ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
paulinus
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 sierpień 2017
pokaż:
27 sierpień
Laser Europa Cup Poland więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 więcej
38. Półmaraton Szczecin więcej
Bezpłatne warsztaty trenerskie więcej
I turniej Grupy Zachodniej PLFA 8 więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 gr.B Włochy - Słowacja 3-0 więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 gr.B Niemcy - Czechy 3-0 więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
Lech Poznań - Arka Gdynia 3 - 0 więcej
Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin 2 - 1 więcej
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2 - 1 więcej
piłka nożna II liga
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg 0 - 0 więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno 0 - 0 więcej
Sokół Karlino - Hutnik Szczecin 1 - 4 więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
Piast Chociwel - Flota Świnoujście 3 - 2 więcej
Błękitni II Stargard - Biali Sądów 2 - 0 więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
Astra Ustronie Morskie - Mirstal Mirosławiec 10 - 0 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
Ina Ińsko - Orzeł Łożnica 3 - 1 więcej
Mewa Resko - Iskierka Szczecin 0 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce 5 - 2 więcej
Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl 2 - 1 więcej
Drawa Drawno - Czcibor Cedynia 6 - 0 więcej
Zieloni Zielin - SCRS Barlinek 3 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
Radew Białogórzyno - Wrzos Wrzosowo 0 - 3 więcej
LZS Kowalewice - Syrena-Grot Rymań 5 - 1 więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płd.
Drzewiarz Świerczyna - Sad Chwiram 3 - 2 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia 2 - 3 więcej
piłka nożna WLJ Starszych
Świt Skolwin - Stal Szczecin 2 - 6 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 3 - 6 więcej
Flota Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 więcej
Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 0 - 1 więcej
Ina Goleniów - FASE Szczecin 1 - 1 więcej
SALOS II Szczecin - Arkonia Szczecin 3 - 1 więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Młodszego U17 gr. B
Lechia Gdańsk - Wda Świecie 10 - 0 więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
Gryf Wejherowo - Lech Poznań 1 - 10 więcej
Lechia Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 5 - 0 więcej
FASE Szczecin - KKS 1925 Kalisz 5 - 0 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo 2 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
Płomień Lisowo - Unia Stargard 0 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze 3 - 1 więcej
Hanza Goleniów - Arkonia II Szczecin 3 - 3 więcej
Znicz Niedźwiedź - Sparta Skalin 2 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
Unia Swochowo - Mieszko Mieszkowice 0 - 0 więcej
Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole 3 - 3 więcej
Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin 2 - 1 więcej
Korona Klępicz - Czarni Czarnówko 2 - 0 więcej
Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn 3 - 1 więcej
Energetyk II Gryfino - Grot Gardno 3 - 1 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
Iskra Warszyn - Iskra Pomień 0 - 6 więcej
Grom Płonno - Błękitni Sarnik 1 - 1 więcej
Korona Raduń - Ina Nadarzyn 1 - 2 więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
Wicher Przelewice - Stal Lipiany 1 - 4 więcej
Bryza Reńsko - Goplana Żabów 6 - 4 więcej
Orkan Rów - GKS Golenice 0 - 1 więcej
Merkury Nowogródek Pom. - Pomorzanin Cychry 5 - 2 więcej
piłka nożna I liga kobiet grupa północna
Akademia Piłkarska LG - UKS SMS II Łódź 5 - 5 więcej
piłka nożna III liga gr. 2
Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz 1 - 0 więcej
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia 2 - 0 więcej
piłka nożna WLJ Młodszych
Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin 1 - 2 więcej
Chemik Police - Błękitni Stargard 2 - 0 więcej
SALOS Szczecin - Arkonia Szczecin 0 - 4 więcej
piłka nożna I liga okr. - junior starszy gr. Sz
Mewa Resko - Biali Sądów 3 - 0 więcej
piłka nożna II liga kobiet grupa wielkopolska
Olimpia II Szczecin - TKKF Stilon Gorzów 2 - 0 więcej
Lubuszanin Drezdenko - Orzeł 2010 Women PZZ Wałcz 0 - 12 więcej
Biało-Zielone Gdańsk - KKP Chełmża 11 - 0 więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
Grom Giżyno - Wspólni Różewo 5 - 0 więcej
Głaz Tychowo - KS Sieciemin 5 - 1 więcej
Sokół Lulewice - Graf Bukówko 6 - 8 więcej
Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym 0 - 8 więcej
Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo 3 - 4 więcej
Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka 1 - 3 więcej
Wicher Rąbino - Grot Gorawino 1 - 0 więcej
16:00  Błękitni Gonne Małe - wolny los więcej
Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. 4 - 1 więcej
Derby Karścino - Hattrick Kołobrzeg 5 - 6 więcej
piłka nożna Sparingi
Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo 2 - 8 więcej
Sława Choszczno - Vitkowia Witkowo 3 - 0 więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia








co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
 
top komentarze
newsy:
7 » Nieprawidłowości w KOZP »
4 » Zmarł Leszek Zegzdryn
2 » Plan przygotowań Gavii
1 » Sparingi Chemika w okre »
1 » Spotkanie ws. II-ligowy »
1 » III liga: Paweł Ozga: ' »
1 » Plan przygotowań Błękit »
1 » Złoty medal Woźniak
mecze:
41 » Pogoń Szczecin-Zagłębie »
9 » Jagiellonia Białystok-P »
5 » SKK Siedlce-Spójnia Sta »
3 » Chemik Police-DevelopRe »
1 » XVI Memoriał im. Jerzeg »
1 » Turów Zgorzelec-AZS Kos »
1 » Mieszko Połczyn Zdrój-C »
1 » SCRS Barlinek-Polonia G »
1 » Energa Kotwica Kołobrze »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 0
gości: 867
statystyki portalu
• drużyn: 2690
• imprez: 102910
• newsów: 67611
• użytkowników: 61018
• komentarzy: 1032989
• zdjęć: 724839
• relacji: 35778
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies