ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 sierpień 2017
pokaż:
26 sierpień
Laser Europa Cup Poland więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2 - 1 więcej
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0 - 1 więcej
Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 1 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź 1 - 1 więcej
Gryf Wejherowo - Warta Poznań 0 - 1 więcej
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 więcej
GKS 1962 Jastrzębie - Znicz Pruszków 2 - 1 więcej
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice 2 - 0 więcej
ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków 1 - 4 więcej
MKS Kluczbork - Wisła Puławy 1 - 1 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - Iskra Białogard 5 - 1 więcej
Gryf Polanów - Osadnik Myślibórz 4 - 1 więcej
Morzycko Moryń - PC Kluczevia Stargard 2 - 0 więcej
MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin 0 - 0 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Zorza Dobrzany - Błękit Pniewo 3 - 0 więcej
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 0 - 4 więcej
Dąb Dębno - Chemik Police 0 - 9 więcej
Arkonia Szczecin - Wicher Brojce 1 - 1 więcej
Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek 0 - 2 więcej
Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal 2 - 3 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec 5 - 3 więcej
Korona Człopa - Mechanik Bobolice 3 - 3 więcej
Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz 3 - 2 więcej
Błonie Barwice - Sława Sławno 6 - 2 więcej
Victoria Sianów - Kotwica II Kołobrzeg 3 - 5 więcej
Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno 1 - 2 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ehrle Dobra Szczecińska - Światowid 63 Łobez 1 - 2 więcej
Promień Mosty - Polonia Płoty 1 - 2 więcej
Sarmata Dobra - KP Przecław 2 - 3 więcej
Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice 2 - 2 więcej
Błękitni Trzygłów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo 6 - 0 więcej
Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo 1 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój 7 - 1 więcej
Piast Karsko - Polonia Giżyn 0 - 2 więcej
Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin 1 - 2 więcej
Sęp Brzesko - Orkan Suchań 3 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino 1 - 0 więcej
17:00  Grom Świelino - Passat Bukowo Morskie więcej
Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze 1 - 1 więcej
Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz 2 - 4 więcej
Fala Abfrost Gąski - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo 1 - 5 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica 4 - 0 więcej
Zawisza Grzmiąca - Legion Strączno 7 - 1 więcej
Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo 4 - 3 więcej
Jedność Tuczno - Spójnia Świdwin 0 - 7 więcej
Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo 6 - 0 więcej
Grom Szwecja - Mechanik Turowo 1 - 2 więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
UKS SMS Łódź - Unifreeze Górzno 7 - 0 więcej
Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec 0 - 2 więcej
Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska 3 - 1 więcej
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków 6 - 0 więcej
AZS PWSZ Wałbrzych - Sportowa Czwórka Radom 4 - 3 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze 2 - 1 więcej
SALOS Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. 2 - 1 więcej
Piast Gliwice - Chrobry Głogów 1 - 1 więcej
Warta Poznań - Lech Poznań 2 - 2 więcej
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin 0 - 2 więcej
Falubaz Zielona Góra - Odra Opole 1 - 1 więcej
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 2 - 1 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Zryw Kretomino - Gwardia Koszalin 0 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz 4 - 2 więcej
Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia 0 - 0 więcej
Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście 1 - 0 więcej
Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica 2 - 4 więcej
Radowia Radowo Małe - Intermarche-Rega II Trzebiatów 6 - 0 więcej
Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór 5 - 1 więcej
Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń 6 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
PC Kluczevia II Stargard - Saturn Szadzko 1 - 0 więcej
Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo 0 - 3 więcej
Piast Kolin - Dąb Dębice 1 - 1 więcej
Orkan Dalewo - Zorza Tychowo 3 - 1 więcej
Jedność Przewłoki - Orzeł Pęzino 4 - 3 więcej
Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel 1 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów 0 - 3 więcej
Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin 1 - 4 więcej
Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo 7 - 0 więcej
Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin 1 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna 4 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Świt Barnimie - Gryf Objezierze 3 - 0 więcej
Remor Recz - Sokół Sokoliniec 0 - 0 więcej
Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko 9 - 1 więcej
Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin 6 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Mechanik Warnice - Iskra Banie 1 - 3 więcej
Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin 4 - 3 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
MUKS Tomaszów Mazowiecki - KKP Bydgoszcz 1 - 1 więcej
Polonia Poznań - Sztorm AWFiS Gdańsk 1 - 1 więcej
Stomil Olsztyn - Medyk II Konin 2 - 3 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Lech II Poznań - Jarota Jarocin 2 - 1 więcej
Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew 0 - 1 więcej
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. 1 - 4 więcej
Górnik Konin - Świt Skolwin 2 - 2 więcej
Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 więcej
Centra Ostrów Wlkp. - Unia Solec Kujawski 3 - 0 więcej
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 2 - 2 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin 1 - 3 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard 5 - 0 więcej
PC Kluczevia Stargard - Unia Dolice 7 - 2 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Lipno Stęszew - Polonia Środa Wlkp. 0 - 5 więcej
AP Kotwica Kołobrzeg - Kotwica Kórnik 1 - 2 więcej
Gwiazda-Kania Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski 0 - 4 więcej
piłka nożna II liga PLO
Wybrzeże Rewalskie Rewal - Lotnik Mirosławiec 0 - 3 więcej
Oldboje Stargard - Sokół St. Dąbrowa 3 - 4 więcej
Bizon Cerkwica - Pamet Świdwin 1 - 7 więcej
Intermarche-Rega Trzebiatów - TKKF Strażak Koszalin 1 - 1 więcej
Lech Czaplinek - Maxtrans-Sokół Karlino 3 - 0 więcej
piłka nożna Sparingi
Polska - Francja 3 - 4 więcej
Trefl Sopot - Kotwica 50 Kołobrzeg 68 - 47 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Nieprawidłowości w KOZP »
4 » Zmarł Leszek Zegzdryn
2 » Plan przygotowań Gavii
1 » Złoty medal Woźniak
1 » Sparingi Chemika w okre »
1 » Spotkanie ws. II-ligowy »
1 » III liga: Paweł Ozga: ' »
1 » Plan przygotowań Błękit »
mecze:
40 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
9 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
1 » SCRS Barlinek-Polonia G »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
1 » XVI Memoriał im. Jerzeg »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 1011
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102910
• newsów: 67611
• użytkowników: 61018
• komentarzy: 1032988
• zdjęć: 724839
• relacji: 35778
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies