ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 26 sierpień 2017
dodaj sparing
pokaż:
26 sierpień
Laser Europa Cup Poland więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
  Górnik Zabrze - Wisła Płock więcej
  Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice więcej
  Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
  Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
  Legia Warszawa - Zagłębie Lubin więcej
  Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków więcej
  Wisła Kraków - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna II liga
15:00  Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź więcej
16:00  Gryf Wejherowo - Warta Poznań więcej
17:00  Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg więcej
17:00  GKS 1962 Jastrzębie - Znicz Pruszków więcej
18:00  GKS Bełchatów - Rozwój Katowice więcej
19:00  ROW 1964 Rybnik - Garbarnia Kraków więcej
19:00  MKS Kluczbork - Wisła Puławy więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
11:00  Gryf Kamień Pomorski - Olimp Gościno więcej
13:00  Gryf Polanów - Osadnik Myślibórz więcej
16:00  MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin więcej
16:00  GKS Leśnik Manowo - Vineta Wolin więcej
17:00  Ina Goleniów - Iskra Białogard więcej
17:00  Morzycko Moryń - Polski Cukier Kluczevia Stargard więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
12:00  Zorza Dobrzany - Błękit Pniewo więcej
14:00  Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn więcej
16:00  Dąb Dębno - Chemik Police więcej
16:00  Arkonia Szczecin - Wicher Brojce więcej
17:00  Iskra Golczewo - Ogniwo Babinek więcej
17:30  Odra Chojna - Wybrzeże Rewalskie Rewal więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
  Korona Człopa - Mechanik Bobolice więcej
  Wiekowianka Wiekowo - Saturn Mielno więcej
  Błonie Barwice - Sława Sławno więcej
  Victoria Sianów - Kotwica II Kołobrzeg więcej
13:00  Lech Czaplinek - Olimp Złocieniec więcej
17:00  Pogoń Połczyn Zdrój - Orzeł Wałcz więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
11:00  Ehrle Dobra Szczecińska - Światowid 63 Łobez więcej
12:00  Promień Mosty - Polonia Płoty więcej
15:00  Sarmata Dobra - KP Przecław więcej
16:00  Jantar Dziwnów - Sparta Gryfice więcej
17:00  Błękitni Trzygłów - Nest Paliwa Odrzanka Radziszewo więcej
17:00  Pomorzanin Nowogard - Masovia Maszewo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
16:00  Unia Dolice - Orzeł Trzcińsko-Zdrój więcej
16:00  Piast Karsko - Polonia Giżyn więcej
17:00  Kłos Pełczyce - Klon Krzęcin więcej
17:00  Sęp Brzesko - Orkan Suchań więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
17:00  Jedność-Ikar Krosino - Płomień Myślino więcej
17:00  Grom Świelino - Passat Bukowo Morskie więcej
17:00  Arkadia Malechowo - Pomorzanin Sławoborze więcej
17:00  Błękitni Stary Jarosław - Wybrzeże Biesiekierz więcej
17:00  Fala Hen Gąski - GKS Leśnik II/Zefir Wyszewo więcej
17:00  Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
15:00  Calisia Kalisz Pomorski - Wiarus Żółtnica więcej
15:00  Zawisza Grzmiąca - Legion Strączno więcej
17:00  Hubertus Biały Bór - Orzeł Łubowo więcej
17:00  Jedność Tuczno - Spójnia Świdwin więcej
17:00  Sokół Suliszewo - Pionier 95 Borne Sulinowo więcej
17:00  Grom Szwecja - Mechanik Turowo więcej
17:00  Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram więcej
piłka nożna Ekstraliga Kobiet
11:00  UKS SMS Łódź - Unifreeze Górzno więcej
11:00  Olimpia Szczecin - Czarni Sosnowiec więcej
11:00  Mitech Żywiec - AZS PSW Biała Podlaska więcej
11:30  Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków więcej
16:00  AZS PWSZ Wałbrzych - Sportowa Czwórka Radom więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
11:00  Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze więcej
12:00  SALOS Szczecin - Warta Gorzów Wlkp. więcej
12:00  Piast Gliwice - Chrobry Głogów więcej
12:00  Warta Poznań - Lech Poznań więcej
12:00  Miedź Legnica - Pogoń Szczecin więcej
12:00  Falubaz Zielona Góra - Odra Opole więcej
13:00  Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
piłka nożna WLJ Starszych
  Świt Skolwin - Stal Szczecin więcej
11:00  Zryw Kretomino - Gwardia Koszalin więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
  Warta Poznań - Pogoń Szczecin więcej
  Lechia Gdańsk - Wda Świecie więcej
  Lech Poznań - CWZS Bydgoszcz więcej
  Akademia Pogoń Szczecin - Arka Gdynia więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
  Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz więcej
  Gryf Wejherowo - Lech Poznań więcej
13:00  Akademia Pogoń Szczecin - CWZS Bydgoszcz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
11:00  Sowianka Sowno - Prawobrzeże Świnoujście więcej
14:00  Znicz Wysoka Kamieńska - Bizon Cerkwica więcej
15:00  Radowia Radowo Małe - Intermarche-Rega II Trzebiatów więcej
16:30  Korona Stuchowo - Zieloni Wyszobór więcej
17:00  Zalew Stepnica - Bałtyk Gostyń więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
14:00  PC Kluczevia II Stargard - Saturn Szadzko więcej
16:00  Dąbrovia Stara Dąbrowa - Rolpol Chlebowo więcej
16:00  Piast Kolin - Dąb Dębice więcej
17:00  Orkan Dalewo - Zorza Tychowo więcej
17:00  Jedność Przewłoki - Orzeł Pęzino więcej
17:00  Czarni Marianowo - Pomorzanin Krąpiel więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Tanowia Tanowo - OKS Center MD Goleniów więcej
16:00  Orzeł Grzędzice - Vielgovia Szczecin więcej
17:00  Leśnik Kliniska - Zryw Kołbaskowo więcej
17:30  Kasta Szczecin-Majowe - Aquila Szczecin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
13:00  Piast Piaseczno - Rurzyca Nawodna więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:30  Świt Barnimie - Gryf Objezierze więcej
16:00  Remor Recz - Sokół Sokoliniec więcej
17:00  Orzeł Bierzwnik - Iskra Lutówko więcej
17:00  Koral Mostkowo - Pomorzanin Zamęcin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
16:00  Mechanik Warnice - Iskra Banie więcej
17:00  Czarni Czerników - Piast II Karsko więcej
17:00  Santos Sarbinowo - Gryf Nowielin więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
  AP LG Gdańsk - UKS SMS II Łódź więcej
  MUKS Tomaszów Mazowiecki - KKP Bydgoszcz więcej
  Polonia Poznań - Sztorm AWFiS Gdańsk więcej
  Stomil Olsztyn - Medyk II Konin więcej
17:30  KS Raszyn - Błękitni Stargard więcej
piłka nożna III liga gr. 2
12:00  Lech II Poznań - Jarota Jarocin więcej
16:00  Energetyk Gryfino - Sokół Kleczew więcej
17:00  GKS Przodkowo - Polonia Środa Wlkp. więcej
17:00  Górnik Konin - Świt Skolwin więcej
17:00  Wda Świecie - Kotwica Kołobrzeg więcej
17:00  Centra Ostrów Wlkp. - Unia Solec Kujawski więcej
17:00  Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
  AP Bałtyk Koszalin - FASE Szczecin więcej
  Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin więcej
  Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin więcej
  Vineta Wolin - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
  SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Stal Szczecin więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
  Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard więcej
  Polski Cukier Kluczevia Stargard - Unia Dolice więcej
  Prawobrzeże Szczecin - Biali Sądów więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
  Biało Zielone Gdańsk - TKKF Stilon Gorzów więcej
  Lubuszanin Drezdenko - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz więcej
  Gwiazda-Kania Toruń - GSS Grodzisk Wielkopolski więcej
  Lipno Stęszew - Polonia Środa Wlkp. więcej
  AP Kotwica Kołobrzeg - KKP Chełmża więcej
  Olimpia II Szczecin - Kotwica Kórnik więcej
piłka nożna Sparingi
18:00  Polska - Francja więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
piłka nożna/III liga: 2
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 2
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
siatkówka/Ekstraklasa mężczyzn: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Kort z nowym kontraktem
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
2 » Operator hali o sporze  »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
1 » Sędziowie w A-klasie
mecze:
32 » Gwardia Koszalin-Warta  »
29 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Sparta Węgorzyno-Interm »
23 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
22 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
20 » Wisła Puławy-Gwardia Ko »
19 » Jantar Dziwnów-Mewa Res »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
17 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 4
Ambitny123 Majchrzak
paulinus Sss2002
gości: 960
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101604
• newsów: 66543
• użytkowników: 60432
• komentarzy: 1017955
• zdjęć: 707118
• relacji: 35142
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies