »
1 » Szósty zagraniczny ster »
mecze:
37 » Syrena-Grot Rymań-Jedno »
36 » Korona Człopa-Błonie Ba »
36 » Mirstal Mirosławiec-Oli »
33 » Gryf Kamień Pomorski-So »
26 » Orzeł Pęzino-Płomień Li »
25 » Ina Nadarzyn-Orzeł Bier »
22 » Wisła Kraków-Pogoń Szcz »
22 » GKS Bełchatów-Błękitni  »
21 » Zorza Tychowo-Dąbrovia  »
20 » Orzeł Wałcz-Mechanik Bo »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 734
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102875
• newsów: 67438
• użytkowników: 60886
• komentarzy: 1031764
• zdjęć: 724051
• relacji: 35686
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies