ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
maggi
co ? gdzie ? kiedy ? - 19 sierpień 2017
pokaż:
19 sierpień
Turniej Piłki Ręcznej Kobiet o Puchar Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego więcej
Międzyzdroje Seaside Boxing Show IX więcej
XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet im. Anny Bocian o Puchar Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i PZPN więcej
I Gminny Mini Turniej Piłki Nożnej w Przekolnie więcej
piła nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0 - 3 więcej
Piast Gliwice - Korona Kielce 2 - 0 więcej
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 1 - 1 więcej
piła nożna II liga
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź 1 - 1 więcej
Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków 1 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0 - 1 więcej
Stal Stalowa Wola - GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 więcej
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 5 - 2 więcej
ROW 1964 Rybnik - Wisła Puławy 4 - 2 więcej
piła nożna IV liga zachodniopomorska
Vineta Wolin - Sokół Karlino 0 - 1 więcej
Hutnik Szczecin - Gryf Kamień Pomorski 4 - 3 więcej
PC Kluczevia Stargard - Gryf Polanów 2 - 1 więcej
Bałtyk Koszalin - GKS Leśnik Manowo 5 - 0 więcej
Olimp Gościno - Jeziorak Szczecin 2 - 0 więcej
Rasel Dygowo - Morzycko Moryń 0 - 1 więcej
Sparta Węgorzyno - Intermarche-Rega Trzebiatów 0 - 4 więcej
Iskra Białogard - MKP Szczecinek 0 - 3 więcej
Osadnik Myślibórz - Ina Goleniów 0 - 2 więcej
piła nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Błękit Pniewo - Dąb Dębno 4 - 5 więcej
Chemik Police - Mierzynianka Mierzyn 5 - 0 więcej
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni II Stargard 0 - 7 więcej
Arkonia Szczecin - Stal Szczecin 1 - 0 więcej
Wicher Brojce - Piast Chociwel 1 - 1 więcej
Flota Świnoujście - Iskra Golczewo 6 - 4 więcej
piła nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Darłovia Darłowo - Korona Człopa 1 - 0 więcej
Orzeł Wałcz - Astra Ustronie Morskie 2 - 1 więcej
Saturn Mielno - Victoria Sianów 2 - 0 więcej
Wieża Postomino - Błonie Barwice 3 - 3 więcej
Sława Sławno - Wiekowianka Wiekowo 0 - 1 więcej
Mirstal Mirosławiec - Lech Czaplinek 3 - 8 więcej
Olimp Złocieniec - Mechanik Bobolice 1 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów 1 - 0 więcej
Światowid 63 Łobez - Sarmata Dobra 6 - 0 więcej
Jantar Dziwnów - Mewa Resko 1 - 0 więcej
Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Ina Ińsko 1 - 0 więcej
Sparta Gryfice - Promień Mosty 3 - 2 więcej
Orzeł Łożnica - Pomorzanin Nowogard 1 - 0 więcej
KP Przecław - Iskierka Szczecin 0 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
SCRS Barlinek - Sęp Brzesko 0 - 2 więcej
Orkan Suchań - Unia Dolice 2 - 0 więcej
Sokół Pyrzyce - Zieloni Zielin 6 - 1 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Płomień Myślino - Grom Świelino 3 - 0 więcej
piła nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Sad Chwiram - Grom Szwecja 4 - 2 więcej
Legion Strączno - Drzewiarz Świerczyna 3 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Calisia Kalisz Pomorski 2 - 1 więcej
Mechanik Turowo - Sokół Suliszewo 2 - 2 więcej
Orzeł Łubowo - Wiarus Żółtnica 3 - 1 więcej
piła nożna Ekstraliga Kobiet
Olimpia Szczecin - Górnik Łęczna 2 - 4 więcej
AZS PSW Biała Podlaska - AZS UJ Kraków 0 - 1 więcej
Unifreeze Górzno - AZS PWSZ Wałbrzych 0 - 9 więcej
Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź 2 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Chrobry Głogów - SALOS Szczecin 3 - 4 więcej
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk 2 - 2 więcej
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 2 - 1 więcej
Pogoń Szczecin - Warta Poznań 3 - 2 więcej
piła nożna Centralna Liga Jun. Młod. U17 gr. B - j.
Arka Gdynia - Lech Poznań 0 - 2 więcej
CWZS Bydgoszcz - Lechia Gdańsk 0 - 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Warta Poznań 1 - 1 więcej
piła nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Bałtyk Gdynia 0 - 5 więcej
Energetyk Gryfino - Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 więcej
Elana Toruń - Świt Skolwin 1 - 0 więcej
KKS 1925 Kalisz - Polonia Środa Wlkp. 0 - 0 więcej
Górnik Konin - Unia Solec Kujawski 1 - 1 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Wierzyca Pelplin 1 - 3 więcej
Wda Świecie - KP Starogard Gdański 4 - 3 więcej
GKS Przodkowo - Sokół Kleczew 1 - 5 więcej
piła nożna Sparingi
Pionier Żarnowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 4 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
1 » Wychowanek Gryfa Kamień »
1 » 29. kolejka III ligi gr »
mecze:
33 » Iskra Golczewo-Dąb Dębn »
33 » Lech Czaplinek-Darłovia »
29 » Orzeł Wałcz-Rasel Dygow »
29 » Pomorzanin Nowogard-Mew »
27 » Dąb Dębno-Światowid 63  »
25 » Gwardia Koszalin-Chemik »
22 » Intermarche-Rega Trzebi »
21 » Sława Sławno-Olimp Złoc »
20 » Cracovia Kraków-Pogoń S »
19 » Polski Cukier Kluczevia »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 644
statystyki portalu
• drużyn: 2772
• imprez: 115133
• newsów: 71715
• użytkowników: 69940
• komentarzy: 1073717
• zdjęć: 772861
• relacji: 37924
Najwiďż˝kszy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2019 - by ligowiec team
Polityka Cookies