ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 27 sierpień 2017
dodaj sparing
pokaż:
27 sierpień
Laser Europa Cup Poland więcej
Siatkarskie Mistrzostwa Europy 2017 więcej
Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 więcej
38. Półmaraton Szczecin więcej
piłka nożna Ekstraklasa - runda zasadnicza
15:30  Sandecja Nowy Sącz - Pogoń Szczecin więcej
piłka nożna II liga
15:00  Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg więcej
piłka nożna IV liga zachodniopomorska
14:00  Jeziorak Szczecin - Sparta Węgorzyno więcej
piłka nożna Szczecińska Klasa Okręgowa
17:00  Piast Chociwel - Flota Świnoujście więcej
18:00  Błękitni II Stargard - Biali Sądów więcej
piłka nożna Koszalińska Klasa Okręgowa
17:00  Astra Ustronie Morskie - Mirstal Mirosławiec więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn.
14:00  Ina Ińsko - Orzeł Łożnica więcej
16:00  Mewa Resko - Iskierka Szczecin więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd.
12:00  Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce więcej
13:00  Czarni Lubanowo - Myśla Dargomyśl więcej
14:00  Drawa Drawno - Czcibor Cedynia więcej
16:00  Zieloni Zielin - SCRS Barlinek więcej
piłka nożna Klasa Okręgowa - gr. Koszalin Płn.
14:00  LZS Kowalewice - Syrena-Grot Rymań więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
12:00  Zagłębie Lubin - Arka Gdynia więcej
piłka nożna WLJ Starszych
11:00  Chemik Police - Błękitni Stargard więcej
11:00  Flota Świnoujście - AP Kotwica Kołobrzeg więcej
11:00  Akademia MKP Szczecinek - Bałtyk Koszalin więcej
13:00  Ina Goleniów - FASE Szczecin więcej
15:00  SALOS II Szczecin - Arkonia Szczecin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
13:00  FASE Szczecin - KKS 1925 Kalisz więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 1
13:00  Jastrząb Łosośnica - Pionier Żarnowo więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 2
16:00  Płomień Lisowo - Unia Stargard więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 3
15:00  Zootechnik Kołbacz - Wołczkowo-Bezrzecze więcej
17:00  Znicz Niedźwiedź - Sparta Skalin więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 4
14:00  Unia Swochowo - Mieszko Mieszkowice więcej
16:00  Zjednoczeni Kurzycko - Chrobry Lisie Pole więcej
16:00  Łabędź Widuchowa - LUKS Krzywin więcej
17:00  Korona Klępicz - Czarni Czarnówko więcej
17:00  Witniczanka Witnica - Pro-Team Żarczyn więcej
17:00  Energetyk II Gryfino - Grot Gardno więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 5
15:00  Iskra Warszyn - Iskra Pomień więcej
16:00  Grom Płonno - Błękitni Sarnik więcej
17:00  Korona Raduń - Ina Nadarzyn więcej
piłka nożna A klasa Szczecin gr. 6
12:00  Wicher Przelewice - Stal Lipiany więcej
15:00  Bryza Reńsko - Goplana Żabów więcej
16:00  Orkan Rów - GKS Golenice więcej
16:00  Merkury Nowogródek Pom. - Pomorzanin Cychry więcej
piłka nożna III liga gr. 2
11:00  Pogoń II Szczecin - KKS 1925 Kalisz więcej
15:00  Elana Toruń - Bałtyk Gdynia więcej
piłka nożna Puchar Polski KOZPN
16:00  Grom Giżyno - Wspólni Różewo więcej
16:00  Głaz Tychowo - KS Sieciemin więcej
16:00  Sokół Lulewice - Graf Bukówko więcej
16:00  Hajka Zegrze Pomorskie - Wicher Mierzym więcej
16:00  Darpol Barzowice - Olympic Warszkowo więcej
16:00  Drzewiarz Krosino - KS Gwda Wielka więcej
16:00  Wicher Rąbino - Grot Gorawino więcej
16:00  Błękitni Gonne Małe - wolny los więcej
16:00  Resko Karcino - Płomień Pobłocie Wlk. więcej
17:00  Derby Karścino - Hattrick Kołobrzeg więcej
piłka nożna Sparingi
12:00  Wrzos Wrześnica - Derby Gwiazdowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/II liga: 4
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Kort z nowym kontraktem
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
2 » Sędziowie w A-klasie
1 » KOZPN zaskoczył wszystk »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
mecze:
33 » Gwardia Koszalin-Warta  »
30 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
25 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
24 » Sparta Węgorzyno-Interm »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
18 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
14 » Ogniwo Babinek-Odra Cho »
14 » Mirstal Mirosławiec-Lec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
kibic1957 KoralM
pszczolek
gości: 926
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101603
• newsów: 66537
• użytkowników: 60430
• komentarzy: 1017872
• zdjęć: 707114
• relacji: 35139
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies