ligowiec.net strona główna
redaktor dyżurny:
pszczolek
co ? gdzie ? kiedy ? - 23 sierpień 2017
dodaj sparing
pokaż:
23 sierpień
piłka nożna II liga
17:00  ŁKS Łódź - Błękitni Stargard więcej
17:00  Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo więcej
17:00  Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice więcej
17:30  GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów więcej
17:30  Warta Poznań - MKS Kluczbork więcej
17:30  Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo więcej
18:00  Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola więcej
18:00  Wisła Puławy - Gwardia Koszalin więcej
18:30  Radomiak Radom - ROW 1964 Rybnik więcej
piłka nożna Centralna Liga Jun. Starszych U19 gr. z.
11:00  Górnik Zabrze - Warta Poznań więcej
16:00  Lech Poznań - Zagłębie Lubin więcej
piłka nożna Centralna Liga Trampkarzy U15 gr. B
13:00  Lech Poznań - Lechia Gdańsk więcej
piłka nożna III liga gr. 2
17:00  Unia Solec Kujawski - Wda Świecie więcej
17:00  Jarota Jarocin - KKS 1925 Kalisz więcej
17:30  Wierzyca Pelplin - Pogoń II Szczecin więcej
17:30  Sokół Kleczew - Elana Toruń więcej
18:00  Świt Skolwin - Energetyk Gryfino więcej
18:00  Polonia Środa Wlkp. - Lech II Poznań więcej
18:00  KP Starogard Gdański - Centra Ostrów Wlkp. więcej
19:00  Kotwica Kołobrzeg - Górnik Konin więcej
19:00  Bałtyk Gdynia - GKS Przodkowo więcej
 

multimedia
najnowsze multimedia





co ? gdzie ? kiedy ?
poprzedni sierpień 2017 nastepny
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
dzisiejsze newsy
inne/inne sporty: 2
koszykówka/PLK: 1
piłka nożna/II liga: 4
piłka nożna/III liga: 1
piłka nożna/Kobiety: 1
piłka nożna/Liga Bałtycka Orlików: 1
piłka nożna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Pozostałe rozgrywki: 1
piłka ręczna/Superliga kobiet: 1
siatkówka/Ekstraklasa kobiet: 1
  MN Sport
top komentarze
newsy:
7 » Powołano Spółkę odpowie »
3 » Kort z nowym kontraktem
3 » Listkowski i Szymusik p »
2 » Grupa Azoty wycofuje si »
2 » Światowid nie zagra w A »
2 » Budowa stadionu dopiero »
2 » Sędziowie w A-klasie
1 » KOZPN zaskoczył wszystk »
1 » Niezbędny sędzia
1 » Pierwsza rundy Pucharu  »
mecze:
33 » Gwardia Koszalin-Warta  »
30 » Rasel Dygowo-Morzycko M »
25 » Arka Gdynia-Pogoń Szcze »
25 » Vineta Wolin-Sokół Karl »
24 » Sparta Węgorzyno-Interm »
19 » Flota Świnoujście-Iskra »
18 » Darłovia Darłowo-Korona »
15 » Wicher Brojce-Piast Cho »
14 » Ogniwo Babinek-Odra Cho »
14 » Mirstal Mirosławiec-Lec »
aktualnie na portalu
zalogowanych: 3
kibic1957 KoralM
pszczolek
gości: 926
statystyki portalu
• drużyn: 2673
• imprez: 101603
• newsów: 66537
• użytkowników: 60430
• komentarzy: 1017872
• zdjęć: 707114
• relacji: 35139
Największy Skateshop w Szczecinie.


widzisz błąd na stronie - zgłoś go nam
© 2006-2017 - by ligowiec team
Polityka Cookies