ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 20 sierpień 2017
pokaż:
20 sierpień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Wisła Płock - Legia Warszawa 0 - 1 więcej
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 1 - 3 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Biali Sądów - Zorza Dobrzany 1 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Kotwica II Kołobrzeg - Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Masovia Maszewo - Ehrle Dobra Szczecińska 4 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce 3 - 3 więcej
Czcibor Cedynia - Czarni Lubanowo 0 - 3 więcej
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Klon Krzęcin 6 - 0 więcej
Myśla Dargomyśl - Piast Karsko 0 - 3 więcej
Polonia Giżyn - Gavia Choszczno 1 - 3 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Passat Bukowo Morskie - Bajgiel Będzino 4 - 4 więcej
Pomorzanin Sławoborze - Jedność-Ikar Krosino 1 - 2 więcej
Wrzos Wrzosowo - Fala Abfrost Gąski 1 - 4 więcej
Syrena-Grot Rymań - Błękitni Stary Jarosław 2 - 6 więcej
GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - LZS Kowalewice 2 - 0 więcej
Wybrzeże Biesiekierz - Arkadia Malechowo 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Redłovia Redło - Jedność Tuczno 11 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra 4 - 0 więcej
Odra Opole - Miedź Legnica 2 - 2 więcej
Lech Poznań - Piast Gliwice 6 - 1 więcej
Warta Gorzów Wlkp. - Zagłębie Lubin 1 - 4 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Wda Świecie - Pogoń Szczecin 0 - 5 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
KKS 1925 Kalisz - CWZS Bydgoszcz 1 - 6 więcej
Gryf Wejherowo - Akademia Pogoń Szczecin 0 - 8 więcej
Chemik Bydgoszcz - Football Academy Szczecin 0 - 4 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - Jarota Jarocin 2 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski ZZPN
Jantar II Dziwnów - Bizon Cerkwica 2 - 3 więcej
Orzeł Prusinowo - Korona Stuchowo 1 - 6 więcej
Światowid 63 II Łobez - Radowia Radowo Małe 6 - 2 więcej
Lotnik Czarne - Zieloni Wyszobór 2 - 1 więcej
Bałtyk Gostyń - Fala Międzyzdroje 1 - 2 więcej
Gardominka Mechowo - Sowianka Sowno 0 - 6 więcej
Bryza Reńsko - Orzeł Pęzino 3 - 5 więcej
Chrobry Boleszkowice - Mieszko Mieszkowice 2 - 1 więcej
Zenit Koszewo - Zootechnik Kołbacz 0 - 7 więcej
Florek Trzeszczyn - Aquila Szczecin 0 - 3 więcej
Pionier Szczecin - Arkonia II Szczecin 0 - 6 więcej
Ogniwo Dzwonowo - Rolpol Chlebowo 2 - 12 więcej
Vitkowia Witkowo - Jedność Przewłoki 0 - 3 więcej
Chemik II Police - Vielgovia Szczecin 8 - 1 więcej
Jastrząb Łosośnica - Dąb Dębice 1 - 4 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno 4 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Piast II Karsko 3 - 5 więcej
Ina Nadarzyn - Wicher Przelewice 1 - 2 więcej
Chrobry Lisie Pole - Iskra Banie 0 - 4 więcej
Sokół Sokoliniec - Płomień Lisowo 1 - 3 więcej
Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa 0 - 4 więcej
Sparta Skalin - Hanza Goleniów 0 - 5 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Czarni 44 Szczecin 0 - 3 więcej
Hutnik II Szczecin - Zryw Kołbaskowo 1 - 6 więcej
Unia Swochowo - Grot Gardno 2 - 8 więcej
GKS Golenice - Mechanik Warnice 2 - 8 więcej
Zalew Stepnica - Znicz Niedźwiedź 0 - 3 więcej
Unia II/Gwiazda Żalęcino - Stal Lipiany 1 - 10 więcej
Świt Barnimie - Remor Recz 6 - 7 więcej
SALOS Szczecin - Tanowia Tanowo 7 - 1 więcej
Jeziorak II Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze 0 - 4 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Pomorzanin Krąpiel 6 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Błękitni Pomierzyn - Bytyń Nakielno 6 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Darpol Barzowice - Pogoń Noskowo 6 - 1 więcej
Sokół Granowo - Pomorzanka Jarosławsko 8 - 2 więcej
Sława Choszczno - Iskra Lutówko 2 - 9 więcej
Unia Korzybie - Wrzos Wrześnica 5 - 3 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
inne/plebiscyt roku: 1
piłka nożna/A klasa: 1
piłka nożna/B klasa: 1
piłka nożna/Juniorzy: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Oldboje: 1
piłka ręczna/I liga mężczyzn: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 2
piłka ręczna/Superliga mężczyzn: 1
 
top komentarze
newsy:
6 » Drugi garnitur demoluje »
2 » Sparingpartner poszukiw »
2 » Patryk Pitura wypożyczo »
2 » Cieszę się z tego wyróż »
2 » Komunikat Ekstraklasy S »
1 » Kolejne wzmocnienie Isk »
1 » Legion szuka chętnego n »
1 » Adam Nagórski: 'Przyświ »
1 » Jakub Głuszak odchodzi  »
1 » Aleksandrowicz i Krzywi »
mecze:
42 » Lech Poznań-Pogoń Szcze »
5 » Rodomka Radom-Chemik Po »
5 » Chemik Police-Świt Szcz »
4 » Zieloni Zielin-Sokół Py »
4 » Błękitni Stargard-Gward »
4 » V Turniej Halowej Piłki »
2 » Iskra Banie-Mechanik Wa »
2 » Spójnia Stargard-KK War »
2 » Chrobry Głogów-Świt Szc »
2 » MKS Lublin-Energa AZS K »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 7
adi1990 Avin
Higlejn20 Moniur
northampto... pszczolek
tmikesz1
gości: 1471
statystyki portalu
• drużyn: 2698
• imprez: 103568
• newsów: 68163
• użytkowników: 67286
• komentarzy: 1033732
• zdjęć: 726313
• relacji: 36061
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2018 - by ligowiec team
Polityka Cookies