ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - wrzesień 2017
dodaj sparing
pokaż:
01 wrzesień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Turniej o Puchar Syrenki więcej
piłka nożna III liga gr. 2
19:00  Kotwica Kołobrzeg - Centra Ostrów Wlkp. więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Meble Wójcik Elbląg - Pogoń Szczecin więcej
02 wrzesień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Turniej o Puchar Syrenki więcej
piłka nożna II liga
  Znicz Pruszków - GKS Bełchatów więcej
  ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie więcej
  Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola więcej
  Warta Poznań - Błękitni Stargard więcej
17:00  Wisła Puławy - Gryf Wejherowo więcej
  Radomiak Radom - MKS Kluczbork więcej
  Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin więcej
  Siarka Tarnobrzeg - ROW 1964 Rybnik więcej
  Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Ina Goleniów - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Gryf Polanów - MKP Szczecinek więcej
17:00  Morzycko Moryń - Iskra Białogard więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Rasel Dygowo więcej
15:00  Sokół Karlino - Sparta Węgorzyno więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Olimp Gościno więcej
16:00  Vineta Wolin - Hutnik Szczecin więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
12:00  Chemik Police - Zorza Dobrzany więcej
11:00  Wicher Brojce - Stal Szczecin więcej
16:00  Flota Świnoujście - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Błękit Pniewo - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Dąb Dębno więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Wieża Postomino - Korona Człopa więcej
17:00  Sława Sławno - Darłovia Darłowo więcej
  Saturn Mielno - Błonie Barwice więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Mirstal Mirosławiec - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
  Olimp Złocieniec - Astra Ustronie Morskie więcej
  Mechanik Bobolice - Lech Czaplinek więcej
  Orzeł Wałcz - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Promień Mosty więcej
15:00  Sparta Gryfice - Mewa Resko więcej
17:00  Polonia Płoty - Jantar Dziwnów więcej
11:00  Orzeł Łożnica - Błękitni Trzygłów więcej
16:00  Masovia Maszewo - Ina Ińsko więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard więcej
17:00  KP Przecław - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
15:30  Iskierka Szczecin - Sarmata Dobra więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:30  Sokół Pyrzyce - Piast Karsko więcej
16:00  SCRS Barlinek - Gavia Choszczno więcej
16:00  Orkan Suchań - Zieloni Zielin więcej
11:00  Klon Krzęcin - Unia Dolice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
17:00  Passat Bukowo Morskie - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Syrena-Grot Rymań - Fala Hen Gąski więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - LZS Kowalewice więcej
17:00  Płomień Myślino - Arkadia Malechowo więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Grom Świelino więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
17:00  Legion Strączno - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Sad Chwiram - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Mechanik Turowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Grom Szwecja - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:00  Redłovia Redło - Sokół Suliszewo więcej
17:00  Orzeł Łubowo - Jedność Tuczno więcej
17:00  Wiarus Żółtnica - Hubertus Biały Bór więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  Czarni Sosnowiec - Górnik Łęczna więcej
16:00  Unifreeze Górzno - Olimpia Szczecin więcej
  Sportowa Czwórka Radom - UKS SMS Łódź więcej
11:00  AZS UJ Kraków - Mitech Żywiec więcej
12:00  AZS PSW Biała Podlaska - AZS Wrocław więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
12:00  Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra więcej
12:00  Lech Poznań - Miedź Legnica więcej
11:00  Chrobry Głogów - Warta Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Bałtyk Koszalin - Ina Goleniów więcej
  Gwardia Koszalin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Zryw Kretomino więcej
  Arkonia Szczecin - Flota Świnoujście więcej
  Błękitni Stargard - SALOS II Szczecin więcej
  Świt Skolwin - Chemik Police więcej
  Stal Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
  CWZS Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Wda Świecie - Lech Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
12:00  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Chemik Bydgoszcz - Gryf Wejherowo więcej
  KKS 1925 Kalisz - Lechia Gdańsk więcej
16:00  CWZS Bydgoszcz - FASE Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Zieloni Wyszobór - Pionier Żarnowo więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Radowia Radowo Małe więcej
  Fala Międzyzdroje - Sowianka Sowno więcej
  Bałtyk Gostyń - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
17:00  Korona Stuchowo - Zalew Stepnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Orzeł Pęzino - Czarni Marianowo więcej
  Unia Stargard - Jedność Przewłoki więcej
  Saturn Szadzko - Płomień Lisowo więcej
17:00  Dąb Dębice - PC Kluczevia II Stargard więcej
15:00  Zorza Tychowo - Piast Kolin więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Kasta Szczecin-Majowe - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Hanza Goleniów - Zryw Kołbaskowo więcej
  Tanowia Tanowo - Aquila Szczecin więcej
  Znicz Niedźwiedź - Arkonia II Szczecin więcej
  Orzeł Grzędzice - OKS Center MD Goleniów więcej
11:00  Zootechnik Kołbacz - Sparta Skalin więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Grot Gardno - Łabędź Widuchowa więcej
  Pro-Team Żarczyn - Energetyk II Gryfino więcej
  Chrobry Lisie Pole - Witniczanka Witnica więcej
  Czarni Czarnówko - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Rurzyca Nawodna - Korona Klępicz więcej
  Unia Swochowo - Piast Piaseczno więcej
  Mieszko Mieszkowice - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Sokół Sokoliniec - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Iskra Lutówko - Korona Raduń więcej
  Iskra Pomień - Orzeł Bierzwnik więcej
  Gryf Objezierze - Iskra Warszyn więcej
  Błękitni Sarnik - Świt Barnimie więcej
  Remor Recz - Grom Płonno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Stal Lipiany - Iskra Banie więcej
  Goplana Żabów - Orkan Rów więcej
  Wicher Przelewice - Bryza Reńsko więcej
  GKS Golenice - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Orzeł Prusinowo - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Jantar II Dziwnów - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Błękitni II Trzygłów - Lotnik Czarne więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Zenit Koszewo - Dęby Rogowo więcej
  WODR Barzkowice - Ogniwo Dzwonowo więcej
15:00  Vitkowia Witkowo - Orkan II Suchań więcej
  Podlesie Sowno - Orzeł Małkocin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Jeziorak II Szczecin - Hutnik II Szczecin więcej
  Komarex Komarowo - Florek Trzeszczyn więcej
  Mierzynianka II Mierzyn - Czarni 44 Szczecin więcej
  Pionier Szczecin - Chemik II Police więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  UKS SMS II Łódź - Medyk II Konin więcej
  AP LG Gdańsk - Stomil Olsztyn więcej
  KKP Bydgoszcz - Polonia Poznań więcej
  Błękitni Stargard - MUKS Tomaszów Mazowiecki więcej
piłka nożna III liga gr. 2
13:00  Unia Solec Kujawski - Wierzyca Pelplin więcej
17:00  Sokół Kleczew - Górnik Konin więcej
15:00  Bałtyk Gdynia - Energetyk Gryfino więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Elana Toruń więcej
17:00  Jarota Jarocin - GKS Przodkowo więcej
17:00  KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  Błękitni Stargard - SALOS Szczecin więcej
  Arkonia Szczecin - Vineta Wolin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Gwardia Koszalin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Bałtyk Koszalin - AP Bałtyk Koszalin więcej
  Stal Szczecin - FASE Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Chemik Police więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Pomorzanin Nowogard więcej
  Unia Dolice - Energetyk Gryfino więcej
  Światowid 63 Łobez - Biali Sądów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Flota II Świnoujście - Korona Stuchowo więcej
  Bizon Cerkwica - Sparta Gryfice więcej
  Polonia Płoty - Błękitni Trzygłów więcej
  Fala Międzyzdroje - Jantar Dziwnów więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Leśnik Kliniska - Hanza Goleniów więcej
  Dąb Dębice - Radowia Radowo Małe więcej
  Masovia Maszewo - Sparta Węgorzyno więcej
  Orzeł Łożnica - Promień Mosty więcej
  Zalew Stepnica - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orzeł Pęzino - Mechanik Warnice więcej
  Zorza Dobrzany - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Orkan Dalewo - Piast Chociwel więcej
  Orkan Suchań - Pomorzanin Krąpiel więcej
  Rolpol Chlebowo - WODR Barzkowice więcej
  Orzeł Grzędzice - Piast Kolin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Zootechnik Kołbacz - AP Hutnik Szczecin więcej
  Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
  SALOS III Szczecin - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Grot Gardno więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  SCRS Barlinek - Ina Stradzewo więcej
  Klon Krzęcin - Sęp Brzesko więcej
  Sokół Pyrzyce - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Pomorzanka Jarosławsko - Pionier Zwierzyn więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Orzeł Żeńsko więcej
  Sokół Granowo - Gryf Przekolno więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  TKKF Stilon Gorzów - Kotwica Kórnik więcej
  Polonia Środa Wlkp. - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Lipno Stęszew więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Gwiazda-Kania Toruń więcej
  Biało Zielone Gdańsk - Lubuszanin Drezdenko więcej
piłka nożna Sparingi
  Pogoń Szczecin - Osadnik Myślibórz więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  MKS Kalisz - Vive Kielce więcej
  MMTS Kwidzyn - Górnik Zabrze więcej
  Azoty Puławy - Stal Mielec więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów więcej
  Orlen Wisła Płock - Spójnia Gdynia więcej
  Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
  KPR Legionowo - Zagłębie Lubin więcej
03 wrzesień
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
14:00  Ogniwo Babinek - Piast Chociwel więcej
16:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Iskra Golczewo więcej
17:00  Biali Sądów - Odra Chojna więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Myśla Dargomyśl - Drawa Drawno więcej
16:00  Polonia Giżyn - Czarni Lubanowo więcej
15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Sęp Brzesko więcej
15:00  Czcibor Cedynia - Kłos Pełczyce więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
17:00  Medyk Konin - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk więcej
17:00  Warta Gorzów Wlkp. - Piast Gliwice więcej
13:00  Arka Gdynia - SALOS Szczecin więcej
12:00  Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
17:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Jastrząb Łosośnica więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Ina Nadarzyn - Koral Mostkowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Piast II Karsko - Mechanik Warnice więcej
16:00  Pomorzanin Cychry - Czarni Czerników więcej
16:00  Gryf Nowielin - Merkury Nowogródek Pom. więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
15:00  Światowid 63 II Łobez - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna III liga gr. 2
16:00  Świt Skolwin - Wda Świecie więcej
17:00  KKS 1925 Kalisz - Lech II Poznań więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
16:00  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Błyskawica Kluki więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
14:00  KKP Chełmża - Olimpia II Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
12:00  KS Sieciemin - Gryf II Polanów więcej
  Płomień Jeżyczki - KS Skibno więcej
  Orzeł Smardzewo - Olympic Warszkowo więcej
  Wrzos Wrześnica - Darpol Barzowice więcej
  Strong Zielenica - Derby Gwiazdowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Płomień Pobłocie Wlk. - Jantar Siemyśl więcej
  Resko Karcino - Huragan Bierzwnica więcej
  Sokół Lulewice - Hattrick Kołobrzeg więcej
  Wicher Mierzym - Grot Gorawino więcej
  Wicher Rąbino - Derby Karścino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  Gryf Dobrowo - Grot Bonin więcej
14:00  KS Gwda Wielka - Graf Bukówko więcej
  Mechanik II /Iskra Bobolice - Głaz Tychowo więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - Błękitni Gonne Małe więcej
  Sokół Spore - SP Wilcze Laski więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Gryf Budowo - Grom Giżyno więcej
  Bytyń Nakielno - Santos Kłębowiec więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Znicz Dzikowo więcej
  Wspólni Różewo - Błękitni Pomierzyn więcej
06 wrzesień
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
18:00  Spójnia Świdwin - Hubertus Biały Bór więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
17:00  AZS Wrocław - Medyk Konin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
19:00  Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów więcej
07 wrzesień
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
  Fala ABFROST Gąski - Wybrzeże Biesiekierz więcej
08 wrzesień
piłka nożna II liga
19:00  ROW 1964 Rybnik - Rozwój Katowice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:30  Gavia Choszczno - Orkan Suchań więcej
09 wrzesień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Wisła Kraków więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze więcej
  Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok więcej
  Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Piast Gliwice - Lechia Gdańsk więcej
  Śląsk Wrocław - Legia Warszawa więcej
  Zagłębie Lubin - Wisła Płock więcej
piłka nożna II liga
  Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Błękitni Stargard - Wisła Puławy więcej
  GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo więcej
19:00  MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków więcej
  Gryf Wejherowo - Radomiak Radom więcej
  Stal Stalowa Wola - Warta Poznań więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Olimpia Elbląg więcej
  Znicz Pruszków - ŁKS Łódź więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Bałtyk Koszalin - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Olimp Gościno - Vineta Wolin więcej
11:00  Sparta Węgorzyno - GKS Leśnik Manowo więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Gryf Kamień Pomorski więcej
17:00  Iskra Białogard - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  MKP Szczecinek - Morzycko Moryń więcej
11:00  Ina Goleniów - Gryf Polanów więcej
17:00  Osadnik Myślibórz - Jeziorak Szczecin więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
15:00  Zorza Dobrzany - Mierzynianka Mierzyn więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Chemik Police więcej
17:30  Odra Chojna - Błękit Pniewo więcej
17:00  Iskra Golczewo - Biali Sądów więcej
16:00  Piast Chociwel - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek więcej
11:00  Wicher Brojce - Flota Świnoujście więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Lech Czaplinek więcej
  Astra Ustronie Morskie - Mechanik Bobolice więcej
  Pogoń Połczyn Zdrój - Olimp Złocieniec więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Orzeł Wałcz więcej
  Błonie Barwice - Kotwica II Kołobrzeg więcej
17:00  Darłovia Darłowo - Saturn Mielno więcej
  Wieża Postomino - Sława Sławno więcej
  Victoria Sianów - Mirstal Mirosławiec więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Jantar Dziwnów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Iskierka Szczecin więcej
  Pomorzanin Nowogard - KP Przecław więcej
14:00  Ina Ińsko - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - Masovia Maszewo więcej
16:00  Promień Mosty - Orzeł Łożnica więcej
16:00  Sparta Gryfice - Polonia Płoty więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Kłos Pełczyce - Unia Dolice więcej
16:30  Sęp Brzesko - Klon Krzęcin więcej
16:00  Piast Karsko - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
17:00  Jedność-Ikar Krosino - Bajgiel Będzino więcej
17:00  Arkadia Malechowo - Passat Bukowo Morskie więcej
17:00  Błękitni Stary Jarosław - Płomień Myślino więcej
17:00  LZS Kowalewice - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Radew Białogórzyno - Syrena-Grot Rymań więcej
17:00  Wrzos Wrzosowo - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Hubertus Biały Bór więcej
17:00  Jedność Tuczno - Wiarus Żółtnica więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Grom Szwecja - Redłovia Redło więcej
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:00  Zawisza Grzmiąca - Mechanik Turowo więcej
17:00  Legion Strączno - Sad Chwiram więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  AZS Wrocław - AZS UJ Kraków więcej
12:00  UKS SMS Łódź - Medyk Konin więcej
11:00  Olimpia Szczecin - Sportowa Czwórka Radom więcej
  Czarni Sosnowiec - Unifreeze Górzno więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - AZS PSW Biała Podlaska więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
14:00  Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin więcej
12:00  SALOS Szczecin - Śląsk Wrocław więcej
12:00  Piast Gliwice - Arka Gdynia więcej
12:00  Warta Poznań - Warta Gorzów Wlkp. więcej
12:00  Miedź Legnica - Chrobry Głogów więcej
12:00  Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Chemik Police - Stal Szczecin więcej
  SALOS II Szczecin - Świt Skolwin więcej
  Flota Świnoujście - Błękitni Stargard więcej
  Zryw Kretomino - Arkonia Szczecin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Ina Goleniów - Gwardia Koszalin więcej
  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
  Warta Poznań - Lechia Gdańsk więcej
  Lech Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Wda Świecie więcej
  Arka Gdynia - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - FASE Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - CWZS Bydgoszcz więcej
  Gryf Wejherowo - KKS 1925 Kalisz więcej
  Lech Poznań - Chemik Bydgoszcz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Zalew Stepnica - Zieloni Wyszobór więcej
  Znicz Wysoka Kamieńska - Korona Stuchowo więcej
16:00  Sowianka Sowno - Bizon Cerkwica więcej
  Radowia Radowo Małe - Fala Międzyzdroje więcej
  Jastrząb Łosośnica - Prawobrzeże Świnoujście więcej
15:00  Pionier Żarnowo - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Orkan Dalewo - Rolpol Chlebowo więcej
  Piast Kolin - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  PC Kluczevia II Stargard - Zorza Tychowo więcej
  Płomień Lisowo - Dąb Dębice więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Saturn Szadzko więcej
  Czarni Marianowo - Unia Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
20:00  OKS Center MD Goleniów - Zootechnik Kołbacz więcej
  Arkonia II Szczecin - Orzeł Grzędzice więcej
19:00  Aquila Szczecin - Znicz Niedźwiedź więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Tanowia Tanowo więcej
  Leśnik Kliniska - Kasta Szczecin-Majowe więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Piast Piaseczno - Mieszko Mieszkowice więcej
  Korona Klępicz - Unia Swochowo więcej
  Witniczanka Witnica - Czarni Czarnówko więcej
  Energetyk II Gryfino - Chrobry Lisie Pole więcej
  Łabędź Widuchowa - Pro-Team Żarczyn więcej
  LUKS Krzywin - Grot Gardno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Iskra Warszyn - Błękitni Sarnik więcej
  Orzeł Bierzwnik - Gryf Objezierze więcej
  Korona Raduń - Iskra Pomień więcej
  Koral Mostkowo - Iskra Lutówko więcej
15:30  Pomorzanin Zamęcin - Ina Nadarzyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Bryza Reńsko - Stal Lipiany więcej
  Orkan Rów - Wicher Przelewice więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - GKS Golenice więcej
16:00  Mechanik Warnice - Pomorzanin Cychry więcej
  Iskra Banie - Piast II Karsko więcej
  Santos Sarbinowo - Goplana Żabów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Lotnik Czarne więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Błękitni II Trzygłów więcej
  Gardominka Mechowo - Jantar II Dziwnów więcej
  Orzeł Prusinowo - Światowid 63 II Łobez więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Zjednoczeni Wapnica - Zenit Koszewo więcej
  Dęby Rogowo - WODR Barzkowice więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Vitkowia Witkowo więcej
  Orkan II Suchań - Podlesie Sowno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Pionier Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
  Czarni 44 Szczecin - Komarex Komarowo więcej
  Florek Trzeszczyn - Jeziorak II Szczecin więcej
  Chemik II Police - Hutnik II Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Polonia Gryfino - Zryw Góralice więcej
  Sekwoja Brwice - Sokół Różańsko więcej
  Ogniwo II Babinek - Tywa Swobnica więcej
  Chrobry Boleszkowice - Wicher Steklno więcej
  Sokół Różańsko - Sokół II Pyrzyce więcej
  Tywa Swobnica - Sekwoja Brwice więcej
  Wicher Steklno - Ogniwo II Babinek więcej
  Zryw Góralice - Chrobry Boleszkowice więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - AP LG Gdańsk więcej
  Polonia Poznań - Błękitni Stargard więcej
  Stomil Olsztyn - KKP Bydgoszcz więcej
  Medyk II Konin - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
piłka nożna III liga gr. 2
17:00  GKS Przodkowo - KKS 1925 Kalisz więcej
11:00  Energetyk Gryfino - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Górnik Konin - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Wda Świecie - Sokół Kleczew więcej
17:00  Centra Ostrów Wlkp. - Świt Skolwin więcej
17:00  Wierzyca Pelplin - Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Pogoń II Szczecin - Lech II Poznań więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  Chemik Police - Stal Szczecin więcej
  Vineta Wolin - Błękitni Stargard więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Arkonia Szczecin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  AP Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
  FASE Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  SALOS Szczecin - Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Pomorzanin Nowogard - Unia Dolice więcej
  Biali Sądów - Energetyk Gryfino więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Korona Stuchowo - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Jantar Dziwnów - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Błękitni Trzygłów - Fala Międzyzdroje więcej
  Sparta Gryfice - Polonia Płoty więcej
  Flota II Świnoujście - Bizon Cerkwica więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  OKS Center MD Goleniów - Sarmata Dobra więcej
  Promień Mosty - Zalew Stepnica więcej
  Sparta Węgorzyno - Orzeł Łożnica więcej
  Radowia Radowo Małe - Masovia Maszewo więcej
  Leśnik Kliniska - Dąb Dębice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
11:00  Mechanik Warnice - WODR Barzkowice więcej
  Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Grzędzice więcej
  Piast Chociwel - Orkan Suchań więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orkan Dalewo więcej
  Orzeł Pęzino - Zorza Dobrzany więcej
  Piast Kolin - Rolpol Chlebowo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  AP Hutnik Szczecin - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Grot Gardno - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Arkonia II Szczecin - SALOS III Szczecin więcej
  Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Ina Stradzewo - Kłos Pełczyce więcej
  Sęp Brzesko - Sokół Pyrzyce więcej
  SCRS Barlinek - Klon Krzęcin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Zieloni Zielin - Czarni Lubanowo więcej
  Witniczanka Witnica - Dąb Dębno więcej
  Osadnik Myślibórz - GKS Golenice więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Iskra Banie więcej
  Odra Chojna - Łabędź Widuchowa więcej
  Myśla Dargomyśl - Mieszko Mieszkowice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Sława Choszczno - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
  Błyskawica Kluki - Sokół Granowo więcej
  Gryf Przekolno - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Orzeł Żeńsko - Pomorzanka Jarosławsko więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Vielgovia Szczecin - Błękitni II Stargard więcej
  Victoria Sianów - Fala Międzyzdroje więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Hattrick Kołobrzeg więcej
  Olimpia III Szczecin - Hetman Recz więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Lubuszanin Drezdenko - TKKF Stilon Gorzów więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Biało Zielone Gdańsk więcej
  Lipno Stęszew - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Olimpia II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Kotwica Kórnik - KKP Chełmża więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów więcej
  KPR Kobierzyce - KPR Jelenia Góra więcej
  Korona Handball Kielce - MKS Selgros Lublin więcej
  Zagłębie Lubin - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Pogoń Szczecin - Energa AZS Koszalin więcej
  Vistal Gdynia - Start Elbląg więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  MKS Grudziądz - AZS AWF Warszawa więcej
  Stal Gorzów - MKS Mazur Sierpc więcej
  Sokół Kościerzyna - Warmia Olsztyn więcej
  Orkan Ostróda - Grunwald Poznań więcej
  SMS Gdańsk - Pomezania Malbork więcej
  Orlen Wisła II Płock - Nielba Wągrowiec więcej
  Gwardia Koszalin - GKS Żukowo więcej
  AZS UZ Zielona Góra - Real-Astromal Leszno więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Zagłębie Lubin - MKS Kalisz więcej
  Spójnia Gdynia - Górnik Zabrze więcej
  Vive Kielce - MMTS Kwidzyn więcej
  Meble Wójcik Elbląg - Gwardia Opole więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty Puławy więcej
  Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock więcej
  Pogoń Szczecin - Wybrzeże Gdańsk więcej
  Stal Mielec - KPR Legionowo więcej
10 wrzesień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Lech Poznań więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
17:00  Rasel Dygowo - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Stal Szczecin - Dąb Dębno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Mewa Resko - Sarmata Dobra więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
13:00  Czarni Lubanowo - Sokół Pyrzyce więcej
14:00  Drawa Drawno - Polonia Giżyn więcej
15:00  Czcibor Cedynia - Myśla Dargomyśl więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
16:00  Górnik Łęczna - Mitech Żywiec więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
14:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Górnik Zabrze - Odra Opole więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Pomorzanin Krąpiel - Orzeł Pęzino więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
12:00  Sparta Skalin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Hanza Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Grom Płonno - Sokół Sokoliniec więcej
16:00  Świt Barnimie - Remor Recz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Czarni Czerników - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna III liga gr. 2
15:00  Elana Toruń - Jarota Jarocin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Wrzos Wrześnica - Strong Zielenica więcej
  Derby Gwiazdowo - KS Sieciemin więcej
12:00  Gryf II Polanów - Płomień Jeżyczki więcej
  KS Skibno - Orzeł Smardzewo więcej
  Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Wicher Rąbino - Wicher Mierzym więcej
  Grot Gorawino - Sokół Lulewice więcej
  Hattrick Kołobrzeg - Resko Karcino więcej
  Huragan Bierzwnica - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
  Derby Karścino - Jantar Siemyśl więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  Sokół Spore - Pogoń Wierzchowo więcej
  Błękitni Gonne Małe - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
  Głaz Tychowo - KS Gwda Wielka więcej
  Graf Bukówko - Gryf Dobrowo więcej
  SP Wilcze Laski - Grot Bonin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Santos Kłębowiec - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Znicz Dzikowo - Gryf Budowo więcej
  Błękitni Pomierzyn - Grom Giżyno więcej
  Wspólni Różewo - Bytyń Nakielno więcej
12 wrzesień
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Kielce - Zagłębie Lubin więcej
13 wrzesień
piłka ręczna Superliga kobiet
  MKS Selgros Lublin - KPR Kobierzyce więcej
  KPR Jelenia Góra - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  Start Elbląg - Ruch Chorzów więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Korona Handball Kielce więcej
  Vistal Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  Energa AZS Koszalin - Zagłębie Lubin więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Orlen Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
  MKS Kalisz - Stal Mielec więcej
15 wrzesień
piłka nożna III liga gr. 2
17:30  Sokół Kleczew - Centra Ostrów Wlkp. więcej
16 wrzesień
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Arka Gdynia - Zagłębie Lubin więcej
  Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław więcej
  Lech Poznań - Korona Kielce więcej
  Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok więcej
  Legia Warszawa - Cracovia Kraków więcej
  Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Wisła Kraków - Piast Gliwice więcej
15:30  Wisła Płock - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna II liga
  ŁKS Łódź - GKS Bełchatów więcej
  Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków więcej
  Warta Poznań - GKS 1962 Jastrzębie więcej
16:00  Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola więcej
  Radomiak Radom - Błękitni Stargard więcej
  Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo więcej
  Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork więcej
  Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin więcej
  Legionovia Legionowo - ROW 1964 Rybnik więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Gryf Polanów - Bałtyk Koszalin więcej
17:00  Morzycko Moryń - Ina Goleniów więcej
17:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - MKP Szczecinek więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Iskra Białogard więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - Rasel Dygowo więcej
16:00  Vineta Wolin - Sparta Węgorzyno więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
16:00  Dąb Dębno - Zorza Dobrzany więcej
16:00  Flota Świnoujście - Stal Szczecin więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin więcej
16:00  Błękit Pniewo - Iskra Golczewo więcej
12:00  Chemik Police - Odra Chojna więcej
15:00  Mierzynianka Mierzyn - Błękitni II Stargard więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Sława Sławno - Korona Człopa więcej
  Saturn Mielno - Wieża Postomino więcej
  Orzeł Wałcz - Błonie Barwice więcej
  Mirstal Mirosławiec - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Mechanik Bobolice - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
15:00  Lech Czaplinek - Astra Ustronie Morskie więcej
  Olimp Złocieniec - Victoria Sianów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Sparta Gryfice więcej
13:00  Polonia Płoty - Mewa Resko więcej
15:00  Masovia Maszewo - Promień Mosty więcej
17:00  Światowid 63 Łobez - Błękitni Trzygłów więcej
16:30  KP Przecław - Ina Ińsko więcej
15:30  Iskierka Szczecin - Pomorzanin Nowogard więcej
15:00  Sarmata Dobra - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
  Myśla Dargomyśl - Kłos Pełczyce więcej
16:00  Orkan Suchań - Piast Karsko więcej
16:00  Klon Krzęcin - Zieloni Zielin więcej
  Unia Dolice - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
17:00  Grom Świelino - Jedność-Ikar Krosino więcej
17:00  Syrena-Grot Rymań - Wrzos Wrzosowo więcej
17:00  Wybrzeże Biesiekierz - Radew Białogórzyno więcej
17:00  Płomień Myślino - LZS Kowalewice więcej
17:00  Passat Bukowo Morskie - Błękitni Stary Jarosław więcej
17:00  Bajgiel Będzino - Arkadia Malechowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
17:00  Sad Chwiram - Calisia Kalisz Pomorski więcej
17:00  Mechanik Turowo - Legion Strączno więcej
17:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Zawisza Grzmiąca więcej
17:00  Redłovia Redło - Drzewiarz Świerczyna więcej
17:00  Spójnia Świdwin - Grom Szwecja więcej
17:00  Orzeł Łubowo - Sokół Suliszewo więcej
17:00  Hubertus Biały Bór - Jedność Tuczno więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
  Odra Opole - Lechia Gdańsk więcej
  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
  Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra więcej
  Warta Gorzów Wlkp. - Miedź Legnica więcej
  Arka Gdynia - Warta Poznań więcej
  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice więcej
  Zagłębie Lubin - SALOS Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Ina Goleniów więcej
  Arkonia Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Błękitni Stargard - Zryw Kretomino więcej
  Świt Skolwin - Flota Świnoujście więcej
  Chemik Police - SALOS II Szczecin więcej
  Gwardia Koszalin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
  CWZS Bydgoszcz - Warta Poznań więcej
  Wda Świecie - Arka Gdynia więcej
  Pogoń Szczecin - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
  Chemik Bydgoszcz - Akademia Pogoń Szczecin więcej
  KKS 1925 Kalisz - Lech Poznań więcej
  CWZS Bydgoszcz - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Zieloni Wyszobór - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
17:00  Prawobrzeże Świnoujście - Pionier Żarnowo więcej
  Fala Międzyzdroje - Jastrząb Łosośnica więcej
  Bizon Cerkwica - Radowia Radowo Małe więcej
  Bałtyk Gostyń - Sowianka Sowno więcej
  Zalew Stepnica - Znicz Wysoka Kamieńska więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Rolpol Chlebowo - Orzeł Pęzino więcej
  Saturn Szadzko - Czarni Marianowo więcej
17:00  Dąb Dębice - Jedność Przewłoki więcej
15:00  Zorza Tychowo - Płomień Lisowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - PC Kluczevia II Stargard więcej
  Orkan Dalewo - Piast Kolin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Hanza Goleniów - Leśnik Kliniska więcej
15:00  Tanowia Tanowo - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Znicz Niedźwiedź - Zryw Kołbaskowo więcej
  Orzeł Grzędzice - Aquila Szczecin więcej
  Zootechnik Kołbacz - Arkonia II Szczecin więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - OKS Center MD Goleniów więcej
  Vielgovia Szczecin - Sparta Skalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Mieszko Mieszkowice - Grot Gardno więcej
  Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa więcej
  Czarni Czarnówko - Energetyk II Gryfino więcej
  Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica więcej
  Unia Swochowo - Zjednoczeni Kurzycko więcej
  Piast Piaseczno - Korona Klępicz więcej
  Pro-Team Żarczyn - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Sokół Sokoliniec - Ina Nadarzyn więcej
  Iskra Lutówko - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Iskra Pomień - Koral Mostkowo więcej
  Gryf Objezierze - Korona Raduń więcej
  Błękitni Sarnik - Orzeł Bierzwnik więcej
  Remor Recz - Iskra Warszyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Stal Lipiany - Piast II Karsko więcej
  Pomorzanin Cychry - Iskra Banie więcej
  GKS Golenice - Czarni Czerników więcej
  Goplana Żabów - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Bryza Reńsko - Orkan Rów więcej
  Wicher Przelewice - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Orzeł Prusinowo więcej
  Błękitni II Trzygłów - Gardominka Mechowo więcej
  Lotnik Czarne - Orzeł Mrzeżyno więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orzeł Małkocin - Orkan II Suchań więcej
  Podlesie Sowno - Ogniwo Dzwonowo więcej
11:00  Vitkowia Witkowo - Dęby Rogowo więcej
  WODR Barzkowice - Zjednoczeni Wapnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Komarex Komarowo - Pionier Szczecin więcej
  Jeziorak II Szczecin - Czarni 44 Szczecin więcej
  Hutnik II Szczecin - Florek Trzeszczyn więcej
  Mierzynianka II Mierzyn - Chemik II Police więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Tywa Swobnica - Chrobry Boleszkowice więcej
  Sokół Różańsko - Ogniwo II Babinek więcej
  Sokół II Pyrzyce - Sekwoja Brwice więcej
  Wicher Steklno - Polonia Gryfino więcej
piłka nożna III liga gr. 2
13:00  Świt Skolwin - Wierzyca Pelplin więcej
12:00  Bałtyk Gdynia - Wda Świecie więcej
16:00  Polonia Środa Wlkp. - Górnik Konin więcej
16:00  Jarota Jarocin - Energetyk Gryfino więcej
17:00  KKS 1925 Kalisz - Elana Toruń więcej
12:00  Lech II Poznań - GKS Przodkowo więcej
19:00  Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  Stal Szczecin - Bałtyk Koszalin więcej
  Gwardia Koszalin - FASE Szczecin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - AP Bałtyk Koszalin więcej
  Arkonia Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Błękitni Stargard - Kotwica Kołobrzeg więcej
  Chemik Police - SALOS Szczecin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Vineta Wolin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Światowid 63 Łobez więcej
  Unia Dolice - Prawobrzeże Szczecin więcej
  Energetyk Gryfino - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Bizon Cerkwica - Korona Stuchowo więcej
  Polonia Płoty - Flota II Świnoujście więcej
  Fala Międzyzdroje - Sparta Gryfice więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Błękitni Trzygłów więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Jantar Dziwnów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Dąb Dębice - Hanza Goleniów więcej
  Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska więcej
  Orzeł Łożnica - Radowia Radowo Małe więcej
  Zalew Stepnica - Sparta Węgorzyno więcej
  Sarmata Dobra - Promień Mosty więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orzeł Grzędzice - Piast Chociwel więcej
  Zorza Dobrzany - Mechanik Warnice więcej
  Orkan Dalewo - Orzeł Pęzino więcej
  Orkan Suchań - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  Rolpol Chlebowo - Pomorzanin Krąpiel więcej
  WODR Barzkowice - Piast Kolin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  Vielgovia Szczecin - AP Hutnik Szczecin więcej
  SALOS III Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Arkonia II Szczecin więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
  Kasta II Szczecin-Majowe - Grot Gardno więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Klon Krzęcin - Ina Stradzewo więcej
  Sokół Pyrzyce - SCRS Barlinek więcej
  Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Czarni Lubanowo - Mieszko Mieszkowice więcej
  Łabędź Widuchowa - Myśla Dargomyśl więcej
  Iskra Banie - Odra Chojna więcej
  GKS Golenice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz więcej
  Zieloni Zielin - Witniczanka Witnica więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Pionier Zwierzyn - Orzeł Żeńsko więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Gryf Przekolno więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Błyskawica Kluki więcej
  Sokół Granowo - Sława Choszczno więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Błękitni II Stargard - Hetman Recz więcej
  Hattrick Kołobrzeg - Olimpia III Szczecin więcej
  Fala Międzyzdroje - Energetyk Junior Gryfino więcej
  Vielgovia Szczecin - Victoria Sianów więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  TKKF Stilon Gorzów - KKP Chełmża więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kórnik więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - Olimpia II Szczecin więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Biało Zielone Gdańsk - Lipno Stęszew więcej
  Lubuszanin Drezdenko - Gwiazda-Kania Toruń więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Pogoń Szczecin - Start Elbląg więcej
  Ruch Chorzów - KPR Jelenia Góra więcej
  Piotrcovia Piotrków Tryb. - MKS Selgros Lublin więcej
  KPR Kobierzyce - UKS PCM Kościerzyna więcej
  Korona Handball Kielce - Energa AZS Koszalin więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  AZS AWF Warszawa - Real-Astromal Leszno więcej
  GKS Żukowo - AZS UZ Zielona Góra więcej
  Nielba Wągrowiec - Gwardia Koszalin więcej
  Pomezania Malbork - Orlen Wisła II Płock więcej
  Grunwald Poznań - SMS Gdańsk więcej
  Warmia Olsztyn - Orkan Ostróda więcej
  MKS Mazur Sierpc - Sokół Kościerzyna więcej
  MKS Grudziądz - Stal Gorzów więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Gwardia Opole - Wybrzeże Gdańsk więcej
  Górnik Zabrze - Chrobry Głogów więcej
  MMTS Kwidzyn - Spójnia Gdynia więcej
  Azoty Puławy - Meble Wójcik Elbląg więcej
  KPR Legionowo - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
17 wrzesień
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Sokół Karlino - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
16:00  Hutnik Szczecin - Olimp Gościno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
14:00  Ogniwo Babinek - Wicher Brojce więcej
16:00  Biali Sądów - Piast Chociwel więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
11:00  Kotwica II Kołobrzeg - Darłovia Darłowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
14:00  Orzeł Łożnica - Jantar Dziwnów więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Polonia Giżyn - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Sokół Pyrzyce - Drawa Drawno więcej
16:00  SCRS Barlinek - Czarni Lubanowo więcej
15:00  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
14:00  Pomorzanin Sławoborze - Fala Hen Gąski więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
12:00  FASE Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
15:30  Unia Stargard - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Grom Płonno - Świt Barnimie więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Gryf Nowielin - Mechanik Warnice więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
15:00  Światowid 63 II Łobez - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
piłka nożna III liga gr. 2
14:00  Unia Solec Kujawski - Pogoń II Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Olympic Warszkowo - KS Skibno więcej
  Orzeł Smardzewo - Gryf II Polanów więcej
  Płomień Jeżyczki - Derby Gwiazdowo więcej
  KS Sieciemin - Wrzos Wrześnica więcej
  Strong Zielenica - Darpol Barzowice więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Jantar Siemyśl - Huragan Bierzwnica więcej
  Płomień Pobłocie Wlk. - Hattrick Kołobrzeg więcej
  Resko Karcino - Grot Gorawino więcej
  Sokół Lulewice - Wicher Rąbino więcej
  Wicher Mierzym - Derby Karścino więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
  Grot Bonin - Graf Bukówko więcej
  Gryf Dobrowo - Głaz Tychowo więcej
  KS Gwda Wielka - Błękitni Gonne Małe więcej
  Mechanik II /Iskra Bobolice - Sokół Spore więcej
14:00  Pogoń Wierzchowo - SP Wilcze Laski więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Grom Giżyno - Znicz Dzikowo więcej
  Gryf Budowo - Santos Kłębowiec więcej
  Kolejarz Wierzchowo - Wspólni Różewo więcej
  Bytyń Nakielno - Błękitni Pomierzyn więcej
19 wrzesień
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Stal Mielec - Vive Kielce więcej
20 wrzesień
piłka nożna Puchar Polski
  Drutex-Bytovia Bytów - Pogoń Szczecin więcej
  Górnik Zabrze - Sandecja Nowy Sącz więcej
  Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
  Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin więcej
  Chojniczanka Chojnice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia więcej
18:00  Chrobry Głogów - Piast Gliwice więcej
piłka ręczna Superliga kobiet
  Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin więcej
  Vistal Gdynia - Korona Handball Kielce więcej
  Energa AZS Koszalin - KPR Kobierzyce więcej
  UKS PCM Kościerzyna - Piotrcovia Piotrków Tryb. więcej
  MKS Selgros Lublin - Ruch Chorzów więcej
  Start Elbląg - KPR Jelenia Góra więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Gwardia Opole - Orlen Wisła Płock więcej
23 wrzesień
koszykówka I liga koszykarzy
  Kotwica 50 Kołobrzeg - Basket Poznań więcej
  Pogoń Prudnik - SKK Siedlce więcej
  Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy więcej
  Noteć Inowrocław - Polonia Leszno więcej
  Spójnia Stargard - Znicz Basket Pruszków więcej
  KK Warszawa - AZS Politechnika Kraków więcej
  Doral Nysa Kłodzko - Sokół Łańcut więcej
  Pro-Basket Kutno - Śląsk Wrocław więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Sokół Międzychód - Tarnovia Basket Tarnowo Podg. więcej
  Obra Kościan - Politechnika Gdańska więcej
  AZS UMK Toruń - Jedynka Pelplin więcej
  Asseco II Gdynia - Basket Suchy Las więcej
  Trefl II Sopot - Gryf Goleniów więcej
  SMS Władysławowo - MKK Gniezno więcej
  Domino Inowrocław - Stomil Olsztyn więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
18:00  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
  Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk więcej
  Cracovia Kraków - Wisła Płock więcej
  Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa więcej
  Korona Kielce - Wisła Kraków więcej
  Piast Gliwice - Arka Gdynia więcej
  Śląsk Wrocław - Lech Poznań więcej
  Zagłębie Lubin - Sandecja Nowy Sącz więcej
piłka nożna II liga
  Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo więcej
  Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków więcej
  GKS Bełchatów - ROW 1964 Rybnik więcej
19:00  MKS Kluczbork - Rozwój Katowice więcej
  Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg więcej
  Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom więcej
  GKS 1962 Jastrzębie - Wisła Puławy więcej
  Znicz Pruszków - Warta Poznań więcej
  ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
15:00  Bałtyk Koszalin - Olimp Gościno więcej
14:00  Sparta Węgorzyno - Hutnik Szczecin więcej
16:00  Rasel Dygowo - Vineta Wolin więcej
13:00  Polski Cukier Kluczevia Stargard - GKS Leśnik Manowo więcej
16:00  Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski więcej
16:00  MKP Szczecinek - Jeziorak Szczecin więcej
15:00  Ina Goleniów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
16:00  Gryf Polanów - Morzycko Moryń więcej
16:00  Osadnik Myślibórz - Sokół Karlino więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
11:00  Stal Szczecin - Zorza Dobrzany więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Dąb Dębno więcej
17:00  Odra Chojna - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Iskra Golczewo - Chemik Police więcej
15:00  Piast Chociwel - Błękit Pniewo więcej
11:00  Arkonia Szczecin - Biali Sądów więcej
16:00  Wicher Brojce - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
15:00  Flota Świnoujście - Ogniwo Babinek więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Astra Ustronie Morskie więcej
16:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Lech Czaplinek więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Olimp Złocieniec więcej
  Błonie Barwice - Mirstal Mirosławiec więcej
16:00  Darłovia Darłowo - Orzeł Wałcz więcej
  Wieża Postomino - Kotwica II Kołobrzeg więcej
  Sława Sławno - Saturn Mielno więcej
  Victoria Sianów - Mechanik Bobolice więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Polonia Płoty - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Pomorzanin Nowogard - Sarmata Dobra więcej
14:00  Ina Ińsko - Iskierka Szczecin więcej
16:00  Błękitni Trzygłów - KP Przecław więcej
16:00  Promień Mosty - Światowid 63 Łobez więcej
16:00  Sparta Gryfice - Orzeł Łożnica więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
17:00  Kłos Pełczyce - Sęp Brzesko więcej
16:00  Gavia Choszczno - Klon Krzęcin więcej
16:00  Piast Karsko - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Myśla Dargomyśl - Polonia Giżyn więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
16:00  Arkadia Malechowo - Grom Świelino więcej
16:00  Błękitni Stary Jarosław - Bajgiel Będzino więcej
16:00  LZS Kowalewice - Passat Bukowo Morskie więcej
16:00  Fala Hen Gąski - Płomień Myślino więcej
16:00  Radew Białogórzyno - Pomorzanin Sławoborze więcej
16:00  Wrzos Wrzosowo - Wybrzeże Biesiekierz więcej
16:00  GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo - Syrena-Grot Rymań więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
14:00  Calisia Kalisz Pomorski - Jedność Tuczno więcej
16:00  Sokół Suliszewo - Wiarus Żółtnica więcej
16:00  Grom Szwecja - Orzeł Łubowo więcej
16:00  Drzewiarz Świerczyna - Spójnia Świdwin więcej
16:00  Zawisza Grzmiąca - Redłovia Redło więcej
16:00  Legion Strączno - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
16:00  Sad Chwiram - Mechanik Turowo więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
16:00  Unifreeze Górzno - Górnik Łęczna więcej
  Sportowa Czwórka Radom - Czarni Sosnowiec więcej
  Medyk Konin - Olimpia Szczecin więcej
  Mitech Żywiec - AZS Wrocław więcej
12:00  AZS PSW Biała Podlaska - UKS SMS Łódź więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
  Lechia Gdańsk - SALOS Szczecin więcej
  Piast Gliwice - Zagłębie Lubin więcej
  Warta Poznań - Śląsk Wrocław więcej
  Miedź Legnica - Arka Gdynia więcej
  Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wlkp. więcej
  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów więcej
  Górnik Zabrze - Lech Poznań więcej
  Odra Opole - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  SALOS II Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Flota Świnoujście - Chemik Police więcej
  Zryw Kretomino - Świt Skolwin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard więcej
  Ina Goleniów - Arkonia Szczecin więcej
  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
  FASE Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Arka Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  CWZS Bydgoszcz - Wda Świecie więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
16:00  Akademia Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
  Chemik Bydgoszcz - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Znicz Wysoka Kamieńska - Zieloni Wyszobór więcej
16:00  Sowianka Sowno - Korona Stuchowo więcej
  Radowia Radowo Małe - Bałtyk Gostyń więcej
  Jastrząb Łosośnica - Bizon Cerkwica więcej
  Pionier Żarnowo - Fala Międzyzdroje więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Piast Kolin - Rolpol Chlebowo więcej
  PC Kluczevia II Stargard - Orkan Dalewo więcej
  Płomień Lisowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
16:00  Jedność Przewłoki - Zorza Tychowo więcej
  Czarni Marianowo - Dąb Dębice więcej
  Orzeł Pęzino - Unia Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  OKS Center MD Goleniów - Vielgovia Szczecin więcej
  Arkonia II Szczecin - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
15:00  Aquila Szczecin - Zootechnik Kołbacz więcej
15:00  Zryw Kołbaskowo - Orzeł Grzędzice więcej
  Leśnik Kliniska - Tanowia Tanowo więcej
  Kasta Szczecin-Majowe - Hanza Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Korona Klępicz - Mieszko Mieszkowice więcej
  Witniczanka Witnica - Unia Swochowo więcej
  Energetyk II Gryfino - Rurzyca Nawodna więcej
  Łabędź Widuchowa - Czarni Czarnówko więcej
  Grot Gardno - Pro-Team Żarczyn więcej
  LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Orzeł Bierzwnik - Remor Recz więcej
  Korona Raduń - Błękitni Sarnik więcej
  Koral Mostkowo - Gryf Objezierze więcej
  Ina Nadarzyn - Iskra Lutówko więcej
  Iskra Warszyn - Grom Płonno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Orkan Rów - Stal Lipiany więcej
  Merkury Nowogródek Pom. - Wicher Przelewice więcej
16:00  Mechanik Warnice - GKS Golenice więcej
  Iskra Banie - Gryf Nowielin więcej
  Santos Sarbinowo - Bryza Reńsko więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
16:00  Prawobrzeże II Świnoujście - Orzeł Mrzeżyno więcej
  Gardominka Mechowo - Lotnik Czarne więcej
  Orzeł Prusinowo - Błękitni II Trzygłów więcej
16:00  Światowid 63 II Łobez - Jantar II Dziwnów więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Zenit Koszewo - WODR Barzkowice więcej
  Zjednoczeni Wapnica - Vitkowia Witkowo więcej
  Dęby Rogowo - Podlesie Sowno więcej
  Ogniwo Dzwonowo - Orzeł Małkocin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Pionier Szczecin - Jeziorak II Szczecin więcej
  Mierzynianka II Mierzyn - Komarex Komarowo więcej
  Chemik II Police - Florek Trzeszczyn więcej
  Czarni 44 Szczecin - Hutnik II Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Ogniwo II Babinek - Sokół II Pyrzyce więcej
  Chrobry Boleszkowice - Sokół Różańsko więcej
  Polonia Gryfino - Tywa Swobnica więcej
  Zryw Góralice - Wicher Steklno więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  UKS SMS II Łódź - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  KKP Bydgoszcz - Medyk II Konin więcej
  Błękitni Stargard - Stomil Olsztyn więcej
  AP LG Gdańsk - Polonia Poznań więcej
piłka nożna III liga gr. 2
15:00  Elana Toruń - Lech II Poznań więcej
16:00  Energetyk Gryfino - KKS 1925 Kalisz więcej
16:00  Górnik Konin - Jarota Jarocin więcej
16:00  Wda Świecie - Polonia Środa Wlkp. więcej
16:00  Centra Ostrów Wlkp. - Bałtyk Gdynia więcej
16:00  Wierzyca Pelplin - Sokół Kleczew więcej
14:00  Unia Solec Kujawski - Kotwica Kołobrzeg więcej
16:00  KP Starogard Gdański - Świt Skolwin więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  SALOS Szczecin - Stal Szczecin więcej
  Vineta Wolin - Chemik Police więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Błękitni Stargard więcej
  AP Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin więcej
  FASE Szczecin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Bałtyk Koszalin - Gwardia Koszalin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Biali Sądów - Pomorzanin Nowogard więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Energetyk Gryfino więcej
  Światowid 63 Łobez - Unia Dolice więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Korona Stuchowo - Jantar Dziwnów więcej
  Błękitni Trzygłów - Intermarche-Rega Trzebiatów więcej
  Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
  Flota II Świnoujście - Fala Międzyzdroje więcej
  Bizon Cerkwica - Polonia Płoty więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Hanza Goleniów - OKS Center MD Goleniów więcej
  Sparta Węgorzyno - Sarmata Dobra więcej
  Radowia Radowo Małe - Zalew Stepnica więcej
  Leśnik Kliniska - Orzeł Łożnica więcej
  Dąb Dębice - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Piast Chociwel - Rolpol Chlebowo więcej
11:00  Mechanik Warnice - Piast Kolin więcej
  Pomorzanin Krąpiel - WODR Barzkowice więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Orzeł Grzędzice więcej
  Orzeł Pęzino - Orkan Suchań więcej
  Zorza Dobrzany - Orkan Dalewo więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  AP Hutnik Szczecin - Grot Gardno więcej
  Ehrle Dobra Szczecińska - Kasta II Szczecin-Majowe więcej
  Arkonia II Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
  Zootechnik Kołbacz - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
  Vielgovia Szczecin - SALOS III Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Ina Stradzewo - Sęp Brzesko więcej
  SCRS Barlinek - Kłos Pełczyce więcej
  Klon Krzęcin - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Witniczanka Witnica - Czarni Lubanowo więcej
  Osadnik Myślibórz - Zieloni Zielin więcej
  Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Dąb Dębno więcej
  Odra Chojna - GKS Golenice więcej
  Myśla Dargomyśl - Iskra Banie więcej
  Mieszko Mieszkowice - Łabędź Widuchowa więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Unia II/Gwiazda Żalęcino - Sokół Granowo więcej
  Sława Choszczno - Skrzydlaci Będargowo więcej
  Błyskawica Kluki - Pomorzanka Jarosławsko więcej
  Gryf Przekolno - Pionier Zwierzyn więcej
piłka nożna III Liga Kobiet
  Victoria Sianów - Błękitni II Stargard więcej
  Energetyk Junior Gryfino - Vielgovia Szczecin więcej
  Olimpia III Szczecin - Fala Międzyzdroje więcej
  Hetman Recz - Hattrick Kołobrzeg więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Gwiazda-Kania Toruń - TKKF Stilon Gorzów więcej
  Lipno Stęszew - Lubuszanin Drezdenko więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Biało Zielone Gdańsk więcej
  Olimpia II Szczecin - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Kotwica Kórnik - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  KKP Chełmża - Polonia Środa Wlkp. więcej
piłka ręczna I liga mężczyzn gr.A
  Stal Gorzów - AZS AWF Warszawa więcej
  Sokół Kościerzyna - MKS Grudziądz więcej
  Orkan Ostróda - MKS Mazur Sierpc więcej
  SMS Gdańsk - Warmia Olsztyn więcej
  Orlen Wisła II Płock - Grunwald Poznań więcej
  Gwardia Koszalin - Pomezania Malbork więcej
  AZS UZ Zielona Góra - Nielba Wągrowiec więcej
  Real-Astromal Leszno - GKS Żukowo więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  KPR Gryfino - Tytani Wejherowo więcej
  AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew więcej
  SMS II Gdańsk - Jeziorak Iława więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - MKS Brodnica więcej
  AZS UMK Toruń - MOSiR Kętrzyn więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Chrobry Głogów - Spójnia Gdynia więcej
  Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze więcej
  Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MKS Kalisz więcej
  Wybrzeże Gdańsk - Azoty Puławy więcej
  Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn więcej
  Meble Wójcik Elbląg - KPR Legionowo więcej
24 wrzesień
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Mewa Resko - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
13:00  Jantar Dziwnów - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Zieloni Zielin - Unia Dolice więcej
13:00  Czarni Lubanowo - Orkan Suchań więcej
14:00  Drawa Drawno - SCRS Barlinek więcej
15:00  Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  AZS UJ Kraków - AZS PWSZ Wałbrzych więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
14:00  Gryf Wejherowo - FASE Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
16:00  Intermarche-Rega II Trzebiatów - Prawobrzeże Świnoujście więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Pomorzanin Krąpiel - Saturn Szadzko więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
16:00  Zjednoczeni Kobylanka - Znicz Niedźwiedź więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Świt Barnimie - Sokół Sokoliniec więcej
14:00  Pomorzanin Zamęcin - Iskra Pomień więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Czarni Czerników - Goplana Żabów więcej
16:00  Piast II Karsko - Pomorzanin Cychry więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 1
  Strong Zielenica - KS Sieciemin więcej
  Wrzos Wrześnica - Płomień Jeżyczki więcej
  Derby Gwiazdowo - Orzeł Smardzewo więcej
  Gryf II Polanów - Olympic Warszkowo więcej
  Darpol Barzowice - KS Skibno więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 2
  Wicher Mierzym - Sokół Lulewice więcej
  Wicher Rąbino - Resko Karcino więcej
  Grot Gorawino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
  Hattrick Kołobrzeg - Jantar Siemyśl więcej
  Derby Karścino - Huragan Bierzwnica więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 3
14:00  Pogoń Wierzchowo - Mechanik II /Iskra Bobolice więcej
  Sokół Spore - KS Gwda Wielka więcej
  Błękitni Gonne Małe - Gryf Dobrowo więcej
  Głaz Tychowo - Grot Bonin więcej
  SP Wilcze Laski - Graf Bukówko więcej
piłka nożna A klasa Koszalin gr. 4
  Santos Kłębowiec - Grom Giżyno więcej
  Błękitni Pomierzyn - Znicz Dzikowo więcej
  Bytyń Nakielno - Kolejarz Wierzchowo więcej
  Wspólni Różewo - Gryf Budowo więcej
26 wrzesień
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Vive Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. więcej
27 wrzesień
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  Domino Inowrocław - SMS Władysławowo więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Azoty Puławy - Orlen Wisła Płock więcej
29 wrzesień
piłka nożna II liga
19:00  ROW 1964 Rybnik - Gwardia Koszalin więcej
30 wrzesień
V Maraton Puszczy Goleniowskiej więcej
koszykówka I liga koszykarzy
  Astoria Bydgoszcz - Pro-Basket Kutno więcej
  Śląsk Wrocław - Doral Nysa Kłodzko więcej
  Sokół Łańcut - KK Warszawa więcej
  AZS Politechnika Kraków - Spójnia Stargard więcej
  Znicz Basket Pruszków - Noteć Inowrocław więcej
  Polonia Leszno - Siarka Tarnobrzeg więcej
  GKS Tychy - Pogoń Prudnik więcej
  SKK Siedlce - Kotwica 50 Kołobrzeg więcej
koszykówka II liga gr. A koszykarzy
  MKK Gniezno - Trefl II Sopot więcej
  Gryf Goleniów - Asseco II Gdynia więcej
  Basket Suchy Las - AZS UMK Toruń więcej
  Jedynka Pelplin - Obra Kościan więcej
  Politechnika Gdańska - Sokół Międzychód więcej
  Tarnovia Basket Tarnowo Podg. - Stomil Olsztyn więcej
piłka nożna II liga
  Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów więcej
  Warta Poznań - ŁKS Łódź więcej
16:00  Wisła Puławy - Znicz Pruszków więcej
  Radomiak Radom - GKS 1962 Jastrzębie więcej
  Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola więcej
  Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard więcej
  Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo więcej
  Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
16:00  Morzycko Moryń - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  Intermarche-Rega Trzebiatów - Gryf Kamień Pomorski więcej
15:00  Jeziorak Szczecin - Ina Goleniów więcej
17:00  Gryf Kamień Pomorski - MKP Szczecinek więcej
15:00  Vineta Wolin - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
12:00  Hutnik Szczecin - Rasel Dygowo więcej
16:00  Olimp Gościno - Sparta Węgorzyno więcej
15:00  GKS Leśnik Manowo - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
15:00  Zorza Dobrzany - Błękitni II Stargard więcej
15:00  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota Świnoujście więcej
16:00  Błękit Pniewo - Arkonia Szczecin więcej
12:00  Chemik Police - Piast Chociwel więcej
14:00  Mierzynianka Mierzyn - Iskra Golczewo więcej
16:00  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Saturn Mielno - Korona Człopa więcej
  Kotwica II Kołobrzeg - Sława Sławno więcej
  Orzeł Wałcz - Wieża Postomino więcej
14:00  Mirstal Mirosławiec - Darłovia Darłowo więcej
  Olimp Złocieniec - Błonie Barwice więcej
  Mechanik Bobolice - Wiekowianka Wiekowo więcej
  Astra Ustronie Morskie - Pogoń Połczyn Zdrój więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
16:00  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Mewa Resko więcej
16:00  Orzeł Łożnica - Polonia Płoty więcej
15:00  Masovia Maszewo - Sparta Gryfice więcej
14:00  Światowid 63 Łobez - Jantar Dziwnów więcej
16:00  KP Przecław - Promień Mosty więcej
15:30  Iskierka Szczecin - Błękitni Trzygłów więcej
15:00  Sarmata Dobra - Ina Ińsko więcej
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Pomorzanin Nowogard więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
15:00  Sokół Pyrzyce - Myśla Dargomyśl więcej
16:00  SCRS Barlinek - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Orkan Suchań - Drawa Drawno więcej
15:00  Klon Krzęcin - Piast Karsko więcej
  Unia Dolice - Gavia Choszczno więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
16:00  Jedność-Ikar Krosino - Arkadia Malechowo więcej
16:00  Wybrzeże Biesiekierz - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
16:00  Pomorzanin Sławoborze - Wrzos Wrzosowo więcej
16:00  Płomień Myślino - Radew Białogórzyno więcej
16:00  Passat Bukowo Morskie - Fala Hen Gąski więcej
16:00  Bajgiel Będzino - LZS Kowalewice więcej
16:00  Grom Świelino - Błękitni Stary Jarosław więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
16:00  Mechanik Turowo - Calisia Kalisz Pomorski więcej
16:00  Pionier 95 Borne Sulinowo - Sad Chwiram więcej
16:00  Redłovia Redło - Legion Strączno więcej
16:00  Spójnia Świdwin - Zawisza Grzmiąca więcej
16:00  Orzeł Łubowo - Drzewiarz Świerczyna więcej
16:00  Wiarus Żółtnica - Grom Szwecja więcej
16:00  Hubertus Biały Bór - Sokół Suliszewo więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
  Górnik Łęczna - AZS Wrocław więcej
  AZS PWSZ Wałbrzych - Mitech Żywiec więcej
  UKS SMS Łódź - AZS UJ Kraków więcej
  Czarni Sosnowiec - Medyk Konin więcej
  Unifreeze Górzno - Sportowa Czwórka Radom więcej
11:00  Olimpia Szczecin - AZS PSW Biała Podlaska więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
  Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk więcej
  Lech Poznań - Odra Opole więcej
  Chrobry Głogów - Górnik Zabrze więcej
  Warta Gorzów Wlkp. - Podbeskidzie Bielsko-Biała więcej
  Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra więcej
  Śląsk Wrocław - Miedź Legnica więcej
  Zagłębie Lubin - Warta Poznań więcej
  SALOS Szczecin - Piast Gliwice więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
  Błękitni Stargard - Ina Goleniów więcej
  Świt Skolwin - Akademia MKP Szczecinek więcej
  Chemik Police - Zryw Kretomino więcej
  SALOS II Szczecin - Flota Świnoujście więcej
  Arkonia Szczecin - FASE Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
  Wda Świecie - Warta Poznań więcej
  Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
  Lechia Gdańsk - Arka Gdynia więcej
  Lech Poznań - Akademia Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
  CWZS Bydgoszcz - Chemik Bydgoszcz więcej
  Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
  Zieloni Wyszobór - Prawobrzeże Świnoujście więcej
16:00  Fala Międzyzdroje - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
  Bizon Cerkwica - Pionier Żarnowo więcej
  Bałtyk Gostyń - Jastrząb Łosośnica więcej
16:00  Korona Stuchowo - Radowia Radowo Małe więcej
16:00  Zalew Stepnica - Sowianka Sowno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
  Rolpol Chlebowo - Unia Stargard więcej
  Saturn Szadzko - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Dąb Dębice - Pomorzanin Krąpiel więcej
15:00  Zorza Tychowo - Czarni Marianowo więcej
  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Jedność Przewłoki więcej
  Orkan Dalewo - Płomień Lisowo więcej
  Piast Kolin - PC Kluczevia II Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
  Tanowia Tanowo - Kasta Szczecin-Majowe więcej
  Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska więcej
  Orzeł Grzędzice - Zjednoczeni Kobylanka więcej
  Zootechnik Kołbacz - Zryw Kołbaskowo więcej
  Wołczkowo-Bezrzecze - Aquila Szczecin więcej
  Vielgovia Szczecin - Arkonia II Szczecin więcej
  Sparta Skalin - OKS Center MD Goleniów więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
  Mieszko Mieszkowice - Pro-Team Żarczyn więcej
  Chrobry Lisie Pole - Grot Gardno więcej
  Rurzyca Nawodna - Łabędź Widuchowa więcej
  Unia Swochowo - Energetyk II Gryfino więcej
  Piast Piaseczno - Witniczanka Witnica więcej
  Czarni Czarnówko - LUKS Krzywin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
  Sokół Sokoliniec - Iskra Lutówko więcej
  Iskra Pomień - Ina Nadarzyn więcej
  Gryf Objezierze - Pomorzanin Zamęcin więcej
  Błękitni Sarnik - Koral Mostkowo więcej
  Remor Recz - Korona Raduń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
  Stal Lipiany - Pomorzanin Cychry więcej
  GKS Golenice - Iskra Banie więcej
  Goplana Żabów - Mechanik Warnice więcej
15:00  Wicher Przelewice - Czarni Czerników więcej
  Bryza Reńsko - Merkury Nowogródek Pom. więcej
  Orkan Rów - Santos Sarbinowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 1
  Jantar II Dziwnów - Prawobrzeże II Świnoujście więcej
  Błękitni II Trzygłów - Światowid 63 II Łobez więcej
  Lotnik Czarne - Orzeł Prusinowo więcej
  Orzeł Mrzeżyno - Gardominka Mechowo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 2
  Orkan II Suchań - Ogniwo Dzwonowo więcej
  Orzeł Małkocin - Dęby Rogowo więcej
  Podlesie Sowno - Zjednoczeni Wapnica więcej
14:00  Vitkowia Witkowo - Zenit Koszewo więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 3
  Jeziorak II Szczecin - Mierzynianka II Mierzyn więcej
  Hutnik II Szczecin - Pionier Szczecin więcej
  Komarex Komarowo - Chemik II Police więcej
  Florek Trzeszczyn - Czarni 44 Szczecin więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 4
  Sokół Różańsko - Polonia Gryfino więcej
  Sokół II Pyrzyce - Chrobry Boleszkowice więcej
  Sekwoja Brwice - Ogniwo II Babinek więcej
  Tywa Swobnica - Zryw Góralice więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - UKS SMS II Łódź więcej
  Stomil Olsztyn - AP LG Gdańsk więcej
  Medyk II Konin - Błękitni Stargard więcej
  Sztorm AWFiS Gdańsk - KKP Bydgoszcz więcej
piłka nożna III liga gr. 2
  Kotwica Kołobrzeg - Pogoń II Szczecin więcej
  Świt Skolwin - Unia Solec Kujawski więcej
  Bałtyk Gdynia - Wierzyca Pelplin więcej
  Polonia Środa Wlkp. - Centra Ostrów Wlkp. więcej
  Jarota Jarocin - Wda Świecie więcej
  KKS 1925 Kalisz - Górnik Konin więcej
  GKS Przodkowo - Elana Toruń więcej
  Lech II Poznań - Energetyk Gryfino więcej
  Sokół Kleczew - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  Stal Szczecin - Gwardia Koszalin więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin więcej
  Arkonia Szczecin - FASE Szczecin więcej
  Błękitni Stargard - AP Bałtyk Koszalin więcej
  Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg więcej
  SALOS Szczecin - Vineta Wolin więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Akademia MKP Szczecinek więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Biali Sądów więcej
  Energetyk Gryfino - Światowid 63 Łobez więcej
  Pomorzanin Nowogard - Prawobrzeże Szczecin więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.1
  Polonia Płoty - Korona Stuchowo więcej
  Fala Międzyzdroje - Bizon Cerkwica więcej
  Wybrzeże Rewalskie Rewal - Flota II Świnoujście więcej
  Intermarche-Rega Trzebiatów - Sparta Gryfice więcej
  Jantar Dziwnów - Błękitni Trzygłów więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.2
  Masovia Maszewo - Hanza Goleniów więcej
  Orzeł Łożnica - Dąb Dębice więcej
  Zalew Stepnica - Leśnik Kliniska więcej
  Sarmata Dobra - Radowia Radowo Małe więcej
  OKS Center MD Goleniów - Promień Mosty więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.3
  Orkan Dalewo - Mechanik Warnice więcej
  Orkan Suchań - Zorza Dobrzany więcej
  Orzeł Grzędzice - Orzeł Pęzino więcej
  Rolpol Chlebowo - Dąbrovia Stara Dąbrowa więcej
  WODR Barzkowice - Piast Chociwel więcej
  Piast Kolin - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.4
  SALOS III Szczecin - AP Hutnik Szczecin więcej
  Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo - Vielgovia Szczecin więcej
  Mierzynianka Mierzyn - Zootechnik Kołbacz więcej
  Kasta II Szczecin-Majowe - Arkonia II Szczecin więcej
  Grot Gardno - Ehrle Dobra Szczecińska więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.5
  Sokół Pyrzyce - Ina Stradzewo więcej
  Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin więcej
  Sęp Brzesko - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna II liga okręgowa - junior gr.6
  Czarni Lubanowo - Łabędź Widuchowa więcej
  Iskra Banie - Mieszko Mieszkowice więcej
  GKS Golenice - Myśla Dargomyśl więcej
  Dąb Dębno - Odra Chojna więcej
  Zieloni Zielin - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
  Witniczanka Witnica - Osadnik Myślibórz więcej
piłka nożna B klasa Szczecin gr. 5
  Orzeł Żeńsko - Gryf Przekolno więcej
  Pionier Zwierzyn - Błyskawica Kluki więcej
  Pomorzanka Jarosławsko - Sława Choszczno więcej
  Skrzydlaci Będargowo - Unia II/Gwiazda Żalęcino więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  TKKF Stilon Gorzów - Polonia Środa Wlkp. więcej
  GSS Grodzisk Wielkopolski - KKP Chełmża więcej
  Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz - Kotwica Kórnik więcej
  Biało Zielone Gdańsk - Olimpia II Szczecin więcej
  Lubuszanin Drezdenko - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - Lipno Stęszew więcej
piłka ręczna II liga mężczyzn
  MOSiR Kętrzyn - Tytani Wejherowo więcej
  Jeziorak Iława - MLKS Borowiak Czersk więcej
  Szczypiorniak Olsztyn - SMS II Gdańsk więcej
  AZS UMK Toruń - MKS Brodnica więcej
  Sambor Tczew - KPR Gryfino więcej
piłka ręczna Superliga mężczyzn
  Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn więcej
  Górnik Zabrze - Gwardia Opole więcej
  Spójnia Gdynia - Pogoń Szczecin więcej
  Zagłębie Lubin - Stal Mielec więcej
  MKS Kalisz - Meble Wójcik Elbląg więcej
  KPR Legionowo - Wybrzeże Gdańsk więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni wrzesień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/II liga: 4
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Listkowski i Szymusik p »
3 » Kort z nowym kontraktem
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
2 » Sędziowie w A-klasie
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » KOZPN zaskoczył wszystk »
1 » Niezbędny sędzia
mecze:
33 » Gwardia Koszalin-Warta  »
30 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
25 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
24 » Sparta Węgorzyno-Interm »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
18 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
14 » Ogniwo Babinek-Odra Cho »
14 » Mirstal Mirosławiec-Lec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 5
cxp jurgol
kibic1957 kichu
royal447
gości: 900
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101603
• newsów: 66537
• użytkowników: 60430
• komentarzy: 1017871
• zdjęć: 707114
• relacji: 35139
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies