ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - sierpień 2017
dodaj sparing
pokaż:
04 sierpień
piłka nożna II liga
19:00  ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg więcej
05 sierpień
II Bieg Szlakiem Zabytków Kamienia Pomorskiego więcej
The Tall Ships Races 2017 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Korona Kielce więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Legia Warszawa więcej
  Cracovia Kraków - Lech Poznań więcej
  Jagiellonia Białystok - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze więcej
  Piast Gliwice - Śląsk Wrocław więcej
  Wisła Płock - Wisła Kraków więcej
18:00  Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna II liga
  Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola więcej
  GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom więcej
  Rozwój Katowice - Wisła Puławy więcej
  Legionovia Legionowo - Warta Poznań więcej
19:00  MKS Kluczbork - Znicz Pruszków więcej
  Gryf Wejherowo - GKS Jastrzębie więcej
  ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  UKS SMS Łódź - Górnik Łęczna więcej
  Olimpia Szczecin - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  Czarni Sosnowiec - AZS Wrocław więcej
  Unifreeze Górzno - Mitech Żywiec więcej
  Sportowa Czwórka Radom - AZS UJ Kraków więcej
  Medyk Konin - GOSiRki Piaseczno więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Warta Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia więcej
  Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław więcej
  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
  Pogoń Szczecin - SALOS Szczecin więcej
  Odra Opole - Piast Gliwice więcej
  Górnik Zabrze - Warta Poznań więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica więcej
  Falubaz Zielona Góra - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna Sparingi
18:00  Korona Stuchowo - Zalew Stepnica więcej
  Jantar Dziwnów - Pionier Żarnowo więcej
06 sierpień
The Tall Ships Races 2017 więcej
piłka nożna Sparingi
17:00  Płomień Lisowo - Sokół Sokoliniec więcej
07 sierpień
The Tall Ships Races 2017 więcej
08 sierpień
The Tall Ships Races 2017 więcej
10 sierpień
XVI Festiwal Gwiazd Sportu więcej
11 sierpień
XVI Festiwal Gwiazd Sportu więcej
12 sierpień
XVI Festiwal Gwiazd Sportu więcej
XIX Międzynarodowy Bieg „Cztery Mile Jarka” więcej
FEN 18 Summer Edition więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Górnik Zabrze - Arka Gdynia więcej
  Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
  Legia Warszawa - Piast Gliwice więcej
  Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock więcej
  Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Wisła Kraków - Cracovia Kraków więcej
piłka nożna II liga
  Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów więcej
  GKS Jastrzębie - Błękitni Stargard więcej
  Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo więcej
  ŁKS Łódź - MKS Kluczbork więcej
  Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin więcej
  Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik więcej
18:00  Wisła Puławy - Legionovia Legionowo więcej
  Radomiak Radom - Rozwój Katowice więcej
  Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Iskra Białogard - Bałtyk Koszalin więcej
  Ina Goleniów - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Gryf Polanów - Rasel Dygowo więcej
  Morzycko Moryń - Sparta Węgorzyno więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Olimp Gościno więcej
  Jeziorak Szczecin - Hutnik Szczecin więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Vineta Wolin więcej
  Sokół Karlino - GKS Leśnik Manowo więcej
  MKP Szczecinek - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Górnik Łęczna - GOSiRki Piaseczno więcej
  AZS UJ Kraków - Medyk Konin więcej
  Mitech Żywiec - Sportowa Czwórka Radom więcej
  AZS Wrocław - Unifreeze Górzno więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec więcej
  UKS SMS Łódź - Olimpia Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Miedź Legnica - Górnik Zabrze więcej
  Falubaz Zielona Góra - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Warta Poznań - Odra Opole więcej
  Piast Gliwice - Pogoń Szczecin więcej
  SALOS Szczecin - Lech Poznań więcej
  Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów więcej
  Śląsk Wrocław - Warta Gorzów Wlkp. więcej
  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Centra Ostrów Wlkp. - Pogoń II Szczecin więcej
  Wierzyca Pelplin - Wda Świecie więcej
  Chemik Bydgoszcz - Górnik Konin więcej
  Unia Solec Kujawski - Energetyk Gryfino więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń więcej
  Sokół Kleczew - Lech II Poznań więcej
  Świt Skolwin - GKS Przodkowo więcej
  Bałtyk Gdynia - KKS 1925 Kalisz więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Jarota Jarocin więcej
piłka nożna Sparingi
18:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Korona Stuchowo więcej
  Ina Ińsko - Płomień Lisowo więcej
  Flota Świnoujście - Jantar Dziwnów więcej
14 sierpień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
17 sierpień
Bieg Śniadaniowy i 19. Mityng Lekkoatletyczny im. W. Komara i T. Ślusarskiego więcej
18 sierpień
piłka nożna II liga
19:30  MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg więcej
19 sierpień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań więcej
  Cracovia Kraków - Górnik Zabrze więcej
  Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław więcej
  Lechia Gdańsk - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Piast Gliwice - Korona Kielce więcej
  Wisła Płock - Legia Warszawa więcej
  Zagłębie Lubin - Wisła Kraków więcej
piłka nożna II liga
  Gwardia Koszalin - Warta Poznań więcej
  Błękitni Stargard - Znicz Pruszków więcej
  GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków więcej
  Legionovia Legionowo - Radomiak Radom więcej
19:00  ROW 1964 Rybnik - Wisła Puławy więcej
  Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź więcej
  Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  Bałtyk Koszalin - GKS Leśnik Manowo więcej
  Vineta Wolin - Sokół Karlino więcej
  Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski więcej
  Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin więcej
  Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Rasel Dygowo - Morzycko Moryń więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Polanów więcej
  Iskra Białogard - MKP Szczecinek więcej
  Osadnik Myślibórz - Ina Goleniów więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
  Arkonia Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Wicher Brojce - Piast Chociwel więcej
  Flota Świnoujście - Iskra Golczewo więcej
  Ogniwo Babinek - Odra Chojna więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard więcej
  Błękit Pniewo - Dąb Dębno więcej
  Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Biali Sądów - Zorza Dobrzany więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
18:00  Darłovia Darłowo - Korona Człopa więcej
18:00  Wieża Postomino - Błonie Barwice więcej
18:00  Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo więcej
18:00  Saturn Mielno - Drawa Drawsko Pom. więcej
18:00  Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
18:00  Orzeł Wałcz - Astra Ustronie Morskie więcej
18:00  Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek więcej
18:00  Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ina Ińsko więcej
  Jantar Dziwnów - Mewa Resko więcej
  Sparta Gryfice - Promień Mosty więcej
  Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów więcej
  Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard więcej
  Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra więcej
  KP Przecław - Iskierka Szczecin więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Drawa Drawno - Kłos Pełczyce więcej
  Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo więcej
  Myśla Dargomyśl - Piast Karsko więcej
  Polonia Giżyn - Gavia Choszczno więcej
  Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin więcej
  SCRS Barlinek - Sęp Brzesko więcej
  Orkan Suchań - Unia Dolice więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna więcej
  Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź więcej
  Unifreeze Górzno - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
  Sportowa Czwórka Radom - AZS Wrocław więcej
  Medyk Konin - Mitech Żywiec więcej
  GOSiRki Piaseczno - AZS UJ Kraków więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk więcej
  Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra więcej
  Odra Opole - Miedź Legnica więcej
  Pogoń Szczecin - Warta Poznań więcej
  Lech Poznań - Piast Gliwice więcej
  Chrobry Głogów - SALOS Szczecin więcej
  Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin więcej
  Arka Gdynia - Śląsk Wrocław więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin więcej
  KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. więcej
  GKS Przodkowo - Sokół Kleczew więcej
  Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia więcej
  Elana Toruń - Świt Skolwin więcej
  Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Górnik Konin - Unia Solec Kujawski więcej
  Wda Świecie - Chemik Bydgoszcz więcej
  Centra Ostrów Wlkp. - Wierzyca Pelplin więcej
23 sierpień
piłka nożna II liga
  GKS Jastrzębie - GKS Bełchatów więcej
  Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola więcej
  ŁKS Łódź - Błękitni Stargard więcej
  Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo więcej
  Warta Poznań - MKS Kluczbork więcej
18:00  Wisła Puławy - Gwardia Koszalin więcej
  Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik więcej
  Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin więcej
  Chemik Bydgoszcz - Centra Ostrów Wlkp. więcej
  Unia Solec Kujawski - Wda Świecie więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin więcej
  Świt Skolwin - Energetyk Gryfino więcej
  Sokół Kleczew - Elana Toruń więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań więcej
  Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo więcej
  Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz więcej
25 sierpień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Laser Europa Cup Poland więcej
26 sierpień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 więcej
Laser Europa Cup Poland więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Górnik Zabrze - Wisła Płock więcej
  Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice więcej
  Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
  Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin więcej
  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna II liga
  Gwardia Koszalin - Radomiak Radom więcej
  Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg więcej
  GKS Bełchatów - Rozwój Katowice więcej
  Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg więcej
19:00  ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków więcej
19:00  MKS Kluczbork - Wisła Puławy więcej
  Gryf Wejherowo - Warta Poznań więcej
  Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź więcej
  GKS Jastrzębie - Znicz Pruszków więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
  MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin więcej
  Ina Goleniów - Iskra Białogard więcej
  Morzycko Moryń - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
  Rasel Dygowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
  Sokół Karlino - Hutnik Szczecin więcej
  GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin więcej
  Gryf Polanów - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
  Zorza Dobrzany - Błękit Pniewo więcej
  Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Dąb Dębno - Chemik Police więcej
  Błękitni II Stargard - Biali Sądów więcej
  Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek więcej
  Piast Chociwel - Flota Świnoujście więcej
  Arkonia Szczecin - Wicher Brojce więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Mechanik Bobolice więcej
  Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec więcej
  Astra Ustronie Morskie - Mirstal Mirosławiec więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz więcej
  Drawa Drawsko Pom. - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
  Błonie Barwice - Sława Sławno więcej
  Darłovia Darłowo - Wieża Postomino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
  Błękitni Trzygłów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Mewa Resko - Iskierka Szczecin więcej
  Sarmata Dobra - KP Przecław więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Światowid 63 Łobez więcej
  Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo więcej
  Ina Ińsko - Orzeł Łożnica więcej
  Promień Mosty - Polonia Płoty więcej
  Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin więcej
  Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Sęp Brzesko - Orkan Suchań więcej
  Zieloni Zielin - SCRS Barlinek więcej
  Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce więcej
  Piast Karsko - Polonia Giżyn więcej
  Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl więcej
  Drawa Drawno - Czcibor Cedynia więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków więcej
  Mitech Żywiec - GOSiRki Piaseczno więcej
  AZS Wrocław - Medyk Konin więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Sportowa Czwórka Radom więcej
  UKS SMS Łódź - Unifreeze Górzno więcej
  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych - gr. zach
  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
  SALOS Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. więcej
  Piast Gliwice - Chrobry Głogów więcej
  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
  Miedź Legnica - Pogoń Szczecin więcej
  Falubaz Zielona Góra - Odra Opole więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Świt Skolwin - Stal Szczecin więcej
  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
  SALOS II Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Flota Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Zryw Kretomino - Gwardia Koszalin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin więcej
  Ina Goleniów - FASE Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór więcej
  Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica więcej
  Światowid Łobez - Fala Międzyzdroje więcej
  Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście więcej
  Radowia Radowo Małe - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
  Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
  Orkan Dalewo - Zorza Tychowo więcej
  Piast Kolin - Dąb Dębice więcej
  PC Kluczevia II Stargard - Saturn Szadzko więcej
  Płomień Lisowo - Unia Stargard więcej
  Jedność Przewłoki - Orzeł Pęzino więcej
  Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin więcej
  Hanza Goleniów - Arkonia II Szczecin więcej
  Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów więcej
  Znicz Niedźwiedź - Sparta Skalin więcej
  Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin więcej
  Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Unia Swochowo - Mieszko Mieszkowice więcej
  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
  Korona Klępicz - Czarni Czarnówko więcej
  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole więcej
  Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn więcej
  Energetyk II Gryfino - Grot Gardno więcej
  Łabędź Widuchowa - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Remor Recz - Sokół Sokoliniec więcej
  Grom Płonno - Błękitni Sarnik więcej
  Świt Barnimie - Gryf Objezierze więcej
  Iskra Warszyn - Iskra Pomień więcej
  Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko więcej
  Korona Raduń - Ina Nadarzyn więcej
  Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Wicher Przelewice - Stal Lipiany więcej
  Bryza Reńsko - Goplana Żabów więcej
  Orkan Rów - GKS Golenice więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Pomorzanin Cychry więcej
  Czarni Czerników - Piast II Karsko więcej
  Mechanik Warnice - Iskra Banie więcej
  Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  AP LG Gdańsk - UKS SMS II Łódź więcej
  AZS PSW Biała Podlaska - Błękitni Stargard więcej
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - KKP Bydgoszcz więcej
  Polonia Poznań - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  Stomil Olsztyn - Medyk II Konin więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz więcej
  GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
  Lech II Poznań - Jarota Jarocin więcej
  Elana Toruń - Bałtyk Gdynia więcej
  Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew więcej
  Górnik Konin - Świt Skolwin więcej
  Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Centra Ostrów Wlkp. - Unia Solec Kujawski więcej
  Wierzyca Pelplin - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  AP Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
  Vineta Wolin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
  Świt Skolwin - Stal Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Energetyk Gryfino więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Biali Sądów więcej
27 sierpień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 więcej
38. Półmaraton Szczecin więcej
Laser Europa Cup Poland więcej
28 sierpień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
29 sierpień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
30 sierpień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
17:30  Bałtyk Koszalin - Vineta Wolin więcej
17:30  Hutnik Szczecin - GKS Leśnik Manowo więcej
17:30  Olimp Gościno - Sokół Karlino więcej
17:30  Sparta Węgorzyno - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:30  Rasel Dygowo - Jeziorak Szczecin więcej
17:30  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
17:30  Iskra Białogard - Gryf Polanów więcej
17:30  MKP Szczecinek - Ina Goleniów więcej
17:30  Osadnik Myślibórz - Morzycko Moryń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
17:30  Vielgovia Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
17:30  Sparta Skalin - Orzeł Grzędzice więcej
17:30  OKS Center MD Goleniów - Znicz Niedźwiedź więcej
17:30  Arkonia II Szczecin - Tanowia Tanowo więcej
17:30  Aquila Szczecin - Hanza Goleniów więcej
17:30  Zryw Kołbaskowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:30  Zjednoczeni Kobylanka - Leśnik Kliniska więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
17:30  Energetyk Gryfino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:30  Pomorzanin Nowogard - Kasta Szczecin-Majowe więcej
17:30  Prawobrzeże Szczecin - Światowid 63 Łobez więcej
17:30  Biali Sądów - Unia Dolice więcej
31 sierpień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/Ekstraklasa: 1
piłka nożna/II liga: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
55 » Czwarta liga bez Jezior »
30 » Jeziorak Szczecin nie s »
14 » Arkadia wycofała się, O »
9 » Zmiany w A klasie
8 » Iñaki Astiz przejd »
2 » MKS Masovia Maszewo szu »
1 » Sidor odchodzi z Gwardi »
1 » Michał Kołodziejski w Ś »
1 » Start rozgrywek 12 sier »
1 » Sparingpartner poszukiw »
mecze:
23 » Piast Gliwice-Pogoń Szc »
10 » Pogoń Szczecin-Wisła Kr »
6 » MKP Szczecinek-Błękitni »
6 » Znicz Pruszków-Gwardia  »
5 » Światowid 63 Łobez-Sarm »
5 » Gryf Kamień Pomorski-Wi »
4 » Orzeł Trzcińsko-Zdrój-K »
3 » Darłovia Darłowo-Korona »
3 » Gwardia Koszalin-Świt S »
3 » Błękitni Stargard-Drute »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
KSHAJKA MichalWG
pszczolek wampiro85
gości: 841
statystyki portalu
• drużyn: 2648
• imprez: 99749
• newsów: 66247
• użytkowników: 60359
• komentarzy: 1016245
• zdjęć: 704551
• relacji: 35009
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies