ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 sierpień 2017
pokaż:
20 sierpień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Zorza Dobrzany 1 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 3 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo 1 - 1 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 0 - 3 więcej
Polonia Giżyn - Gavia Choszczno 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino 4 - 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Fala ABFROST Gąski 1 - 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Błękitni Stary Jarosław 2 - 6 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 2 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Redłovia Redło - Jedność Tuczno 11 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra 4 - 0 więcej
Odra Opole - Miedź Legnica 2 - 2 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 6 - 1 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Wda Świecie - Pogoń Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
KKS 1925 Kalisz - CWZS Bydgoszcz 1 - 6 więcej
Gryf Wejherowo - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 8 więcej
Chemik Bydgoszcz - FASE Szczecin 0 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 2 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Jantar II Dziwnów - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo 1 - 6 więcej
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 6 - 2 więcej
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 2 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 1 - 2 więcej
Gardominka Mechowo - Sowianka Sowno 0 - 6 więcej
Bryza Reńsko - Orzeł Pęzino 3 - 5 więcej
Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
Zenit Koszewo - Zootechnik Kołbacz 0 - 7 więcej
Florek Trzeszczyn - Aquila Szczecin 0 - 3 więcej
Pionier Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 6 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Rolpol Chlebowo 2 - 12 więcej
Vitkowia Witkowo - Jedność Przewłoki 0 - 3 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 8 - 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Dąb Dębice 1 - 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 4 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Piast II Karsko 3 - 5 więcej
Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice 1 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 0 - 4 więcej
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 1 - 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 0 - 4 więcej
Sparta Skalin - Hanza Goleniów 0 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin 0 - 3 więcej
Hutnik II Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 6 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 2 - 8 więcej
GKS Golenice - Mechanik Warnice 2 - 8 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Stal Lipiany 1 - 10 więcej
Świt Barnimie - Remor Recz 6 - 7 więcej
SALOS Szczecin - Tanowia Tanowo 7 - 1 więcej
Jeziorak II Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 6 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 6 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 6 - 1 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 8 - 2 więcej
Sława Choszczno - Iskra Lutówko 2 - 9 więcej
17:00  Unia Korzybie - Wrzos Wrześnica więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Kort z nowym kontraktem
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
2 » Operator hali o sporze  »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » Sędziowie w A-klasie
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
29 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Sparta Węgorzyno-Interm »
23 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
22 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
20 » Wisła Puławy-Gwardia Ko »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
19 » Jantar Dziwnów-Mewa Res »
17 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Ambitny123 Majchrzak
paulinus Sss2002
gości: 960
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101604
• newsów: 66543
• użytkowników: 60432
• komentarzy: 1017955
• zdjęć: 707118
• relacji: 35142
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies